ARAMA

Toplam Ziyaretçilerimiz

mod_vvisit_counterBugün644
mod_vvisit_counterDün3479
mod_vvisit_counterBu Hafta11288
mod_vvisit_counterGeçen hafta54641
mod_vvisit_counterBu Ay11288
mod_vvisit_counterGeçen Ay195399
mod_vvisit_counterŞu Ana Kadar17339286

IP'niz: 54.236.62.49
Bugün: 03 Mar 2021

Bu Ana Kadar Okunan

Sayfa Gösterimi : 12398709

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

AA 150X
KT 150X
IY 150X
EIA 150X
 ADIL DUZEN 150x
erbakan devrimi 15b 160
 
bizim ataturk 17b 160
 
hilalhac
 
baskan160
 
siyaset strj 160
 
sistem tahlili 160
 
 darbe 160
 
 
 

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

 

 

Reklam
Reklam
Reklam

ÖNEMSİZ AMA GEREKLİ BİR DUYURU

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 3
ZayıfMükemmel 


Saadet Partisi resmi internet sitesinde:

Milli Çözüm Dergisi ve yaptığı faaliyetlerle hiçbir alakalarının olmadığını bildirdi. Yapılan açıklamada, "Milli Çözüm Dergisi'nde yayınlanan görüşler ile bunlar tarafından yapılmakta olan faaliyetlerin, teşkilatlarımızla hiçbir alakası bulunmamaktadır. Kamuoyunun bilgisine sunulur" denildi.

 

•1-     Bu açıklama tamamen doğrudur ve gerçeği yansıtmaktadır.

•2-     Evet, Milli Çözüm Dergisi'nin Saadet Partisi'yle ve Partinin resmi yetkili ve ilgilileriyle hiçbir organik bağlantısı bulunmamaktadır.

•3-     Bu güne kadar ne ilanen ne de manen, Milli Çözüm'ün Saadet Partisi'nin bir organı veya uzantısı olduğuna dair herhangi bir iddiamıza da zaten rastlanmamıştır.

•4-     Yayınlarımız, yazılarımız ve konuşmalarımız bizim şahsi kanaatlerimizdir. Hiçbir şekilde, Saadet Partisi'ni bağlamamaktadır.

•5-     Milli Çözüm ekibi; İnancımızın ve insanlığın mutlak yararına olduğuna inandığımız ve başından beri haklı ve hayırlı çizgisinden kopmadığından dolayı sahip çıktığımız Milli Görüş Hareketi'ni savunmayı ve Onun şahsi manevisine sadık kalmayı vicdani bir sorumluluk saymaktadır; bu milli ve manevi hizmetten dolayı da şeref duymaktadır.

•6-     Bütün insanlar yaratılışta eşitimiz, bütün Müslümanlar dinde kardeşimiz olduğu gibi, bütün Milli Görüşçülerle de bu onurlu ve olumlu mücadelenin erleri olarak elbette samimi bir gönül birliğimiz vardır. Bizim Partiyi asla bağlamayan şahsi kanaat ve icraatlarımızı yanlış ve zararlı bulup bize tavır alanlara da -kasıtlı olmamak ve iftira atmamak kaydıyla- hakkımız helaldir.

•7-     SP Genel Merkezinin böyle bir açıklama yapmaya neden gerek duyduğu, kimlerin kimleri ve niçin doldurduğu, kırk yıldır kitaplarımızla, yazılarımızla, konuşmalarımız ve yaşamımızla bu davaya yararlı mı, zararlı mı olduğumuz izan ve insaf ehlince malum bulunmasına rağmen, kimlerin ve neden bizden kuşku duyup korktuğu konusu, şimdilik ayarı bozulmamış vicdanlara bırakılmıştır.

•8-     Umarız yakında hakikat güneşi doğunca ve acı gerçekler ortaya çıkınca daha iyi anlaşılmak üzere, kanıtlı belgeler ve bilgilerle hazırladığımız "Milli Görüş'ün Marazlıları" kitabımız, mümin gönülleri rahatlandıracaktır.

•9-     Değişmez ilahi kuraldır ve ümit kaynağımızdır:

Ameller niyetlerle tartılacaktır. İlahi adalet asla yanıltılamayacak ve yanlış yapmayacaktır.

•10-  Parti amaç değil araçtır. Dinimiz, Devletimiz, Milletimiz, bölgemiz, Cumhuriyetimiz, özgürlük ve bağımsızlık sigortamız olan şanlı askerimiz ve topyekun tüm İslam ve insanlık alemi üzerinde böylesine sinsi ve tehlikeli Siyonist saldırıların yoğunlaştığı bir ortamda, artık sağ-sol, ilerici-gerici, dinci-devrimci gibi suni kayırımları bırakıp, Millici mi, işbirlikçi mi? ayırımını yapmak ve safımızı buna göre saptamak durumundayken, böylesi basit hesaplarla kendimizi harcamaktan özellikle sakınmalı ve her türlü hıyanet ve nefsaniyetten Allah'a sığınmalıdır.

Kamuoyuna Saygılarımızla

MİLLİ ÇÖZÜMBu yazarin diger makaleleri

THE CLASH OF TWO SHADOWY AMERICAS
A Jew called Ben-Ami Kadish was arrested in April, 2008 by...
Devami
İSRAİL DECCAL'DİR
  Bütün geçmişin karanlık; fesat fırsat peşinde Hep hıyanet ve...
Devami
TÜRKİYE'YE CUMHURBAŞKANI KİM OLMALIDIR?
  "Cumhurbaşkanlığı seçimi niçin önemlidir?" sorusunun doyurucu yanıtını bulmak ve...
Devami
KARNINDAN KONUŞANLAR
  Farklı sahalarda ve kıyasıya sürdürülen yeni bir Milli Mücadele ortamında;...
Devami
ERBAKAN'IN GÜCÜ VE METAFİZİK'İN MATEMATİK'E ÜSTÜNLÜĞÜ
  SP Kongresi şeytanları çatlatan ve ağızları uçuklatan muhteşem bir...
Devami
SELAM; SADIK DOSTLARA! SELAM; HİDAYETE TABİ OLANLARA!
  Ey, Dünya ve Ahiret kardeşlerim!.. Asla hatırımızdan çıkarmayalım ki; Şeytanların...
Devami

Makale Paylaşım Sayısı: 5077

Yorum ekle

Yazdığınız her yorumla birlikte IP adresinizin kayıt edildiğini ve Türkiye Cumhuriyeti hukuk kurallarına aykırı, iftira ve genel ahlaka aykırı tarzda yorumlarınızdan hukuken ve vicdanen sorumlu tutulacağınızı tekrar hatırlatırız...


Güvenlik kodu
Yenile

YABANCI DİLDE KİTAPLARIMIZ

SON YORUMLAR