Reklam
Reklam
Reklam

KASIM 2004

AB'YE GİRİNCE, ORDU KİMİN EMRİNDE OLACAK?

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 
 

Adnan Menderes'in 1959'da üyelik müracaatı üzerine başlayan Avrupa sevdası, uzun zaman, sadece "ekonomik bir işbirliği" şeklinde tanıtıldı ve milletimiz aldatıldı. 1970'li yıllarda Erbakan Hoca "AET (Avrupa Ekonomik Topluluğu) ve AT (Avrupa Topluluğu) olarak önümüze konulan şey, Avrupa ile ve onların istediği şekilde siyasi bütünleşmeyi ve hükümranlık haklarımızı devretmeyi hedefleyen sinsi ve siyonist bir girişimdir. Şimdilik bu gerçek gizlenmekte ve sadece "ekonomik işbirliği" gibi gösterilmektedir.

KARNINDAN KONUŞANLAR

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 3
ZayıfMükemmel 
 

Farklı sahalarda ve kıyasıya sürdürülen yeni bir Milli Mücadele ortamında; hamiyet ve haysiyet sahibi Atatürkçülerle, dürüst ve dengeli dindar kesimler arasında samimi ve seviyeli bir diyalog ve dayanışmaya en çok ihtiyaç duyulduğu bir sırada, karşılıklı yanlış anlamalardan ve önyargılardan kurtulmamıza, kendi çapımızda yardımcı olmak niyet ve gayretiyle "Bizim Atatürk" kitabını yayınladık. Türkiye'nin her yerindeki öğretim üyelerinden, hukuk çevrelerinden, emekli generallerden, okuyan, yazan ve araştıran kimselerden, umduğumuzdan daha yoğun ve olumlu tepkiler aldık. Kitabın yeni baskısında dikkate alacağımız; daha açıklayıcı bilgi ve belgelere ulaşmamız konusunda yapılan; tenkit ve tekliflerden de oldukça yararlandık.

NİYE, "BENİ TÜRK HEKİMLERİNE EMANET EDİNİZ!" ?

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 8
ZayıfMükemmel 
 

Türkiye'de ve üst kademede iyice çöreklenmiş, Avrupa ve Amerika'yı ekonomik ve siyasi yönden ele geçirmiş bulunan "Gizli Dünya Devletine", yani siyonist yahudilere ve dönme sabataistlere rağmen, Milli mücadelenin kazanılamayacağını ve Cumhuriyet Türkiye'sinin kurulmayacağını çok iyi fark eden Mustafa Kemal;

Bu etkin çevrelerin (Küresel Çetenin); Arz-ı Mev'ud olarak bilinen, Büyük İsrail'in birinci basamağı olacak  "Türkiye Siyon Devleti"ni oluşturma yönündeki hedef ve heveslerine uyar görünen bir rol oynayarak ve bunları oyalayarak, "sınırları belli ve dünyaca tescilli müstakil Türkiye'yi kurtarma" siyaset ve stratejisini, büyük bir başarı ile uygulamıştır.

HUZURLU YAŞAM İÇİN

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 6
ZayıfMükemmel 
 

Derici, sevdiği deriyi döver

Hiç, kedi postundan, kemer olur mu?

Terbiyesiz deri, çirkefe döner

Zahmetsiz, külfetsiz; hüner olur mu?

                                                                                                                                                    

Bazen Hoş görelim, Bazen boş verelim;

Aman bazen da çoşu verelim!

DEVRİM GELİYOR!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfMükemmel 
 

Kurtlarla işbirliği, yapar oldu çobanlar

Bir değişim gerekli; devrim gibi derinden!

Ülke kurtulsun diye,  deşilmeli çıbanlar

Milli Güçler geliyor, oynasın yer yerinden!

SON YORUMLAR