YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL MENÜ

DERGİLER

Ay Seçiniz
category
661b1196ebc9f
0
0
6401,171,6356,117,28,27,170,98,3,144,26,4,145,113,17,6330,1,110,12
Loading....

TOPLAM ZİYARETÇİLERİMİZ

Our Visitor

2 0 7 6 1 9
Bugün : 2080
Dün : 26764
Bu ay : 300666
Geçen ay : 453014
Toplam : 23079630
IP'niz : 3.238.235.248

SON YORUMLAR

Son Yorumlar

YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL YAZILAR

YENİ ÇIKAN KİTAPLARIMIZ

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

Sn. Erdoğan Filistin Konusunda
HALKIMIZI OYALAMAKLA MI GÖREVLİ KILINMIŞTI?

Sn. Erdoğan Filistin Konusunda HALKIMIZI OYALAMAKLA MI GÖREVLİ KILINMIŞTI?
5 4 votes
Değerlendirmeniz

Makale Paylaşım Sayısı: 

Yorumu Takip Et
Bildir
guest
21 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Enes Kazancı

Merak edilen bu kadar gerçeği bir araya getirmek büyük güç.
Halkımızın içinde neyin ne olduğunu daha tam olarak anlamayan benim gibi milyonlarcasının ilk okuması gereken yazıdır. Hem ağlayıp hem gitme edebiyatının, acizliğin, laf kalabalığının, yerine göre mikrofon delikanlılığının…
Gerçekten söylendiğiniz gibi ne dese tersini yaptı. Sayenizde şimdi anlıyoruz ki o’da üzerine düşeni yapmış 🙁

A.Kadir Ceylan

Ahmet Akgül Hocamız bir sohbetinde şöyle buyurdu: ‘Dünyada bir şeyi yasaklama yetkim olsa, yanlış bilinen ve uygulanan şu dîne İslam demeyi yasaklardım.’ Gerçekten de halkımız İslamı doğru bilse böyle olmazdı. Mesela AKP’yi İsrail karşıtı zannetmez ve dahi bir dakika tutmazdı.

Süleyman

Maalesef herkes üzerine düşeni yapmakta idi. Sayın Erdoğan 2002’de göreve geliş amacı zaten bölgede BOP projesini uygulamak için kendisinin eş başkan olduğunu defalarca söylemişti. BOP yani büyük İsrail projesinin hedefleri nerede ise bütün islam coğrafyasının sınırlarını değiştirmek idi ve bu sınırlar içinde Türkiyemizde bulunmakta idi. Bu projenin gerçekleşmesi için en başta Filistinin topraklarının işgali vardı ilk sırada.
Sözde İsrail’e karşı çıkıyormuş gibi yaparak elindeki medya sihirbazı ile de kuru halk yığınlarının gazını almaya devam ediyordu. Sayın Erdoğan Gazze’nin yanında olduklarını söylemden öteye geçiremiyordu. Netanyahu abisi uyarmıştı Arap lideri kasderek ama kızım sana söylüyorum gelinim sen anla hesabı eğer koltuklarınızda kalmak istiyorsanız konuşmalarınıza yaptıklarınıza dikkat edin diyordu terörist başı ve sayın Erdoğan’da bunu yapıyordu. Nasıl bir vicdan ve merhamet taşınmaktaydı acaba 7 ekimden bu tarafa ilişkiler ve ticaret hiç ara verilmeden devam ediyordu bundan şu anlaşılıyordu bunları Filistin ve Gazze diye bir dertleri yoktu.
İkisininde arkasındaki halk desteği zayıflamıştı.Artık vakit tamam olmakta idi Erdoğan ve Netanyahu’nun gidişleri aynı olacaktı demek, vaad olunan vakit hızla yaklaşmakta ve sonlarıda gelmekte idi. 

Mücahit Dinç

Milli Çözüm, münafıkları deşifre etmeye devam ediyordu!

Milli Çözüm CB Erdoğan hakkında çok önemli tespitlerde bulunmuştu..

CB Erdoğan; sözde neye karşı çıkıyorsa, özde onun hizmetkârıydı!

İşbirlikçi iktidarın, Gazze Katliamları boyunca İsrail’e yolladığı Radyoaktif elementler dahil bütün silah metallerinin ve Kimyasal maddelerin resmi dokümanını;
TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU
DIŞ TİCARET İSTATİSTİKLERİ VERİ TABANI’nın resmi sitesinden alınan dökümanlar ile ispatlamış ardından TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU; internet sitesinden dökümanları kaldırmıştı!

Hakk ve Batılın Savaşı; her cephede devam ediyordu!

Hamas’ın Kuruluşunda öncülük yapan; Müslümanlara Kudüs Sevdasını aşılamak için ömrünü feda eden (bizzat Hamaslı yetkililerin açıklamıştı) Erbakan Hoca;
Haim Nahum Doktrini tehlikesini defaatle uyarmıştı!
1894 yılında Basel’de, Thedor Herzl öncülüğünde yapılan ilk Siyonist Kongrede alınan 7 karardan biriside İslam’ı yozlaştırmaktı!
Zaten Osmanlı İmparatorluğunun yıkılışının en önemli iki maddesi;

– İçtihadın yerini taklide bırakması,
– Cihad ruhunun yerini tembelliğe bırakmasıydı!

Bu Kongrede yapılan 100 yıllık planda önce Sultan Abdülhamid tahtan indirilmiş ardından Osmanlı Devleti parçalanmıştı! Ancak;
100 yıllık planın son çeyreğinde 1969 yılında başlayan Milli Görüş Harekatı ile Müslümanlar uyanmaya ve şuurlanmaya başlamıştı!

Siyonizm; AKP İktidarı eliyle Haim Nahum Doktrinini uyguluyor ve 80 yıllık iktidarların (içerisinde Mason olan Demirellerim bile) veremediği zararı veriyordu!

Ancak;Hamas’ın başlattığı kurtuluş mücadelesi sonrasında değil işbirlikçiler, Siyonistler dahi titremeye başlamış, seçim öncesi Erdoğan İktidarını korku ve panik kaplamış…

Özellikle 300 yıldır unutturulmaya, yozlaştırılmaya çalışılan Cihad ruhu;
Bütün plan ve projelere rağman, Allah’ın yardımı ile Hamas’lı Müminlerde özlenen cihad ruhu yeniden zirve yapmış, bütün dünya gerçek İslam’ı tanımıştır.

İsrail ve Netanyahu sonlarına doğru koşmaktalardı!

Siyonistler ve destekçileri; Gazze’de aldıkları ağır mağlubiyetin acısını Refah’a saldırmakla çıkarmak istiyor. Zaman, Siyonistlerin aleyhine işlerken, Netanyahu Orta Doğu’da sınırları değiştireceklerini iddia ediyor. Savaşı genişletip Lübnan’a saldıracaklarını söylüyor ve yılanın başının İran olduğunu iddia ediyordu.

İspanya, İsrail’e yönelik tüm silah ihracat lisanslarını askıya aldığını duyurmuştu.
İspanya kadar cesareti olmayan Müslüman Liderler, yakında hakettiklerini bulacaklardı!

Salih Aruriler bitmez! Şehadet haberi: eve müjde gibi gelen mü’minler; Allah’ın izniyle Yahudi Hapishanesinde çıkardıkları isyanla, Türkiye de yaşanacak zihniyet değişimi ye birlikte kutlu fethe giden yolun kapılarını açmıştır İnşAllah.

Çok yakında BOP Eşbaşkanı ve İsrail’in yıkılışı üst üste Olacak İnşAllah.
Zafer inananların ve zafer yakındır!

Osman Nuri

• BOTAŞ, İsrail’le petrol sevkiyatına devam ediyordu!
• İsrail’in elektriğini Zorlu Enerji veriyordu!
• İsrail’e çimento satmaya devam ediliyordu!
• İsrail’e hâlâ demir-çelik satılıyordu!
• İsrailli silah şirketiyle ilişkileriniz neden saklanıyordu?
• Azeri sermayesinin Türkiye sınırlarında İsrail’e petrol ve doğalgaz satmasına göz yumuluyordu!..
• Filistinliler Türkiye’ye hâlâ, ancak vizeyle giriyordu!

Evet makale gerçekten her şeyi öyle belgeleriyle ispatlamış ki… ! Makalede geçen İsrail’e yapılan desteğin yanısıra sadece şu madde bile ERDOĞAN’I ELE VERMEKTEYDİ: FİLİSTİNLİLER TÜRKİYE’YE HÂLÂ , ANCAK VİZEYLE GİREBİLMESİ, Erdoğan’ı çok güzel deşifre ediyordu… İsrailliler vizesiz giriyor Türkiye’ye, ama Filistinliler VİZEYLE… Ey tarikatlar cemaatler mollalar medrese hocaları şeyhler hocaefendi kılıklılar, dindar Müslüman görünen sizlere soruyoruz: Bu mudur sizin müslümanlığınız , bu kadar mıdır İslamcılığınız… Sizin dininiz bu tür yanlışlara sessiz kalmanızı mı emrediyor… Sizi gidi itikadi münafıklar sizi..

Bir Müslümanın şu soruları kendisine yöneltmesi ve samimi yanıtlarına göre iman durumunu değerlendirmesi gerekir.

Benim istisnasız her konudaki tercihim ve hedefim: 1- İman ve itaat mı, İtiraz ve inkâr mı? 2- İslam’a (Hakka) teslim olmak mı, Fırsatçılık ve isyan mı? 3- Kur’an’ın Rahmani esasları mı, Batı’nın şeytani yasaları mı? 4- Faizsiz bir nizam mı, Faizli sömürü çarkı mı? 5- İslam ülkeleri ittifakı mı, Haçlı ortaklığı mı? 6- Farz-helâl kuralları mı, Haramların mübahlığı mı? 7- Hidayet aydınlığı mı, Dalâlet karanlığı mı? 8- Hakk ve hayır mı, Şer ve bâtıl mı? 9- Nübüvvet ve Sünnet bağlayıcılığı mı, Nefsaniyet ve şehvet bataklığı mı? 10- Ahiret ve adalet amaçlı mı, Dünya ve menfaat ağırlıklı mı? Evet bu 10 şıktan sadece 1 tanesinde bile ikinci maddeyi tercih ve tensip edenlerin, iman ve İslam şuuru yara almaya ve hidayeti kararmaya başlamış demektir. Baskıcı ve zorlayıcı durumlarda aciz ve çaresiz fertlere ve müstaz’af kesimlere İkrâh-ı Mülci=Ölüm ve sakatlama cinsinden ağır tehditler gibi bazı mecburiyetler bir mazeret sayılsa bile, imkân ve iktidar sahipleri için bu tür mazeretlere sığınmak geçersizdir.

Oysa, her türlü haramı ve günahı mübah sayan; faizi, fuhşu, kumarı kanunen serbest bırakıp yaygınlaştıran… Buna rağmen, üstelik dindarlık rolü oynayan ve Din istismarcılığı yapan zihniyet ve hükümetleri destekleyip övmek bir tarafa, bunların vebaline ortak olmaktan bile Allah’a sığınmak lazımdır.

Mustafa Yaprakcı

NE KAHRAMAN İKTİDAR!?
        
İsveçli bir soytarı, Kur’an yakmış edepsiz
Hollanda gâvurcuğu, bak havlamış sebepsiz
Erdoğan İktidarı, projesiz hedefsiz
AB İslam düşmanı, gaddarlığı değişmez…
      
Nerede Erdoğan’ın, etkinlik saygınlığı
Hani bütün dünyada, var idi ağırlığı
Nedendir Masonların, duyarsız sağırlığı
Küstah alçak Haçlı’nın, kindarlığı değişmez…
      
Hâlâ AB uğruna, ne taklalar atılır
Günü kurtarmak için, geleceğim satılır
Ahlâksız Avrupa’ya, onursuzlar katılır
Münafıkların sahte, dindarlığı değişmez…
    
Başta sahte kahraman, zora göğüs germiyor
AB-ABD gâvur, bize hiç güvenmiyor
Peşin para ödedik, F-35 vermiyor
Kâfir birbirin kollar, medarlığı1 değişmez…
    
Halkıma horozlanıp, Haçlı’ya şartsız uyan
Millete “illet” deyip, AB’ye minnet duyan
Yarım ağız diklenip, Batı borcuyla doyan
Hak davaya hıyanet, murdarlığı değişmez…
    
Artık sonunuz yakın, Milli Güçler geliyor
Halkım Hakkı seçiyor, Münafıkı eliyor
Çünkü hidayet nuru, karanlığı deliyor
Gayrı Müslüman Türk’ün, serdarlığı değişmez…
      
Milli Çözüm haykırır, gerçekleri cesurca
Alçakların adisi, münafıktır kusurca
Şuur huzur kazanır, 50+ küsurca
Artık Aziz Milletin, dizdarlığı2 değişmez…
      

1- Medarlık: Birbirine destek çıkılması.
2- Dizdarlık: Son kale muhafız komutanlığı.

HASAN Ç.

ZALİME DESTEK VERMEK ZULMÜNE ORTAK OLMAKTIR.

İNSANLIK NE ÇEKİYORSA ZALİMLERDEN ZİYADE İŞBİRLİKÇİ YÖNETİCİLER VE ONLARA ŞUURSUZCA DESTEK VEREN KİTLELER YÜZÜNDEN ÇEKİYORDU.

İsraillilere vize muafiyeti getirip Filistinli kardeşlerimize vizeyle ülkemize girebilmesi BEN SAFIMI SEÇTİM DEMENİN EN NET HALİ OLSA GEREK, Allah da sizleri onlarla beraber haşretsin inşallah, Onlarla birlikte SİZLERİ DE bu dünyada yerle bir etsin inşallah.

Ya Rabbi bizleri bu zalimlere destek veren yöneticilerden kurtar, kurtar ki Filistinli kardeşlerimiz, Çin de zulüm gören Uygurlu kardeşlerimiz, zulüm gören tüm Müslümanlar ve bütün insanlık kurtulsun, huzura refaha saadet erişsin. Adil Düzene dayalı Yeni Bir Dünyanın kurulmasının önü açılsın. Bütün insanlığın saadete ereceği ADİL DÜZEN MEDENİYETİ KURULSUN AMİN.

78-İsrailoğullarından inkâr edenlere (ve sürekli kötülüğü planlayıp yürütenlere) Davud ve Meryem oğlu İsa diliyle lanet edilmiştir. Bu, (hidayetlerinin kararması ve lanete uğramaları, İlahi hükümlere) isyan etmeleri ve haddi aşıp (İslami ölçüleri değiştirmeleri) sebebiyledir.

79-Ki, onlar (lanete uğrayanlar) yapmakta oldukları münker (çirkin) işlerden (ve kötülüklerden) birbirlerini sakındırmıyor (haksızlık ve ahlâksızlıklara göz yumuyor ve kılıf uyduruyor)lardı. Bu ne kötü bir davranış biçimiydi.

80-Onlardan (münafıklardan ve din istismarcılarından) birçoklarını, kâfirler (ve zalimlerle) dostluklar kurduklarını (onların velâyetine ve himayesine sığındıklarını) görürsün. Nefislerinin (dünyevi heves ve beklentilerinin) kendileri için takdim edip (önerdiği ve önemsediği şey, yani makam ve menfaat için kâfirlere yağcılık etmek) ne kadar kötü bir şeydir. Allah bunlara öfkelenip gazaplanmıştır ve onlar ebedi azapta kalacaklardır. (Zira bunu hak etmişlerdir.)

81-(Mürşit, müttaki ve lider rolü oynayan bazı münafıklar) Eğer Allah’a, Nebisine ve Ona indirilen (Kur’an-ı Kerim’e, öyle göstermelik değil de gerçekten) inanmış olsalardı, asla onları (Siyonist Yahudileri ve Hristiyan emperyalistleri) evliya (himayelerine sığınılan güç merkezi ve rehber) edinmezlerdi. (Zalim güçlerin hizmetine girip siyasi ganimet devşirmeleri, bunların özde değil sözde iman eden, kalbi marazlı kimseler olduğunun alâmetidir.) Velâkin, onların çoğu zaten fasık kimselerdir.

82-Andolsun, insanlar içinde, mü’minlere en şiddetli (ve tehlikeli) düşman olarak Yahudileri ve müşrikleri (ve Protestan, Evanjelik gibi Siyonistleşmiş Hristiyan kesimleri ve sözde Müslüman geçinen işbirlikçileri) bulursun. Onlardan, iman edenlere sevgi bakımından en yakın olarak da: “Biz Nasarayız (Hz. İsa’nın doğduğu Filistin-NASIRA’dan dolayı NASARA diye tanımlanan, Hakka ve hayra yardımcı Hristiyanlarız.)” diyenleri bulursun. Bu, onlardan (birtakım iyi niyetli ve istikamet ehli) papaz ve rahiplerin olması ve onların gerçekte büyüklük taslamamaları (Kur’an’a ve İslam’a saygılı davranmaları) nedeniyledir.

https://www.mealikerim.com/5/maide

Elif Çağıl

BOP EŞBAŞKANI YÖNETİRSE!

İSRAİL VE ABD ye sınırsız destekler,Gemiler tüm hızıyla devam etmekte iken hala insanların uyuması ne kadar acıydı…

Türkiye Burjuvaları Türk firması gibi görünüp 1 numaralı İsrail destek firmaları olmuştu…

Soysuz ve sorumsuzlukları soruşturulmalıydı…
Bu kadar hainlik tam bir Münafıklıktı…

YEMEK YERKEN ,SU İÇERKEN ,UYUMAK İÇİN YATTIĞIMIZDA HEP UTANIR OLDUK…

KARDEŞLERİMİZ AÇKEN,SUSUZKEN ,İLAÇSIZ VE SICAK YUVAYA HASRETKEN bizim firmalarımızın İsrail e destek vermesi tam bir hainlikti…Bundan daha büyük bir hainlik te olamazdı…

Veysel

AKP dönemi, ülkemiz adına karanlık bir çağ olarak tarihte yerini çoktan aldı. İktidara geldikleri günden bu yana her icraatları ayrı bir fecaat olan bu ekibin, son nefesinde en büyük zulümlere ortak oluşu, zerre kadar insanlığı olan kim varsa insanlıktan utanır hale gelmesine sebep oldu. Kundaktaki bebeklere kadar acımasızca bomba yağdıran siyonist şeytan İsrail’e karşı en ufak bir tazyike izin vermeyen bu iktidar, elbette tüm lanet edicilerin lanetine muhatap olmuştur. Para karşılığı tuttukları adamlarıyla, sahtekarca açıklamalar yapan iktidar, mecliste Saadet Partisi tarafından konuşulmak üzere teklif edilen gündem maddelerini defalarca kez reddetmişti. Bakalım yarın kör ve sağır zebanileri görünce bugünleri hatırlayıp ne düşünecekler…

Muhammed ÇELİK

Gazzede 25 binin üzerinde şehidimiz varken,perde önünde israile atıp tutan,perde arkasında,israille iş tutan,bütün ihtiyaçlarını karşılayan ERDOĞAN ve iktidarını ,tarihte görülmemiş bir bela ve müsibet bekliyor inşallah.Bizlerin cigerleri yanarken tek dertleri bir dönem daha seçilip,baglı oldukları merkezlere hizmet etmenin derdindeler.Peki ya bu AKP seçmenine ne demeli.Bütün herşey gözlerinin önünde oluyor ,lakin görmüyor yada görmezden gelmeyi tercih ediyorlar.ERBAKAN Hocam bu AKP liler için büyülenmiş bunlar demişti.

Nûh 26
(950 sene sabırla Hakka çağırıp karşılık bulamayan Hz.) Nuh: “Rabbim, ülkemde ve yeryüzünde kâfirlerden yurt tutan ve dönüp dolaşan hiç kimseyi bırakma!” diyerek (dua etmeye başlamıştı).

https://www.mealikerim.com/71/nuh/26

Nûh 28
“Rabbim beni, (Hz. Adem’den beri) annemi, babamı, mü’min olarak evime gireni, (iman davasına sahip çıkanı ve kıyamete kadar tüm) iman eden erkekleri ve iman eden kadınları bağışla. Zalimlere ise helak olup yıkılmaktan başkasını arttırma” (diye yalvarmıştı).

https://www.mealikerim.com/71/nuh/28

Orhan

İstiklal marşı şaiirimiz, Mehmet Akif Ersoy un, En net Mısrası neydi,. Filistin meselesinde hatırlatalım

ZALİMİ(İsrail) SEVEMEM, ZÜLMÜ (siyonist i) ASLA DESTEKLEYEMEM, diyordu…

sn. Erdogan 120 gundur Filistin konusunda sadece halkı değil, uluslararası İsrail karsıtı olan ülkeleri de oyalamaya çalışmaktadır..

22 yıldır akp ve yöneticileri ,ve seçmen kitlesi, hatta 14 mayıs seçimlerine kadar,
“DİN, VATAN, BEKA” edebiyatı yapan iktidar,

7 Ekim den bu yana, zalim İsrail’in Filistin e yaptıgı katlıam ve soykırımlarla, akp iktıdarı,
Resmi ve dolayı desteği ile İsrailin yanında olduğunu bırkez daha göstermiştir…!

Oysa bu akp nın, dindar! ve kahraman! din adamı ilahiyatcıları guya yazarları da , Filistin li dindaşlarımız çoluk çocuk kadın kim varsa soykırıma uğruyor, akp din adamları tarafından boş beleş göstermelik dua ediliyor… Kof kınama yapıyorlar…

Akp nin savunucusu din adamları aydın ve yazarları, Hatta ve hatta, sn. RTE nin İsrail ile Ticaretin Tüik raporlarına gore 10 kat artması, yapılan katlıamları seyretmesıne, bile kılıflar uydurarak, “” ne yapsın, devlet yönetiyor “” diye rek, iki yuzlu tavırlarını taraflarını ortaya koymaktalar…

Tarih Filistine yapılan bu Zulmu unutmayacak, kim zulmün yanında, kim karşısında olduğunu elbet yazıyor..

Ömer Ali Pınarlı

Ülkemizdeki yahudileri öldürüp suçu Hamas’a atmaya Çalışan bu mossad ajanlarını ülkemize alanla tutuklayan güç ülkemizdede artık bazı durumların değiştiğini ve değişeceğini gösteriyor.

Bütün imkanları israilin yararına kullanan ülke liderlerine rağmen Hamas daha dimdik ayakta ise anlaşılan israil yakında yıkılacak ve işbirliği yapanlarda ayrıca savaş suçlusu olarak onlarında yargılanacağını düşünüyorum.

ingilterede Ünivler gündemle alakalı nasılki araştırmalar yapıyorsa bizdeki ünivlerden bu konu ile bir çalışma yapmaması düşündürücü.

Dünyayı biz yönetiyoruz diyen siyonların ise ne kadar kof ve boş oldukları Eğerki iş birlikçi liderler olmasa daha çabuk israilin v sistemlerinin çökeceği ortaya çıktı

“BİR MİLLETİN ASIL GÜCÜ:TANKI,TOPU,TÜFEĞİ DEĞİL İNANÇLI VE İMANLI GENÇLİĞİDİR.
PROF.DR NECMETTİN ERBAKAN
Hocamızın bu ve buna benzer bir çok sözünü yaşarak görmüş olduk.

Yalçın GZBYK

Sn. Erdoğan Filistin Konusunda HALKIMIZI OYALAMAKLA MI GÖREVLİ KILINMIŞTI?

Evet aynen böyleydi.

Saffet

Milli Gazetenin aktardığına göre Gazze’deki İsrail saldırılarında bütün ailesini yitiren Filistinli bir kız çocuğunun yazdığı belirtilen mektupta, Erdoğan’a “Neden güçlü orduların varken bize yardım etmedin?” diye soruldu, “Rabbime kavuşunca O’na, seni şikayet edeceğim. Bizi hayal kırıklığına uğrattın” diyerek tepkisini dile getirirken vicdan sahibi insanların duygularına tercüman olmuştu. Türkiyedeki saf müslümanları kandırdığını sanan Cumhurbaşkanı aslında kendini kandırmaktaydı.Bugün başka bir haberde İsrail’in Gazze’de Refah mülteci kampına fırlattığı füzenin şarapnel parçasında “Made by Turkey” ibaresinin yer aldığını gösteren fotoğraf Arapça sosyal medya hesaplarında aldı başını gitti.
https://abs-0.twimg.com/emoji/v2/svg/1f1f9-1f1f7.svg Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Türkiye’den İsrail’e mühimmat satılmadığını belirtti. Türkiye Çelik İhracatçıları Birliği (ÇİB) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Aslan, Türk çeliğinin İsrail pazarının yüzde 65’ine sahip olduğunu daha önce belirtmişti.İsrail katliamlarını Türkiyeden aldığı desteklerle yapmaktadır.Artık bu gidişe dur diyecek bir yönetim değişikli mutlaka gereklidir. Ve İnşaAllah çok yakında çok hayırlı gelişmeler olacağına inanıyoruz.Dayan Filistin’im Milli Çözüm geliyor…

Arzu Akdağ

(Ey Nebim!) Sen onları (münafıkları) gördüğün zaman, (düzgün ve bakımlı) endamları (zahiri kalıpları ve tavırları) Senin hoşuna gidip beğenini kazanmaktadır. Konuştukları zaman da onları dinlemeye (değer sanırsın. Oysa bunlar sözlerine, kıyafetlerine ve zahir görünüşlerine aşırı dikkat gösterip, suni ve sahte davranışlarla takva ve tarafsızlık numarası yapmakta ustalaşmışlardır. Aslında) Onlar sanki (sütun misali) dayandırılmış düzgün ahşap-kütükler gibi (şuursuz ve vicdansızdırlar. Bu kofluklarından ve korkularından dolayı da) Her çıkışı ve çağrıyı (her yaygarayı ve konuşulanı) kendileri aleyhlerine sanırlar. Onlar (sinsi ve tehlikeli) düşmandırlar, bu yüzden onlardan kaçınıp-sakının (münafıkları tanımaya çalışın ve onlara karşı tedbirli ve dikkatli olun). Allah onları kahretsin; nasıl da (Hakk’tan) çevriliyorlar ve dönekleşip duruyorlar.  (Münafikun Suresi 4)

Mus'ab Eryıldız

İsrail, Filistinli mağdurlara 5 aydır bomba(vahşet) yağdırırken;
 
BOTAŞ’ın İsrail’le petrol sevkiyatı, İsrail’in elektriğini Zorlu Enerji veriyor olması, İsrail’e çimento satılmasına ülkemizden devam edilirken…

Erdoğan’ın İsrial’e horozlanması, Fidan’ın Filistin için mekik dokuması vb iktidar girişimleri; İsrail’e süre kazandırmakta.
Yani İsrail adına çalışılmakta.
Zulme karşı bir “elimizden geleni yapıyoruz” görüntüsü altında millet frenlenmekte, zulme karşı imkanlarımız kilitlenmekte ve zalime (sayısız gemi seferiyle de) destek çıkılmakta.  

Yani görüntüde Filistin’den, gerçekte İsrail’den yana olunmaktaydı!..

Sözün, icraattan farklı olması münafıklıktır.

Münafıklığı ve münafıkları asrımızda en iyi tanıyan ve tanıtan Üstad Ahmet Akgül Hocamızdı. Oyunlarını/hilelerini boşa çıkartan sadece kendisiydi.

Münafıkların baş hocası, Baş Münafık Fetö değil miydi?
Baş münafığa karşı en şanlı mücadeleyi veren Üstad Ahmet Akgül Hocamız değil miydi?

Cevabı, yüreği münafıklaşmamış herkes bilir!

Koca yürekli, bükülmez bilekli, şeytanilerin korkulu rüyası, münafığın peçesini indiren feraset, Batılın elebaşlarına kafa tutan aslan, sayısız zalimin-münafığın kökünü kurutup tozunu savuran, Erbakan Hocamızın en bilge ve sadık takipçisi Üstad Ahmet Akgül Hocamız, şuan cereyan eden münafıklığı da aşikar etmekte ve sonunda (her zaman olduğu gibi) şeksiz şüphesin münafıklara ve zalimlere karşı kazanan olacaktır.       

(Kâfirlere ve zalim düzenlere karşı) Sakın gevşeklik göstermeyin, üzüntüye girmeyin (ümitsizliğe düşmeyin). Eğer gerçek mü’minlerden olursanız zaten en üstün sizsiniz. (Ve galip geleceksiniz.) Âl-i İmran Suresi 139

N.Gündüz

 Gazze’de yaşanan savaş büyük bir insanlık suçu ve soykırım. Buna karşı üzülerek belirtmeliyiz ki bütün dünya 8 milyarlık İslam insanlık alemi, 2 milyarlık İslam alemi sessiz, seyirci. Herkes Siyonist katil İsrail’in tek taraflı insiyatifini bekliyor. Bekliyorlar ki İsrail’deki iç karışıklık neticesinde saldırıyı durdursun. Bekliyorlar ki İsrail zaiyatı arttığı için saldırıdan vazgeçsin. Bekliyorlar ki İsrail yorulsun, saldırılarını durdursun. Bütün beklentiler Yahudi’nin insafa gelmesine yönelik. İslam aleminin girişimi ise Yahudi’nin saldırıyı durdurmasından sonrasına yönelik. Yahudi saldırıyı durdursun biz yaralıları tedavi edelim, Yahudi dursun biz Gazze’ye gıda yardımı gönderelim, Yahudi dursun biz Gazze’ye insani yardım gönderelim, Yahudi dursun biz Gazze’yi imar edelim. Bütün beklentiler savaş sonrasına yönelik. Tabii bu noktada dünyaya örnek olacak birkaç ülke çıktı. birisi Yemen; Husiler çok zayıf imkanlara sahip olmalarına rağmen siyonist katillere gidecek gemilere el koydu. Malezya ülkesinden İsrail’e gidecek ve gelen herhangi bir geminin geçişine izin vermiyor, yasakladı. Güney Afrika hiçbir alışverişi olmadığı halde İsrail elçisini ülkeden kovdu. Bir duruş sergiledi. Bugün Ülkemizde AKP iktidarının ve İslam aleminden beklenen şey konuşmak, bağırmak, hamaset yapmak değil, icraat yapmaktır. Toplum örgütler, dernekler, vakıflar, muhalefet, vatandaşlar konuşur ama iktidar icraat yapar. Bugün İsrail’e karşı olduklarını söyleyenlerin yapması gereken şey derhal İsrail ile ilişkileri  askıya almaktır, durdurmaktır.
  Dikkat ederseniz; R.T.Erdoğan “siyonizm” kelimesini kullanmıyor. Netanyahu’ya yükleniyor, işin özüne indiğinizde Erdoğan`ı iş başına getirenler aslında
siyonizmdir .Bulunduğu makamı oraya borçludur . Çünkü Erbakan’dan kurtulabilmek için küresel emperyalizm ve siyonizm kurgusal bir AK Parti ihdas etti. Milli görüşün yolunu kesti. Milli görüşün yolunu kesmekle D-8’leri, yani 8 büyük İslam ülkesinin birlikteliğini büyük ölçüde engelledi. Nitekim bundan 8-10 sene önce  yine o Gazze savaşında R.T.Erdoğan katil İsrail ifadesini kullandı. Amerika’dan 89 senatör o sözünü geri al dedi. Taahhütlerini unutma diye mektup yazdı kendisine. Öbür taraftan yine hatırlayacaksınız belki Türkiye’deki gelişmeleri yakından izlediğimizde . Erdoğan, Bize de verilmiş bir görev var dedi. Nedir o görev? Biz Büyük Ortadoğu Projesinin eş başkanıyız. Büyük Ortadoğu Projesi aslına (sözde) büyük İsrail devletinin kurulması projesidir. 22 İslam ülkesinin bölünmesi projesidir. Bunu,  Amerika eski dışişleri bakanı Condoleezza Rice 22 İslam ülkesinin haritası değişecektir dedi. Ne demek haritası değişecek? Rengi mi değişecek? Hayır bölünecek. Nitekim geriye baktığımızda Irak bölündü. Şu An hayatta durması imkansız hale gelmiş, üç parça halinde bir Irak var. Bölünmesi gereken diğer bir İslam ülkesi, O-  22 ülkeden biri Libya. Şuan Libya 40 parça aşağı yukarı. 40 parça mikro devletçiklerden oluşmuş. Şuan 2 tane büyük güç var gibi görünüyor, ama böyle gerçek anlamda Libya’nın birliğini bütünlüğünü sağlayacak bir devlet yapısı yok.  Suriye’nin hali ortada. Havaalanları bombalanıyor, cevap veremiyor. Bu şimdiki olaylar değil, bunlar bir projenin ürünüdür. 
Sözün özü AKP iktidarından kurtulmak ve Milli Çözüm Hükümeti kurulmasıyla bu zulüm ve baskılardan kurtulmak mümkün olabilir. Saygılarımla.

Ali Çağıl.

İsrail yıllardır yaptığı zulme halkın tam desteğiyle sağlam zemin bulmuştur. Bu onun kuvvetli olduğu yanıdır. Bu kuvvetli yan halkının tamamı(Çok az istisnayla bazı yahudiler kendi devletlerini suçlu görmektedir) zalim olduğundan aynı zaman en kırılgan yanıdır da. Hamas Elkassam Tugaylarının aldığı rehineler Siyonist toplumda Netanyahu’ya karşı bir tepki oluşmasının ve yenilgi kaygısının verdiği korkunun sebebidir. Bu durum Nuh Peygamberin Kur’anlaşan beddusına müstehak olmasının ve mücahitlerin mücadele ederken elinin rahatlamasının da sebebidir. Çünkü karşısında zulmü ispatlanmış en üstten an alta zalim olarak yetişmiş bir toplum vardır.
Mücadelede asıl zorluk islam toplumundaki işbirlikçilerle yapılan geniş alanlı mücadele olmaktadır. Bunun;
A)Hukuki tehdit boyutu
B)Fiziki tehdit boyutu
C)Müslüman halklara işbirlikçileri anlatma zorluğu
Kısaca bu büyük ihanete yetkisiz baş kaldırının zorluğu olarak da analiz edilebilir. Halklar yapılan zulmü görmektedir. Fakat şu iki şeyi ayırt edememektedir.
1- Kendi yöneticilerinin işbirlikçi müstekbir zalim oldukları
2- Kendileri de bu iktidarları ayakta tuttuklarından mustazaf zalim olduğu hakikatini anlayıp kabullenmemektedir.
İşte en tehlikeli ve Allah’ın kahrını toplu olarak çekecek durum da bu mevcut durumdur. Hali hazırda zulme uğramış ve her türlü soy kırımla sadece Allah’a açılan ellerin ettiği “Ya Rabbi zalimleri ve işbirlikçileri kahret!” bedduası ve Allah’ın da mazlumun duasıyla Allah (cc)’nun arasında hiç kimsenin olmayışı ve bu duaların kabulünün yine Allah (cc) tarafından garantisi en büyük lanet olarak okunmalıdır.
ŞÜKÜR: Aziz Erbakan Hocamız Milli Görüş hareketiyle bu iki zalim toplumla aramıza perde çekmiş ve mücahitleri tam korumaya almıştır. “Cihattan geri kalarak kendinizi tehlikeye atmayın” ayetiyle defatle uyarmıştır.
Ve Milli Çözüm Şahsi manevisi Üstad Ahmet Akgül Hocamız bu bayrağı mücadele sahasında basın yoluyla yaptığı ikaz,uyarı,öneri içerikli dergi, kitap, konferanslarıyla Devleti, toplumu, ekibini hatta yıllar önce bu yaşadığımız bu günlere tedbir olarak onlarca kitap yüzlerce dergi, konferans, güncel Meal-i Kerim ve ARMAGEDDON kitabıyla hazırlık yapmış ve istikamette tutmayı başarmıştır. Bununla ilgili Allah (cc)’ye şükrümüzü ifa edemeyiz. Yanlızca nankörlük yapmaktan yine ona sığınırız.
Selamlarımla…

Necati Akgül

Hala anlamayanlara İsrail İşbirlikçileri!
Fırat ile Nil nehri arasını kapsayan “Arz-ı Mev’ud” politikası olan Emperyalist ABD ve Siyonist İsrail ile işbirliği yaparak, Türkiye’yi Büyük İsrail’in bir vilayeti yapmak için çalışmaktadırlar!
Hem İsrail’le iş birliğine devam etmekte, hem de sözde Filistin’e destek açıklaması yapmaktadırlar!
İsrail ile ekonomik ilişkileri tıkır tıkır yürütmektedirler… İsrail’le petrol sevkiyatına devam etmektedirler… İsrail’in elektriğini vermektedirler… İsrail’e çimento satmaya devam etmektedirler… İsrail’e hâlâ demir-çelik satmaktadırlar… İsrailli silah şirketiyle ilişkilerini sürdürmektedirler…Filistinlileri Türkiye’ye vizesiz almazken, İsraillileri Türkiye’ye vizesiz sokmaktadırlar!…
Bir taraftan Siyonist İsrail ile her türlü işbirliğini sürdürürken, öte taraftan Emperyalist ABD ve Siyonist İsrail ile ilgili kurusıkı palavralar atarak, hiç utanmadan sahte kahramanlık taslamaktadırlar!

“DIŞ POLİTİKA” diyerek Siyonist Şeytanların kendilerine verdiği talimatları yerine getirmektedirler.
DIŞ POLİTİKAYI, İÇ POLİTİKA İÇİN kullanmakta, iç politikayı ise insanları aldatıp SİYONİST ŞEYTANLARA HİZMET ETTİRMEK İÇİN yapmaktadırlar!
Aslında İslam’a hasım ve Milli Görüş’e hain oldukları halde, yeminler ederek dine ve davaya sadık ve samimi olduklarıyla ilgili aldatıcı sözler söylemektedirler.

Emperyalist ABD ve Siyonist İsrail ile işbirliği yapma gerekçelerini, bizler İslam’a hizmet için kâfirlerle zahiren işbirliği görüntüsü vermekteyiz; sakın bizden şüphelenmeyiniz diyerek gizlemeye çalışmaktadırlar.
Siyonist Şeytanlarla ve şer odaklarıyla gizlice buluşup baş başa kaldıklarında ise; “Şüphesiz biz asıl sizinle beraberiz, sizin hedeflerinize hizmet etmekteyiz. Biz mü’min ve Müslüman kesimleri sadece idare ve istihza etmekteyiz, zira “onların desteğini almak mecburiyetindeyiz” diyerek gerçek ayarlarını ortaya koymaktadırlar. (Bakınız Bakara Suresi: 14. Ayet)

Siyonist İsrail işbirlikçileri;
İnsanları Kur’an ahkâmından, İslam ahlâkından engellemektedirler… 
Hürriyet ve adalet için cihattan çevirip döndürmektedirler…
İslam’ı ve Kur’an’ı eğip bükerek çarpıtmak ve yozlaştırmak istemektedirler…
Ve din adına dünyaya tapınarak ahireti örtüp gizlemekte, kendileri ve tâbileri için cenneti garanti göstermektedirler… (Bakınız A’raf Suresi 45. Ayet)
Gizli ve tehlikeli azılı bir düşman oldukları halde, sözde Filistin’e destek açıklaması yapmakta, özde ise İsrail’le her türlü sinsi ve şeytani iş birliğine devam etmektedirler.

Siyonist Şeytanlar ve işbirlikçi hainleri MOSSAD tarafından yapılması planlanan suikastların suçunu ve sorumluluğunu HAMAS’a yıkma peşindedirler!

Hamas’ın başarısı İman ve Cihat şuurundan kaynaklanmaktadır ve mutlaka zaferle sonuçlanacaktır!
İsrail’de ise Hamas yenilgisi ve endişesiyle çıldırma halini almıştır ve bu Siyonist İsrail için beklenilen çok acı ve alçaltıcı sonun başlangıcıdır!

Necmettin

Tarihte eşi görülmemiş büyük bir vahşete-katliama girişen İsrail kendi sonunu çabuklaştırmaktadır!..
“Zulm.ile âbâd olanın ahiri berbat olur”prensibinden hareketle bu şeytan karakterli zalim-çapulcu sürüsü koşar adım uçuruma yuvarlanmaktadır!..

Sanki Asr-ı Saadetten günümüze gelmiş gibi,yüksek karakter taşıyan!..Asıl kurucusunun Aziz ERBAKAN HOCAMIZ olduğuğunun açıkça dillendirildiği…Her biri örnek mümin-mücahitlerden oluşan
HAMAS kahramanlarına karşı ;İsrail domuzunun nasılda göğüs göğüse çarpışmaktan kaçtığı!..Kara operasyonlarında nasılda köşeye şıkıştığı herkesin malumudur!..Hatta İsrail istihbaratı tarafından öldürülen bir kısım objektif gazetecilerin itiraflarına göre;israil şeytanının gerçek asker kaybının 10000(onbin)nin üzerinde!..Abd kayıplarının 2000 civarında,İngiltere, Fransa gibi ülkelrin kayıplarının ise 1500’er yüzden fazla olduğu belirtilmiştir!..

Sapkın felsefesi ve inanç sistemi nedeniyle
gebereceğini anladığından, çıldırmış domuz gibi hiç bir ölçü-sınır tanımadan mazlumlara saldıran bu şımarık şeytanın;kendisiyle berabar 5700 yıllık örgütlü kötülüğün de topyekün DELİĞE SÜPÜRÜLMESİ ÇOK YAKLAŞMIŞTIR!..Elbette bu hengamede İslam Ülkelerinin başında bulunan kahraman kılıflı kukla hainlerin de defterlerinin dürüleceği aşikardır!..

Süreci daha iyi okumak ve taşınması zaruri insanî,milli ve İslamî sorumluluğu taşımak için Milli Çözümün takibi ve haklı çağrısına kulak vermek zaruri bir durum halini almıştır!..

CANDAN

Bugün İsrail’e petrol sevkiyatı kesilse, İsrail sermayesinin ihtiyaç duyduğu bazı mallar gönderilmese, bu katliam asla ve asla sürdürülemez

katliamı durdurabilmenin ne kadar kolay yolları var O halde ellerinde fırsat varken bunları yapmayanlar Allah’ın indinde çok büyük günaha ve azaba uğrayacaklar

Ahmet AKGÜL

Ahmet AKGÜL

AHMET AKGÜL KİMDİR?

 

Araştırmacı-Yazar, Düşünür ve Siyaset Bilimci olarak tanınan Ahmet Akgül, Milli Görüş çizgisinde önemli bir fikir adamıdır. Olaylara insan eksenli ve İslam endeksli yaklaşmaktadır.

2004 Ocak ayında, arkadaşlarıyla birlikte İstanbul’da aylık olarak yayınlanan “Milli Çözüm” Dergisini çıkarmaya başlamıştır.

Uzun süreli, ciddi ve çileli bir mücadele dönemi yaşamış ve bu duyarlı, tutarlı ve kararlı tavrını hiç bırakmamıştır. Bu yüzden pek çok sıkıntı ve saldırılara uğramış, defalarca mahkeme açılıp tutuklanmış ve hapis yatmıştır.

İnancımız ve ihtiyacımız olan evrensel hukuk kurallarının; bütün insanlığın ortak değeri ve hayat düzeni haline getirilmesi, “Demokrasi, Laiklik ve özgürlükler” gibi çağdaş kurum ve kavramların; ilmi ve insani temellere göre yeniden şekillenmesi… Ve Türkiye’nin yeni bir barış ve bereket medeniyetine öncülük etmesi konularında yoğunlaşmıştır.

Üstadımızın, başta “İnsanın Yozlaşması”, ardından “Adil Düzen ve Yeni Bir Dünya” ve yine “Barış ve Bereket Nizamı “İslam Davası” ve YozlaştırılanCihad Kavramı” gibi birçok kitapları İngilizceye çevrilip merkezi Londra’daki Cagaloglu Yayıncılık organizesiyle; Amazon ve Bornes&Noble (bn.com) gibi dünya genelinde dağıtım yapan yüzlerce online sitesinde ve dijital (e-kitap) sayesinde 120 kadar ülkede yayınlanıp okunmaktadır. Ayrıca Üstadımızın “Yüce Kur’an’ın Manası ve Mesajı” başlıklı Meal-i Kerim yorumları İngilizce ve Rusça tercümeleri ile “Adil Düzen ve Yeni Bir Dünya” kitaplarının Rusça, Arapça, Çince, Japonca ve İspanyolca tercümeleri tamamlanıp basılmış olup; Almanca, Fransızca, Kırgızca ve Farsça tercümelerinde de sona yaklaşılmıştır.

Milli siyaset ve sorumluluk düşüncesini farklı bir boyutta ele alan ve yorumlayan Hocamız; yaklaşık 40 yıldır Türkiye’mizin her yerinde, Avrupa’da ve İslam ülkelerinde, önemli seminer ve konferanslara katılmaktadır.

Mili Görüş’e çöreklenmiş bazı şaibeli kişilerin gizli niyet ve tertiplerini haber vermesi, uzun vadeli hedefler ve stratejik tavizler sonucu Parti’ye girdiklerini sezmesi ve söylemesi nedeniyle, Ahmet Akgül’ün teşkilatlarda ve Milli Görüşçü kuruluşlarda hizmet vermesi engellenmeye çalışılmış; Erbakan Hoca ise, kendisinin daha bağımsız davranabilmesi ve nifak çarkı içinde körletilip kirletilmemesi için bu girişimlere karşı çıkmamış, ama kendisini uzaktan destekleyip yönlendirmekten de geri durmamıştır. Erbakan’ın “Adil Düzen” projeleri, AKP’nin siyasi hileleri ve karanlık ilişkileri, Fetullahçı Cemaatin gizli mahiyeti konularında sayılı uzmanlardandır.

1949 Elazığ doğumlu olan, çeşitli konularda yayınlanmış ve hazırlanmış 105 (yüz beş) eseri bulunan yazarımız, evli ve beş çocuk babasıdır.

 

Hocamız’ın Başlıca Kitapları:

● Yüce Kur’an’ın Manası ve Mesajı (Türkçe Meal-i Kerim. Abdullah Akgül Yayına Hazırladı.) (İngilizce ve Rusçaya çevrildi.)

Milli Sorunlarımız ve Sorumluluklarımız (2 Cilt)

Dünyanın Değişimi ve Erbakan Devrimi

Refah-Yol’la Rantiyenin Savaşı

Cemaatin Cılkı, Erdoğan’ın Çarkı, Erbakan’ın Farkı

Türkiye Kuşatılırken, Kuklaların Kapışması

Adil Düzen ve Yeni Bir Dünya (İngilizce, Rusça, Çince, Japonca, Arapça ve İspanyolcaya çevrildi.)

Bizim Atatürk

Küresel Fesatçılık ve Fetullahçılık

Dış Politika Yazıları (I) BOP’un Temel Taşları (1988-1998)

Dış Politika Yazıları (II) Tarihin En Talihsiz Yılları (2002-2015) 

Siyaset ve Strateji Bilgeliği

Osmanlı Sistemi ve Abdülhamit Siyaseti

İslam Davası ve Cihad Kavramı (İngilizceye çevrildi.)

● “İnsan”ın Yozlaşması (İngilizce ve Rusçaya çevrildi.)

Ah-u Figan’ım (Şiir)

Başörtüsü İnkârı ve İstismarı

İslamcı Münafıklar

Milli Şuur ve Ordu

20 Yıl Öncesinden; AKP Gerçeği ve Akıbeti

Bilge(!) Erdoğan’dan, İlkeli(!) Numan’a AKP Tezgâhı

Cezaevinde Yazdıklarım

Siyonizm-Deccalizm Ortaklığı

Devrim Simsarları ve Din İstismarcıları

Dilin Düğümü Çözüldü (Şiir)

Din Dengedir İslam İlericiliktir

Din – Devlet ve Demokrasi

Ergenekon Senaryosu “At Değiştirme” Operasyonu muydu?

(Kadiri - Haydari Tarikatı) Gönül Seması ve Tasavvuf Kapısı

Medeniyet Mücadelesi ve Mehdiyet Müjdesi

● Teşkilatçılık (İletişim ve İşbirliği Sanatı) Mesaj ve Metod

Milli Görüş’ün Marazlıları

● Hak Davanın Hokkabazları

ABD’li Siyonistlerin, AKP’li Piyonistleri

İsrail’in Şımarması ve Armageddon Savaşı

BDP’nin Özerklik Kalkışması

Bir Devrim Yaşanıyordu!

Dünya Dönüşüme Hazırlanıyordu

Hidayet Kıvılcımı ve Hikmet Kılıcı (Şiir)

Katı Ulusalcıların ve Ilımlı İslamcıların Din ve Devlet Tahribatı

Osmanlı’dan Cumhuriyete Kripto Yahudiler ve Pakraduniler

Yüz Kur'ani Kavram ve Yorumları

Konularına Göre: Kur’an-ı Kerim Fihristi

Siyaset Şehveti ve AKP’nin Şerbeti (Yayına Hazırlayan: Ufuk Efe)

AKP’nin Akreplikleri (Yayına Hazırlayan: Ufuk Efe)

Terör-Masonluk ve Mafia Medeniyeti

Cumhuriyet Türkiye’sinde Nifak Hareketleri

Ruhlar-Sırlar ve Uzaydaki Yaratıklar

Sabah Yakın Değil miydi?

Tarikatların Hizmet Sahası ve Islahı

Tuz Kokarsa…

Gaflet miydi, Hıyanet miydi?

Tahribat Ortakları: AKP’nin Arkası, MHP’nin Markası

Türkiye Tarihi Dönemeçteydi!

Yakın Tarihimizde Yüceler ve Cüceler (2 Cilt)

Zafer Muştuları ve Fetih Hazırlıkları

Erbakan’dan İntikam Alanlar

Suriye’de Yaklaşan Hilal-Haç Kapışması

Başkanlık Diktatoryası

15 Temmuz Hıyanetinin Gizemi: Bir Darbe Analizi ve Sistem Krizi

Pazarlık Partisi ve Palavra İktidarı

Kemalizm-Tayyibizm Uyarlaması

Başka Çare Kalmamıştı

İslam’dan Uzaklaştıkça, İnsanlıktan Çıkılması

Dert Söyletir Aşk İnletir (Şiir)

● Hainleri Haşlama, Zalimleri Taşlama (Şiir)

● İstanbul Sözleşmesi ve Ailenin Çözülmesi

Türkiye'nin Erdoğan'la Sınavı ve Ukrayna Savaşı

● Hamas, Şeytanı Şaşırtmış ve Dünyayı Uyandırmıştı

 

Üstadımızın hazırladığı; İlköğretimden, Üniversiteye kadar öğrencilerimize inanç ve ahlâk esaslarını ve Milli-İnsani sorumluluklarını öğretecek Ders Kitapları:

● İlkokul 4-5: Çocuklar Sizin İçin Yaratılış Harikaları ve Din Ahlâkı

● Ortaokul-1: İslam; Doğal Hayat ve Güzel Ahlâktır

● Ortaokul-2: Allah'a İman ve Ahlâk Kuralları

● Ortaokul-3: Bilimin Işığında Allah’ın Varlık Kanıtları ve İslam Ahlâkı

● Lise-1: Yaratılışın Bilimsel Kanıtları

● Lise-2: İslam'ın Aydınlığı ve İmtihanın Şartları

● Lise-3: Müslüman; Güzel Ahlâk ve Sorumluluk Taşıyandır

● Lise-4: "Gençliğin Ahlâki Sorunlarına Milli Çözüm Programı"

● Üniversite-1: Yaratılış Sırları ve İslam’ın Esasları

● Üniversite-2: Allah'ın Varlığı ve İmtihanın Sırrı

● Üniversite-3: Olgun Müslümanın Hayatı ve İslam’ın Amacı

 

Üstadımızın Kitaplarından Derlenen Yeni Kitaplar:

Ahmet Akgül’e Göre; Laiklik, Demokrasi ve Cumhuriyet Kavramları

(Hazırlayan: Nevzat Gündüz)

Üstat Ahmet Akgül’ün; Milliyetçilik Anlayışı

(Hazırlayan: Orhan Atay)

Ahmet Akgül’ün; Alevilik, Bektaşilik ve Şiilik Yaklaşımı

(Hazırlayan: Veysel Uzun)

Üstat Ahmet Akgül’e Göre; Kemalizm’le Atatürkçülük Farkı

(Hazırlayan: Ufuk Efe)

Ahmet Akgül’e Göre; Ülke Sorunları ve Çözüm Yolları

(Hazırlayan: Okan Ekinci)

Ahmet Akgül’e Göre; Genel Ahlâk Esasları ve Temel İnsan Haklarına Saygı

(Hazırlayan: Fatma Betül Erişkin)

Üstat Ahmet Akgül’ün; Siyonizm Saptamaları

(Hazırlayan: Ali Çağıl)

Ahmet Akgül’e Göre; Yaratılış Sırları ve İman Unsurları

(Hazırlayan: Halil Yaman)

Ahmet Akgül’e Göre; Din İstismarcıları ve Devrim Simsarları

(Hazırlayan: Akın Cengiz)

Üstat Ahmet Akgül’e Göre; Tarikat Yozlaşması ve Tasavvuf İhtiyacı

(Hazırlayan: Abdussamet Çağıl)

Üstat Ahmet Akgül’ün; Adil Medeniyet Programları

(Hazırlayan: Osman Nuri Çelik)

Ahmet Akgül’ün; Tarih Yorumları – 2 Cilt

(Hazırlayan: Kâzım Gülfidan-Halil Altuntaş)

Üstat Ahmet Akgül’ün; İlginç Anıları ve Rüyaları

(Hazırlayan: Ramazan Yücel)

Ahmet Akgül’ün; İçtihad Perspektifi ve Orijinal Projeleri

(Hazırlayan: Abdullah Akgül)

Ahmet Akgül’ün; Hikmet Uyarıları ve Veciz Uyarlamaları

(Hazırlayan: Neslihan Bayraktar)

Üstat Ahmet Akgül Hocamızın; Tenkit (ve Tebrik) Yazıları – 2 Cilt

(Hazırlayan: Mus’ab Eryıldız-İsmail Erkut)

Ahmet Akgül’den; Siyaset ve Strateji Kuralları

(Hazırlayan: Necati Akgül-Ali Mert)

Ahmet Akgül’e Göre; Yönetme ve Liderlik Sanatı

(Hazırlayan: Yakup Gözübüyük)

Ahmet Akgül’ün Saptamalarıyla; Erbakan ve İnsanlık Davası

(Hazırlayan: Ahmet Cömert)

Ahmet Akgül’e Göre; Erdoğan ve Takımının Ayarı ve Tahribatları – 3 Cilt

(Hazırlayan: Nail Kızılkan-Sezai Kurt-Mehmet Sıtmapınar)

Ahmet Akgül’e Göre; Fetullah Gülen’in Perde Arkası

(Hazırlayan: Mehmet Akif Avcı)

Ahmet Akgül’ün Gözüyle; Farklı Kesimlerden İnsan Manzaraları – 2 Cilt

(Hazırlayan: Osman Eraydın)

Ahmet Akgül Üstadımızdan; Erbakan Hoca’ya Yönelik İthamlara Yanıtlar

(Hazırlayan: Necmettin Musa Bişkin)

Ahmet Akgül'den Kahramanlık Şiirleri (Hazırlayan: İsmet Sezgin)

Ahmet Akgül’den; Seçme Şiirler (Hazırlayan: Ömer Çağıl)

Ahmet Akgül'den Şiirler Harmanı (Hazırlayan: Orhan Yılan)

Ahmet Akgül'den Edep-İstikamet-Hikmet ve Hakikati Öğreten Şiirler

(Hazırlayan: Yalçın Gözübüyük-Erdem Kaya)

 

Hocamızın Önsözünü Yazdığı Milli Çözüm Yayınları:

Üstad Ahmet Akgül’ün Özgeçmişi ve Öğretileri

(Yakup Gözübüyük)

● Haykırış (Şiir - Ali Çağıl)

AKP Yönetimi ve Tahribat Yöntemi Sistem Tahlili ve Siyaset Tenkidi

(Nevzat Gündüz)

● Sözün Çözüme Dönüşmesi (Siyasi Fıkralar - Osman Eraydın)

● Ayar Aynası ve Nokta Atışı (Sosyal ve Siyasi Fıkralar - Erdoğan Bişkin)

Milli Çözüm Ekibinden: İlginç Rüyalar ve Manevi Uyarılar – 2 Cilt

(Hazırlayanlar: Fatma Betül Erişkin – Nail Kızılkan – Neslihan Bayraktar)

 

 

INTRODUCTION OF USTADH AHMET AKGÜL

 

Before the ADİL DÜZEN (JUST ORDER) conference at the Kyrgyzstan Arabayev University, which we were attended, an academician had introduced Ustadh Ahmet Akgül in the following way:

Ahmet Akgül is an outstanding scholar and thinker in Türkiye who amalgamate ideas of; Islamic principles and human needs, Atatürk's thoughts on change, Positive Nationalism, and social balance. He has written around 100 books, some in three volumes, all original and unique works. Ten of these books have been translated into English, Russian, Japanese, Persian, French and Arabic. He is considered the most distinguished disciple and follower of Türkiye's legendary Prime Minister Prof. Dr. Necmettin Erbakan. For about 40 years, he has participated in scientific conferences throughout Türkiye, Europe, and the Islamic world. He is a man of wisdom and a visionary who has sensed and explained significant developments in Türkiye, the region, and the world decades in advance, facing many difficulties and attacks, yet always proving to be right in the end. He is the editor in chief of the MİLLİ ÇÖZÜM MAGAZINE (A strategic magazine published in Türkiye) which closely followed by Türkiye's military and civilian senior bureaucrats, university professors, prominent writers and commentators, and state officials. Our Ustadh advocates for original ADİL DÜZEN (Just Order) programs based on reason, science, history, conscience, and the Quran, incorporating the beneficial aspects of capitalist, socialist, and liberalist systems while discarding their harmful elements. He is 74 years old and has five children. He leads a modest life, far from luxury and comfort, never accepting royalties for any of his books, magazines, articles or conferences with all expenses covered by about 40 voluntary and dedicated friends of the cause and for the sake of Allah. He maintains that it is forbidden to preach religion and knowledge for money, position, and personal gain, thus owing no favors to any group or power. Besides his nearly 105 books, our Ustadh has also prepared RELIGION and ETHICS textbooks suitable for scientific truths and the essence of Islam without adhering to any sects, for Primary School (grades 4-5), Secondary School (grades 1-2-3), High School (grades 1-2-3-4), and University (grades 1-2-3), topics often overlooked even by political parties and governments.

During our so special conversations, as his sincere students and followers, we asked him: 'How did you prepare these (over 100) books? How did you manage your time?' Our Ustadh Ahmet Akgül answered us in a way that would be an example and encouragement for us:

"1- Except for serious illness and major difficulties, for almost 60 years, I have never put off today's work until tomorrow, and even beyond that, I never attempted to delay the morning's work to the afternoon or the afternoon's to the evening. Because it was necessary not to waste my limited lifetime capital on idle pursuits, which the Quran warns against as 'LAĞVİYAT' (futile activities).

2- I never hesitated to listen to and learn from anyone who had knowledge and experience in a subject, even if they were much younger than me... or just an ordinary and simple person, because the biggest obstacle to learning and acquiring knowledge is pride and arrogance.

3- I have tried to read and understand every piece of writing and book by people, whether local or foreign, left-wing or right-wing, known or unknown to me, loved or disliked by me.

4- From these or from what I heard on TV programs and in conferences, I took notes of the information that I learned and found important, and never hesitated to write and convey them, mentioning their sources.

5- Without getting stuck on the whimsical desires and objections of my closest ones, my fellow companions, my Political Party members, those in active and competent positions... Or considering the account and favor of my personal comfort and interests, I never hid the TRUTHS that my mind and conscience found beneficial and right, nor did I wrap them in various covers to make them difficult to understand.

6- I strived to help all people whom I met on any occasion, whom I had enough closeness to drink a tea or share a traveling on a plane for an hour, to gain and enhance their moral and conscientious awareness and honor, and especially their eternal and spiritual peace. In other words, my aim was not to benefit from their position, resources and compliments, but to be beneficial to them.

7- Perhaps as a fruit and grace of these sincere goals and effortsAnd certainly, as a grace and blessing of Almighty God (Allah), thankfully, it became easy for us to read an average 700-page book in an hour or two, to read quickly, and to produce intended 10-page notes of congratulations and criticism about that book."

 

 

رسالة تعريفية لمعلمنا أحمد أكجول

قبل مؤتمر النظام العادل في جامعة قيرغيزستان أراباييف، والذي حضرناه، قدم أحد المحاضرين أستاذنا أحمد أكجول على النحو التالي: أحمد أكجول موجود في تركيا؛ إنه عالم ومثقف نادر جدًا يجمع بين المبادئ الإسلامية والمتطلبات الإنسانية، وفكر أتاتورك في التغيير والقومية الإيجابية والتوازن الاجتماعي. ألف حوالي 100 كتاب، بعضها في 3 مجلدات، وجميعها أعمال فريدة وأصيلة. 10 من الكتب؛ تمت ترجمته إلى الإنجليزية والروسية واليابانية والفارسية والفرنسية والعربية. البروفيسور الراحل، أحد رؤساء وزراء تركيا الأسطوريين. دكتور. ويعتبر من أكثر الطلاب المميزين وأتباع نجم الدين أربكان.
لقد حضر المؤتمرات العلمية في جميع أنحاء تركيا وأوروبا والجغرافيا الإسلامية منذ ما يقرب من 40 عامًا. إنه رجل حكيم تنبأ وشرح التطورات المهمة في تركيا ومنطقته والعالم قبل عقود، وتعرض للعديد من المشاكل والهجمات لهذا السبب، لكنه كان دائما على حق في النهاية. وهو رئيس تحرير مجلة الحل الوطني، التي يتابعها عن كثب كبار البيروقراطيين العسكريين والمدنيين، وأساتذة الجامعات، والكتاب والمعلقين المهمين، ومسؤولي الدولة في تركيا. ضد الأنظمة الرأسمالية والاشتراكية والليبرالية في العالم؛ فهو يحتوي على الجوانب الجيدة والمفيدة لجميعها، لكنه يترك الجوانب السيئة والضارة؛ سيدنا، الذي أعد ودافع عن برامج النظام العادل الأصلية القائمة على العقل والعلم والتاريخ والضمير والقرآن، يبلغ من العمر 74 عامًا وأب لخمسة أطفال. لا يتقاضى إتاوات أبدًا عن أي من كتبه أو مجلاته أو مقالاته أو مؤتمراته، ويعيش حياة متواضعة بعيدًا عن الترف والراحة، ويغطي نفقات كل ذلك بحوالي 40 من الرفاق المتطوعين والمخلصين في سبيل الله. المعلم الذي يدافع عن "حرمة التبشير بالعلم" وبالتالي لا يدين بالشكر لأي مركز أو حكومة. باستثناء ما يقرب من 105 من أعمال أستاذنا، حتى الأحزاب والحكومات تظل غير مبالية؛ الدين والأخلاق في المرحلة الابتدائية: 4-5، المرحلة المتوسطة: 1-2-3، المرحلة الثانوية: 1-2-3-4 والجامعة: 1-2-3، وفقاً للحقائق العلمية وجوهر الإسلام. ولكن بغض النظر عن أي طائفة، فقد أعد كتب العلم. خلال أحاديثهم المميزة جداً، كتلاميذه ومتابعيه المخلصين: "كيف أعددتم هذه (100) كتاباً يزيد عن مائة، كيف رتبتم وقتكم؟" أجاب أستاذنا أحمد أكجول على أسئلتنا كالتالي، ليكون قدوة وتشجيعًا لنا:1- منذ ما يقرب من 60 عامًا، باستثناء الأمراض الخطيرة والصعوبات الكبيرة؛ ولم أؤجل عمل اليوم إلى الغد، كما أنني لم أحاول تأجيل عمل الصباح إلى الظهر أو عمل الظهر إلى المساء. لأنه لا ينبغي لي أن أضيع رأس مال حياتي المحدود في مساعي فارغة ومجانية يسميها القرآن الإلغاء ويحرمها

 

2- حتى لو كان شخصًا لديه معرفة وخبرة في موضوع ما، حتى لو كان أصغر منا كثيرًا... حتى لو كان شخصًا عاديًا وبسيطًا، فأنا لا أشعر بالإهانة أبدًا عند الاستماع إليه أو تعلم شيء ما، لأن أكبر عائق أمام التعلم والحصول على العلم هو الكبرياء والكبر

-3ما حصلنا عليه؛ حاولت أن أقرأ وأفهم كتابات وكتب الجميع، محليًا أو أجنبيًا، يساريًا أو يمينيًا، أعرفه أو لا أعرفه، أحبه أو أكرهه.
4- كنت أسجل المعلومات التي تعلمتها وأجد أهميتها منها أو مما سمعته في البرامج والمؤتمرات التليفزيونية، ولم أتردد قط في كتابتها ونقلها بذكر أصحابها
5- من خلال الوقوع في الرغبات والاعتراضات التعسفية من أقرب أقاربي ورفاقي وأعضاء الحزب وذوي المناصب ذات النفوذ والكفاءة... أو من منطلق حرصي على راحتي ومصالحي الشخصية، لم أخفي أبدًا الحقيقة التي قالها لي يجدها العقل والضمير نافعة ومفيدة، ولم أصعب فهمها بتغليفها بأغلفة مختلفة
6- كل الأشخاص الذين التقينا بهم في أي مناسبة وأصبحنا قريبين بما يكفي لتناول كوب من الشاي أو السفر لمدة ساعة على متن الطائرة؛ حاولت مساعدتهم على اكتساب وزيادة وعيهم الأخلاقي والضميري وكرامتهم، وخاصة سلامهم الروحي والعالمي. بمعنى آخر، كنت أهدف إلى أن أكون مفيداً له، وليس أن أستفيد من منصبه وفرصه ومجاملاته.
7- ولعل ذلك يعتبر ثمرة ومعجزة للأهداف والجهود المخلصة... وطبعا بفضل الله تعالى وفضله لا بد من قراءة كتاب ما يقارب 700 صفحة بسرعة في ساعة أو ساعتين. وتهنئة هذا الكتاب وانتقاده عمدا، والحمد لله أن إنتاج ملاحظات من 10 صفحات أصبح أسهل بالنسبة لنا.
أطيب التحيات…

YORUMLAR

Son Yorumlar
21
0
Yorumunuzu okumaktan memnuniyet duyarızx