YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL MENÜ

DERGİLER

Ay Seçiniz
category
666a0859d4d51
0
0
6401,171,6356,117,28,27,170,98,3,144,26,4,145,113,17,6330,1,110,12
Loading....

TOPLAM ZİYARETÇİLERİMİZ

Our Visitor

2 0 7 7 5 9
Bugün : 20779
Dün : 19619
Bu ay : 264923
Geçen ay : 757662
Toplam : 24538871
IP'niz : 100.28.2.72

SON YORUMLAR

Son Yorumlar

YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL YAZILAR

YENİ ÇIKAN KİTAPLARIMIZ

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

Dünyanın Fikri Değişimi Türkiye’den

FİİLİ DEĞİŞİMİ İSE FİLİSTİN’DEN BAŞLAMIŞTIR!

      

Hamas güçleri İsrail’e ait sınır kapısına el koymuşlardı!

Hamas, 7 Ekim 2023 tarihinde silahlı kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları tarafından başlatılan “Aksa Tufanı” operasyonu kapsamında Gazze Şeridi’nin güneydoğusundaki İsrail’e ait Kerem Ebu Salim Sınır Kapısı ile çevresindeki askeri noktanın ele geçirildiğini açıklamıştı. Ebu Salim Sınır Kapısı ile çevresindeki askeri noktanın İzzeddin el-Kassam Tugayları mensuplarınca ele geçirilmesine ilişkin görüntüler paylaşılmıştı. Bu görüntülerden, İzzeddin el-Kassam Tugayları’na bağlı unsurların paramotorlarla Kerem Ebu Salim’e baskın yaptıkları ve çok sayıda İsrail askerlerinin etkisiz bırakıldığı anlaşılmaktaydı.

Ayrıca görüntülerden tamamen askeri kıyafetli Kassam mensuplarının, söz konusu alanda İsrail askerleriyle çatışmalar yaşadıkları ve daha sonra alana tamamen hâkim oldukları ortaya çıkmıştı. İsrail Kamu Yayın Kuruluşunun (KAN) haberinde de, Gazze’den İsrail bölgelerine sızan silahlı bir grubun, Sderot kentinde bir polis merkezini ele geçirip bölgeyi kuşattıklarını, İsrail ordusunun silahlı gruplarla çatışmaya mecbur kaldığını doğrulamıştı.

İsrail’e yönelik en büyük ve Siyonistler açısından en ürkütücü saldırılar yaşanmaktaydı ve İsrail tek kelime ile şaşkınlığa uğramıştı.

Bu onurlu saldırılarda en az 900 İsraillinin öldüğü ve binlerce yaralının bulunduğu yazılıp konuşulmaktaydı. Ayrıca binlerce de kayıp vardı. MOSSAD ve İsrail askeri istihbaratının, bu planlı ve şaşırtıcı saldırı hazırlıklarından haberleri bile olmamıştı? Siyonist Netanyahu ise İsrail’in fiili bir savaş konumunda olduğunu açıklamıştı. Hamas’ın bu hücumu üzerine masum Filistin halkına saldırmak için fırsat ve bahane kollayan Siyonist İsrail’in acımasız ve orantısız karşı saldırıları sonucu yüzlerce (şimdilik 500) sivil ve masum Müslümanın şehit edildiği ve yine binlerce Filistinlinin yaralandığı haberleri yayınlanmaktaydı. Ve TV görüntülerinden anlaşıldığına göre GAZZE bütünüyle bir saldırı altındaydı ve korkunç bir imha planı uygulanmaktaydı…

Hatırlayınız; Amerikan istihbaratının çok özel raporuna göre, “2024 haritasında İsrail’in bulunmayacağını öngörmesi” hangi korkulara dayanmaktaydı?

İsrail’i kızdıracak, (2012) ABD istihbarat raporu yayımlanmıştı. 2024 planında, Ortadoğu’da İsrail yer almamış, yani o tarihten önce yıkılacağı uyarısı yapılmıştı. 16 istihbarat örgütünden oluşan ABD istihbarat topluluğu tarafından, o yılın başında “İsrail sonrası Ortadoğu’ya Hazırlık” başlıklı bir rapor hazırlandığı ortaya çıkıyordu. Siyasi analizci Kevin Barrett, İstihbarat Topluluğu raporunun, Çin’in yükselişi koşullarında, “ABD’nin artık İsrail’i desteklemeyi sürdürecek askeri ve ekonomik kaynakları olamayacağı” sonucuna vardığını aktarmıştı. Barrett’a göre rapor, “ABD’nin kendi ulusal çıkarlarının peşinden gitmesini ve İsrail’in fişini çekmesini” gerekli kılmaktaydı.

The New York Post tarafından, “harfi harfine” alıntılanan, Kissinger’ın; “10 küsur yıl içinde artık İsrail olmayacak…” sözü, gizemli bir gerçeği yansıtıyordu. Kissinger, “İsrail’in tehlikede olduğunu, fazladan trilyonlarca dolar harcayıp düşmanlarını ABD ordumuzla ezersek bile, İsrail’in kurtulabileceğini de söyleyemiyordu. Netanyahu’nun eski dostu Mitt Romney’i seçersek, İsrail’in bir şekilde kurtulabileceğini de anlatmıyordu. İran’ı bombalarsak, İsrail var olmaya devam edebilir de demiyordu. Kısaca, hiçbir çıkış yolu da öneremiyordu. Basitçe ve çaresizce, şu gerçeği belirtiyor ve “2024’te, İsrail artık olmayacak” demeye getiriyordu.[1] Acaba hangi Ayet ve Hadislerin müjdesinden ve hangi âlimlerin haberinden yola çıkılarak bu sonuca varılmıştı? Siyonist ve emperyalist stratejistlerin bu derin kuşkularının ve çetin korkularının altında neler yatmaktaydı?

Buna göre AKP’nin de İsrail’in de artık art arda çöküşü yaklaşmaktaydı. Tekrar Cumhurbaşkanı olunca kurtulacağını sananlar da aldanmaktaydı!

İşte Hamas’ın başlattığı ve Siyonist zalimlerin aklını başından aldığı bu kutlu harekât, inşaallah İsrail’in sonunu hazırlayacaktı…

Evet, Aziz Erbakan Hocamız, insanlığın ve özellikle Müslümanların en önemli ve öncelikli ihtiyacı olan ADİL DÜZEN VE YENİ BİR DÜNYA değişiminin fikri temellerini ve ilmi projelerini hazırladı… Milli Çözüm ise; bu kutlu plan ve programlara sahip çıkıp olgunlaştırma ve dünyadaki seçkin bilim ve devlet adamlarına ulaştırma amacına yoğunlaştı ve Allah’ın izniyle şuur konusunda önemli yollar alındı… Şimdi Filistin’de Hamas’ın başlattığı bu cesur ve onurlu cihat ise, dünyanın hayırlı yönde dönüşümünün ve Siyonist İsrail’in fiili çöküşünün başlangıcıydı…

Siyonizm’in uşakları ve Haçlı gâvurları, ABD ve AB ülkeleri Hamas’ı kınarken, İsrail’e destek mesajları yayımlamışlardı. Brezilya ise Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi’ni acil toplantıya çağıracağını açıklamıştı. Hamas Kassam Tugayları 7 Ekim 2023’te İsrail’e “Aksa Tufanı” isimli kapsamlı bir operasyon başlattığını duyurmuşlardı. Gazze’den İsrail yönüne binlerce roket atılırken silahlı gruplar da bölgedeki yerleşim yerlerine sızmışlardı. “Aksa Tufanı” operasyonu üzerine İsrail ordusu da onlarca savaş uçağıyla Gazze Şeridi’ne saldırı başlatmıştı. Cumhurbaşkanı Recep T. Erdoğan ise, AKP 4. Olağanüstü Büyük Kongresi’ndeki konuşmasında, İsrail ve Filistin taraflarına itidalli davranma çağrısı yaparak, “Türkiye olarak bu sabah İsrail’de meydana gelen hadiseler ışığında tüm tarafları itidalle hareket etmeye, gerilimi daha da tırmandıracak fevri adımlardan uzak durmaya çağırıyoruz.” şeklinde yavan bir açıklama yapmıştı.

Sn. Erdoğan, sanki iki eşit güçten bahsediyor gibi konuşmuşlardı. Sanki Filistin’le İsrail aynı ölçüde haklı veya haksızlardı. Sanki, Siyonist ve terörist İsrail zorla gelip Filistin topraklarını işgal altına almamışlar ve kurulduğundan beri gasp ettikleri topraklarını 50 kat arttırmamışlardı… Sanki İsrail yıllardır uyguladığı zulüm ve katliamlarla Filistin halkını sürekli kışkırtmamış ve canlarından bıktırmamıştı!.. Ve bu duyarsız ve tutarsız tavırla, her iki tarafa da itidal çağrısında bulunmuşlardı!

Ey, Büyük İsrail amacına tezgâhlanan Arap Baharı safsatasıyla Suriye’ye ve Esad’a, ABD’nin safında savaş açan Kahraman!..

Ey, aynı şeytani tezgâh kapsamında, en büyük suçu Filistinlilere yardım etmek ve onları eğitmek olan Kaddafi’ye yönelik, Libya’yı dağıtma operasyonlarında Haçlı Batı’nın yanında yer alıp, üstelik İzmir’i saldırı üssü olarak kullandıran Dünya Lideri(!) Sn. Erdoğan!..

Şimdi İsrail’in Filistin halkına yönelik bu soykırım saldırılarına karşı, öyle “ortada, tarafsız…” falan değil, açıkça safını ve tavrını bugün ortaya koyamazsan, neye yararsın?!

Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Konseyi sözcüsü, ABD’nin Hamas’ın İsrailli sivillere yönelik saldırılarını “kesin bir dille kınadığını” ve İsrail hükümeti ve halkının yanında olduğunu vurgulamıştı. Sözcü, Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan’ın İsrailli mevkidaşı Tzachi Hanegbi ile görüştüğünü ve yakın temas halinde kalacağını aktarmıştı.

ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken ise, “ABD, Hamas’ın İsrail’e yönelik korkunç saldırıları tartışmasız bir biçimde kınamaktadır. İsrailli ortaklarımızla yakın temasta olmayı sürdüreceğiz. ABD, İsrail’in kendini savunma hakkını destekliyor. İsrail hükümeti ve halkı ile dayanışma içerisindeyiz.” diyerek gâvurluklarını ortaya koymuşlardı.

Birleşmiş Milletler (BM) İnsan Hakları Yüksek Komiseri Volker Türk de “Filistinli silahlı gruplar tarafından İsrail’e doğru yüzlerce, belki de binlerce rastgele roket atıldığı ve çok sayıda İsraillinin öldürüldüğü, yüzlercesinin ise yaralandığı yönündeki haberler karşısında şok oldum ve dehşete düştüm. Ayrıca İsrailli sivillerin rehin alındığı yönündeki haberlerden de derin endişe duyuyorum. İsrail güçleri de yoğun nüfuslu Gazze Şeridi’ne hava saldırılarıyla karşılık vermek zorunda kalmıştır. Orada sivil kayıplarının yaşanmaması için her türlü tedbiri almaya çağırıyorum. Şiddete derhal son verilmesi çağrısında bulunuyorum. Bölgedeki tüm taraflara ve kilit ülkelere, daha fazla kan dökülmesinin önüne geçmek için gerilimi azaltma çağrısında bulunuyorum.” şeklinde ve İsrail ağzı ile bir açıklama yapmıştı. Hayret, Sn. Erdoğan’la sözde BM komiserinin ifadeleri neredeyse aynıydı!?

Haçlı Avrupa’dan İsrail’e destek, Hamas’a tepki açıklaması!

Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, sosyal medya platformu X’ten yaptığı açıklamada, “İsrail ve halkına karşı bu sabah başlatılan, masum vatandaşlara terör ve şiddet uygulayan rastgele saldırıları şiddetle kınıyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen de Hamas’ı kınarken, “İsrail’in bu tür hain saldırılara karşı kendini savunma hakkı vardır.” değerlendirmesini yapmıştı.

AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell de “İsrail ile tam dayanışma içindeyim” mesajını paylaşmıştı.

Almanya Başbakanı Olaf Scholz ise “Gazze’den yapılan füze atışları ve artan şiddet bizi sarsıyor. Almanya, Hamas’ın bu saldırılarını kınıyor ve İsrail’in yanında duruyor.” diye yırtınmıştı.

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron da “İsrail’i şu anda vuran terör saldırılarını şiddetle kınıyorum. Ölenlere, ailelerine ve yakınlarına dayanışma dileklerimi iletiyorum.” mesajı yayınlamıştı.

İngiltere Başbakanı Rishi Sunak ise “İsrailli sivillere yönelik saldırıların kendisini şoke ettiğini” belirtti. Sunak, “İsrail’in kendisini savunma hakkı mutlaktır.” diye çıkışmıştı.

Belçika, İspanya, İtalya, İsviçre, İrlanda, Hollanda, Hırvatistan, Avusturya, Yunanistan, Çekya, Slovenya, Finlandiya, Polonya, Litvanya, Letonya, Estonya ve Kosova yetkilileri de Hamas’a tepki gösteren ve İsrail’e destek veren mesajlar yayımlamışlardı.

İyi de bu Haçlı gâvurlar, 60 yıldır, kuduz İsrail her gün, masum Filistinlileri katlederken niye susmuşlardı!?

Mısır Dışişleri Bakanı Samih Şukri’nin Filistin ile İsrail arasındaki gerilimin düşürülmesi için uluslararası yetkililerle yoğun temaslarda bulunduğu açıklanmıştı.

Suudi Arabistan Dışişleri Bakanlığı, yaptığı açıklamada “İsrail ve Filistinliler arasındaki şiddetin derhal durdurulması” çağrısında bulunup, “Bir dizi Filistinli grup ile İsrail işgal güçleri arasında yaşanan ve birçok cephede yüksek düzeyde şiddete yol açan benzeri görülmemiş gelişmeleri takip ediyoruz.” diyerek Sn. Erdoğan’la, sanki aynı merkezden talimat almış gibi davranmışlardı!?

Ama bizler inançlı ve duyarlı Müslümanlar olarak… Vicdanlı ve ahlâklı tüm insanlar olarak; dualarımızla ve her türlü yardımlarımızla mazlum Filistin halkının ve Hamas’ın şanlı cihadının yanındayız, arkasındayız!.. Bu tavır, hem İslam’ın hem de insanlığın icabıdır!.. Bu Siyonist, bu terörist ve işgalci katil zihniyetten ve şer şebekesinden kurtulunca, samimi, adil ve insani duygu ve duyarlılık taşıyan YAHUDİLER de rahatlayacak ve huzura kavuşacaklardır!..

Kılıçdaroğlu Erdoğan’dan çok daha duyarlı ve tutarlı bir tavır almıştı!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Filistin’in İsrail’e 7 Ekim 2023 sabahı düzenlediği operasyon hakkında: “Filistin öteden beri hak arayan bir ülkedir ve mazlum insanlardır. Filistin halkının her zaman yanındayız. Elbette savaş olmasına karşıyız!” sözlerini kullanmıştı. Kılıçdaroğlu, Muğla’nın Marmaris ilçesinde düzenlenen ‘Anadolu Buluşması Yerel Medya Çalıştayı’na katılmıştı. Marmaris Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliğe verilen arada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, Hamas tarafından sabah saatlerinde İsrail’e düzenlenen saldırıyla alâkalı:

“Filistin öteden beri hak arayan bir ülkedir ve mazlum insanlardır. Filistin halkının her zaman yanındayız. Savaş olmasına da elbette karşıyız. Demokratik ölçüler içerisinde uluslararası kuruluşların da devreye girerek hem barış sağlaması hem de Filistin halkının hakkının teslim edilmesi lazımdır.” diyerek sağlam bir duruş ortaya koymuşlardı.

ABD’den İsrail’e tam destek! Peki ey İslam ümmeti ve ey dünya lideri! Siz kimin yanındasınız?

ABD Savunma Bakanı, İsrail-Hamas çatışması ile ilgili açıklama yaparak İsrail’e destek verdiklerini hatırlatıp İsrail’e ihtiyaç duyduğu her şeyi göndereceğiz.” ifadesini kullanmıştı.

Hamas’ın silahlı kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları, İsrail’e karşı başlattığı Aksa Tufanı operasyonunun ilk aşamasında 5 bin kadar roket ve havan fırlattığını açıklamıştı. İsrail ordusu ise abluka altındaki Gazze Şeridi’ne saldırı başlatmıştı. Filistin halkının yeniden devrim yaptığını ve bir devlet kurma projesine geri döndüğünü ifade eden Dayf, “İsrail’in ihlallerine, zulümlerine ve işgallerine karşı artık bir dur deme kararı aldık, İsrail’e karşı Aksa Tufanı operasyonunu başlattık.” diye uyarmıştı.

Rusya kadar bile olamamışlardı!

7 Ekim 2023 sabahı erken saatlerde patlak veren savaşın ardından dünyanın gözü İsrail-Gazze hattındaydı. İsrail’e desteğini açıklayan Ukrayna’nın tam aksine Rusya’nın Filistin’e tam destek mesajı anlamlıydı. Yapılan açıklamada, “Bağımsız bir Filistin devletinin kurulmasını destekliyoruz” ifadeleri yer almıştı. Bu saldırıların ardından İsrail misilleme olarak “Demir Kılıç” operasyonunu başlatırken İsrail ordusundan yapılan açıklamada, “İsrail ordusu savaş durumu alarmına geçmiş bulunmaktadır. Hamas bu saldırıların sonucuna katlanacaktır” tehditleri yağdırmıştı

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ise “Savaştayız. Düşmanımız daha önce hiç bilmediği bir bedel ödeyecek” açıklamasını yapmıştı. Hamas lideri İsmail Haniye ise Mescid-i Aksa’ya yönelik saldırıya tepki olarak “bir kahramanlık savaşı” içerisinde olduklarını vurgulamıştı.

Bölgede tüm bunlar yaşanırken Rusya da Filistin’e tam destek mesajı yayınlamıştı. Rusya Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, “1967 sınırları içerisinde başkenti Doğu Kudüs olan bağımsız bir Filistin devletinin kurulmasını destekliyoruz” ifadeleri yer almıştı. Ve maalesef, dindar kahraman Erdoğan yavan ve bayat laflarla durumu geçiştirmeye çalışmaktaydı.

Hamas, işgalci İsrail’e karşı hazırlanan hava araçlı silahlı unsurlarının görüntülerini yayınlamıştı.

İzzeddin el-Kassam Tugayları, 7 Ekim 2023 sabahı kendi topraklarını işgal eden İsrail’e “Aksa Tufanı” isimli bir operasyon başlattıklarını açıklayıp, İsrail operasyonuna yönelik çeşitli hava araçlarıyla yapılan hazırlık görüntülerini paylaşmışlardı. Hamas, işgalci İsrail’e karşı hazırlanan hava araçlı silahlı unsurlarının görüntülerini de aktarmıştı.

Filistin İslami Direniş Hareketi Hamas, sosyal medya hesaplarından, İzzeddin el-Kassam Tugaylarına bağlı “Şahin Sürüsü” adını verdiği “silahlı kuvvetlerinin” Aksa Tufanı operasyonu öncesi hazırlıklarının görüntülerini yayınlamıştı. Bu görüntülerde, motorlu paraşütlü İzzeddin el-Kassam Tugayları unsurlarının “İsrail askeri noktaları” olarak dizayn edilen alanlarda tatbikat yaptığı anlaşılmaktaydı.

Hamas’ın operasyonu sonrası kendilerini çöle atan İsrailliler panikle kaçmaya başlamıştı!

Hamas’ın silahlı kanadının İsrail topraklarına sızarak başlattığı operasyon sonrası bölgede tansiyon artmıştı. Hamas, yakaladığı İsrail güçlerini esir almaya başlarken, canını kurtarmak isteyen İsrail vatandaşları ülkeden kaçmaya başlamıştı. Bazı İsraillilerin kendilerini çöle atıp panikle bölgeden uzaklaşmaya çalıştığı anlar kameralara yansımıştı. Birçok İsrailli havalimanlarına akın ederken, bazıları da kendilerini çöllere atmıştı. Panikle bölgeden uzaklaşmaya çalışan İsraillilerin can havliyle kaçıştığı görüntüler, görenleri şaşkınlığa uğratmıştı. Bu arada binlerce İsrail askerinin ve polisinin de rehin alınıp kaçırıldığı konuşulmaktaydı. Bunları yakalayıp kurtarmak için Siyonist İsrail, Gazze’ye girerse artık çıkamayacağı bir bataklığa saplanmış olacaktı!

Hamas’tan Birleşme ve Kenetleşme Çağrısı

El-Kassam Tugayları Komutanı Muhammed ed-Dayf, Aksa Tufanı’nın Siyonist İsrail’in düşündüğünden ve beklediğinden çok daha büyük olacağını belirterek, İslam ve Arap dünyasını İsrail’in işgalini silmek için birleşip güç birliği yapmaya ve “elinde tüfeği olan herkese artık bunu çıkarması lüzumunu” vurgulamıştı. Aksa Tufanı operasyonuna katılamayanlardan ise en azından bu dayanışmayı desteklemesini talep eden Dayf, yayınladıkları talimatların ve açıklamaların dikkatle takip edilmesini hatırlatmıştı.

İsrail, Gazze Şeridi’ndeki 7 topluluğun Hamas’ın kontrolü altında olduğunu vurgulanmıştı. Bunlar arasında Sderot, Nahal Oz, Kfar Haza, Magen, Sufa Beheri ve Gazze Genel Komutanlığı yer almaktaydı.

Siyonist Herzog’un şaşkınlığı sırıtmaktaydı!

Bölgede yaşanan çatışmalar sonrası İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog bir açıklama yapmıştı. Zor bir dönemden geçtiklerini belirten Herzog, “Kendimizi korumak için her şeyi yapacağız” diyerek panikleyen Yahudilere moral ve metanet vermeye çalışmıştı.

Filistin Devlet Başkanı Abbas ise, İsrail saldırılarına karşı Filistin halkının kendini savunma hakkını vurgulamıştı.

Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, İsrail saldırıları karşısında Filistin halkının kendini savunma hakkının olduğunu açıklamıştı. Abbas, Hamas’ın İzzeddin el-Kassam Tugayları’nın İsrail’e başlattığı operasyonu görüşmek üzere üst düzey yetkilileri toplamıştı. Filistin Devlet Başkanı, Filistin halkının himaye edilmesinin zorunlu olduğunu belirterek, kendini koruma hakkının olduğunu vurgulamıştı.

Filistin resmi haber ajansı WAFA’ya göre, Abbas, Hamas’ın silahlı kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları’nın abluka altındaki Gazze Şeridi’nden İsrail’e başlattığı “Aksa Tufanı” operasyonuna ilişkin gelişmeleri görüşmek üzere üst düzey sivil ve güvenlik yetkililerini Ramallah’ta toplamıştı. Abbas, toplantıda yaptığı konuşmada, Filistin halkının himaye edilmesinin zorunlu olduğunu belirterek, “İşgal güçleri ve yerleşimcilerin terörüne karşı Filistin halkının kendini koruma hakkı vardır.” diyerek tavrını ortaya koymuşlardı.

“İsrail işgali ve yerleşimci çeteler tarafından işlenen suçlara karşı Filistin halkı evlatlarının sebatı ve dirençle ayakta kalmaları için tüm gerekli unsurların sağlanması” talimatı verdiğini açıklayan Abbas, Filistin yönetimindeki lider kadrosuyla yapılacak bir toplantıya başkanlık yapacaktı.

Evet, Erbakan’la fikri altyapısı ve bilimsel programları hazırlanan, Milli Çözüm’le bu şuur ve umuda yoğunlaşılan DÜNYANIN DEĞİŞİMİ VE ERBAKAN DEVRİMİ’nin fiili aşamasının son ayağı, Hamas’ın kutlu harekâtıyla başlamış bulunmaktaydı…

Bu konuda Erbakan Hocamız şunları buyurmuşlardı:

Evet, Siyonizm laftan anlamaz, müeyyide uygulayacağız!.. Ama bunu, çok özel ve yüksek teknolojilerle, silahsız ve çatışmasız başaracak, zalim güçleri teslime mecbur bırakacağız!..

Bunun için “teknoloji Allah’ın biz Müslümanlara bir lütfudur” onların füzelerini geri çevirip, kendi üzerlerine yönlendirecek teknolojiler hazırlanıyor. Sürtünme ve özel etkilenme sonucu kendi enerjisini üreten ve uzaktan kumanda ile yönlendirilen birkaç ince tel yumağını uçaklara gönderip imha edecek sistemler geliştiriliyor. İşte İran, uranyum zenginleştirdim diyor, iyi güzel, ama bu gelişme onlarınkine göre henüz hiçbir şey ifade etmiyor… “Biz de uçak gemisi yapalım, biz de atom füzesi yapalım” derseniz, siz bunları hazırlamaya uğraşırken, dış güçler on katını hazırlıyor… Öyle ise emperyalist ve Siyonist ülkelerin yıllardır üzerinde çalıştığı ve hazırladığı bütün silah sistemlerini ve teknolojilerini etkisiz ve geçersiz kılacak, hem de çok daha ucuza mal olacak yeni ve üstün teknolojiler gerekiyor!..

Pilotsuz uçakların ve her türlü bilgisayarlı araç gereçlerin,

Duvardan, kapıdan, mayınlı ortamdan, tel örgülü ve elektrikli mânialardan aşan ve hedefine ulaşıp görevini yapan yürüyen teknolojik böceklerin,

Ulusal ve uluslararası her türlü stratejik konuşma ve yazışmaları dinleyecek ve değerlendirecek, ama kendisi asla çözülmeyecek son sistem iletişim aletlerinin,

Bilgisayar sistemlerini, teknolojik projeleri, hıyanet ve saldırı girişimlerini, çok özel ve gizli casusluk şebekelerini takip ve tahrip edici, sentetik ilaç kapsülleri benzeri, uzaktan kumandalı ve fark edilmesi imkânsız; bir nevi “suni cin” modellerinin;

Tasarım ve proje başlangıçlarını,

Model ve deneme safhalarını,

Seri üretim ve geliştirme aşamalarını,

Gerçek ve örnek video çekimleriyle gösteren tanıtım filmi, hayret ve hayranlık uyandırmış ve:

“Ahir zamanda ve Hz. Mehdi’nin Deccal’a karşı kutlu savaşında ‘barut ateş almayacak, silahlar patlamayacak’ mealinde müjdelenen haberlerin nasıl hakikat olacağı böylece ispatlanmıştı.

Bütün bu harika hazırlıklar, kesinlikle güdük kalmayacak ve boşa çıkmayacaktı. Bu üstün teknolojileri ve insani projeleri uygulayacak ekipler ve takipçiler elbette görevini yapacak ve Erbakan’ın Milli Görüş gayesini Milli Çözüm gayretiyle hedefine taşıyacaktı…

Böylece, ayet-i kerimelerde işaret edildiği ve hadis-i şeriflerde müjdelendiği gibi, tarihin en kutlu Medeniyet ve Mehdiyet dönüşümünde, kansız ve kavgasız bir zafere ulaşılacaktır. Sadece işgalci ve Siyonist zalim İsrail’in kibirli burnu kırılacak, teslime mecbur bırakılacak ve diğer süper güç sanılan Siyonist Ahtapotun zehirli kolları böylece hizaya sokulmuş olacaktır!..

Haşr Suresi 6’ncı ayeti de bu mutlu neticeye işaret buyurmaktadır:

“Onların Allah’ın Elçisine verdikleri “FEY’e” (savaşsız kazanılan ganimet, servet ve devlete) gelince; ki buna karşı (bu zaferi kazanma kastıyla) siz at ve deve koşturmamış (silah kuşanmamış ve kullanmamış)tınız. Ancak Allah, elçilerini (zulüm ve kötülük ehlinden) dilediklerinin üstüne musallat (edip muzaffer) kılmaktadır. Çünkü Allah her şeye gücü yetendir.” (Haşr Suresi: 6)

Evet, Allah’ın izni ve inayetiyle savaşsız ve saldırısız bir büyük galibiyet yaşanacak, bazı kangrenleşmiş çıbanların deşilip temizlenmesi dışında, tüm dünyayı kapsayan ve kasıp kavuran… Ve insanlığın mahvına sebep olan çatışmalara gerek kalmayacak… Muhyiddin-i Arabi gibi büyük zatların ihbarıyla, “Barut patlamayacak” yani tahrip gücü korkunç olan, başta atom bombalarının ve diğer nükleer füze başlıklarının ateş almayacağı yüksek ve özel teknolojiler sayesinde Siyonist-Haçlı güdümlü, sömürü, haksızlık ve ahlâksızlık zulmü son bulacaktır. Böylece son ve en büyük İslam devrimi, beklenen tarihi barış ve bereket medeniyeti, acısız ve sancısız gerçekleşmiş olacaktır.


[1] 6 Ekim 2012 – sozcu.com.tr

 

      

Bu makalenin İngilizcesi:

 

The World’s Ideological Shift Has Begun in Türkiye,

BUT THE ACTUAL CHANGE FROM PALESTINE!

        

Hamas forces had seized an Israeli border crossing!

On October 7, 2023, Hamas announced that his armed wing, the Izzeddin al-Qassam Brigades, had taken control of the Israeli Kerem Abu Salem Border Crossing and the surrounding military posts in southeast Gaza Strip as part of the operation “Aksa Deluge.” Footage was shared showing the Izzeddin al-Qassam Brigades members taking over Abu Salem Border Gate and the nearby military posts. It was apparent that members of the Izzeddin al-Qassam Brigades stormed Kerem Abu Salem on paramotors, incapacitating numerous Israeli soldiers.

Furthermore, the footage depicted fully uniformed Kassam members engaging in skirmishes with Israeli soldiers and gaining complete control over the area. Israel’s Public Broadcasting Corporation (KAN) also confirmed that an armed group from Gaza had infiltrated Israeli territories, captured a police station in Sderot, and forced the Israeli army into confrontations.

The most significant and, from a Zionist perspective, most alarming attacks on Israel were underway, and Israel was, literally, stunned.

Reports and discussions noted that at least 900 Israelis were killed and more than a thousand injured in these honorable assaults. There were also thousands of casualties. MOSSAD and Israeli military intelligence were unaware of the preparations for this planned and surprising attack. The Zionist Netanyahu had declared that Israel was effectively in a state of war. Following Hamas’s onslaught, Zionist Israel, ever-eager for excuses to attack innocent Palestinians, had retaliated with ruthless and disproportionate responses, leading to the martyrdom of hundreds (currently estimated at 500) of innocent Muslims and injuring thousands of Palestinians. As deduced from T.V. footage, GAZA was under full-blown assault, with a horrifying destruction plan in action…

Remember, a special report by American intelligence had predicted that “Israel would not be present on the map in 2024”. What fears backed this prediction?

The (2012) U.S. intelligence report made waves by excluding Israel from its 2024 Middle East projection, warning of its downfall. A report titled “Preparation for a Post-Israel Middle East” was revealed to have been prepared earlier that year by a coalition of 16 intelligence agencies. Political analyst Kevin Barrett relayed that the Intelligence Community report had concluded that, in the rise of China, the “U.S. would no longer have the military and economic resources to continue supporting Israel.” According to Barrett, the report necessitated the “U.S. to pursue its national interests and to pull the plug on Israel.”

The New York Post had quoted Henry Kissinger verbatim, stating: “In just over ten years, there will be no Israel…”. Kissinger did not imply that Israel was in danger, and that could be averted by trillions in extra spending, nor by crushing its enemies with the U.S. military. There was not an escape even if Netanyahu’s old friend Mitt Romney was elected. Bombing Iran was not posed as a solution for Israel’s continued existence either. Simply put, Kissinger did not offer any way out but bleakly stated the reality, hinting that “By 2024, there will no longer be an Israel.”[1] What prophetic verses and hadiths were these conclusions drawn from, and which scholars’ predictions? What underlying reasons were behind these profound doubts and intense fears of Zionist and imperialist strategists?

By this measure, the AKP and Israel’s downfall seemed imminent. Those who believed they would be saved by becoming the President again were sadly mistaken.

The recent operations initiated by Hamas, which have deeply unsettled the Zionist oppressors, were hoped by many to presage the end of Israel.

Indeed, our respected teacher, Erbakan, laid the intellectual foundations and scientific projects for a JUST ORDER AND NEW WORLD CHANGE, which are perceived by many as humanity’s most pressing needs, especially for Muslims. Milli Çözüm has undertaken the mission to refine and convey these noble plans and programs to elite scholars and statesmen worldwide, and significant strides have been made in raising consciousness with the grace of God. The brave and honorable jihad launched by Hamas in Palestine is now seen by many as the beginning of a global transformation in a favorable direction and the physical downfall of Zionist Israel.

While the Zionists’ minions and the Christian infidels, the USA and E.U. countries condemned Hamas and broadcasted support messages for Israel, Brazil announced its intention to call the United Nations Security Council for an emergency meeting. Hamas’s Qassam Brigades announced on October 7, 2023, the launch of a comprehensive operation against Israel called “Aqsa Deluge.” Thousands of rockets were fired from Gaza towards Israel, and armed factions infiltrated regional settlements. In response, the Israeli army initiated an air assault on the Gaza Strip. President Recep T. Erdogan, during his speech at the 4th Extraordinary Congress of the AKP, called for restraint from both Israel and Palestine, stating, “In light of the events in Israel this morning, we urge all parties to act with moderation and avoid impulsive steps that could further escalate the tension.”

Mr. Erdogan appeared to speak as if he referred to two powers of equal strength, as if Palestine and Israel were equally right or wrong. As if Zionist and terrorist Israel had not forcibly occupied Palestinian territories and had not expanded the territories they seized since their foundation fiftyfold. As if Israel had not been continuously provoking the Palestinian people with oppression and massacres for years; however, with such an indifferent and inconsistent attitude, he merely called for moderation from both sides.

O Hero, waging war on Syria and Assad on the side of the USA, with the nonsense of the Arab Spring, which was set up for Greater Israel!

Oh, the World Leader(!) Mr Erdogan, within the scope of the same evil plot, sided with the Crusader West in the operations to disperse Libya and had Izmir used as an attack base against Gaddafi, whose biggest crime was aiding and educating the Palestinians!

What good will you do if you cannot present your side and stand openly against these genocidal attacks of Israel against the Palestinian people rather than being “neutral in the middle…”?

The spokesperson for the White House National Security Council emphasized that the USA “strongly condemns” the attacks by Hamas on Israeli civilians and reiterated their support for the Israeli government and its people. The spokesperson also mentioned that the White House National Security Advisor, Jake Sullivan, had spoken with his Israeli counterpart, Tzachi Hanegbi, and they would remain in close contact.

U.S. Secretary of the State, Antony Blinken, stated, “The USA unequivocally condemns the horrific attacks by Hamas against Israel. We will remain closely in touch with our Israeli partners. The USA supports Israel’s right to defend itself and stands in solidarity with the Israeli government and its people”.

The United Nations (U.N.) High Commissioner for Human Rights, Volker Türk, expressed his shock and horror at reports of hundreds, perhaps thousands, of random rockets being fired at Israel by Palestinian armed groups, resulting in many Israeli casualties and leaving hundreds injured. He also expressed his deep concern over reports that Israeli civilians had been taken hostage. He stated that Israeli forces were compelled to respond with airstrikes on the densely populated Gaza Strip, calling on them to take all necessary precautions to avoid civilian casualties. He spoke out: “I call for an immediate end to violence. I urge all parties in the region and key nations to de-escalate to prevent further bloodshed.” This statement was surprisingly almost identical to the one made by Mr. Erdoğan and the so-called U.N. Commissioner.

Support from Crusader Europe to Israel, condemnation for Hamas!

European Union (E.U.) Council President Charles Michel, in a statement from social media platform X, said, “I strongly condemn the random attacks launched this morning against Israel and its people, terrorizing and harming innocent citizens.”

E.U. Commission President Ursula von der Leyen criticized Hamas, stating, “Israel has the right to defend itself against such treacherous attacks.”

E.U. High Representative for Foreign Affairs and Security Policy, Josep Borrell, shared the message, “I stand in full solidarity with Israel.”

German Chancellor Olaf Scholz exclaimed, “The missile attacks from Gaza and the escalating violence are shocking. Germany condemns these attacks by Hamas and stands with Israel.”

French President Emmanuel Macron released a statement saying, “I strongly condemn the terrorist attacks currently hitting Israel. I express my condolences and solidarity to the families and loved ones of the deceased.”

British Prime Minister Rishi Sunak indicated that the attacks on Israeli civilians had “shocked him,” adding, “Israel’s right to defend itself is absolute.”

Officials from Belgium, Spain, Italy, Switzerland, Ireland, the Netherlands, Croatia, Austria, Greece, the Czech Republic, Slovenia, Finland, Poland, Lithuania, Latvia, Estonia, and Kosovo also published messages condemning Hamas and supporting Israel.

However, why had these Crusaders remained silent when rabid Israel had been killing innocent Palestinians every day for the last 60 years?

Egypt’s Foreign Minister Samih Shukri had reportedly been in intense consultations with international officials to reduce the tension between Palestine and Israel.

The Saudi Arabian Ministry of Foreign Affairs, in its statement, called for “an immediate cessation of violence between Israel and the Palestinians,” noting, “We are following unprecedented developments between a series of Palestinian groups and Israeli occupation forces, leading to high levels of violence.” Their statement seemed to resonate as if they had received instructions from the same center as Mr. Erdoğan.

However, as devout and sensitive Muslims and conscientious and moral humans, our prayers and all kinds of aid are with the oppressed Palestinian people and the noble jihad of Hamas. This stance is not only an obligation of Islam but also of humanity. When liberated from this Zionist, terrorist, and invasive murderous mentality, JEWS who genuinely carry sincere, fair, and humane feelings and sensitivity will also find relief and peace.

Kılıçdaroğlu had taken a much more sensitive and consistent stance than Erdoğan!

Regarding the operation Palestine launched against Israel this morning, Turkish opposition party CHP’s leader Kemal Kılıçdaroğlu said, “Palestine has always been a country seeking justice and its people are oppressed. We stand with the Palestinian people always. Of course, we are against war!” Kılıçdaroğlu attended the ‘Anatolian Meeting Local Media Workshop’ in Marmaris. Answering journalists’ questions during a break given by the event organized by Marmaris Municipality regarding the attack on Israel by Hamas this morning, he said:

“Palestine has always been a country seeking justice, and its people are oppressed. We stand with the Palestinian people always. We are, of course, against war. International organizations must intervene within democratic standards to both ensure peace and deliver the rights of the Palestinian people.” This statement showcased a firm stance.

Full support from the USA to Israel! Even though, O Islamic Ummah and O world leaders! On whose side are you?

The U.S. Secretary of Defence made a statement about the Israel-Hamas conflict, saying that they support Israel and stating, “We will provide Israel with everything it needs.”

Hamas’s armed wing, the Izz al-Din al-Qassam Brigades, had announced that they had launched about 5,000 rockets and mortars at Israel in the initial phase of their Operation “Al-Aqsa Deluge.” Meanwhile, the Israeli military had initiated attacks on the besieged Gaza Strip. Dayf, emphasizing that the Palestinian people had again risen in revolt and returned to the state-building project, warned, “We have now decided to stand against Israel’s violations, oppressions, and occupations and have commenced the Al-Aqsa Deluge operation against Israel.”

They could not even match Russia!

In the early hours of October 7, 2023, following the outbreak of the war, the world’s attention was focused on the Israel-Gaza line. While Ukraine flagrantly supported Israel, Russia, in stark contrast, conveyed a strong and meaningful message of support for Palestine. The statement read, “We support the establishment of an independent Palestinian state within the 1967 borders with East Jerusalem as its capital.” Following these attacks, Israel retaliated by initiating the “Iron Sword” operation, with an announcement from the Israeli military stating, “The Israeli army is now on war alert. Hamas will bear the consequences of these attacks.”

Israel’s Prime Minister Benjamin Netanyahu had commented, “We are at war. Our enemy will pay a price like never before.” Hamas leader Ismail Haniyeh, reacting to the assault on the Al-Aqsa Mosque, highlighted that they were engaged in a “heroic battle.” Amidst these developments in the region, Russia had issued a full support message for Palestine. The Russian Foreign Ministry’s statement read, “We support the establishment of an independent Palestinian state within the 1967 borders with East Jerusalem as its capital.” Unfortunately, the devout hero Erdoğan was trying to gloss over the situation with bland and stale remarks.

Hamas had broadcasted footage of their air-armed units prepared against the occupying Israel.

The Izz al-Din al-Qassam Brigades announced on the morning of October 7, 2023, that they had launched an operation named “Al-Aqsa Deluge” against Israel, which had occupied their lands, sharing various preparation footages using different aerial vehicles. Hamas had also shared images of its air-armed units prepared against the occupying Israel.

The Islamic Resistance Movement of Palestine, Hamas, had broadcasted on their social media accounts footage of the preparations of the “Hawk Flock,” a branch of the Izz al-Din al-Qassam Brigades. In this footage, it was apparent that Izz al-Din al-Qassam Brigades’ units equipped with powered parachutes were practicing in areas designed as “Israeli military points.”

Israelis fleeing into the desert after Hamas’s operation!

The tension in the area escalated following the operation by Hamas’s armed wing that infiltrated Israeli lands. As Hamas began to capture and detain the Israeli forces, Israeli citizens wanting to save their lives started fleeing from the country. Some Israelis were seen desperately fleeing into the desert. Many Israelis rushed to airports, while others were seen venturing into deserts. The sight of Israelis fleeing in sheer panic had left many astonished. Meanwhile, there were talks of thousands of Israeli soldiers and police being captured and kidnapped. If Zionist Israel decided to enter Gaza to rescue them, they were poised to get stuck in a quagmire from which they may never emerge!

Call for Unity and Solidarity from Hamas

Commander of the Al-Qassam Brigades, Mohammed Deif, highlighted that the Al-Aqsa Deluge would be significantly larger than Zionist Israel anticipated. He urged the Islamic and Arab worlds to unite and join forces to erase Israel’s occupation, emphasizing the necessity for “everyone with a firearm to deploy it now.” Deif called for those who could not participate in the Al-Aqsa Deluge operation to at least support this solidarity and reminded them to follow the instructions and announcements they broadcasted carefully.

Israel stated that Hamas controlled seven Gaza Strip communities: Sderot, Nahal Oz, Kfar Haza, Magen, Sufa Beheri, and Gaza General Command. Zionist Herzog’s Apparent Bewilderment!

Following the regional conflicts, Israeli President Isaac Herzog made a statement. Acknowledging they were going through a challenging period, Herzog said, “We will do everything to protect ourselves,” attempting to boost the morale of the startled Jewish community.

Palestinian President Abbas emphasized the Palestinian people’s right to defend themselves against Israeli attacks.

The Palestinian President, Mahmoud Abbas, has stated that his people have the right to defend themselves against Israeli attacks. Abbas held a meeting with top officials to discuss the recent actions taken by Hamas’s Al-Qassam Brigades against Israel. He emphasized the importance of safeguarding the Palestinian citizens and their right to protect themselves.

As reported by the Palestinian official news agency, WAFA, President Abbas convened a meeting in Ramallah with senior officials from civilian and security sectors to discuss the “Al-Aqsa Deluge” operation launched by Hamas’s Al-Qassam Brigades from Gaza against Israel. During the meeting, Abbas emphasized the importance of protecting the Palestinian people and stated that “they have the right to defend themselves against the terror of occupying forces and settlers.” Abbas also shared his position on the matter.

Announcing his directive to provide “all necessary elements to ensure the perseverance and resilience of Palestinian offspring against crimes committed by Israeli occupation and settler gangs,” Abbas would preside over a meeting with the leadership cadre in the Palestinian administration.

Indeed, with the intellectual foundation and scientific programs prepared with Erbakan, the final phase of the tangible transformation of THE WORLD’S CHANGE AND THE ERBAKAN REVOLUTION, which was focused on this consciousness and hope through the National Solution, had now commenced with the blessed operation of Hamas.

In this regard, our Master Necmettin Erbakan had said the following:

Indeed, Zionism does not understand mere words; we will impose sanctions!.. However, we will achieve this using highly specialized and advanced technologies, without weapons and conflict, forcing the cruel forces to surrender!..

For this, “technology is a gift from Allah (the Creator) to us Muslims,” technologies are being prepared to redirect their missiles back onto them. Systems are being developed that, through friction and special interactions, generate their own energy and send clusters of thin wires remotely controlled to destroy aircraft. When Iran says, “We have enriched uranium,” that is fine, but compared to theirs, this achievement still signifies very little… If you say, “We should also build aircraft carriers; we should also make atomic missiles,” by the time you prepare for these, external powers have prepared tenfold… Thus, we need new and superior technologies that will render all the weapons systems and technologies on which imperialist and Zionist countries have been working for years ineffective and obsolete, and at a much lower cost!..

Drones and all kinds of computerized equipment,

Technological bugs that can break through the barrier (walls, doors, minefields, barbed and electric barriers) to reach and fulfill their mission,

The latest communication devices that can eavesdrop and evaluate all kinds of national and international strategic conversations and correspondences, yet are absolutely unbreakable,

Tools like synthetic medicine capsules, remotely controlled and imperceptible – akin to “artificial genies,” designed to track and destroy computer systems, technological projects, treacherous and aggressive attempts, and very special and covert spy networks;

From their design and project initiation,

In their model and trial stages,

In their mass production and development phases,

A promotional video showcasing all with real and sample footage evoked wonder and admiration, and thus:

“In the end times and in the blessed war of the Hazrat Mahdi against the Dajjal, it was thus proved how the glad tidings that ‘gunpowder will not catch fire,’ weapons will not detonate” will become a reality.

All these marvelous preparations would certainly not going to be left incomplete or fail. The teams and successors that will implement these superior technologies and humanitarian projects will surely perform their duty and carry Necmettin Erbakan’s National Vision Movement to its goal with the National Solution endeavor (in Turkish Milli Çözüm, and that is the successor of Erbakan in Türkiye)…

Thus, as pointed out in the Quranic verses and prophesized in the hadiths, a bloodless and conflict-free victory will be achieved during the most sacred transformation of Civilization and Maydiyyah. Only the arrogant nose of the occupying and Zionist Israel will be broken; they will be forced into submission, and the venomous arms of the so-called superpower, the Zionist Octopus, will thus be aligned!..

Surah Hashr verse 6 implies this fortunate outcome.

“As for the bounty (the gains without war) they gave to Allah’s Messenger, you made no expedition, neither with horses nor camels. But Allah gives power to His messengers over anyone He wills. And Allah has power over all things.” (Hashr: 6)

Indeed, by the grace and favor of Allah, a great victory will be achieved without war and attack, and some gangrenous boils will be lanced and cleaned. There will be no need for the all-consuming and devastating conflicts covering the entire world… As foretold by great figures like Muhyiddin-i Arabi, “Gunpowder will not explode,” meaning through high and special technologies, the destructive force of primarily atomic bombs and other nuclear warheads will not be ignited, putting an end to the Zionistic-Crusader driven exploitation, injustice, and immoral oppression. Thus, the last and greatest Islamic revolution, the awaited historical peace and prosperity civilization, will materialize painlessly and smoothly.

 


[1] 6 Oct 2012, sozcu.com.tr

Bu makalenin Arapçası:

         

بدأ التغيير الفكري العالمي من تركيا

وبدأ التغيير الفعلي العالمي من فلسطين!

 

!قوات حماس استولت على نقطة الحدود التابعة لإسرائيل

أعلنت حماس في السابع من أكتوبر 2023 عن سيطرتها، ضمن عملية “طوفان الألقصى” التي بدأها جناحها المسلح من الواضح أن العناصر “كيرم أبو سالم” الموجودة في جنوب شرق قطاع غزة والتابعة لإلسرائيل، بالإضافة إلى النقطة العسكرية المجاورة. وقد تم مشاركة الصور المتعلقة بالتقاط هذه النقطة من قبل أعضاء كتائب عز الدين القسام.

ومن هذه الصوركان من الواضح أن العناصر المرتبطة بكتائب القسام قاموا بغارة على كيرم أبو سالم باستخدام الطائرات الشراعية وألقوا القبض .العديد من جنود إسرائيل

بالإضافة إلى ذلك، تبين من اللقطات أن عناصر من القسام يرتدون الزي العسكري بالكامل، اشتبكوا مع جنود الاحتلال في المنطقة المذكورة، ثم سيطروا على المنطقة بشكل كامل. وأكدت هيئة الإذاعة العامة الإسرائيلية (كان) في خبرها أن مجموعة مسلحة تسللت إلى المناطق الإسرائيلية من غزة، وسيطرت على مركز للشرطة في مدينة سديروت وحاصرت المنطقة، واضطر الجيش الإسرائيلي إلى الاشتباك مع المجموعات المسلحة. إن أكبر الهجمات وأكثرها رعبا ضد إسرائيل كانت تحدث من حيث الصهاينة، وكانت إسرائيل مندهشة بكل بساطة.

كان يُكتب ويُناقش أن ما لا يقل عن 900 إسرائيلي قد قُتلوا في هذه الهجمات المجيدة، ومع ذلك كان هناك الآلاف من المصابين. وكذلك، كان هناك الآلاف من المفقودين وما كان لـلموساد واستخبارات الجيش الإسرائيلي أي معلومات حول استعدادات هذا الهجوم المُخطط له والمفاجئ. أما الصهيوني نتنياهو، فقد أعلن أن إسرائيل كانت في حالة حرب فعلية. نتيجة لهذا الهجوم من حماس، كانت الهجمات القاسية وغير المتناسبة من قبل إسرائيل الصهيونية، التي كانت تبحث عن فرصة وذريعة للهجوم على الشعب الفلسطيني الأبرياء، نُشرت أنباء عن استشهاد المئات (500 حتى الآن) من المدنيين المسلمين الأبرياء وإصابة الآلاف من الفلسطينيين. وكما كان يظهر من اللقطات التلفزيونية، كانت غزة كلها تحت الهجوم وكان يجري تنفيذ خطة دمر مروعة…

تذكروا، وفقًا لتقرير استخباراتي أمريكي خاص جدًا، كان”التوقع بعدم وجود إسرائيل على خريطة 2024″ مبنيًا على أي مخاوف؟ ونُشر تقرير استخباراتي أمريكي (2012) الذي أثار غضب إسرائيل. وفي خطة 2024، لم يتم تضمين إسرائيل في الشرق الأوسط، مما يعني أنه تم تحذيرها من أنها ستنهار قبل ذلك التاريخ. وتبين أن تقريراً بعنوان “التحضير للشرق الأوسط ما بعد إسرائيل” أعدته أجهزة الاستخبارات الأميركية، المكونة من 16 وكالة استخباراتية، مطلع ذلك العام. وذكر المحلل السياسي كيفن باريت أن تقرير مجتمع الاستخبارات خلص إلى أنه في ظل ظروف صعود الصين، “لن يكون لدى الولايات المتحدة الموارد العسكرية والاقتصادية اللازمة لمواصلة دعم إسرائيل”.

ووقفا لباريت، فإن التقرير يقتضي أن “الولاياتِ المتحدة يجب لها أن تحقق مصالحها الوطنية الخاصة وأن تتخلى عن إسرائيل وأن تدعها إلى مصيرها”.

وإن ما قاله كيسنجر الذي تم نقله من قبل صحيفة نيويورك بوست بالضبط ” لن تكون هناك إسرائيل بعد الآن في ضمن عشر سنوات…” يعكس حقيقة غامضة. ولم يستطع كيسنجر أن يقول إن إسرائيل في خطر، وأنه حتى لو أنفقنا تريليونات الدولارات الإضافية وسحقنا أعداءها بجيشنا الأمريكي، فمن الممكن إنقاذ إسرائيل. ولم يكن يقول إن إسرائيل يمكن إنقاذها بطريقة أو بأخرى إذا انتخبنا صديق نتنياهو القديم ميت رومني. ولم يكن يقول إننا إذا قصفنا إيران، فإن إسرائيل يمكن أن تستمر في الوجود. باختصار، لم يتمكن من تقديم أي مخرج. لقد كان ببساطة يصرح بهذه الحقيقة ويقول ببساطة وبلا حول ولا قوة: “في عام 2024، لن تكون إسرائيل موجودة”.[1]

ومن العجب أيُّ الآيات والأحاديث وأي أخبار العلماء استخرجت هذه النتيجة تم التوصل إليها؟

ما الذي يكمن وراء هذه الشكوك العميقة والمخاوف الشديدة لدى الاستراتيجيين الصهاينة والإمبرياليين؟

وبناء على ذلك، يقترب الانهيار المتتالي لكل من حزب العدالة والتنمية وإسرائيل. وأولئك الذين ظنوا أنهم سينجون إذا أصبحوا رئيسًا مرة أخرى، قد خُدعوا أيضًا!

هذه العملية المقدسة، التي بدأتها حماس وذهلت عقول المضطهدين الصهاينة، من المؤمل أن تؤدي إلى نهاية إسرائيل…

نعم، لقد قام أستاذنا العزيز أربكان بإعداد الأسس الفكرية والمشاريع العلمية لتحول “النظام العادل والعالم الجديد”، وهو الحاجة الأهم والأساسية للإنسانية وخاصة المسلمين… أما “الحل الوطني” فقد ركز على هدف حماية وإنضاج هذه الخطط والبرامج المباركة وإيصالها إلى العلماء ورجال الدولة المتميزين في العالم، وبإذن الله تم تحقيق تقدم مهم في مجال الوعي… والآن، كان هذا الجهاد الشجاع والمشرف الذي بدأته حماس في فلسطين، بداية التحول الميمون للعالم، والانهيار الفعلي لإسرائيل الصهيونية…

وعندما أدان خَدَم الصهيونية والكفار الصليبيون،والولايات المتحدة الأمريكية ودول الاتحاد الأوروبي، حركة حماس، نشروا رسائل دعم الإسرائيل. وأعلنت البرازيل أنها ستدعو إلى عقد اجتماع طارئ لمجلس الأمن التابع للأمم المتحدة. وأعلنت كتائب القسام التابعة لحركة حماس، أنها أطلقت عملية شاملة ضد إسرائيل تحت اسم “طوفان الأقصى” في 7 أكتوبر 2023. وبينما أُطلقت آلاف الصواريخ من غزة باتجاه إسرائيل، تسللت الجماعات المسلحة إلى المستوطنات في المنطقة. وفي أعقاب عملية “طوفان الأقصى”، شن الجيش الإسرائيلي هجوما على قطاع غزة بعشرات الطائرات الحربية. دعا الرئيس رجب طيب أردوغان، في خطابه أمام المؤتمر الكبير الاستثنائي الرابع لحزب العدالة والتنمية، الجانبين الإسرائيلي والفلسطيني إلى التصرف باعتدال ببيان غير قوي وقال: “نحن كتركيا ندعو جميع الأطراف إلى ضبط النفس في ضوء الأحداث التي وقعت في إسرائيل هذا الصباح والابتعاد عن الخطوات المتهورة التي من شأنها أن تزيد من تصعيد التوترات”.

السيد أردوغان تحدث كما لو كان يتحدث عن قوتين متساويتين. وكأن الأمر أن فلسطين وإسرائيل متساويان على حق أو على خطأ. وكأن إسرائيل الصهيونية والإرهابية لم تأت بالقوة واحتلت الأراضي الفلسطينية وزادت الأراضي التي استولت عليها 50 مرة منذ قيامها. وكأن إسرائيل لم تستفز الشعب الفلسطيني باستمرار وتضجره بما تمارسه من قمع ومجازر منذ سنوات!.. وبهذا الموقف غير حساس وغير المتسق دعا إلى الاعتدال من الجانبين!

أيها البطل الذي شن الحرب على سوريا والأسد إلى جانب أمريكا، بسفسطة الربيع العربي التي صممت لغرض إسرائيل الكبرى!..

أيها الزعيم العالمي (!) السيد أردوغان الذي في نطاق نفس المؤامرة الشريرة، وقف إلى جانب الغرب الصليبي في عمليات تشتيت ليبيا ضد القذافي، الذي كانت جريمته الكبرى مساعدة الفلسطينيين وتدريبهم، كما قدم مدينة إزمير للاستخدم كقاعدة للهجوم.

والآن، ما الفائدة التي ستفعلها إذا لم تتمكن من تقديم جانبك والوقوف بشكل علني ضد هجمات الإبادة الجماعية التي تشنها إسرائيل ضد الشعب الفلسطيني، بدلاً من أن تكون “محايداً في الوسط؟..”

وشدد المتحدث باسم مجلس الأمن القومي بالبيت الأبيض على أن الولايات المتحدة “تدين بشكل لا لبس فيه” هجمات حماس ضد المدنيين الإسرائيليين وتقف إلى جانب الحكومة والشعب الإسرائيليين. وذكر المتحدث أن مستشار الأمن القومي بالبيت الأبيض جيك سوليفان التقى بنظيره الإسرائيلي تساحي هنغبي وسيظل على اتصال وثيق.

وقال وزير الخارجية الأمريكي أنتوني بلينكن: “إن الولايات المتحدة تدين بشكل لا لبس فيه هجمات حماس المروعة ضد إسرائيل. سنواصل البقاء على اتصال وثيق مع شركائنا الإسرائيليين. وأظهرت الولايات المتحدة كفرها مؤيدة حق إسرائيل في الدفاع عن النفس بقولها: “نحن نتضامن مع إسرائيل حكومة وشعبا”.

كما أدلى مفوض الأمم المتحدة السامي لحقوق الإنسان، فولكر تورك، ببيان يناسب للإسرائيل: “أشعر بالصدمة والفزع إزاء التقارير التي تفيد بأن الجماعات الفلسطينية المسلحة أطلقت مئات، وربما الآلاف، من الصواريخ العشوائية باتجاه إسرائيل، مما أدى إلى مقتل عشرات الإسرائيليين وإصابة مئات آخرين. كما أشعر بقلق عميق إزاء التقارير التي تفيد باحتجاز مدنيين إسرائيليين كرهائن. واضطرت القوات الإسرائيلية أيضًا إلى الرد بغارات جوية على قطاع غزة المكتظ بالسكان. وإنني أدعوكم إلى اتخاذ كل الاحتياطات اللازمة لمنع وقوع إصابات بين المدنيين هناك. وأدعو إلى وضع حد فوري لأعمال العنف. وأدعو جميع الأطراف والدول الرئيسية في المنطقة إلى تهدئة التوترات لمنع المزيد من إراقة الدماء”. يا للعجب، تصريحات سيد أردوغان والرجل الذي هو مفوض الأمم المتحدة كانت هي نفسها تقريبًا!؟

دعم أوروبا الصليبية لإسرائيل وبيانهم رد فعل على حماس!

مستخدما التعبيرات التالية: X وقال رئيس مجلس الاتحاد الأوروبي، شارل ميشيل، في بيانه على منصة التواصل الاجتماعي    

أدين بشدة الهجمات العشوائية التي شنت هذا الصباح ضد إسرائيل وشعبها، وألحقت الرعب والعنف بمواطنين أبرياء“.

كما أدانت رئيسة المفوضية الأوروبية أورسولا فون دير لاين حماس وقالت قائمةً بالتقييم: “لإسرائيل الحق في الدفاع عن نفسها ضد مثل هذه الهجمات الغادرة“.

كما شارك الممثل الأعلى للاتحاد الأوروبي للشؤون الخارجية والسياسة الأمنية جوزيب بوريل الرسالة، “أنا متضامن تمامًا مع إسرائيل.”

وقال المستشار الألماني أولاف شولتس كأنه يمزق نفسه: “لقد صدمنا إطلاق الصواريخ من غزة وتزايد العنف. وتدين ألمانيا هذه الهجمات التي تشنها حماس وتقف إلى جانب إسرائيل”.

وقال الرئيس الفرنسي إيمانويل ماكرون وهو نشر رسالة أيضًا: “إنني أدين بشدة الهجمات الإرهابية التي تضرب إسرائيل حاليًا. وأعرب عن تمنياتي بالتضامن مع أولئك الذين ماتوا وعائلاتهم وأقاربهم”.

صرح رئيس الوزراء البريطاني ريشي سوناك بأنه صدم من الهجمات الإسرائيلية على المدنيين. وقال سوناك معنفا: “إن حق إسرائيل في الدفاع عن نفسها هو حق مطلق”.

كما نشر مسؤولون من بلجيكا وإسبانيا وإيطاليا وسويسرا وأيرلندا وهولندا وكرواتيا والنمسا واليونان والتشيك وسلوفينيا وفنلندا وبولندا وليتوانيا ولاتفيا وإستونيا وكوسوفو رسائل ترد على حماس وتدعم إسرائيل.

ولكن لماذا ظل هؤلاء الكفار الصليبيون صامتين بينما كانت إسرائيل المسعورة تذبح الفلسطينيين الأبرياء كل يوم لمدة 60 عامًا؟

وأعلن أن وزير الخارجية المصري سميح شكري أجرى اتصالات مكثفة مع مسؤولين دوليين لتهدئة التوتر بين فلسطين وإسرائيل.

ودعت وزارة الخارجية السعودية في بيانها إلى “وقف فوري لأعمال العنف بين إسرائيل والفلسطينيين” وقالت: “إننا نتابع التطورات غير المسبوقة بين عدد من الجماعات الفلسطينية وقوات الاحتلال الإسرائيلي، والتي أدت إلى ارتفاع مستويات العنف على جبهات متعددة.” وبهذه المقولة لقد تصرفوا مع السيد أردوغان وكأنهم تلقوا تعليمات من نفس المركز!؟

ولكننا كمسلمين مؤمنين وحساسين..وأصحاب الضمائر والأخلاق؛ إننا نقف مع وخلف الشعب الفلسطيني المظلوم وجهاد حماس المجيد بدعواتنا وبكل أنواع المساعدة!.. وهذا الموقف هو من متطلبات الإسلام والإنسانية على حد سواء!.. وعندما يتخلصون من هذه العقلية الصهيونية الإرهابية والمحتلة القاتلة وشبكة الشر، فإن اليهود ذوي المشاعر الصادقة والعادلة والإنسانية والحساسة سوف يرتاحون أيضًا ويعيشون في سلام!..

لقد اتخذ كليجدار أوغلو موقفا أكثر حساسية وثباتا من أردوغان!

زعيم حزب الشعب الجمهوري، كمال كليجدار أوغلو، حول العملية التي نفذتها فلسطين ضد إسرائيل هذا الصباح مستخدما هذه الكلمات: “لطالما كانت فلسطين دولة تسعى إلى الحقوق والشعب المضطهد. نحن دائما مع الشعب الفلسطيني. بالطبع نحن ضد الحرب!” حضر كلجدار أوغلو “ورشة عمل لقاء الأناضول للإعلام المحلي” التي عقدت في منطقة مرمريس في موغلا. وفي رده على أسئلة الصحفيين خلال استراحة الحدث الذي نظمته بلدية مرمريس، قال كلجدار أوغلو عن الهجوم الذي شنته حماس على إسرائيل هذا الصباح بموقف محكم:

إن فلسطين دولة تسعى منذ فترة طويلة إلى الحصول على الحقوق والشعب المضطهد. نحن دائما مع الشعب الفلسطيني. بالطبع نحن ضد الحرب. وفي ضمن الإجراءات الديمقراطية، يجب على المنظمات الدولية أيضًا أن تتدخل لضمان السلام وضمان حقوق الشعب الفلسطيني.”

الدعم الكامل من الولايات المتحدة لإسرائيل! فيا أيتها الأمة الإسلامية ويا زعيم العالم! ومع من أنتم؟

وأدلى وزير الدفاع الأمريكي ببيان حول الصراع بين إسرائيل وحماس، مذكرًا بأنهم يدعمون إسرائيل، وقال: “سنرسل لإسرائيل كل ما تحتاجه“.

أعلنت كتائب عز الدين القسام، الجناح المسلح لحركة حماس، أنها أطلقت نحو خمس آلاف صاروخ وقذيفة هاون في المرحلة الأولى من عملية طوفان الأقصى التي شنتها ضد إسرائيل. شن الجيش الإسرائيلي هجوما على قطاع غزة المحاصر. وقال الضيف، إن الشعب الفلسطيني قام بثورة من جديد وعاد إلى مشروع إقامة الدولة، وقال محذرا: “لقد قررنا وقف انتهاكات إسرائيل وقمعها واحتلالها، وأطلقنا عملية طوفان الأقصى ضد إسرائيل“.

لم يكونوا غيورين حتى مثل روسيا!

بعد اندلاع الحرب في ساعات الصباح الأولى من يوم 7 أكتوبر/تشرين الأول 2023، كانت أنظار العالم على خط إسرائيل-غزة. وفي تناقض صارخ مع أوكرانيا، التي أعلنت دعمها لإسرائيل، كانت رسالة روسيا بشأن الدعم الكامل لفلسطين ذات معنى. وفي ضمن البيان قالت: “نحن نؤيد إقامة دولة فلسطينية مستقلة”. وعقب هذه الهجمات شنت إسرائيل عملية “السيف الحديدي” ردا على ذلك، وهددت في البيان الذي أصدره الجيش الإسرائيلي بأن “الجيش الإسرائيلي في حالة تأهب حربي. وستعاني حماس من عواقب هذه الهجمات”.

وقال رئيس الوزراء الإسرائيلي بنيامين نتنياهو: “نحن في حالة حرب. عدونا سيدفع ثمناً لم يعرفه من قبل”. أكد القيادي في حركة حماس، إسماعيل هنية، أنهم يخوضون “حربًا بطولية” ردًا على الاعتداء على المسجد الأقصى.

وبينما كان كل هذا يحدث في المنطقة، أصدرت روسيا أيضًا رسالة دعم كامل لفلسطين. وجاء في بيان وزارة الخارجية الروسية: “إننا نؤيد إقامة دولة فلسطينية مستقلة ضمن حدود عام 1967، وعاصمتها القدس الشرقية”. ولسوء الحظ، كان البطل الديني أردوغان يحاول إخفاء الوضع بكلمات تافهة ومبتذلة.

وكانت حركة حماس قد نشرت صورا لعناصرها المسلحة المحمولة جوا وهم يستعدون ضد إسرائيل المحتلة

وأعلنت كتائب عز الدين القسام إطلاقها عملية تسمى “طوفان الأقصى” ضد إسرائيل التي احتلت أراضيها، صباح يوم 7 أكتوبر 2023، ونشرت صورا للاستعدادات التي تمت بمختلف الطائرات للعملية الإسرائيلية. كما نقلت حركة حماس صورا لقواتها المسلحة مع طائراتها وهي تستعد ضد إسرائيل المحتلة.

نشرت حركة المقاومة الإسلامية الفلسطينية (حماس)، عبر حساباتها على مواقع التواصل الاجتماعي، صورا لاستعدادات “قواتها المسلحة” المسماة “سرب صقر” التابعة لكتائب عز الدين القسام، قبل عملية طوفان الأقصى. وتبين من هذه الصور أن عناصر من كتائب عز الدين القسام المظلية الآلية كانوا يتدربون في مناطق مصممة لتكون “نقاطا عسكرية إسرائيلية.”

الإسرائيليون الذين ألقوا بأنفسهم في الصحراء بعد عملية حماس بدأوا بالفرار مذعورين!

وتزايدت حدة التوتر في المنطقة بعد العملية التي شنها الجناح المسلح لحركة حماس بالتسلل إلى الأراضي الإسرائيلية. وبينما بدأت حماس في أسر القوات الإسرائيلية المحتجزة، بدأ المواطنون الإسرائيليون في الفرار من البلاد لإنقاذ حياتهم. وتم التقاط اللحظات التي ألقى فيها بعض الإسرائيليين أنفسهم في الصحراء وحاولوا الفرار من المنطقة في حالة من الذعر بالكاميرا. وبينما توافد العديد من الإسرائيليين إلى المطارات، ألقى بعضهم بأنفسهم في الصحراء. وأذهلت صور الإسرائيليين وهم يركضون للنجاة بحياتهم، محاولين الابتعاد عن المنطقة في حالة من الذعر. وفي الوقت نفسه، ترددت شائعات عن احتجاز واختطاف الآلاف من الجنود وأفراد الشرطة الإسرائيليين. ولو أن إسرائيل الصهيونية دخلت غزة لتأسرهم وتنقذهم لبقيت في مستنقع لا تستطيع الخروج منه!

دعوة من حماس للوحدة والتماسك

صرح قائد كتائب القسام محمد الضيف أن طوفان الأقصى سيكون أكبر بكثير مما تصورته وتوقعته إسرائيل الصهيونية، ودعا العالم الإسلامي والعربي إلى التوحد والتكاتف لمحو الاحتلال الإسرائيلي مؤكدا و”كل من لديه بندقية يجب أن يخرجوها الآن.” وطالب ضيف الذين لم يتمكنوا من المشاركة في عملية طوفان الأقصى أن يدعموا هذا التضامن على الأقل، وذكرهم بضرورة اتباع التعليمات والبيانات التي ينشرونها بعناية.

وأكدت إسرائيل أن 7 تجمعات سكانية في قطاع غزة تخضع لسيطرة حماس. وشملت هذه سديروت، ناحال عوز، كفار هازا، ماجن، صوفا بحيري والقيادة العامة في غزة.

وكان هرتسوغ الصهيوني في ذهول يجلب الأنظار!

وفي أعقاب الصراعات التي تشهدها المنطقة، أدلى الرئيس الإسرائيلي إسحاق هرتزوغ ببيان. قال هرتسوغ إنهم كانوا يمرون بوقت عصيب، وحاول رفع الروح المعنوية والثبات لليهود المذعورين بقوله: “سنفعل كل شيء لحماية أنفسنا”.

وشدد الرئيس الفلسطيني عباس على حق الشعب الفلسطيني في الدفاع عن نفسه ضد الهجمات الإسرائيلية.

أعلن الرئيس الفلسطيني محمود عباس أن للشعب الفلسطيني الحق في الدفاع عن نفسه ضد الهجمات الإسرائيلية. وكان عباس قد جمع مسؤولين رفيعي المستوى لمناقشة العملية التي شنتها كتائب عز الدين القسام التابعة لحماس ضد إسرائيل. وذكر رئيس فلسطين أنه من الضروري حماية الشعب الفلسطيني وأكد أن له الحق في حماية نفسه.

وبحسب وكالة الأنباء الفلسطينية الرسمية وفا، فقد أحضر عباس مسؤولين مدنيين وأمنيين كبار إلى رام الله لبحث تطورات عملية “طوفان الأقصى” التي أطلقتها كتائب عز الدين القسام، الجناح المسلح لحركة حماس، من قطاع غزة المحاصر. وشدد عباس في كلمته أمام اللقاء على ضرورة حماية الشعب الفلسطيني، وقال معبرا عن موقفه: “من حق الشعب الفلسطيني أن يحمي نفسه من إرهاب قوات الاحتلال والمستوطنين”.

وسيترأس عباس، اجتماعا مع قيادة الحركة في الإدارة الفلسطينية وهو الذي أعلن أنه وجّه “بتوفير كل المقومات اللازمة لبقاء أطفال الشعب الفلسطيني على قيد الحياة بالصمود والمقاومة ضد الجرائم التي يرتكبها الاحتلال الإسرائيلي وعصابات المستوطنين”،

نعم، إن المرحلة الأخيرة من المرحلة الفعلية ل”التحول العالمي وثورة أربكان” التي تم إعداد بنيتها الفكرية وبرامجها العلمية مع أربكان وتركز هذا الوعي والأمل مع الحل الوطني، قد بدأت بعملية حماس المباركة…

وقد قال أستاذنا أربكان في هذا الموضوع ما يلي:

نعم الصهيونية لا تفهم الكلام، سنفرض العقوبات!.. لكننا سنحقق ذلك بتقنيات خاصة وعالية جدًا، بلا أسلحة ودون صراع، وسنجبر القوى القاسية على الاستسلام!..

ولهذا السبب “التكنولوجيا نعمة من الله علينا نحن المسلمين” ويتم إعداد تقنيات من شأنها أن ترد صواريخهم وتوجهها نحو أنفسهم. ويجري تطوير أنظمة تقوم بإرسال عدة كرات رفيعة من الأسلاك، تنتج طاقتها الخاصة نتيجة الاحتكاك والمؤثرات الخاصة ويتم التحكم فيها عن بعد، إلى الطائرات وتدميرها. وها هو إيران تقول إنها قامت بتخصيب اليورانيوم، وهذا كله جيد وجميل، لكن هذا التطور لا يزال لا يعني شيئا مقارنة بتطورهم… فإذا قلت: “دعونا نبني حاملة طائرات، دعونا نبني صاروخا ذريا أيضا”، بينما أنت تحاول إعداد هذه الأشياء، والقوى الأجنبية تستعد بعشرة أضعاف… إذا كان الأمر كذلك، فإن الأمر يتطلب تقنيات جديدة ومتفوقة من شأنها أن تجعل جميع أنظمة الأسلحة والتكنولوجيات التي تعمل عليها وتجهزها الدول الإمبريالية والصهيونية منذ سنوات غير فعالة وغير صالحة، وستكون تكلفتها أقل بكثير!..

الطائرات بدون طيار وجميع أنواع المعدات المحوسبة،

والحشرات التكنولوجية المتحركة التي تمر عبر الجدران والأبواب والبيئات الملغومة والشبكات السلكية والعوائق والكهربائية وتصل إلى هدفها وتؤدي واجباتها،

وأحدث أجهزة الاتصالات النظامية التي تستمع وتقيم جميع أنواع المحادثات والمراسلات الاستراتيجية الوطنية والدولية، ولكن لن يتم فك شفرتها أبدًا،

والتي تتبع وتدمير أنظمة الكمبيوتر، والمشاريع التكنولوجية، ومحاولات الخيانة والاعتداء، وشبكات تجسس خاصة وسرية للغاية، تشبه كبسولات المخدرات الاصطناعية، يتم التحكم فيها عن بعد ومن المستحيل اكتشافها؛ نوع من نماذج “الجني الاصطناعي”؛

وبدايات التصميم والمشروع،

ومراحل النموذج والمحاكمة،

ومراحل الإنتاج والتطوير،

وأثار الفيلم الترويجي، لهذه المشروعات الذي يعرض لقطات فيديو حقيقية ونموذجية، الدهشة والإعجاب

وبذلك ثبت مدى صحة الخبر المبشر: “في آخر الزمان وفي حرب المهدي المقدسة ضد المسيح الدجال لن ينفجر البارود و لن ينفجر السلاح أيضا.”

كل هذه الاستعدادات الرائعة لن تذهب سدى بالتأكيد. إن الفرق والأتباع الذين سينفذون هذه التقنيات المتفوقة والمشاريع الإنسانية سيقومون بالطبع بواجبهم ويحملون هدف أربكان في الرؤية الوطنية إلى هدفه بجهد الحل الوطني…

وهكذا، كما تشير الآيات وتبشر بها الأحاديث، سيتم تحقيق نصر غير دموي وغير قتالي في أقدس تحول للحضارة والمهدي في التاريخ. ولن ينكسر إلا أنف إسرائيل المحتلة والطاغية الصهيوني المتغطرس، وستضطر إلى الاستسلام، وستخضع لأذرع الأخطبوط الصهيوني السامة، التي يظن أنها القوة العظمى الأخرى!..

وتشير الآية السادسة من سورة الحشر أيضًا إلى هذه النتيجة السعيدة:

﴿وَمَاۤ أَفَاۤءَ ٱللَّهُ عَلَىٰ رَسُولِهِۦ مِنۡهُمۡ فَمَاۤ أَوۡجَفۡتُمۡ عَلَیۡهِ مِنۡ خَیۡلࣲ وَلَا رِكَابࣲ وَلَـٰكِنَّ ٱللَّهَ یُسَلِّطُ رُسُلَهُۥ عَلَىٰ مَن یَشَاۤءُۚ وَٱللَّهُ عَلَىٰ كُلِّ شَیۡءࣲ قَدِیرࣱ﴾

نعم بإذن الله وفضله سيكون نصر عظيم بلا حرب ولا هجوم، إلا فتح وتنظيف بعض الدمامل الغنغرينية التي ستغطي العالم كله وتسبب الخراب…

ولن تكون هناك حاجة للصراعات التي تؤدي إلى تدمير البشرية…

مع اخبارالذوات العظماء مثل محيي الدين العربي، “البارود لن ينفجر”، أي أن قمع الاستغلال والظلم والفجور الذي يسيطر عليه الصهاينة الصليبيون سينتهي، وذلك بفضل التقنيات العالية والخاصة التي لها تأثير رهيب في منع القوة التدميرية، وخاصة ستكون القنابل الذرية وغيرها من الرؤوس الحربية الصاروخية النووية لن تطلق النار.”


[1] 6 اكتوبر 2012 – sozcu.com.tr

 

0 0 votes
Değerlendirmeniz

Makale Paylaşım Sayısı: 

Ahmet AKGÜL

Ahmet AKGÜL

Yorumu Takip Et
Bildir
guest
66 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet Akif AVC

Hakkın Hakimiyeti Yakındır İnşallah!..
Aziz Erbakan Hocamızın, siyasi ve teknolojik altyapısını hazırladığı ve Milli Çözümün inanıp sahip çıktığı ADİL DÜZEN Medeniyetine ramak kaldı inşallah. Rabbimiz, daima haktan taraf olup, ihsan ve ihlasla gayret edenlerden etsin bizleri.

Enbiyâ Suresi 18. Ayet:

بَلْ نَقْذِفُ بِالْحَقِّ عَلَى الْبَاطِلِ فَيَدْمَغُهُ فَاِذَا هُوَ زَاهِقٌۜ وَلَكُمُ الْوَيْلُ مِمَّا تَصِفُونَ

Hayır, doğrusu Biz Hakkı Bâtılın üstüne fırlatırız, O da onun beynini darmadağın-mahvedip bitirir. (Ardından) Bir de bakarsın ki, o (bâtıl ve barbar rejimler, zalimler ve işbirlikçiler yıkılıp) yok olup gitmiştir. (Allah’a karşı; “sözünde durmaz, süper güçlerle başa çıkamaz” gibi zanlardan ve) nitelendirdiğiniz yakışıksız sıfatlardan dolayı yazıklar olsun size! [Not: Beyni parçalanan ve fikriyatı boşa çıkarılan bâtıl ve barbar sistemin, geri kalan görkemli gövdesinin çökmesi ve çözülmesi artık kolay ve kaçınılmaz olacaktır.]

https://www.mealikerim.com/21/enbiya/18

Nazlı

Zalimin sonu gelmiştir
Kendileriyle savaşılan ve saldırılan (mü’min) kimselere bundan böyle (silahlı çarpışmaya) izin verildi. Çünkü onlara (sürekli) zulmedilmiştir (ve artık silahla savaşılacak olgunluğa ve hazırlığa da erişilmiştir) ve şüphesiz Allah onlara (Müslümanlara) yardım etmeye (ve zafer vermeye) Kâdir’dir.

Mustafa Yaprakcı

Kuyruk dik durmuyor
Anadolu’da meşhur bir tabir vardır kuyruğu dik tutmak diye. Gerçekten gücü olmamasına rağmen kendini güçlü göstermeye deniliyor. Şimdi ama sen İsrail’e saldırıları sonucunda da dünya kamuoyuna karşı şöyle bir algı yaratmaya çalışıyorlar. İsrail aslında hamas’a kendini bile bile saldırttı büyük İsrail’i kurmak için bir bahane üretmek maksadıyla bahane üretmek için. Tıpkı 11 Eylül saldırılarında olduğu gibi sarsılan prestijlerini tamamlamaya çalışıyorlar ancak mızrak çuvala sığmıyor. ”Evet, Erbakan’la fikri altyapısı ve bilimsel programları hazırlanan, Milli Çözüm’le bu şuur ve umuda yoğunlaşılan DÜNYANIN DEĞİŞİMİ VE ERBAKAN DEVRİMİ’nin fiili aşamasının son ayağı, Hamas’ın kutlu harekâtıyla başlamış bulunmaktaydı…”

S. Turkyilmaz

Kudüs coğrafi bı mesele değil imanı bı meseledir… Prf. Dr. Necmettin ERBAKAN
Kudüs coğrafi bı mesele değil imanı bir meseledir. Prf. Dr. Necmettin ERBAKAN
İmanimizin gereği,
Bizler inançlı ve duyarlı Müslümanlar olarak… Vicdanlı ve ahlâklı tüm insanlar olarak; dualarımızla ve her türlü yardımlarımızla mazlum Filistin halkının ve Hamas’ın şanlı cihadının yanındayız, arkasındayız!.. Bu tavır, hem İslam’ın hem de insanlığın icabıdır!.. Bu Siyonist, bu terörist ve işgalci katil zihniyetten ve şer şebekesinden kurtulunca, samimi, adil ve insani duygu ve duyarlılık taşıyan YAHUDİLER de rahatlayacak ve huzura kavuşacaklardır!..

Aykut Akdağ :::

Siyonizm ve işnirlikçilerin sonu!..
Şeytanın şaheseri siyonizm kendini en zirvede gördüğü anda hiç beklemediği bir şekilde ve çözemediği bir teknoloji ile tüm savunma ve iletişim sistemi felç edilerek hafif silahlarla Filistinli Hamaslı yiğitler eliule jüyük bir darbe aldı!.. yerli ve küresel işbirlikçiler ne kadar çırpınsalar da o çok güvendikleri abd ab yenilecek ve israil haritadan silinecek!.. bu teknolojileri Erbakan Hoca anlattığında inanalara selam olsun!.. zira yakında herkes Erbakan teknolojileri ile siyonizm yom edilecek ve tüm insanlığın hasretle beklediği Adil Düzen kurulacaktır!..

Cihat Gökbel

Ey itrail köpekleri Saklanacak ağaç gölgesi bile bulamayacaksın
Siyonizm; Şeytanın dini ve sapkın Yahudilerin dünyaya hâkimiyet projesidir. Siyonizm’in amaçlarını ve araçlarını bilmeden, ülkemizdeki, bölgemizdeki ve dünya genelindeki siyasi, sosyal ve ekonomik olayları doğru okumak, insani ve milli tavır takınmak ve haklı cephede yer almak mümkün değildir. Siyonizm, kökleri tarihi derinliklere uzanan ve binlerce yıllık hazırlık sonucu bugün maalesef Gizli Dünya Devletini kurmayı başaran, ama Milli Görüşün teşhis ve tedavi metotları ve stratejik manevralarıyla sinsi saltanatı sallanmaya başlayan gayrı insani bir ideolojidir. Kısaca Siyonizm; BATIL’ın ve Barbar Batı’nın en mükemmel ve en mübtezel sistemi ve Şeytanın en şerli düzenidir.

Andolsun, Biz sizi; biraz korkuyla (doğal ve sosyal afetler ve düşman saldırılarıyla), açlık (ve kıtlıkla) ve bir parça da mallardan, canlardan ve semerat (ürün ve evlatlar)dan noksanlaştırmakla (hastalık ve sakatlıkla) imtihan edeceğiz. (Tedbirli ve temkinli hareket ederek) Sabır (sükûnet ve teslimiyet) gösterenleri müjdele (ki, sadece onlar sevaba ve başarıya erişeceklerdir).

(Sabır ehli mü’minlere) Onlara bir musibet isabet ettiğinde, derler ki: “Biz kesinlikle Allah içiniz (O’nun rızası ve davası peşindeyiz) ve şüphesiz (öldükten sonra da) O’na dönücüleriz.” Bakara 155 156

De ki: “Ey mülkün (cümle kâinatın ve bütün varlıkların) gerçek sahibi olan Allah’ım!.. Sen mülkü (devlet ve serveti) dilediğine verirsin ve dilediğinden de mülkü (nimet ve fazileti) çeker alırsın… (Allah’ım, Sen) Dilediğini (ve layık gördüğünü) aziz eder, yüceltirsin; dilediğini (ve hak edeni) de zelil eder alçaltırsın. Ve her türlü hayır ve iyilik Senin elindedir. Gerçekten Sen her şeye Kâdir’sin.”Âl-i İmrân Sûresi 26. Ayet

“(Büyük İsrail’i kurma hesabına, daha önce Osmanlı Devleti’ni yıkan güçler) Şimdi (önce) Irak yok edilip yıkılsın… Ardından Suudi Arabistan, Suriye ve tüm Osmanlı toprağı ve Pakistan’dan Afrika’ya tüm (Müslüman) komşuları parçalansın ve buralar İsrail’in özel hâkimiyet bölgesi yapılsın ve üstelik güvenliği de Türklerce sağlansın (istiyor). Bu planlar yıllar önce General Sharon tarafından hazırlandı. 1996’da ise Siyonist Richard Perle ve Douglas Feith tarafından ayarlandı, şimdi Wolfowitz ve şakirtlerince savunuluyor… Ki bunlar ABD dış politikasını yürüten kişilerden oluşuyor… Bunlar Kudüs’ün, El-Aksa caminin alınmasını ve yıkılmasını istiyorlar… Ve maalesef bunları, Türkiye’nin “İslamcı(!)” hükümeti (AKP’)nin göz yumması ve destek çıkması ile yapıyorlar… Sizin için üzgünüm dostlar… Çünkü siz, bir zamanlar, Ortadoğu’nun (İslam Dünyasının ve farklı kültürden üç kıtanın) çobanları idiniz!.. Ama şimdi kuduz kurtlara yardım ediyorsunuz!.. Siz insanların hükümdarı, mazlumların hamisi iken, şimdi Mammon’un (para putunun ve Siyonist şeytanın) hizmetkarı oldunuz!.. Siz İslam’ın koruyucusu idiniz, şimdi Mescidi Aksanın yıkılışını seyrediyorsunuz!.. ….. İsrail Siyonizm’i bu savaşı, Mukaddes’e (Allah’ın dinine ve değerlerine) karşı veriyor. Bütün insanlığı kendisine kul-köle yapmak istiyor. Artık gözünüzü açın… Bu savaş (şeytani ve Rahmani), manevi güçlerin savaşıdır… Ve Türkiye doğru tarafta yer almalıdır.”[14]

Gülcan

Ya Sabır
Men sabera zafira /sabreden zafere ulaşır.
Hadîs-i Şerîf

Tuba İrem

Kutlu şafağın, Umutlu yolcularıyız !
Bir gün gelecek İsrail’e öyle bir tokat atacağız ki; Bütün hayatı gözlerinin önünden Gazze Şeridi gibi geçecek!…

Prof. Dr. Necmettin Erbakan

Ömer Ali

KİM KİMİN TARAFINDA
Özellikle bazı olaylar tarafları belirlemede netlik kazanmaktadır,ülke ve şahısların açıklamaları,bir kez daha açık ve net ortaya koymuştur.
Her tufan sonrası bir kurtuluş yaşanmıştır.
Şuan ülkemizde aynı şekilde özelleştirilmiş hatta vatandaşlık bile verilmişken aynı durumu bize yaşatmayacaklar ne malum.süreç bu .
Tabiki ERBAKAN hocamız tarafından atılan bir
İmza var,teknolojik teknik bir imzaki yakında herkes görecek.

Osman Nuri

AKP’nin de İsrail’in de artık art arda çöküşü yaklaşmaktaydı. Tekrar Cumhurbaşkanı olunca kurtulacağını sananlar da aldanmaktaydı! MİLLİ ÇÖZÜM İNKILABINA RAMAK KALA..!!!
Allah’a teslim olanlar ile şeytana teslim olanların ahvali ortada… Allah’a teslim olanlar her zaman kazanıyor , şeytana teslim olanlar her daim kaybediyor. Siyonizmi ve işbirlikçilerini deşifre eden tanıtan – Siyonizm’in bozuk batıl düşüncesini fikriyatını boşa çıkaran ve evet Aziz Erbakan Hocamızın, insanlığın ve özellikle Müslümanların en önemli ve öncelikli ihtiyacı olan ADİL DÜZEN VE YENİ BİR DÜNYA değişiminin fikri temellerini ve ilmi projelerini hazırlaması.. Milli Çözüm ise bu kutlu plan ve programlara sahip çıkıp olgunlaştırma ve dünyadaki seçkin bilim ve devlet adamlarına ulaştırma amacına yoğunlaşması ve Allah’ın izniyle şuur konusunda önemli yollar alınması.. Şimdi Filistin’de Hamas’ın başlattığı bu cesur ve onurlu cihat ise, dünyanın hayırlı yönde dönüşümünün ve Siyonist İsrail’in fiili çöküşünün başlangıcıydı… Milli Çözüm’ün Haklılığı ve başarısıyla bütün insanlık mazlumlar mağdurlar Milli Çözüm ile saadete kavuşacak inşaallah … Hiçbir güç bu başarıya engel olamayacak …

MİLLİ ÇÖZÜM’Ü MERAK EDENLERE

Edebiyat, sanat değil; dava, tebligat

Politika, palavra yok; aynı hakikat

Amaç; şeytanı deşifre, şerre barikat

Milli Çözüm; Hakka bağlı, Milli Görüş’tür

ABD uşağı olan; kirli görüştür!..

Laboratuvarız; tahlil, teşhis yaparız

Mikroba göre; fitneyiz, “ters iş”(!) yaparız

Eh, çürük’e çıkanları, terhis yaparız

Milli Çözüm; Furkan ehli, Milli Görüş’tür,

Sanma; Siyonist, sosyalist, pilli görüştür!..

Asla “Layt Müslüman” değil; mert Müslümandır

Zalime, haine karşı; sert Müslümandır

Zulmü hoş gören münafık; dert Müslümandır

Milli Çözüm; çelik gibi, Milli Görüş’tür,

Dönekler; ham paslı demir, telli görüştür!..

Bir mazlumu haksız yere, öldüren zalim

İnsanlığın katli sayar, Kur’an-ı Kerim

Irak, Libya’da soykırım, yapan kâfir kim?

Bunlara arka çıkanlar, kirli görüştür,

Milli Çözüm: vicdan, iz’an; Milli Görüş’tür!..

Aynaya kızacağına, yüzünü yıka

Ey Münafık, hem fossur, hem; burnunu tıka!?.

Yahudi’ye uşak olan, adi yalaka

Devşirme, mason değil bu; Milli Görüş’tür

Taklitçi kopyeci değil, yerli görüştür!..

Evi yananın feryadında, nota aranmaz

Hakkın rızasına talip, halka yaranmaz

Karasinek kire konar, güle daranmaz

Milli Çözüm; sır aynası, Milli Görüş’tür,

Batı; insanlıktan çıkmış, filli görüştür!..

İzzetli fakir; zilletli, zenginden üstün

Okuyan şuurlu insan, denginden üstün

Al bayrağımın değeri, renginden üstün

Milli Görüş, aslımızdır; yerli görüştür,

Sağa sola aldanmayın; şerli görüştür!..

“Hakka hürmet, halka hizmet”; tek amacımız

Mutlu hedeflere varır, dik yamacımız

Ülkem, bölgem, âlem yanar; bitsin acımız

Milli Çözüm, Milli Görüş; düğümümüzdür,

Aşkımız, şarkımız; kutlu, düğünümüzdür!..

Yusuf, Eyyub nebileri, pir tutuyoruz

Gayrı övenle söveni, bir tutuyoruz

Nurla besleniriz; sanma, kir yutuyoruz

Çok haram değil, az helâl; Milli Çözüm’dür,

Davasız, sevdasız olmaz; dertli görüştür!..

Erbakan hayranıyız ya, resmiyet yoktur

Riyakâr münafıkta hiç, ünsiyet yoktur

BOP eş başkanıysa, haysiyet yoktur

Milli Çözüm; öze dönüş, Milli Görüş’tür,

Duamız; “Allah’ım cennetinde görüştür!..”

Sağlam sadık Müslümanız; Atatürkçüyüz

Milliciyiz; maymun değil, Âdem kökçüyüz

Hain arsız yüzüne, tükürükçüyüz

Orhan’lardan Osman’lara; Milli Görüş’tür

Bedavacı, tembel değil; terli görüştür!..
(Kaynak :www.millicozum.com)

HAKKI MERMİ

”Nasıl ki, Kızıldeniz Firavun’a mezar olduysa, Akdeniz de İsrail’e mezar olacaktır.” Prof. Dr. Necmettin Erbakan
Bismillahirrahmanirrahim

(Şimdi, ey bu çağın gafil ve cahilleri!) Sizin kâfir (yöneticileriniz ve süper güç)leriniz onlardan daha mı hayırlıdır? Yoksa sizin için kutsal kaynaklarda (kurtulacağınıza ve başıboş bırakılacağınıza dair) bir beraat mı var ki? (Aynen Firavunlar gibi, bugünkü sömürücü ve saldırgan zalimleri de devirmeyelim ve yerin dibine geçirmeyelim?)

Yoksa onlar: “Biz, ‘birbiriyle yardımlaşıp nusret bulan’ (ve karşısında kimseler duramayan) ‘Güçlendirilmiş bir Cemiyetiz’ (sanki, Birleşmiş Milletleriz” diyerek) mi (şımarıp böbürlenmektedirler)?

(Oysa) Yakında o “Birleşik Cemiyet” bozguna uğratılacak ve arkalarını dönüp kaçacak (delik arayacak vaziyete ve hezimete düşeceklerdir).

Daha doğrusu onlara va’ad edilen (asıl azap) saati yaklaşarak (gelmektedir). O saat ki, ‘kurtuluşu mümkün olmayan çok korkunç bir intikam’ vaktidir ve çok acı bir (akıbettir). Kamer suresi 43-44-45-46

ALLAH’IN VAADİ HAKKTIR.

ZAFER İNANANLARINDIR VE ZAFER YAKINDIR.

Dilek Cengiz

Dünyanın Fikri Değişimi Türkiye’den FİİLİ DEĞİŞİMİ İSE FİLİSTİN’DEN BAŞLAMIŞTIR!
bizler inançlı ve duyarlı Müslümanlar olarak… Vicdanlı ve ahlâklı tüm insanlar olarak; dualarımızla ve her türlü yardımlarımızla mazlum Filistin halkının ve Hamas’ın şanlı cihadının yanındayız, arkasındayız!.. Bu tavır, hem İslam’ın hem de insanlığın icabıdır!.. Bu Siyonist, bu terörist ve işgalci katil zihniyetten ve şer şebekesinden kurtulunca, samimi, adil ve insani duygu ve duyarlılık taşıyan YAHUDİLER de rahatlayacak ve huzura kavuşacaklardır!..

Fatih Türkyılmaz

Armageddon’un Ayak Sesleri…
Bu sesler onların deyimiyle Armageddon’un ayak sesleri… Ve sadece Filistin Halkının değil tüm dünyadaki mazlumların kurtuluşuna vesile olacak İnşaallah. Yeryüzünde Adil bir Düzen mutlaka kurulacak… Türkiye merkezli yeni bir Saadet Medeniyeti mutlaka kurulacak… Mehdiyet-Mesihiyet Devrimine doğru adım adım yaklaşmaktayız elhamdülillah. Cenabı Hak çabuklaştırsın inşallah.

Dilek Görgülüler

Zafer yakındır
Böylece, ayet-i kerimelerde işaret edildiği ve hadis-i şeriflerde müjdelendiği gibi, tarihin en kutlu Medeniyet ve Mehdiyet dönüşümünde, kansız ve kavgasız bir zafere ulaşılacaktır. Sadece işgalci ve Siyonist zalim İsrail’in kibirli burnu kırılacak, teslime mecbur bırakılacak ve diğer süper güç sanılan Siyonist Ahtapotun zehirli kolları böylece hizaya sokulmuş olacaktır!..

Haşr Suresi 6’ncı ayeti de bu mutlu neticeye işaret buyurmaktadır.

“Onların Allah’ın Elçisine verdikleri “FEY’e” (savaşsız kazanılan ganimet, servet ve devlete) gelince; ki buna karşı (bu zaferi kazanma kastıyla) siz at ve deve koşturmamış (silah kuşanmamış ve kullanmamış)tınız. Ancak Allah, elçilerini (zulüm ve kötülük ehlinden) dilediklerinin üstüne musallat (edip muzaffer) kılmaktadır. Çünkü Allah her şeye gücü yetendir.” (Haşr Suresi: 6)

Bu kutlu ve onurlu hareketin Rabbim devamını kolayca getirsin içimizi kıpır kıpır eden hatta bizi şok eden bu olayın biran evvel sonuca ulaştırsın. Rabbim zafer sevinçleriyle doldursun taşirsın sokaklarımızı,bu bir başlangıç devamını heyecanla bekliyoruz .
İsrail yıkacak ve kutlu devrim başlayacak inşallah .

A.Kadir CEYLAN

Amin, inşaallah
Evet, Allah’ın izni ve inayetiyle savaşsız ve saldırısız bir büyük galibiyet yaşanacak, bazı kangrenleşmiş çıbanların deşilip temizlenmesi dışında, tüm dünyayı kapsayan ve kasıp kavuran… Ve insanlığın mahfına sebep olan çatışmalara gerek kalmayacak… Muhyiddin-i Arabi gibi büyük Zatların ihbarıyla, “Barut patlamayacak” yani tahrip gücü korkunç olan, başta Atom bombalarının ve diğer nükleer füze başlıklarının ateş almayacağı yüksek ve özel teknolojiler sayesinde Siyonist-Haçlı güdümlü, sömürü, haksızlık ve ahlâksızlık zulmü son bulacaktır. Böylece son ve en büyük İslam devrimi, beklenen tarihi barış ve bereket medeniyeti, acısız ve sancısız gerçekleşmiş olacaktır.

Necati

Tarihin En Kutlu Medeniyet ve Mehdiyet Dönüşümü Yaşanıyor!
Erbakan’la fikri altyapısı ve bilimsel programları hazırlanan, Milli Çözümle bu şuur ve umuda yoğunlaşılan DÜNYANIN DEĞİŞİMİ VE ERBAKAN DEVRİMİ’nin fiili aşamasının son ayağı, Hamas’ın kutlu harekâtıyla başlamış bulunmaktaydı…
Aziz Erbakan Hocamız, insanlığın ve özellikle Müslümanların en önemli ve öncelikli ihtiyacı olan ADİL DÜZEN VE YENİ BİR DÜNYA değişiminin fikri temellerini ve ilmi projelerini hazırladı… Milli Çözüm ise bu kutlu plan ve programlara sahip çıkıp olgunlaştırma ve dünyadaki seçkin bilim ve devlet adamlarına ulaştırma amacına yoğunlaştı ve Allah’ın izniyle şuur konusunda önemli yollar alındı… Şimdi Filistin’de Hamas’ın başlattığı bu cesur ve onurlu cihat ise, dünyanın hayırlı yönde dönüşümünün ve Siyonist İsrail’in fiili çöküşünün başlangıcıydı…

محمد سيتمابينار

نجم الدين أربكان
إن النقطة التي وصلت إليها البشرية هي نقطة الجمود واليأس..
إن السبيل الوحيد للخروج من هذا اليأس هو ثورة النظام العادل التي أعدت بتوجيهات البروفيسور نجم الدين أربكان وبقيادة عقيدة الحل الوطني.

Nazlı

Beklenen günler
İyi de bu Haçlı gâvurlar, 60 yıldır, kuduz İsrail her gün, masum Filistinlileri katlederken niye susmuşlardı!?
Kutlu zaferin ayak sesleri inşallah zafer inananların ve zafer yakın…

K. GÜLFİDAN

Siyonist sistem yıkılacak inşaallah
“2024 yılında haritada İsrail’in olmayacağı” bilgisi ortaya çıktığında İsrail zaten bunu biliyor olmalıydı.
Kissinger’in; “10 küsur yıl içinde artık İsrail olmayacak…” sözleri, aynı zamanda Siyonistlere bir uyarı niteliğindeydi. “Bakın, ne yapacaksanız elinizi çabuk tutun fazla vaktimiz yok, politikalarınızı bu yönde değiştirin” anlamını da taşıyordu.
Zaten Siyonistler boş durmuyor ve dünya hâkimiyetlerini mümkün olduğu kadar uzun tutabilmek için tüm güçleriyle çalışıyorlardı.
Ortadoğu ülkelerini birbirine düşman etmeleri ve onları çatıştırmaları (İran-Irak savaşı gibi)… Mezhepsel ayrılıkları kışkırtarak bölünmelere sebep olmaları… BOP ve Arap Baharı gibi projelerle yumuşak lokma haline getirmeleri… Son dönemlerde, yöneticileri münafık ama halkları Müslüman bilinen ülkelerle normalleşme anlaşmaları yapmaları… Hepsi bu amaçlarına ulaşmak içindi.
Siyonistlerin amaçlarını ve yöntemlerini en iyi bilen Erbakan Hocamızdı.
Hocamız nasıl uyarıyordu bu milleti ve tüm insanlığı?
“Bak ben 40 yıldır konuşuyorum, bir ricam var büyük kalabalıklardan. Nedir o ricam? Yahu! Ey milyonlar; Allah aşkına ne olursunuz bir defa benim ne demek istediğimi, şu Siyonist’ten önce siz anlayın yahu siz anlayın! Hep geri kalıyorsunuz. O benim ne dediğimi anlıyor, tedbirini alıyor. Senin sonradan aklın başına geliyor, sadece dizini dövüyorsun. Bakıyorsun ki iş işten geçmiş. Bir defa da ondan önce sen anla benim ne dediğimi. Bu açıklamaları onun için yapıyorum.”
İşte bu Siyonistler kendi itiraflarıyla; tüm güçlerini kullanarak Refahyol Hükümeti’ni sonlandırmışlar ve İşbirlikçi AKP’yi iktidara taşımışlardı. Erdoğan’ı da BOP eş başkanı yapmışlardı.
15 Temmuz kalkışmasında, önceden haberleri olduğu halde zamanında müdahale etmeyerek yüzlerce can kaybına dolaylı olarak sebep olmuş olan bu iktidar; “Allah’ın bir Lütfu” olarak görmüştü bu kalkışmayı. Ve MHP’yi de yanına alarak iktidarının devamı için bir can simidi bulmuştu.
7 Ekim 2023’te İzzeddin el-Kassam Tugayları tarafından başlatılan “Aksa Tufanı” operasyonundan da bu Siyonistlerin önceden haberlerinin olmaması da imkânsız görülüyor. Bu operasyonu mazeret göstererek Filistin’in son kalan toprak parçalarını da işgal etmek istiyorlar.
Zaten ABD ve Batı arkalarında sınırsız destek veriyor. Normalleşme anlaşması yaptığı ülkeler de “her iki tarafa da itidal çağrısı!” yapıyor. Filistin yine yalnız bırakılıyor.
11 Eylül saldırılarını bahane ederek nasıl ki ABD; Afganistan’dan başlayıp BOP sürecini devam ettirdiyse şimdi de “Aksa Tufanı” operasyonları ile kim bilir ne şeytani planlar kurmaktalardır.
Onların planı varsa Allah’ın da planı var. “… Doğrusu Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır.” Enfâl: 30
Erbakan Hocamız şunları buyurmuşlardı:
“Evet, Siyonizm laftan anlamaz, müeyyide uygulayacağız!.. Ama bunu, çok özel ve yüksek teknolojilerle, silahsız ve çatışmasız başaracak, zalim güçleri teslime mecbur bırakacağız!..”
Erbakan Hocamız, bu bâtıl ve zulüm saltanatını yıkıp Adil bir Düzeni kurmak için bütün kurum ve kuralları oluşturdu ve çalıştırdı. Savunma sanayimizi gelişirdi, İHA, SİHA, DİHA, SİDA gibi teknolojik silah sistemlerini ülkemize kazandırdı.
Erbakan Hocamızın bu proje ve hedeflerine sahip çıkıp değişen şartlara göre eksik yönlerini tamamlayıp olgunlaştıran Ahmet Akgül Üstadımızın ve Milli Çözüm Ekibinin gayretleriyle ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin de “Yurtta Sulh Dünyada Sulh” düsturu ile çok yakında Adil Düzen Medeniyeti Dünyaya hâkim kılınacak ve başta çıbanbaşı İsrail ve Siyonist sistem yıkılacak inşaallah.

Süleyman

Çok Şükür
Elhamdülillah bu başlayan operasyon bizlere mazlum Filistin halkının savunmadan çıkıp artık saldırı ve işgalci siyonistleri defetmenin zamanının geldiğini bizlere haber veriyordu.
Hamas’ın başlayan bu mücadelesini duyunca bir heyecan kapladı mutluluklar yaşattı bizlere ama diğer yandan ise bu dünyadaki sözde batı medeniyetinin nasıl bir çifte standartlık yaptığı tekrar anlaşılmıştı gavur gavurluğunu yapıyordu da bizim sözde dindar iktidarımız ne yapıyordu maalesef mazlum filistin halkının bu haklı direnişin yanlarındayız diyemiyorlardı. Nerede ise şunu diyeceklerdi mazlum israil halkına saldırmayın öldürmeyin…
Erbakan Hocamızın zamanı gelince İsrail’e öyle bir tokat atacağız ki hayatı gözlerinin önünden gazze şeridi gibi geçip gidecek dediği günler inşaAllah başlamıştı, Erbakan Hocamız ve Milli Çözüm defalarca söyledi artık bu saatten sonra isterseniz siyonist stratejist Kissinger’in 2024’te israil Dünya haritasında olmayacak tespitlerine inanın bu kaçınılmaz son gerçekleşecekti. “… Arkasından bu sonuncu (sapkınlık ve şımarıklığınızı cezalandırma) zamanı gelince, size öyle (Mü’min ve Mücahit kullarımızı göndereceğiz ki), yüzlerinizi kötüleştirsinler (servet ve saltanatınızı yıkıp sizi dize getirsinler, yüzlerinizi yere sürdürsünler) ve ilk kez girdikleri (Buhtunnasr veya Hz. Ömer döneminde Kudüs’ü fethettikleri) gibi tekrar yine Mescid’i (Aksa’ya) girsinler ve ele geçirdikleri (hainleri, katilleri ve mel’ânet merkezlerini) mahvu perişan etsinler. (Böylece Siyonist saltanatınıza son versinler ve İsrail denen beşeriyet bünyesindeki kanser urunu kesip temizlesinler. Ey Beni İsrail, bu Allah’ın va’adi ve tehdididir ki, mutlaka yaşayacaksınız!)” İsra süresindeki bu haberlerin gerçekleşme zamanının geldiğini anlıyoruz çok şükür.

Abdussamet Çağlar

İsrail Yıkılacak!
En organize terör örgütü olan İsrail, Filistin’de 60 yıldır hergün insan katletmektedir. Filistinli mazlumlara itidal çağrısı yapmak İsrail’in katliamlarına ses çıkarmayacağız demektir. Akp Hükümeti kısık sesle İsrail desteklenmektedir. Akp ABD, AB ülkeleri, Azerbaycan gibi ülkeler İsrail olarak tarafını seçmiştir. Ayrıca, Mescid-i Aksa çevresinde Müslümanlar bombalanırken Ümmetin Lideri tam kadro cumhuriyet sonrasının ilk kilisesini açmakla meşguldü… Tarih bunu da kara bir leke olarak yazacaktı!! Tüm işbirlikçiler İsrail zulmünü desteklemektedir. Rusya Bağımsız Filistin devletini desteklerken… Kılıçdaroğlu Filistin halkının her zaman yanındayız diye destek açıklamaları yaparken…. İHL’li, İslam kahramanı!, BOP EŞBAŞKANI ise yarım ağızla konuşuyor, tarafları itidale çağırarak aslında İsrail’e olan desteğini açıklıyordu. İsrail dindar kahramanın bu tavrından destek alarak Filistinli katline başlamıştı bile. Tüm zalimler pek yakında yaktıkları bu ateşte yanacak, döktükleri bu kanda boğulacaklardır.

Mümin duygulu değil duyarlıdır. Ah vah demek yerine müdahale eder. Zulmü alkışlamaz, zalimi sevemez, sessiz kalarak zalimi sevindiremez. Mümin mümin kardeşinin sesini duyup acısına icabet edebiliyorsa mümindir. Bir diğer organ gibi diğerinin sıkıntısını yaşamıyorsa patatestir.

“Müminler, birbirini sevmede, birbirine merhamet ve şefkat göstermede, tıpkı bir organ rahatsızlandığında, diğer organları da uykusuzluk ve yüksek ateşle bu acıyı paylaşan bir bedene benzer.” (Buhari, Edeb, 27)

“Sizden biriniz, kendisi için istediğini mümin kardeşi için de istemedikçe iman etmiş olmaz.” (Tirmizi, hadis no: 2515)

Üstad Ahmet Akgül ve Erbakan Hocamızın müjdeledikleri teknolojik silahlar ve göğün orduları desteğiyle, yahudilerin 2. defa sürgününe çok az kalmıştı ve çok yakın bir gelecekte inşallah İsrail Yıkılacaktı!!!

İSRAİL YIKILACAK!

Tüm ümmeti kuşattı, zillet ıztırap
Mekke Medine mahzun, ve Kudüs harab
Gayrı imdadımıza, Sen yetiş Ya Rab
İsa Mesih gelip, kandilin yaksa
Kurtulup şenlenir, Mescidi Aksa!

Milyar mümin kalbini, barbarca kavur
Kudurmuş domuz gibi, saldıran gavur
Bu azgın sapkınları, kahrınla savur
Resulüllah teşrifle, haline baksa
Derdini açmaz mıydı, Mescidi Aksa!

Viraneye dönüyor, kutsal diyarlar
Demeçle yetiniyor, hormon hıyarlar
Filistin feryadını, kimler duyarlar
Hep yürekten samimi, gözyaşı aksa
İsrail’i boğacaktır, Mescidi Aksa!

“Saldırıyı kınamak!”, en büyük kozu
Diğeri boşbakan, o davul tozu
Suriye’ye sataşan, BOP’un horozu
İsrail zerre kadar, hatırın taksa
Bu hale düşer miydi, Mescidi Aksa!

AB NATO peşinde, koşturan hödük
İslam Birliği yoksa, her adım güdük
İsrafil’in suruyla, çalınsın düdük
Mehmetçik zalimlere, tokadı çaksa
O zaman ferahlanır, Mescidi Aksa!

Öyle birkaç kınama, vicdan tavlamaz
Atasözü: “Havlayan, tazı avlamaz!”
Kâfirler güçten korkar, laftan anlamaz
Hayber gibi yiğitler, boğazın sıksa
Yahudiler pes eder, dirilir Aksa!

Dışı insana benzer, şeytan içleri
Arkanızda ABD, batı güçleri
Ey Siyonist kuduz, Şaron piçleri
Yüce Dinin sahibi, Cenabı Haksa
Başınızda patlayacak, Mescidi Aksa!

Selahaddin Eyyubi, toplasın nefer
Mehdiyet ordusuyla, başlasın sefer
Deccalizmi devirip, yaşansın zafer
O hidayet Yıldızı, üstüne sarksa
Boynu bükük kalır mı, Mescidi Aksa!

Hak yolda alnından, hep ter akanlar
Helak olup gidecek, tüm şer bakanlar
Derlenip toparlanın, ey Erbakanlar
Cümle alem felekler, dönecek raksa
Huzura kavuşacak, Mescidi Aksa!

Saffet

İSRAİL YIKILACAK!
Tüm ümmeti kuşattı, zillet ıztırap

Mekke Medine mahzun, ve Kudüs harab

Gayrı imdadımıza, Sen yetiş Ya Rab

İsa Mesih gelip, kandilin yaksa

Kurtulup şenlenir, Mescidi Aksa!

Milyar mümin kalbini, barbarca kavur

Kudurmuş domuz gibi, saldıran gavur

Bu azgın sapkınları, kahrınla savur

Resulüllah teşrifle, haline baksa

Derdini açmaz mıydı, Mescidi Aksa!

Viraneye dönüyor, kutsal diyarlar

Demeçle yetiniyor, hormon hıyarlar

Filistin feryadını, kimler duyarlar

Hep yürekten samimi, gözyaşı aksa

İsrail’i boğacaktır, Mescidi Aksa!

“Saldırıyı kınamak!”, en büyük kozu

Diğeri boşbakan, o davul tozu

Suriye’ye sataşan, BOP’un horozu

İsrail zerre kadar, hatırın taksa

Bu hale düşer miydi, Mescidi Aksa!

AB NATO peşinde, koşturan hödük

İslam Birliği yoksa, her adım güdük

İsrafil’in suruyla, çalınsın düdük

Mehmetçik zalimlere, tokadı çaksa

O zaman ferahlanır, Mescidi Aksa!

Öyle birkaç kınama, vicdan tavlamaz

Atasözü: “Havlayan, tazı avlamaz!”

Kâfirler güçten korkar, laftan anlamaz

Hayber gibi yiğitler, boğazın sıksa

Yahudiler pes eder, dirilir Aksa!

Dışı insana benzer, şeytan içleri

Arkanızda ABD, batı güçleri

Ey Siyonist kuduz, Şaron piçleri

Yüce Dinin sahibi, Cenabı Haksa

Başınızda patlayacak, Mescidi Aksa!

Selahaddin Eyyubi, toplasın nefer

Mehdiyet ordusuyla, başlasın sefer

Deccalizmi devirip, yaşansın zafer

O hidayet Yıldızı, üstüne sarksa

Boynu bükük kalır mı, Mescidi Aksa!

Hak yolda alnından, hep ter akanlar

Helak olup gidecek, tüm şer bakanlar

Derlenip toparlanın, ey Erbakanlar

Cümle alem felekler, dönecek raksa

Huzura kavuşacak, Mescidi Aksa!

Saffet

Bir Düdük Çalındı. Herkez Hizaya Geçmeye Mecbur Kalacak
Saflar iyice belirginleşiyordu.Tüm ülkeler yaptıkları açıklamalarla Yaşanacak ARMAGEDDON savaşı öncesi tarafını seçiyordu.Tabiki Türkiye hükümetide tamda normalleşmeler sürecinde nerden çıktı şimdi bu iş diyerek tarafını seçmişti. Acaba bu sefer “Tanrıyı kıyamete zorlama” eylemini kim bilir belkide Hakkın emrindeki Türkiye Merkezli Milli Güçler mi başlatmıştı? Şeytanın devletleşmiş hali olan İsrailin öyle çokta yıkılmaz olmadığı mücahidlerin imkansızlıklar içinde iman gücüyle başlattıkları taaruz siyonist İsrail’lilere iliklerine kadar ölüm korkusunu hissettirmişlerdi. Onların ölümden korktuğu kadar ölümü öldüren Müslüman mücahidler bir o kadar şehadet şerbeti içmek için and içmişlerdi. Ebabil kuşları kim bilir belki yine göklerden gelecek emri beklemektedir. Elbette çok yakında Türkiye Merkezli kurulacak Yeni Dünyanın provası yapılmakta ,küfür ve kötülük düzeni İsrailin yıkılacağını vaad edilen Kur’an’nın müjdesi kutlu devrim yaşanacak. Şimdi İsraile denilecek son söz Aziz Erbakan Hocamızın söylemi ile”GEBERECEKSİN”

İsrâ 7
İşte (böyle bir durumda) şayet iyilik (ve adalet) ederseniz, kendi nefsinize (ve menfaatinize) iyilik olacaktır. Yok, eğer kötülük (ve zulüm) ederseniz, o da kendi aleyhinize (sonuçlar doğuracaktır. Ama siz maalesef yine zulüm ve kötülük yoluna sapacak, elinizdeki ve emrinizdeki imkân ve iktidarları Siyonist hayallerinizi ve şeytani niyetinizi gerçekleştirmek için korkunç bir haksızlık ve ahlâksızlık yolunda kullanacaksınız. Dünya’yı savaş ve soygun alanına çevirecek ve insanları birbirine kırdıracaksınız.) Arkasından bu sonuncu (sapkınlık ve şımarıklığınızı cezalandırma) zamanı gelince, size öyle (Mü’min ve Mücahit kullarımızı göndereceğiz ki), yüzlerinizi kötüleştirsinler (servet ve saltanatınızı yıkıp sizi dize getirsinler, yüzlerinizi yere sürdürsünler) ve ilk kez girdikleri (Buhtunnasr veya Hz. Ömer döneminde Kudüs’ü fethettikleri) gibi tekrar yine Mescid’i (Aksa’ya) girsinler ve ele geçirdikleri (hainleri, katilleri ve mel’ânet merkezlerini) mahvu perişan etsinler. (Böylece Siyonist saltanatınıza son versinler ve İsrail denen beşeriyet bünyesindeki kanser urunu kesip temizlesinler. Ey Beni İsrail, bu Allah’ın va’adi ve tehdididir ki, mutlaka yaşayacaksınız!)

İsrâ 8
(Ey Siyonist Yahudiler!) Umulur ki (Hakk ve adalete yönelir, küfür ve zulmü terk edersiniz diye) Rabbiniz size merhamet edip (uyarmaktadır). Fakat eğer siz yine (bozgunculuğa) dönerseniz Biz de (sizi cezalandırmaya) döneriz. Biz cehennemi kâfirler için bir kuşatma yeri (zindan) kılmışızdır.

https://www.mealikerim.com/17/isra/7-8

Fatma Mert Bişkin

Çok şükür
Dün sabah saatlerinde (07/10/2023 ) yüreklerimize serin bir rüzgar bir küçük esinti değdi.İnananların Allah’ın yardımı ve izni ile süper güç zannedilen, asla karşı koyulamaz zannedilen (aslında bir avuç çapulcudan başka bir şey olmayan) İsrail’i nasıl tir tir titreteceğini,nasıl sığınaklara indirdiğini,işgal ettikleri topraklardan siyonistleri nasıl defettiğini gördük.
Bu kadarcık bir kafa tutuş karşı koyuşla,bunların tası tarağı bırakıp gidiyor oluşu bana keyif verdi doğrusu.
Bu kadarcık karşı koyuş,zafer tadı bıraktı ruhuma.
Sonra büyük fethin,Fethi Mübinin nasıl olacağını nasıl bir sevinç mutluluk yaşatacağını düşündüm,hayal ettim uzun uzun.Nice az ama inanmış toplulukların nice maddi imkanlarla donanmış ve sayı olarak çok olan kalabalıklara karşı üstün olabileceği gerçekliğine şahit oldum.
Yarım yamalak anlayabildiğim Aksa Tufanı olayı üzerine yazılmış olan bu mükemmel makaleyi okudum.Taşlar bende yavaş yavaş yerine oturdu.
Makalede;’
Amerikan istihbaratının çok özel raporuna göre, “2024 haritasında İsrail’in bulunmayacağını ön görmesi” hangi korkulara dayanmaktaydı?” yazmaktaydı.
**
Yine makalede;”The New York Post tarafından, “harfi harfine” alıntılanan, Kissinger’in; “10 küsur yıl içinde artık İsrail olmayacak…” sözü, gizemli bir gerçeği yansıtıyordu.
Basitçe ve çaresizce, şu gerçeği belirtiyor ve “2024’te, İsrail artık olmayacak” demeye getiriyordu.
Acaba hangi Ayet ve Hadislerin müjdesinden ve hangi alimlerin haberinden yola çıkılarak bu sonuca varılmıştı? Siyonist ve emperyalist stratejistlerin bu derin kuşkularının ve çetin korkularının altında neler yatmaktaydı?” bölümleri bu büyük fethin birkaç ay içinde yakınen oluvereceği müjdesini serpti içime..
***
Makalede;”Aziz Erbakan Hocamız, insanlığın ve özellikle Müslümanların en önemli ve öncelikli ihtiyacı olan ADİL DÜZEN VE YENİ BİR DÜNYA değişiminin fikri temellerini ve ilmi projelerini hazırladı… Milli Çözüm ise bu kutlu plan ve programlara sahip çıkıp olgunlaştırma ve dünyadaki seçkin bilim ve devlet adamlarına ulaştırma amacına yoğunlaştı ve Allah’ın izniyle şuur konusunda önemli yollar alındı… Şimdi Filistin’de Hamas’ın başlattığı bu cesur ve onurlu cihat ise, dünyanın hayırlı yönde dönüşümünün ve Siyonist İsrail’in fiili çöküşünün başlangıcıydı…” denmekteydi..
Bu çöküşün başı gibi sonunuda vicdan sahibi olan her insan gibi mutluluk ve sabırsızlıkla beklemekteyim.
Şuan haklı fakat orantısız bir şekilde mücadele eden Filistinli kardeşlerimize destek vermeyip,itidalli olmaya çağırarak İsrail’e destek olan Erdoğan’ında, İsrail’le geçtiğimiz hafta normalin üzerinde normalleşme anlaşma imzalarından sonra halkımızın gözünde gerçek niyet ve ayarının anlaşılacağına ve siyaset arenasından silinip gideceğine,milletimizin ve bütün insanlığın önünde yaptığı hıyanetlerin hesabını verececeğine ve yerine liyakatli ülke ve insanlık yararına hizmet edecek kişilerin geleceğine tüm kalbimle inandım..
Çok az kaldığı inancı kalbime huzur,yüzme tebessüm dilime hamd oldu..
Çok şükür Rabbim dedim,çok şükür iyiki bizden vazgeçmedin..
İyiki fetih rızkımızı kesmedin..
İyiki günah ve hatalarımızı müjdeyle uyanmamıza mani görmedin..
Çok şükür çok şükür..
********

U. Irmak

Siyonizm yok olacak..
Allah (CC) Filistin için Kudüs için canıyla malıyla mücadele eden kardeşlerimizin yâr ve yardımcısı olsun..Zehirli medya ve bazı ayarsız şahsiyetler her zamanki gibi İsrail’in mağdur olduğunu Filistin’in ise (güya) gereksiz bir savaşa girdiğini ve bedelinin çok ağır olacağını söyleyerek resmen uşaklığa soyunup Algı oluşturuyor. İyi de senelerce süren sessiz işgalle yitirilen topraklar, canlar ne olacak? Geliyor gelmekte olan ve inanıyoruz ki gelecek..

Şer yumağı Siyonizm yok olacak,
Şeytanın oyunu bozulacak,
Sen burda ne taraftasın?
Elbet buda sana sorulacak..

Hüseyin Selman İsen

ZALİMLER VE İŞBİRLİKÇİLERİ MÜNAFIKLAR İÇİN YAŞASIN CEHENNEM
Evet, Erbakan’la fikri altyapısı ve bilimsel programları hazırlanan, Milli Çözümle bu şuur ve umuda yoğunlaşılan DÜNYANIN DEĞİŞİMİ VE ERBAKAN DEVRİMİ’nin fiili aşamasının son ayağı, Hamas’ın kutlu harekâtıyla başlamış bulunmaktaydı…

Bu konuda Erbakan Hocamız şunları buyurmuşlardı:

Evet, Siyonizm laftan anlamaz, müeyyide uygulayacağız!.. Ama bunu, çok özel ve yüksek teknolojilerle, silahsız ve çatışmasız başaracak, zalim güçleri teslime mecbur bırakacağız!..

Orhan

Kudüs coğrafi bir mesele değil, imani bir meseledir. Prf Dr Necmettin Erbakan
Aksa Tufanı Harekatı, Tüm dünyada Özellikle Türkiye’de iktidar muhalefet ve sivil toplum kuruluşlarınin , Filistin nin yanındami ? karşısında mi ? Tavırları her kesimin Ayarını ortaya çıkarmıştır.

Filistin yıllardır ezilen ve katledilen taraftır.

Filistine destek vermeyen yandaş medya ve yazar ve programcılar, dünden buyana tedirginlik havası oluşmuş, İsrail istihbarat i “Mossad nasıl zafiyet verdi” bunu araştırıyorlar..!!

Kudüs coğrafi bir mesele değil, imani bir meseledir. Prf Dr Necmettin Erbakan

Zeynep Eryıldız

Bu Kutlu Harekât, İnşallah İsrail’in Sonunu Hazırlayacaktır
Ama bizler inançlı ve duyarlı Müslümanlar olarak… Vicdanlı ve ahlâklı tüm insanlar olarak; dualarımızla ve her türlü yardımlarımızla mazlum Filistin halkının ve Hamas’ın şanlı cihadının yanındayız, arkasındayız!.. Bu tavır, hem İslam’ın hem de insanlığın icabıdır!.. Bu Siyonist, bu terörist ve işgalci katil zihniyetten ve şer şebekesinden kurtulunca, samimi, adil ve insani duygu ve duyarlılık taşıyan YAHUDİLER de rahatlayacak ve huzura kavuşacaklardır!..

bayraktar

SİYONİSTLER ŞAŞKIN!..
Mossad’ın eski şefi Efraim Halevy CNN’de şöyle diyordu:

“Herhangi bir uyarı almadık ve bu sabah olanlar tam bir sürpriz oldu. Bu bizim açımızdan hayal gücünün ötesindeydi ve bu kadar füzeye sahip olduklarını ve bugünkü kadar etkili olacaklarını da kesinlikle beklemiyorduk.”

Mücahit Dinç

Allah nur’unu tamamlayacak!
Siyonistler; Yeni Dünya Düzenini oluşturmak, Büyük İsrail’i kurmak ve insan nüfusunu 1 milyara indirmek için yıllardır hazırlık yapmakta ve son aşamaya gelmiş bulunmaktaydı ancak plan kuranların en hayırlısı Allah’tır!
Özellikle yandaş medyanın “Hamas yanlış yaptı, İsrail’i haklı çıkarıyor zaten bu savaşı kazanamazlar Filistin halkı boşu boşuna ölüyor.” gibi algı operasyonu yürütmesi kimlere hizmet ettiklerini açıkça ortaya koymaktaydı.
Erbakan Hocamızın;
” Tarihte hep Bâtıl kendini en güçlü zannettiği dönemde yıkılmaya mahkum olmuştur.” cümlesinin haklılığını 8 milyar insanın şahit olmasına çok az kaldı İnşAllah.
İsrail’in yönettiği ABD’nin, dünya üzerinde ki etkisinin azalmasının ardından Filistinli Mücahidlerin taarruzundan sonra İsrail Ordusunun kağıttan bir balon olduğunu bütün dünya görmüş oldu.
Daha önce Büyük İsrail’in kurulmasına izin vermeyen Abdülhamid Han ve Gazi Mustafa Kemal, dünyanın her bölgesinin, Filistin’de dönmesine izin vermemişler ve bütün insanlığa hizmet etmişlerdi.

Şimdi ise küçük İsrail’i haritadan silip bütün dünyaya hizmet edecek olanlar Erbakan Hoca ve sadıklarıdır İnşAllah.
Zafer inananlarındır ve zafer yakındır!

Zeynep Altuntaş

Hak Gelecek, Batıl Zail Olacaktır!!
Evet Aziz Erbakan Hocamız, insanlığın ve özellikle Müslümanların en önemli ve öncelikli ihtiyacı olan ADİL DÜZEN VE YENİ BİR DÜNYA değişiminin fikri temellerini ve ilmi projelerini hazırladı… Milli Çözüm ise bu kutlu plan ve programlara sahip çıkıp olgunlaştırma ve dünyadaki seçkin bilim ve devlet adamlarına ulaştırma amacına yoğunlaştı ve Allah’ın izniyle şuur konusunda önemli yollar alındı… Şimdi Filistin’de Hamas’ın başlattığı bu cesur ve onurlu cihat ise, dünyanın hayırlı yönde dönüşümünün ve Siyonist İsrail’in fiili çöküşünün başlangıcıydı…

Elvide

Filistin imani bir meseledir
Erbakan hocamızın
Dediği gibi, Filistin
Meselesi siyasi bir mesele
Degildir, İmani bir
Meseledir, Demiştir.

R YÜCEL

Aziz Erbakan Hocamız, insanlığın ve özellikle Müslümanların en önemli ve öncelikli ihtiyacı olan ADİL DÜZEN VE YENİ BİR DÜNYA değişiminin fikri temellerini ve ilmi projelerini hazırladı…
Milli Çözüm ise bu kutlu plan ve programlara sahip çıkıp olgunlaştırma ve dünyadaki seçkin bilim ve devlet adamlarına ulaştırma amacına yoğunlaştı ve Allah’ın izniyle şuur konusunda önemli yollar alındı… Şimdi Filistin’de Hamas’ın başlattığı bu cesur ve onurlu cihat ise, dünyanın hayırlı yönde dönüşümünün ve Siyonist İsrail’in fiili çöküşünün başlangıcıydı…

İSRAİL YIKILACAK!

Tüm ümmeti kuşattı, zillet ıztırap
Mekke Medine mahzun, ve Kudüs harab
Gayrı imdadımıza, Sen yetiş Ya Rab
İsa Mesih gelip, kandilin yaksa
Kurtulup şenlenir, Mescidi Aksa!

Milyar mümin kalbini, barbarca kavur
Kudurmuş domuz gibi, saldıran gavur
Bu azgın sapkınları, kahrınla savur
Resulüllah teşrifle, haline baksa
Derdini açmaz mıydı, Mescidi Aksa!

Viraneye dönüyor, kutsal diyarlar
Demeçle yetiniyor, hormon hıyarlar
Filistin feryadını, kimler duyarlar
Hep yürekten samimi, gözyaşı aksa
İsrail’i boğacaktır, Mescidi Aksa!

“Saldırıyı kınamak!”, en büyük kozu
Diğeri boşbakan, o davul tozu
Suriye’ye sataşan, BOP’un horozu
İsrail zerre kadar, hatırın taksa
Bu hale düşer miydi, Mescidi Aksa!

AB NATO peşinde, koşturan hödük
İslam Birliği yoksa, her adım güdük
İsrafil’in suruyla, çalınsın düdük
Mehmetçik zalimlere, tokadı çaksa
O zaman ferahlanır, Mescidi Aksa!

Öyle birkaç kınama, vicdan tavlamaz
Atasözü: “Havlayan, tazı avlamaz!”
Kâfirler güçten korkar, laftan anlamaz
Hayber gibi yiğitler, boğazın sıksa
Yahudiler pes eder, dirilir Aksa!

Dışı insana benzer, şeytan içleri
Arkanızda ABD, batı güçleri
Ey Siyonist kuduz, Şaron piçleri
Yüce Dinin sahibi, Cenabı Haksa
Başınızda patlayacak, Mescidi Aksa!

Selahaddin Eyyubi, toplasın nefer
Mehdiyet ordusuyla, başlasın sefer
Deccalizmi devirip, yaşansın zafer
O hidayet Yıldızı, üstüne sarksa
Boynu bükük kalır mı, Mescidi Aksa!

Hak yolda alnından, hep ter akanlar
Helak olup gidecek, tüm şer bakanlar
Derlenip toparlanın, ey Erbakanlar
Cümle alem felekler, dönecek raksa
Huzura kavuşacak, Mescidi Aksa!

Siz, kendi nefislerine zulmedenlerin yerleştikleri mevkilerde oturmuş (ve iktidar sahibi olmuş)tunuz. (Hakk’tan saptıkları için) Onlara ne yaptığımız (ve nasıl davrandığımız) da size açıklanmıştı ve size örnekler de aktarmıştık. (Ama siz ibret almamıştınız.)

Gerçek şu ki, onlar (zalimler ve hainler, mü’minlere ve İslami girişimlere karşı) hileli planlar kurdular (ve kuracaklardır). Oysa eğer onların (şeytani) hile ve hazırlıkları, dağları yerinden oynatıp kaydıracak (zelzeleler oluşturacak derecede bugün nükleer silahlara ve teknolojik imkânlara dayanmış) olsa bile, Allah katında da (kesinlikle onları boşa çıkaracak ve etkisiz kılacak kudret) planları ve programları vardır! (Allah zalim güçlerin mekir ve tuzaklarını kendi başlarına saracaktır.)

Sakın ha, Allah’ı; elçilerine (ve Hakk davetçilerine) verdiği sözden (ve zafer va’adinden) dönecek sanma(yın). Gerçekten Allah Azîz’dir, İntikam sahibidir. (Ey zalimler ve hainler, sizin de zulüm ve hıyanetlerinizin hesabını soracak, saltanatınızı yıkacaktır.)

(Kıyamet saati gelip de) Yerin başka bir yere (Dünya’nın farklı bir görünüme), göklerin de (başka âlemlere) dönüştürüldüğü gün; onlar tek olan, Kahhâr olan Allah’ın huzuruna çıka(rıla)caklardır. (Her şeyin hesabı sorulacak, hak ettikleri karşılığı bulacaklardır.) İbrahim Suresi 45-46-47-48

(Şimdi, ey bu çağın gafil ve cahilleri!) Sizin kâfir (yöneticileriniz ve süper güç)leriniz onlardan daha mı hayırlıdır? Yoksa sizin için kutsal kaynaklarda (kurtulacağınıza ve başıboş bırakılacağınıza dair) bir beraat mı var ki? (Aynen Firavunlar gibi, bugünkü sömürücü ve saldırgan zalimleri de devirmeyelim ve yerin dibine geçirmeyelim?)

Yoksa onlar: “Biz, ‘birbiriyle yardımlaşıp nusret bulan’ (ve karşısında kimseler duramayan) ‘Güçlendirilmiş bir Cemiyetiz’ (sanki, Birleşmiş Milletleriz” diyerek) mi (şımarıp böbürlenmektedirler)?

(Oysa) Yakında o “Birleşik Cemiyet” bozguna uğratılacak ve arkalarını dönüp kaçacak (delik arayacak vaziyete ve hezimete düşeceklerdir).

Daha doğrusu onlara va’ad edilen (asıl azap) saati yaklaşarak (gelmektedir). O saat ki, ‘kurtuluşu mümkün olmayan çok korkunç bir intikam’ vaktidir ve çok acı bir (akıbettir). Kamer Suresi 43-44-45-46

Evet, Erbakan Hocamızın fikri altyapısı ve bilimsel programları hazırlanan, Milli Çözümle bu şuur ve umuda yoğunlaşılan DÜNYANIN DEĞİŞİMİ VE ERBAKAN DEVRİMİ’nin fiili aşamasının son ayağı, Hamas’ın kutlu harekâtıyla başlamış bulunmaktaydı…

“Kanlı mı, kansız mı?”, İsrail’e sor
Allah “OL” der biter, sana göre zor
Milli Görüş aziz, kirli görüş hor
Sadık mü’min olur, zafere vasıl!

Alâmetler zahir, sanma ki uzak
İrade Allah’ın, sebepler kızak
Yeis İblis’tendir, imana tuzak
Umutla eyle sen, kalbini gasıl!1

Kader ağın ördü, esbap buluştu
Akdeniz’e şeytan, güçler doluştu
Teknoloji hazır, şartlar oluştu
Sen hâlâ “süper güç”, diyerek kasıl!

Atatürk uyardı, Haçlı Batı’yı:
“Kurmayın; İsrail, bozar çatıyı
Masum Filistinli, kara bahtlıyı
Elbet kurtarırız, Hak olur hasıl!”

Erbakan başardı, altyapısını
Açtı mutlu sonun, ilk kapısını
Bâtıl, barbar, zalim; tüm hepisini
Hizaya sokacak, bu kutlu fasıl!

Esra aydı

Zafer yakındır inşallah
Yaşasın zalimler için cehennem.zalim İsrail’in ve tüm destekçi işbirlikçilerinin sonu geliyor.Turkiye öncülüğünde tüm dünyaya yön verecek yeni bir oluşumla adil bir düzen kurulacak.

Harun Gürbüz

ALLAHIN İZNİ İLE ZAFER İNANANLARINDIR VE ZAFER YAKINDIR…
Ama bizler inançlı ve duyarlı Müslümanlar olarak… Vicdanlı ve ahlâklı tüm insanlar olarak; dualarımızla ve her türlü yardımlarımızla mazlum Filistin halkının ve Hamas’ın şanlı cihadının yanındayız, arkasındayız!.. Bu tavır, hem İslam’ın hem de insanlığın icabıdır!.. Bu Siyonist, bu terörist ve işgalci katil zihniyetten ve şer şebekesinden kurtulunca, samimi, adil ve insani duygu ve duyarlılık taşıyan YAHUDİLER de rahatlayacak ve huzura kavuşacaklardır!..

Ahmet Taha S.Pınar

Yıkılmakta Olan Siyonizm Ve Adil Bir Düzen
Hamas’ın Aksa Tufanı Operasyonunda ayağa kalkan gavur medyasının insan sevgisi çok aşikardı! Ama gavur medyasından 1949 dan beri süregelen Filistin halkına yapılan zulümlere tek ses bile çıkmamıştı…

Yapılan incelemeler sonucu 2024 yılında Haritada İsrail devletine dair tek bir kalıntı bile bulunmuyordu…

Allahin izniyle önce İsrail’in yıkılışı ve dünyada Bir Düzen değişikliği ile refaha uğrayacağımız bu Adil Düzeni Heyecanla beklemekteyiz…

Necmettin

BU SADECE FRAGMAN!..
Ol deyince olduran
Tamam, ol demiş!..
5800 yıllık hazırlık
300 yıllık saltanata
Artık,
Son demiş!..

Beşeriyetin emmare nefsi
Şımarık şeytan!..
İnsanı,
İnsanlığından utandıran
Her tür tahribatı yapan!..
Vahşettte sınır tanımayan,
Fırsat verildikçe kuduran
Azgın şarlatan
Kahpe kırıtkan!!..
Hiç kimse
Beni ve sistemimi
Yenemez sanan
Beyinsiz yılan!..
Sakın unutma
Bu sadece fragman!..
Gözle,
ERBAKAN DEVRİMİ
Tamamlanacak
Ve huzur bulacak
Milyar masum can!..
….
Zalimlerin beyninde bomba etkisi yapacak bu muhteşem makalemizden bir kısım satırları tekraren hatırlamakta büyük yarar vardır!..

…Evet Aziz Erbakan Hocamız, insanlığın ve özellikle Müslümanların en önemli ve öncelikli ihtiyacı olan ADİL DÜZEN VE YENİ BİR DÜNYA değişiminin fikri temellerini ve ilmi projelerini hazırladı… Milli Çözüm ise bu kutlu plan ve programlara sahip çıkıp olgunlaştırma ve dünyadaki seçkin bilim ve devlet adamlarına ulaştırma amacına yoğunlaştı ve Allah’ın izniyle şuur konusunda önemli yollar alındı… Şimdi Filistin’de Hamas’ın başlattığı bu cesur ve onurlu cihat ise, dünyanın hayırlı yönde dönüşümünün ve Siyonist İsrail’in fiili çöküşünün başlangıcıydı…

…Ama bizler inançlı ve duyarlı Müslümanlar olarak… Vicdanlı ve ahlâklı tüm insanlar olarak; dualarımızla ve her türlü yardımlarımızla mazlum Filistin halkının ve Hamas’ın şanlı cihadının yanındayız, arkasındayız!.. Bu tavır, hem İslam’ın hem de insanlığın icabıdır!.. Bu Siyonist, bu terörist ve işgalci katil zihniyetten ve şer şebekesinden kurtulunca, samimi, adil ve insani duygu ve duyarlılık taşıyan YAHUDİLER de rahatlayacak ve huzura kavuşacaklardır!..

..Kissinger’in; “10 küsur yıl içinde artık İsrail olmayacak…” sözü, gizemli bir gerçeği yansıtıyordu. Kissinger, “İsrail’in tehlikede olduğunu, fazladan trilyonlarca dolar harcayıp düşmanlarını ABD ordumuzla ezersek bile, İsrail’in kurtulabileceğini de söyleyemiyordu. Netanyahu’nun eski dostu Mitt Romney’i seçersek, İsrail’in bir şekilde kurtulabileceğini de anlatmıyordu. İran’ı bombalarsak, İsrail var olmaya devam edebilir de demiyordu. Kısaca, hiçbir çıkış yolu da öneremiyordu. Basitçe ve çaresizce, şu gerçeği belirtiyor ve “2024’te, İsrail artık olmayacak” demeye getiriyordu.[1] Acaba hangi Ayet ve Hadislerin müjdesinden ve hangi âlimlerin haberinden yola çıkılarak bu sonuca varılmıştı? Siyonist ve emperyalist stratejistlerin bu derin kuşkularının ve çetin korkularının altında neler yatmaktaydı?
Buna göre AKP’nin de İsrail’in de artık art arda çöküşü yaklaşmaktaydı. Tekrar Cumhurbaşkanı olunca kurtulacağını sananlar da aldanmaktaydı!…

…Evet, Erbakan’la fikri altyapısı ve bilimsel programları hazırlanan, Milli Çözümle bu şuur ve umuda yoğunlaşılan DÜNYANIN DEĞİŞİMİ VE ERBAKAN DEVRİMİ’nin fiili aşamasının son ayağı, Hamas’ın kutlu harekâtıyla başlamış bulunmaktaydı…

Bu konuda Erbakan Hocamız şunları buyurmuşlardı:

Evet, Siyonizm laftan anlamaz, müeyyide uygulayacağız!.. Ama bunu, çok özel ve yüksek teknolojilerle, silahsız ve çatışmasız başaracak, zalim güçleri teslime mecbur bırakacağız!..

…Evet, Allah’ın izni ve inayetiyle savaşsız ve saldırısız bir büyük galibiyet yaşanacak, bazı kangrenleşmiş çıbanların deşilip temizlenmesi dışında, tüm dünyayı kapsayan ve kasıp kavuran… Ve insanlığın mahfına sebep olan çatışmalara gerek kalmayacak… Muhyiddin-i Arabi gibi büyük Zatların ihbarıyla, “Barut patlamayacak” yani tahrip gücü korkunç olan, başta Atom bombalarının ve diğer nükleer füze başlıklarının ateş almayacağı yüksek ve özel teknolojiler sayesinde Siyonist-Haçlı güdümlü, sömürü, haksızlık ve ahlâksızlık zulmü son bulacaktır. Böylece son ve en büyük İslam devrimi, beklenen tarihi barış ve bereket medeniyeti, acısız ve sancısız gerçekleşmiş olacaktır.

Yakup G.

Milli Çözüm, Onur ve İzzet Tavrı…
Erdoğan ve televizyonda boy gösteren uşaklar ve ne yazık ki sosyal medyada klavye erkekliği yapan yavurlaşmışlar, makalede de vurgulandığı gibi, Filistin ve İsrail arasında eşit bir güç dengesi varmışçasına beyanlarda bulunmaktadırlar. İsrail’in Siyonist ve saldırgan yüzünü, Filistin topraklarını nasıl acımasızca ele geçirdiğini ve bu toprakları nasıl kat be kat genişlettiğini göz ardı ediyorlar. İsrail’in yıllardır Filistinlilere reva gördüğü eziyet ve vahşetle onları nasıl bezdirdiğini unutuyorlar. Ve bu körlük ve çifte standartla, her iki tarafı da sükunete davet ediyorlar!

Bu Haçlı Batılılar, 60 yıl boyunca, kan emici İsrail her gün Filistinlileri acımasızca yok ederken neredeydiler!? ABD, İsrail’e körü körüne destek verirken, bu haçlı batılılar neden sadece laf oyunlarıyla yetiniyorlar? Ey İslam topluluğu, ey BM ağzıyla konuşan sözde dünya lideri ve Müslüman devletlerin başkanları! Siz neredesiniz? Rusya’nın bile gölgesinde kaldınız!
Elhamdülillah yukarıda da zikredildiği üzere Biz, gerçek Müslümanlar olarak… Tüm ahlaki değerlere sahip insanlar olarak; dualarımızla ve tüm desteklerimizle, Filistin halkının ve Hamas’ın cesur mücadelesinin yanında duruyoruz! Bu duruş, sadece İslam’ın değil, tüm insanlığın bir gereğidir! Bu katil Siyonist, terörist ve işgalci zihniyetten kurtulduğumuzda, gerçekten adil ve insancıl duyarlılığa sahip yahudiler de nefes alacaklar ve huzuru bulacaklardır!

Erbakan’ın devrim niteliğindeki teknolojik girişimleri kesinlikle sönüp gitmeyecek. Bu ileri teknolojileri uygulamaya koyacak ekipler, şüphesiz ki Erbakan’ın Milli Görüş vizyonunu Milli Çözüm ile gerçekleştirecektir! Biiznillah…

Bu savaş İsrail’in bitişinin başlangıcıdır! Zalim siyonistler büyük korkularla sürüne sürüne geberecekler inşallah…

Şimdi Biz İslam’ın büyük fethinin fragmanını izliyoruz elhamdulillah…

Necmi Eymen Mert

Siyonist İTRAİL Müeyyideden Anlar!
Sn. Erdoğan, sanki iki eşit güçten bahsediyor gibi konuşmuşlardı. Sanki Filistin’le İsrail aynı ölçüde haklı veya haksızlardı. Sanki, Siyonist ve terörist İsrail zorla gelip Filistin topraklarını işgal altına almamışlar ve kurulduğundan beri gasp ettikleri topraklarını 50 kat arttırmamışlardı… Sanki İsrail yıllardır uyguladığı zulüm ve katliamlarla Filistin halkını sürekli kışkırtmamış ve canlarından bıktırmamıştı!.. Ve bu duyarsız ve tutarsız tavırla, her iki tarafa da itidal çağrısında bulunmuşlardı!

Ey, Büyük İsrail amacına tezgâhlanan Arap Baharı safsatasıyla Suriye’ye ve Esed’e, ABD’nin safında savaş açan Kahraman!..

Ey, aynı şeytani tezgâh kapsamında, en büyük suçu Filistinlilere yardım etmek ve onları eğitmek olan Kaddafi’ye yönelik, Libya’yı dağıtma operasyonlarında Haçlı Batı’nın yanında yer alıp, üstelik İzmir’i saldırı üssü olarak kullandıran Dünya Lideri(!) Sn. Erdoğan!..

Şimdi İsrail’in Filistin halkına yönelik bu soykırım saldırılarına karşı, öyle “ortada tarafsız…” falan değil, açıkça safını ve tavrını bugün ortaya koyamazsan, neye yararsın?

AŞIK KEMALİ

İNŞALLAH
Avrupalılar oldu
Müslümanlara düşman
israil yaptığına
Şimdi olacak pişman

Gâvur gâvurdan yana
Elbette susacaklar
Alemler şahit olsun
Kana kan kusacaklar

Fatma Mert Bişkin

Çok şükür
Dün sabah saatlerinde (07/10/2023 ) yüreklerimize serin bir rüzgar bir küçük esinti değdi.İnananların Allah’ın yardımı ve izni ile süper güç zannedilen, asla karşı koyulamaz zannedilen (aslında bir avuç çapulcudan başka bir şey olmayan) İsrail’i nasıl tir tir titreteceğini,nasıl sığınaklara indirdiğini,işgal ettikleri topraklardan siyonistleri nasıl defettiğini gördük.
Bu kadarcık bir kafa tutuş karşı koyuşla,bunların tası tarağı bırakıp gidiyor oluşu bana keyif verdi doğrusu.
Bu kadarcık karşı koyuş,zafer tadı bıraktı ruhuma.
Sonra büyük fethin,Fethi Mübinin nasıl olacağını nasıl bir sevinç mutluluk yaşatacağını düşündüm,hayal ettim uzun uzun.Nice az ama inanmış toplulukların nice maddi imkanlarla donanmış ve sayı olarak çok olan kalabalıklara karşı üstün olabileceği gerçekliğine şahit oldum.
Yarım yamalak anlayabildiğim Aksa Tufanı olayı üzerine yazılmış olan bu mükemmel makaleyi okudum.Taşlar bende yavaş yavaş yerine oturdu.
Makalede;’
Amerikan istihbaratının çok özel raporuna göre, “2024 haritasında İsrail’in bulunmayacağını ön görmesi” hangi korkulara dayanmaktaydı?” yazmaktaydı.
**
Yine makalede;”The New York Post tarafından, “harfi harfine” alıntılanan, Kissinger’in; “10 küsur yıl içinde artık İsrail olmayacak…” sözü, gizemli bir gerçeği yansıtıyordu.
Basitçe ve çaresizce, şu gerçeği belirtiyor ve “2024’te, İsrail artık olmayacak” demeye getiriyordu.
Acaba hangi Ayet ve Hadislerin müjdesinden ve hangi alimlerin haberinden yola çıkılarak bu sonuca varılmıştı? Siyonist ve emperyalist stratejistlerin bu derin kuşkularının ve çetin korkularının altında neler yatmaktaydı?” bölümleri bu büyük fethin birkaç ay içinde yakınen oluvereceği müjdesini serpti içime..
***
Makalede;”Aziz Erbakan Hocamız, insanlığın ve özellikle Müslümanların en önemli ve öncelikli ihtiyacı olan ADİL DÜZEN VE YENİ BİR DÜNYA değişiminin fikri temellerini ve ilmi projelerini hazırladı… Milli Çözüm ise bu kutlu plan ve programlara sahip çıkıp olgunlaştırma ve dünyadaki seçkin bilim ve devlet adamlarına ulaştırma amacına yoğunlaştı ve Allah’ın izniyle şuur konusunda önemli yollar alındı… Şimdi Filistin’de Hamas’ın başlattığı bu cesur ve onurlu cihat ise, dünyanın hayırlı yönde dönüşümünün ve Siyonist İsrail’in fiili çöküşünün başlangıcıydı…” denmekteydi..
Bu çöküşün başı gibi sonunuda vicdan sahibi olan her insan gibi mutluluk ve sabırsızlıkla beklemekteyim.
Şuan haklı fakat orantısız bir şekilde mücadele eden Filistinli kardeşlerimize destek vermeyip,itidalli olmaya çağırarak İsrail’e destek olan Erdoğan’ında, İsrail’le geçtiğimiz hafta normalin üzerinde normalleşme anlaşma imzalarından sonra halkımızın gözünde gerçek niyet ve ayarının anlaşılacağına ve siyaset arenasından silinip gideceğine,milletimizin ve bütün insanlığın önünde yaptığı hıyanetlerin hesabını verececeğine ve yerine liyakatli ülke ve insanlık yararına hizmet edecek kişilerin geleceğine tüm kalbimle inandım..
Çok az kaldığı inancı kalbime huzur,yüzme tebessüm dilime hamd oldu..
Çok şükür Rabbim dedim,çok şükür iyiki bizden vazgeçmedin..
İyiki fetih rızkımızı kesmedin..
İyiki günah ve hatalarımızı müjdeyle uyanmamıza mani görmedin..
Çok şükür çok şükür..
********

“Erkut

Allahım Milli Çözümü, Filistin davasında muzaffer eylesin amin..
Prof. Dr. Necmettin Erbakan
Ömrünü tüm insanlığa saadet, huzur, adalet ve barış getirmek için adeta vakfeden aziz hocamın olmazsa olmazlarından birisi de Filistin davasıdır.
O, ümitlerin kesildiği bir anda tüm ümmetin umudu olarak; bir çiçekle bahar mı gelir diyenlere inat, açan bir çiçeği bin bir çeşit çiçeklerle bezeli bir bahçeye çeviren Aziz Erbakan Hocam, uykudakileri uyandırmaya yeter olan o tek kişidir.

Çağlayan Mitinginde Aziz hocamın yaptırdığı yeminde verdiğimiz söz şöyle idi;
“Mukaddes şehrimiz Kudüs’ü, mukaddes mabedimiz Mescid-i Aksa’yı, İslam diyarı Gazze’yi, her türlü işgal ve tecavüzden kurtarmak için, bütün İslam ve insanlık adına, bütün gücümüzle çalışacağımıza söz veriyoruz” diye yemin ettirdi.

O gün Yemin edip Söz verdiğimiz gibi hocam; bize sizi öğreten Milli Çözümün şahsi manevisi üstadım ahmet hocamın yanında verdiğimiz sözün eriyiz inşaAllah…

Allahım Milli Çözümü, Filistin davasında muzaffer eylesin amin..

MUHAMMED ÇELİK

İSRAİL GÜÇTEN ANLAR!!
Erbakan’la fikri altyapısı ve bilimsel programları hazırlanan, Milli Çözümle bu şuur ve umuda yoğunlaşılan DÜNYANIN DEĞİŞİMİ VE ERBAKAN DEVRİMİ’nin fiili aşamasının son ayağı, Hamas’ın kutlu harekâtıyla başlamış bulunmaktaydı…
RABBİM MUZAFFER EYLESİN İNŞALLAH

Mus ab

İsrail Yenilecek Milli Çözüm Öncülüğünde Yeni Bir Dünya Kurulacak
Rusya da Filistin’e tam destek mesajı yayınlarken, dindar kahraman Erdoğan yavan ve bayat laflarla durumu geçiştirmeye çalışmaktaydı.

Erbakan Hocamız şunları buyurmuşlardı:
Evet, Siyonizm laftan anlamaz, müeyyide uygulayacağız!.. Ama bunu, çok özel ve yüksek teknolojilerle, silahsız ve çatışmasız başaracak, zalim güçleri teslime mecbur bırakacağız!..

Siyonizm Aziz Erbakan Hocamızın teknolojik, stratejik hazırlıkları ile tarihin çöplüğüne gömülecek.

Ve yine Aziz Erbakan Hocamızın yetiştirdiği çelik Milli Çözüm kadroları İle “Yeni Bir Dünya” kurulup “Adil Düzen” ilan edilecek.
Siyonizm yerle bir olduktan sonra; Ticari sitem, medya yapısı, siyaset, adalet anlayışı, ahlak yapısı aynen/bozuk devam edecekse Siyonizm’in yenilmemiş, yıkıldı görüntüsü altında kabuk değiştirmiştir.
Bundan dolayıdır ki tek kurtuluş; Siyonizm yıkılacak, yetmez yerine “Adil Düzen” kurulacak. Ancak insanlık o zaman İslam’ın bereket, adalet nizamının tadına varmış insanca yaşa şansı sunulmuş olacaktır.
Yeryüzünde; İslam’ın uygun gördüğü, insanlığa saadet, huzur getirecek “akla, ilme, vicdana” uygun olan “Adil Düzen” projelerini ise bilen tek kişi Üstad Ahmet Akgül Hocamızdır.
Üstad Ahmet Akgül Hocamız tarafından ısrarla, yıllarca müjdelenen “Adil Düzen” ise kurulmak üzere.
Nasıl olacak? Yağdan kıl çeker gibi!..

Hasan Ç.

Erbakan’la fikri altyapısı ve bilimsel programları hazırlanan, Milli Çözümle bu şuur ve umuda yoğunlaşılan DÜNYANIN DEĞİŞİMİ VE ERBAKAN DEVRİMİ’nin fiili aşamasının son ayağı, Hamas’ın kutlu harekâtıyla başlamış bulunmaktaydı…
The New York Post tarafından, “harfi harfine” alıntılanan, Kissinger’in; “10 küsur yıl içinde artık İsrail olmayacak…” sözü, gizemli bir gerçeği yansıtıyordu. Kissinger, “İsrail’in tehlikede olduğunu, fazladan trilyonlarca dolar harcayıp düşmanlarını ABD ordumuzla ezersek bile, İsrail’in kurtulabileceğini de söyleyemiyordu. Netanyahu’nun eski dostu Mitt Romney’i seçersek, İsrail’in bir şekilde kurtulabileceğini de anlatmıyordu. İran’ı bombalarsak, İsrail var olmaya devam edebilir de demiyordu. Kısaca, hiçbir çıkış yolu da öneremiyordu. Basitçe ve çaresizce, şu gerçeği belirtiyor ve “2024’te, İsrail artık olmayacak” demeye getiriyordu.[1] Acaba hangi Ayet ve Hadislerin müjdesinden ve [b][i]hangi alimlerin haberinden yola çıkılarak[/i][/b] bu sonuca varılmıştı? Siyonist ve emperyalist stratejistlerin bu derin kuşkularının ve çetin korkularının altında neler yatmaktaydı?

Kılıçdaroğlu Erdoğan’dan çok daha duyarlı ve tutarlı bir tavır almıştı!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Filistin’in İsrail’e bu sabah düzenlediği operasyon hakkında: “Filistin öteden beri hak arayan bir ülkedir ve mazlum insanlardır. Filistin halkının her zaman yanındayız. Elbette savaş olmasına karşıyız!” sözlerini kullanmıştı.

Rusya’da Filistin’e tam destek mesajı yayınlamıştı. Rusya Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, “1967 sınırları içerisinde başkenti Doğu Kudüs olan bağımsız bir Filistin devletinin kurulmasını destekliyoruz” ifadeleri yer almıştı.

Rusya bile destek verirken bizim dindar cumhurbaşkanımız destek açıklaması yapamamaktaydı.

“Ahir zamanda ve Hz. Mehdi’nin Deccal’a karşı kutlu savaşında ‘barut ateş almayacak, silahlar patlamayacak’ mealinde müjdelenen haberlerin nasıl hakikat olacağı böylece ispatlanmıştı.

Bütün bu harika hazırlıklar, kesinlikle güdük kalmayacak ve boşa çıkmayacaktı. [b]Bu üstün teknolojileri ve insani projeleri uygulayacak ekipler ve takipçiler elbette görevini yapacak ve Erbakan’ın Milli Görüş gayesini Milli Çözüm gayretiyle hedefine taşıyacaktı…[/b]

[b]Böylece, ayet-i kerimelerde işaret edildiği ve hadis-i şeriflerde müjdelendiği gibi, tarihin en kutlu Medeniyet ve Mehdiyet dönüşümünde, kansız ve kavgasız bir zafere ulaşılacaktır. [/b]Sadece işgalci ve Siyonist zalim İsrail’in kibirli burnu kırılacak, teslime mecbur bırakılacak ve diğer süper güç sanılan Siyonist Ahtapotun zehirli kolları böylece hizaya sokulmuş olacaktır!..

N.Gündüz

İsrail yanlız güçden anlar …
Aziz Erbakan Hocamız dışında;
Yaklaşık 50 yıldır ülkemizde de aynı söylemler, aynı sloganlar ve aynı aktörlerle “Filistin davası!” iddiasıyla hamaset yapılıyor.
Bugün de iktidar yanlısı grupların, örgüt ve partilerin organize ettiği göstermelik ,yürüyüş ve protestoların İsrail devleti tarafından dikkate alınmayacağı bilinmiyor mu?
Akl-ı selim çevreler de, İsrail de çok iyi biliyor ki, kendine her türlü gizli ve açık desteği veren AKP nin İsrail e karşı hiçbir yaptırım uygulamayacagıdır.
AKP ve Erdoğan’ın bu tutumu karşısında, İsrail iyice azgınlaştı. Erdoğan ın kuru sıkı, İsrail e karşı söylemleri halkın gazını almaktan öte geçmemekte ve bu Erdoğan ın kabadayılık halleri sadece bir komediden ibarettir.
ABD ve AB-İşbirlikçileri ve gerçekleri gizleyen cemaat ve tarikatlar,Filistin’in özgürlüğü için Selahaddin’i hatırlayanlar/hatırlatanlar, mitinglerde, camilerde ve dualarda yeni Selahattinler arayanlar önce başlarını önüne eğerek kendilerine ve şuan Ülkemizi yöneten AKP yönetimlerine bakmaları gerekmiyor mu?
Müslüman ülkelerin tamamında Siyonizm’in başka bir versiyonu olan işbirlikçileri eliyle her türlü ahlaksızlık , fuhuş ve faizi yaydığı ve İslami duyarlılığı ortadan kaldırmak için gayret etiğini görmemiz gerekmez mi?
Böyle bir zeminde ilim, iman, İslam, adalet, hikmet ve ahlaklı bir toplum bilinci oluşur mu?
Aziz Erbakan Hocamızın D-8, İslam işbirliği teşkilatı ve Adil Düzen Projelerini engellemek ve unutturmak için gayret edenlere destek verenler. Ne oldu şimdi anladınız mı? ABD ve Haçlı AB dünyaya adalet getirdimi? Bu vahşete ortak olmanın vebalini nasıl ödeyeceksiniz?
Aklımızı artık başımıza almamız gerekmiyormu? Erbakansız -İlim, iman ahlak ve maneviyatsız ve ağır sanayinin olmadığı bir toplumda Selahattin’ler yetişir mi?
İsrail’e öfkemiz Yahudi oldukları için değil, işgalci, yayılmacı, katil ve zalim olduğu içindir.
Bu tercihimizi; Önce Filistin ve siyonist zalimlere karşı Müslüman ülkelerin tamamında ve tüm dünyada yaşananlar için de ortaya koymalıyız.
İnandırıcılığımız, güvenirliliğimiz ve samimiyetimiz ancak bu şekilde ortaya çıkacaktır.
İşte Milli Çözüm bu duyarlılığı ortaya koymaktadır. Millî Çözüm ‘ün önerileri dikkate alınarak acilen Milli mutabakat hukumetine ihtiyac vardır. Bu çok önemli ve acil bir durumdur.
Zafer inananların dır ve zafer yakındır.
Allah’a emanet olun…

N.Eryıldız

Yıkılacak israil Kurulacak ADİL DÜZEN
Ama bizler inançlı ve duyarlı Müslümanlar olarak… Vicdanlı ve ahlâklı tüm insanlar olarak; dualarımızla ve her türlü yardımlarımızla mazlum Filistin halkının ve Hamas’ın şanlı cihadının yanındayız, arkasındayız!.. Bu tavır, hem İslam’ın hem de insanlığın icabıdır!.. Bu Siyonist, bu terörist ve işgalci katil zihniyetten ve şer şebekesinden kurtulunca, samimi, adil ve insani duygu ve duyarlılık taşıyan YAHUDİLER de rahatlayacak ve huzura kavuşacaklardır!..

Necmettin Ali

Bağımsız Filistin devletinin ayak sesleri ve Allah’ın intikamı
Ey Resulüm! Hatırla) O vakti ki; inkârcılar Seni tutup bağlamaları (ve hapse atmaları) veya öldürmek (suretiyle Senden kurtulmaları, ya da Seni ülkenden çıkarıp) sürgüne yollamaları için, aleyhinde tuzak kuruyor (ve hesap yapıyorlardı). Onlar Sana bu hileyi düşünürken, Allah da onlara tuzak kuruyordu. (Sana hicret emri vererek; Medine’ye gitmeni ve İslam devletini kurarak geri dönüp Mekke’yi fethetmeni ve müşrik düzenle­rini tepelemeni kolaylaştırıyordu.) Doğrusu Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır

Arzu koçak

İSRAİL ANCAK GÜÇTEN ANLAR (Prof Dr NECMEDDİN ERBAKAN)
Bu konuda Erbakan Hocamız şunları buyurmuşlardı:

Evet, Siyonizm laftan anlamaz, müeyyide uygulayacağız!.. Ama bunu, çok özel ve yüksek teknolojilerle, silahsız ve çatışmasız başaracak, zalim güçleri teslime mecbur bırakacağız!..

Metin

Değişim Gerçekleşiyor
İsrail denilen Deccal çok yakın bir zaman da ortadan kalkacak.Adil bir düzene geçilecek ve Allah Nur’unu tamamlayacaktır.

ÖZEL YAZILAR

YORUMLAR

Son Yorumlar
66
0
Yorumunuzu okumaktan memnuniyet duyarızx