ARAMA

Toplam Ziyaretçilerimiz

mod_vvisit_counterBugün211
mod_vvisit_counterDün2361
mod_vvisit_counterBu Hafta5088
mod_vvisit_counterGeçen hafta23692
mod_vvisit_counterBu Ay107202
mod_vvisit_counterGeçen Ay118886
mod_vvisit_counterŞu Ana Kadar18324189

IP'niz: 3.239.58.199
Bugün: 21 Eyl 2021

Bu Ana Kadar Okunan

Sayfa Gösterimi : 12767268

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

mesajmetod150x
istsoz 150x
AA 150X
KT 150X
IY 150X
EIA 150X

ADIL DUZEN 150x

erbakan devrimi 15b 160
bizim ataturk 17b 160
 
 

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

 

 

Reklam
Reklam

E.Generalin "mai"indeki önemli mesajlar !

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 

 

Hatırlanacağı gibi 17 Mart 2004 tarihli Milli Gazetemizin Kulis Ankara Köşesinde "Milli Gazetenin, sürekli ve dikkatli takip eden bir okuru" olduğunu belirten emekli Generalimizin; o sıralarda gündemi meşgul eden "fişleme skandalı" ile ilgili çok önemli tespitlerini içeren bir maili yayınlamıştı.

   Paşamız özetle;

 • a. "Türkiye'de, Siyonistler, masonlar sabetaycılar ve Turko yahudiler ve benzerleriyle ilgili, en güncel ve en güvenilir istihbaratın, ordumuzun elinde olduğunu.
 
 • a.
 • b. Bu gizli ve kirli ekip ve merkezlerin: Nerede toplandıklarının, ne sinsi kararlar aldıklarının, nasıl çalıştıklarının ve bunların finans kaynaklarının, hem de ince detaylarına kadar sürekli takip edilip, raporlar halinde ilgili ve yetkili makamlara yeteri ve gereği kadar sunulduğunu
 • c. Ordumuzun en üst kademelerinin de önüne, elbette bu bilgilerin konulduğunu..
 • d. Masonik örgütlerin ve içerideki işbirlikçilerinin: ordumuzu yıpratmak ve zor durumda bırakmak için, asıl amacından saptırılmış ve asılsız eklemeler yapılmış bazı "fişleme forumlarını" basına sızdırdıkları için bu yaygaranın koptuğunu
 • e. Ve bu kasıtlı kampanyayla şu dört şeyin amaçlandığını:
 • I. TSK'yı kendi içinde yıpratmak ve karıştırmak,
 • II. Kendi üzerlerindeki devlet takibini boşa çıkartmak ve etkisiz bırakmak
 • III. Bir daha; masonik merkezlerin ve hıyanet şebekesinin üstüne gitmeye kalkışanlara gözdağı vermek ve cesaretlerini kırmak
 • IV. TSK'da yapmayı planladıkları ve ordumuzun; NATO'nun ve BOP'un hizmetinde ki bir kurum haline sokmak ve Milli ve haysiyetli general ve kurmayları saf dışı bırakmak üzere yapacakları, yenilik ve tasfiye çalışmalarına zemin hazırlamak için; devreye sokulduğunu
 • f. Ortadoğu'daki talihsiz ve tehlikeli gelişmelerin sabır taşını çatlatma ve artık kaçınılmaz bir kırılma noktasına kavuştuğunu
 • g. Ve işte bütün bunlardan dolayı tarihi hesaplaşmanın ve Kıyamet Savaşının (Armegedon'un) çok yakın olduğunu ve zaten batılı siyaset bilimcilerin, tarihçi ve düşünürlerin de; dünyada köklü bir devrim ve değişimi kaçınılmaz bulduğunu, özellikle vurguluyordu...

Bütün bunları okuduktan sonra şu yorumları yapmak ve aşağıdaki sonuçları çıkarmak, mümkün ve münasiptir.

 • 1- Sevinerek ve şükrederek söyleyebiliriz ki:
 • Türkiye'de ve tabi bütün yeryüzünde, siyonizmin güdümündeki gizli ve kirli "DERİN DEVLET"in yanında, bir de artık "MİLLİ VE HAYSİYETLİ BİR CEPHE" vardır ve istediğini yaptıracak, istemediğine engel olacak çok yönlü bir güce ve organizeye ulaşmıştır.
 • 2- Bu milli ve yerli düşünce ve dinamizmin: çok etkin ve yetkin temsilcileri, elbette generaller içinde de bulunmaktadır.
 • 3- Bu nedenle, hain ve zalim güçler: karargâhtaki kiralıklarını da kullanarak, "ordumuzu yıpratma ve kamplaşmaya zorlama" üzerinde yoğunlaşmıştır.
 • 4- Türkiye'miz, askeri, ekonomik, teknolojik ve tabi psikolojik yönden: hem bölgesindeki hemde yeryüzündeki dengelere yön verecek bir konuma ulaşmıştır. Bu etkin ve keskin gücünü, herkesin anlayacağı ve hayran kalıp teslim olacağı şekilde ortaya dökeceği günler de yaklaşmaktadır.
 • 5- İsrail siyonizminin ve barbar batı emperyalizminin yıkılmasıyla ve özlenen adalet medeniyetinin kurulmasıyla sonuçlanacak; "Armegedon" savaşı yakındır ve kaçınılmazdır.
 • 6- "Kim "tağut"u (Hukuk ve ahlak dışı şeytani rejim ve reçeteleri ve dinsizlik düzenlerini) inkar (ve terk) edip Allah'a (ve Kur'anın adalet ve nizamına) iman (ve itaat ederse) O sağlam ve Sahih bir ipe tutunmuş (ve Hak yolu bulmuş) olur."[1] Ayetinde de işaret ve ifade edildiği gibi; İmanın bir tarifi de, küfrü ve kötülüğü tanıyıp ona isyan edip karşı çıkmaktır.
 • Ve işte bu yüzden, Milli şuurlu generallerimizin; siyonizme ve masonik merkezlerin hıyanetine karşı, bu asil tavır ve tepkileri oldukça olumlu ve onurlu bir davranıştır.
 • 7- Milli Gazete'de çıkan bu haberin şimdiye kadar tekzip ve tenkit edilmemesi de, doğru olduğunun bir kanıtıdır ve ispatıdır.
 • 8- Camiamızın ümitlerini diri tutmak için bizlerin yıllardır anlatmaya çalıştığı bu mutlu ve müjdeli gerçekleri, şimdi bir emekli generalimizin, çok net ve mert biçimde ortaya koyması d, doğrusu ruhumuzu okşamaktadır.
 • Ve tabi merak ediyoruz: "Bunlar uydurmadır, aslı astarı bulunmamaktadır" diye bizleri suçlayanlar, dışlayanlar, hatta yasak koyanlar, acaba bu generalimizin, hem de Milli Gazetemizdeki açıklamalarından sonra; birazcık olsun utanmış mıdır?
 • 9- Ve zaten 30 Ağustos 2003 te Erbakan Hoca Zafer Bayramı münasebetiyle ve Milli Gazetede yayınlanan tebrik mesajında açıkça ifade ettikleri gibi: "Bugün, Milli Görüşçülerle Milli ve yerli düşünce sahiplerinin. Yani "Kuvayi Milliye"nin, kahraman ordumuza sahip çıkmaları, güvencemizin ve geleceğimizin sigortası olan kahraman Ordumuzu yıpratma amaçlı hıyanet girişimlerini boşa çıkarmaları gerektiğini" özellikle vurgulamıştır.

Bu arada teşkilat ve itaatle ilgili hassasiyetlerimizi istismar ve suiistimal edenleri tanımak ve onların, sureti Haktan görünerek kurguladıkları nefsi ve sinsi oyunlara alet olmamak lazımdır.

Yetki ve etiketlerini, bu davadaki zahiri kıdemlerini ve Hocamıza yakın bilinmekten kaynaklanan kıymetlerini kötüye kullanarak, camiamıza:

"Falan filanların yazmasını, konuşmasını, teşkilatımızı ve yan kuruluşlarımızda hizmet yapmasını yetkime dayanarak yasaklıyorum !"  gibi talimatları üzerinde durmak istiyoruz.

Evet biz: Allah'a (C.C.), Resulüne (SAV) ve ulülemre itaatle sorumluyuz.

Ancak:

 • a. Ulülemir bir kişidir, O da bellidir. O'nun görev ve yetki verdikleri ise; sadece görevlendirildikleri konuda ve yetkileri kadar talimat verebilir. Kendilerini Ulülemir gibi takdim etmeleri yanlış ve yersizdir.
 • b. İnancımızın her Müslümana bizzat yüklediği namaz, oruç gibi emirleri, ne ulülemir ne de onun görevlendirdikleri, asla yasaklayamaz !
 • c. Yine; ne ulülemir ne de her hangi bir teşkilat görevlisi ve yetkilisi, haramliaynihi olan bir şeyi hiç kimseye helal yapamaz !
 • d. Haramligayrihi olan bazı şeyleri ise çok istisnai ve dava için hayati sayılan mazeret ve mecburiyetlerle, sadece ulülemir ve özel yetki verdikleri, geçici olarak müsaade edebilir.
 • e. Ulülemir ve yetki verdikleri, davanın güvenliği ve geleceği bakımından çok gerekli gördükleri bazı sünnetleri, sanatları, hizmetleri, bir mümin mücahide emrederse, bunun mutlaka yapılması farz haline gelir.
 • f. Teşkilatta ve üst katlarda görevli bazı kimselerin; şahsi veya sinsi hesaplarla, hizmet ve marifet erbabını suçlaması ve dışlaması durumunda; hakem olarak başvurulacak ve kararına uyulacak makam, sadece ulülemirdir.
 • g. Ulülemirin ve Onun genel tebliği olan Gazetemizin bütün mümin mensuplarımıza çağrı ve talimat mahiyetindeki emirlerini duyan herkesin, hemen tebliğ ve tanıtma hizmetlerine koşması ve katılması gerekir.
 • Çünkü, ezan okunduktan sonra artık müezzinin kapı kapı dolaşıp herkese özel haber vermesi yersizdir.

Hem Dinimizin, hem emirimizin, önemle ve öncelikle istediği hizmetleri yapmak isteyen bir mümine, mani olanların gerçek mahiyetini kavramak bir feraset işidir. Ve bu haksızlığa karşı çıkmak ise dirayet istemektedir.

Bazı AKP'li milletvekillerinin imzasıyla verilen "Irak ve Filistin'de yaşanan vahşetin TBMM'de görüşülme talebinin" AKP yöneticilerinin isteği ile geri çekilmesi ve bu önergeyi veren Milletvekillerinin de, hayır demesi, hükümetin ve ülkenin hangi güçler tarafından yönetildiği sorusunu gündeme getirmektedir.

Hemen yanı başımızda, tarihi, tabii ve vicdanı sorumluluk taşıdığımız yakın komşularımızda yaşanan bu vahşetlerin Mecliste görüşülmesini istemeyen AKP,liler; yoksa suç ortakları oldukları ABD, İngiltere ve İsrail'in hıyanet ve cinayetlerini gizlemekle mi görevlidir?

Stratejik ve psikolojik önemi çok büyük olan ve öncelikle ele alınması gereken böylesine bir konuyu askıya alıp, şiir ve şarkı şölenleri düzenlemek, her şeyden önce TBMM'nin saygınlığına uygun düşmekte midir?

Filistin ve Irak vahşetine suç ortağı olan ve hala sessiz ve tepkisiz AKP'lilerin Filistin ve Irak mazlumları için yazılmış şiirler okumaları; Vicdanlarını bastırmaktan, toplumu ve tabanını aldatmaktan başka, hangi olumlu ve onurlu sonucu verecektir?

Siyonist canilerin, ABD'li ve İngiliz conilerin, İslam ülkelerinden bunlara destek çıkan hainlerin ve hala şiir okuyarak şirin görünmeye çalışan gafillerin devranı bitecektir.

Ama asla unutulmasın ki, hainler mutlaka hüsrana uğrayacak, ilahi adalet yerini sabırlı olanlar kazanacak ve sevinecektir.

Yani son gülen tam gülecektir.[1] Bakara:256


Bu yazarin diger makaleleri

HAK DÜZEN KURULUR, TAM İDDİAMDIR! (ŞİİR)
  HAK DÜZEN KURULUR, TAM İDDİAMDIR!          Rabbimiz Kâdir’dir, sonsuz sınırsız “Şeriat...
Devami
AB BATILILAŞMA HEVESİ MİYDİ, TÜRKİYE’Yİ BATIRMA SİYASETİ MİYDİ?
  AB BATILILAŞMA HEVESİ MİYDİ, TÜRKİYE’Yİ BATIRMA SİYASETİ MİYDİ?        Türkiye’nin AB’ye girmesini...
Devami
Ahmet Akgül Hocamızın Fetullahçı Kumpasa Karşı Savunması
    Fetullah Gülen’e Hakaret İddiasıyla İlgili: T.C İSTANBUL 25. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNE, Fetullahçıların...
Devami
KAFKASYA'DA RUS RULETİ VE SİYONİZMİN ADALETİ
  Şaakaşvili'nin Pili Bitti! Siyonist kuklası Saakaşvili, ABD desteğine güvenerek...
Devami
DERİN DEVLET BADİRESİ VE ÖZEL HARP DAİRESİ
  Böyle, "Yıldız İstihbarat Teşkilatı" yanında "bir çocuk oyuncağı" mesabesinde...
Devami
Suriye-Türkiye Merkezli MELHEME-İ KÜBRA SAVAŞI VE SONUÇLARI
Arzı Mev’ud (Doğu Akdeniz havzası) merkezli Büyük İsrail hayalinin ve...
Devami

Makale Paylaşım Sayısı: 5452

Yorum ekle

Yazdığınız her yorumla birlikte IP adresinizin kayıt edildiğini ve Türkiye Cumhuriyeti hukuk kurallarına aykırı, iftira ve genel ahlaka aykırı tarzda yorumlarınızdan hukuken ve vicdanen sorumlu tutulacağınızı tekrar hatırlatırız...


Güvenlik kodu
Yenile

YABANCI DİLDE KİTAPLARIMIZ

SON YORUMLAR