Reklam
Reklam
Reklam

EKİM 2004

BU DERGİ NASIL ÇIKIYOR?

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 3
ZayıfMükemmel 
 

Yararlı ve başarılı her türlü hizmet ve muvaffakiyet; sadece Allah'ın dilemesi ve desteklemesi iledir. Sebeplerini de, sonuçlarını da Allah'ın takdir ettiği böylesi başarılardan dolayı: şımarıp, şaşırıp ve haddimizi aşıp gurura kapılarak küfre (nankörlüğe) mi yöneleceğiz?.. Yoksa şükredip kulluk şerefine mi erişeceğiz? Diye imtihan edilmekteyiz.

Zahiri sebepler planında işlerin nasıl yürüdüğüne gelince...

Milli çözüm dergisi; İslâm davasına, insanlık sevdasına ve Milli Görüş mesajına gönül vermiş özel bir muhabbet ekibinin eseridir.

İSRAİL VE NATO'NUN TÜRKİYE KORKUSU

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 4
ZayıfMükemmel 
 

Yahudi kökenli, kendilerine "Bilu" grubu denen fanatik Rus gençlerinin, 1882 yılında Filistin'e gidip, örnek ve öncü Yahudi köyleri kurmalarıyla fiziki temeli atılan... Ama fikri temelleri yüzyıllar öncesi kabalist öğretilere dayanan... Faşist, anarşist, kapitalist ve komünist düşüncelerin hem anası hem kaynaşması olan "Siyonist" İsrail, resmen 1948'de kuruldu... İslam âleminin başına bela olmak üzere kurulan Siyonist İsrail'i ilk tanıyanlardan birisi de Adnan Menderes ve hükümeti oldu.

YENİ BİR DÜNYANIN, DOĞUM SANCILARI

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 
 

Erbakan Hoca 3 Eylül 2004 Cuma Sohbetinde:

"Dünyayı gizlice ele geçiren ve insafsız bir sömürü düzeni kurup, bütün ülkeleri sindiren Siyonist yapılanmanın ve Amerika'nın; bu vahşi ve şeytani zorbalığa karşı çıkan herkesi susturmaya çalıştığını" söyledi...

"Türkiye ile çok yönlü ilişkiler geliştirmek isteyen Rusya'yı da...

Çin'le ve Türkiye ile olumlu münasebetler kuran Pakistan'ı da...

Çin'e başkaldırması ve sorun çıkarması için Tayvan'ı da karıştıranların hep bu Siyonist ve emperyalist merkezler olduğunu" özellikle dikkat çekti...

NAZ DEĞİL, NİYAZ!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 
 

Ümit kesmem, ol Rahimü Rahman'dan

Her kuluna kâfi şifası vardır!

Dert içinde saklı olan dermandan

Habersizin, sanma kafası vardır!

SON YORUMLAR