ARAMA

Toplam Ziyaretçilerimiz

mod_vvisit_counterBugün1780
mod_vvisit_counterDün3864
mod_vvisit_counterBu Hafta5644
mod_vvisit_counterGeçen hafta27382
mod_vvisit_counterBu Ay82758
mod_vvisit_counterGeçen Ay119131
mod_vvisit_counterŞu Ana Kadar17839605

IP'niz: 3.236.170.171
Bugün: 15 Haz 2021

Bu Ana Kadar Okunan

Sayfa Gösterimi : 12602681

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

AA 150X
KT 150X
IY 150X
EIA 150X
 ADIL DUZEN 150x
erbakan devrimi 15b 160
 
bizim ataturk 17b 160
 
hilalhac
 
baskan160
 
siyaset strj 160
 
sistem tahlili 160
 
 darbe 160
 
 
 

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

 

 

Reklam
Reklam
Reklam

SONER YALÇIN'IN YAMUKLUĞU, OKTAY EKŞİ'NİN BURUKLUĞU!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 8
ZayıfMükemmel 

Soner Yalçın, Beyaz Türkleri (Efendi-1) den sonra, Beyaz Müslümanları (Efendi-2) da yazmış.. Böylece Türk geçinen, hatta Türkçülük yürüten Yahudi dönmelerini deşifre ettiği gibi, şimdi de Müslüman ve müttaki bilinen hatta şeyhlik ve ermişlik satan Yahudileri, soy kütükleriyle birlikte tanıtmış...

1949 yıllarında Avengeliklerin İsviçre şatosunda iki ay boyunca "İslamiyet ve Ehli Kitap yakınlığı" konusunda dersler anlatan, yani ılımlı İslamın temellerini atan Yahudi dönmeleri ve Arusi Şeyhi Ömer Fevzi Mardin'lerden; Avengelik Rahip Dr. Bruchman'ın manevi talebesi olan 1951'de "Avrupa ve Dünya Federasyonu fikrini Yayınlama Cemiyetini" kuran. (Sh:46) Yahudi Ahmet Emin Yalman ailesine...

 

 

Yahudi Üzeyir Garihlerin ve Mareşal Fevzi Çakmak ailesinin şeyhi olan Küçük Hüseyin Efendiden (Sh:62) Rıfai Şeyhi bilinen Kenan Rıfai adlı Sabataist deist (Peygamber tanımayıp, sadece Allah'a inandığını söyleyen)lere.. Ve Baş müridi Kazım Karabekir'e ve kızı Timsal hanımefendilere (Sh:129)

MSP'de palazlan, ANAP ve AKP'de bakan, bürokrat ve patron olan Dönme nakşilerden,  İhsan Doğramacı gibi Hıristiyan Maroni sanılan Yahudi Profesörlere,

Selanik Dönmesi iken Peygamber varisi geçinen Devlet Planlamadan emekli,  "Allah'ın Üniversitesi Rektörü ve Dinlerin Birliği  Projesi mühendisi, Nur TV sahibi İskender Erol Evrenesoğlu'ndan, Mesut Yılmaz'ın Dönme olan annesine ve Eşi (Berna Müren) ve babaannesine.. (Sh:122-150)

Mevlevi sabataistlerden, Atatürk'ün ilkokul öğretmeni Şemsi Efendilere, Dönme Şeyhülislam ve müderris ulemadan, Cemaleddini Afgani'ye (Sh:216)

İttihatçı -Yahudi Masonlardan, siyasal İslamcılara; Şia misyoneri İran Yahudisi Hüseyin Hatemiden, Sabataist Generallere (Sh:95)

İlim Yayma Cemiyetinden, Türk Milliyetçisi ve Yahudi dostu sabataistlere (Sh:141-142)

Pir Sultan Abdal'dan (163) Bektaşi Medreselerine; Ermeni Yahudilerden (Pakraduniler) (Sh:253) Dönme Diyanet Reislerine (Sh:256)..

Melami Şeyhi sabataistlerden, Cüneyt Zapsu'nun karışık sülalesinden (Sh.:301) Astroloji bilginlerine ve Ahmet Hulisi ile (349) ve Tayip Erdoğan ilişkisine, (349) Nakşi Topbaşların sabataist sicilinden, "Ülker"lerin dönmelik derinliğine (397-410) Nevzat Yalçıntaş ailesinden, Sabahattin Zaim sülalesine (410-415)... ve Albaraka Türk'ten, Faizsiz finans sektörüne...

Pek çok gizemli ve kirli gerçeği gün yüzüne çıkarmış.. İyide yapmış!

 

 


Ancak öyle anlaşılıyor ki Sn. Soner Yalçın:

  • Klasik ve arkaik bilgileri ve artık önemini ve özelliğini yitirmiş gelişmeleri gündeme taşıyıp, asıl stratejik gerçekleri saklamaya, tehlikeli ve sinsi-siyonist girişimleri dikkatlerden kaçırmaya çalışmış... Yani:
  • Bazı doğru araçları, yanlış ve yanıltıcı amaçlar için kullanmak ve
  • Bir batman reçeteye bir gram zehir katmak için bu kitapları hazırlamış...
  • Bu yaklaşım ve ifşaatlar:

a) "İsmen ve resmen olmasa da, fikren ve fiilen bütün İslami tarikatler ve tasavvufi hareketler Kabalist Yahudilerin yolunda ve kontrolü altındadır."

b) Hatta Osmanlıdan beri siyasetten ticarete, kültürden müziğe, askeriyeden bürokrasiye her şey kabalist ve sabataist cuntanın güdümünde ve gözetiminde bulunmaktadır."

c) Bunlar artık halkın sosyal, ekonomik ve siyasal bünyesinden sökülmez, fark edilmez gizli bir güçtür ve bunlara teslim olmaktan başka çare yoktur ve boşunadır." Kanaatini aşılamaktadır.

Halbuki:

Samimi dönmelere ve Milletimizin sadık bir ferdi gibi hayat sürenlere zaten söylenecek hiçbir söz yoktur.

Ve zaten Osmanlı'da "Dönmelik" serbestti ve ayıp değildi.

Kötü niyetli, hıyanet fikirli ve dış güçlerle işbirlikçi örgütlü sabataistleri ise artık gücünü ve güvencesini yitirmiş çaresizlik içinde kıvranmaktadır.

Yok Bediüzzaman cifir ve ebced ilmiyle uğraşmış da, kabalist Yahudiler de bu tür meşguliyetler varmış ta...

Yok Mevlana Halidi Bağdadi Kuzey Irak'lı Kürtlerdenmiş ve bu bölgede Kürtleşmiş Yahudiler de yaşamaktaymış ta...

Yok, Kuran'ı tersten okursan İbranice olurmuş ta..

Yok, Esat Erbilli, Kürt olduğu için Kürtleri Türklere ve Cumhuriyete karşı kışkırtmış ta... (314 395)

Yoksa, Masonların Son Eri böylesi safsata ve saptırmalarla beyinleri zehirlemeye çalışırken ve gerçekleri çarpıtırken, kendisi çarpılıp iyice zırvalıyor mu?

Böylece, Soner Yalçın, kendisini ele veriyor:

Erbakan Takıntısı!

"Necmettin Erbakan ile Üzeyir Garih'in ilişkisi hep sürdü...

Babasının ölümü üzerine Üzeyir Garih'in, Erbakan'ın yanındaki asistanlığı son buldu, özel sektöre geçti. Yirmi üç yaşında mason oldu.

Ne Yahudiliği ne de masonluğu Milli Görüş hareketinin lideri Erbakan'la dostluğuna göle düşürebildi.

Minik bir not yazmama izin verin: Necmettin Erbakan ve arkadaşlarının kurduğu Milli Nizam Partisi'nin tüzüğünde partiye kimlerin üye olamayacağı belirtilmişti: masonlar!

Bu partinin genel başkanı Erbakan'ın yakın arkadaşı Üzeyir Garih, masondu.

Üstelik o dönemde Erbakan'ın nikâh şahitliğini yapan, İTÜ öğretim üyesi Prof. Bedri Karafakioğlu da masondu.

Her ikisi de sıradan mason değildi; en üst mertebeye çıkmışlardı, 33. dereceden masondular!

Peki, "Özel yaşamınızda bu kadar yakın olduğunuz masonları, başkalarına niye düşman gösteriyorsunuz?" diye sorarsak ayıp etmiş olur muyuz ?..

Hep bir çifte standart var! Bunun adı politika mı?

Mason localarını basıp insanlarımızı öldüren bizim çocuklarımız hangi siyasi kültür ortamında büyüdüler? Sorgulamayacak mıyız? İnsanımıza yazık değil mi?

Alın size bir örnek daha:

Tarih 23 Şubat 2003. Erbakan oğlu Muhammed Fatih'i İstanbul Çırağan Sarayı'nda evlendirdi. Düğünün organizasyonu kime verdi dersiniz: Daha çok Yahudi çocuklarının on üçüncü yaş kutlamalarını, yani Bar-Mitzva törenlerini organize eden, Dalya Akko hen ve İvet Adut'un, DaVet adlı bir organizasyon şirketine;[1]

Bre zavallı zırto! Erbakan Hoca'nın teknik üniversitede karşılaşıp tanıştığı Yahudi asıllı bir Türk vatandaşıyla ilmi ve insani ilişkiler kurmasıyla, Milli Görüşün antisiyonist felsefesi ve bu yoldaki samimi, sürekli ve cesaretli mücadelesi arasında ne gibi bir tezat vardır?

Bizim inancımız bütün Yahudilerle insani ilişkileri, hatta hayırlı işlerde işbirliğini değil; Siyonist fikirli ve saldırgan Yahudilerle ve onların örgütlü şebekeleriyle dostluğu ve dayanışmayı yasaklamaktadır.

Artık Siyonizm Milli Görüş'ten kurtulmak ve kökünü kurutmak için kendilerinin iktidara taşıdıkları AKP'ye bir alternatif bile çıkaramamıştır.

Erbakan Hoca'nın teknik ve taktik işleri ile psikolojik ve stratejik ilişkileri farklıdır.

 

Soner Yalçın'ın ve Yalçın Küçük'ün 12 Eylül sıkıntısı:

"İran ve Afganistan'da kaybeden ABD, Türkiye'yi kaybetmeyi göze alamazdı. 12 Eylül 1980 askeri darbesinin, bu basmakalıp "Türk-İslam sentezi"ni benimsemesinin asıl nedeni buydu.

"İslam Ortak Pazarı", "okullarda zorunlu din dersi", "daha fazla İmam-Hatip okulu açılsın" gibi istekleri nedeniyle Milli Selamet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan ve arkadaşlarını cezaevlerine sokarken, 12 Eylül 1980 askeri rejimi İslam Konferansı'na üye oldu, İslam Ortak Pazarı kurmayı talep etti; okullara mecburi din dersi koydu; İmam-Hatip okullarının sayısını artırdı vb.

Bu ne yaman çelişkiydi?

Kim Türkiye'yi "İslamlaştırmak" istiyordu; MSP mi, 12 Eylül askeri cuntası mı? İslam, Türkiye'de "altın çağını" bu dönemde yaşamadı mı? (Sh:142)

Şimdi soralım:

a) 12 Eylül Hareketine ve Kenan Paşa Hz.lerine hıncınız, açıkça kustuğunuz gibi, İslamlaşma sürecine hız kazandırdığı içindir.

b) Yani sizin asıl düşmanlığınız İslam'a ve Müslümanlara yöneliktir.

c) "Amerika'nın Türkiye'yi İslamlaştırmak" iddianız da, yalandır ve kasıtlı bir çarpıtmadır.

Çünkü Amerika Türkiye'yi İslamlaştırmak değil, laytlaştırmak ve ılımlı İslamcı münafıklar eliyle yozlaştırmak çabasındadır.

d) Erbakan Amerika'ya ve Siyonist odaklara yarıyorsa, niye beş partisi kapatılmış, niye 28 Şubat'ta hükümeti yıktırılmış ve niye Ona hıyanet edip ayrılanlar iktidara taşınmıştır?

 

Şimdi Bay Soner'e tekrar soralım:

1- Niye, şartlı ve kasıtlı olarak, Erbakan Hoca'nın yanına sokulup oturtulan ve devamlı orda tutulan ve dahi topluma ve teşkilata evliya olarak tanıtılan:

a) Selanik göçmeni kripto Yahudilerden

b) Pakraduni (Ermenileşmiş Yahudi)lerden, hiç bahsetmiyorsunuz?

2- Bunları açıklarsanız, Siyonist çetenin, Erbakan'ı kontrol altında tutacak kadar ürküp çekindiğini ortaya koymaktan ve toplumun gözünü açmaktan mı korkuyorsunuz?

3- "Malta Şovalyeleri" denilen Vatikan mafyasının koyu Katolik ve Türk düşmanı örgütünün ölümünden bir yıl önce "Onursal Üyelik Beratı" verdiği saptanan[2]

Türkiye'de bölücülük ve vatana hıyanet suçunun sabit olmasıyla vatandaşlıktan çıkarılan ve ülkemizden kovulan Yakavos Gavurunu, Amerika'nın özel talimatıyla, bağışlayıp tekrar T.C. vatandaşlığına sokan ve 1989 17 Aralık günü muhteşem bir törenle Patrikhane açılışını yaptıran[3]

"Bu fesat ocağı mutlaka Milli hudutlarımız dışına çıkarılmalıdır" diyen K. Atatürk'e rağmen ve Heybeliadada Ruhban Okulunun savaş ve casusluk faaliyetleri nedeniyle 1938 de yabancı öğrenci alması yasaklanmışken, "din özgürlüğü" bahanesiyle bu hıyanet ocaklarını yeniden açtıran Turgut Özal ve Korkut Özal kardeşlerin Pakraduni-(Yani Ermenileşmiş Yahudi) kökenli olup olmadığını niye araştırıp açıklamıyorsunuz?[4]

4- Ermeni kökenli İç İşleri Bakanımız oldu mu? Tıpkı İsmet Paşa`nın Bitlis`in Kürümoğlu aşiretinden olduğu söylendiği halde aslında Nahçivan'dan gelme Pakraduni şeceresi olduğu konusunu niye araştırmıyorsunuz?

5- Rahşan Ecevit`in ailesi Kırım Yahudisi mi?.. Bu Kırım Yahudisi aile Karadeniz üzerinden göçerken Şebinkarahisar`da konaklıyor. Teyze kendini Şebinkarahisarlı olarak bu yüzden mi adresliyor? Asıl adı Raşel mi acaba?.. Elde ve kontrolde tutulan, görünürde Bülent Ecevit ise de, acaba gerçekte Türkiye devleti miydi? Alternatif oluşum arayışları birlik ayağı çukurdaki bu teyzeyle nasıl seyredecek?

6- Atatürk`ün manevi kızı Ülkü Danin Günsberg`ten olma öz kızı mı? bu kadın niye ilk evliliğini ve ikinci evliliğini Yahudilerle yaptı? Niye 5 milyar aylık ödeneği alınca sustu? Konuşsaydı neler söylerdi?

7- Hayim Nahum`un oğulları olan Bernar Nahum ve Jak Nahum "PO"nun niye başında. Sakın Vehbi Koç`un sekreter`inden olma oğlu (olduğu iddia edilen) bay x`in akrabalığından dolayı olmasın?

Bu bay x; Vehbi Koç`un mezarını açtırıp kemiklerini DNA testi için mi ortaya çıkardı. Ve bu sessiz girişimi bir Türk İstihbaratı nasıl bozdu? Mezarı açan saf çocuklar soruşturmayı yürüten savcı amcalarına neler söyledi? Bay x`in mirası bu testten sonra mı tescillendi?..

Ve yine Vehbi Koç amca hilafet`in kaldırılması sırasında Meclis`de zabıt katibi olarak ne iş yapıyordu? Kadrolu muydu?

8- Paranı kağıdını kimler ithal ediyor?.. Karıları Yahudi olan, paşa babalar, İslamcı geçinen Amerikancı hocalar, Ulusalcı bilinen İsrail ajanları kim?

9- Vehbi Koç`un hanımı Sadberk teyzenin erkek kardeşi Josef Habib Gerez'le akrabalık bağı olan antisiyonist yazar kimdir? Siyonizmin deşifrasyonu tekelci ve kontrol edilebilen ellerde mi tutuluyor? "İ.Z." hangi Paşa'nın özel istihbaratı için çalışıyor?[5]

10- Yalçın Küçük'ün Küçük Hüseyin Efendiyle, Soner Yalçın'ın Yahudi dönmeleriyle bir ilişkisi var mı?

Erbakan Mihenk Taşıdır:

Saadet Partisi öncülüğünde ve Erbakan bereketiyle yüz binlerce insanımızın meydanları doldurup "Kahrolsun İsrail" haykırışları, gavur aşıklarını ve Siyonist uşaklarını üzmüş ve ürkütmüştü...

Rahmetli Necip Fazıl'ın "Masonların tercümanı" dediği gazeteden, şimdi baldır bacak bültenine "POSTA"lanan bir zamanların koyu Demirelcisi ve sözde, Milliyetçisi Rauf Tamer, 23 Temmuz 2006 tarihli Posta Gazetesinde şunları kusmuştu:

"Savaşa hayır diyen kalabalıkları çok gördüm. Ama yüz bin kişinin toplanıp ta teröre hayır diye bağırdıklarını hiç görmedim.

Nitekim şimdi de Filistin'e destek mitingleri yapılıyor. Ortadoğu'da ateşkes için çeşitli çağrılar var.

Ama 35 bin şehit verdiğimiz halde, 13 milyon nüfuslu şu İstanbul'da vahdet sergileyecek bir tane olsun teröre lanet mitingi yok."

Bitlis'te var, İstanbul'da yok.

Bu Rauf Tamer bilmez mi ki, PKK sadece atılan taştır. Bunları atan ve azıtan ise İsrail ve Amerika'dır. Bu zavallılar, sokak sakinleri misali, taşı atanı bırakıp, taşların peşinden koşmayı ne zaman bırakacaklardır?

İstanbul, Diyarbakır ve Trabzon'da Filistinli mazlum bebelerden önce, PKK terörüne kurban verilen şanlı şehitlerimizin anıldığını duymadılar mı?

Yoksa sizin asıl sıkıntınız; hiçbir partinin ve sivil girişimin birkaç yüz kişiyi bile toparlayamadığı bir ortamda, Erbakan'ın milyonları toparlayıp coşturması mıdır?

Konuştukça kokuşturuyorsunuz...

Ne diyelim, kininizle çatlayın!..

Oktay Bey İyice "EKŞİ"MİŞ!

Erbakan Hoca yeniden sahneye çıkınca Bay Oktay'ın midesi "Ekşi"miş... Atasözümüzdür. "Bal her insana şifa, ama safra hastasına zehirmiş"

Ve bu EKŞİMİŞ Oktay, daha bir ay önce, Erbakan bereketiyle, Çağlayan'da, Diyarbakır'da yüz binlerin "İsrail'e lanet, Filistin'e destek" için toplandığını nasılda unutuvermiş!...

Amerika aşıklarının ve İsrail uşaklarının dillerine doladıkları ve Erbakan aleyhine kullandıkları, malum mahkeme kararının Yargıtayca bozulduğundan ve şu anda yine Yargıtayda bulunduğundan hiç bahsetmemiş...

Bir kısım zavallılar, "Erbakan'ın işi bitti" zannetseler de, marazlı münafıkların ve masonik mihrakların, Erbakan tedirginliği boşuna değilmiş...

Bay Oktay Ekşi!

Korktuğunuz başınıza geliyor.. Erbakan, sadece Türkiye'nin değil, dünyanın sahnesinde yeniden çıkıyor!

Kuvayi Milliye diriliyor,

Ve yeni bir dünya doğuyor![1] Sh:80

[2] Judasofya. H. Yılmaz Çebi. Sh:90

[3] Age. Sh:141

[4] Bak: Pakraduniler veya Ermeni-Yahudi Cemaati. Yahudi Prof. Ve CHP Milletvekili Abraham Galenle... Ve yine: Ermeni Yazar Levan Panos Dabağyan. Türkiye Ermenileri Tarihi

[5] Hakan Yılmaz Çebi Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız


Bu yazarin diger makaleleri

NUMAN KURTULMUŞ’LA, MURAT YALÇINTAŞ’IN İLGİNÇ BAĞLANTILARI VE MİLLİ DERİN DEVLETİN BAŞARILARI!
Geldiğimiz bu tarihi dönüm noktasında, işbirlikçi piyonların akılları yatmasa ve...
Devami
YAKIN TARİHİMİZ VE YIKIK TALİHİMİZ
Milli Gazetedeki bazı yazılarını zevkle ve istifade ederek okuduğumuz sevgili...
Devami
BİR DOSTA MEKTUP
  Can Kardaşım. Ülkemizdeki ve yeryüzündeki haksızlık ve hayasızlıklardan usandığını ve ölümü...
Devami
3. DÜNYA SAVAŞI HAZIRLIĞI VE TÜRKİYE’NİN AKP ŞANSSIZLIĞI
  3. DÜNYA SAVAŞI HAZIRLIĞI VE TÜRKİYE’NİN AKP ŞANSSIZLIĞI          Kendi itiraflarıyla; “küresel üstünlüğünü...
Devami
“ONE MINUTE” SENARYOSU VE FİYASKOSU
Yıllar önce Davos’ta konuşulan ve büyük sükse yapan “One Minute”...
Devami
SAHTE KABADAYILIĞIN SIRITAN KOMEDYASI !..
  Alaattin çakıcı ve Mafya Çarkı ?.. Başbakan'ın İsrail'e sert çıkışı ?!.. Ve...
Devami

Makale Paylaşım Sayısı: 10450

Yorum ekle

Yazdığınız her yorumla birlikte IP adresinizin kayıt edildiğini ve Türkiye Cumhuriyeti hukuk kurallarına aykırı, iftira ve genel ahlaka aykırı tarzda yorumlarınızdan hukuken ve vicdanen sorumlu tutulacağınızı tekrar hatırlatırız...


Güvenlik kodu
Yenile

YABANCI DİLDE KİTAPLARIMIZ

SON YORUMLAR