ARAMA

Toplam Ziyaretçilerimiz

mod_vvisit_counterBugün2344
mod_vvisit_counterDün8185
mod_vvisit_counterBu Hafta2344
mod_vvisit_counterGeçen hafta35705
mod_vvisit_counterBu Ay38049
mod_vvisit_counterGeçen Ay195399
mod_vvisit_counterŞu Ana Kadar17366047

IP'niz: 44.192.112.123
Bugün: 08 Mar 2021

Bu Ana Kadar Okunan

Sayfa Gösterimi : 12408946

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

AA 150X
KT 150X
IY 150X
EIA 150X
 ADIL DUZEN 150x
erbakan devrimi 15b 160
 
bizim ataturk 17b 160
 
hilalhac
 
baskan160
 
siyaset strj 160
 
sistem tahlili 160
 
 darbe 160
 
 
 

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

 

 

Reklam
Reklam
Reklam

CÜBBELİNİN TERBİYESİZLİĞİ VE ERBAKAN HOCA’NIN EDEP DERSİ

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 4
ZayıfMükemmel 

Cübbeli Ahmet denen şarlatan 31.12.2015 tarihli Ataşehir Mimar Sinan Camii Sohbetinde konuşmasının 1:08:56’dan itibaren kısmında, Aziz Erbakan Hocamızla ilgili yalan ve iftiralar kusmakta ve gerçekleri çarpıtmaktaydı!

“ERBAKAN Hoca’yı indirdiler, adamcağız öyle uğraştı, Allah rahmet etsin. Onları caydırmak içün Amerika’da bir yere götürdüler, orada bilmem ne merkezine soktular, o merkezde uyduları açtılar. Bu bizim akıllı, fikirli çok okumuş kültürlü tabi. Yetkili abimize ne gösterdiler? “Şu Dünya haritasıdır” dediler. “Şimdi istediğin bir yeri seç bakalım.” O da gitti, parmağını bastı. Dediler ki: “Parmağını bastığın yer neresi biliyor musun?” ‘Bilmiyorum’ dedi. “Bağdat” dediler. Tak, uydular çalıştı. “Bağdat’tan da bir yere bas” dediler. Pentagon’dan bir yere soktular bunu. Dediler: “Bura nere biliyor musun?” ‘Bilmiyorum’ dedi. “Kazımiye Mahallesi” dediler. Bastı bir yere, geldi bir eve, girdi bir odaya, geldi bir çocuk, küçük bir çocuk, “Yaklaştır!” ve “Zumla” dedi. Yaklaştırdı, çocuğun gözünün bebeğine geldi. “Tak” dedi “Ne anladın?” dediler. “Anladım ki sizinle baş edemeyiz. Bu iş bitmiştir!” dedi. Ama hâlbuki bu lafı dediğinde kendisi bitti. Yani dediler ki. “Biz Yahudi, Mason locaları Erbakan’ı bitiren irade öyle güçlüyüz ki Pentagon’dan istediğimiz yerdeki, evdeki çocuğun gözüne kadar giriyoruz” dedi. Sen hangi cesaretle bizimle uğraşacağını zannediyorsun? Türk milletini yeniden düzelteceğiz, İslam’a döndüreceğiz, yeniden eski değerleriyle buluşturacağız falan havalarına giriyorsun? Vazgeçin dedi bu işten!” Dediler mi, dediler. Bu bizim abimiz de aldandı. Dedi ki “Vaz geçiyorum ben. Pes” dedi. Dememeliydi.”

“Amma daha sonra bazı siyasiler ne yaptılar? “Gâvurların teknolojisi, şusu busu gelişmişse bizim de Allah’ımız var!” dediler. Onlar öbürlerine uymadılar, kâfirlerle mücadeleye devam ettiler. Onun için de bütün dünyanın gâvuru yüklendi mi Türkiye’nin başına? Eee iç güçler, dış güçler, üçgenler, paraleller… hee, herkes uğraştı mı? Pekiyi, indirebildiler mi? İndiremiyorlar”[1] sözleriyle BOP kâhyası, AB hizmetkârı, faiz, fuhuş ve kumar düzeninin uygulayıcısı, Libya ve Suriye’de 700 bin Müslümanın katledilişinin suç ortağı şahısları kahraman diye yalakalık yapan bu zavallı adam, bakın nasıl kiralanmıştı?

Şimdi gelelim bu saptamalardaki saptırma ve sahtekârlıklara…

1- Bu olay Pentagonda değil, Türkiye’yi ziyarete gelen bir Amerikan gemisinde yaşanmıştı.

2- O gemiye götürülen Erbakan Hoca değil, başkalarıydı. Onların gelip kendisine aktardıklarını anlatmıştı.

3- Erbakan Hoca’nın bu tehditler karşısında ürküp davasından vazgeçtiği iddiaları tamamen yalan bir uydurmaca ve iftiraydı.

4- Hoca’nın ağzından “Anladım ki sizinle baş edemeyiz…” “Ben artık pes edip vazgeçiyorum…” gibi aciz ve teslimiyetçi ifadeleri Erbakan gibi Aziz bir şahsiyet değil, ancak Cübbeli gibi rezil ve zelil kimseler kullanırdı.

Şimdi bu uyuz ve ucuz kahramanlığa soyunan ve iktidara yalakalıkla gizli ve kirli çamaşırlarından kurtulmaya çalışan zavallı Zırto’yu bakınız nasıl kiralamış ve hizaya sokmuşlardı:

“Bu şeriatçı ve tarikatçı geçinen ayarı düşüklerin cübbesi altında çevirmediği fırıldak kalmamış, Şeytana külahını ters giydiren gizli ve kirli icraatlara başlamıştı. Nasıl olduysa uyuşturucu satan Karagümrük çetesi Nuriş Kardeşler, onlarla telefon muhabbetinde iken kendilerini takip eden polislere takılmıştı. Bu kişinin kadına düşkünlüğünü şantaj olarak kullanan özel şoförü M. Ali Melemez'i susturmak için Nuriş Kardeşlere 150 bin TL cinayet rüşveti teklifi yapmıştı. Uçkur zafiyetinden bir türlü vazgeçmeyince polis baskınında 16 ve 17 yaşındaki Fas'lı iki kız çocuğu ile çirkin vaziyette yakalanmıştı. Bunun üzerine cemaatinin hatırı sayılır üyeleri devreye girince büyük yetkililerin talimatıyla kızlar apar topar Fas'a ailelerinin yanına geri yollanmıştı... Ufak kız kayıtlara hiç sokulmamış, büyük kızın yaşını doldurup deklare vermesi için 1 yıllık süreyi bu kişi hapiste geçirmek zorunda kalmıştı.

Bunlar bazı büyük yetkililerin en sevdiği fırsatlardı ve hiç affetmeden yararlanılmaya çalışılırdı. Cübbeli'ye “ya Fetoculara paralel kumpas diyeceksin, ya da dosyayı önüne koyarım ayvayı yiyeceksin” şantajıyla iktidara meddahlık yapması sağlanmıştı… Uçkur belasından uyuz hastalığına yakalanan zavallı(!) kişinin hapis korkusu depreşince kürsülerde ve TV’lerde ötmeye başlamıştı... Çok yetkili birisi ise bunların perde arkasındaki sarıksız ve cübbesiz hallerini bildiği bu tür hocaları, hacıları performanslarına göre değerlendirmekte ustalaşmıştı. Bu çok yetkili kime hakaret ediyorsa bilin ki onun bir açığını hâlâ bulamamıştır. Kimler de daha önce paralel palavracısı, ama şimdi AKP yalakası ise, bilin ki yuları çok yetkililerin elinde bulunmaktadır.”[2] Elbette bu iddiaları yanıtlamak muhataplarına kalmıştı. Üstelik bu bilgiler sadece deşifre olanlardır. Yoksa bunların yüzünü kızartacak ve sokağa çıkamaz hale sokacak daha ne rezillikleri bulunmaktadır.

Her fırsatta Aziz Erbakan Hoca’ya hakaret eden soysuzların ve işbirlikçi iktidarların borazanlığını yapan alim ve muttaki müsveddesi, ve sözde tarikat ehli hırsız, uçkurcu, sahtekâr hoca kılıklı tüm şeytanların ve şarlatanların rezil ve zelil olacakları günler de inşallah yakındır.

Cübbeli hapisten çıkmak için Başbakanlığa yalvarmıştı!

Cübbeli Ahmet, mahkeme süreci devam ederken kamuoyuyla paylaşılması için önemli bir mesaj yollamıştı. Birçok sağlık problemleriyle uğraştığını belirtip kendine acındıran Cübbeli Ahmet; "Söz veriyorum; beni buradan çıkarırsanız bir daha emniyet, yargı ve hükümet gibi kurumların aleyhine asla konuşmayacağım" diye yalvarmıştı. Cübbeli yakınları ve kamuoyuyla paylaşılması için kaleme aldığı mesajında şunları yazmış ve beraatı için Başbakanlıktan yardım talebinde bulunmuşlardı. "Bu vesileyle sizlerden kalıcı bir rahatsızlığa tutulmadan önce, tahliye olmam ya da beraat almam için; rica ve istirhamlarınızı hürmet, saygı içeren bir dille, benim sizin katınızdaki önemimi bildirerek Başbakanlık sitesine ulaştırmanızı, bu hususta çok gayretli olmanızı, üzerinizde bulunan ilim hakkı hürmetine hepinizden Allah (Celle Celaluh) rızası için istiyorum. Yarın çok geç olabilir; her işten önce bu çalışma içerisinde olmanızı bekliyorum.”[3]

 


[1] Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=TOCH-vz9MLk

Kaynak: http://www.cubbeliahmethoca.tv/MD1178_31-12-2015-tarihli-atasehir-mimar-sinan-camii-sohbeti.htm

[2] Fuat Avni Mizah @fuatavnimizah / 9 Ocak 2016

[3] http://www.haber7.com/guncel/haber/954771-cubbeli-hapisten-cikarsa-bunu-yapmayacak

 

Ali ÇAĞIL -

İmam Hatip Lisesi ve Kamu Yönetimi Mezunu - Milli Çözüm Dergisi Sahibi

Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız Heyecan

Bu yazarin diger makaleleri

SAHTE MÜCAHİD
SAHTE MÜCAHİD          Kargalar; kanaryayım, diye ötüşür Laf üretmek kolaydır, eylemek zordur! Hayal...
Devami
HALKA DEĞİL, HAKKA BAKARIM (ŞİİR)
  HALKA DEĞİL, HAKKA BAKARIM      Hakikat aşkına, düştüm yollara Haysiyetten üstün, ziynetim...
Devami
TÜRKİYEM
  Bin yıldır Anadolum, atayurdum, Gerekirse uğrunda Bin kere kurban olurdum... Dünya cennetim, Memleketim, Medeniyetimsin, Türkiyem!.. Destanlar...
Devami
TAŞLAMA
  Münafık dinini istismar eder Onun için dünya, asıl amaçtır!...
Devami
UTANMAZLAR
  Şeriatsız bir din, ılımlı İslam Yahudi Haçlıya, uyan utansın! Protestan iman, hoşgörü...
Devami
AKP,FECRİ KAZİP
Bela oldu ülkemin, bu talihsiz başına Milli Görüş kaçkını, işbirlikçi bir...
Devami

Makale Paylaşım Sayısı: 1155

Yorum ekle

Yazdığınız her yorumla birlikte IP adresinizin kayıt edildiğini ve Türkiye Cumhuriyeti hukuk kurallarına aykırı, iftira ve genel ahlaka aykırı tarzda yorumlarınızdan hukuken ve vicdanen sorumlu tutulacağınızı tekrar hatırlatırız...


Güvenlik kodu
Yenile

YABANCI DİLDE KİTAPLARIMIZ

SON YORUMLAR