YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL MENÜ

DERGİLER

Ay Seçiniz
category
661afdff52d65
0
0
6401,171,6356,117,28,27,170,98,3,144,26,4,145,113,17,6330,1,110,12
Loading....

TOPLAM ZİYARETÇİLERİMİZ

Our Visitor

2 0 7 6 1 9
Bugün : 1202
Dün : 26764
Bu ay : 299788
Geçen ay : 453014
Toplam : 23078752
IP'niz : 3.238.235.248

SON YORUMLAR

Son Yorumlar

YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL YAZILAR

YENİ ÇIKAN KİTAPLARIMIZ

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

ABD'NİN İRAN'A VURMA HAZIRLIĞI
VE
ERDOĞAN İKTİDARININ TUTARSIZLIĞI

5 3 votes
Değerlendirmeniz

Makale Paylaşım Sayısı: 

Yorumu Takip Et
Bildir
guest
21 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Hanife Ş.isen

Rahmetli Erbakan Hocam Filistin Davasını başucu meselesi yapıp, Barış Gücü adıyla Filistine Memetçiği gönderirken; işbirlikçi akp iktidarı israile lojistik destek vermeye ve ticarete devam ediyor.

Aykut Akdağ

Şeytanın şaheseri siyonizmin sonunu getirecek fiili cihad Hamaslı Mücahitlerin Aksa Tufanı ile ve Milli Çözümün fikri cihadı ile başlamıştır!.. Artık Hakk gelecek batıl yok olacaktı!.. çok yakın bir zamanda Kahraman Türk Askeri eliyle siyonist israil yok edilecek! Başta Filistinden Dığu Türkistan a tüm mazlumlar ve insanlığın kurtulacağı huzur bulacağı Adil Düzen kurulacaktır!..

Arslan Tunçay

Sn. Ahmet Bey, kamuoyunu aydınlatan yazılı ve görsel demeçleriniz için teşekkür ederim. Allah muvaffak etsin, başarılar dilerim. Saygı ve selamlarımla…
Atatürk’ün izinde, Erbakan Hoca’nın yolunda durmak yok mücadeleye devam.

Elif Çağıl

Hamdolsun güç dengeleri değişiyor ve İslam ın zaferine her geçen gün daha da yaklaşmaktayız…

Zalimlerin ve işbirlikçilerinin nasıl yokolduğunu ve hezimete uğradığını yakında görecegiz…

Zalimler için yaşasın Cehennem…

Mücahit Dinç

Özellikle son 2-3 makalede Milli Çözüm’ün özellikle vurguladığı “Siyonistlerin, insan kaçakçılığı ve organ mafyalığı” konusu son 3-4 gündür dünyayı şoka uğrattı.

Peşpeşe gelen “epstein davası” ve “sinagog altındaki tüneller” Siyonistlerin pis lağımlarını patlatmıştı.

* Önce Rahmani bir şekilde ortaya çıkan kirli çamaşırlar sonrasında Siyonistleri; “Küreselciler bağırsaklarını temizliyor.” algısı oluşturmak zorunda bırakmış ve üst düzey bir çok Siyonistin adı ağıza alınmayacak kadar şeytani, sapkın, sapık ritüellere katıldıkları ortaya çıkmıştı.

* Siyonistlerin en büyük karargahlarında biri olan New York’ta, Siyonistlerin sinagog’una baskın yapılması dünyada büyük yankı uyandırmıştı.

Yıllar önce Amerikan iç savaşını kazanan Siyonistler, ABD’de bile büyük yaralar almaya başlamıştı.

Kaçınılmaz son artık an meselesiydi!
Hamas, bütün dünyaya Siyonistlerin gerçek yüzünü tanıtmıştı!

Hamas, Husiler, Hizbullah ve İran ile savaşma hazırlığı yapan Siyon – Haçlı Birliği artık savaşmak zorundaydı!

Dünya üzerinde otoritesi sarsılan Siyonistler, artık çaresizlikten kendi adamlarını ifşalamaya başlamıştı. Gündemi değiştirmek, pisliklerini örtmek ve güç gösterisi yapmak için Yemen’i bombalamışlardı.

Dünyayı yöneten sapıklardan kurtulmaya çok az kalmıştı. İran’a saldırmanın ve Türkiye’ye namlu doğrultmanın sonucunu en ağır şekilde ödemek zorunda kalacaklardı!

Şimdi, dünyada ki anaç Siyonistlerin bile kirli çamaşırları ortaya dökülürken, işbirlikçi iktidarların fişini çekmek, tereyağından kıl çeker gibi kolay olacaktı…

Zafer inananların ve zafer yakındır!

Yunus

Akp ve Mhp yanlış sularda, Chp ve Dem ihanet yolunda, SP ve Yrp belirsizliklerde, İyi parti ve Bbp çöküşte.. Peki bu gidişin sonu ne? Bu işi kim veya kimler çözecek.

bayraktar

Allah çözecek!
Ne şekilde ve kim eliyle çözeceğine de Allah karar verecek.

Kemal Serkan

Siyonizmi deşifre eden Türkiye de Aziz Erbakan Hocamız malum… Siyonizmin sömürü faizci kapitalist düzenini yıkmayı hedef alan yerine bütün insanlığın saadeti huzuru için ADİL DÜZEN PROJELERİNİ hazırlayan olgunlaştıran ve bunu insanlığa haykıran kitabını yazan, konferanslarla anlatan, radyo ve tv proğramlarıyla halkı bilgilendiren, binlerce makale ve şiir yazarak toplumu bilinçlendiren yetmez bu Siyonist düzeni ERBAKAN’IN TEKNOLOJİ harikalarıyla etkisiz ve çaresiz bırakıp tarihin çöplüğüne gömme hedefi amacı taşıyan yeryüzünde kim var denilse heralde MİLLİ ÇÖZÜM VE ŞAHSİ MANEVİSİ ÜSTAD AHMET AKGÜL cevabını artık herkes verir… Çünkü ülkemizde değil yeryüzünde bu amacı ve hazırlığı yapan taşıyan ikinci bir şahsiyet ikinci bir hareket yok… Keşke olsada aşkışlasak sahip çıksak… Erbakan Hocanın İslam Birleşmiş Milletleri, İslam Savunma Paktı , İslam Ortak Pazarı, İslam Ortak Para Birimi (dinar), İslam Kültür İşbirliği Teşkilatı gibi projelerin takipçisi de Milli Çözüm… Sorunuzun cevabı o kadar net ki aslında…Bu hazırlıkları kim yaparsa ve isterse Allah Ona vermez mi Ona çözdürmez mi?!!! Rabbimizin Rahman sıfatının özelliği kim ister kim istediği için gayret ve çaba gösterirse ona verir.

Osman Nuri

Tanrı gibi lanse edilen Siyonist ülkeler ve işbirlikçiler nasıl da bir hiç olduklarını gösteren rabbimize şükürler olsun. Zalimleri müeyyide ile durdurmak ellerindeki öldürücü savaş aletlerini kullanamaz hale getirmek etkisiz kılmak ve çıban başlarını da yok etmek için TEKNOLOJİ NİMETİ hazır yetmez bu sistem bu zalimler yok olduğunda sistemin düzenin yerini alacak ADİL BİR DÜZEN projelerimizde hazır .. İnşaallah geriye emin elleri önce Akp nin çöküşü sonra o emineller İsraili ve avanesini de çökertip arkasından Yeni Dünyanın ilanını yapmak… Çok az kaldı.. Milli Çözüm şiirlerinden şu kıtaları hatırlatmak istiyorum:

Erbakan projeleri, hepsi uygulanacak
Zerrece vicdan taşıyan, herkes duygulanacak
Siyonist haham ve şeytan, elbet kaygulanacak
Zalim hain debelenir, gör müflis banker6 gibi
Adil Düzen kurulacak, yağdan kıl çeker gibi…

Kimin kutlu hayali, gaye gayreti varsa
Adil Düzen hükümeti, kurma niyeti varsa
Kimin sarsılmaz inancı, Rabbe hayreti varsa
Gayrı çalışıp ter atsın, gözyaşı döker gibi
Adil Düzen kurulacak, yağdan kıl çeker gibi…

Milli Çözüm bu kutlu hayali gayesi ve gayretini en az 50 yıldır gösteriyor…Milli çözüm harici kurum ve kuruluşlardan hareketlerden şeyh molla hoca derviş alim prof akademisyenler tarikatler cemaatlerde hiçbir böylesi hazırlık malesef yok öyle bir dertleride yok… Derdi olan ve bu kutlu hayali gayeyi gayreti en az 50 yıldır gösteren sadece Milli Çözüm ve Üstad Ahmet AKGÜL HOCAMIZ var… İyi Ki var.. Sabah namazına kalabalıkları kaldırmak için bir uyanık yettiği gibi insanlığın saadeti için , zalimleri etkisiz kılmak için hazırlık yapan 1 kişi – hareket-kurum-kuruluş yetmekte.. İşte O inkılapları tek fert gerçekleştirir prensibine uyan; Milli Çözüm ve Üstad Ahmet AKGÜL Hocadır. İYİ Kİ VARSINIZ…!!!!

Yalçın GZBYK

ZAMAN

Ak Parti iktidarı tüm her şeyde olduğu gibi Filistin davasında da, gaflet ve ihanet  bataklığında debelenmeye devam ediyordu. 

Akp, bütün ikiyüzlülüğüne, vahşetine, vicdansızlığına rağmen hâla batı kulübünde yer alıyor ve sırf kendi dünyalık çıkarları için bu tavrını da, bir maharet gibi halkımıza yutturulmaya çalışılıyordu.

Bu da aklımıza şu fıkrayı getirmişti.

Temel bir gün işine gitmek için yatağından doğrulmuş bir de ne görsün, karşısında Azrail! 

Azrail Temel’e  “canını almaya geldim” demiş. Temel korkuyla “lütfen biraz daha yaşamak istiyorum” demiş.  Azrail “evet aslında 5 yılın daha var” demiş. Temel “heh tamam işte, 5 yıl daha yaşamak istiyorum” demiş. 

Temel 5 yıl boyunca çalışmış sınavlara girmiş ve ne de olsa ben uçak sürerken beni öldüremez ya diğer insanlara yazık olur düşüncesi ile Pilot olmuş. 

5 yıl bitmiş Temel uçağa binmiş ve biraz havanlanmışlar Azrail çıkı vermiş ve “eveeet zamanı geldi” demiş! 

Temel “ee benim canımı alırsan uçak düşer ve diğer 250 kişide ölür” demiş. 

Azrail “BEN HEPİNİZ BİR ARAYA GELİN DİYE  5 YILDIR BEKLEDİM, BİLİYORMUSUN” demiş…

Kuran’da SİYONİSTLERİN VE İŞ BİRLİKÇİLERİN hükmü kesilmiş ve kalemleri kırılmış. 

Zaman, sadece hepsini aynı anda ve bir arada yok etmek için işliyor. 

Sadıklar ile hainler
Mücahitler ile zalimler
Müminlerle ile işbirlikçiler
Ayrılsın ve ayıklansın ki
İlahi adalete tecelli ettiğinde, kimse bilmiyordum demesin.

Necmettin

Tarihte nifakın böylesi, görülmemiştir
Sözlerine bakarsan,mazlum taraf sanırsın
Tarafsız bile değil,destek verir zalime
Öyle tuzak kurar ki,şuursuzsan kanarsın!..

Kendin işbaşına getirene,diyet öder
Siyonist şeytanlara,gizliden biat eder
Rahman hesabı şaşmaz,doğduğa pişman eder
Milli Çözüm değişim,başlayınca anlarsın!..

Mus'ab

İsrail yıkılıyor. Milli Çözüm haber verdiği tarihi gelişmeler bir bir gerçekleşiyor. Erbakan Hocamızın temelini attığı, Üstad Ahmet Akgül Hocamızın öncülüğünde olgunlaştırılan/tamamlanan Adil Düzen/Yeni Bir Dünya adım adım kuruluyor.
Siyonizm için son bu ay inşallah.

R YÜCEL

Siyonistlerin ve İşbirlikçilerinin Sonları Yaklaşmaktadır..

Şeytanın şımardığı, şakirtlerinin palazlandığı ve işbirlikçilerinin iyice azıttığı bu zamanda “mazlumların feryadı” ile birlikte tarihin çöplüğünde yok oluşunu göreceğimiz günler hızla yaklaşıp gelmektedir.

“Künfe yekün” O’nun emri, bir şeyi (yaratmak) dileyince ona sadece “OL!” demektir. O da hemen oluverir. Yasin süresi 82
Sakın ha, Allah’ı; elçilerine (ve Hakk davetçilerine) verdiği sözden (ve zafer va’adinden) dönecek sanma(yın). Gerçekten Allah Azîz’dir, İntikam sahibidir. (Ey zalimler ve hainler, sizin de zulüm ve hıyanetlerinizin hesabını soracak, saltanatınızı yıkacaktır.) İbrahim suresi 47
Buyurduğu gibi her şeyin sahibi olan Allâh CC hakimi mutlaktır.

Ey siyonist zalimler
Ey onun işbirlikçileri
Ey onun yaptığı her şeyi doğru gibi anlatan satılık şeyh geçinen gavurlar
Ey bu zamanın satılık kalemşörleri
Ey içimizdeki hainler ve dönekler
İçinizdekiliri kussanızda bağırsanızda yırtınsanızda sonunda yenileceksiniz ve sizin güvendiklerinizle birlikte yok olacaksınız.

De ki: “(Artık) Hakk geldi, bâtıl zail oldu. Hiç şüphesiz bâtıl sürekli yok olucudur. (Çünkü Hakk gelince bâtıl batacak, Güneş doğunca karanlık kaybolacaktır.)” İsrâ Suresi 81

Kur’an-ı Kerim’de buyrulduğu üzere
(Şimdi, ey bu çağın gafil ve cahilleri!) Sizin kâfir (yöneticileriniz ve süper güç)leriniz onlardan daha mı hayırlıdır? Yoksa sizin için kutsal kaynaklarda (kurtulacağınıza ve başıboş bırakılacağınıza dair) bir beraat mı var ki? (Aynen Firavunlar gibi, bugünkü sömürücü ve saldırgan zalimleri de devirmeyelim ve yerin dibine geçirmeyelim?)
Yoksa onlar: “Biz, ‘birbiriyle yardımlaşıp nusret bulan’ (ve karşısında kimseler duramayan) ‘Güçlendirilmiş bir Cemiyetiz’ (sanki, Birleşmiş Milletleriz” diyerek) mi (şımarıp böbürlenmektedirler)?
(Oysa) Yakında o “Birleşik Cemiyet” bozguna uğratılacak ve arkalarını dönüp kaçacak (delik arayacak vaziyete ve hezimete düşeceklerdir).
Daha doğrusu onlara va’ad edilen (asıl azap) saati yaklaşarak (gelmektedir). O saat ki, ‘kurtuluşu mümkün olmayan çok korkunç bir intikam’ vaktidir ve çok acı bir (akıbettir). Kamer suresi 43-44-45-46

İSRAİL YOK OLACAK!

Adem’den kıyamete, Hak Bâtıl savaşıdır 
Sen safını belirle, budur asıl imtihan!
İşbirlikçi hainler, şeytanın yavaşıdır
Şerli nefsî fikirler, kafalarda izdiham!

Mü’minlik: samimiyet; cesaret ve mertliktir
Mazlumlara merhamet, zalimlere sertliktir.
Münafık yedi yüzlü, mü’min vasfı netliktir.
Özü sözü aynıdır; tutarlılık, insicam!

Amerka’ya tapınan, nifakı çok derinde
AB’den medet uman, iman senin nerende?
Şeytan madalya takar, son nefesin verende
Ey gâvura güvenen, yoktur sende itminan!

Ya İslam’a dönecek, ya insanlık bitecek
Kur’an’sızlık beladır; akıl ahlâk yitecek
Milli Görüş mazlumun, imdadına yetecek
Adil Düzen gelmeden, kurulamaz intizam!

İsrail yok olacak, ABD yıkılacak
Şeytanlar şeriatla, kafese tıkılacak
Halk ettiğin çekiyor, hayattan bıkılacak
“Azizün züntikam”dır, Allah alır intikam!

zaiu

Amerika Sudi’ yi de vurur İran’ıda vurur.
Bu konuda uzman.

Bu yaptığı tüm işlerde ,zulümlerde hiç birşey olmadan sıyrılıp kurtulur.

Ayrıca yaptığı tüm harcamalarınıda misliyle alır,el koyar.

Yalan dolanın , her türlü zorbalığın ,Dünya’nın başının belası Amerika.

Boşuna ah edip vah edip sızlanma .
Vakit gelip çattı.

Bu siyonist düzenin yıkılacak.
Bütün bunlar tertemiz,bir anda olacak ve Yaradanın Muttaki Kulları vasıtasıyla gerçekleşecektir.

Vesselam.

Ali Çağıl.

Artık AKP iktidarı Siyonist rejimle kan bağı iddialarını çıkan haberleri yalanlanmayarak perçinlenmişti. İşte Milli menfeatlerimizin ve kırmızı çizgilerimizin İsrail lehine çevrildiğinin fotoğrafıydı. Aziz Erbakan Hocamız Filistin davasını başucu meselesi olarak tutarken, işbirlikçi iktidarlar da belli ki gizli Siyon davalarını başucu meselesi olarak sahip çıkmışlardı. Allah aklını aldığının iktidarını da almaya kadirdi.

Hüseyin Selman İsen

“MESELE BASİT ; GEBERECEKLER…”

(Ey mü’minler!) Sizler, işte böylesiniz; (hâlâ) onları seversiniz, oysa onlar sizi sevmezler (ve düşmanlık güderler). Siz Kitabın tümüne inanırsınız, onlar (münafıklar ise sadece) sizinle karşılaştıklarında “inandık” derler (ama Kur’an’ın bazı şeriat hükümlerini inkâr ve itiraz ederler), kendi başlarına kaldıklarında ise, size olan kin ve öfkelerinden dolayı parmak uçlarını ısırıverirler. De ki: “Kin ve öfkenizle geberin!” Şüphesiz Allah, gönüllerin özünde saklı duranı Bilendir.

A’li İmran 119

Veysel

Gazze yanarken Çevre Konferansı düzenleyip, kuduz israil’in Gazze’de yaptığı “en azından” çevre tahribatına bile değinememekle, bugün bizim camilerimizde hutbelerde sanki Müslümanlar katledilmiyormuş, sanki kuduz israil Gazze’ye saldırmıyormuş gibi davranıp hutbeler vermek arasında bir benzerlik var sanki. İki tarafta da Müslümanları asıl uyandıracak kesimler susmuş, en geniş zamanlarda bile “çok fazla vakit ayrılması konusunda fikir ayrılığı yaşatacak” hususlara odaklanılmış durumda. İşte 7 Ekim 20223’ten beri okunmuş bazı Cuma namazı hutbeleri: “İlim Yolu, Cennet Yoludur 8 Ekim, Camiler ve Din Görevlileri, Hayrın Anahtarı, Şerrin Kilidi 6 Kasım, İnsan, Özü İtibariyle Değerlidir1 Aralık-Muhasebe Bilinciyle Bir Ömür Geçirmek 29 Aralık”
İşte içinde bulunduğumuz uyuşukluk halinin kaynaklarından birini görmüş olduk. İktidara geldiği gün “biz paratoner görevi göreceğiz (İnsani, vicdani, İslami konularda bu milletin gazını çekip, siyonist sömürü sistemine ses çıkarmasını engelleyeceğiz)” diyen bir zihniyet umduklarına nail olmak için hiçbir köşeyi boş bırakmıyor. Özellikle de asıl bu ümmettin umudu olan kesimleri uyutmak, narkozlamak için, elde ettiği imkanlarını muhafaza etmek için siyonizme hizmete devam ediyor. Ancak hilesi zayıf bu şeytani kafaların tümden boşa düşeceği günler de çok uzakta değildir. Bakalım bu paratoner ne kadar enerjiye dayanıklı? İnşallah yakında göreceğiz. İsrail’e uşaklık madalyalılar hangi sıfatla insanların yüzlerine bakabilecek göreceğiz.

Mustafa Yaprakcı

Bu işbirlikçi iktidarında, bile bile destek olan seçmeninde foyasının ortaya çıkması artık an meselesi. Her gün vicdanlarımızı derinden yaralayan katliam görüntülerini artık izleyemez olduk. İnşallah bir an evvel ülkemizde bir zihniyet değişimi ve Milli Çözüme inanan bir Cumhurbaşkanının gelmesiyle zulüm şanlı ordumuz eliyle son bulur.

Necmiye

Filistindeki mazlumların imanı İsraili ve ona destek olan zalimleri, hatta önce müslüman zannedilen zalimlerden başlayıp, hepsini tarihe kara bir leke olarak gömecek inşaallah,.
Çünkü vicdan sahibi yahudi hiristiyan milletler filistin halkının, dirayet, metanet, ve sabirlarina akıl erdiremiyor ve araştırıyor, sonuç olarak buldukları iman ,cennet, sonsuz hayat, onları dalga dalga Müslümanlığı seçmeye götürüyor. Peki onlar adil olana yaklaşırken ,bizim dindar kahraman münafık karakterli sözde İsrail’i kinayanlar , mevki makamı kaybetme korkusuyla gemiler gönderip her türlü desteği vermeye devam eden zalimler .laftan öteye gitmeyen kınamakarla mitinglerle halkı avutma konusunda mükemmel icraatlar yapanlar ..yenilecek ve yıkilacaksınız.bir avuç mücahid destanlar yazıp tarihe en şerefli millet olarak geçecek ..ve bu tarihi yenilmez süper güç sanikanlara karşı savaş açan deliler yazacak …

HASAN Ç.

Zalimlere ve süper güçlere, doğrudan veya dolaylı destek sağlayan ve melanetlerine meşruiyet kazandıranlar ZALİMDİR.

“Bunlar süper güçlerdir, bunların tehdit ve musibetlerinden sakınmak ve himayelerine sığınmak gerekir” bahanesiyle, Yahudi ve Hristiyanları veliler (emir vericiler, gizli yöneticiler) edinenler ve onların güdümüne girenler, KORKAK, ALÇAK ve ZALİMDİR.

Hangi din ve kavimden olursa olsun, mağdur ve mazlum insanların kurtuluşu için gayret etmeyenler ve “neme lâzım” diyenler de ZALİMDİR.

Zalimlerin dünya ve ahiret pişmanlığı ve perişanlığı kaçınılmazdır.

“Zalim (ve kâfir) olan kimse(ler) o gün; ellerini (hınçla) ısırarak: ‘Ah keşke, (ne olaydı, dünyada Hakk) elçiyle beraber bir yol edinmiş olsaydım (da bugün cehenneme atılmasaydım)’ diyeceklerdir.”

“Eyvah bana! Ne olurdu, keşke ben filan (fasık ve facir kişileri) dost edinmeyeydim (hainlerin ve zalimlerin peşlerine gitmeyeydim).”

“Çünkü o, gerçekten bana (Rabbimden) gelen Zikir’den (Kur’an-ı Kerim’den) sonra, (dünyalık hırsı ve Din istismarıyla) beni (aldatıp) saptırmış oldu. (Ve zaten) Şeytan da insanı ‘yapayalnız ve yardımsız’ bırakandır’ (diye pişmanlık göstereceklerdir).” (Furkan: 27-28-29)

https://www.millicozum.com/mc/ozel-yazilar/zalim-ve-zulum-kavramlari/

Milli Mücahid

Bazı inkılaplar önce zihinlerde gerçekleşmelidir. Eğer böyle olursa daha sağlam bir inkılab olur. Eğer durup dururken Milli Güçler israilin üzerine çökseydi dünya halkaları ve siyonist propaganda örgütleri holokost iddiaları yaparak bu inklabı haksız çıkarmaya yeltenecekti ama şimdi bütün dünya israil çıbanının tehlikesinin farkındadır ve büyük inkılab herkes tarafından olumlu ve gerekli karşılanacaktır.

Ki new yorktaki sinagogta ortaya çıkan sıkandallar siyonist şeytanların gerçek yüzlerinin ortaya çıkmasında bir basamaktır ve göreceğiz ipin ucu nerelere çıkacaktır.

Allah her şeyin en doğrusunu bilendir.

Osman Nuri ÇELİK

Osman Nuri ÇELİK

YORUMLAR

Son Yorumlar
21
0
Yorumunuzu okumaktan memnuniyet duyarızx