ARAMA

Toplam Ziyaretçilerimiz

mod_vvisit_counterBugün2356
mod_vvisit_counterDün5792
mod_vvisit_counterBu Hafta2356
mod_vvisit_counterGeçen hafta35024
mod_vvisit_counterBu Ay8148
mod_vvisit_counterGeçen Ay183380
mod_vvisit_counterŞu Ana Kadar18106249

IP'niz: 44.192.22.242
Bugün: 02 Ağu 2021

Bu Ana Kadar Okunan

Sayfa Gösterimi : 12686945

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

AA 150X
KT 150X
IY 150X
EIA 150X
 ADIL DUZEN 150x
erbakan devrimi 15b 160
 
bizim ataturk 17b 160
 
hilalhac
 
baskan160
 
siyaset strj 160
 
sistem tahlili 160
 
 darbe 160
 
 
 

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

 

 

Reklam
Reklam
Reklam

KINAMA MESAJI

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 60
ZayıfMükemmel 

 

KINAMA MESAJI

      

Bahaneye Bakın!.. Saadet Partisi, İdlib’de hain saldırı sonucu 33 askerimizin şehit olması dolayısıyla, “Necmettin Erbakan’ı Anma ve Anlama Programları”nı ülke genelinde iptal ettiğini açıklıyordu!?

Saadet Partisi Başkanlık Divanı, İdlib’de Türk Silahlı Kuvvetleri’ne yönelik olarak düzenlenen hava saldırısı sonucu 33 askerin şehit edilmesi nedeniyle son gelişmeleri değerlendirmek üzere olağan üstü toplanıp, İdlib’de 33 askerin şehit olması dolayısıyla, “Necmettin Erbakan’ı Anma ve Anlama Programları”nın ülke genelinde iptal edilmesi kararı alıyordu. Saadet Partisi tarafından yapılan açıklamada şunlar yer alıyordu: “İdlib’de askerlerimize yönelik saldırıda şehit olan 33 askerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Şehitlerimizin ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ve necip milletimize baş sağlığı diliyoruz. Bu süreçlerde herkese düşen görev, ülkemizi ve askerimizi sahiplenmek ve milletimizin birlik ve beraberliğini muhafaza etmektir. Saadet Partisi olarak il ve ilçelerde organize edilen Türkiye Cumhuriyeti 54. Hükümetinin Başbakanı Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı Anma Programlarımızı iptal ettiğimizi kamuoyuna saygıyla duyururuz.”[1]

Şimdi sormak ve bu konu üzerinde kafa yormak gerekiyordu:

Evet, 36 fidanımızın şehadet haberleriyle ülkemizin tamamı taziye evine dönmüş bulunuyordu. Bizim terbiyemizde ve töremizde, cenaze evinde, Sn. Recep T. Erdoğan’ın İstanbul’daki Milletvekilleriyle toplantısında yaptıkları gibi; fıkra anlatmak, şaka yapmak ve kahkaha atmak ayıp sayılıyordu, bu duyarsız tavır insanın ayarını ve vicdan aynasını yansıtıyordu… Ancak:

Erbakan’ı Anma Programlarında çalgı çalınmıyor ve çengi oynatılmıyordu!..

Bu toplantılarda halay çekilmiyor, horon tepilmiyordu!..

Erbakan’ı Anma Programlarında festival düzenlenmiyor, karnaval tertiplenmiyordu!..

Bu toplantılarda düğün-dernek, şenlik-şölen yapılmıyordu!..

Tam aksine, 36 vatan kuzusunu kurban verdiğimiz Suriye batağının perde arkası, iktidarın yanlış politikaları, Siyonist-Haçlı odakların bölgemiz ve ülkemiz üzerindeki sinsi ve şeytani planları… Ve bütün bu sorunların nasıl aşılacağı hususunda Erbakan Hocanın tarihi ve talihli uyarıları konuşuluyordu… Yani 36 şehidimizin aziz hatırası hürmetine, Erbakan’ı Anma Programlarının özellikle yapılması gerekiyorken, bu tutarsız bahane ile iptal edilmesi, başka kötü niyet ve tıynetleri aklımıza getiriyordu!..

Yoksa; Erbakan’sız Milli Görüş uydurmaya ve Erbakan’ın tarihi projelerini unutturmaya çalışan… Yani “Erbakan’ı öldürmek yetmez, üzerine beton dökmemiz lazım!..” diyen Siyonist odakların ve onların Milli Görüş’e sızdırılmış gizli ajanlarının… Erbakan’ın ve kutlu kurtuluş programlarının konuşulmasından, Hocamızın aziz hatırasının canlı tutulmasından gıcık alan ve rahatsızlık duyan marazlı münafıkların, fırsatçılık damarıyla mı bu karar alınıyordu?.. Veya; Erbakan Hocamızı Anma Programlarını iptal ederek Siyonist odaklara yaranmak ve işbirlikçi iktidarın işini kolaylaştırmak mı isteniyordu? Erbakan’ı Anma Programlarının iptalinin, Rahmanileri mi, Şeytanileri mi sevindireceği niye hesaba katılmıyordu? Bu kararın, Siyonist zalimleri ne kadar hoşnut edeceğini anlamak için süper zeki olmak gerekmiyordu!..

Bu sorular üzerinde kafa yormayan ve sorumluları hâlâ tanımayan gaflet ehli gayretsizlere ise, artık söyleyecek hiçbir sözümüz bulunmuyordu… Ama her şeye rağmen hesap vakti yaklaşıyordu, Siyonist zulüm ve sömürü sisteminin ve işbirlikçi hain yönetimlerin temelinden yıkılacağı ve Adil Düzen’in kurulacağı, tarihin en büyük değişiminin ayak sesleri duyuluyordu!..

Çünkü Allah (C.C) böyle va’d ediyordu, Resulüllah bunu haber veriyordu ve Erbakan Hocamız şöyle sesleniyordu:

“Bizi toprağa gömüp üzerimize beton dökmeye çalışanlar bilsinler ki; Bizi (dünyanın merkezindeki kızıl ve kızgın) mağmaya dahi koysalar, yine lav gibi fışkırır ve o mağmadan çıkarak yeni ve adil dünyayı kurarız!..”

        

Milli Çözüm Dergisi

 

 


Bu makaleyi sesli olarak dinleyebilirsiniz:

 


[1] 28.Şubat.2020 / https://www.milligazete.com.tr/haber/3679876/saadet-partisinden-flas-karar

 


Bu yazarin diger makaleleri

ALTIN SÖZLER
  "Akıl, bir işin sonunu düşünmektir". Yani kârını, zararını çok...
Devami
EMANETİ EHLİNE VERMEK NİÇİN GEREKLİDİR?
  Cenab-ı Allah Kitab-ı Kerim'in de "Allah (cc) size emanetleri...
Devami
AMAÇ İNSAN' DIR
  AMAÇ  İNSAN' DIR, PARTİ ARAÇTIR. VATAN VE MİLLET AMAÇ;...
Devami
İSRAİL DECCAL'DİR
  Bütün geçmişin karanlık; fesat fırsat peşinde Hep hıyanet ve...
Devami

Makale Paylaşım Sayısı: 739

YABANCI DİLDE KİTAPLARIMIZ

SON YORUMLAR