Get Adobe Flash player

ARAMA

Toplam Ziyaretçilerimiz

mod_vvisit_counterBugün2406
mod_vvisit_counterDün4618
mod_vvisit_counterBu Hafta28426
mod_vvisit_counterGeçen hafta31377
mod_vvisit_counterBu Ay82535
mod_vvisit_counterGeçen Ay110938
mod_vvisit_counterŞu Ana Kadar14053262

IP'niz: 34.204.191.31
Bugün: 19 Eki 2019

Bu Ana Kadar Okunan

Sayfa Gösterimi : 11063444

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

 ADIL DUZEN 150x
 INSANIN YOZLASMASI 150x
erbakan devrimi 15b 160
 
bizim ataturk 17b 160
 
feto2
 
hilalhac
 
baskan160
 
siyaset strj 160
 
sistem tahlili 160
 
 darbe 160
 
 

BUĞRA YAYINCILIK

Tel-Faks:

0212 516 52 62

 

Reklam

ARALIK 2006

İNSANLIK YANIYOR, ERBAKAN'I ARIYOR

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 5
ZayıfMükemmel 
Aciz liderler, ucuz menfaatlerin ve geçici heveslerin peşindedir. Büyük liderler ise, kalıcı ve kapsamlı, ama uzun vadeli hedeflerin peşindedir.
 Çayır- çimen tohumu, birkaç günde yeşillenir, ama mevsimliktir. Meyve çekirdeği ise aylar sonra filizlenir, ağaç olması yıllar alı, ama sonunda kıymetli ve lezzetli meyveler verir.

RÜYET VE TECELLİ

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 7
ZayıfMükemmel 
 

İslami kaynaklarda Miraç şöyle anlatılır: Bir gece, Cebrail geldi, Cenab-ı Nebi'yi Burak adı verilen bir hayvana bindirdi, onu Kudüs'deki Mescid-i Aksa'ya iletti sonra göklere yükseldi. Sidretü'l-Münteha'ya kadar Cibril'in refakatiyle gitti, Burak ve Cibril orada kaldı, kendisi aşk Refrefine binerek Huzur-ı İzzet'e erişti. Allah'ın cemalini müşahede etti ve yüce kelamını işitti. Ve yine o gece geri döndü.

KÖKSÜZLER KÜÇÜLÜRKEN, ANITLAŞAN BÜYÜKLER!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 5
ZayıfMükemmel 
Demokratikleşme adı altında, ülkemizin ve milletimizin dejenerasyonuna alkış tutan; Küreselleşme palavrasıyla, Türkiye'nin Siyonist sultaya köle yapılmasına taşeronluğu şeref sayan; AB hayali ve hıyanetiyle, milli egemenliğimizin Brüksel'e devredilmesine "Atatürk'ün çağdaşlaşma hedefi" safsatasını yapıştırmaktan utanmayan; Yahudi havrası Hürriyetin "özükök"süz gibi havarilerine rağmen, bu aziz ve asil millet: kökünde milli öz bulunmayan gafillerin kirli gayretini ve gizli niyetini kursaklarında koymayı başaracak bir fıtrata sahiptir.

KIBRIS; SATRANÇ TAHTASI VE STRATEJİ HATASI

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 5
ZayıfMükemmel 
 

Kıbrıs'ta dönen dolapları dış güçler ve işbirlikçiler çeviriyor.

  • Bir kaç haftada KKTC'de hükümet yıkıldı, yenisi ku­ruldu. Buraya kadar nor­mal; ama hükümetin nasıl bozulduğu ve yeni hükümetin nasıl kurulduğu incelenince ortaya pis kokular çıkıyor.

Bozulan hükümet CTP ile DP arasında bir koalisyondu.

2003 yılı Aralık ayı sonlarında oluşturulan bu hükümet 2004 referandumuna ülkeyi götürmüş ve geçen yıl yapı­lan Cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimlerinin ardın­dan iki parti arasında tekrardan kurulmuştu. DP'nin li­deri Serdar Denktaş, CTP'ninki ise cumhurbaşkanı seçi­linceye kadar Mehmet Ali Talat idi. Şimdi Ferdi Sabit Soyer yürütüyor.

YABANCI DİLDE KİTAPLARIMIZ

SON YORUMLAR