Get Adobe Flash player
Reklam

FETÖ İLE MÜCADELENİN KIRGIZİSTAN AYAĞI VE HIYANET BAĞLANTILARI

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfMükemmel 

 

Cumhurbaşkanlığı Makamının ve Dışişleri Bakanlığının

Yüksek Dikkatlerine!

      

FETÖ İLE MÜCADELENİN KIRGIZİSTAN AYAĞI

VE

HIYANET BAĞLANTILARI

      

Kardeş ülkemiz Kırgızistan’ın değerli ve Milli gayretli yöneticileri ve bürokrasi ekibi, necip Kırgız Milletine hizmet etmek, onların rahatını ve refahını yükseltmek için canla başla çalışmaktadırlar. Ancak uzun bir esaret ve sömürü düzeninden yeni kurtulmaları nedeniyle tekrar toparlanmaları elbette kolay olmamaktadır. İşte böyle bir süreçte, bazıları çok iyi niyetlerle Fetullahçı olarak tanınan ve Emperyalist CIA’nın, Müslüman-Türk görünümlü figüranları olan tehlikeli bir ekibin tuzağına takılmışlardır. Hem kardeş Kırgızistan halkını, hem değerli devlet erkânını bu Fetullahçılık belasından kurtarmak, hem de ülkemize yönelik hıyanet girişimlerini boşa çıkarmak, Türkiye Cumhuriyeti’nin en önemli ve öncelikli sorumlulukları arasındadır. Bu uyarılar fesat çıkarmak fırsatçılık yapmak kardeş Kırgızistan yetkililerini zora sokmak ve hele masum insanları karalamak için değil, ülkelerimizin çıkarlarını korumak amaçlı yapılmıştır.

Orta Asya’da ve özellikle Kırgızistan’da, hıyanet şebekesi FETÖ’nün etkisiz kılınmasının önemli adımları ve çözüm yolları:

Başta şu gerçeği vurgulamak zorundayız: Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın, ülkemizin en büyük belası olan FETÖ meselesinde, hem Türkiye’mizde hem de dünya genelinde bu tehlikeyi anlatma konusunda gösterdiği gayret ve ciddiyetin, daha alt kademelerce yeterince idrak edilmemesi nedeniyle FETÖ belası; hem yurdumuzda, hem de Orta Asya’da hâlâ varlığını sürdürmektedir ve elçiliklerimizdeki FETÖ’cülerin temizlenmemiş olması, maalesef devletimizin imkânlarından faydalanarak, kripto FETÖ’cülerin cirit oynatmasına ve FETÖ belasının devamına sebebiyet vermektedir.

Bu nedenle: Dışişleri Bakanlığımızın görevlendirdikleri ataşeler ve müşavirlerin sözleşmeli kadrosunu, ince eleyerek görevlendirme yapmaları gerektiğini hatırlatıyoruz. Diğer taraftan, elçilik çalışanları kripto FETÖ’cülerle, iş adamlarıyla, elçiliğe sızmış kripto elemanları bilip, onlara referans olarak hâlen içlerinde barındırtmamaları gerektiğine inanıyoruz. Aşağıda paylaşacağımız bilgiler, şimdiye kadar yazılmış, yayınlanmış bilgilere ek olarak verilmiş olan yeni bilgiler de göz önüne alınarak, bu belanın belinin kırılıp tamamen silinmesi için sürdürülen çabalara yardımcı olacaktır diye düşünüyoruz.

Bu tertipli tehlikenin atlatılması için Orta Asya’da, Türk Cumhuriyetlerindeki Elçiliklerimizde görevli hem üst kadroların, hem de alt kadroların yeniden tek tek incelenmesi gereklidir. Mesela; Kırgızistan Bişkek’te büyükelçiliğimizde görev yapan ataşelerin, müşavirlerin ve konsoloslukta çalışan kimselerin geçmişleri kontrol edilirse, bu şahısların FETÖ’nün cirit attığı zamanlarda onlarla kol kola, iç içe dolaştıkları görülecektir. Maalesef bunlar, 15 Temmuz darbesinden sonra da yeniden görevlendirilmiş olup, kripto FETÖ’cülerle hem devlet adına, hem şahıs bazında işlemlerini yürütmektedirler. Bu üst düzey görevliler, istihbarata yanlış bilgi vererek özel yetiştirilmiş FETÖ’cülerin rahat hareket etmelerini sağlıyorlar. Bu kripto elemanlar, aşağıda isimlerini vereceğim baş FETÖ’cülerin belgelerini tamamlayıp yurt dışına; Avrupa’ya, İngiltere’ye ve Amerika’ya gitmeleri için eksik belgeleri elçiliklerimizden temin edebiliyorlar. Ve bu özel bilgileri ülke imamlarına iletiyorlar.

Bilindiği gibi; FETÖ’cüler Kırgızistan’da 23 okulu, Atatürk Ala-Too adındaki üniversitesi, eğitim kursları, kreşleri, dershaneleri ile eski ismi Sebat (yeni adı Sapat) iş adamları ile Kırgızlardan yetişmiş üst düzey Kırgız FETÖ’cülerle birlikte, tahripçi işlevlerini 1992’den beri sürdürmektedirler. Bunun dışında Kırgız FETÖ’cülerin Kırgız isimlerle açtığı okullar, yurtlar, medreseler, iş adamları derneği ile; radyolar ve gazeteleriyle yaptıkları ve yapacakları hainlikleri örtbas edip, Kırgızistan’da güçlenmeye devam etmektedirler. Bunun dışında polis akademisinde, askeri okulda yetiştirdikleri elemanların halen öğretmenlik yaparak çocukların beyinlerini kirletmekten, Türkiye’nin üst yönetimini İslam düşmanı olarak göstermekten ve ABD güdümüne daha çok girmek gerektiği fikrinden vazgeçmemektedirler.

Bizim tespit ve tavsiyelerimiz şunlardır: TİKA ve Diyanet İşleri olarak, Kırgızistan’a büyük, karşılıksız hibelerde bulunduk. Hastanemiz, ekmek fabrikamız, yaptırdığımız camimiz, müzemiz ile ve daha birçok irili ufaklı yardımlarımızla gönüllere girdik. Elçiliğimizde basın yayın müşavirliği var. Etkinliğini kullanmalı, eğitim müşavirliği üzerine düşeni yapmalı, ticari ataşelik yeni bir iş adamları derneği üzerinde yoğunlaşmalı, medyayı, yazılı ve görsel basını iyi kullanmalı; ama bunlar yapılmadan önce, FETÖ’cü kriptolar mutlaka temizlenmelidir. Aşağıdaki isimler ve makamlar tek tek incelenmelidir.

Türk ve Kırgız FETÖ elebaşlarının isimleri, nerede oldukları, nasıl yaşadıkları, nerede çalıştıkları konusunda kısa bilgileri, karışık olarak vereceğiz. İstenirse; detaylı bilgileri bu belgeye ek olarak, Cumhurbaşkanlığına ve Dışişleri Bakanlığına elden vereceğiz.

Kırgızistan:

1- Mustafa Özcan: FETÖ’nün baş elemanlarından olup, Kırgızistan vatandaşlığı bulunmaktadır. Aynı zamanda VEFA alışveriş merkezinin satılmadan önceki sahibi olmaktadır. (Not: VEFA satılmadı, formalite olarak Talaslı bir iş kadını olan şahsa, göstermelik satışı yapıldı. Kadının oğlu halen FETÖ’nün Kırgız sponsorlarından olup, bunların okullarının mezunudur.) Mustafa Özcan, her iki ayda bir Kırgızistan’a gelip giden bir şahıstır. Şimdi İngiltere, Amerika ve Kırgızistan arasında mekik dokumaktadır.

2- Osman Karakuş: Atatürk Ala-Too Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmış gösterilerek, elçiliğimizden sabıkası olmadığına dair belgeyi ve diğer eksik belgeleri kripto FETÖ’cü Emin Aybar tarafından temin edilerek, İngiltere’ye vize alarak yollanmıştır. Kendisi Kırgızistan vatandaşlığına alınmıştır.

3- Ali Çelik: İş adamı olup, FETÖ’nün sponsorlarından birisi konumundadır. VEFA alışveriş merkezinde işyeri bulunmaktadır. İngiltere vizesini almıştır. Kırgızistan’a geliş gidiş yapmaktadır.

4- Hüseyin Saruhan: Örgütün Kırgızistan’daki para kasasıdır. 2015 tarihi itibariyle bilfiil Kırgızistan’da bulunmuş, 15 Temmuz darbe olaylarından sonra Emin Aybar aracılığıyla elçiliğe sızmış, halen elçilikte yeminli tercümanlık şirketi sahibi tarafından eksik belgeleri tamamlanarak Avrupa vizesi almıştır. Kırgızistan pasaportu da bulunmaktadır. Elçiliğimiz tarafından Kırgız emniyetine verilmiş olan 172 kişilik isim listesinin başındadır.

5- Emin Aybar: FETÖ’nün Atatürk Ala-Too Üniversitesi’nin açılışından beri Türkiye’den özel olarak getirilmiş olup, büyük istihbarat örgütleri ile ilişkilerini kullanarak, FETÖ’ye destek ve bilgi sağlaması üzerinde durulmalıdır. Üniversitelerinde, okullarında, kantin işleri ile ilgileniyor gibi gözüken şahıs, şimdi elçiliğimizde eskiden görev yapmış ataşeler ve müşavirler ile dostluklarını kullanarak, tekrardan elçiliğe sızmıştır. Firmasının adı “Hakikat”tır. Çocuklarını Orhan İnandı (Orta Asya imamı) okutmuşlardır. Halen Orhan İnandı’ya aylık bilgi aktardığı saptanmıştır.

6- Tuncay Sarıtekin: İş adamı pozisyonuyla FETÖ’nün alışveriş merkezi olan Vefa Center’de mobilyacı olan Tuncay Sarıtekin, Avrupa vizesine sahip olup, üç ayda bir Kırgızistan’a gelip giden ajandır.

7- Aziz Gürcan: Orhan İnandı’dan önce Kırgızistan’da imamlık yapmış, sonra Ürdün imamlığına atanmış olan Aziz Gürcan, şimdi Kırgızistan’da at koşturmaktadır ve kendisinin Amerika vizesi vardır. Hanımına ve kızına vize almak için uğraşmaktadır. Üç ayda bir İngiltere’de toplantı yapan ülke imamları ile toplantıya katılmaktadır.

8- Özer Arcan: Bu kripto şahıs, Orhan İnandı’nın talimatıyla özel olarak Rusya’daki eğitimi biter bitmez Kırgızistan’a alınmış olup, Rus vatandaşlığı bulunmakta ve Rusçayı çok iyi konuşmaktadır. 17-25 Aralık’tan sonra Orhan İnandı’nın özellikle elçilikte bulunmasını istediği şahıstır. Eski elçi Metin Kılıç Bey’in hanımının Türkiye’de doğum yapacağını öğrenince, Orhan İnandı’nın talimatı ile aldığı hediyelerle Metin Bey’in ve ailesinin kalbine girmeye çalışmıştır. Bu sayede ataşeleri ve müşavirleri ailece evine yemeğe almıştır. Tek tek ve sinsice gönüllere sızmıştır. FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in öğrencisi, Hadis hocası olarak geçinen Abdülhakim Hocanın gizli ekibi, 8 kişilik gruptan haftalık ders alır. Elçiliğimizde halen sözleşmeli olarak özel şirketi ile çalışmaktadır. Amacı; yeminli tercümanlık alarak gizli üst düzey görüşmelerde tercümanlık yaparak, Orhan İnandı’ya bilgi aktarmaktır. Firmasının ismi; Appak’tır.

9- Tarık Ayhan, Cüneyt Ayhan, Nurullah Ayhan: Bu kardeşler, OSSE mağazaları sahipleri olup, FETÖ’nün sponsorluk işlerinde kullanılır. Tarık Ayhan en tehlikeli olanıdır.

10- Hüseyin Muslu: Bu kişi iş adamıdır. Mobilya fabrikası vardır. 1996’da öğrenci sorumlusu olarak görev yapan Muslu, şimdi iş adamı ve FETÖ sponsorudur, eski KITİAD FETÖ İş Adamları Derneği Başkanı olarak görev yapmıştır.

11- Aydın Pazarcı: Eğitimini Kırgızistan’da tamamlayıp Türkiye’ye dönerek özel yetiştirilip tekrar Kırgızistan’a geri yollanmıştır. Zaman Gazetesi genel müdürlüğüne tayin edilmiştir. Şarlatan hadis hocası ekibindendir. Önemli makamlara rahatça girip çıkan bu şahıs, Kırgızistan’da gazetesi ile ağırlık kurmuşlardır. Bunun etkisiz hale getirilmesi, basın-yayın ataşeliğimizin icraata geçmesi ile mümkün olacaktır.

12- Necmettin Ademoğlu: FETÖ’nün Orta Asya imamının, yani Orhan İnandı’nın kayınbiraderi olup, eğitimini Kırgızistan’da tamamlamıştır. Daha sonra Hüseyin Saruhan’ın %10 ortağı olarak inşaata başlamıştır. Şimdi ortağı ile beraber, Saruhan’dan ayrılarak 3 milyon dolar üzeri servet yığmıştır. Ayrıca Bilal Erdoğan’a “Göçmenler oyunlarında” elçiliğimizdeki kripto FETÖ’cüler sayesinde, Bişkek’te İhsan Çileli ile eşlik etmiş insandır. Oldukça tehlikeli sponsorlardandır.

13- İhsan Çileli: Eğitimini Kırgızistan’da tamamlamış, sonra Orhan İnandı’nın genel sekreteri olarak uzun yıllar yanında çalışmıştır. FETÖ’nün turizm acentası Targit Ltd. şirketinde genel müdürlük yapmıştır. Şimdi restoranları vardır. Bu şahıs, Kırgızistan’da Orhan İnandı’nın yönlendirmesi ile FETÖ kaçaklarına Kırgız pasaportu almaktadır. Devlette önemli şahısları tanır; sebebi, uzun yıllar Orhan İnandı’ya genel sekreterlik yaparken kurduğu bağlantılardır.

14- Yasin Ademoğlu: Orhan İnandı’nın diğer kayınbiraderi, inşaatlara taş kırma atölyeleri ile malzeme temin eden şahıstır. Şimdilik göze batmamakla ve aktif olmamakla beraber, FETÖ şebekesine sponsorluğa devam etmekten geri durmamaktadır.

15- Aslan Aslan: Lion Ayakkabı Mağazaları sahibi olan zengin iş adamıdır. FETÖ’nün, Talas şehrindeki kız ve erkek lisesinin sponsorudur. Her konuda Orhan İnandı’nın bir dediğini iki etmeyen zattır. ODTÜ mezunlarındandır. Maddi olarak büyük destek sağlamaktadır. KITİAD’ın kurucu üyeleri arasındadır. Bunlarla ilgili yazılacak çok meseleler var ama sonra gerektiğinde hatırlatırız.

16- Erdal Yalvaç: Kırgızistan’da eğitimini tamamlamış, Türkiye’ye gitmiş, çalışmış, FETÖ’nün önemli ayaklarından olmak için uğraşmış ve Targıt şirketinin müdürlüğünü yapmıştır. Sonra KITİAD İş Adamları Derneği Genel Sekreterliğine atanmıştır. Kırgızistan’a ilk kaçan FETÖ’cüler arasındadır. Emin Aybar’ın yardımlarıyla Kanada’ya kapağı atmıştır.

17- Orhan Seyfi Develi: İş adamı sponsorlardan olan RODİ Mağazaları sahibi Abdülhakim denen hocanın mütevelli heyetinin başıdır. KITİAD üyesidir. Baş sponsorlardan sayılır. Abdülhakim Hoca hem Kırgızları dolandıran, hem de Türk özel şahıslara kanca atan bir şahıstır.

18- Şevki Sarılar: Uluslararası Demir Bank’ın genel müdürü olarak görev başındadır. KITİAD İş Adamları Derneğine başkanlık yapmıştır. Zamanında açık olarak FETÖ iş adamlarına bol keseden kredi dağıtmıştır. Şimdi gizli şekilde haftada bir kez, Orhan İnandı ile görüşmelere katılmaktadır.

19- S. Usta: Bir Restoranın sahibi olup, Orhan İnandı’ya ve misafirlerine özel oda yaptırmıştır. Sponsor olarak FETÖ’ye önemli destek çıkan insanlardan sayılmaktadır.

20- B. Uçkaç: Büyük sponsorlardan olup, özellikle inşaat, yazılım, sağlık malzemeleri ile Kırgızistan’da FETÖ’nün ağırlığını kullanarak devlet ihalelerini almaktadır.

21- C. U.: Kripto FETÖ’cülerden sayılan bu iş adamı olup, kendini ülkücü olarak tanıtmaktadır. Eski dostluklarını iyi kullanarak, bu hıyanet şebekesine destek tavırlarına rastlanmıştır. TİKA ile büyük ihaleler aldığı saptanmıştır. Basında nahoş olaylarla ilgili olarak adı geçmiş bir insandır. FETÖ’ye gizli sponsorluk yaptığı konuşulmaktadır. FETÖ’nün TİKA ile arasındaki bağlantıyı sağladığı sanılmaktadır. Bu iddiaların araştırılması ve gerçeklerin ortaya çıkarılması herkesin yararınadır.

22- Orhan İnandı: Orta Asya’nın imamı olarak bilinen bu şarlatanın, aynı zamanda Kırgız Cumhurbaşkanı Atanbayev tarafından özel sağlanan Kırgız vatandaşlığı vardır. Gelmiş geçmiş bütün Başkan ve Cumhurbaşkanları, diplomatlar, iş adamları ile menfaatleri çerçevesinde gerçek yüzlerini göstermeden yaşamayı başarmıştır. Öğrenci sorumlusu olarak 1995’te Kırgızistan’a gelen Orhan İnandı, sonunda Asya’nın imamlığına atanmıştır. Her ay İngiltere’ye gidip gelen bir insandır. Önceden eğitim görüp mezun olan öğrencilerin %70’ini Türkiye’ye gönderen Orhan İnandı, şimdi anlaştıkları İngiltere’ye %40’ını yollamaktadır. Çok tehlikeli ve CIA-MOSSAD hizmetlisi FETÖ’nün en önemli direği olan Orhan İnandı, Kırgızistan’a kaçan 3680 kişinin geçimini özellikle kendisi organize ediyor. Yabancı yatırımlara önayak olarak onları kendi tuzaklarına düşürmeyi iyi biliyor. Orhan İnandı tam bir insan avcısıdır. Cumhurbaşkanı olsun, başbakan olsun, diplomatlar, yazarlar, hatta yeraltı dünyası mafya ile ilişkileri çok iyi durumdadır. Gerçek yüzlerini gizlemeyi iyi biliyorlar. Bunların gerçek yüzünü anlatmaya çalışan Büyükelçimiz Cengiz Bey’in, içindeki kripto FETÖ’cüleri bilmediğinden yaptığı basın toplantısından önceden haberi olan İnandı, basın toplantısına kendi tanıdıklarını gönderip fazla ses çıkmaması için önlemini almıştır.

Şimdiki Cumhurbaşkanı Sooronbav’ın çocukları, FETÖ’cülerin okullarında eğitimlerini yapmışlardır. Cumhurbaşkanının hanımı bunlara bilmeden bağlıdır. Başbakanın halihazırda çocukları bunların okulunda okumaktadır. Diplomatlar, milletvekilleri, yeraltı dünyasının çocuklarını okuturken para alınmamaktadır. Onlar da bunlara kendilerini bir nevi borçlu hissedip sahip çıkmaktadır. Şimdiki Meclis Başkanının 16 öğrencisinden de hiç ücret alınmamaktadır. Yazacak o kadar çok şey var ki, inşaallah zamanı geldiğinde bunları belgeleriyle aktaracağız. Çoğu şey gazetelerde yayınlanmış olan çok özel bilgiler de bizde saklıdır. İnşaallah daha sonra paylaşacağız.

23- Dastanbek Cumabekov: Meclis başkanı, eski milletvekili olup, eğitimini Türkiye’de tamamlayan bu şahıs, FETÖ’nün sponsorluğu ile okumuşlardır. Akrabalarının bütün çocuklarını FETÖ’cülerin okullarında okutmaktadır. TİKA ile bağlantısı vardır. Serdar Çam ile iyi dostluk kurmuşlardır. Kripto Kırgız FETÖ’cüdür, dikkat edilmesi gereken şahıstır. Cengiz Aytmatov’un oğlu Askar Bey ile iyi arkadaştır. FETÖ’ye gizli hizmet edenler arasındadır. Kendileri iyi yetiştirilmiş ajanlardır. Ne yazık ki pis yüzlerini saklamaktadırlar.

24- Çubak Calilov: Din adamı, eski Kırgızistan Müftüsü, FETÖ’ye açıkça hizmet sunmaktadır. Amerika’ya FETÖ’cüler tarafından götürülüp, FETÖ elebaşı ile görüştürülmüş insandır. FETÖ sponsorluğunu yapanlardandır. Topluluklara vaaz ederek etkinliği olan bu şarlatan, Kırgız iş adamlarına, mütevellisine sohbet edip para toplamaktadır.

25- Jia (Genç İş adamları Derneği): Bütün FETÖ şirketleri burada toplanmıştır. %80’i FETÖ’ye tam bağlıdır. %20’si de sempatizanıdır. Eğer istenirse daha sonra tek tek ve çok özel ve önemli bilgiler sunacağız.

Bu önemli bilgilere; 2016 yılında bir haftalık seri konferanslar münasebetiyle gittiğimiz Bişkek’te tanıştığımız, çok vicdanlı, Milli duyarlı ve tutarlı ve gerçekten tarafsız olan önemli dostlarımız ve ciddi araştırmalarımız sayesinde ulaşılmıştır. Ardından bu tahkik ve taramalarımız yoğunlaşmıştır. Devletimize, Yüce Dinimize, Aziz Milletimize ve Cennet Ülkemize yönelik FETÖ tahribatlarının son bulması, ayrıca Türki Cumhuriyetlerin ve diğer pek çok ülkenin, bu CIA hizmetkârı hıyanet ve soygun çetesinden kurtulması adına, yetkili makamlara ve kamuoyuna arz edilen bu bilgiler, mutlaka değerlendirilip araştırılmalı ve ilgili isimler içindeki gerçek hainlere karşı gerekli, yeterli ve acil önlemler derhal alınmalıdır.

Sn. Erdoğan’ın maddi ve manevi yanlışlıklarını, geleceğimizi karartan haksız ve yararsız icraatlarını, elbette ve herhalde tenkit edip uyarmamız, inancımızın ve insanlığımızın icabıdır. Ancak bu iktidarın ve Sn. Erdoğan’ın şahsında, Dinimize, devletimize kasteden, Milli dengelerimizi laçkalaştırmaya yönelen dış odakların ve FETÖ gibi işbirlikçi figüranların oyunlarını bozmak, kirli ve gizli ayarlarını ortaya çıkarmak da, en önemli ve öncelikli vicdani görevlerimiz arasındadır. Şayet; Sn. Erdoğan ve iktidarı, FETÖ belasını ortadan kaldırmak, en azından belini kırıp etkisiz bırakmak konusunda, tamamen ciddi ve cesaretli bir tavır ortaya koyamazlar, sadece işin istismar kısmıyla ve oy avcılığıyla halkımızı oyalayıp avutmaya kalkışırlarsa, bu gafletin altında önce kendilerinin kalacağı, asla unutulmamalıdır.

Tekrar ve önemle vurgulayalım ki: Yukarıda ismi geçen şahıslar; ilgili ve yetkili makamlarca soruşturulması, şüpheli tavırlarının ve şaibeli irtibatlarının açığa çıkarılması, suçsuz kimselerin ise aklanması ve ayıklanması için yazılmıştır. Hiç kimseyi peşinen suçlamak ve karalamak gibi bir kastımız ve ön yargımız kesinlikle bulunmamaktadır. Ancak FETÖ belasını, irtibatlarını ve tahribatlarını ciddiye almamak da başımıza büyük sorunlar saracağı için bu konu üzerinde durulmaktadır. Zaten diğer dostlarımızdan gelen uyarılarda da bu 25 kişilik listeden sadece bir ikisi üzerinde “Acele kanaatten sakınılması” tavsiyeleri yapılmıştır. Bazıları telefon ve e-maille bize ulaşıp iftira attığımızdan ve hakkımızda mahkeme açılacağından dem vurmaktadır. İşte zaten bizim asıl amacımız da bu iddiaların resmi makamlarca araştırılması ve mahkemelerce karara bağlanmasıdır.

 

 


Bu makaleyi sesli olarak dinleyebilirsiniz:


Bu yazarin diger makaleleri

AKP’NİN 696 SAYILI OHAL KARARNAMESİ; 28 ŞUBAT'IN TERS TAKİBİYDİ!
AKP iktidarının Olağanüstü Hal kapsamında çıkarttığı 696 sayılı Kanun Hükmünde...
Devami
BASİT İNSANLAR
Zengine berberdir, fakire barbar Bazan laubali, bazan çok kibar Kalbi kirli bozuk,...
Devami
GELİYOR!
  Boğazımda IMF, gibi yağlı sicim var Esnaf iflas ediyor; işçi,...
Devami
ŞEYTANİ RUH!..
  Şeytan Allah'ı bilir. Ama hâşâ, O'nun haksızlık ve yanlışlık...
Devami
İSTİSMARIN DANİSKASI
  Moon tarikatını hepiniz duymuşsunuzdur. Dünyanın birçok yerinde, çeşitli programlara...
Devami
“CHP Atatürk’ün Partisi” değildir, AKP ERBAKAN’IN TAKİPÇİSİ DEĞİLDİR!
24.12.2012 tarihli aydınlık gazetesinde Nuri Kurtcebe "Bir Yılan Hikâyesi" alt...
Devami

Makale Okunma Sayısı: 113

Yorum ekle

Yazdığınız her yorumla birlikte IP adresinizin kayıt edildiğini ve Türkiye Cumhuriyeti hukuk kurallarına aykırı, iftira ve genel ahlaka aykırı tarzda yorumlarınızdan hukuken ve vicdanen sorumlu tutulacağınızı tekrar hatırlatırız...


Güvenlik kodu
Yenile

YABANCI DİLDE KİTAPLARIMIZ

SON YORUMLAR