YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL MENÜ

DERGİLER

Ay Seçiniz
category
661b0a2ddebe7
0
0
6401,171,6356,117,28,27,170,98,3,144,26,4,145,113,17,6330,1,110,12
Loading....

TOPLAM ZİYARETÇİLERİMİZ

Our Visitor

2 0 7 6 1 9
Bugün : 1743
Dün : 26764
Bu ay : 300329
Geçen ay : 453014
Toplam : 23079293
IP'niz : 3.238.235.248

SON YORUMLAR

Son Yorumlar

YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL YAZILAR

YENİ ÇIKAN KİTAPLARIMIZ

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

 

SAADET PARTİSİ’Nİ KUYRUK YAPANLAR

      

Bay Temel Saadet, güderi imiş

Buğzhan Milli Görüş, lideri imiş

“Pakraduni” büyük, pederi imiş

Dönmeler sandılar, plan ettiler

Erbakan sonrası, talan ettiler…

      

Bunlar özel katır, Hocamız bindi

Mayın sınır geçip, hedefe indi

Milli Çözüm bilir, kimler haindi

Parti hep sınıfta, kalan ettiler

Hak davayı tahrip, talan ettiler…

      

Oğuz AKP’ye, uyruk düşünde

Temel CHP’ye, kuyruk peşinde

Şeytansa bunlara, buyruk işinde

Ayet hadis süslü, yalan ettiler

Dava mirasını, talan ettiler…

      

İlaç sanılanlar, asit sülfatmış

Durduyan davaya, bela afatmış

Kuklasına göre: “Lider, sıfatmış!..”

Bunlar sadıkların, nalan ettiler

Cihat şuurunu, talan ettiler…

      

Erbakan istismar, dava slogan

“Biat” sığıntılı, vicdan kırılgan

Haine hürmetkâr, bize saldırgan

Riya münafıklık, falan ettiler

Bunlar Hak davayı, talan ettiler…

      

Dunkofa hakikat, anlatmak zordur

Haysiyetsiz adam, hakirdir hordur

Kırk yıldır bu gerçek, içimde kordur

Gizli Haham; namaz, kılan ettiler

Milli Görüş tahrip, talan ettiler…

      

Bu dünya imtihan, fani felektir

Hayır-şer ayrışır, bunlar elektir

Haini sezmeyen, kafa kelektir

Hoş boş söz ahmaka, palan ettiler

Bunlar Hak davayı, talan ettiler…

      

Toplum layıkına, kavuşmaktadır

Başları ayaklar, taşımaktadır

Duyarsız kel başın, kaşımaktadır

Kardeşi kardeşe, yılan ettiler

Hocam mirasını, talan ettiler…

      

0 0 votes
Değerlendirmeniz

Makale Paylaşım Sayısı: 

Ali ÇAĞIL - İHL ve Kamu Yönetimi Mezunu

Ali ÇAĞIL - İHL ve Kamu Yönetimi Mezunu

Yorumu Takip Et
Bildir
guest
12 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Osman Nuri

Milli Çözüm, masonik odakların ve Müslüman-cık münafıkların çıbanlarına çuvaldız sokmaktaydı!
[u][b]Münafikun Suresi 9.AYET[/b][/u]
Ey iman (iddiasında bulunanlar!) Ne mallarınız ne de evlatlarınız, sakın sizleri Allah’ı anmaktan (her durumda ve her konuda Kur’ani buyruklara göre yaşamaktan geri bırakmasın ve sakın tutkuyla dünyaya bağlanarak ahireti hatırlayıp hazırlanmaktan sizi) alıkoymasın. Her kim böyle yaparsa işte onlar hüsrana uğrayanlardır.

[u][b]MAİDE SURESİ 51. AYET[/b][/u]
Ey iman edenler! (Fitne çıkarmamak, anarşi ve ahlâksızlığı kışkırtmamak ve karşılıklı hak ve hürriyetlere saygılı bulunmak şartıyla; onlarla birlikte yaşayın, komşuluk yapın, ülke ve bölge nimetlerini paylaşın, ilmi ve iktisadi konularda yardımlaşın, ama gerçekten iman ediyor ve gereğini yapmaya razı ve hazır bulunuyorsanız, sakın ha!) Yahudilerin (ırkçı emperyalist kesimlerini ve yine haksızlık ve ahlâksızlık hedefleyen bazı) Hristiyan (merkezlerini) veliler (yöneticiler) edinmeyin. (Onları dost ve dürüst zannedip, kendinize idareci, karar verici olarak kabullenmeyin. Zulüm ve hıyanet örgütlerine ve girişimlerine destek vermeyin.) Onlar, (sizin değil) birbirlerinin dostları ve destekleyicileridir. (Artık) Sizden her kim onları dost (ve rehber) edinip (peşlerine giderse), kesinlikle o da onlardandır. Şüphesiz Allah (Siyonist Yahudilere ve emperyalist Hristiyanlara değer ve destek veren ve Müslümanlara hıyanet eden) zalimler topluluğuna hidayet etmez (onların iman nurunu karartır). [Not: Bu ayet Yahudi ve Hristiyan kimselerle iyi ve insani ilişkileri, ticari ve bilimsel işbirliğini değil; zulüm sistemlerinin ve oluşumlarının güdümüne girmeyi yasaklamaktadır.]

[b][u]MAİDE SURESİ 52. AYET[/u][/b]
(Bu İlahi ikazlarımıza rağmen) Kalbinde maraz bulunan (şuursuz Müslümanları) görürsün ki, hâlâ (Yahudi ve Hristiyanlarla ve onlara ait bâtıl kural ve kurumlarla dostluk hususunda) onların arasına koşuşturup yarışırlar (kâfirlere yaranmaya çalışırlar ve bu münafıklıklarına bahane olarak da); “aleyhimize gelişen ve değişen zaman içinde, başımıza bir felaket gelmesinden (ve Müslümanların mağlup olmasından) korkuyoruz. (Bari hiç değilse, Yahudi ve Hristiyanların yardımını kaçırmayalım, diye düşünüyoruz)” diyerek (sahte mazeretlere sığınırlar). Fakat pek yakında Allah (Müslümanlara) umulmadık bir zaferi veya Kendi katından mutlu bir emri (ve haberi) gönderecek de (o münafıklar) kendi içlerinde gizledikleri (şeytani heves ve hesaplarına) bin pişman (ve perişan) olacaklardır.

N. Gündüz

Bile bile inkar ettiler…
Vicdanları (nefislerindeki fıtri duyguları da, elçinin davetini haklı bularak) tam kanaat getirip (kabul ettiği) halde, zulüm ve büyüklenme dolayısıyla bunları inkâr ettiler. Artık Sen, bozguncuların nasıl bir sona uğratıldıklarına bir bak (ve insanlara bildir) ( Neml-14)

Münafıklar: “Andolsun, eğer Medine’ye dönersek (devlet ve hükümete yerleşirsek), daha üstün ve şerefli olan (bizler), daha güçsüz ve zelil olanı (sadık mü’minleri) oradan mutlaka çıkarıp atacaktır” diyorlardı. Oysa (gerçek) izzet, haysiyet ve üstünlük, (ancak) Allah’ın; Peygamberin ve inananlarındır. Ne var ki münafıklar bunu bilecek (ve idrak edecek akli ve vicdani dürüstlükten uzaktırlar).( Münafikun-8)

Zeynep Eryıldız

Hak Ve Batıl Mücadelesi
Hak ve batıl mücadelesinde, Hakkın safında Milli Çözümün ışığında ilerlemek bize verilmiş en büyük nimettir. Bunun şükrünü edâ edebilmek için gayret gerekir. Rabbim gayretimizi artırsın. Bu davanın hakkını veren insanlardan olabilmemizi nasip etsin.

Hüseyin Selman

HİDAYET, FERASET VE DİRAYET İN YEGANE TEMSİLÎ MİLLÎ ÇÖZÜM
Bunlar özel katır, Hocamız bindi

Mayın sınır geçip, hedefe indi

Milli Çözüm bilir, kimler haindi

Parti hep sınıfta, kalan ettiler

Hak davayı tahrip, talan ettiler…

Arzu Akdağ.

Erbakan Hocamız Sadıkları Korumuş, Münafıkları Kullanmıştır.
Bunlar özel katır, Hocamız bindi

Mayın sınır geçip, hedefe indi

Milli Çözüm bilir, kimler haindi

Parti hep sınıfta, kalan ettiler

Hak davayı tahrip, talan ettiler…

Erbakan Hocamızın şanlı mücadelesine,zekasına, stratejesine hayran kalmamak mümkün değil.Hocamızın davasına ve manevi mirasına Milli Çözüm sahip çıkmaktadır Elhamdülillah.Allahın rızasını esas alarak, hiç bir kesimin kınamasına aldırmadan hainleri ve hain planlarını ortaya koymaktadır, verilen tahripleri yok etmekte ve edecektir de inşAllah. Rabbim ayaklarımızı Hak davada sabit kılsın, her birimizi bu kutlu ve mutlu davaya nefer eylesin.(Amin)

Mus ab

Haine hürmetkârlar, Milli Çözüme saldırganlar
Aziz Erbakan Hocamıza, davasına açıkça isyan eden “İslam medeniyeti batı medeniyeti karşısında mağlup olmuştur” gibi ezik açıklamalar yapan, Milli Görüşün izettli duruşundan yoksun bir inanca sahip olan Abdullah Gülü Cumhurbaşkanı adayı seçmek için can hıraç çalışanlar,

Erbakan Hocamız gibi düşünmediklerini her fırsatta belirten ve Aziz Erbakan Hocamıza iftira atmayı-karalamayı marifet bilen; Levent Gültekinlere, Ruşen Çakırlara gibilerine madalya(ödül) veren,

Siyonist sistemin iki ayağı gibi vazife gören CHP ve AKP’nin kuyruğunda gezmeyi marifet bilip “Milli Görüş çözümlerinden uzak” bir zihniyetle, herbiriyle hatta terör yandaşı HDP yekkilileri ile boy boy poz vermeyi marifet bilenler ve buna keramet uyduranlar,

CHP”li Bekerınoğullarını,
Her fırsatta Aziz Erbakan Hocamıza karşı maraz çıkartmış fetö döküntüleri ni,
Tescilli akp lileri, CHP lileri;
Tv’lerinde, radyolarında, gazetelerinde agırlayan,

Ve marazlı, ampül kafalı, Hoca, şeyh takımına sohbet programları düzenleyen;

SP’li, Milli Görüş yetkilileri,
Bu kadar marazlıya karşı yüce hoşgörünüzün neden binde birini Üstad Ahmet Akgül Hocamıza göstermezsiniz?

Çünkü sizde çok iyi bilmektesiniz “Üstadın bulunduğu yerde Aziz Erbakan Hocamıza ve Milli Görüş davasına aykırı hiç bir girişimde bulunamazsınız, Milli Görüşe uymayan çözümler üretilemezsiniz.”

Evet, özellikle camia içinde “Erbakan’a ve Milli Görüş davasına bir ihanet yapılacaksa önce Üstad Ahmet Akgül engellenmeliydi” yönünde hareket edildiği açıkça görülmektedir.

“Yoksa siz, Allah içinizden cihad edenleri; Allah’tan, Resulünden ve mü’minlerden başkasını asla sırdaş ve sığınak edinmeyenleri (sadakat ehlini) bilmeden, (kahramanlarla korkakları, sadıklarla sahtekârları birbirinden ayırıp seçmeden) bırakılacağınızı (ve imtihandan kurtulacağınızı) mı sandınız? Allah (bütün niyet ve kasıtlarınızdan ve) yaptıklarınızdan Haberdardır.” Tevbe 16

N.Eryıldız

Hayır-Şer Ayrışır, Bunlar Elektir
Yoksa siz, Allah içinizden cihad edenleri; Allah’tan, Resulünden ve mü’minlerden başkasını asla sırdaş ve sığınak edinmeyenleri (sadakat ehlini) bilmeden, (kahramanlarla korkakları, sadıklarla sahtekârları birbirinden ayırıp seçmeden) bırakılacağınızı (ve imtihandan kurtulacağınızı) mı sandınız? Allah (bütün niyet ve kasıtlarınızdan ve) yaptıklarınızdan Haberdardır.
(Tevbe Suresi 16)

Veysel

Başarı mı var?
Medyadan takip ettiğimize göre bazı yetkililer, Saadet Partisi’nin çok başarılı olduğunu ifade ediyorlardı. İspat olarak ise her parti ile rahatça görüşüp konuşmayı delil getiriyorlardı. Bir dönem kendini Milli Görüş lideri diye tanıtan müteveffa bir zevat sık sık AKP ile kardeş olduğunu ifade ediyordu. Diğer yandan Genel Başkan makamında oturan beyefendi ise İstanbul İl başkanına her hafta ya da iki haftada bir CHP İl başkanı ile kahvaltı talimatı veriyor, ilgili başkan itiraz edince de görevden alınıyordu. Bir yandan HDP’ye yanaşılırken bir yandan fetö’ye küçük selamlar yollanıyordu. Meclise CHP listesinden girmiş olan Cihangir İslam kinini kusarak ve aldatıcı gibi partiden istifa ediyor, onun açıklamaları karşısında diğer milletvekili arkadaşımız; “kendisi abim ve Hocam olur. Laf etmeyin n’ olur” diye açıklamalar yapıyordu. 2021 bütçe görüşmeleri sırasında TİP milletvekili olan kişi bile konuşma hakkını söke söke alıyor, SP milletvekili ise CHP’nin insafını bekliyordu. Evet ortada çok büyük bir başarı vardı. Ancak bu başarı şeytan ve avanesinin hanesine yazılacak türden bir başarıydı. Tabanda parti mensuplarının gireceği tüm kapıları kapatan, ülke elden giderken tek kurtuluş çaresi olan Milli Görüş’ün ve Adil Düzen’in ifade edilmesini fiili olarak yasaklayanlar, siyonizme kuyruk olma gayreti gütseler de hepimizi bekleyen büyük değişim karşısında şoka uğrayacaklar inşallah. Milli Görüş, Milli Çözüm eliyle devam ederken, Adil Düzen de inşallah bu ellerle iktidara taşınacak ve bu kuyruk adamlardan kurtulunmuş olunacaktır.

Yakup G.

Şiir Konusu ve Güncelliği…
Biat kavramının istismarı ve asıl manası…
Milli Çözüm filizdir…
Bu iki hakikate ulaşana kadar bu şiire konu kişi ve konular günceldir.

Mücahit D.

Münafıkları hoca zannedenler!
Son günlerde yaşadığımız süreç, bir imtihan olmakla birlikte, hakk ile batılın birbirinden ayrılma süreci ve Adil Düzenin kuruluş sancılarıdır İnşallah. Önce Milli Görüş camiasını bölenler ardından, saadet partisini AKP ve CHP ye yama yapmaya çalışanlar açık beyan ortadadır. Hakk ile batıl tamamen ayrılmıştır Elhamdülillah. Hala bunların peşinden giden bunları hoca zannedip ellerini öpen, dua edip rahmet okuyan insanlar ne kadar nasipsiz ve gafil kimselerdir. Bugün Saadet Partisinin beyin takımının peşinden gözü kapalı gidenler, her yaptıklarına vardır ağabeylerimizin bir bildiği diyenler, bunların her yaptığı şeyleri doğru kabul edenler, gerçeği bildiği halde işine gelmediği için dilsiz şeytan olanların, şu AKP lilerden ne farkı var? Allah’ım münafıkları hoca zannetmekten sana sığınırım. Sen bize ömrümüz boyunca hakkı hak olarak göster ve hizmet etmeyi nasip et. Batılı batıl olarak göster ve batıla savaşmayı nasip et. Amin. Yarım asırdır, bu gafillerin bütün planlarını, ayarlarını, mayalarını ortaya döken ve bizlere bu gerçeği gösteren Ahmet hocamızdan Allah razı olsun

HASAN ÇELİK

Bunlar Hak davayı, talan ettiler…
[b]Erbakan istismar, dava slogan

“Biat” sığıntılı, vicdan kırılgan

Haine hürmetkâr, bize saldırgan

Riya münafıklık, falan ettiler

Bunlar Hak davayı, talan ettiler…[/b]

ELİF.ÇAĞIL

Siyonist Hayranı Hainler
ERBAKAN HOCA ‘ mız yaşarken kıymetini bilmeyen ,hainlik eden vefatından sonra da hata üstüne hata yapan hadsizler bu yanlışınız karşılığını hem dünyada hem ahirette fazlasıyla çekeceksiniz. ÇÜNKÜ İSLAM ALEMINI BU DENLİ DERT EDEN VE OLAĞANÜSTÜ ÇÖZUMLER GELISTEREN BAŞKA BIR LIDER YOK.

FAKAT çevresindeki hainler ne yaptılar siyonistlere çalıştılar.Akp kuruldu Müslümanların bölünmesine sebep olundu.Birlik ve beraberlik olması gerekirken ayrılık yaparak en kötü icraatlar Müslümanların zulmüne sebep oldu.

Bir ömür Hocamızın yanında olup da iftira edenler ,O’nun partisinde bir ömür hainlik yapanlar,ajanlık yapanlar yatacak yerleriniz yok…

ÖZEL YAZILAR

YORUMLAR

Son Yorumlar
12
0
Yorumunuzu okumaktan memnuniyet duyarızx