Reklam
Reklam
Reklam

MART 2006

Prof. Dr. FERİT HAKAN BAYKAL'A SELAM

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 5
ZayıfMükemmel 
 

4, Şubat 2006 Kanal 5'te AB ve Avrupalılaşmak la ilgili bir program'a Prof. Dr. Ferit Hakan Baykal ve ilahiyatçı Prof. Bekir Karlığa katılmıştı.

Ferit Hakan Baykal; Milli ve yerli kafalı, ulusalcı, özgür tavırlı, Siyonist ve emperyalist sömürüye karşı duyarlı ve tutarlı bir aydınımız..

Bekir Karlığa ise; İslamcı, ilahiyatçı, Diyalog ve Hoşgörü edebiyatçısı, AB yanlısı bir din Hocamız...

Ferit Hakan Bey dostumuz:

‘'Avrupa'yı yöneten iktidarlarla, o ülkelerde yaşayan halkları ayırmak gerekir. AB'yi oluşturan 150 kadar holdingdir. (ki bunların tamamına yakını Siyonist ve Evanjelik kökenli sermayesidir.) Biz AB'ye kabul edilirsek; 70 milyonluk halkımız değil, sadece beş on holding girmiş ve kâr etmiş olacak demektir.

KURBANIM SANA

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfMükemmel 
 

Seninle mutlu mes'uttur, dünyam ve ahiretim

Billah çekilmez Sultanım, Sensiz kahrı hayatın!

Senden ayırma ne olur, hayreyle akıbetim

Sebebi, Seni unutmak; her türlü kabahatın!

HAMAS, FİLİSTİN HALKININ HAMİSİDİR.

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 
 

Türkiye'deki Milli Derin Devlet, Filistin halkının hamisi ve demokratik bir seçimle, gerçek temsilcisi olan HAMAS liderlerini ülkemize çağırdı. Bu cesaretli ve haysiyetli girişim Siyonist ABD'ye, İsrail'e ve emperyalist AB'ye karşı bilinçli bir tavırdı ve yüksek perde'den bir uyarıydı. Kirli derin devletin (dış güçlerin ve içteki masonik çevrelerin) kuklası olan AKP ise şaşkındı. Başbakan Tayyip bu şerefli ve seçilmiş heyetle görüşmeye bile yanaşamadı.. Kasımpaşa'nın sahte kabadayısı tısmıştı.

AMELLERİ BOŞA ÇIKANLAR

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 3
ZayıfMükemmel 
 

"Ve o (kıyamet) günü, inkâr edenlere (sonsuz bir pişmanlık ve perişanlık duyacakları) bir sunuşla, cehennemi (tam da hak ettikleri bir aşağılama ve intikam alma) ile göstermişizdir.

Onlar ki, benim (tabiattaki ve Kur'an'daki ayetlerimi) görme (ve yaratılış gayelerini yerine getirme) hususunda (sanki) gözleri perdelenmişti... Ve (Kur'anî gerçekleri) dinlemeye asla tahammül edemezlerdi...

O (gafiller ve) kâfirler, beni bırakıp (dinimi dejenere eden ve çevresinde kurtarıcı bilinen bazı) kullarımı veliler (mürşitler ve mehdiler) edindiklerini zannetmişlerdi. Gerçekten biz cehennemi (böylesi) kâfirler için bir (azap) durağı olarak hazır etmişizdir.

ÇOCUK EĞİTİMİ: SEVMEK BİR SANATTIR ANNE-BABALIK, USTALIKTIR

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 14
ZayıfMükemmel 
 

Çocuklarımız bizlere en kutsal emanettir. Onları ilgisiz, bilgisiz, eğitimsiz ve sevgisiz yetiştirmek, emanete hıyanettir. Çocuklarımızı, inançtan, ahlaktan ve insani sorumluluklardan uzak yetiştirmenin cezasını, Ahiretten önce, anne-babalar daha dünyada iken çekmektedir. Kur'an: "Ey iman edenler! Kendinizi ve ehlinizi (ailenizi, bebelerinizi, kardeşlerinizi, eliniz ve emriniz altındakileri), yakıtı insanlar ve taşlar olan ateşten koruyunuz."[1] ayetiyle bu konudaki görev ve sorumluluklarımız bildirilmektedir. Bu ayet;[1] Tahrim: 6

SON YORUMLAR