ARAMA

Toplam Ziyaretçilerimiz

mod_vvisit_counterBugün198
mod_vvisit_counterDün5105
mod_vvisit_counterBu Hafta47874
mod_vvisit_counterGeçen hafta38327
mod_vvisit_counterBu Ay151430
mod_vvisit_counterGeçen Ay149785
mod_vvisit_counterŞu Ana Kadar17075570

IP'niz: 18.204.42.98
Bugün: 23 Oca 2021

Bu Ana Kadar Okunan

Sayfa Gösterimi : 12287339

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

AA 150X
KT 150X
IY 150X
EIA 150X
 ADIL DUZEN 150x
erbakan devrimi 15b 160
 
bizim ataturk 17b 160
 
hilalhac
 
baskan160
 
siyaset strj 160
 
sistem tahlili 160
 
 darbe 160
 
 
 

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

 

 

Reklam
Reklam

BÜYÜKANIT'IN MESAJI VE ŞEYTANLARIN TELAŞI

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 5
ZayıfMükemmel 

 

Sesar'ın tespitlerine katılıyoruz ve ayrıntılı yorumları önümüzdeki sayımızda yayınlamak üzere şimdilik şu kadarını aktarıyoruz.


            Ey Küresel Merkezler!


            Türkiye'nin karşısına ordunuz ve onurunuzla çıkma cesaret ve gücünüzü kaybettiğinizden: Konvansiyonel savaş tekniklerini değil de; siyasal, dini, etnik, ekonomik, uluslararası hukuk, uluslar arası örgütler, STK'lar ve anayasal mekanizmaları gasp ederek; istihbari, siyasi, hukuki ve diplomatik şekle bürünerek sürdürdüğünüz işgal hareketini milim milim izliyor, gerekli önlemleri alıyoruz.

 

            Savaşı sizin istediğiniz alanda değil, kendi belirlediğimiz alanda ve kendi tarzımızda yapıyor ve bu konuşma ile eş zamanlı olarak da size somut şekilde gösteriyoruz. Maşalarınızın ve maaşlı yazarlarınızın hamlelerini izlerken; sizleri, içinden çıkamayacağınız ve dağılacağınız bir bataklığa çekiyoruz.


            Irak'ta, Lübnan'da, Yugoslavya'da, Afganistan'da, Sudan'da, Etiyopya'da Somali'de ve Gürcistan'da uyguladıklarınızı, İran ve Türkiye'de planladıklarınızı, yaptıklarınızı ve yapacaklarınızı biliyoruz! Maşaları ve onları tutan kolları ve yöneten odakları; beklemedikleri bir sona hazırlıyoruz!


            AB, ABD, İngiltere ve İsrail ile onların maşalarına söylüyoruz: Tehlikenin makro olduğu yerde mikro sorunlara odaklanıp imkân ve fırsatlarımızı israf etmeyiz! Makro tehlikelere makro cevaplar veririz! Maşalarınızı da size karşı sizden daha ustaca kullanmasını biliyoruz!


            Sizleri ciddiye alıyor ve iyi tanıyoruz; ama sizlerin bildiği ve öğrendiği her şeyin, henüz bizim Milletimizin ve Mehmetçiklerimizin unuttuğunun % 1'i bile etmediğini hatırlatıyoruz!


            Yaşar Paşa'nın mesajlarının Türkçesi bunlardır. "Silahlı Kuvvetlerimiz, Türkiye'deki her siyasal, etnik, dini, ekonomik, hukuk, sosyal, idari ve kültürel, magazinsel ve medyatik hareketlenmenin küresel kollarını bilmekte, akılla, sabırla, serinkanlılıkla ve nihai sonucu alacak kararlılıkla da ağlarını örmektedir." anlamındadır.


            Bu bağlamda AKP maşasının, işbirlikçi medya ve rantiyeci patronların ve 10. dereceden Lawrence'lik oynayan zavallıların ciddiye alınabilecek en önemli yönleri sadece içeride olmaları ve bizden sanılmalarıdır.


            TSK sahte İslamcılar'ın, sahte Atatürkçüler'in, sahte milliyetçilerin, sahte vatanseverlerin ve diğer sahteliklerin arkasındaki eli görecek kadar tarihi derinliğe, deneyime ve en önemlisi taze ve teyitli bilgiye sahip bulunmaktadır.


            Milli Güçlerin stratejisi açıktır; "Sadece maşaları değil, bunları yöneten beyinleri de maşalarla birlikte etkisiz kılmaktır!.." Gösterilen geniş sabrın ve izlenen stratejinin hedefi de budur! Bu gerçeği maşaları yöneten beyinler anlamış, ama beyin fukarası kuklalar hala farkına varamamışlardır!


            Milli Güçler ve Türk Silahlı Kuvvetleri; Allah'a, Hz. Muhammed'e (S.A.V.), vatana, millete, devlete ihanet edenlerin ve şahsi çıkarları için kendi çocuklarını bile ateşe sürenlere güvenilmeyeceğini bilecek kadar şuurlu ve uyanıktır ve HİÇBİR İHANET SAKLI KALMAYACAKTIR!
Necati AKGÜL -
Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız Heyecan

Bu yazarin diger makaleleri

DÜNYA, AMERİKA'DAN NEFRET EDİYOR!
  Irak'ta: 700 bin ölü, 400 bin dul, 3,5 milyon...
Devami
MEDET SULTANIM! (ŞİİR)
  MEDET SULTANIM!       İnkâr cehennemdir, Sensizlik azap Sana kulluk; kutlu, hirfet1 Sultanım… İslam...
Devami
ŞEYTANIN İÇİMİZDEKİ İŞBİRLİKÇİSİ VE HERKESİN GİZLİ YAHUDİSİ: NEFİS!
Yüce Mevla insanı, hem toplum halinde ve sosyal bir düzen...
Devami
DOST DİZELERİ
  YILLARA AĞIT Dört yanında gölge boyalı yüzler Geciken zamanı, vurasın...
Devami
ÜST AKIL, BÜST AKIL VE DÜRÜST AKIL
Üst Akıl: Genellikle sadece yöresel, ülkesel ve bölgesel değil; küresel...
Devami
KARDEŞLİK ESASLARI VE KÜRESELLEŞME SAFSATASI
Milli Çözüm Dergisi Seminer Programı Arş. Yzr. ve Siyaset Bilimci Ahmet...
Devami

Makale Paylaşım Sayısı: 4931

Yorum ekle

Yazdığınız her yorumla birlikte IP adresinizin kayıt edildiğini ve Türkiye Cumhuriyeti hukuk kurallarına aykırı, iftira ve genel ahlaka aykırı tarzda yorumlarınızdan hukuken ve vicdanen sorumlu tutulacağınızı tekrar hatırlatırız...


Güvenlik kodu
Yenile

YABANCI DİLDE KİTAPLARIMIZ

SON YORUMLAR