Get Adobe Flash player
Reklam
Hata
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 62

Milli Çözüm Dergisi Kitapları

BİR DEVRİM YAŞANIYOR
PDF Yazdır
Kitap Kabı BİR DEVRİM YAŞANIYOR
Sayfalar: 799
ISBN: 9944183970
Yayın Evi: Bilge Karınca yayınları
Yıl: 2009
Tıklanma: 1216
Kullanıcı Oyları:  / 1
KötüEn İyi 
Konu Açıklaması
Ekleyen

Peki Türkiye merkezli büyük değişim nasıl gerçekleşecektir?.

İsrail güdümlü şeytani gaye ve gayretlerin, aşağıdaki girişim ve gelişmeleri doğuracağı seziliyordu:

1.   Amerika sarsılan prestijini kurtarmak ve aykırı sesleri susturmak üzere, Körfezden, İncirlikten, ve Kerkük’teki yeni üssünden uçaklar ve füzelerle ve İsrail’le birlikte İran’a saldıracaktır.

2.   AKP iktidarı Irak’ta olduğu gibi ABD’nin bu İran cinayetine de ortak olacak, toplumda ve tabanında bir nefret dalgası oluşacaktır.

3.   Rusya, Çin, Pakistan ve İran ABD’ye karşı resmen cephe açacaktır.

4.   Bu gelişmeler üzerine zaten krizdeki küresel ekonomi iyice bozulacak ve bundan en çok ta, maalesef Türkiye etkilenip sıkıntıya uğrayacaktır.

5.   Halkın yoğun tepkisi ve iktidarın çaresizliği ve beceriksizliği üzerine Cumhurbaşkanı, Anayasal görevi gereği; hükümeti ve meclisi feshedip Milli Çözüm hükümeti kurulacaktır.

6.   Hemen ardından Türkiye üslerini artık ABD’ye kullandırmayacağını açıklayacak ve Anti empertalist cepheye avantaj sağlayacaktır.

7.   Bu arada Amerika’nın yıllarca ezdiği ve sömürdüğü Almanya ve Japonya, 2. Dünya Savaşının intikam hırsıyla bu yeni cepheye katılacak. AB de Amerika’dan desteğini çektiğini açıklayacaktır.

8.   Amerika İran’da kesin bir hezimete uğratılacak, tüm Ortadoğu, Asya, Afrika, Güney Amerika ve Avrupa’daki üslerini ve işgal bölgelerini terk edip çıkmaya mecbur kalacak ve NATO ya dağılacak, ya da emperyalizmin güdümünden çıkıp yeni bir şekil alacaktır

9.   İsrail çıbanı deşilecek. Siyonist ve saldırgan merkezler hizaya sokulacaktır.

10.Başından beri bu gelişmeleri yönlendiren Milli Türkiye Merkezli, Adil ve Asil yeni bir dönemin evrensel kurum kuruluşları ilan edilerek, mehdiyet ve merhamet medeniyeti başlayacaktır!.

Evet bütün bunların 2008 sonunda ve devamında gerçekleşeceği bekleniyordu!..

Ve Hz. Mevlana: “Böylesi müjdenin hayaline inci mercan hediye edilir; ama gerçeğine ise, ancak can verilir” diyordu.

7 Aralık 2008

                                                                                                                              GEBZE

 


 

 

ÖNSÖZ

BİR DEVRİM YAŞANIYOR

 

Sistemler ve medeniyetler, aynen canlılar gibidir; doğup büyümekte, gelişip güçlenmekte, yaşlanıp çöküşe geçmekte ve sonunda tükenip ölmektedir.

Evet, her “Kemal”in bir “zeval”i, her zirvenin bir inişi kesindir ve kaderdir. Yani bir medeniyetin zirveye ulaştığı ve en güçlü sanıldığı dönem, aynı zamanda onun yıkılışının da ilk işaretidir.

Öyle ise bekleyin, yakında bir devrim yaşanacak…

Şerli ve şeytani Barbar Batı aygırlığı yıkılacak, insani ve rahmani düşünceli bir Doğu uygarlığı sahneye çıkacak.

İmanla aklın, ilimle ahlakın, İslam’la insanlığın imtizaç ve ittifakından doğan bir saadet dönemi başlayacak.

İkiyüzlü marazlıların; çürük özlü, süslü sözlü masonların; devrim simsarlığı ve Din istismarıyla geçinen münafıkların sömürü saltanatı son bulacak… Net ve samimi müminlerle, mert ve medeni gayrimüslimlerin uzlaşacağı bir huzur ve hürriyet sistemi uygulanacak.

Askerler silahlarına güvenip, sivil erlere tepeden bakmayacak. Cumhur, Cumhuriyetine sahip çıkacak. Halk, artık güdümlü sürüler ve demokrat yaftalı köleler sayılmayacak.. Kimse kimsenin başörtüsüyle, saç örgüsüyle uğraşmayacak.

Manda kafalıların ve AB hayranlarının aklı yatmasa; Ilımlı İslamcıların, Haçlı tarikatçıların, radikal şeriatçı geçinen sahtekârların imanı yetmese de; bu devrim yaklaşıyor, yaşanacak.

D-8’ler, Çin ve Rusya’yı da yanına alacak; Hindistan ve Güney Amerika da bu kutlu kervana katılacak.. Amerika ve Avrupa emperyalizmi ve Yahudi siyonizmi Ortadoğu’da batacak ve boğulacak. İsrail çıbanı deşilip dağılacak..Türkiye merkezli, insan eksenli ve İslam (barış ve hayırda yarış) endeksli yeni bir dünya kurulacak.. Adil ve laik bir sistem, asil ve demokratik bir toplum, kamil bir ekonomik düzen oluşacak..

Mustafa Kemal tarafından başlatılıp bitirilemeyen, O’nun şüpheli ölümünden sonra İsmet İnönü, Adnan Menderes, Süleyman Demirel, Turgut Özal ve Tayip Erdoğan’lar eliyle adım adım saptırılıp dejenere edilen ilke ve inkılaplar, hem de şeklen değil şuuren, tekrar tamamlanıp hedefine ulaşacak.. Böylce Hz. Muhammed’in asırlar öncesinden müjdelediği, tüm dünyanın cennete dönüşeceği; “Mehmetçik rehberli bir merhamet medeniyeti” gerçekleşmiş olacak..

Bu mutlu devrim ve değişim esnasında, Ehli kitabın, Yahudi ve Hıristiyanların iz’anlı ve insaflı takımı da Türkiye’nin yanında, yani haklı ve hayırlı safta yerini alacak.. Böylece, yalnız mağdur Asya ve Afrika halkları değil, Avrupa ve Amerika’daki insanlar da, mağrur ve mel’un merkezlerin haksızlık ve ahlaksızlık kıskacından kurtulacak..

Bu gibi tarihi devrim ve dönüşümler, ya büyük felaketlerin neticesinde veya büyük liderlerin öncülüğünde gerçekleşiyor. Dünyamız ise, her ikisine birden sahip olmanın, hem sancısını hem avantajını yaşıyor.

Sadece Türkiye’mizde değil, sadece bölgemizde değil, bütün yeryüzünde ve tüm ülkelerde, bu tarihi ve talihli devrimin psikolojik, sosyolojik, ekonomik, politik ve teknolojik her türlü alt yapısı ve stratejik detayları, yıllar süren çalışmalar sonucu hazırlanmış bulunuyor.. Hem de, dünyadaki Siyonist sömürü sisteminin güdümündeki kabuk iktidarlar ve mevcut kurumlar eliyle bu işler yaptırılıyor. Çünkü, deri altındaki yarayı iyileştirecek tedbir ve tedavileri uygulamadan, görünürdeki kabukları kaldırırsanız, yaranın mikrop kapıp kötüleşeceğini, ama içteki yaralar iyileşince, dıştaki kabukların kendiliğinden dökülüp düşeceğini çok iyi bilen, kutlu bir lider bu süreci yönetiyor.

Bir insan bedeninin her yerine sirayet etmiş kanser hücreleri misali, beşeriyet bünyesine yerleşmiş Siyonist şebekeleri tamamen tesirsiz hale getirecek, çok dikkatli ve rikkatli (şefkatli ve ince düşünceli) bir tabibin titizliğiyle hareket ediyor.

Evet, süper güç olmak için, ekonomik güç kesinlikle önceliklidir, ama yeterli değildir… Eğer yeterli olsaydı, Almanya süper güç sayılacaktı..

Süper güç olmak için, teknolojik güç elbette çok önemlidir, ama yeterli değildir.. Şayet yeterli olsaydı, Japonya süper güç rolü oynayacaktı..

Süper güç olmak için, silah sanayi, askeri ve nükleer güç gereklidir, ama yeterli değildir.. yeterli olsaydı Çin ve Rusya meydanı Amerika’ya bırakmayacaktı…

Süper güç olmak için, nüfus yoğunluğu ve demografik durum her halde önemlidir, ama yeterli değildir. Yeterli olsaydı, örneğin Hindistan süper güç olarak ayağa kalkacaktı..

Süper güç olmak için, jeopolitik konum ve stratejik durum oldukça önemli ve gereklidir, ama yeterli değildir.. Yeterli olsa, Türkiye bu zillet ve sefaleti yaşamayacaktı..

Çünkü süper güç olmak için; ekonomik, psikolojik, teknolojik, demografik ve stratejik bütün bu değer ve dinamikleri: dünya dengelerini değiştirip düzeltecek şekilde kullanabilen süper bir beyine, her bakımdan birikimli mükemmel bir bilgeye, tek kişilik ordu gibi, zulüm ve sömürü çetesini çaresizliğe itecek dahi bir şahsiyete ihtiyaç vardır.

Ve işte Türkiye’nin ve dünyadaki mazlumlar aleminin şansı, böyle bir öndere sahip olmaktır.

“Dört T” formülü olarak sıralayabileceğimiz:

1-    Tabii, coğrafi ve jeopolitik avantajı

2-    Tarihi medeniyet mirası

3-    Talihli fırsatları, Türk Cumhuriyetleri ve İslam ülkelerindeki saygınlığı yanında

4-    Tecrübe ve tedbir sahibi bir süper beyne malik Türkiye’nin, artık atağa kalkma ve kaderin yüklediği misyona sahip çıkma zamanıdır.

Barbar Haçlı Batı aşıklığını ve gaddar Siyonist İsrail uşaklığını, defalarca ispat eden AKP’nin, son bir akreplikle:

  1. Ilımlı İslam (yani ABD ve AB emperyalizmiyle uyumlu) kafalı bir YÖK Başkanı eliyle,
  2. Ve Anayasa Mahkemesine şahsen başvuru yapabilme yolunu açmak suretiyle, böylece kendileri riske girmeyip, sözde bireylerin yoğun talebi ve yüksek mahkemenin müsaadesiyle;

Üniversitelerde başörtüsü yasağını delme, ama diğer devlet dairelerinde ve orta öğretimde bu haksız ve dayanaksız yasağı yasal hale getirme ve üstelik bununla sahte kahramanlık havası estirip oy devşirme girişimleri de tutmayacak; Müslüman halkımızın mağduriyet ve mahrumiyetlerini daha fazla istismar ve suistimal etmelerine fırsat tanınmayacaktır.

Türbanlı lise öğrencisi Edip Büşra Doğan’a TÜBİTAK ödülünü veren Bakanlık Müsteşarı ve onu getiren öğretmeni hakkında soruşturma başlatmak suretiyle, AKP’nin sahtekârlık ve korkaklığını ortaya koyan Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik gibilerin siyasi saltanatı son bulacaktır.

Daha önce şerh koyup şov yapanların, şimdi YAŞ kararlarını hiç beklemeden imzalanmasına ve başbakanın İsrail’in terörist başını Millet Meclisinde İslam’a küfrettirip 350 milletvekiliyle ayakta alkışlamasına hikmet ve mazeret uyduran ve bütün bunların suçunu tam bir şarlatanlıkla Ordumuza yıkmaya çalışan, sözde radikal İslamcı medya münafıkları hoşlanmasa da… Daha önce Yahudi ve Hıristiyanların ve İslam düşmanlarının himayesine girmeyi ve tağutların yaptığı yasalardan istifade etmeyi küfür sayan, ama şimdi AB’ye girmek için can atan AKP’yi hararetle destekleyen ve herkesten ziyade demokratikleşmek isteyen, sözde radikal şeriatçı ucuz kahramanlar kıvırsa ve kıvransa da..

İlahiler dinleyip gözyaşı döken, Peygamber ve sahabe hikayeleri okuyup ahu vah çeken ve papağan gibi şuursuzca zikir tekrarlayıp kendisinden geçen, ama; Irak’ı ve Afganistan’ı işgal edip milyonlarca masum Müslümanı katleden ABD’ye dua ve destek veren, Kur’anın, dört kitabın ve cümle enbiyanın lanetlediği Siyonist İsrail’e hizmet eden; zinayı suç olmaktan çıkarıp, misyonerlere kolaylık gösteren; ya bedel ödemeye değer görmediğinden veya imanı ve aklı yetmediğinden, başörtüsü ve İmam Hatip zulmünü önleyici ciddi ve cesaretli hiçbir gayret göstermeyen iktidarlara oy verip arka çıkan ve üstelik bir kucak sakalından, on kulaç sarığından ve peçeli çarşafından da utanmayan bazı tarikatçılar taraf olmasa da…

Çağdaşlaşma ve aydınlanma kılıfı altında, tüm manevi bağlardan koparak ve ezan duymuş şeytan gibi İslam’dan ve Kur’andan kaçarak, Atatürk’ü de kendilerinin rehberi gibi göstermeye çalışarak, maymun soyundan geldiklerine inandıklarından, “Gelişmiş ve modernleşmiş bir hayvan gibi” keyfince yaşamayı ilericilik sayan ve daha da gülünç olanı: barbar Batının ürettiği Darwinizm, kapitalizm, komünizm ve liberalizm gibi kavram ve kurgulara kapılıp savunduğu halde, Batıya karşı duracağını sanan zavallı tabiatçılar tepinip karşı çıksa da..

Ve hatta: Milli Görüşte dava kurmaylığı, bazı kentte il başkanlığı ve Milli Gazete köşe yazarlığı yapıp; sık sık, “Gülü seven dikenine katlanır” “First Leydi Hanımefendi, başörtü biçimini Paris’teki ünlü modelistlere hazırlatmalıdır” “CHP’ya karşı, kardeşlerimize destek çıkılmalıdır” mesajlarıyla, hala AKP’ye ve dolayısıyla şeytani güç mahfillerine yalakalık peşinde koşan nankörler takımı, ve Hoca hayranı geçinip, aslında Hak’tan ve Hoca’dan umutlarını kestikleri, ve güçlü gördüklerine tapınıp perestiş ettikleri için: “AKP Erbakan’ın kontrolü altındadır, bütün uyguladıkları Hoca’nın programıdır ve bunlar hayırlı yoldadır” iddialarıyla bu döneklerin bütün hıyanet ve rezaletlerinin günahlarını ve faturasını Erbakan’ın sırtına yüklemekten sinsi bir haz duyan ve yıllarca aleyhlerinde konuşup yazdıkları münafık ve marazlı kesimlerle ve AKP’li döneklerle şimdi aynı safta ve safsatada buluşan bilgiçlik budalaları haset ve hırsından çatlasa da…

Tarihin tabii seyrini, kaderin ezel ve ebed projesini hiçbir güç değiştirip bozamayacak ve milyarlarca mazlumun gönül sesini ve temennisini duyarak, medet ve merhamet buyuran Allah, vadini mutlaka tamamlayacaktır.

Ayrı ayrı dinden ve görüşten bütün inanışların; farklı kültür ve kökenden bütün insanların, birlikte barış ve bereket içinde yaşayacakları adil bir düzen kaçınılmazdır.

Hiçbir ülkeye ve hiçbir ülküye zorlama ve dayatma yapılmayacaktır. Muhammed Muhtar Han’ın dediği gibi:

“Her ülkenin bünyesi, değişik bir mevsim gibidir. Kültürü ise, her mevsimde yeşermeyen narin bir çiçek misalidir.

Eğer dışarıdan başka çiçekler ithal edilmeye veya bir ülkenin mevsimi, o yeni çiçeklere göre değiştirilmeye kalkışılırsa; artık bu suni mevsimde yerli çiçek yetişmeyecektir.

Yabani çiçek için, tabii mevsimleri değiştirmek büyük risktir; bu yanlış ve yararsız uygulamanın, o ülkede getirdiklerinden çok daha fazlasını götürdükleri acı bir gerçektir.

Bırakın da her mevsimin çiçeği, kendi ikliminde kalsın; çünkü doğru olan, her çiçeği, kendi ülkesinde ve kendi ikliminde sevmektir.”

Bu merhamet medeniyeti, manevi boşluk ve dünyevi sarhoşluk içinde kıvranan Batılıları da kucaklayacak ve kurtaracaktır.

Protestan ve Avengelik mezhepleriyle Batı dünyasını Hıristiyan ahlakından, aile hayatından ve ahiret inancından koparıp, materyalist ve darwinist felsefeyle yozlaştıran Siyonist Yahudi tahribatı sonucu, bugün Avrupa ve Amerika, mutsuz ve umutsuz kalabalıkların kıtalarıdır. Irak’ta, Afganistan’da, Asya ve Afrika’daki işgal ve zorbalıkla sömürdükleri servetlerle zenginleşen; mazlum ve mağdur insanların kanı ve gözyaşı üzerine varlığını sürdüren bu uygarlık yaftalı barbarlık düzeni artık yıkılmalıydı ve yıkılacaktı. Bürün insani, vicdani ve ahlaki değerleri çürütülen ve uzaktan kumandalı robotlara çevrilen kalabalıklar, yeniden insanlığının farkına ve tadına varacaktır.

                               Şiir:

Yoktur başka çaresi; bir devrim yaşanacak

Çün doğal bir süreçtir; bu devir kapanacak

Zulmün, küfrün kökünü; çok derin kazıyacak

Hayra, huzura doğru; bir evrim başlayacak

“Efendim, bütün bunlar, hakikatten uzak, hamasi tepkiler ve hayali beklentilerdir. Süper güç ABD’nin görkemli birikimlerine ve Siyonist Yahudilerin gizli hakimiyetine kafa tutmak ve kazanmak asla mümkün değildir” diyecek olanlara yani en güçlü ve güvenilir makam olarak Rahmanı değil, şeytanı tanıyanlara ise, cevabını yine aynı zat veriyor:

“Siz eğer, gökleri gezip, dünyanın üzerinde duran nurlu çadırları, yenilmez ve onurlu bahadırları görebilseydiniz.

Kaderin göklere bağlı olduğunu bilir, “Atom”ları ve “Fantom”ları galibiyet ve kıyamet sebebi zannetmezdiniz!..

Sadece boşluk olarak görüp, gezegen ve galaksilerdeki muhteşem alemlerden bakar-kör gibi gafil kaldığınız bu göklerin, yeryüzündeki “gizli iktidar”ını sezebilseydiniz: Kainatın o eşsiz mimarına titreyerek secde eder ve Hakkın zafer ve hakimiyet müjdesini dört gözle beklerdiniz.”

Bu nedenle, iz’an ve vicdan sahibi herkesi, Siyonist ve emperyalist çeteyi değil, adaletli ve insaniyetli bu cepheyi destelemeye çağırıyoruz. Freni patlamış, motoru çatlamış, ve girdiği son virajda uçurma sürüklenmeye yaklaşmış Amerikan arabasından inip, Nuh’un gemisine binmelerini bekliyoruz.

Nuh Suresi 23. ayetinde:

“(Allah elçisinin haklı ve hayırlı davetine karşı çok büyük ve acımasız tuzaklar ve komplolar kuran, zulüm ve küfür düzeninin elebaşları, kendi halkına dediler ki: Sakın ilah edindiğiniz putlarınızı (ve ahlaksızlık nizamınızı) bırakmayın. Vedd, Suva’, Yeğus, Yeauk, ve Nesr’i terk edip (Nuh’un peşine takılmayın” dedikleri anlatılıyor. Bu ayette geçen putlardan:

Vedd: Erkek heykeliydi ve serveti temsil ediyordu.

Suva’: Kadın biçimindeydi ve şehveti temsil ediyordu.

Yeğus: Görkemli bina üzerindeki yırtıcı aslan şekliydi. Saldırı ve kuvveti temsil ediyordu.

Yeauk: At ve araba heykeliydi, binekleri ve farklılık fantezisini temsil ediyordu.

Nesr ise: Kartal resmiydi, kahramanlık alametini, şan ve şöhreti temsil ediyordu.

Ve dikkat ediniz, Müslüman bilinenler dahil, bu günkü kalabalıkların tapındıkları da genelde bu beş puttan oluşuyordu. İşte biz insanları putların ve tağutların esaret ve zilletinden, İslami umut ve mutlulukların izzetine davet ediyoruz.

Ve bu tarihi çağrımızı Yüce Yaratıcının bütün insanlara son kurtuluş mesajı olan; Tevrat ve İncil’in ve bütün kutsal metinlerin hakikatini içinde barındıran Kur’anın şu ayetleriyle bağlamak istiyoruz:

“(Allah’ın vadine ve kudretine akıl erdiremeyen ve sömürü saltanatlarının yıkılmasını istemeyenler) derler ki: Eğer doğru söylüyor (boş hayallerle kendinizi avutmuyor)sanız, şu (müjdeleyip ve bekleyip durduğunuz) fetih ve zafer ne zamanmış?! (Onlara) Deki: (İlahi adaletin gerektirdiği ve haber verdiği bu devrim ve değişim mutlaka ve pek yakında gerçekleşecek. Ne var ki:) O fetih ve zafer günü, (daha önce zalimlerden taraf olup) Hakkı inkar edenlere, (bu mutlu gelişmeleri görmeleri ve çaresiz) iman etmeleri, kendilerine hiçbir yarar sağlamayacak ve onlara bakılmayacaktır.

Bu yüzden, sen (Haksız ve ahlaksız gidişatta inatçı) olanlardan yüz çevir, (huzur ve şuurla, Allah’ın vadini ve müjdesini, zulüm ve sömürü düzenlerinin yıkılış haberlerini) gözleyip beklemeye koyul (ve zaten) onlarda, kesinlikle (ve sonlarını sezmiş olmanın tedirginliği içinde) bekleyip duruyorlar.”[1]

Ve Sebahattin Önkibar insaflı bir yazar sorumluluğu ve Milli bir duyarlılıkla şunları soruyordu:

28 Şubat neden oldu ve Erbakan'ın suçu neydi?

28 Şubat sürecinin hemen akabinde Genelkurmay Başkanına sormuştum:

- 28 şubat süreci devam edecek mi?

- “Kuşkunuz mu var? Elbette edecek.”

- Ne zamana kadar devam eder:

- “Gerekirse bin yıl sürecek.”

Bugün sürmediğine göre demek ki 28 Şubat'ın gerekçeleri şu an için söz konusu değildir.

Peki 28 Şubat'ın gerekçesi neydi? Yapılan post-modern darbe ne içindi?

1) Başbakanlık konutuna mesai saati dışında misafir olarak bazı tarikat mensupları çağrılmıştı.

2) Başbakanlık konutunda verilen yemekte Güven Erkaya'nın rakı istemi karşılanamamıştı.

Başka bir gerekçe var mıydı?

Soyut iddialar çoktu da, somut bir şey bulunamamıştı.

Mesela Erbakan Hoca, bugünkü gibi devleti ele geçirmek gibi bir çabanın içinde olmamıştı.

Bürokraside siyasal İslamcı kadrolaşmanın zerresi yaşanmamıştı.

Yargıya adam yerleştirmek bahis konusu bile yapılmamıştı.

Kendi zenginini, kendi medyasını, kendi burjuvazisini yaratmak gibi bir teşebbüse de kalkışmamıştı.

Sayın Erbakan'ın saygıdeğer merhume eşleri Nermin Erbakan Hanımefendi, başörtülü olmalarına karşın, türban hiçbir zaman devlet protokolünün bir parçası olmamıştı.

Devletin en temel stratejik kurumları, özelleştirme adıyla yabancılara peşkeş çekilmiyordu.

Kıbrıs’ta zerre ödün yoktu.

K.Irak'ta Türkiye'nin vazgeçilemez kırmızı çizgileri korunuyordu.

İç ve dış politikada, AB-ABD-İsrail teslimiyetine tenezzül edilmiyordu.

Dahası, ekonomide de Türkiye, abartısız son 30 yılın en iyi dönemini yaşıyordu. PKK'ya bugünkü gibi af teşebbüsü de yoktu ve terör geriliyordu.

Diyeceksiniz o yoktu, bu yoktu ve her şey iyi idiyse, o zaman 28 Şubat süreci neden vardı?

Bu sorunun cevabını ben değil, 28 Şubat'a imza atanlar ve o teşebbüsü, “olmazsa olmaz” diye kışkırtanlar vermelidir.

Ne dersiniz, “Kürt meselesinde hata yaptık” diyen bazı generallerin, şimdi “Erbakan Hoca'ya da yanlış yaptık ve özür diliyoruz” demeleri gerekmiyor mu?

“Hayır gerekmiyor” diyorlarsa, o günleri bugünlerle, yani var olan tabloyla kıyaslamalarını istiyoruz... O günün soyut iddiaları, bugün somut olarak var değil mi? Tersine dün akla dahi getirilmeyen türlü densizlikler bugün yürürlükte değil mi?

O zaman, ya dün müdahale ederek hata yaptınız, ya da bugün susarak hata yapılmaktadır!

Muhataplarına soruyorum, cevap verin hangisi hatadır?

Kuşkusuz amacımız, elbette yeni bir müdahaleye kışkırtıcılık yapmak şeklinde anlaşılmamalıdır.

Söylemek istediğimiz, Erbakan Hoca'ya yanlış yapıldığı ve bugünkü ortama bu şekilde iklim yaratıldığıdır..

Diyeceksiniz ki, Erbakan Hoca o kadar da masum değil, D-8 olayını hatırlasana?

Yapmayın, Sayın Erbakan'ın en doğru işlerinden biri oydu.. Nitekim bunu bugün generaller de kabul ediyor... Dahası, Erbakan'ın 28 Şubat'ta ABD-İsrail desteğiyle devrilmesinde, D-8’leri kurmasının da payı vardı.

Anlayamadığım bir başka şey de; RP ve FP'nin neden kapatıldığıdır?.. Söyler misiniz, RP ve FP, AKP'den çok mu radikaldi.. Tersine, AKP'nin yaptıkları ile onlardan çok daha keskin olduğu ortada!.. Demek ki Türkiye'de hukukun gücünden ziyade, gücün hukuku söz konusudur.

Özetle; Prof. Erbakan da eğer birileri gibi, bir yerlere karşı korunma için Beyaz Saray'a koşmuş olsaydı, emin olun bütün olanlar başına gelmeyecekti... Ama o, bunu yapmadı ve milli olmanın bedelini ödedi... Hadise budur...[2]

Türkiye ve Dünya Nereye Gidiyor?

Peşinen, samimi bir inancımı ve kanaatimi belirtmek istiyorum: Türkiye merkezli adil ve asil bir dünya değişimi ve yeni bir medeniyet devrimi oldukça yakındır! Tabii ve tarihi şartları ve talihli fırsatları Türkiye’yi buna mecbur bırakmaktadır.

Ama şu anda Türkiye, tarihinin en karanlık tehlike ve tuzaklarıyla boğuşmaktadır.

Devlet çatırdamakta, Din ılımlaştırılıp Emperyalizmin hizmetine sokulmakta, milli birlik bağları koparılmakta, ekonomi iflas noktasında, ahlaki yapı giderek yozlaşmakta, aile yıkılmakta, açların ve muhtaçların sayısı on milyonları aşmaktadır. Bütün stratejik kurumlarımız, fabrikalarımız, bankalarımız, limanlarımız, maden ocaklarımız yabancılarca yağmalanmış ve ülke toprakları parsel parsel satılmaya başlanmıştır.

Kısaca, Atatürk’ün Nutku’nun 1. cildinin 1. konusu olarak anlattığı, Kurtuluş Savaşı öncesi ülke manzarasıyla bugünkü Türkiye manzarası aynıdır!

Madem böyle olacaktı da, biz şanlı Çanakkale Direnişi ve Milli Mücadeleyi niye yaptık? dedirtecek talihsiz olaylar yaşanmaktadır.

Ekonomi IMF’nin, dış politika ABD’nin, iç politika AB’nin, bölgesel politika İsrail’in keyfine bırakılmıştır.

Ahlaki yozlaşma ürkütüyor ve toplum çıldırıyor!

İşte yüzümüzü kızartan ve içimizi karartan haber başlıkları:

- Erzurum'da bir lise öğrencisi, 3 yıl boyunca akrabaları ve okul hademesinin tecavüzüne uğradı.

- Adana'da tanımadığı üç kişi tarafından zorla bir otomobile bindirilip ormanlık alanda uyuşturucu hap içirilerek dirençsiz hale getirilen B.B.'ye sırayla tecavüz edilip sonra da vücudu jiletle keserek, kollarında ve bacaklarında sigara söndürerek işkence yapıldı.

- Boşanan anne babanın bakmak istemediği ve İstanbul'daki bir yuvaya yerleştirdiği 12 yaşındaki kız çocuğuna, yuvaya 100 metre uzaklıktaki bir kuaför dükkânında tecavüz eden iki esnaf yakalandı!.

- Adana'da 5 yaşındaki kız çocuğu, tecavüze uğradıktan sonra boğularak atıldı.

- İtalyan sanatçı Pippa Bacca, Gebze yolunda tecavüze uğradı. Barış mesajı vermek amacıyla çıktığı yolda, hırsızlık suçundan sabıkalı M.K. tarafından tecavüz edilen Bacca, daha sonra öldürülerek toprağa gömüldüğü anlaşıldı.

- 30 bin YTL’lik borcunu kapatamadığı için ekmek ve soğan alamayan baba 11 ve 14 yaşındaki kızlarını mahalle bakkalına sattı.

- Ensest (aile içi cinsi) taciz ve tecavüzlerde ürkütücü bir artış yaşanmaktaydı. Amca, dayı, baba ve dedelerin öz kızlarına ve torunlarına yönelik ahlaksız yaklaşımları artık sıradan bir olay halini aldı.

- Uyuşturucu madde kullanma yaşı artık 10’un altındaydı.

Hatta bu konuları gündeme taşıyan Tv programları güya yeriyor ve halkı uyarıyor görüntüsü ile bir nevi reklamını yapmaktaydı. Bütün bunlar Darwinist düşüncenin, maneviyatsız eğitimin, soysuz ve sorumsuz tv dizilerinin ve porno internetçiliğinin doğal sonuçları ve sosyal yaralarıydı. Evet, Erbakan hocanın kutlu milli görüş davasını, niye “önce ahlak ve maneviyat” diye başlattığı ve bütün şer güçlerin ve işbirlikçi hainlerin niye O’na karşı topyekün savaş açtıkları şimdi daha iyi anlaşılmaktaydı.

Bütün bu olumsuz ve onursuz gidişatın temel ve gizli nedenlerinden birisini hemen söyleyelim: Türkiye’yi Türkler yönetmiyor!.. Beyaz Türkler, Efendi Türkler yönetiyor!.

Biz insanları kökenleri ve kültürlerinden dolayı yargılayacak bağnazlıktan uzağız!.. Ama hıyanetlere karşı da dikkatli olmalıyız.

Atatürk “Ne mutlu Türklere!” yerine, “Ne Mutlu Türküm Diyene!” haykırmasının hikmetini unutmamalıyız. Yani aslı Çerkez, Arnavut, Boşnak, Pomak, Rum, Ermeni ve Yahudi de olsa, kendisini Türkiye’nin ve Türklerin bir parçası gören, bu milletin ve devletin yararlarına sevinen, zararlarına üzülen kimseleri övdüğünü anlamalıyız.

Ama Türkiye’yi, İsrail ordusunda askerlik yapan Zeyno Baranlar’ın yönetmesinden de, gocunmalıyız!

Kulis Ankara’da yazılmıştı:

Bazen insan, şaşkınlıktan “hadi be” diyor.

Mesela Hürriyet’in uluslararası muhabiri(!) Defne Barak’ın İsrail Başbakanlarından Ehud Barak’ın öz be öz yeğeni olduğunu öğrendiğimizde “hadi be!” demiştik.

Sonra; yıllarca Türkiye ekonomisini idare eden Devlet eski Bakanı G.T’nin öz amcasının Robert T…. adıyla Amerikan ordusunda subay olduğunu öğrendiğimizde de “Yok Canım” diye şaşkınlık geçirmiştik.

Derken Amerika’yı yakından tanıyan ve internet portalları dahil olmak üzere Amerika’daki tartışmaları yakından takip eden bir büyüğümüzden; “Zeyno’nun İsrail ordusunda 5 ay boyunca askerlik yaptığı” iddiasını duyunca yine: “vay bee, vay bee!.” çekmiştik. O da Amerika’daki Türklerin rağbet ettiği bir tartışma formunda okumuş. Anlayacağınız Türkiye’de olmasa bile Amerika’da yaşayan Türkler arasında son dönemin en hit dedikodusu buymuş..

Bu arada Zeyno dediğimiz, Zeyno Baran. Zafer Mutlu’nun üvey kızı. Bir dönem Kemal Derviş’in Dünya Bankası’ndaki ekibi arasında yer almıştı.

Amerikan dış politikasında etkili Washington merkezli, “Think Thank” kuruluşlarının, en muteber isimlerinden biri konumundaydı.

Amerika’da ilk olarak Uluslararası Stratejik Araştırmalar Merkezi, CSIS’da, Türkiye ve Kafkasya uzmanı olarak çalışmıştı. İlginçtir 1998 yılında CSIS’ta iken Gürcistan programını(!) O hazırlamıştı. (Bölgenin en önemli enerji koridoru üzerinde yer alan Gürcistan O günden sonra kendini toparlayamamıştı.)

2006 yılından bu yana Neocon’ların kontrolündeki Hudson Enstitü’de çalışmaktaydı.

Türkiye O’nu en son; “2007 yılında Türkiye’de darbe olma ihtimali yüzde 50” açıklamasıyla tanımıştı. Darbe olmadı, ama bu açıklamadan çok kısa bir süre sonra darbe gibi, 27 Nisan muhtırası patlatılmıştı!

Zeyno Baran sonunda Yahudi asıllı ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Matthew Byzra ile Yahudi nikahı kıymıştı. Abdullah Gül’ün Ermenistan ziyaretinde bunların parmağı ve programı olduğu konuşulup yazılmıştı.

Asıl sorunlar saklanıyor, vatandaş ucuz kahramanlıklarla oyalanıyor!

Hatırlarsınız, uyanık Kayserili vatandaş, kalede Bizans bayrağı görünce celallenip coşmuştu!..

Bayrağın üzerinde haç var ya, bunlar da uyanık, hemen anlamışlardı Hıristiyan bayrağı olduğunu.

Gel gelelim aynı uyanık vatandaş, "Avrupa Birliği'ne evet" deyip Meclis'in tamamını AKP’si CHP’si MHP’siyle, Haçlı Hıristiyan hizmetkârlığıyla doldurmuştu..

Çünkü Avrupa Birliği bayrağında haç yok diye, anlayamıyor uyanık Kayserili, Onun Hıristiyan bayrağı olduğunu.

Ama AB bayrağındaki 12 yıldızın İsa'nın 12 havarisini temsil ettiğini bilmiyordu.

Hem de yalancıktan birkaç saatliğine Kayseri Kalesine değil, ilelebet Türkiye'nin üzerine gerçekten asılacak Hıristiyan bayrağına "evet" dediğini anlayamıyordu.

Ve hemşehrileri Abdullah Gül’ün ABD tavsiyesiyle Ermenistan’a koşmasına ses çıkarmıyordu!.

CHP-AKP dalaşı, bir suçluluk telaşı mı? Yoksa İş Bankası’nı satma hazırlığı mı?

Şıracı-Bozacı-Pazarcı Kavgası Sırıtıyor:

Deniz Feneri fırıldağının ortamı kokuşturması üzerine, Recep T. Erdoğan'ın taşkınlığı, Deniz Baykal'ın pişmanlığı ve Aydın Doğan'ın ise yıkılmışlığı ve şaşkınlığı gözlerden kaçmıyordu. Ama her üçünün durumu da, suçluluk psikolojisini ve planlarının pazara dökülme tedirginliğini yansıtıyordu.

Bay Recep T. Erdoğan'ın şımarık tavrı, "Gafil mağrur, cahil cesur olur" cinsinden; başına gelecekleri düşünmeden, eline geçen fırsatla horozlanma ve "hayır hırsızlığı" çirkefinden kurtulma kahramanlığı oluyordu. Aydın Doğan da; artık yolun sonuna gelişin, tükenişin ve tekme yiyişin perişanlığı içinde kıvranıyordu..

Deniz Baykal ise; Atatürk'ün emaneti ve milletin alın teri olan İş Bankası'nı, Aydın Doğan eliyle Almanya'da Yahudi Sermayesinin tekelindeki Deutsche Bank'a satma hesaplarının suya düşmesinin ve bu kirli çoraplarının sökülme endişesinin kuşkusu içinde ve rengi kaçmış vaziyette, siyasi dürüstlük rolü ve basın özgürlüğü havariliği oynuyordu.

Evet, her üçünün de sahteciliği sırıtıyor ve yüz hatları özlerindeki haltları yansıtıyordu. Birkaç hafta sonra, kahraman Tayyiple, toraman Aydın Doğan, meşhur Mason Ülkü Güney’in oğlunun nikâh şahitliğini birlikte yapıyordu!..

Hatırlayacaksınız CHP'nin hazırladığı Batık Banka Raporu'nda Aydın Doğan'ın aldığı ve İş Bankası'nın sattığı Dışbank olayına niye hiç değinilmiyordu?

Peki İş Bankası'nın sattığı ve Aydın Doğan'ın bedavaya aldığı Dışbank konusuna CHP raporunda niye hiç dokunulmamıştı? Yoksa doğruculuk görüntüsüyle, CHP ile Aydın Doğan'ın alavere dalaveresi gizlenmeye mi çalışılmıştı?

Beş kardeşler:

Deutsche Bank-Aydın Doğan-M.Rahmi Koç-Recep Tayip ve Baykal

RTE daha önce hiç olmadığı kadar saldırganlaşmıştı. Güya Aydın Doğan'a karşı savaş açmıştı... Ancak, saldırılarından D. Baykal da nasibini almaktaydı. Sorunun temelinde sihirli bir kelime vardı: "ALMANYA".

Daha düne kadar Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni, Türk Ülkesini ve hatta Türk Milleti'ni peşkeş çektiği; kapalı kapılar arkasındaki uzlaşmalarla daha da semirttiği Aydın Doğan ile aralarında ne olmuştu da, kılıçlar çekilip hücuma kalkışılmıştı?

Aydın Doğan'ın iç çamaşırı dahi artık kendisine ait değil. Kendi yaşamı da dâhil her şeyi Deutsche Bank'ın. Peki, Aydın Doğan'a Deutsche Bank bu desteği ve krediyi neden açmıştı?

Türkiye İş Bankası'nı Deutsche Bank'a satma hıyaneti halktan gizleniyor!

Deutsche Bank'ın gözü Türkiye İş Bankası'ndaydı. Ancak, Türkiye İş Bankası'nın Deutsche Bank'a satılması için ortada çok önemli bir engel vardı: Atatürk'ün hisseleri. Peki, bu düğüm nasıl aşılırdı?

Bunu çözmek için CHP'nin desteğinin alınması lazımdı. Bu nedenle de iki kardeş Aydın Doğan ve M. Rahmi Koç el ele verip anlaştı. CHP'nin listelerine 40 kadar milletvekili yerleştirmeyi başardı. Bunların tamamı seçilecekleri yerlerden konuldu ve seçim kazandırıldı. CHP'ye de bu konuda iyi bir diyet ödendi. Diyetin teslim edildiği kişi Şanlıurfa'nın meşhur türedi zengini Mahmut Yıldız'dı, yani o dönem CHP'nin Genel Saymanı, dahası Deniz Baykal'ın İplikçi Nedim'i konumundaydı.

Malumlarınız olduğu üzere Merkez Bankası'nın İstanbul'a taşınmasına karşı çıkan Deniz Baykal ve CHP kadroları, ne hikmetse İş Bankası Genel Müdürlüğü'nün İstanbul'a taşınmasını adeta alkışlamışlardı. Şimdi sizlere sormak isterim, genç Türkiye Cumhuriyeti tarihinde İş Bankası'nın yerinin T.C. Merkez Bankası kadar önemli olmadığını bilmeyen var mıydı?

Bu oyun 22 Temmuz 2007 seçimlerinden önce de tezgâhtaydı. Bu nedenle CHP, Türk Dil Kurumu ve Türk Tarih Kurumu'nun alacaklarını ödemiyordu. Gerekçesi ise çok dikkat çekiciydi:

‘Türk Dil Kurumu ve Türk Tarih Kurumu 12 Eylül rejimi tarafından kapatıldığından, hâlihazırda faaliyette bulunanlar Atatürk'ün mirasından pay sahibi yaptığı Türk Dil Kurumu ve Türk Tarih Kurumu değillerdir. Bu nedenle de bunlara ait payların sahibi CHP'dir.'

O dönemde yazdığımız yazılarla Türk Tarih ve Türk Dil Kurumlarını uyarmış ve savunmalarında kesinlikle şu tezi gündeme getirmemelerini hatırlatmıştık. Neydi bu uyarımız;

‘Sakın ola ki sizler de CHP'ye, "siz de Atatürk'ün kurduğu CHP değilsiniz. Siz de 12 Eylül'de kapatıldınız" demeye kalkışmayınız!? Çünkü,

Deniz Baykal; Aydın Doğan, M. Rahmi Koç'un beklediği de zaten buydu. Kendi kendilerini inkâr etmek istemiyorlardı. Bu inkârı Türk Tarih Kurumu ya da Türk Dil Kurumu yaparsa CHP mazlum durumuna düşecek ve suçu onlara yıkacaktı. Bu arada sahipsiz kalacak Atatürk hisseleri bir Atatürk Vakfı'na devredilecek, bu vakıf da hisseleri güya Kemalist Gençler yetiştirmek için eğitim faaliyetlerinde kullanacaktı! Vakıf da hazırdı. Mehmet Haberal da bu konularda hazırlık bile yapmıştı. Uyarılar ve akil insanlar sayesinde Türk Tarih ve Türk Dil Kurumları bu tuzağa takılmadı. Ancak, ne var ki Aydın Doğan'a bu konuda verilen süre Temmuz 2008 sonunda, pek çok uzatmalardan sonra artık dolmaktaydı.

AKP’nin Aydın Doğan’a başka kıyakları unutuluyor!

Büyükşehir Belediye Meclisi kararları Erdoğan ile Doğan arasındaki kavganın kuru gürültüden ibaret olduğunu gösteriyor. İstanbul’un Mecidiyeköy, İstinye ve Ümraniye ile değişik yerlerinde Aydın Doğan’ın kuruluşlarına ait arazilerle ilgili tekliflerin AKP ve CHP’li üyelerin oyları ile kolayca kabul edildiği ortaya çıktı.

Türkiye, kayıkçı kavgaları ile meşgul edilirken diğer taraftan büyük rantlar dağıtılıp milletin kaynakları har vurup harman savruluyor. Son günlerde Başbakan Erdoğan ile Aydın Doğan arasında süregelen “kavga”nın bir aldatmacadan ibaret olduğu anlaşıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nin kararları, Doğan’ın bugüne kadar talep ettiklerinden hepsinin verildiğini, yalnızca Hilton’daki plan tadilatı talebinin reddedildiğini ortaya koydu.

Milyar dolarlık AVM ve rezidans rantı

Biri Mecidiyeköy’de diğeri Ümraniye Ihlamurkuyu’da iki rezidans ve ilk metro transfer istasyonu, İstinye’de boğaz görünümlü 6 dönümlük spor alanına akaryakıt istasyonu izni verilirken, Doğan’ın sahibi bulunduğu D-Yapı’nın Ömerli bölgesinde, 2 milyon 238 bin m2 alan üzerinde "Ömerli Evleri" projesine başlandı. Arazinin, baraj koruma havzasında bulunduğu biliniyor. Öte yandan, Doğan’ın Akfırat Muşmula Mahallesi’nde de 160 villanın yapımına nasıl izin verildiği bilinmiyor.

Boğazdaki spor alanına akaryakıt istasyonu ruhsatı

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi AKP ve CHP’li meclis üyelerinin oyları ile Aydın Doğan Vakfı’nın İstinye’deki akaryakıt istasyonu planını da jet hızıyla onayarak spor alanından çıkarıp akaryakıt istasyonu statüsüne alan plan değişikliği talebini kabul etti. Büyükşehir Belediyesi İmar Komisyonu’nda tadilen kabul edildikten sonra belediye meclisinde de komisyondan geldiği gibi oylanarak AKP ve CHP’li meclis üyeleri tarafından benimsendi. Bu arada İstanbul’un ulaşımını sağlayan feribot ve otobüslerin akaryakıt ihtiyacı da Aydın Doğan’ın Petrol Ofisi tarafından karşılanıyor.

Ümraniye kıyağı, 1 ayda Meclisten çıktı

Ümraniye Ihlamurkuyu’daki Petrol Ofisi arazisi için, İBB Ulaşım Planlama Müdürlüğü, plan değişikliği talebinde bulundu. Ulaşım Planlama Müdürlüğü, daha önceki planlarda yol alanlarına giren, 1840 ada, 121 parselin transfer merkezi alanına alınması teklifini 9 /11/2007 tarihinde yaptı. Vatandaşların plan değişikliği teklifinin meclisten geçmesi birkaç yılı bulurken, bu arazinin plan teklifi bir ayda meclisten geçti. 28 bin 421 metrekarelik arazinin transfer merkezi alanına alınmasına ilişkin İBB İmar ve Bayındırlık Komisyonu raporu, jet hızıyla meclisten geçti. Raporda, İmar ve Şehircilik Daire Başkanı'nın, "Ulaşım Planlama teklifinin Başkana onay açılması" rica derkenar emri doğrultusunda konu Başkanlık Makamı'nın onayına sunulmaktadır" yazısı da dikkat çekerken, sürecin hızlandırılması gerektiğinin de altı çizildi!

Zemin altı emsale katılmadı

Yapılan plan değişikliğiyle 2,50 emsalin verildiği transfer merkezi alanında, yükseklik ve bloklar serbest bırakıldı. Zemin altında ulaşım altyapısına ait toplu taşım depo alanı, otopark alanı, park-ride alanı, toplu taşım peron yerleri gibi fonksiyonlar emsale dahil edilmedi. Aydın Doğan, 2.50 emsalle, inşaat alanını 7 kat arttırmış oldu ve böylece 21 bin metrekarelik arazide 81 bin metrekarelik inşaat yapma hakkı elde etti.

Mir Dengir’le, Kılıçtaroğlu tiyatrosu: Birbirlerine: “Uyuşturucu baronu”, “Bay müfteri komplocu” deniyordu. Hukuki kararlara göre her ikisi de doğru söylüyordu!?

Pek çok AKP’li milletvekili ve üst düzey bürokratın da müdavimi olduğu söylenen ve bazıları gizli kameralarla görüntülenen otellere yönelik fuhuş operasyonunu gerçekleştiren Polis Müdürlerine suçlu muamelesi yapılıp pasif görevlere atanıyordu!

Solcu ve sağcı sahtekârlar, kendi uydurdukları bir Kemalizm’in peşinde koşuyor.

Oysa, Atatürk, müspet ilimle, aklıselimle ve yüksek vicdani kanaatiyle; mü'min bir kimsedir

"Ey Millet, Allah birdir. Şanı yücedir. Allah'ın selameti, sevgisi üzerinize olsun. Peygamberimiz efendimiz hazretleri, Allah tarafından insanlara dini gerçekleri duyurmaya memur ve elçi seçilmiştir. Bunun temel esası, hepimizce bilinmektedir ki, yüce Kur'an'daki mânası açık olan ayetlerdir. İnsanlara feyz ruhu vermiş olan dinimiz son dindir. En mükemmel dindir. Çünkü dinimiz akla, mantığa, gerçeğe tamamen uygun düşmektedir." (7 Şubat 1923 tarihinde Balıkesir'deki Paşa Camiinde verdiği Hutbe, Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, C.2 S.93)

"Hz. Muhammed; O Allah'ın birinci ve en büyük kuludur. O'nun izinden bugün milyonlarca insan yürüyor. Herkesin adı silinir, fakat O sonsuza kadar ölümsüzdür." (1926 yılında ise Ali Rıza Ünal isimli yakınına, Hz. Muhammed hakkındaki görüşü, Prof. Dr. Utkan Kocatürk, Atatürk'ün Fikir ve Düşünceleri, S 135)

"Türk Milleti daha dindar olmalıdır, yani bütün sadeliği ile dindar olmalıdır demek istiyorum. Dinime, bizzat hakikate nasıl inanıyorsam, buna da öyle inanıyorum. Bilince ters, ilerlemeye engel hiçbir şey içermiyor." (Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, cilt 3 S.30)

"Milletimiz din ve dil gibi kuvvetli iki fazilete sahiptir. Bu faziletleri hiçbir kuvvet, milletimizin kalp ve vicdanından çekip alamamıştır ve alamaz." (Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, cilt 2 S.66)

"Büyük bir inkılap yaratan Hazreti Muhammed'e karşı beslenilen sevgi, ancak Onun ortaya koyduğu fikirleri, esasları korumakla tecelli edebilir" (Şemsettin Günaltay, Ülkü Dergisi, sayı 100, S. 4)

"Camilerin mukaddes minberleri halkın ruhî, ahlâkî gıdalarına en yüksek, en verimli kaynaklardır. Minberlerden halkın anlayabileceği dille ruh ve beyinlere hitap edilmekle; Müslümanların vücudu canlanır, beyni temizlenir, imanı kuvvetlenir, kalbi cesaret bulur. (Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, Cilt 1, S.225)

"Bütün dünyanın Müslümanları Allah'ın son peygamberi Hz. Muhammed'in (SAV) gösterdiği yolu takip etmeli ve verdiği talimatları tam olarak tatbik etmeli. Tüm Müslümanlar Muhammed'i (SAV) örnek almalı ve kendisi gibi hareket etmeli; İslamiyet'in hükümlerini olduğu gibi yerine getirmeli. Zira ancak bu şekilde insanlar kurtulabilir ve kalkınabilirler." (Nedim Senbai, Atatürk, A.Ü. Dil, Tarih, Coğrafya Yay., S 102, 1979)

Bu tarihi ve tabii gerçeklere rağmen, sağcı masonik ırkçılıklarına veya solcu ulusalcılıklarına Atatürkçülük kılıfı geçirmeye ve Onu istismar etmeye yeltenen öyle sahtekârlar türemiştir ki, Mustafa Kemal mezarından kalkıp gelse ve yukarıdaki kanaatlerini bizzat söylese, Ona:

"Bu dediklerin gereksiz ve geçersizdir, hatta gericiliktir!.. Atatürkçülüğü bizden öğrenmeniz gerekir.. Bu küflenmiş kafayı terk etmezsen haddin bildirilecektir!." diye küstahça hücum edeceklerdir.

Zaten Atatürk'ün vasiyetnamesi de bu konuları içermektedir:

Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kurucusu ve 1. Cumhurbaşkanı olan Mustafa Kemal Atatürk'ün sağlığında, Eski Türkçe olarak kaleme aldığı, bilinen fakat eksik açıklanan vasiyetnamesinin devamı olan ölümünden 50 yıl sonra açılmasını istediği, Türk Milletini, Türk-İslam Alemini, Vatikan'ı ve dolayısıyla Tüm Beşeriyeti (İnsanlık Alemini) ilgilendiren, gizli bir vasiyetnamesi vardır.

Birleşik İslam Dünyası, Atatürk’ün de hayalidir

Mustafa Kemal'in "Hilafet" düşüncesi de, kendi sınırları, üniter yapıları ve milli konum ve sorumlulukları korunan Müslüman ülkelerin oluşturacağı bir organizenin başındaki otorite anlamındadır. Yoksa, hiçbir etkinliği ve yetkinliği bulunmayan sembolik bir "hilafet" kurumunun yararsızlığının, hatta istismara yönelik zararlarının farkındadır. Bu nedenle, sonunda birtakım konjonktürel baskılar ve stratejik geri adımlarla hilafet kaldırılıp, bütün yetki ve sorumlulukları Büyük Millet meclisine aktarılmıştır.

"Hilâfeti muhafaza edeceğiz. Şu şartla ki, Büyük Millet Meclisi ve millet, hilafetin dayanacağı bir mesnet ve kuvvet olacaktır."

"...Bütün İslâm aleminin gerçek kurtuluşuna kadar varlığını korumayı görev bildiğimiz hilâfet makamı Türkiye Devleti'nin ne istiklâli, ne idaresi ve ne de hakimiyeti ile zıtlık teşkil etmez. Bu makam ve bu makamda oturan kişinin varlığı, sebebiyet verilmedikçe sakıncaların kaynağı olarak düşünülemez. Fakat şurası kesinlikle bilinmelidir ki, herhangi bir makam ve şahıs tarafından bu sakınca doğurulduğu gün orada teori biter, pratik ve uygulama başlar." (18. 01. 1923, İzmit Konuşması)

Ama aynı Atatürk, o günkü şartlarda dış tahrik ve tertiplere fırsat vermemek için, Hilafeti Meclisin uhdesine alıp kaldırırken, Ortodoks ve Ermeni kiliselerin Patrikhanelerinin ve Yahudi hahambaşılık müessesesinin de mutlaka kaldırılması gerektiğini özellikle vurgulamıştır. Ama İslam düşmanlığını Atatürkçülük kisvesiyle kusanlar, bugün, Patrikhanelere ve hahambaşılık müessesesine ve Vatikan'daki Papa Hazretlerine saygıyla sahip çıkarken, "hilafet" veya "İslam Birliği" kavramlarını duyunca anırmaya başlamaktadır.

İşte Atatürk'ün bu yöndeki kanaatleri:

"Hilafetle beraber Türkiye'de mevcut olan Ortodoks ve Ermeni kiliseleri, patrikhaneleri ve Musevi hahamhanelerinin ortadan kaldırılması lazımdır. Hilafet ve bu muhtelif patrikhaneler asırlardan beri ruhani yetkilerinin sınırları dışında çok büyük ayrıcalıklar aldılar. Halkın anlayışına dayanarak bahşedilen hukuk dışı ayrıcalıklar ile cumhuriyet idaresinin uygulanması mümkün değildir..." (04.05.1924, New York Herald Tribune Muhabirine Demeç) demiştir.

Kurtuluş Savaşındaki manevi önderler, halkımızdan gizlenmiştir

Şeyh Senusi 1918 yılında Sultan Vahdettin'in daveti üzerine bir denizaltıyla İstanbul'a gelmiştir.

Bir müddet sonra, böyle sarayda oturmanın ne manevi sorumluluğa, ne de senusi adabına yaraşmayacağını anlayarak bir yolunu bulup Anadolu'ya Mustafa Kemal Paşa'nın yanına geçmiştir. Son İslâm toprağının düşman çizmesiyle çiğnenmemesi için tebliğ cihadına girişmiştir. Hatta bunu Sultan Vahdettin'in teklif ve tavsiye ettiği de söylenmektedir.

Mehmet Akif Ersoy'u yanına alıp Cami Cami dolaşarak halkı aydınlatmış Mustafa Kemal Paşa'ya ve Milli Mücadeleye katılmış bir tarikat şeyhidir.

Mustafa Kemal Paşa Trablusgarp cephesinden tanıdığı bu. değerli din adamını Heyeti Temsiliye Başkanı seçtirmiştir.

İstiklal savaşının kazanılmasında gerçek âlimlerle birlikte çok çaba sarf eden Senusi bir gün rüyasında "Peygamberimizin Mustafa Kemal'e sağ elini vererek destek olduğunu görmüş bu rüyayı gittiği her yerde anlatarak M. Kemal Paşa'ya manevi destek vermiştir.[3]

İşte o rüya;

"Şeyh Senusi Hazretleri bir gece Peygamber Efendimizi rü­yasında görmüş ve koşup elini öpmek istiyor. Peygamberimiz ise kendine sol elini uzatıyor. Buna şaşıran ve mahzun olan Şeyh Senusi Hz. Peygamber'e hitaben;

- Ya Resullullah Niçin Sağ Elinizi Vermediniz? diye yakınıyor ve

- Sağ Elimi Ankara'da Mustafa Kemal'e Uzattım" cevabını alıyor!"[4]

Kuvayi Milliye hareketine de destek veren Şeyh Ahmet Senusi 15 Kasım 1920'de Ankara'ya gelerek Anadolu'da vereceği vaazlara başladı. Tüm İslâm ülkelerini Anadolu hareketini destek­lemeye çağırdı.

Mustafa Kemal Atatürk meclisin açılışında Senusi'nin onu­runa bir davet verdi ve onu şöyle takdim edip tanıttı.

"Bütün Alem-i İslâm'ın hürmet ve muhabbetini hakkıyla ka­zanmış olan bu tarikatı onun mümtaz mümessilini, riyasetinde bu­lunduğum TBMM namına hürmetle selamlar ve kendisine davamı­za gösterdikleri necip alaka ve bizi bu yolda mücadeleye devam hususunda teşviklerinden dolayı minnetle anarız."

Ahmet eş-Şerif Senusi’nin 1920'de yayınladığı şu beyanname oldukça önemlidir;

"İslâmî farzların" namazdan sonra en önemlisi cihat görevidir. Hüküm-kuvvet sahibi TBMM çeşitli, düşmanlara karşı müdafaada bu­lunup İslâm mülkünü istiladan kurtardığından meşruiyeti her türlü şüphenin üstündedir. Bütün hukuk ve görevler Meclis'indir. Millet Meclisinin başkanlığında bulunan Mustafa Kemal Paşa hazretlerinin bu millî ve dinî mücadelelerini İslâmî ölçü ile destekleyip adı geçen kişinin ve meclisin oluşturduğu Kur'an'a ve dayanışmaya uygun olan bu usûl dışında bir görüş yürütülmesi İslâm'a aykırıdır ve büyük bir vebaldir.[5]

Mustafa kemal’in hem Filistin’de bir İsrail Devleti kurulmasına ve Mescid-i Aksa’nın ve Kudüs’ün Müslümanların elinden çıkmasına, hem de İngiliz Masonlarınca desteklenen Vehhabi Suudi Yönetiminin Hz. Peygamber Efendimizin, Medine’deki mübarek makamının yıkılması hesaplarına karşı “Gerekirse bunları önlemek üzere Türk ordusunu üzerinize göndermekten ve kanımızı dökmekten sakınmayacağız!” uyarılarında bulunması (Bak. Gazete Vatan Can Ataklı 9.8.2008)

Ve maalesef her nedense, Masonların yuvalandığı dışişleri arşivlerinden böylesi tarihi belgelerin çıkarılıp toplumdan saklanması da, bu konudaki kanaatlerimizi güçlendirmektedir.

Kemalizm ile Atatürkçülük farklı şeylerdir

  • Devamlı ve kasıtlı olarak aynı şey gibi gösterilmeye çalışılsa da, aslında Atatürkçülük ve Kemalizm, birbirinden çok farklı, ayrı ve hatta aykırı kavramlardır.
  • Atatürkçülük; her bakımdan tam bağımsızlığı, milli ve yerli kalarak kalkınmayı temel alırken, Kemalizm, başta ABD olmak üzere, Batı emperyalizmine sığınmanın ve kapitalizme kapılmanın adıdır.
  • Kemalizm; Atatürk’ten sonra, CHP milletvekili ve sözde profesör Yahudi Avram Galanti gibilerce uydurulup, İsmet İnönü eliyle uygulatılmış ve Mustafa Kemal’in devamı ve davası gibi gösterilip Onun aziz hatırasından intikam kastıyla hazırlanmış bir “karşı devrim” sahtekârlığıdır.
  • Zaten İsmet İnönü, ne siyasi olarak ne de askeri olarak, hiçbir zaman bağımsız ve kararlı bir başkan ve komutan olabilecek kabiliyet ve karakteri kazanamamış, liderliğe değil, emirberliğe yatkın bir şahıstır. İşte Kemalizm, Atatürk’ün şaibeli ölümünden sonra, gizli sabataist cunta ve Mason Localarınca, Mustafa Kemal tarafından yönetimden ve yetkilerinden uzaklaştırılmasının ve dışlanmışlığın intikam hırsıyla yanıp tutuşan İsmet İnönü’yü “2. adam” rolüyle başa geçirerek, uygulayacakları despotizmin ve din tahribinin suçunu Atatürk’ün üstüne yıkma planı ve palavrasıdır.
  • Atatürk’ün ismini duvarlardan indiren, resmini paralardan sildiren, Ona bir mezar yerini bile çok görüp yıllarca Etnografya Müzesinin küflü mahzenlerinde bekleten ve bütün devlet kadrolarını değiştirip hıyanetleri sebebiyle Atatürk’ün kovduklarını, hatta yurtdışından getirtip en önemli ve stratejik noktalara yerleştiren İsmet İnönü’nün ve Atatürk’ün kapattığı kahpe ve mel’un Mason sürüsünün Kemalistliği; Atatürk’ü dejenere etmenin ve milli hedeflerini değiştirmenin jelatinli kılıfıdır.
  • Kemalizm; Laikliği yanlış tanımlayıp yozlaştırarak iki yönlü din düşmanlığı yapmıştır.

1-   İnönü’nün CHP’si bir yandan dini ve manevi hayatı tamamen dışlamış, İslami olan her şeye saldırıp savaş açmıştır. Böylece, Atatürk’ün konjonktür gereği zahiren ve mecburen kabul ettiği, ama sürekli ertelediği ve ayakları yere basınca tam aksine hareketlere giriştiği (Örneğin Filistin’de bir İsrail devleti kurulmasına ve Vahhabilerin Hz. Peygamberimizin kabrini yıkmasına karşı, İslam gayretiyle cesaretli ve etkili tepkileri “Lozan’ın Türk Milletinin İslamiyet’ten tamamen koparılmasına yönelik gizli anlaşma maddelerini”, İnönü tatbikata başlamıştır.

2-   Bu din tahribatını ve dindar halkımıza her türlü baskı ve barbarlığı acımasızca yürüten Kemalistler, bir yandan da, İslami kavram ve kurumların içini boşaltmak, Hıristiyan kafalı Müslümanlar oluşturmak ve bugünkü ılımlı İslamcılığın temellerini atmak üzere tamamen istismar ve suistimal amaçlı İmam Hatip Kursları ve İlahiyat okulları açmaya çalışmıştır.

  • Atatürk, İslam Dinini; hurafe ve bidatlardan ve koflaşmış kurumlardan kurtarma, ruhsuz şekilcilik ve taklitçilik hastalığını kurutma, toplumu yaygın cehalet ve meskenet tuzağından çıkarıp müspet bilime ve imani bilince ulaştırma gayreti yürütürken, İsmet İnönü ve Kemalistler tam tersine, kabuk ve yamuk din anlayışını destekleyip, İslam’ın özünü çürütme ve kökünü kurutma gayesi gütmüşlerdir.

Bir internet sitesinde dile getirilmişti:

1978 yılında Bursa Işıklar Askeri Lisesi’nde öğrenciyken o zaman okul komutanımızın 10 Kasım’da bize anlattıklarını aktarmak istiyorum.

Törende Bursa Valisi de davetliler arasındaydı ve mutad olduğu üzere “karga kovalayan Atatürk”ten başlayıp 1pembe boyalı ev”in ayrıntılarına kadar girmişti. Ardından okul komutanı kürsüye çıktı ve

“Sizlere pembe boyalı evden, kargalardan bahsedecek değilim evlatlarım” diye sözlerine başladı. Devamla:

“Atatürk Orman Çiftliğindeki bir akşam yemeğinde çevresindekilere şu soruyu sormuş: “Ben öldükten sonra, benim için ne diyecekler?”

Masada bulunanların tamamı, yağcılık yarışı yaparak şu türden cevaplar vermişler.

Kimi “Büyük komutandı” diyecekler, derken,

Bir başkası “Büyük insandı” diyecekler demiş.

Bir diğeri “Yeryüzüne gelmiş en büyük insandı” raddesine kadar ulaşırken,

Ötekilerden biri “Son Peygamber makamındaydı!” diyecek kadar raydan çıkabilmiş.

Atatürk bütün hepsinin yağcılığını ve abartılarını dinledikten sonra;

Hiç biriniz bilemediniz. Ne diyecekler biliyor musunuz?

“Etrafındakiler olmasaydı, Mustafa Kemal daha büyük işler yapacaktı, diyecekler” demiş.”

Evet bütün dahi liderler gibi Atatürk’ün de en büyük talihsizliği yakın çevresindeki kalitesiz, kabiliyetsiz ve sadakatsiz kimselerdir.

İran’a saldırı hazırlığı ve muhtemel sonuçları nelerdir?

Bay Recep T. Erdoğan, Milli Görüş gömleğini çıkarıp, kirli "Tayyo-2" pelerini kuşanarak "Bush-bakan" olduğu dönemlerin son demlerinde, yani artık "boş-bakar" olmadan az öncesinde; ağabeylerinin talimatı üzerine arabuluculuk rolleriyle "İran'a aba altından sopa göstererek": insancıl ve barışçıl amaçlı çalışmalara sözümüz yok ama, biz bölgemizde asla nükleer silah istemiyoruz ve bu tür çalışmaları tehdit ve bir tehlike olarak değerlendiriyoruz." yollu horozlanıyordu.. Amerika'yı ve Siyonist Yahudi patronlarını "mutlak güç ve vefalı dost" sanıp, gaflet ve dalalet kafasıyla kokozlanıyordu.. Ama İslam coğrafyasının ciğerine bir kanser çıbanı gibi dikilen azgın ve sapkın İsrail'in, bütün Ortadoğu'yu ve Anadolu'yu cehenneme çevirerek nükleer reaktörlerini ve yüzlerce atam başlıklı füzelerini hiç gündeme getirmiyordu. Erbakan Hoca'nın isabetli deyimiyle: "Bunlar bakan olmuşlardı ama, sadece bön bön bakıyorlardı. Bakar kör gibi, olayları ve olacakları göremiyordu."

Başkalarının himayesinde ve pek çok hile ve hıyanet neticesinde, bakan-başbakan yapılmayı, büyük bir başarı sanıyor, ancak başkalarına gelecek belaları hesap edemiyorlardı.

Yahudi Lobilerin ve Masonik merkezlerinin uzaktan kumandalı kuklaları yapılmayı; "siyasi feraset ve marifet" sanıyor, oysa başbakanlık koltuğuna konuşlandırılan "boşbakan" olduklarını bile fark etmiyorlardı.

İran'a gözdağı veren bakan körler, acaba gerçekten İsrail'in nasıl bir nükleer üretim ve potansiyele sahip bir şeytan şebekesi ve kıyamet davetçisi bir terör tehlikesi olduğunu bunlar bilmiyorlar mıydı?.

ABD'nin ve Yahudi Lobilerinin Kafkas yenilgisi

Amerika, kuklası (veya Gürcistan'ın Tayip Erdoğan'ı) olan Mihail Saakaşvili'yi kışkırtıp şu şeytani hesaplarla Osetya'ya saldırttı ve iki bine yakın Müslümanın canına kıydırdı.

1- İran'a planlanan bir saldırı öncesi, Rusya'yı Kafkas sorunlarıyla belaya sokmak ve ABD'ye tepki gücünü azaltmak..

2- Mecburen müdahale edeceğini bildiği Rusya'nın, dünya kamuoyunda ve Batı nazarında hala "büyük bir tehdit ve tehlike" olarak algılanmasını sağlamak.

3- Olimpiyatlara ev sahipliği yapan ve Amerika'ya rakip olmaya başlayan Çin'in Rusya ile ittifak bağlarını koparmak.

4- Askeri sanayi ve nükleer teknoloji konusunda ve diplomasi sahasında İran'a destek veren Rusya'yı hizaya sokmak.

5- Türkiye ile Rusya'nın arasını açmak, "hatta BTC (Bakü-Tiflis-Ceyhan) boru hattı tehlikeye giriyor" bahanesiyle Türkiye'yi Gürcistan safında savaşa taraf yapmak.

6- Türkiye'yi yaklaşan İran müdahalesinde, ABD'ye mecbur ve mahkum konuma taşımak.

7- Şayet Türkiye; halkının önemli kısmı Müslüman olan Güney Osetya'nın tam özerklik veya federatif isteklerine destek çıkarsa, Kuzey Irak'taki Kürdistan oluşumuna örnek ve gerekçe uydurmak.

8- Gürcistan'ın NATO'ya katılımını hızlandırmak.

9- ABD'nin ve Siyonist güçlerin; İttihatçı Talat, Enver ve Cemal masonlarının hıyanetiyle iki Alman Zırhlısını boğazlardan geçirip Türk bayrağı asarak Karadeniz'e açtırmaları sonucu, hiçbir ilgisi ve gereği olmadığı halde Osmanlıyı Rusya'ya savaş açmış konuma sokarak devletin çözülmesine ve çökmesine yol açtıkları gibi bugün de; hastane gemisi ve yardım malzemesi görüntülü Amerikan donanmasına bağlı iki savaş zırhlısını, hem de Montrö antlaşmasına aykırı olarak boğazlardan geçirip bizi Rusya ile kapıştırmak.

İşte bu sinsi ve emperyalist heveslerle Saakaşvili'yi Osetya'ya saldırttı ama, hesapları tutmadı. Rusya umduğundan daha atik ve kararlı davrandı. Sınırlarını genişletme veya garantileme rüyaları gören Gürcistan, Osetya ve Abhasya'yı büsbütün elden çıkardı. Yani Amerika Kafkasya'da tam bir hezimete uğradı. Kuklası Saakaşvili'ye sahip bile çıkamadı... Böylece Rusya Kafkasya'da KKTC modelini de uygulama şansı yakaladı.

Mihail Saakaşfili tam bir şok ve şaşkınlık içinde hatta psikolojisi bozulmuş vaziyette bocalamaktaydı.

Sonunda Gürcistan Rusya'nın dayattığı çok ağır şartlarını mecburen kabule yanaştı.

Buna göre:

a) Barış görüşmeleri Gürcistan'la Osetya arasında yapılacak, yani Gürcistan Osetya'nın varlığını resmen tanıyacak.

b) Gürcü birlikleri Osetya'dan ve sınır birliklerinden çekilip çıkacak.

c) Abhazya sorunununda benzer yöntemlerle çözümüne razı olacak.

d) Osetya ve Abazya'nın güvenliği Rus barış güçlerince sağlanacak.

e) Saakaşvili yönetimden uzaklaştırılacak.

Evet bu sonuçlar sadece Amerika'nın değil, NATO'nun da yenilgisi ve çaresizliği anlamındadır.

Amerika'nın gizli ve kirli derin devleti olan ve Siyonist Yahudilerin güdümünde bulunan CFR (Dış İlişkiler Konseyi):

"Kafkasya'da yaşananlar Batı ile Rusya'nın nüfuz kapışmasıdır" diyerek bizzat kendilerinin Soros eliyle iktidara taşıdıkları Saakaşvili'nin hezimetini ve siyonizmin yenilgisini saptırmaya ve Zevahiri kurtarmaya çalışmaktadır.

Türkiye'yi savaşa bulaştırmak tuzakları da tutmamıştır.

Rusya "BTC boru hattını bombaladığı" yolundaki haberleri anında yalanlamıştır.

Üstelik CIA-MOSSAD destekli PKK militanları, aynı hattın Erzincan bölgesindeki borularını patlatıp yakmıştır. Yani Türkiye'nin asıl ve yakın düşmanı Rusya değil, Amerika ve İsrail olduğu bir kez daha anlaşılmıştır.

Saddam'ı aldatıp Kuveyt'e sokan ve bu bahane ile Irak'ı işgale zemin hazırlayan ABD, aynı taktikle Saakaşvili'yi de Osetya'ya saldırtmış, ama bu sefer oyunları başlarına yıkılmıştır.

Peki Türkiye merkezli büyük değişim nasıl gerçekleşecektir?.

İsrail güdümlü şeytani gaye ve gayretlerin, aşağıdaki girişim ve gelişmeleri doğuracağı seziliyordu:

1.   Amerika sarsılan prestijini kurtarmak ve aykırı sesleri susturmak üzere, Körfezden, İncirlikten, ve Kerkük’teki yeni üssünden uçaklar ve füzelerle ve İsrail’le birlikte İran’a saldıracaktır.

2.   AKP iktidarı Irak’ta olduğu gibi ABD’nin bu İran cinayetine de ortak olacak, toplumda ve tabanında bir nefret dalgası oluşacaktır.

3.   Rusya, Çin, Pakistan ve İran ABD’ye karşı resmen cephe açacaktır.

4.   Bu gelişmeler üzerine zaten krizdeki küresel ekonomi iyice bozulacak ve bundan en çok ta, maalesef Türkiye etkilenip sıkıntıya uğrayacaktır.

5.   Halkın yoğun tepkisi ve iktidarın çaresizliği ve beceriksizliği üzerine Cumhurbaşkanı, Anayasal görevi gereği; hükümeti ve meclisi feshedip Milli Çözüm hükümeti kurulacaktır.

6.   Hemen ardından Türkiye üslerini artık ABD’ye kullandırmayacağını açıklayacak ve Anti empertalist cepheye avantaj sağlayacaktır.

7.   Bu arada Amerika’nın yıllarca ezdiği ve sömürdüğü Almanya ve Japonya, 2. Dünya Savaşının intikam hırsıyla bu yeni cepheye katılacak. AB de Amerika’dan desteğini çektiğini açıklayacaktır.

8.   Amerika İran’da kesin bir hezimete uğratılacak, tüm Ortadoğu, Asya, Afrika, Güney Amerika ve Avrupa’daki üslerini ve işgal bölgelerini terk edip çıkmaya mecbur kalacak ve NATO ya dağılacak, ya da emperyalizmin güdümünden çıkıp yeni bir şekil alacaktır

9.   İsrail çıbanı deşilecek. Siyonist ve saldırgan merkezler hizaya sokulacaktır.

10.Başından beri bu gelişmeleri yönlendiren Milli Türkiye Merkezli, Adil ve Asil yeni bir dönemin evrensel kurum kuruluşları ilan edilerek, mehdiyet ve merhamet medeniyeti başlayacaktır!.

Evet bütün bunların 2008 sonunda ve devamında gerçekleşeceği bekleniyordu!..

Ve Hz. Mevlana: “Böylesi müjdenin hayaline inci mercan hediye edilir; ama gerçeğine ise, ancak can verilir” diyordu.

 


[1] Secde: 28-30

[2] 10.12.2007 / Yeniçağ

[3] Bak. Hayrettin Yücesoy Senusilik- Sufi bir ihya hareketi

[4] Bak. Avni Altıner Her Yönüyle Atatürk sh:154

[5] Hilafet ve milli Hakimiyet s. 240

 

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2015

YABANCI DİLDE KİTAPLARIMIZ

SON YORUMLAR