YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL MENÜ

DERGİLER

Ay Seçiniz
category
661b04e550b4e
0
0
6401,171,6356,117,28,27,170,98,3,144,26,4,145,113,17,6330,1,110,12
Loading....

TOPLAM ZİYARETÇİLERİMİZ

Our Visitor

2 0 7 6 1 9
Bugün : 1569
Dün : 26764
Bu ay : 300155
Geçen ay : 453014
Toplam : 23079119
IP'niz : 3.238.235.248

SON YORUMLAR

Son Yorumlar

YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL YAZILAR

YENİ ÇIKAN KİTAPLARIMIZ

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

Yakındır, İsrail Yıkılacak;
DÜRÜST YAHUDİLER DE KURTULACAKTI!

5 21 votes
Değerlendirmeniz

Makale Paylaşım Sayısı: 

Ahmet AKGÜL

Ahmet AKGÜL

Yorumu Takip Et
Bildir
guest
16 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Süleyman

“Onlar, iyice korunmuş (sağlam tedbirler alınmış) şehirlerde veya surlar-kaleler gerisinde olmaksızın sizinle toplu bir halde savaşa girişemezler (kendilerine güvenemezler. Müşriklerin ve münafık kesimlerin) kendi aralarındaki çarpışmaları (birbirlerine kin ve haset duyguları) ise pek daha şiddetlidir. Sen onların (zahiren) birlik ve dirlik (içerisinde olduklarını zan ve) hesap edersin; oysa onların kalpleri paramparça vaziyettedir (çıkarları ve ihtirasları uğrunda her an kapışmaya hazır haldedir). Bu, şüphesiz onların akletmeyen bir kavim olmaları dolayısıyla böyledir.” (Haşr Suresi: 14)
Çaresi yok İsrail yıkılacak ve herşeyiyle tam bağımsız Filistin devleti kurulacaktı. Yeryüzünde zulmün sorumlusu olan çıbanbaşı orradan kaldırılacak ve yeryüzündeki bütün zalimler Allah’ın gücü karşısında secdeye kazanacaktı. Erbakan Hocamızın seneler öncesinden dediği gibi çaresi yok gebereceksin ve geberecekler inş.

Osman Nuri

Yıllarca ne buyurmuşlardı Ahmet Akgül Hocamız: ” Cenabı Hakk, imhal eder ama ihmal etmezdi” . Ey insanlığın baş belası zalim İsrail ve avanesi ABD-AB-BM-NATO… İşte görüyorsunuz tüm dünya insanlığı yine Ahmet Hocamızın yıllar evveli söylediği : “Allah’ın intikamı ve kahrı, toplumların uyanışı şeklinde tecelli eder ” buyurmuşlardı… İnsanlığın baş belası Siyonizmin tüm gizledikleri ve açıktan yaptıkları zalimlikleri bu toplum bu insanlık gördü görüyor… Ne kadar İslam’a toz kondurmaya çamur atmaya da kalksanız artık tutmaz tutmuyor…Adil Düzen ve Yeni Bir Dünya için Milli Çözüm Dönemi geliyor… Müjdeler olsun…

Mücahit Dinç

Hesapları tutmayan Siyonistler Yahudiler, Haçlı Birliğini savaşa çekmek istiyor!

İsrailli Yetkilinin; “Savaşı kazanamazsak, Ortadoğu’da tutunamayız!” sözleri herşeyi anlatmaktaydı..

Gazze’de savaşan Siyonistlerin ve paralı Haçlı Birliğinin kayıplarının 10.000 civarında olduğunu açıklayan İsrailli gazeteci öldürülmüştü…

Hamas’ın tünellerine çare bulamayan Haçlı – Siyon Birliğinin savaşı kazanamayacağı açıktı.

Son yüz yılda; Vietnam ve Afganistan’da ağır yenilgi alan ABD, tarihinin en büyük hezimete doğru hızla koşmaktaydı..

Yemen’de, İran destekli Husiler’in bile füzelerini durduramayan, çare bulamayan Siyon – Haçlı Birliğinin korkusu; daha Hizbullah savaşa dahil olmamıştı…

Bu süreçte, Allah herkesin kendi ayarını ortaya koyması için fırsat vermekte ayrıca mucizeleri ile insanların kalplerini Hakk’a doğru yönlendirmekteydi…
Tüm sihirbazların Siyonistlerin emrinde olmasına rağmen, dünya gerçekleri görmeye başlamıştı.
Siyonistlerin foyası ortaya çıkarken işbirlikçileri münafıkların bir gecede “hain” ilan edilmelerine yakın zaman da şahit olmuştuk. Fetö ile aynı yatakta yatanların acı akıbeti yaklaşmaktaydı.
İnşAllah dünyaya yeni Adil Düzen’i getirebilecek olan tek Devlet olan Türkiye Cumhuriyetinde yakın zaman da bir “zihniyet değişimi yaşanacaktı.”

Bugün gelinen noktada; İsrail’in ve destekçilerinin Hamas’ı yenemeyeceği ve Filistinliler’i çöle sürgün edemeyeceği artık çok açıktı.
Hamas ve Husiler’in teknoloji ve stratejileriyle başa çıkamayan Siyonistlerin, dünyada üzerinde ki hegomanyasını sürdürebilmeleri için kazanabilecekleri bir savaşa girmeleri, Ortadoğu’nun sınırlarını değiştirmeleri ve Büyük İsrail’i kurmaları gerekmekteydi..

Bu savaşı ise ABD, İngiltere, Fransa gibi Haçlı Ordularıyla birlikte yapacaklardı..
Ancak; daha teknoloji ve stratejilerin fragmanları ile başa çıkamamışlardı.

Çok yakında Erbakan Hocanın filmini canlı yaşayacaklardı İnşAllah…

Metin

Tüm bu gelişmeler gösteriyor ki;özlenen ve beklenen Adil Düzenin çok yakında kurulacağı tüm insanlığın huzura kavuşacağı günlere oldukça yaklaşmış bulunuyoruz inşAllah.

Necmiye

Aziz Hocamızın hazırladığı Adil Düzen projelerinin uygulanacağı, Siyonist İsrail’in yıkılacağı, Emperyalist ABD ve AB’nin hizaya sokulacağı ve tüm insanlığın kurtulacağı, tarihi ve talihli devrim ve değişimi, bizlerin eliyle gerçekleştir… Bu aciz kullarını sevindir ve şereflendir Allah’ım!.. Amin…

N.Gündüz

İnsanlığın başlangıcından bu yana, Habil Kabil olayında olduğu gibi, mazlumlarla zalimlerin, hak ile batılın, iyi ile kötünün mücadelesi devam ediyor. Kıyamete kadar da devam edecektir. Kur’an-ı Kerim’de de geçtiği üzere, İsrail oğulları denilen kavim, var olalı beri dünyanın başına bela olmuştur. Peygamberleri öldürmüşler, ırkçılığın kavmiyetçiliğin dibine vurmuşlar, hep biz demişler. Kendilerinden olmayanlara hayat hakkı tanımamaya kadar gidecek cüretkarlıklarda bulunmuşlardır.
 İsrail oğullarının şu anda dünyadaki temsilcisi, devlet görünümlü (terör) örgütü İsrail’dir. 1948 yılından bu yana zulümlerine devam ediyor ve dünya da bunu seyrediyor.
Hiçbir zulüm ilelebet süremez, zalimin hasmı Allah’tır, mazlumun da dostu Allah’tır. Zalimler Allah’a savaş açmıştır ve bu savaşı kazanan da olmamıştır. La Galibe İllallah. Tek Galib Olan Allah’tır. 
 Zalimlerin ve işbirlikçi hainlerin sonu yakın dır. 
“Yıkılasın İsrail enkazını göreyim,
Sana ülke diyenin yüzüne tüküreyim.
(N.F.K)

Necmettin

“(Bununla beraber, ülkenizde, bölgenizde ve yeryüzünde) Fitne kalmayıncaya ve din yalnız Allah’ın oluncaya (herkese temel insan haklarını sağlayan bir düzen kuruluncaya; adalet ve hürriyet ortamını bozmaya kalkışan fesat odakları etkisiz bırakılıncaya) kadar onlarla (zulüm odaklarıyla) çarpışıp (Hakkı hâkim kılmaya çalışın!) [“Onlara (gizli, açık düşmanlara) karşı gücünüzün yettiği kadar (bütün imkânları kullanarak siyasi, askeri ve iktisadi her türlü) kuvvet ve bağlanıp beslenen atlar, (bugün ise üretilip devamlı bakımı yapılan uçaklar, füzeler ve tanklar) hazırlayın.” (Enfâl: 60)] Eğer (kâfir ve hain odaklar saldırı ve fesatlıktan) vazgeçerlerse, artık zalimlerden başkasına karşı düşmanlık yoktur (saldırganlık ve zulümkârlık caiz değildir).”
Bakara Suresi 193

“Siz (sadece Müslümanlar için değil, bütün) insanlar için çıkarılmış en hayırlı bir ümmet oldunuz. (Çünkü siz, ülkenizde ve yeryüzünde) Ma’rufu (Hakkı ve hayrı) emredip yürütecek, münkeri (zulmü ve kötülükleri) nehyedip önleyecek (bir Adil Düzen kurmaya) çalışırsınız. Ve Allah’a (tam) iman edip (bağlanırsınız). Şayet Kitap Ehli de (böyle) inanmış olsaydı, elbette kendileri için hayırlı olurdu. Onların içinden de (bazı) iman edenler vardır, fakat çoğunluğu fıska sapanlardır.”
Al-i İmran 110

Müslümanlık huzur, barış dinidir
Herkese hürriyet,adalet sağlar
Ancak zalimlere,haddin bildirir
Adil Düzen hakça,nizam uygular!..

Mus'ab

Üstad Ahmet Hocamız • Kur’an’ın gözlüğü ile, • Resulüllah’ın hadislerinin dürbünü ile, • Büyük İslam Kutuplarının öngörüsü ile ve • Erbakan Hocamızın müjdesi ve öğüdü ile baktığından dolayı, şükür Allah hep haklı çıkarıyordu. Son 40 yılda, herkesten farklı ve aykırı düşündükleri en az 40 konuda, önemli ve tarihi hadiseler ve kişilerle ilgili saptamalarında, sürekli doğruyu bulmuş olmaları, işte bu temellere dayanıyor olmasındandı.

Ülke insanı, Siyonist şebeke tarafından hep kandırılıp, sömürülürken; Üstad Ahmet Akgül Hocamız gibi Siyonizm’in tüm oyunlarını ve oyuncularını çözen ve kurtuluş projeleri sunabilen Kutlu Bilge bir şahsiyete sahip olması, Vatanımız ve insanımız için en büyük şanstı. 

Ebrar Cömert

Bir Yemen kadar tavrımızı koyamadık. Mazlum Filistin halkına sahip çıkmak, asıl Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne yakışırdı. Oysa Cumhur İttifakı boş ve kof sloganlarla halkımızı oyalamaktaydı. Karanlık güçlerin kiralık zavallıları! Daha ne zaman anlayacaksınız ki ARTIK MASONLUK SALTANATI YIKILMAKTADIR! İslamcı kılıfı sarılarak iktidara taşınan işbirlikçiler! Sizleri Amerika’daki siyonist merkezler ve İsrail bile kurtaramayacaktır! Çünkü kul köle oldukları bu şeytani güçler bile, değil başkalarını korumak ve kollamak, şimdi artık kendilerini bile kurtaramayacaktı.

Ebrar Cömert

Hocamızın da dediği gibi İsrail çırpındıkça batmakta ve adım adım sonuna yaklaşmaktadır. Siyonizm can çekişmektedir. En yakın zamanda yeryüzünden silinip tarihin tarihin çöplüğüne atılacaktır.

Mustafa Yaprakcı

Yemen’deki İran destekli Husiler de İsrail’e savaş açtıklarını duyurmuşlardı. Alarm durumuna geçen İsrail ise Kızıldeniz’e savaş gemilerini kaydırmıştı.

Oysa buna benzer bir kararı almak ve mazlum Filistin halkına sahip çıkmak, asıl Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne yakışırdı. Oysa Cumhur İttifakı boş ve kof sloganlarla halkımızı oyalamaktaydı.

İnşallah başta Filistin halkı olmak üzere tüm insanlığın nefes alıp huzur içinde yaşaması için en kısa sürede ülkemizde bir zihniyet değişimi yaşanması ve insanlığı perişan eden bu şer şebekesinin derdest edilmesi kaçınılmaz bir hal almıştır. 80 yıldır zulmeden İsrail’e şimdiye kadar ses etmeyen insanlık bugünlerde İsrail’e karşı ayağa kalkmıştır. Başta ülkemizde olmak üzere diğer İslam ülkelerindeki yöneticilerin münafıklığı, batı ülke yöneticilerinin de çifte standart uygulamaları tescillenerek ayyuka çıkmıştır. Erbakan Hocamızın: ” Bir gün gelecek İsrail’e öyle bir tokat atacağızki, hayatı gözünün önünden Gazze Şeridi gibi geçecek” sözlerinin tecelli etmesi inşallah pek yakındır.

Veysel

Sn Abdullah Ağar güzel bir tespitte bulunarak; “Arapların İsrail’e karşı ancak gölge boksu yaptıklarını” ifade etmiş. Buna bir ekleme yapmak gerekirse, bizimkiler de israil’i görünce kendini tokatlıyor ve milleti “bak nasıl kızdık! nasıl tepki gösterdik!gördünüz mü?” diyerek oyalıyorlar. Toplumun pek çok kesimi de bu zokayı afiyetle yutuyor maalesef. Oysa sonunda yine gemiler bizden israil’e cephanelik ve erzak taşıyor, oysa yine Kürecik ve İncirlik bizzat İsrail’i koruyor!

Son düzenleme 3 ay önce Veysel tarafından
CENGİZ

BAYRAM YAKLAŞIYOR!

Değişmez kaderin, hükmü yürüyor
İstersen karşı çık, tavandan asıl!
Kervan göçer, itler; boşa ürüyor
Bir güneş doğuyor, ey zulmet basıl!
 
“Kanlı mı, kansız mı?”, İsrail’e sor
Allah “ol” der biter, sana göre zor
Milli Görüş aziz, kirli görüş hor
Sadık mü’min olur, zafere vasıl!
 
Alametler zahir, sanma ki uzak
İrade Allah’ın, sebepler kızak
Yeis İblistendir, imana tuzak
Umutla eyle sen, kalbini gasıl!1
  
Kader ağın ördü, esbap buluştu
Akdeniz’e şeytan, güçler doluştu
Teknoloji hazır, şartlar oluştu
Sen hala “süper güç”, diyerek kasıl!
 
Atatürk uyardı, Haçlı Batı’yı:
İsrail kurmayın, bozar çatıyı
Masum Filistinli, kara bahtlıyı
Elbet kurtarırız, hak olur hasıl!”
  
Erbakan başardı, alt yapısını
Açtı mutlu sonun, ilk kapısını
Batıl, barbar, zalim; tüm hepisini
Hizaya sokacak, bu kutlu fasıl!
 
AKP gâvurun, bir projesi
Nifakı çok derin, kir derecesi
Bozulur hesaplar, şer bilmecesi
Hıyanet alçaklık, sadakat asıl!
 
Hiç yerde kalır mı, mazlumun ahı
Zalimler olsa da, kıtalar şahı
Ey mel’un Siyonist, bunca günahı
Nasıl ödyeceksin, düşün bir nasıl!..
 
“Vakıa”2 müjdesi, haktır yakındır
Karar halkın değil, Cenab Hakkındır
Şüphe Şeytandandır, kalbin sakındır
Devran değişiyor, bayram velhasıl!
 
1- Gasıl: Yıkamak
2- Bak: Vakıa Suresi ilk üç ayet
Kaynak:MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ

Mücahid Halil Akyüz

Yahudilik Bir Din Mi, Yoksa İdeoloji Mi?

Din; İnsanlara asıl amacın Allah Rızası olduğunun haberini verir. Asıl yurdun, sonsuz ve ebedi Ahiret yurdu olduğunun, yaşanılan maddesel Dünya’nın, Cennet ve Cehennem mekanlarının kazanılacağı bir imtihan sahası olduğunun bilgisini verir.

İdeolojiler; İnsanlara tamamen maddesel Dünya bakış açısı ile, ahlak ve erdemliliğin birinci planda olmadığı tümüyle nefsani hırs ve heveslerin hâkim olduğu, kendilerinin takipçileri haricinde bulunan tüm insanlara düşman gözüyle bakan, yaratıcının ise yok sayıldığı veya ikinci plana atıldığı bir yaşam vaat eder.

Kısaca özetlemek gerekirse dinin (Allah katında Hak Din İslam’dır) bir sahibi ve onun imtihanında olan kulları vardır ve tüm amaçları ilahidir. İdeolojinin ise tamamıyla materyalist bir bakış açısı vardır.

Yahudiliğe baktığımız zaman bir dinden ziyade, üstün ırk saplantısının hâkim olduğu, yaratıcı ile ilgili çarpık ve saçma düşünceleri olan, dünyevi zevkleri ön planda tutan, din kılıfı ile kamufle edilmiş, üstün ırk saplantılı sapkın bir ideolojidir.

 

Yahudiliğin, din ile arasında olan farklarına bakacak olursak:

1-) Kendine tabi olanlara herhangi bir asıl ebedi hayata kavuşturmak gibi bir gayesi yoktur. Tamamıyla Mesihi bir bakış açısına sahiptir. Dünya ile sınırlı bir bakış açısı vardır.

2-) Kendine tabi olanlara şahsi bir kurtuluş vaat etmez. Her Yahudi Mesih dönemini görecek, dinin nimetlerinden faydalanacak gibi bir gayesi yoktur. Zamansız ve belirsiz bir Mesih beklentisi ile Yahudiliğin üstün geleceği bir bakış açısı vardır. Diğer ideolojilerde aynı şekildedir. Komünizm ve Liberalizm taraftarlarına uzun ve çetrefilli bir yolun olduğunu elbet ideolojilerinin galip geleceğini söyler. İnsan ve Vicdan endeksli bir bakış açıları yoktur.

3-) Yahudilik ulusçudur. Bir ulusun daha doğrusu bir ırkın temsilcisidir. O ırk için yeryüzü cenneti kurma hedefi taşır. Kuracakları bu yeryüzü cenneti diğer ırklar içinse bir yer yüzü cehennemidir. Diğer ideolojilerde bu şekildedir. Kendi taraftarlarına seslenir ve ortam hazırlar. Örneğin; “Sosyalizm proletaryanın Kapitalizm ise zenginlerin cennetidir.” Oysa İslam dininde insanlar arasında; Sınıf, ırk, ulus gibi farklar yoktur. Tek fark iman eden ile etmeyen arasında ortaya çıkar.

4-) Yahudilik aynı ideolojilerde olduğu gibi kalplere değil bedene seslenir. Allah rızası, niyet, ihlas, takva gibi kavramları yoktur. Tamamıyla şekil üzerine odaklıdır.

5-) Yaratıcının üstünlüğü yoktur. Tahrif ettikleri Tevrat’ın birçok noktasında övdükleri Yehova’yı aynı şekilde birçok noktada ise yendiklerinden bahsederler. Yaratıcı&kul ilişkisi çarpıktır. 

6-) İman ettikleri Muharref Tevrat tamamı ile ruhban sınıfı tarafından bozulmuş, değiştirilmiş nefsani bir kitap halini almıştır, ilahi değildir. Din de ilahi kitap değiştirilemez ve müdahale dilmez. Açıklanır veyahut izah edilir, çağın diline idrak ettirilir.

Zulme alet olmamış ve zulmün her türlüsüne karşı Samimi Musevi vatandaşlarımız yani ehli vicdanı tenzih ederek saygı ile karşılıyoruz…

Yazıklar olsun! (Tevrat ve İncil’i) Kitabı kendi elleriyle (bozup uydurma şeyler) yazdıktan (Kur’an’ın ayetlerini de yanlış yorumlayıp çarpıttıktan) sonra değersiz (dünya menfaatleri) karşılığı satmak (ve güçlü kesimlere yaranmak) için: “Bu Allah katındandır” diyenler (yok mu;) işte yazıklar olsun elleriyle yazdıklarından ötürü böylelerine ve kazandıklarından dolayı vay onların haline! (Ki onların bir kısmını tanıyorsunuz.) BAKARA, 79

 

 

 

Son düzenleme 3 ay önce Mücahid Halil Akyüz tarafından
zaiu

Siyonist İsrail yönetimi, elbet tarumar olacaktır.
Bu zaman oldukça yakındır. 

Yapılan onca zulüme karşılık, Müslüman Ülkelerin yumuşak tavırları, acziyetli kınamaları ,sorunu çözmek için kifayetsiz ve çolaktı.

Malesef bir çok İslam Ülkesi ,iç sıkıntılar,siyasal istikrarsızlık ve dışa bağımlılık nedeniyle İsrail Siyonizmine çanak tutmuşlardı.

Tüm bu vahim durum halinde dahi, Allah vadini yerine getirecek ve nurunu tamamlayacaktır. tamamlayacaktır ,tamamlayacaktır.

Hüseyin Selman İsen

Milli Çözüm Feraseti İnananlara Işık Tutmak İçin Her Zaman Bir Adım Önde Olmuştur…

Umutla ve heyecanla bekleyin… 2024 yılının ilk yarısı bitmeden, Allah-u âlem İsrail’in burnu kırılmış olacaktır inşaallah… Bunu hâşâ bir keramet olarak söylemiyorum.

Biz, olaylara;
• Kur’an’ın gözlüğü ile,
• Resulüllah’ın hadislerinin dürbünü ile,
• Büyük İslam Kutuplarının öngörüsü ile ve
• Erbakan Hocamızın müjdesi ve öğüdü ile baktığımızdan dolayı, şükür Allah bizi hep haklı çıkarıyordu. Son 40 yılda, herkesten farklı ve aykırı düşündüğümüz en az 40 konuda, önemli ve tarihi hadiseler ve kişilerle ilgili saptamalarımızda, sürekli doğruyu bulmuş olmamız, işte bu temellere dayanıyordu.(alıntı)

Son düzenleme 3 ay önce Hüseyin Selman İsen tarafından

ÖZEL YAZILAR

YORUMLAR

Son Yorumlar
16
0
Yorumunuzu okumaktan memnuniyet duyarızx