ARAMA

Toplam Ziyaretçilerimiz

mod_vvisit_counterBugün2800
mod_vvisit_counterDün4837
mod_vvisit_counterBu Hafta2800
mod_vvisit_counterGeçen hafta39169
mod_vvisit_counterBu Ay120114
mod_vvisit_counterGeçen Ay122941
mod_vvisit_counterŞu Ana Kadar17571053

IP'niz: 3.235.25.169
Bugün: 19 Nis 2021

Bu Ana Kadar Okunan

Sayfa Gösterimi : 12492744

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

AA 150X
KT 150X
IY 150X
EIA 150X
 ADIL DUZEN 150x
erbakan devrimi 15b 160
 
bizim ataturk 17b 160
 
hilalhac
 
baskan160
 
siyaset strj 160
 
sistem tahlili 160
 
 darbe 160
 
 
 

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

 

 

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MİLLİ GÖRÜŞÇÜLERİN YENİ İMTİHANI!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 6
ZayıfMükemmel 

 

Erbakan Vakfı’nın açılması ve amaçları

“Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı” Hocamızın Balgat’taki konutunda hizmete açılmıştı. Genel Başkanı Fatih Erbakan, vakfın Milli Görüş hareketinin asıl istikametinden saptırılmasına, sadece bir fikir kulübü, hayır kuruluşu, hac, umre ve kurban organizasyonuna dönüştürülmesine asla müsaade etmeyeceklerini hatırlatmıştı. Saadet Partisi YİK Üyesi Oğuzhan Asiltürk'ün Erbakan Vakfını karalamak için medyaya gönderdiği açıklamaya da atıfta bulunan Fatih Erbakan’ın; "Ateş-i Nemrut'tan korkar mı İbrahim olan? Hodri meydan, hodri meydan!" çıkışı hararetle alkışlanmıştı.

Vakfın genel merkezi de olan, Hocamızın Balgat'taki konutunun bahçesinde düzenlenen törene, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, İran'ın Ankara Büyükelçisi Ali Rıza Bikdeli, CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu üyeleri Fehim Adak ve Ahmet Tekdal ve eski bakanlardan Yaşar Okuyan'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katılmıştı. Törende, Necmettin Erbakan'ın kızları, Saadet Partisi Genel İdare Kurulu ve Necmettin Erbakan Vakfı Yönetim Kurulu üyesi Elif Erbakan ile Zeynep Erbakan da bulunmuşlardı.

Tören, Hamidiye Camisi İmam Hatibi Bilal Gülmez'in Kur'an-ı Kerim tilaveti ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlamış; Vakıf Başkanı Fatih Erbakan törendeki konuşmasında: vakfın kurulmasıyla Necmettin Erbakan'ın vasiyetinin yerine getirildiğini, yapılacak çalışmalarla Necmettin Erbakan'ın tüm insanlığa doğru bir şekilde tanıtılacağını açıklamıştı.

"Emniyet sübabı görevi yapacaklardı"

Vakfın, “Erbakan'ın bütün özelliklerini tanıtmak ve ismini yaşatmak gibi şerefli bir görev üstleneceğini; yapılacak bilimsel çalışmalarla Erbakan'ın ve Milli Görüş'ün projelerinin aslına sadık kalınarak güncelleneceğini ve geliştirileceğini” bildiren Fatih Erbakan, projeleri geliştirmekle kalmayacaklarını aynı zamanda bütün Türkiye ve Avrupa'da, yaygın bir teşkilat ağıyla projelerin insanlığa ulaştırılacağını hatırlatıp;

"Vakfımız, Milli Görüş hareketinin Erbakan Hocamız tarafından belirlenmiş istikametinden, orijinal açılarından saptırılmasına karşı bir emniyet sübabı görevini de yapacaktır. Erbakan Vakfımız, Milli Görüş hareketinin, Milli Görüşçü kuruluşların asıl istikametinden saptırılmasına, açılarıyla oynanmasına, Milli Görüş hareketinin sadece bir fikir kulübü, sadece bir hayır kuruluşu, sadece bir hac ve umre organizasyonuna, sadece kurban organizasyonuna, Erbakan Hocamızın deyimiyle 'cansız kuşa dönüştürülmesine asla müsaade etmeyecektir. Böylelikle geçmişte yıllar boyunca yaptıkları gibi bugün de Erbakansızlaştırılmış yani özünden saptırılmış bir Milli Görüş inşa etmeye çalışanlar, Erbakan ismini unutturmaya çalışanlar, canlı kuşu içi doldurulmuş cansız kuşa çevirmeye çalışanlar, karşılarında Erbakan Vakfı'nı ve bizleri bulacaklardır." sözleriyle vakfın kuruluş amaçlarını ve faaliyet sahalarını ortaya koymuşlardı.

Cumhurbaşkanı Gül ve Başbakan Erdoğan'ın mesajları!?

Törene Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın mesaj göndermesi ise anlamlıdır.

Cumhurbaşkanı Gül, açılış dolayısıyla gönderdiği mesajda, "milletin yetiştirdiği büyük bir değer, vakur ve yılmaz bir dava adamı"olarak nitelediği Necmettin Erbakan'ın “siyasi tarihte iz bıraktığını belirterek, O’nun tevazusu, mücadelesi, tecrübesi, birikimi, üslubu, demokratik duruşu ve dünya görüşüyle gönüllerde yer edindiğini, Türk siyasetine farklı bir soluk getirdiğini” vurgulamıştır.

Sn. Gül’ün:

"Benim hayatımda önemli bir yeri bulunan, uzun yıllar birlikte siyaset yaptığım ve kendisini yakından tanıma ayrıcalık ve bahtiyarlığını yaşadığım Necmettin Erbakan, memleketimizin kalkınması ve gelişmesi için inançla çalışmış, değerli devlet ve siyaset adamlarının yetişmesine de öncülük yapmıştır. Necmettin Erbakan, üstün meziyetleri, ufku, vizyonu, düşünceleri, dünya meselelerine yaklaşımı ve yüksek öngörüleriyle sadece ülkemizde değil İslam dünyasında da büyük saygınlık kazanmıştır. Kurduğunuz vakfın, sadece kendi vatanı ve ülkesi için değil tüm İslam alemi ve insanlık için mutluluk ve esenlik isteyen, halka hizmetin Hakk'a hizmet olduğuna inanan bir lider olarak Necmettin Erbakan'ın düşüncelerinin ve ilkelerinin ortaya konulması ve daha iyi aşılanmasına vesile olacağına inanıyorum. Eminim ki aziz milletimiz, Necmettin Erbakan'ı hiçbir zaman unutmayacak, daima hayırla yâd edecektir."Sözleri samimi bir itiraf ve ikrar mıdır, yoksa “bazı doğruları, yanlış amaçlar için istismar etme” ve geçmişte hıyanet ve hakarete yeltendikleri Erbakan’a duyulan sevgi ve güveni, kendi siyasi ve sinsi emelleri uğrunda değerlendirme hesaplı mıdır?

Başbakan Erdoğan da mesajında, Necmettin Erbakan'ı rahmetle andığını belirterek, "Onun adına açılan bu vakfın Necmettin Erbakan'ın fikirlerini, ideallerini yaşatmak ve genç nesillere tanıtmak adına son derece önemli olduğuna inanıyorum. Vakfın hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerini kullanmıştır.

Erbakan Hoca’nın 20 yıl boyunca siyasi ve şahsi çalışmalarını yürüttüğü bürosunun, Erbakan Vakfı'nın Genel Merkezi olarak hizmete sunulacağı açıklanmıştır.

Oğuzhan Asiltürk’ün kışkırtmaları:

“Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı” şeklindeki uyduruk sıfatıyla Oğuzhan Asiltürk, 'Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı' ile ilgili şu açıklamayı yapmıştı:

 “Toplumda sevgi ve saygı uyandırmış büyük zatların çocukları bir araya gelerek babalarının hatırasını canlı tutmak için bir vakıf kurarlarsa herkesin buna saygı duyması gerekir. Böyle bir vakfın genel merkezinde hedeflenen çalışmalar yapılır. Ancak Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı olarak kurulmuş olan vakfın kurucuları arasında Erbakan Hocamızın en büyük çocuğu olan Zeynep Erbakan bulunmamaktadır. Dolayısıyla aile adına kurulmuş bir vakıf olma vasfında değildir.

Ayrıca vakıf genel başkanı Fatih Erbakan imzasıyla yayınlanan bildiride vakfın il, ilçeler ve beldelerde, Türkiye’de mevcut siyasi partilerin teşkilatını andıran bir teşkilat oluşturacak şekilde teşkilatlanacağı bildirilmiştir. Bu çalışma Erbakan Hocamızın isminin arkasına gizlenilerek doğrudan Saadet Partisini bölmeye yönelik bir çalışmadır.

Hocamız, ‘Milli Görüşün tek temsilcisi Saadet Partisidir. Eğer bir insan bu davaya hizmet edecekse gelip karargâha teslim olması gerekir’ sözünü ömrü boyunca tekrar etmiştir. Kurulan vakfın Saadet Partisi ile hiçbir ilgi ve ilişkisi yoktur. Saadet Partililerin dikkatine sunuyorum. Milli Görüş topluluğu olarak ümit ve temenni ediyoruz ki Erbakan Hocamızın çocukları babalarının tavsiyesine uyarlar.”

Ayrıca Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak 6 Haziran 2013'te bu konuyla ilgili şu değerlendirmede bulunmuşlardı:

"Son günlerde, bazı şahısların parti teşkilatlarımızı dolaşıp "Erbakan Kültür Derneği" veya "Erbakan Vakfı" kuruyoruz diyerek destek istedikleri bilgisi tarafımıza ulaşmıştır. Hatta bazı İl başkanlarımıza "Kurulacak Vakfın veya Derneğin İl Temsilciliği" teklif edilmiştir. Öncelikle ifade etmek isteriz ki; bu çalışmalar Genel Merkezimizin bütünüyle bilgisi dışında yürütülmektedir. Söz konusu şahısların amacı, Erbakan Hocamızın adını kullanarak teşkilatlarımıza sirayet etmek ve Saadet Partisi içinde ikilik varmış gibi göstermeye çalışmaktadır.

İl Başkan'ından, mahalle temsilcisine kadar, Saadet Partisi'nin tüm mensupları Milli Görüş disiplini içerisinde büyük bir heyecan ve kararlılıkla çalışmalarını yürütmektedir. Bu disiplin ve prensipler sayesindedir ki, Partimiz kısa sürede hızlı bir yükselişe geçmiştir. İşte Milli Görüş'ün tek temsilcisi olan Saadet Partisi'nin yükselmekte olduğunu gören bazı çevrelerin, bu yükselişi engellemek için bir takım çalışmalar içine girdikleri görülmektedir. Genel Merkezimizin bilgisi dışında gerçekleştirilen bu çalışmalara karşı teşkilatlarımızın dikkatli olması, iyi niyetten yoksun bazı girişim ve istismarları önlemek açısından büyük önem arz etmektedir.”

Samimi uyarılarımız ve sorumluluklarımız:

Saadet Partisi Milli Görüş düşüncesinin tek temsilcisi ve son kalesidir. SP’yi sahiplenmek, gelişip güçlenmesi için gayret göstermek; vicdani, insani ve milli bir görevdir.

Saadet Partisi yarım asra yaklaşan olumlu ve onurlu bir mücadelenin sonunda, ruhen eğitilen ve denenip elenen sadıklar ve seçkinler topluluğunun meşru ve makbul adresi ve hizmet vesilesidir. Bu, sıradan bir particilik gayreti değil, gerçek bir inanç ve yüksek bir amaç meselesidir. Saadet partisinin üst kademelerinde bazı yanlış ve yamuk kişilerin bulunması ve bunların çok haksız ve hazımsız davranışlar içinde olması bahanesiyle bu kutsal davadan kopmamız ve bu birlikteliği bozmamız asla münasip değildir; hiçbir iz’an ve insaf buna müsaade etmeyecektir. Aziz Hocamızın umumi vasiyet niteliğindeki çok net ifadeleri de, Milli Görüş’ün tek temsilcisi ve takipçisinin Saadet partisi olduğu yönündedir. Çeşitli gerekçelerle teşkilatta ve yan kuruluşlarında hizmet vermesine engel olunanların dahi, gayri resmi ve samimi olarak bu davaya sahip çıkıp çalışmaları, bir insana daha ulaşmak, onu batıla destek olmanın vebalinden kurtarmak için çırpınmaları kulluk imtihanının bir gereğidir.

Erbakan Vakfı’nın kurulması üzerine Oğuzhan Asiltürk’ün “Bu Milli Görüş’ün yeniden bölünmesidir, bu bir ayrılık ve fesatlık hareketidir” anlamında sözler sarf etmesi ise, Onun art niyetini ve bozuk zihniyetini yansıtan kasıtlı ve kışkırtıcı bir yaklaşımdır. Oysa bu olayı “Erbakan Hocamızın tarihi hizmet ve hedeflerini, prensip ve projelerini yeni nesillere ve toplumun farklı kesimlerine anlatmak ve O’nun Aziz hatırasını canlı tutmak üzere, bu vakıf çok özel ve güzel etkinliklere vesile olacaktır, hayırlı ve yararlı bir çalışmadır. Bu girişimi bir ayrılık-gayrılık gibi gösterenler yanılmakta ve gerçeği saptırmaktadır. Milli görüş camiası tam bir ittifak ve irtibat halinde seçimlere hazırlanmaktadır” şeklinde yorumlaması, yapıcı ve yapıştırıcı bir rol oynaması gereken Oğuzhan Asiltürk’ün, tam aksine Milli Görüş’ün yeniden parçalanmasını istiyor, bekliyor ve bunu tetikliyormuş gibi bir tavırla: “Erbakan Vakfı’yla partimizin hiçbir alakası bulunmamaktadır, bunlar isyancıdır, fesatçıdır. Üstelik bu bir aile vakfı da sayılmayacaktır, çünkü Zeynep Erbakan dışlanmıştır” anlamında beyanatlar vermesi, asli ayarını ve amacını ortaya koymaktadır.

Şimdi kalkıp ta Fatih Erbakan’ı sevip destekleyenlere “Aramızda beklemeyin, haydi ayrılıp gidin!” dercesine hareket edenlerin ve Erbakan’ın çocuklarını birbirine düşürmek için şeytani bir çaba gösterenlerin, nasıl bir tıynete ve hıyanet düşüncesine sahip olduklarını hala görmeyenler ve bu partiyi sadık ve layık kadrolara vermek üzere gayrete gelmeyenler, büyük bir vebal altındadır.

Yeni bir ayrışma asla bağışlanmayacaktır!

Erbakan Vakfı’na sahip çıkanların, SP’ye alternatif farklı bir oluşuma ve ayrışmaya kalkışmaları ise, affedilmez bir hata olacaktır ve Oğuzhan Asiltürk gibi insanları haklı çıkaracak ve tahribatlarını kolaylaştıracaktır. Çünkü Parti’yi, bazı yanlış kafa ve kadrolardan kurtarma mecburiyeti, dışarıdan değil içeriden yapılacak net ve metin girişimlerle meşruiyet kazanacak ve başarıya ulaşacaktır.

Kaldı ki, Hakkın hâkimiyeti ve Batılın hezimetiyle sonuçlanacak beklenen büyük devrim ve değişim, Kur’an’ı Kerimin İsra 4-7 ayetlerinde işaret ettiği, Hz. Peygamber Efendimizin “Hatay Amik Ovasında yaşanacağını” müjdelediği Melheme-i Kübra (Büyük Hesaplaşma)yı, Erbakan Hocamızın defalarca dile getirdiği ve hazırlayıp Ordunun ilgili birimlerine teslim ettiklerini bildirdiği teknolojik harikalar sayesinde Türkiye’nin kazanıp Siyonist ve emperyalist güçleri yeneceği ve zulüm saltanatına son vereceği talihli günler çok yakındır. İşte Saadet partisi bünyesindeki sağlam ve sadık milli Görüşçüler, bu büyük inkılabın ardından, toplumun yeniden ihyası ve Adil Düzen’in inşası noktasında, “maya” rolü oynayacaktır. Bu nedenle hazır “maya”nın bozulmadan korunması lazımdır. Erbakan Hocamızın buyurdukları gibi “Yara olgunlaşınca üzerindeki kabuklar kendiliğinden düşüp vücuttan ayrıldıkları gibi” SP’nin başına çöreklenen kabuk kadrolar da, bu tarihi dönüşüm sonrası mecburen tasfiye olacaktır.

Milli Görüş camiası, yeni bir denenme ve elenme süreci daha yaşamaktadır ve umarız sadıklar bu imtihandan da alnının akıyla çıkacaktır. İnşallah, şeytanilerin sevinmesine fırsat tanınmayacak, hem birlik ve dirliğimiz korunacak; hem de Milli Görüş bazı kasıtlı ve hastalıklı kafalardan kurtulacaktır.

Kulislere düşen söylentilere göre: “Bülent Arınç’ın 15-20 milletvekiliyle AKP’den ayrılıp Saadet Partisine katılacağı”, böylece Milli Görüş’ün tamamen ele geçirilip asıl hedeflerinden saptırılacağı girişimlerine…

Ve yine Oğuzhan Asiltürk’ün dışlayıcı ve kışkırtıcı tavırlarına karşı “Erbakan Vakfı çevresinde toplanacak samimi insanları, birtakım vaatlerle AKP’nin yan kuruluşu yapma” heveslerine karşı uyanık olmalı ve nefsi dürtülerle Rabbani ölçülere aykırı davranılmamalıdır.

Ahmet AKGÜL -

AHMET AKGÜL KİMDİR?

     

Araştırmacı-Yazar, Düşünür ve Siyaset Bilimci olarak tanınan Ahmet Akgül, Milli Görüş çizgisinde önemli bir fikir adamıdır. Olaylara insan eksenli ve İslam endeksli yaklaşmaktadır.

2004 Ocağında, arkadaşlarıyla birlikte İstanbul’da aylık olarak yayınlanan “Milli Çözüm” Dergisini çıkarmaya başlamıştır.

Uzun süreli, ciddi ve çileli bir mücadele dönemi yaşamış ve bu duyarlı, tutarlı ve kararlı tavrını hiç bırakmamıştır. Bu yüzden pek çok sıkıntı ve saldırılara uğramış, defalarca mahkeme açılıp tutuklanmış ve hapis yatmıştır.

İnancımız ve ihtiyacımız olan evrensel hukuk kurallarının; bütün insanlığın ortak değeri ve hayat düzeni haline getirilmesi, “Demokrasi, Laiklik ve özgürlükler” gibi çağdaş kurum ve kavramların; ilmi ve insani temellere göre yeniden şekillenmesi… Ve Türkiye’nin yeni bir barış ve bereket medeniyetine öncülük etmesi konularında yoğunlaşmıştır.

Üstadımızın, başta “İnsanın Yozlaşması”, ardından “Adil Düzen ve Yeni Bir Dünya” ve yine “Barış ve Bereket Nizamı “İslam Davası” ve Yozlaştırılan “Cihat Kavramı” gibi birçok kitapları İngilizceye çevrilip merkezi Londra’daki Cagaloglu Yayıncılık organizesiyle; Amazon ve Bornes&Noble (bn.com) gibi dünya genelinde dağıtım yapan yüzlerce online sitesinde ve dijital (e-kitap) sayesinde 120 kadar ülkede yayınlanıp okunmaktadır. Ayrıca Üstadımızın “Yüce Kur’an’ın Manası ve Mesajı” başlıklı Meali Kerim yorumları İngilizce ve Rusça tercümeleri ile “Adil Düzen ve Yeni Bir Dünya” kitaplarının Rusça, Arapça, Çince, Japonca ve İspanyolca tercümeleri tamamlanıp basılmış olup; Almanca, Fransızca, Kırgızca ve Farsça tercümelerinde de sona yaklaşılmıştır.

Milli siyaset ve sorumluluk düşüncesini farklı bir boyutta ele alan ve yorumlayan Hocamız; yaklaşık 40 yıldır Türkiye’mizin her yerinde, Avrupa’da ve İslam ülkelerinde, önemli seminer ve konferanslara katılmaktadır.

Mili Görüş’e çöreklenmiş bazı şaibeli kişilerin gizli niyet ve tertiplerini haber vermesi, uzun vadeli hedefler ve stratejik tavizler sonucu Partiye girdiklerini sezmesi ve söylemesi nedeniyle, Ahmet Akgül’ün teşkilatlarda ve Milli Görüşçü kuruluşlarda hizmet vermesi engellenmeye çalışılmış; Erbakan Hoca ise, kendisinin daha bağımsız davranabilmesi ve nifak çarkı içinde körletilip kirletilmemesi için bu girişimlere karşı çıkmamış, ama kendisini uzaktan destekleyip yönlendirmekten de geri durmamıştır. Erbakan’ın “Adil Düzen” projeleri, AKP’nin siyasi hileleri ve karanlık ilişkileri, Fetullahçı Cemaatin gizli mahiyeti konularında sayılı uzmanlardandır.

1949 Elazığ doğumlu olan, çeşitli konularda yayınlanmış ve hazırlanmış 80 (seksen) eseri bulunan yazarımız, evli ve beş çocuk babasıdır.

      

Hocamız’ın Başlıca Kitapları:

● Yüce Kur’an’ın Manası ve Mesajı (Türkçe Meali Kerim. Abdullah Akgül Yayına Hazırladı.) (İngilizce ve Rusçaya çevrildi.)

Milli Sorunlarımız ve Sorumluluklarımız (2 Cilt)

Dünyanın Değişimi ve Erbakan Devrimi

Refah-Yol’la Rantiye Savaşı

Cemaatin Cılkı, Erdoğan’ın Çarkı, Erbakan’ın Farkı

Türkiye Kuşatılırken, Kuklaların Kapışması

Adil Düzen ve Yeni Bir Dünya (İngilizce, Rusça, Çince, Japonca, Arapça ve İspanyolcaya çevrildi.)

Bizim Atatürk

Küresel Fesatçılık ve Fetullahçılık

● Dış Politika Yazıları (I) BOP’un Temel Taşları (1988-1998)

● Dış Politika Yazıları (II) Tarihin En Talihsiz Yılları (2002-2015)

Siyaset ve Strateji Bilgeliği

Osmanlı Sistemi ve Abdülhamit Siyaseti

İslam Davası ve Cihat Kavramı (İngilizceye çevrildi.)

● “İnsan”ın Yozlaşması (İngilizce ve Rusçaya çevrildi.)

Ah-u Figan’ım (Şiir)

Başörtüsü İnkârı ve İstismarı

AKP Tahribatının Fotoğrafı: İslamcı Münafıklar

Yeni İstiklal Savaşında Milli Şuur ve Ordu

Bir Dış Proje Olarak AKP Gerçeği ve Akıbeti

Bilge(!) Erdoğan’dan, İlkeli(!) Numan’a AKP Tezgâhı

Cezaevinde Yazdıklarım

Siyonizm-Deccalizm Ortaklığı

Devrim Simsarları ve Din İstismarcıları

Dilin Düğümü Çözüldü (Şiir)

Din Dengedir İslam İlericiliktir

Din – Devlet ve Demokrasi

Ergenekon Senaryosu “At Değiştirme” Operasyonu muydu?

Gönül Seması ve Tasavvuf Kapısı

Medeniyet Mücadelesi ve Mehdiyet Müjdesi

● Teşkilatçılık (İletişim ve İşbirliği Sanatı) Mesaj ve Metod 

Milli Siyasette Kirli Hesaplar-1 Milli Görüş’ün Marazlıları

Milli Siyasette Kirli Hesaplar-2 Sonradan Yamuklaşanlar

ABD’li Siyonistlerin, AKP’li Piyonistleri Bir Devrin Bitişi ve Bir Devrimin Gelişi

İdlib-Amik Ovası ve Yaklaşan Armageddon Savaşı

BDP’nin Özerklik Ezanı, TC’nin Cenaze Namazı Olacaktı

Bir Devrim Yaşanıyordu!

Dünya Dönüşüme Hazırlanıyordu

Hidayet Kıvılcımı ve Hikmet Kılıcı (Şiir)

Katı Ulusalcıların ve Ilımlı İslamcıların Din Tahribatı

Osmanlı’dan Cumhuriyete Kripto Yahudiler ve Pakraduniler

Yüz Kur'ani Kavram ve Yorumları

Bizden Söylemesi-1 AKP İntihara Gidiyordu… (Yayına Hazırlayan: Ufuk Efe)

Bizden Söylemesi-2 Türkiye Uçuruma Sürükleniyordu… (Yayına Hazırlayan: Ufuk Efe)

Terör-Masonluk ve Mafia Medeniyeti

Cumhuriyet Türkiye’sinde Nifak Hareketleri

Ruhlar-Sırlar ve Uzaydaki Yaratıklar

Sabah Yakın Değil miydi?

Tarikatların Hizmet Sahası ve Islahı

Tuz Kokarsa…

Türkiye Büyüyor muydu, Bölünüyor muydu?

Türkiye Dağılacak mıydı, Doğrulacak mıydı? (Ahmaklar Okumasındı!)

Türkiye Tarihi Dönemeçte, Ya Yıkılacak Ya Şahlanacaktı!

Yakın Tarihimizde Yüceler ve Cüceler (2 Cilt)

Zafer Müjdeleri ve Fetih Hazırlıkları

Erbakan’dan İntikam Alanlar

Suriye’de Yaklaşan Hilal-Haç Kapışması

Başkanlık Muamması ve Çarkların Tıkanması

15 Temmuz Hıyanetinin Gizemi: Bir Darbe Analizi ve Sistem Krizi

Pazarlık Partisi ve Palavra İktidarı

Kemalizm-Tayyibizm Uyarlaması

Asker Darbesi Değil Devlet Müdahalesi Lazımdı

İslam’dan Uzaklaştıkça, İnsanlıktan Çıkılması

Dert Söyletir Aşk İnletir (Şiir)

● Hainleri Haşlama, Zalimleri Taşlama (Şiir)

İstanbul Sözleşmesi ve Ailenin Çözülmesi

      

Hocamızın Önsözünü Yazdığı Milli Çözüm Yayınları:

● Üstad Ahmet Akgül’ün Özgeçmişi ve Öğretileri (Yakup Gözübüyük)

● Haykırış (Şiir - Ali Çağıl)

AKP Yönetimi ve Tahribat Yöntemi Sistem Tahlili ve Siyaset Tenkidi (Nevzat Gündüz)

● Sözün Çözüme Dönüşmesi (Siyasi Fıkralar) (Osman Eraydın)

● Ayar Aynası ve Nokta Atışı (Sosyal ve Siyasi Fıkralar) (Erdoğan Bişkin)

Milli Çözüm Ekibinden: İlginç Rüyalar ve Manevi Uyarılar (2 Cilt - Hazırlayanlar: Fatma Betül Erişkin – Nail Kızılkan – Neslihan Bayraktar)

Devami
Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız Web Sitesi

Makale Paylaşım Sayısı: 1408

Yorum ekle

Yazdığınız her yorumla birlikte IP adresinizin kayıt edildiğini ve Türkiye Cumhuriyeti hukuk kurallarına aykırı, iftira ve genel ahlaka aykırı tarzda yorumlarınızdan hukuken ve vicdanen sorumlu tutulacağınızı tekrar hatırlatırız...


Güvenlik kodu
Yenile

YABANCI DİLDE KİTAPLARIMIZ

SON YORUMLAR