YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL MENÜ

DERGİLER

Ay Seçiniz
category
661b0e65672a1
0
0
6401,171,6356,117,28,27,170,98,3,144,26,4,145,113,17,6330,1,110,12
Loading....

TOPLAM ZİYARETÇİLERİMİZ

Our Visitor

2 0 7 6 1 9
Bugün : 1892
Dün : 26764
Bu ay : 300478
Geçen ay : 453014
Toplam : 23079442
IP'niz : 3.238.235.248

SON YORUMLAR

Son Yorumlar

YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL YAZILAR

YENİ ÇIKAN KİTAPLARIMIZ

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

İKTİDARIN KOF İSVEÇ ÇIKIŞLARI
VE
İSRAİL’İN SON ÇIRPINIŞLARI!

5 2 votes
Değerlendirmeniz

Makale Paylaşım Sayısı: 

Yorumu Takip Et
Bildir
guest
21 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Necati Akgül

Artık, herkesin tarafını belli etme, safını seçme zamanıydı.
Evet, iki taraf vardı; Hak ve Bâtıl!..
Hak; iman ve İslam adına ve bir nevi Kuvay-ı Milliye heyecanıyla çarpışan Filistin halkının yanındaydı… Ümmetin namusunu, Mescid-i Aksa’nın onurunu canları pahasına ayakta tutma mücadelesi veren Hamas’tı, Kassam Tugayları’ydı ve yedisinden yetmişine mücadeleye katılan Filistinli kahramanlardı…
Bâtıl ise; bu Milli Mücadeleye destek çıkmayan, Türkiye’deki ABD ve İsrail üslerini bile kapatmayıp daha kanlı ve önü alınması imkânsız ölümlere sebep olan, zulme sessiz kalarak Siyonizm’in, yani bâtılın yanında olmayı seçen herkesin tarafıydı… Ve yakında hepsinin beli Siyonizm ile birlikte kırılacaktı!..

Hala Siyonist Yahudilere ve emperyalist Hristiyanlara değer ve destek veren ve Müslümanlara hıyanet eden işbirlikçi zalimler!
“Bunlardan önceki (zalim)ler de (mü’minlere) tuzak kurmuşlar (şeytanca hile ve hesaplar yapmışlar)dı. Fakat bütün tuzaklar Allah’ındır. (Allah kâfirlerin oyunlarını boşa çıkaracaktır.) Allah herkesin ne yaptığını ve ne kazandığını çok iyi bilir. Ve pek yakında (o zalimler) akıbet yurdunun (kutlu ve mutlu sonucun) kimin olacağını (izzet ve iktidarın kime kalacağını) bilecek (ve görecek)lerdir.” (Ra’d Suresi 42. Ayet)
“Ve onları seyret ki; (zalimlerin hezimetini ve acı akıbetini, mücahit mü’minlerin ise galibiyet ve hâkimiyetini) yakında göreceklerdir.” (Sâffât Suresi 175. Ayet)

Evet, İşbirlikçi hainler de Siyonist şeytanlarla aynı acı ve alçaltıcı akıbete uğrayacaklardır!

Ve hala İsrail işbirlikçisi hainleri destekleyen gafiller!
“(Bu İlahi ikazlarımıza rağmen) Kalbinde maraz bulunan (şuursuz Müslüman)ları görürsün ki, hâlâ (Yahudi ve Hristiyanlarla ve onlara ait bâtıl kural ve kurumlarla dostluk hususunda) onların arasına koşuşturup yarışırlar (kâfirlere yaranmaya çalışırlar ve bu münafıklıklarına bahane olarak da); “Aleyhimize gelişen ve değişen zaman içinde, başımıza bir felaket gelmesinden (ve Müslümanların mağlup olmasından) korkuyoruz. (Bari hiç değilse, Yahudi ve Hristiyanların yardımını kaçırmayalım, diye düşünüyoruz)” diyerek (sahte mazeretlere sığınırlar). Fakat pek yakında Allah (Müslümanlara) umulmadık bir zaferi veya Kendi katından mutlu bir emri (ve haberi) gönderecek de (o münafıklar) kendi içlerinde gizledikleri (şeytani heves ve hesaplarına) bin pişman (ve perişan) olacaklardır.” (Mâide Suresi 52. Ayet)

Necmettin

Her bir makalesi,şiiri,yaklaşımı nitelikli bilgi, şuur,ümit ,iman…aşılayan Milli Çözümün,bu çok orijinal makalesi de akıl -vicdan taşıyan insanlar için yeni bir müjde olmuştur.Öyleyse bu müjdeyi,yine Üstad Ahmet AKGÜL Hocamızın yıllar önce yazdıkları MÜJDE isimli şiirleri ile perçinleeyelim!..

FİLİSTİNLİ MÜCAHİTLERE VE BAĞRI YANAN MÜ’MİNLERE MÜJDE!

Yakında ağlayacak saltanatının yıkılışına

Büyük Şeytan

Ve kırılacak

İki kolu Kudüs’te, iki kolu Moskova’da

Ve, üç kolu Washington’da bulunan

Yedi kollu şamdan!..

Ve bir akın başlayacak Filistin’e

Ankara’dan, Kahire’den ve Şam’dan…

Ölüm kusan nükleer silahlar

Kendi, soysuz sahiplerini haşlayacak

Ve tekbir sesleri yükselecek

Mescid-i Aksa’dan…

Nur yağacak yeryüzüne

Huzur yağacak

Artık açlık ve ahlâksızlık yaşanmayacak

Barbarlık, tarihin çöplüğüne gömülecek

Bereket doğacak, sabahtan

Barış ve bayram türküleri yayılacak, akşamdan

Zulüm ve zillet geberecek

Ve yakında ağlayacak

Sömürü saltanatının yıkılışına

Baş terörist ve Siyonist Şeytan!..

    

Senin yüzünden, ey Siyonist Deccal

Bizi bulur, her bela

Senin yüzünden, her gün ızdırap

Her yer Kerbelâ!..

      

Ey kanlı katil

Ey hilekâr hain…

Ey dünyanın çıban başı

Ve insanlığın baş belası İsrail!..

Tanrıya ve kullarına savaş açmanın bedeli

Burnundan getirilecek, fitil fitil…

Senin de ecelin yakın,

Senin de peşinde Azrail!..

Sonra, yan yana, kol kola

Ve koyun koyuna dolaşacak,

Dayanışmaya ve paylaşmaya koşacak insanlar

Akın akın…

Selam size, ey saadet medeniyetinin bebeleri

Jozef, Hazekiel ve İsmail…

Ve yazıklar olsun size

Ey hâlâ Hamas’ı suçlayan

Ve şanlı vatan savunmasına sataşan

Sütü bozuk takımı!..

Özünüz karardığı gibi

Yakında yüzünüz de kararacaktır!

Çünkü tapındığınız İsrail putu

Yakında yıkılıp ortadan kalkacaktır!..

MEHMET SITMAPINAR

Rahman ve Rahim Allahın Adıyla!

Ey iman edenler! (Fitne çıkarmamak, anarşi ve ahlâksızlığı kışkırtmamak ve karşılıklı hak ve hürriyetlere saygılı bulunmak şartıyla; onlarla birlikte yaşayın, komşuluk yapın, ülke ve bölge nimetlerini paylaşın, ilmi ve iktisadi konularda yardımlaşın, ama gerçekten iman ve Allah’a itimat ediyorsanız sakın ha!) Yahudilerin (ırkçı emperyalist kesimlerini ve yine haksızlık ve ahlâksızlık hedefleyen bazı) Hristiyan (merkezlerini) veliler (yöneticiler) edinmeyin. (Onları dost ve dürüst zannedip, kendinize idareci, karar verici olarak kabullenmeyin. Zulüm ve hıyanet örgütlerine ve girişimlerine destek vermeyin.) Çünkü onlar, (sizin değil) birbirlerinin dostları ve destekleyicileridir. (Artık) Sizden her kim onları dost (ve rehber) edinip (peşlerine giderse), kesinlikle o da onlardandır. Şüphesiz Allah (Siyonist Yahudilere ve emperyalist Hristiyanlara değer ve destek veren ve Müslümanlara hıyanet eden) zalimler topluluğuna hidayet etmez (onların iman nurunu karartır)[Not: Bu ayet Yahudi ve Hristiyan kimselerle iyi ve insani ilişkileri, ticari ve bilimsel işbirliğini değil; zulüm sistemlerinin ve oluşumlarının güdümüne girmeyi yasaklamaktadır.

(Bu İlahi ikazlarımıza rağmen) Kalbinde maraz bulunan (şuursuz Müslüman)ları görürsün ki, hâlâ (Yahudi ve Hristiyanlarla ve onlara ait bâtıl kural ve kurumlarla dostluk hususunda) onların arasına koşuşturup yarışırlar (kâfirlere yaranmaya çalışırlar ve bu münafıklıklarına bahane olarak da); “Aleyhimize gelişen ve değişen zaman içinde, başımıza bir felaket gelmesinden (ve Müslümanların mağlup olmasından) korkuyoruz. (Bari hiç değilse, Yahudi ve Hristiyanların yardımını kaçırmayalım, diye düşünüyoruz)” diyerek (sahte mazeretlere sığınırlar). Fakat pek yakında Allah (Müslümanlara) umulmadık bir zaferi veya Kendi katından mutlu bir emri (ve haberi) gönderecek de (o münafıklar) kendi içlerinde gizledikleri (şeytani heves ve hesaplarına) bin pişman (ve perişan) olacaklardır.

(O küfür cephesi ve köle düzeni yıkıldığı zaman şuurlu ve onurlu) Mü’minler (münafıklara) şöyle (seslenip) diyeceklerdir: “Bunlar mıydı o, bütün güçleriyle sizinle beraber olduklarına yemin edenler?” (Bakın tapınıp sığındığınız şeytani güç odakları nasıl da yıkılmış ve sizi sahipsiz bırakmışlardır?) Artık (münafıkların) bütün çabaları boşa çıkmış ve hüsrana uğramışlardır.

Ey iman edenler! İçinizden kim (ve hangi kesim) dininden (haklı ve hayırlı çizgisinden) geri döner (irtidat eder)se, Allah (yerlerine) Kendisinin onları sevdiği, onların da Kendisini sevdiği; mü’minlere karşı alçak gönüllü, kâfirlere karşı ise ‘güçlü ve onurlu’ olan, Allah yolunda cihad edip (çaba harcayan) ve (gerçekleri savunmak hususunda hiçbir) kınayıcının kınamasından korkmayan bir topluluk (ve ekip) getirir. İşte bu Allah’ın bir (ikramı ve) fazlıdır ki, onu dilediğine verir. Allah (rahmetiyle Vâsi) geniş ve kuşatıcıdır, Alîm’dir. (Her şeyi ayrıntılarıyla Bilendir.

(Maide Suresi:51-54)

Mücahit Dinç

”AKP’yi iş başında tutmak, Siyonizm’in ana vazifesidir!”
Prof.DR. Necmettin ERBAKAN

Filistin’e açık desteğini dile getiren Kemal Kılıçdaroğlu yerine Hamas’a ”terörist” diyen Özgür Özel’in CHP genel başkanı olması…

Daha öncesinde TBMM’de gereksiz ve samimiyetsiz tartışmalara giren hatta yumruk yumruğa kavga eden İktidar ve Muhalefet, konu AB uyum yasalarına gelince her konuda anlaşıveriyorlardı!

Yıllardır CHP içinde ki Kemalistlerin, İslam düşmanlığı yaparak halkı İktidarın kucağına itmesi BOP Projesinin bir parçasıydı.

İsveç’in NATO’ya alınması konusunda anlaşıveren AB uşaklarının, konu; vatan ve millete geldiğinde ise halkı nasıl aldattıklarını ve Siyonistlerin iş başında tutmak istediği AKP İktidarının kucağına insanları nasıl ittiklerini görebiliyoruz!

Ancaakk; 2024 yılında Mescid-i Aksa’yı yıkıp, Filistinleri sürgün edip Büyük İsrail’i kurmak isteyenlerin hesabı terse dönmüştü!

Büyük İsrail’i kurmak isteyenler, şuan küçük İsrail’in yok olmaması için uğraşıyorlardı!
Fakat dünyayı yöneten sapkınlardan kurtulma vakti gelmiş, işbirlikçi hainlerin ayarları gün yüzüne çıkmıştı.

Yeni tek kutuplu dünya düzeni isteyenlerin, Adil Bir Dünya’da, adil bir şekilde adalet önüne çıkmaları artık an meselesiydi!

ZAFER İNANANLARINDIR ve ZAFER YAKINDIR!

Elif Çağıl

Tarih zalimleri son kez yazacak ve zafer inananların olacak inşaAllah…Fakat malisef müslüman ülkelerin zalim liderleri bu sahnede olmayacaklar…Çünkü zulme rıza da zulüm sayılmaktadır…Sizde hîç merhamet kalmamış !Bu kadar zalimliği tarih ilk defa yazacak…

Bu devran da bitecek elbet!
Adınız tarihe zalim yazıldı!
Sizinde piliniz tükendi artık..
Tarihi cesurlar değiştirecek!

Hasan Ç.

İslam ve Kur’an düşmanı, PKK ve İsrail Yandaşı İsveç’i NATO’ya almak; Kahramanlık mıydı, Kalpazanlık mıydı?

Bu bir duyarlılık ve tutarlılık mıydı, yoksa kaypaklık ve korkaklık mıydı?

Bu bir dik duruş ve kararlılık mıydı, yoksa kolaycılık ve kaytarıcılık mıydı?

Bu bir, etkin ve onurlu devlet adamlığı mıydı, yoksa sünepe ve Siyonist dünya sistemine entegre bir kancıklık tavrı mıydı?

Zerre kadar aklı, vicdanı ve ahlâkı olanlar yanıtlasındı: İslam’a ve Kur’an’a düşmanlığı, PKK ve İsrail yandaşlığı ve özellikle Türkiye karşıtlığı açık olan, şu küstah İsveç’i, bugün veya yarın tutup NATO’ya almak… Hatta karşılığında güya şart koştukları; bırakın parasını 10 yıldır peşin verdiğimiz F-35 savaş uçaklarını, hatta eski F-16’ları bile almayı başaramadıkları Amerika’nın talimat ve tavsiyesine uymak, gerçekten kahramanlık mıydı, yoksa kiralık bir münafıklık mıydı?

Biz; “Kaypaktan kahraman, kiralık muavinden kararlı kaptan olmayacağının” farkındaydık… Ancak İSVEÇ gibi PKK, FETÖ ve İsrail hizmetkârı bir ülkenin NATO’ya girişine izin verilmesinin aslında; Kur’an’ın yırtılıp yakılmasına, PKK ve YPG’nin dallanıp budaklanmasına, Siyonist ve terörist İsrail’in vahşi Filistin katliamlarına fırsat ve imkân vermek anlamı taşıdığını, iz’an ve insaf sahiplerine bir kez daha hatırlatmayı amaçlamıştık.

Aykut Akdağ

Siyonizm tüm gücüyle işbirlikçeliyle Hamasa Filistine ve tüm Müslüman ve mazlumlara saldırıyordu!.. ancak hesab edemediği Allah cc nin gücü ve kudreti idi.. bu güç elbette sadıklardı.. Erbakan teknolojileri ile siyonizm yok olacak ve başta mazlumlar olmak üzere tüm insanlık kurtulacaktı.. İslam ülkelerinin işbirlikçi iktidarları ve destekçileri de bu enkazın altında kalacakalrdı..

Necmiye

İslam dünyasının bütün işbirlikçi liderleri ve arkalarında her fırsat ve koşulda kendilerini destekleyenleri ve oy verenleri görüyoruz ki, bu zulme sessiz ve sağır davranmaktadırlar…  Fakat çok iyi bilsinler ki, zalimin zulmüne sessiz kalarak hemen yarın girecekleri cehennemin zebanileri var ya, onlar da sessiz ve sağırdırlar. O zebaniler kendilerini enselerinden tutup ateşe atarlarken hiçbirinin feryadını, figanını, son dakika pişmanlığını duymayacak ve dikkate almayacaklardır!..
evet şimdi tüm İslam âlemi kahraman dindarlar ,makam mevki saltanat uğruna
siz mazluma kör sağır olduğunuz
Ahiretinizi cehennem ,dünyanızı cennet yurdu edindiniz , şunu unutmayın Allah adildir, intikam sahibidir , öyle peroerisan olacak ve isbirlikcilerinizle beraber yenilecek ve yıkilacaksınızki, kahırınızdan beyniniz darmadağın olacak…geliyor gelmekte olan .mazluma umut, zalime kahroluş.. Yarabbi mazlumun göz yaşını silen eyle …

Veysel

Meşhur sözde olduğu gibi… “ERBAKAN YİNE HAKLI ÇIKTI!” Velev ki mana aleminde olsa dahi…

Katil İsrail ordusu, Gazze’de katliamlarını bir taraftan sürdürüyorken, diğer taraftan Netanyahu kameraların karşısına geçerek bir basın açıklaması yaptı. Açıklamasında İslam ülkelerinin liderlerine tehditler savuran Netanyahu: “İslam ülkelerinin liderlerine söylüyorum, eğer çıkarlarınızı ve makamlarınızı korumak istiyorsanız, tek bir şey yapmak zorundasınız: (İsrail aleyhinde atıp tutmayın ve) Sessiz kalın!” ifadesini kullandı. Bu, ne kadar acı ve işbirlikçileri alçaltıcı bir durumdur. Bir tanesi de çıkıp: “Sen ne diyorsun? Ne biçim konuşuyorsun? Senden korkan senin gibi olsun!” demedi, diyemedi. Çünkü yularlarını onlara kaptırmışlardı!.. Çünkü artık, herkesin tarafını belli etme, safını seçme zamanıydı.”

Ömer pınarlı

UMUT VE ÜMİTLERİN BİTTİĞİ YERDE ZAFERE YÜRÜYENLER KİMLERDİ
Görüldüğü üzere a dan z ye her alınan kararlarda sonuç olarak kimlerin işine yaradığı görülmekte idi.Ekranda konuşurken milletin gazını alanlar arka planda karanlık pazarlıklar içerisindeydi tabiki bütün bunlar gizli sanılsada gerçekleri görüp yazan açıklayanlar vardı.
Elbet zafer gelecektir,ülkelerden en bireysele kadar,inananlar liderin komutasında hem ülkeleri kurtaracak hemse insanları maddi ve manevi anlamda kurtaracaktır.
Çözüme inanmış,şuanki yaşananları en güzel şekilde tesbit etmiş ve zaferin sonrasında bütün insanlığın yüzünün güleceği sistemide hazırlamıştır.
bireysel ve genel olarak
Benim istisnasız her konudaki tercihim ve hedefim: 

1- İman ve itaat mı, İtiraz ve inkâr mı? 
2- İslam’a (Hakka) teslim olmak mı, Fırsatçılık ve isyan mı? 
3- Kur’an’ın Rahmani esasları mı, Batı’nın şeytani yasaları mı? 
4- Faizsiz bir nizam mı, Faizli sömürü çarkı mı? 
5- İslam ülkeleri ittifakı mı, Haçlı ortaklığı mı? 
6- Farz-helâl kuralları mı, Haramların mübahlığı mı? 
7- Hidayet aydınlığı mı, Dalâlet karanlığı mı? 
8- Hakk ve hayır mı, Şer ve bâtıl mı? 
9- Nübüvvet ve Sünnet bağlayıcılığı mı, Nefsaniyet ve şehvet bataklığı mı? 
10- Ahiret ve adalet amaçlı mı, Dünya ve menfaat ağırlıklı mı? Evet, bu 10 şıktan sadece 1 tanesinde bile ikinci maddeyi tercih ve tensip edenlerin, iman ve İslam şuuru yara almaya ve hidayeti kararmaya başlamış demektir. Baskıcı ve zorlayıcı durumlarda aciz ve çaresiz fertlere ve müstaz’af kesimlere İkrâh-ı Mülci=Ölüm ve sakatlama cinsinden ağır tehditler gibi bazı mecburiyetler bir mazeret sayılsa bile, imkân ve iktidar sahipleri için bu tür mazeretlere sığınmak geçersizdir.

artık Abd de ve bir kaç Avrupa ülkesinde halklar biz neden israile yardım yapıyoruz diye mitinglerde dile getirmeye başladılar.sinegoglarda yaşanan rezillikleri de gün yüzüne çıkardı.

Mus'ab Eryıldız

 Özellikle Kassam Tugaylarının 7 Eylül harekâtından önce İsrail tarihin çöplüğüne gömülseydi “Yahudilere zulmediliyor” diye milyonluk mitingler “Siyonistler” için yapılacaktı.
 
  Şimdi ise “Aziz Erbakan Hocamızın ve Milli
Çözüm’ün” insanlık için en büyük tehdit/düşman olarak gösterdiği
“Siyonizm”in gerçek yüzü insanlığa ayan oldu.
 
  Evet bu gibi (sadece Üstad Ahmet Akgül
Hocamızın önemle üzerinde durduğu daha sonra kamuoyu tarafından kabul edilip
medyadan konuşulur olduğu) kırk tane örnek vermek mümkün.
  Ve her biri sırandan olaylar değildi! “Yeni Bir Dünya”nın habercisi ve kurulması yönünde olmazsa olmaz dev adımlar niteliğindeydi.
 
  Neredeyse her biri zafer kadar önemli/sevindirici gelişmelerdi.
  
  Siyonizm’i ve uşaklarının sinsi hileli
oyunlarını asrımızda en iyi bilen “Milli Çözüm” Üstad Ahmet Akgül
Hocamızın öncülüğünde ve Aziz Erbakan Hocamızın üstün teknolojik silahları
sayesinde (inşallah bu ay çıkmadan) “Siyonizm” Filistin topraklarına
gömülecek veya sürülecek.
 
 Dünyanın en büyük devriminin geçte olsa en kamil manada gerçekleşmesi; İnsanlığın bu durumdan memnun kalmasına, minnettar olup alkış tutmasına vesile olacaktır. 

zaiu

HAYKIRIŞ

Mücadele asla bitmez, can bu bedenden çıkmadıkça.
Zirve zırva karışmış, cinnette ruh halimiz.
Boş lakırtı, gevezelik ayyuka çıkmış gitmiş.
Paraya tapan dünya, rüşvete boyun eğmiş.
Zalim Siyon vuruyor, kahbe dünya bakıyor.
Dikkat sona yakınız, hazırlığın tam olsun.
İhtiyaç olduğunda,birliklere göz olsun.

Zafer İnananlarındır ve Zafer Yakındır!

Mustafa Yaprakcı

Artık son ve tek çare, azgın İsrail’in durdurulması ve yaptığı zulümlerin kusturulmasıdır. Bu da ancak Milli Çözüm inancı ve Erbakan icraatıyla mümkün olacaktır. Ve ümitvar olunuz, ki o kutlu günler yakındır!.. İşte bakın ve heyecanlanıp hazırlanın; artık her gün onlarca İsrail tankı ve yüzlerce terörist militanı etkisiz bırakılmaktadır. İsrail yırtıcı domuz gibi Gazze kapanına yakalanmıştır!
alıntı


Yunus

Osman bey, öncelikle İsrail bir devlet değilki ömrüde şu kadar yıl olsun Hiç mi Merhum Erbakanı dinlemediniz. Hem beni niye eleştirdiniz anlamadım. Size muhalif yorumum yok. Geberesi İsrail gebersin inşallah temennili bir söz paylaştım. Fakat nasıl anladınız ilginç

Murakıp

Arkadaş öncelikle bu yorumunuzu okuyan normal biri bile çarpıtma yaptığınızı anlar…
1- İsrail’e devlet denmemiş… Siz uydurdunuz…

2- Bu sitenin müdavimlerinden olan birine “Hiç mi Erbakan’ı dinlemediniz?” sorusuna gümeyiz bile, ancak sataşma olur ki bu davete kimse gelmez…

Hiç mi okumadınız diye soran da keşke kendine yazılan yorumu okuyaydı…
Zİra:
3- Keşke Osman bey veya bir başkasına sataşaydınız, zira kimse şahsi hesap için burada değil ama sizin muhalefetiniz Kur’an’a, Hadislere ve bu hadislerden süze süze yorumlar çıkaratarak, onca korkak sünepe münafığa rağmen gerçekleri haykıran ve iddiasından hiç geri adım atmayan Ahmet Akgül ve Milli Çözümedir…
Şahsa, nefislerimize yapılan her türlü sataşma kabul edilebilir, sineye çekilebilir… Ama asla değişmez, şaşmaz ve yalan söylemez Hakk davaya atılan bir kem nazara bile bir cevabımız vardır ki bu imanın bir şartı ve yansımasıdır….

Onun içindir ki bu uyarıya alınacağınıza, “Ben neden ümidimi kestim? Neye değil de “KİME” itirazım, diye kendinize sormanızdır…

Siz; “Fakat nasıl anladınız ilginç” diyorsunuz ya ; Biz buna feraset, basiret diyoruz…

Selametle….

Osman Nuri Çelik

BAY YUNUS!..
İnsanların ortalama ömrü 60-70 sene ise, Medeniyetlerin ve Devletlerin ömrü de ortalama 600-700 sene kadardır. Siyonist ve Terörist İsrail’in ise şurada 76 yıllık bir ömrü vardır ve inşallah sonuna yaklaşmıştır.

İsrail’in yıkılacağını haber veren İsra:6-7 gibi ayetler ve çeşitli hadislerdir. Milli Çözümün ve Ahmet Hoca’nın iddialarını boşa çıkarayım derken aslında ilgili ayet ve hadislere itimat ve itibar etmediğiniz ortaya çıkıyor.

Üstadımızın yaptığı sadece Kur’an’a tercümanlıktır ve zalimlerin yıkılışı için duadır. Dindar Kahraman rolü oynadığı halde, Mel’un İsrail’e hâlâ her gün gemiler dolusu mazot, gıda, su, çimento, demir ve elektrik gönderen Erdoğan iktidarını destekleyen şuursuz ve onursuz kimselere hiçbir lafınız yok da, Ahmet Hoca’nın İsrail’in yıkılış müjdesine mi takıldınız?!

Eh ne yapalım bu bir ayar meselesidir.

Osman Nuri Çelik – Konya

Yalçın GZBYK

“ŞAHSİYETLİ DIŞ POLİTİKA”

“Şahsiyetli dış politika anlayışının mimarı olarak kabul edilen Aziz Erbakan Hocamızın en dikkat çekici özelliklerinden biri de, söylem ve görüşlerindeki tutarlılık, kararlılık ve sürekliliktir. Bu özelliklerinin eylemde de kendini göstermesi, Aziz Erbakan Hocamızı “Sözde Değil, Özde Bir Lider” yapmıştır.

Bu özelliği O’na dostları arasında saygı ve güven sağlarken; karşı cenahta temkinlilik, dikkat, tepki ve hasmane bir takım tutum ve davranışlara yol açmıştır. En azından şakası olmayan bir Lider olduğu görülmüş ve O’nun nezdinde Türkiye’ye karşı daha dikkatli bir tavır izlenmesi gerekliliği ortaya çıkmıştır, aynen Kıbrıs Barış Harekatı sürecinde olduğu üzere…

Öyle ki, Kıbrıs Barış Harekatı öncesi Erbakan Hocamızın, Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na bağlı pilotların bulunduğu bir birliği teftiş ederken yaptığı şu çıkış halen hafızalardadır: “Aranızda Japon pilotların yaptığı gibi uçağını kamikaze ile bu gemilerin bacasından sokacak askerler bir adım öne çıksın.” Bu adım, hem içeride bu Barış Harekatı’nı engellemeye yönelik olanlara hem de Amerikan 6. Filosu’na yönelikti…

Nerde şimdikilerde şahsiyet?
Emir geldi “sesler kısıldı”.
Nerde mi, şahsiyetli dış politika?
O’da yirmi iki yıl önce satıldı.!

Bizler inanıyoruz ki, kıyasıya mücadele yeryüzünde yapılır, ama hüküm ise semadan gelir!..

Herkes bilsin ve emin olsun ki, gerçek İslam’dan, gerçekten İslam’ı yaşayan ve sistemli bir şekilde yaşatmak için çabalayandan başka hiçbir davanın cenneti yoktur!

Şimdi; anneciğine sığınır gibi ölüme sığınan yavrulara bakıp, fıtri iman teslimiyetini onlardan daha güzel hiçbir yerde gözlemleyemeyeceğinizi ve onlardan başka hiç kimseden öğrenemeyeceğinizi bilme günleridir! Siyonizm’in karşısında görev alanlar her nerede ise, orada dimdik ve aslanlar gibi durma, Siyonist çetelerin ve işbirlikçilerinin gözlerinin içine cesaretle bakma, korkak yüreklerinin taa içine tükürüp gerçekleri yüzlerine haykırma günleridir!

Selam ve dua ile….

Elif Çağıl

Riyad’dan Kınama Mesajı veya Kafaları Uyuşturma Masalı!
Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da, Gazze’deki katliamların 35. gününde düzenlenen İslam İşbirliği Teşkilatı’nın 8’inci olağanüstü toplantısında, Gazze’de yaşananlardan İsrail sorumlu tutulurken, herhangi bir askeri ve etkili seçenek sunulmadığı gibi sadece ateşkes çağrısı ve uluslararası topluma yardım uyarısı yapılmış ve İsrail’in katliamları kınanmıştı!.. Riyad’da düzenlenen 8’inci Olağanüstü İslam Zirvesi’nde, uzun yıllar sonra önemli ilkler de yaşanmıştı. 2011 yılında başlayan Suriye İç Savaşı’yla Beşşar Esad ile tüm ilişkileri kesen Cumhurbaşkanı Erdoğan 12 yıl sonra ilk defa Suriye Devlet Başkanı Esad ile aynı karede yer almıştı. Erdoğan, ayrıca yıllarca hakaretler yağdırdığı Sisi ile tokalaşarak verdiği samimi pozlarla şaşırtmıştı.
Oysa Bebek Katili Siyonist Netanyahu, bu tür zirvelerde ve bildirilerde kullanılan kelimelere dikkat etmeleri hususunda İslam ülkeleri yöneticilerini uyarmıştı: “Sizlerin o makamlara taşınması ve birtakım imkân ve imtiyazlara kavuşması, bizim (Dünya Siyonizm’inin) sayesinde olmaktadır!..” anlamında bir mesaj yayınlamıştı.
Sn. Erdoğan’ın ve diğer Arap Krallarının sıkça gündeme taşıdıkları:
“İki devletli çözüme rıza gösterilmesi ve İsrail’in 1967 sınırlarına çekilmesi” ise;
• Hem Yahudi Dini ve Siyonist ideolojisi açısından…
• Hem de, BM, NATO, AB ve ABD’nin… Hatta Hindistan ve Çin’in, yani dünyanın mevcut yönetim zihniyeti bakımından imkânsız bir çağrıdır ve mazlum Filistin halkını boşuna avutup oyalamaktır. Öyle ise yeni bir dünya kurulmalıdır ve Milli Çözüm’e acilen ihtiyaç vardır!
Bir kişinin; kendisinin de asla inanmadığı ve gerçekleşeceğine ihtimal tanımadığı bir şeyi, çözüm önerisi ve barış teklifi olarak sunması ve savunması ise tek kelime ile, sahte bir tavırdır, münafıklıktır. Daha doğrusu, İsrail’in işini kolaylaştırmak ve Siyonist vahşetini meşrulaştırmaktır.
Tekrar hatırlatalım; Netanyahu, iyice şımarıp küstahlaşmış ve Riyad Zirvesi sonucu İsrail’e kurusıkı atan İslam liderlerini şöyle uyarmıştı:
“Çıkarlarınızı ve makamlarınızı-iktidarlarınızı korumak istiyorsanız, İsrail hakkında konuşmalarınıza dikkat etmeniz lazımdır!”
Bu arsız ifadeler, İslam ülkeleri yöneticilerinin Siyonist ve emperyalist odakların onayı ile işbaşına taşındıklarını açığa vurmaktaydı.
Artık son ve tek çare, azgın İsrail’in durdurulması ve yaptığı zulümlerin kusturulmasıdır. Bu da ancak Milli Çözüm inancı ve Erbakan icraatıyla mümkün olacaktır. Ve ümitvar olunuz, ki o kutlu günler yakındır!.. İşte bakın ve heyecanlanıp hazırlanın; artık her gün onlarca İsrail tankı ve yüzlerce terörist militanı etkisiz bırakılmaktadır. İsrail yırtıcı domuz gibi Gazze kapanına yakalanmıştır!

**Allah CC razı olsun Hocam..
Hiçbir yerde bulamayacağımız bilgilere ulaşabiliyoruz ve zalimlerin münafıkların niyetlerini daha net okuyabiliyoruz…

Musa Harun KESKİNSÖZ

Gâvur insafa geldi, müslüman sessiz
Münafıklık zirvede, cübbe giymiş şerefsiz
Domuzdan aşağı, geneli oldu haysiyetsiz
Dindar görünümlü, soyu bozuk dinsiz
Sağa sola saldırır, postu delik ipsiz

Laftan anlamıyor, kuduz köpek Siyonist
Onlara gizli destekçi, bir sürü it oğlu it
Haktan taraf değilsen, Cehenneme git
Çıkar elbet hesap sormaya, bir babayiğit
Dönüş yok artık, ya olursun gazi, yada şehit

Yunus

Yıllardır İsrail çırpınıyor deniyor, ne bileyim bir türlü geberesi gebermedi gitti.

bayraktar

Esteîzu Billah

(Kur’an’da ve Peygamber lisanıyla bildirilen) Her haberin gerçekleşeceği bir “müstekar” (karar kılınan bir zaman ve mekân) vardır. Yakında siz de gerçeği bilecek (ve anlayacaksınız). En’am: 67

Şimdi sizin bu siteminiz Milli Çözüm’e mi, Allah’a mı?

Biz; İsrail’in yok olacağına iman ettik!..

Ve Biz Allah’ın Hakk vaadine inanmışlar olarak; inancımız doğrultusunda Hakkı-Hakikati yazdık-yazıyoruz-yazacağız!..

Velhasıl; şek ve şüphe şeytandandır ve imanı çürüten bir hastalıktır.

Necmettin Musa BİŞKİN

Necmettin Musa BİŞKİN

YORUMLAR

Son Yorumlar
21
0
Yorumunuzu okumaktan memnuniyet duyarızx