Get Adobe Flash player
Reklam

BU ÇIĞLIK, BİR ÇAĞRIDIR!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 

 
 • 'Susurluk'tan daha çirkef çamurlu olan ‘Şemdinli' hıyanetleri; CIA MOSSAD ekibi dış odaklar ve kiralık yerli mihraklarca ve ordumuzu suçlu ve sorumlu gösterip yıpratmak amacıyla yapıldığı halde, bütün bunların faturası; Onurlu ve şuurlu askerlere yıkılmak isteniyor! PKK Diyarbakır, Siirt, Batman ve Van'da isyan provaları yapıyor!
 • Ordumuz layt kafalı NATO paşalara bırakılmak ve emperyalist güçlerin lejyonu konumuna sokulmak isteniyor! Dış destekli manipülasyonlarlarla milli, hamiyetli ve haysiyetli komutanlar kısırlaştırılmak ve ordumuz kamplara bölünüp kapıştırılmak isteniyor! Ordu içinde ittihatçı masonlarınkine benzer; gizli, kirli ve tehlikeli bir darbe senaryosuyla, son engel de ortadan kaldırılıp, Türkiye tam anlamıyla, AB'nin sadık eyaleti ve ABD'nin sömürge vilâyeti yapılmak isteniyor! Irak jandarmalığı ve İran saldırısı için Türk askeri kullanılmak isteniyor! 100 bin peşmerge ise, herhâlde Türkiye'ye saldırmak için bekletiliyor.
 
 • Özelleştirme palavrasıyla kâr eden bütün KİT'ler ve stratejik önemdeki milli müesseseler satılıyor; vatan toprakları parsel parsel paylaşılıyor!
 • Manevi diriliş ve direniş dinamiğimiz olan yüce dinimiz Protestanlaştırılıp, Haçlı ve Siyonist emperyalizmin bir şubesi haline getiriliyor! Kutsal aile hayatımız ve İslam ahlakımız temelinden tahrip ediliyor!
 • Kıbrıstaki, Kuzey Iraktaki, Kafkasya'daki ve Balkanlardaki kırmızı çizgilerimiz ve hayati hassasiyetlerimiz; bir bir tepeleniyor, mevziler terk ediliyor!
 • İnsanlık tarihinin en haksız ve ahlâksız girişimi olan, Irak işgaline piyon ve taşeron yapılmamız yetmiyormuş gibi şimdi de; 3.Dünya savaşıyla ve ülkemizin batağa saplanmasıyla sonuçlanacak bir İran saldırısında, Türkiye basamak olarak kullanılmaya hazırlanıyor!
 • Vatan hainleri ve katil anarşistler affedilirken; bütün hayatını, ülkemizin kalkınmasına ve milletimizin zillet ve sefaletten kurtulmasına adamış ve bu yüzden sürekli dış güçlerin ve masonik şebekelerin hücumuna uğramış Erbakan Hocamız gibi muhterem şahsiyetler; haksız ve dayanaksız suçlamalarla cezalandırılıyor ve seksen yaşında cezaevine konulmak isteniyor!..
 • Şimdi Şemdinli iddianamesini hazırlayıp KKK Büyükanıt paşaları karalayan savcıya arka çıkanlarla, 28 Şubat şarlatanlığında, Milli Görüşü hedef tahtasına oturtanları alkışlayanların; hep aynı malum çevreler ve masonik çeteler olduğunu, ahmaklar hala fark etmiyor!
 • Özetle: egemenliğimiz AB'ye devrediliyor! Geleceğimiz karartılıyor, güvenliğimiz tehlikeye sokuluyor... Ve insanımız sosyolojik bir gaflet, ekonomik bir sefalet, ahlaki ve psikolojik bir rezalet girdabında, can çekişiyor!
 • Ey Sayın Cumhurbaşkanı!... Ey Sayın Milli Güvenlik Sorumluları!... Ey ülkemin, inançlı, izanlı ve insaflı aydınları!... Ey vicdanlı köşe yazarları ve Tv yorumcuları!...
 • Ya bugün sorumluluklarımızı kuşanacak ve milli iradeyi temsilen bu kirli idareye dur deyip, duruma el koyacağız... Veya batan gemiyle birlikte boğulacağız! Evet, ne demokrasi demagojileri, ne Kopenhag kriterleri; hiçbir şey ülkemizin bütünlük ve güvenliğinden ve Milletimizin özgürlük ve geleceğinden daha önemli değildir.

 

Hz. Peygamberimizin hadisiyle bildirilen doğal ve sosyal bir kanundur.

"Nasıl olursanız, öyle idare olunacaksınız"

            Yani başınızda layık ve müstahak olduğunuz yönetimleri bulacaksınız!

            Ey Millet. Ya dirilecek ve bu zulüm ve zillet zihniyetinden kurtulacaksınız!

            Veya otobüste, işyerinizde ve evinizde Molotof kokteyllilerle cayır cayır yanacaksınız.


Bu yazarin diger makaleleri

M. ALİ AĞCA; HACCA MI, HAÇA MI?
  M. Ali Ağca'nın tahliyesi bazı kimseleri sevindirdi. Malum çevreleri...
Devami
İsrail, ABD Yahudi Lobileri ve AKP'li işbirlikçileri: "MİLLİ ÇÖZÜM" CÜLERE SAVAŞ AÇTI!...
  21 EKİM 2005 tarihli Hürriyet Gazetesi manşetten: Sudan Ankara Büyükelçisi...
Devami
İZMİT'TE FETİH ÇOŞKUSU VE ERBAKAN OLGUSU!
  "Milli Görüş camiası, Lideri yüzünden aşağılanmaktan usandı ve utanıyor"...
Devami
SİSTEMİN SONBAHARI!..
  21.Haziran.2005 Milli Gazete Kulis-Ankara Köşesinde önemli bir haber yer...
Devami
ERBAKAN'A MİNNETTARIZ !..
  Aziz Hocam, Asil insan!.. Yıllardır, bir yandan dış güçlerle,...
Devami
ASIL SUÇLU VE SORUMLU OLAN, BU HÜKÜMETTİR!
  Danıştay'ın basılmasının, başörtüler ve İmam Hatiplerle ilgili kararlarıyla hedef...
Devami

Makale Okunma Sayısı: 5635

Yorum ekle

Yazdığınız her yorumla birlikte IP adresinizin kayıt edildiğini ve Türkiye Cumhuriyeti hukuk kurallarına aykırı, iftira ve genel ahlaka aykırı tarzda yorumlarınızdan hukuken ve vicdanen sorumlu tutulacağınızı tekrar hatırlatırız...


Güvenlik kodu
Yenile

YABANCI DİLDE KİTAPLARIMIZ

SON YORUMLAR