Reklam
Reklam
Reklam

AĞUSTOS 2007

HAYRET

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 3
ZayıfMükemmel 

AB Kapısında, dilenir oldu

Bu ne kem talihtir, devrana bakın!

Türke karşı dişler, bilenir oldu.

Acep kör gidiştir, kervana bakın!

SEVENLERİNİN DİLİNDEN FETHULLAH GÜLEN

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 12
ZayıfMükemmel 
 

Kucağına sığındığı ve "insanlığı sahili selamete çıkaracak geminin kaptanı" saydığı Amerikanın, işgal ettiği Irakta bir milyon mazlum Müslümanı katletmesine ve yüzbin kadının ve kızın zorla namusunu kirletmesine; Hadisi şerifte haber verildiği üzere "Haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytan" gibi sessiz ve ilgisiz duran...

AKP İLE KIYAMETE

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 
 

Türkiye'ye Kimler Elbise Biçiyor?

Birinci "siyasi skandal": Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hilmi Özkök'ün görev süresinin dolmasından önce ortaya çıkartılan "Şemdinli iddianamesi" dosyasıdır. O dosya ve iddianame 1- Türk Ordusunu, 2- Genelkurmay Başkanlığı'na getirilecek Orgeneral Sayın Yaşar Büyükanıt'ı hedef almıştır. İkinci "Siyasi skandal" şimdi tam Cumhurbaşkanlığı seçimlerine giderken bu defa emekliye ayrılmış bulunan komutanlarla ilgili "Darbe" senaryosu skandalıdır.

AKP'NİN ARSIZLIĞI İSLAMCI ENTELLERİN DUYARSIZLIĞI

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 5
ZayıfMükemmel 
 

Ordu'ya Darbe Tezgâhı Kuruluyordu

Erdoğan'ın veya bir başka BOP'a eşbaşkan adayının Cumhurbaşkanı olması için yoğun bir SüperNATO faaliyeti yürütülüyordu. Silah üzerine edilen yeminler emekli ve muazzaf askerlere gönderilen, altında emekli subayların adının bulunduğu düzmece mektuplar, irticai basında darbe yaygarası koparılıyordu... Asıl olay, Ordu'nun darbe yapması değil, Ordu'ya darbe girişimi başlatılıyordu.

SON YORUMLAR