Get Adobe Flash player

ARAMA

Toplam Ziyaretçilerimiz

mod_vvisit_counterBugün1516
mod_vvisit_counterDün6304
mod_vvisit_counterBu Hafta20836
mod_vvisit_counterGeçen hafta43778
mod_vvisit_counterBu Ay143339
mod_vvisit_counterGeçen Ay251747
mod_vvisit_counterŞu Ana Kadar16578255

IP'niz: 3.235.85.115
Bugün: 22 Eki 2020

Bu Ana Kadar Okunan

Sayfa Gösterimi : 12095802

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

 ADIL DUZEN 150x
 INSANIN YOZLASMASI 150x
erbakan devrimi 15b 160
 
bizim ataturk 17b 160
 
hilalhac
 
baskan160
 
siyaset strj 160
 
sistem tahlili 160
 
 darbe 160
 
 
 

ADİL DÜNYA YAYINLARI

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0532 335 08 50

 

Reklam
Reklam

TEMMUZ 2005

AYIN AYNASI

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 
 

PATRİK ŞERİAT MAHKEMESİ KURDU

Suç Duyurusu...

            Hırsızlıkla suçlanan ve kiliseye ait bazı taşınmazları İsraillilere uzun süreli kiraladığı ve bu kararları alırken Kudüs Kilisesi Sen Sinod Meclisi'ne danışmadığı belirtilen Kudüs Patriği 1. İrineos'un yargılanacağı toplantı, Fener Rum Patriği Bartholomeos başkanlığında başladı. Merkezi Antalya'da bulunan Noel Baba Vakfı,  toplantının Anayasa ve Türk Ceza Kanunu'na aykırı olduğu iddiasıyla, Ankara Nöbetçi Cumhuriyet Savcılığı aracılığıyla, İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

AKP'DEN TÖVBE!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 7
ZayıfMükemmel 
 

Elimle oy verip, oyuna geldim

Ben Milli Görüşçü, sandım Allah'ım!..

Umutlandım, destek çıkıp dilendim

Serap satmışlardı, kandım Allah'ım!..

TÜRKİYE "ORACLE" TUZAĞINDA!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 5
ZayıfMükemmel 
Oracle nedir? Bilindiği üzere çağımız bilgi çağıdır. Birileri bir yerlerden bir şeyler sorarlar ve birileri de bunlara elindeki bilgi arşivinden yanıt veriri. Bir taraf istemcidir (client), diğer taraf ise hizmetçidir          (server). Bu işlem aynı şekilde bilgi işlem sektöründe de bu şekilde olmaktadır. Birileri hazırlanmış olan ara yüzlerdeki bazı kriterleri doldurarak bilgi ister, sorgulama yaparlar.

BU SEFER "MİLLİ DERİN DEVLET" DEVREDE

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 
 

"Demirel ve Evren yargılanmalıymış!"

Geçtiğimiz günlerde eski Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in ve ardından da Kenan Evren'in Sabah Gazetesi'nden Yavuz Donat'a yaptıkları "Derin devlet vardır; zaafiyet görürse müdahale eder" açıklamaları; bazı hukukçular tarafından "suçun itirafı" olarak yorumlandı. Hukukçularca, açıklamaların 28 Şubat'ın bir versiyonu olduğu belirterek, Demirel ve Evren'in yargılanmaları gerektiği vurgulandı... (28 Şubat öncesi, Askeri brifinglere katılıp talimat alan hukukçular, acaba yeni mi akıllandı?) söylediler.

GERÇEK KAHRAMANLIK, ERKEK MÜSLÜMANLIK

 

"1964'lü yıllarda Clay isimli zenci bir Amerikalı Dünya Boks Şampiyonu olmuştu. Amerikan basını onunla gurur duyuyor, tebrikler, taktikler, dolarlar Clay'a sunuluyordu.

Şampiyon oluşunun hemen ardından Dünya Şampiyonu Clay, önemli bir açıklama yapacağını söylüyor ve dünya basın ajanslarını topluyor ve ardından Müslüman olduğunu ve Muhammed Ali ismini aldığını bütün dünyaya ilan ediyordu!..

Bir gün öncesine kadar gazetelerin birinci sayfasından övgüyle bahsedilen şampiyon, ikinci gün yergiyle bahsedilmeye ve yok sayılmaya başlanıyordu..

YABANCI DİLDE KİTAPLARIMIZ

SON YORUMLAR