YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL MENÜ

DERGİLER

Ay Seçiniz
category
6690fc53668b1
0
0
6401,171,6356,117,28,27,170,98,3,144,26,4,145,113,17,6330,1,110,12
Loading....

TOPLAM ZİYARETÇİLERİMİZ

Our Visitor

2 0 7 8 2 9
Bugün : 15766
Dün : 32513
Bu ay : 292552
Geçen ay : 783727
Toplam : 25350227
IP'niz : 35.172.230.21

SON YORUMLAR

Son Yorumlar

YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL YAZILAR

YENİ ÇIKAN KİTAPLARIMIZ

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

VELİAHT VAHDEDDİN'LE MUSTAFA KEMAL'İN
ALMANYA SEYAHATİ

5 20 votes
Değerlendirmeniz

Makale Paylaşım Sayısı: 

Picture of Veysel UZUN

Veysel UZUN

Yorumu Takip Et
Bildir
guest
10 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Okan EKİNCİ

Atatürk’ü anlamak devleti anlamak, devleti anlamak Atatürk’ü anlamaktır diyebiliriz. Son Şeyhül İslam Mustafa Sabri kendi hatıratında “Sultan Vahdettin’e çıktığını, kendisine Mustafa Kemal’i Anadolu’ya kurutuluş hareketi için göndermemesi gerektiğini ifade ettiğini, Sultanın ise; Mustafa Kemal’in ateşi bir zekaya sahip olduğunu ifade ettiğini, kendisinin ısrarlarına rağmen Sultanın her seferinde aynı cevabı verdiğini” belirtmektedir. Şimdi bu duruma göre düşündüğümüzde Mustafa Sabri’nin bunu bir emir olarak görmesi ve Anadolu’nun kurutuluşunda görev alması gerekmez miydi?
Kurtuluş hareketinin başarıya ulaşması siyonizmi öyle çıldırtmıştır ki Atatürk’ten intikam almak için milletimizi O’na düşman etmeye çalışmıştır. Düşünün ki milletimize kahraman olarak tanıtılan Mustafa Sabri vb. kişiler İngiliz Muhipler Cemiyetinin adamı. Bunlar kahraman, bütün ömrünü bu vatana ve millete vakfeden, devletimizi kuran, tabiri caizse yediğimiz ekmekte hakkı olan Atatürk düşman öyle mi? Fakat muhterem Ahmet AKGÜL hocamızın yazdığı Bizim Atatürk kitabı siyonizmin bu konudaki tüm çabalarını boşa çıkarmıştır. Ne kadar teşekkür etsek azdır.

Necmettin

Milli Çözüm gerçek-leri arıyor
Faydalı olmayı,hep amaçlıyor
Hayra motor,şerre fren oluyor
Atatürk-Osmanlı,aynı ruhtandır
Bunları ayırmak,büyük bühtandır!..

CANDAN

David Rockefeller’in hatıratındaki itirafına göre Atatürk’ün İsrail’in kuruluşunu 10 yıl geciktirmesi o halde Atatürk’ün ne büyük bir adam olduğunun şahadetidir Şimdi şöyle düşünelim 10 yıl gibi bir süre İsrail’i geciktiren bir adam aleyhinde konuşulamayacak kadar büyük bir devlet adamıdır

Mus'ab Eryıldız

  Organ mafyası İsrail’in vahşeti ve yaptığı zalimlikleri görürken ve zulme göz yumanlar/destek verenler seçtiğimiz idarecilerken; 100 yıl öncesi şahsiyetleri en büyük düşman görmek ve tüm kini ona aktarmak işte Siyonizm’in şaheseridir (bizi bize kırdırırken tarihte görülmemiş zalimliği kamufle etmektedir)

 Siyonizm’in “Atatürk” üzerinden oynadığı “şaheser oyununu” Üstad Ahmet Akgül Hocamız paramparça etmiştir. Nasıl düşünülmesi/bakılması gerektiğini belgelerle izah etmiştir. İtiraz kapısı bırakmamıştır. Haliyle Kutlu Bilgenin çaldığı maya tutmuş Siyonizm’in oyunu tarumar etmiştir.        

Mücahit Dinç

Türk Devlet aklı!
16 Büyük Türk Devleti yıkıldı ancak 17. Si kuruldu!
Vahdettin ve Atatürk’ü anlamak için,
Milli Çözüm okumak gerekir…
Atatürk’ün, Osmanlı Derin Devletinin adamı olduğu, Sultan Vahdettinin ise vatanı için “hain” damgası yemeyi bile göze aldığını bu kısa ve öz makalede anlamak mümkün.
Osmanlı’nın en zayıf döneminde bile Türk aklı, İsrail’i kurdurmayacak kadar büyüktü!
Şimdi ise Yeni Bir Dünya kuracak kadar büyük, Allah’ın izniyle…

N. Gündüz

Gazeteci yazar; Fatih Bayhan’ın Aksiyon dergisine yaptığı açıklamada; Vahdettin ile Atatürk arasındaki ilişki yıllarca “Vahdettin’in vatan haini” olduğu yakıştıramasının temelinde yapıldı. Ancak Atatürk’ün ağzından Meclis’teki gizli celse de Sultan Vahdettin için kullanılan ifadelerde Atatürk ile Vahdettin’in ortak hareket ettiği ortaya çıktı.

Atatürk hakkında idam kararı aldıran Sultan Vahdettin’in Mustafa Kemal hakkında aldırdığı idam kararının ardından yaveri ile özel bir mektup göndermiş… Mektupta Vahdetin Atatürk’e şu ifadeleri kullanmış: “İngiliz süngüsü altında böyle bir karar almak durumundayım. Bu kararı almam senin çalışmaların ile alakalı yürüyeceğin yolda moralini bozmasın.

Yani durum gösteriyor ki Atatürk ile Sultan Vahdettin bu yolda ortak hareket etmiş ve İngiltere’ye karşı müthiş bir siyasi oyun oynamışlar… Bu belgelere göre; “Atatürk ile Sultan Vahdettin milli mücadale döneminde ortak hareket ettiler” 

Mus'ab Eryıldız

Yahudi (Siyonist şeytan-batıl) saltanatının zirvesini yaşamakta… İnsanları kandırıp “emellerine hizmet ettire bilme marifetinde” ise tarihte görülmemiş bir ustalık göstermekte. 

Tarih; hiç bu kadar insanın kandırılıp, kendi yanlış emellerine hizmet ettiren bir organizasyonla karşılaşmamıştı.

Hatta karşı oldukları o kirli yapıya “bilmeden, istemeden ve bilerek” değirmenine su taşıyan alimler, şeyhler, profesörler, bilim adamları, muhalefet liderleri, başkanlarla dolu tarihimiz.

Şeytanın şahesereydi Siyonist nizam.

Bu nedenle “her” kişi, kaşısın da hiç olması kaçınılmazdı.

Er kişiler, ısmarlama şahsiyetler ancak Siyonizm’in oyununa gelmez, sinsi girişimlerini sezebilir, en etkili mücadeleyi yürütebilirdi.

O tek kişi zamanında Abdulahamit Han’dı, Atatürk’dü

Asrımızda O tek kişi Erbakan’dı.

Zamanımızda ise Aziz Erbakan Hocamızın siyaset ve stratejisine hakim, en sadık takipçisi Üstad Ahmet Akgül Hocamızdı.

Her kişi Fetö’den sınıfta kalırken “O” Fetö kuklasının sahibi Siyonistlerle ve uşakları ile göğüs göğüsse çarpışandı.

Atatürk’ e, Siyonizm’i sevindirecek ve insanımızı ayrıştıracak bakış açısıyla bakarken herkes “O” bu Siyonist bakışı tersine çevirmek için mücadele etti ve başardı.

Kur’an’ Kerimim gerçek mana ve mesajı “Siyonist Haim Nahum Doktrini gereği” unutturulmuş-çarpıtılmışken “O” yeniden yeşertti.
Bir değil (bilmeyenler abartıyorum zannede bilir, lütfen araştırmadan kanaat sahibi olmayalım) yüzlerce Siyonist’i veya uşaklarını aşikâr etmekle etkisiz hale getirdi.

Siyonizm’in; İtikadi, ahlaki, ibadet, siyasi konularda, yüz değil binlerce çarpıtmasının, gerçeğini ayan etti. Temiz gönülleri, zihinleri istikamete yönlendirdi.
    
Saymakla bitmeyeceğinden

Şu sözle tamamlamak istiyorum “Her insan Siyonizm’in karşısında hiç olurken Üstad Ahmet Akgül Hocamız Pir oldu”

Harun Yahya AKGÜL

YILDIZLAR SÖNERSE!

Her dönemin, bir yıldızı vardır
Onlar ışıl ışıl, ışık yansıtır
Hainleri deşifre için, mihenk taşlarıdır
Mücadeleci, kararlı ve cesurlardır

Çoğunluk onlara besler düşmanlık
Adam ettikleri tarafından, yapılır vefasızlık
Ağza alınmayacak sözlerle, edilir saygısızlık
Bilinçsiz saldırırlar, bu ne aymazlık..

Biri ölür, binler yolundan yürür
Kin kusanlar, şişmiş leş gibi çürür
Kervan gider, ulaşamayanlar ürür
Engeller aşılır, yolun sonu düzlüktür

Yıldızlar sönerse, karanlık yayılır
Değer bilinmezse, imkânlar alınır
Vatan giderse, haysiyet mi kalır
Geçmişine düşman olan, şeytana arkadaştır

Mehmet Sitmapınar

Dağılma sürecinde Millî Devlet aklının son derece etkin ve aktif olduğunun en büyük göstergesi Vahdettin ve Mustafa Kemal Paşanın uzun süreli dış seyahatidir…
Kurtuluş Savaşının baş finansörünün bizzat Osmanlı devletinin kendisi olduğunun da ayrı bir delilidir..

Yahya

Olması gereken yerden bakılınca nasıl da tarihten ders çıkarmak kolay oluyor. Bugün içinde bulunduğumuz dar boğazları genişletecek, ayrışma noktalarını bir araya getirecek bir sürü unsuru Miil Çözüm sayesinde bizler de öğrenmiş oluyoruz. Üstad Ahmet Akgül’ün dediği gibi “din istismarcılarından ve devrim simsarlarından” kurtulmanın çarelerini bulmamız gerekiyor. Kimi dinden kimi de devrimlerden yaptıkları istismar ve simsarlıkla gününü gün ederken, ülkemiz ve bizden medet umut bekleyen mazlumların tümü bekledikleri ile kalıyorlar. İşte bu yüzden inşallah Adil Düzen iktidarı kurulduğu zaman bu ihtilaflı gibi anlatılan ve aslında aralarında bir ihtilaf bulunmayan konular da aydınlığa çıkacak, kurtuluş yolları açılacaktır.

ÖZEL YAZILAR

YORUMLAR

Son Yorumlar
10
0
Yorumunuzu okumaktan memnuniyet duyarızx
Paylaş...