ARAMA

Toplam Ziyaretçilerimiz

mod_vvisit_counterBugün119
mod_vvisit_counterDün3864
mod_vvisit_counterBu Hafta119
mod_vvisit_counterGeçen hafta29035
mod_vvisit_counterBu Ay33779
mod_vvisit_counterGeçen Ay186777
mod_vvisit_counterŞu Ana Kadar17671495

IP'niz: 3.230.154.160
Bugün: 09 May 2021

Bu Ana Kadar Okunan

Sayfa Gösterimi : 12543365

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

AA 150X
KT 150X
IY 150X
EIA 150X
 ADIL DUZEN 150x
erbakan devrimi 15b 160
 
bizim ataturk 17b 160
 
hilalhac
 
baskan160
 
siyaset strj 160
 
sistem tahlili 160
 
 darbe 160
 
 
 

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

 

 

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

KASIM 2006

ADNAN OKTAR, OLTAYA MI TAKILDI?

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 89
ZayıfMükemmel 

 

Adnan OKTAR, 13 Eylül 2006 Milli Gazetede yayınlanan tam sayfa ilanında; "Bölücü Terör'ün Gerçek Adı, "Komünist" Terördür" iddiasıyla, bazı doğruları öne çıkarıp, çok daha önemli ve tehlikeli noktaları saklamaya ve gerçekleri saptırmaya mı çalışıyor?

Çünkü PKK terörünün irdelendiği ve çözüm önerilerine yer verildiği koca bir sayfa içinde, bölücü anarşinin sadece Komünist felsefeden kaynaklandığı vurgulanıyordu...

  Çocukların bile dikkatini çekecek şekilde:

  • İsrail siyonizminden
  • Haçlı emperyalizminden
  • ABD'nin şeytani stratejisinden
  • AB'nin sürekli desteğinden tek kelime olsun bahsedilmiyordu...

Adnan Oktar, bu tavrıyla, Harun Yahya imzasıyla yayınlanan eserlerdeki doğru ve doyurucu tespit ve tahlillere de ters düşüyordu.

Adnan Oktar artık tamamen diyalogcuların ağzıyla konuşuyordu.

Önce söz konusu ilanı okuyalım:

TÜRKİYE'Yİ HIRİSTİYANLAŞTIRMAK VEYA İSLAMİYETİ ILIMLAŞTIRMAK

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 7
ZayıfMükemmel 
 

Papa ve Avrupa, İslam'a hakaret edip, Müslümanlara saldırırken, AKP İktidarı hala Avrupa'nın sinsi ve stratejik isteklerini yerine getirme telaşında

Vatikan'a Vakıf Hediyesi

AB uyum yasalarını çıkarmak için 19 Eylül'de Meclis'i olağanüstü toplantıya çağıran AKP'nin çıkaracağı tasarılar arasında Vakıflar Yasa Tasarısı da bulunuyor.

Komisyon görüşmeleri sırasında yoğun tartışmalara ve Sevr dayatmalarını içerdiği eleştirilerine neden olan Vakıflar Yasa Tasarısı, Avrupa Birliği teslimiyetçiliğinin vardığı noktayı gösteren somut bir örnek olarak değerlendiriliyor.

Kemalist Münafık'ı ve İsmet Aşık'ı Yalçın Küçük'ün Taktiği:ÖVER GÖRÜNÜP SÖVMEK, YERERKEN YÜCELTMEK

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 24
ZayıfMükemmel 
 

En sonunda sebataistliğini ve kirli mahiyetini itiraf eden Yalçın Küçük, "Gizli Tarih" kitabında Atatürk düşmanlığını, aşağıdaki sözleriyle açığa vuruyor!.. Bu arada İsmet İnönü hayranlığını da öne çıkaran Yalçın küçük "överken sövmek, yererken yüceltmek" taktiğini kullanıyor...

Ve içindeki gizli kini kusarken, kelimenin tam anlamıyla mide bulandırıyor!

İşte Atatürk'le ilgili yorumlar:

Atatürk vefasızmış ve en yakınlarına kazık atmış (mış)!..

TÜRKİYE YOL AYRIMINDA

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 3
ZayıfMükemmel 
 

Karanlık güçlerin ve kiralık işbirlikçilerin hıyanetiyle, uzun yıllardır, her yönden çözülüşe ve çöküşe doğru sürüklenen Türkiye'mizde, sevindirici ve ümit verici gelişmeler gözlenmektedir.

Aziz milletimizin özünde, ki en aciz ve çaresiz sanıldığı dönemlerde bile, umulmadık devrim ve değişimler gerçekleştirme yeteneği, yeniden dirilme sürecindedir.

Alt yapısı Milli şuurla hazırlanan bu diriliş ve derleniş süreci; yeni Genelkurmay Başkanımızın, hem de iç ve dış merkezlerin bütün sinsi ve siyonist girişimleri boşa çıkarılarak, göreve getirilmesi ile çok mutlu ve umutlu bir sürece girmiştir.

Org. Büyükanıt'ın Genelkurmay Başkanlığı'na atanma şekli, bir süredir Türkiye'de devam eden sivil vurdumduymazlık / itaatsizlik ve devletin hükümet eli ile talanı ve tasfiyesi sürecinin sonuna gelindiğinin işaretini vermiştir.

İRTİCA MEVCUTTUR VE EN SİNSİ SORUNDUR!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 8
ZayıfMükemmel 
 

İrtica: Ric'at etmek, geriye dönmek, eskimiş ve köhnemiş hayat tarzını özlemek, cahili ve şeytani düzenlere özenmek anlamına gelir. Kur'an'daki:

"Ey iman edenler, eğer kendilerine kitap verilenlerden herhangi bir fırkaya boyun eğecek (ve itaat edecek) olursanız, sizi imanınızdan sonra tekrar küfre (kötülüğe ve köleliğe geri) döndürürler."[1]

"Onlar hala cahiliye hükümlerini (Tabii ve temel hukuk kurallarına, evrensel insan haklarına ve en güzel İslam ahlakına aykırı düzenleri) mi arıyorlar? Kesin bilgiye dayanan bir inanca sahip bir topluluk için, hüküm ve hikmeti (kural ve prensipleri) Allah'tan daha güzel olan kimdir?"[2][1] Ali İmran: 100

[2] Maide: 50

YABANCI DİLDE KİTAPLARIMIZ

SON YORUMLAR