YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL MENÜ

DERGİLER

Ay Seçiniz
category
656e8777b815c
0
0
6401,171,6356,117,28,27,170,98,3,144,26,4,145,113,17,6330,1,110,12
Loading....

TOPLAM ZİYARETÇİLERİMİZ

Our Visitor

2 0 7 3 2 3
Bugün : 1273
Dün : 10786
Bu ay : 48584
Geçen ay : 302569
Toplam : 21291566
IP'niz : 44.212.96.86

SON YORUMLAR

Son Yorumlar

YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

YENİ ÇIKAN KİTAPLARIMIZ

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

BİZ, MİLLİ ÇÖZÜMCÜYÜZ! (ŞİİR)

 

BİZ, MİLLİ ÇÖZÜMCÜYÜZ!

       

Hayal; hakikatin, ruhu sayılır

Adil bir Düzeni, düşlüyoruz biz…

Hakk varken Bâtıla, nasıl kayılır

Hayretle dilimiz, dişliyoruz biz…

      

Hain keyf çatarken, saray bağlarda

Biz aşka tutulduk, erken çağlarda

Hak dava uğrunda, karlı dağlarda

Sevda hatırına, üşüyoruz biz…

        

Gafil cahil yapar, hıyanet hile

Rabb nasip etmezse, hepsi nafile

Haktan ayrılmayız, yorulsak bile

Kalkıp tekrar yola, düşüyoruz biz…

        

Hainler gammazlar, zalim azarlar

Yandaşlar aleyhte, atıp yazarlar

Neden mi bizden çok, ürküp kızarlar

Çün nifak çıbanın, deşiyoruz biz…

          

Çelik beton gibi, kenetlenmişiz

Sadakat sınavda, kanıtlanmışız

Devlete cennete, kanatlanmışız

Hayalci görene, şaşıyoruz biz…

        

Makama çıkara, kirli payeye

Ulaşırlar diye, riya sermaye

Bir avuç sadıkla, kutlu gayeye

Varmak için coşup, taşıyoruz biz…

        

Dünya çin davayı, satmayız şükür

Rızkımıza haram, katmayız şükür

Cihatsız yan gelip, yatmayız şükür

Aşkla Yâr yoluna, düşüyoruz biz…

        

Ayet Hadis; inci, hem mercanımız

Şehadet arzular, hep her canımız

Gün be gün artıyor, heyecanımız

Zafer ümidiyle, yaşıyoruz biz…

          

Kur’an’la Ezanla, Bayrağımızla

Zafere koşarız, ayağımızla

Yıllardır kazarız, tırnağımızla

Siyonizm’e mezar, eşiyoruz biz…

          

AKP aile, eyledi heder

Sırf geçim derdinde, valide peder

Mevlâ yanımızda, ne gam ne keder

İnayetle surlar, aşıyoruz biz…

        

Haram yeyip hıyanet, kusmayız asla

İktidardan korkup, pusmayız asla

Haksızlık görüp de, susmayız asla

Çün iman gayreti, taşıyoruz biz…

      

Allah mahrum etmez, sadık kulları

Çözüm; Milli Görüş, sağlam kolları

Selamet Yurduna, varan yolları

Sabırla irfanla, döşüyoruz biz…

          

0 0 votes
Değerlendirmeniz

Makale Paylaşım Sayısı: 

Ali ÇAĞIL - İHL ve Kamu Yönetimi Mezunu

Ali ÇAĞIL - İHL ve Kamu Yönetimi Mezunu

Yorumu Takip Et
Bildir
guest
19 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Nazlı

Çok güzel Kalbimizden geçenlere tercüman olmuş. Üstad Ahmet Akgül’den Allah razı olsun. Allah başımızdan eksik etmesin

Yakup G.

Böylelerine kim ne yapabilir!?..
Hak davanın cazmaz müntesibi, Özün özü, hak davaya sadakatin herkesten çok ispatlamış, ispatladıkça olgunlaşmış, karakterleri dönekliğe karşı nasır tutmuş, hayalleri imansız ulaşılmaz, varları yokları Allah ve ona dair olan lider, dava ve kardeşlik, hak ettikleri ne varsa Allah’ın ikramı, hedefleri Allah’ın vaadi Adil Düzen, Liderleri Erbakan, Üstadları Ahmet Akgül, son beklentileri şerefli bir şehadet…

Böylelerine kim ne yapabilir!?..

Osman Nuri

(Karşılığında) “Sizden bir ücret de istemeyenlere (dünyalık bir beklenti gözetmeyenlere) tâbi olun (ve destekleyin!) Çünkü onlar hidayete ermişlerdir. (Kendilerine riayet ediniz.)” YASİN SURESİ 21. AYET
[u][b]NAHL SURESİ 36. AYET[/b][/u]
[b]Andolsun Biz her ümmete: “Allah’a kulluk yapın ve TAĞUT’tan[/b] (Bâtıl nizamlardan ve putlaştırılmış insanlardan)[b] kaçının!” diye bir elçi gönderdik. Böylelikle onlardan kimine[/b] (gerçekleri kabullenip Hakka ve hayra yönelene) [b]Allah hidayet verdi, onlardan kiminin üzerine[/b] (dünya rahatı ve menfaati için tağuta tapınan ve şeytani odaklara kapılan kesime) [b]ise dalâlet[/b] (sapkınlık-doğru yoldan çıkmışlık) [b]hak oldu. Nitekim yeryüzünde bir dolaşın da, bakın hele [/b](peygamberleri ve davetlerini) [b]yalanlayanların akıbetinin nasıl olduğunu görüp anlayın[/b] (ve ibret alıp toparlanın).
[u]KAYNAK:[/u] [url]www.mealikerim.com/16/nahl/36[/url]

[u][b]HADİSİ KUTSİ:[/b][/u]
[b]”Allah-u Teâlâ Hz. her yüzyılın başında bu dini ikame edecek birini bahşeder.”[/b]

Yani: “Her yüz sene başında bir müceddid (yenileyici, düzeltici, devrimci) gelir. Esasta değil uygulamada çok gerekli ve önemli değişiklikler gerçekleştirir. Asrın icabına göre bazı teşkilat ve tedbirler geliştirir. Muannidlere (inatçılara) cevap verir. Açıklaması kendi zamanına kalan bazı meseleleri açıklar.

Tarih boyunca yaşamış olan tüm toplumlarda, cahiliye kültürünü benimseyen insanlar daima çoğunlukta olmuştur. Bu insanlar kendi kendilerine Allah’ı fark edebilecek ve doğruları kavrayabilecek kapasitede değillerdir. Ancak sonsuz merhamet sahibi olan Rabbimiz onlara, kendilerini uyaran, Allah’ı ve sonsuz yurt ahiretin varlığını hatırlatıp, dünya hayatının gerçek anlamını bildiren. dünya ve ahiret saadetin temel esaslarını ortaya net şekilde koyan haykıran yazan elçiler göndermiştir.

Cahiliye toplumunun varlıklı, iktidar sahibi kesimi, kurulu düzenin değişmesine kesinlikle karşı olduklarından dolayı her dönem, elçilere karşı büyük bir düşmanlık beslemişlerdir. Bu nedenle halkı, elçilere karşı kışkırtmış ve bu mübarek insanların büyülenmiş, deli kimseler olduğunu insanlara dayatmaya çalışmışlardır. Onlara göre elçilerin kişisel çıkarlarını dini tebliğ etmek uğruna feda etmesi, ancak aklını yitirmiş bir delinin yapacağı iştir.

İşte Milli Çözüm ve Şahsi Manevisi Üstadımız Ahmet AKGÜL Hocamızın hayatı ve icraatları dikkatle takip edildiğinde ÖMRÜNÜ İNSANLIĞIN SAADETİNE, ZALİMLERİN SİYONİZMİN FİKREN VE FİİLEN TARİHİN ÇÖPLÜĞÜNE GÖMÜLMESİNE VE YENİ BİR DÜNYA VE ADİL DÜZEN MEDENİYETİNİN VUKU BULMASINDA SON DERECE ÖNEMLİ ROL OYNAMAKTADIR.. RABBİM BU MAKSATLARINI BİR AN ÖNCE HAYAT BULDURSUN. AMİN… ÇOK ŞÜKÜRLER EDİYORUZ Kİ RABBİMİZ, BÖYLESİ HAKKI HAKİKATI SAVUNAN HAYKIRAN MİLLİ ÇÖZÜM ZİHNİYETİNE BİZLERİ BENDE KILDI… RABBİM GEREĞİNİ YERİNE GETİRMEDE GAYRET VE ÇABA SARFEDENLERDEN OLMAMIZI HER DAİM LÜTFEYLESİN…

(Karşılığında) “Sizden bir ücret de istemeyenlere (dünyalık bir beklenti gözetmeyenlere) tâbi olun (ve destekleyin!) Çünkü onlar hidayete ermişlerdir. (Kendilerine riayet ediniz.)”

Elif Ç.

ŞAŞIYORUZ BİZ
İbrahim 2
O Allah ki, göklerde ve yerde ne varsa O’nundur. (Bütün harika yaratılış eserleri O’nun kudret, san’at ve nimetlerini göstermek içindir.) Şiddetli azap dolayısıyla vay o kâfirlerin (Kur’ani hüküm ve haberleri gereksiz ve geçersiz görenlerin) haline!..

https://www.mealikerim.com/14/ibrahim/2

Hayra hizmet Hakka Hizmetmiş…
Hep bu şuurla yaşıyoruz biz!
Şerre hizmet etmek ne büyük afet!
Onları görünce şaşıyoruz biz!

A koçak

BİZ, MİLLİ ÇÖZÜMCÜYÜZ!
Gafil cahil yapar, hıyanet hile

Rabb nasip etmezse, hepsi nafile

Haktan ayrılmayız, yorulsak bile

Kalkıp tekrar yola, düşüyoruz biz…

N.Eryıldız

Elhamdülillah
Allah mahrum etmez, sadık kulları

Çözüm; Milli Görüş, sağlam kolları

Selamet Yurduna, varan yolları

Sabırla irfanla, döşüyoruz biz…

Veysel

Selamet Yurduna İnşallah…
Candan ve gönülden bir dua makamında… Rabbimiz; ayaklarımızı kaydırma, nefs ve şeytan düşmanına kandırtma, hayırla ve umutla selamet yurduna eriştir bizi…

“Allah mahrum etmez, sadık kulları
Çözüm; Milli Görüş, sağlam kolları
Selamet Yurduna, varan yolları
Sabırla irfanla, döşüyoruz biz…”

Hüseyin

Şükür Milli Çözümcüyüz
Batıl’ı tanımak ve Hak’tan taraf olmak için; Hakkı, haklıyı, ezilen ve ezildiklerinin farkında bile olmayan halkın çıkarlarını savunmak için; haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytan olmamak için; Batıla, haçlıya, deccalizme ve siyonizme uşaklık zilletinden kurtulmak için; vicdani ve imanı ayarımızı bozmamak, dürüst ve dengeli bir müslüman olmak, huzurlu ve onurlu bir insan olma şerefini kazanmak için; Hakka dayalı bir Adil Düzen medeniyetinin kurulması için çalışıp çırpınmak için; sonunda bu şuur ve huzurla ömrümüzü tamamlayıp ahirette rahat hesap verebilmek için, cehennem azabından kurtulabilmek için, Allah’ın kahrına uğramamak için Milli Çözümcüyüz.

Arzu Akdağ.

Allah mahrum etmez, sadık kulları..
İbrahim Suresi 46 ;

Gerçek şu ki, onlar (zalimler ve hainler, mü’minlere ve İslami girişimlere karşı) hileli planlar kurdular (ve kuracaklardır). Oysa onların (şeytani) hile ve hazırlıkları, dağları yerinden oynatacak (derecede bugün nükleer silahlara ve teknolojik imkânlara dayanmış) olsa da, Allah katında kesinlikle onları (boşa çıkaracak ve etkisiz kılacak kudret) planları ve programları vardır! (Allah zalim güçlerin mekir ve tuzaklarını kendi başlarına saracaktır.)

*Bediüzzaman  Hz. Lerinin buyurdukları gibi;

“Gerçek bir imana sahip insan, tek başına bütün dünyaya ( bütün küffâra ve zulüm odaklarına) meydan okuyacak ve Allah’ın izniyle  kazanacaktır.

Önceliği  Allahın rızası olan, Adil düzen kurulsun insanlık huzur bulsun diye, gece gündüz çalışan gayret ehli Milli Çözüm, iman gücüyle tüm şer odaklara, hainlere  meydan okuyarak Kutlu ve Mutlu Zafere kavuşacaktır inşAllah. Rabbim bizleri bu kutlu davada Muzaffer ve muvaffak eylesin.. Amin

Mus ab

Rabbimiz Milli Çözümcüleri Cennete Varis Devlete Sahip Etsin İnşaallah
[b]Milli Çözümcüler[/b] en yüce hayale sahiptirler.
Siyonist çarkların arasında ezilen insanların kurtuluşu için plan, program, proje üretip, adaletin yeryüzüne hakim olması için canla başla takatlerinin sonuna kadar gayret eden [b]Üstad Ahmet Akgül Hocalarının[/b] izinden sadakatle yürümektedirler.

Her daim hakka taraftırlar.

Hainler haksız ihale, dini istismar, makamları haksız işgal edip dünya devşirirken; [b]Milli Çözümcüler[/b] gençlik, yetişkinlik, yaşlılık dönemlerini hakkın rızasına ulaşmayı (İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. Hadis-i Şerif´ini) şiar edinmişlerdir.

İnsanların faydası Hakkın rızası aşkına; Siyonizm’in en has (ülkemizde en etkin) eniklere (Fetö’ye ve türevlerine) kafa tutmuşlardır. Karakollarda ifade verme, mahkemelerde yargılanma, hapislerde kalma pahasına.

Başlarına örülen tüm hilelere karşı güvendikleri sadece [b]Aziz Erbakan Hocalarına[/b] karşı duydukları aşk ve [b]Rablerine[/b] olan inançlarıydı. [b]Rableri [/b]hanine nasip etmeyince her hile nafile olmuş; Her hileden sonra kalkıp, yorulmadan tekrar yola koyulmuştur [b]Milli Çözümcüler.[/b]

Hainler [b]Milli Çözümü[/b] gammazladı, zalim Ergenekon’la yargıladı, yandaş fitneci diye karaladı. Neden mi [b]Milli Çözümün olduğu yerden münafık deşifre olduğu Aziz Erbakan Hocamızın Davası can bulduğu için.[/b]

Tarih boyu [b]Milli Çözümden [/b]başka yerde görülmesi zordur, aralarındaki kardeşlik bağı. Melekler gibi hatasız değillerdir illaki fakat hakiki kardeşlik meleklerden üstünlüktür. Makam, ihale, para, şöhret… sınavlarıyla sadakatleri kanıtlanmıştır.
Rabbimiz ayaklarını istikamette sabit tutsun cennete varis devlete sahip etsin inşallah.

çelebi

Siyonizm’e mezar, eşiyoruz biz…
Erenlerin Hakk’tır yolu
Cümlesine dedik belî
Gören bizi sanır deli
Usludan yeğdir delimiz

Cansel

Elhamdülillah…
[i]
“Bizler neden namaz kılıp oruç tutuyorsak o nedenle Allah yolunda, Hakk Hâkim olsun diye Cihat yapmaktayız…

Ayrıca, Allah’a yakınlaştıracak en büyük ibadetin ve vesilenin cihat olduğunun farkındayız…

Bunu cemaat şuuruyla bir emir komuta zinciri altında yapmak ve Hz. Peygamber (S.A.V)’in buyurduğu gibi dinin zirvesine ulaşmak için gayret edenlerden isek, kutlu ve mutlu gelecek inşaallah bizimdir diye ummaktayız…”[/i]

[b]
BİZ KİMİZ?

Halis bir niyetle,
Bitmeyen bir gayretle,
Mahlûkata hayretle,
Bakıp mest olanlarız…

Yedisinden yetmişe,
Heyecan var yürekte,
Pek bi sertiz haine,
Net ve mert kalanlarız…

Tutunuruz vaade,
Düşmeyiz menfaate,
ERBAKAN’ı sevmekle,
İmtihan olanlarız…

Seherlerde zikirle,
Manevi ibretlerle,
Bir AKGÜL’ün peşinde,
Koşup gül kokanlarız…

[/b]

Necmettin

İNŞALLAH YOĞRULURUZ BİZ…
“Bizim uğrumuzda cihad edenlere (ve Hakk yolunda sabır ve gayret gösterenlere gelince), şüphesiz (onlara hidayet ve zafer) yollarımızı açarız. (Fikri ve fiili yöntem ve teknolojiler öğretip bunları başarılı kılarız.) Gerçekten Allah, muhsinlerle (iyilik ve istikamet sahibi kimselerle, cihad görevinde titizlik ve ciddiyet gösterenlerle) beraberdir. (Bu İlahi destek sayesinde mücahit mü’minler muvaffak ve muzaffer olacaklardır.)”
Ankebut Suresi 69
………………………………………………………………….

Böyle iman-böyle şuur,nerde var
Hakikat uğruna,adanmış kullar
Erbakan’ı Rehber,bellemiş canlar
Deccalizm beynini,dağıtırız biz!..

Daim günahına,tevbe halinde
Hadlerin bilirler,hidayet ile
Muvaffakiyet ancak,inayet ile
Has Üstad elinde,yoğruluruz biz!..

Mücahit Dinç

Dünya adalete muhtaç!
Dünyada huzurun yaşandığı son dönem Osmanlı Devletinin güçlü olduğu dönemdi. Günümüz de dünya, huzura, adalete ve barışa muhtaç durumdadır. Dünyaya adalet ancak Erbakan hocanın davası ile olur! Bu davaya hakkı ile sahip çıkan Milli Çözüm ekibi; ALLAH MAHRUM ETMEZ, SADIK KULLARI…

Süleyman

Milli Çözüm
Hayal hayal dediler; halbuki en büyük gerçekti hayal dedikleri Allah vaad etmişti Hak hakim olacak bizde ona iman edip düştük yollara makam, mevki, mal, mülk hepsi elimizle ittik biz Hakka davaya talipdik kolay değil di, şeytan heran ayartmaya çalışır. Rabbimiz elimizden tutmaz ise kaydık gideriz sonsuz hamdü senalar olsun bırakmadı yularımızı, biliriz bizden değildir Rabbimizin lütufudur. Cihat gayret olmaz ise kim neylesin otlakda otlayandan farkın ne, derdin rızası olmaz ise farkın nerede?
İns ve cinni uğraşır Milli Çözümle bilirler tabiki işin Sahibi kiminle, bir başına dünya meydan okuruz biz zalime, haine, münafığına dünyayı dar ederiz biz, çünki Hak’dan gelir gücümüz bizim. Bir avuç sadık talip zafer müjdene Rabbim mahrum eyleme, nice dostlar erdi vuslat’a Rabbim görmeden Fethi mübini alma bu canı, Rabbim imanım Kemal’e ermeden alma bu canı, Rabbim kardeşliğimizi pekiştirmeden alma bu canı. AMİN

Dilek Görgülüler

Zaferi beklerken
Zafer ümidiyle heyecanıyla yaşıyoruz heleki şu son günler her an haber gelecek gibi hissetmek Rabbim den diliyoruz inş. bizede kısmet etsin ucundan da olsa azda olsa nasiplandirsin bizleri Amin.

Saffet

ŞÜKÜR ELHAMDÜLİLLAH
MİLLİ ÇÖZÜM ÖZÜMÜZDÜR

Milli Çözümcüyüz, Adil Düzenci
Ferhat gibi dağlar, delen oluruz!..
İnsan ayırmayız, Türk Kürt ve zenci
Mazlumun gözyaşın, silen oluruz!..

Ya Dinde ihvan, ya; hulkiyette1 eş
Mazluma eziyet, edenler kalleş
Aynı ana baba, farklı beş kardeş
Bir yarım ekmeği, bölen oluruz!..

Davamız Hak hayır, yolumuz şefkat
Masuma mağdura; sahip çık, güç kat
Hayat; iman cihat, huzur; şeriat
Gerekse uğrunda, ölen oluruz!..

Marazlı münafık, şimdi kediyse
Verdik cevabını, her ne dediyse
Birliğim dirliğim, tehlikedeyse
Zalimin aklını, çelen2 oluruz!..

Haçlıyla arkadan, kuşatılırsa
Ülkeme millete, sataşılırsa
Dine devletime, taş atılırsa
Düşmanı boğacak, selen3 oluruz!..

Müslüman siyonla, olur mu refik4
Hainle kâfirle, düşman müttefik
Tankı füzesiyle, artsa trafik
Dağlarda aşılmaz, belen5 oluruz!..

Dava namusumuz, Hakkı tutarız
Namus çin risk alır, derde batarız
Kaçmaz, kahır çeker; zehir yutarız
Yine Dost yüzüne, gülen oluruz!..

Attığın temeller, çaktığın kazık
Kutsalım sökülür, ey Hocam yazık
Sevdamız uğrunda, sabrımız azık
Çağrına ilk koşup, gelen oluruz!..

Hak için, halk için; derde bulaştık
Nice badireler, birlikte aştık
Şükür kucaklaştık, ruhta kaynaştık
Kardeş kıymetini, bilen oluruz!..

Hidayet inayet, buyurmaz isen
Gönül kulağıma, duyurmaz isen
Ya Rabbi affedip, kayırmaz isen
Cehennemde yanan, kölen oluruz!..
ALİ ÇAĞIL

1- Hulkiyet: İlahi yaratılış.
2- Çelen: Kurnazlık, açıkgözlülük yapmak; yıldırıp hizaya sokmak.
3- Selen: Sel gibi coşkun akan, mazlumlara müjde ulaştıran.
4- Refik: Dost, kardeş, yoldaş.
5- Belen: Yüksek ve aşılmaz dağlardaki sarp ve dar geçit yolları

Bunlar: (Hatalarından ve haksızlıklarından) Tevbeye yönelen (ve samimiyetle özür dileyenler, ardından bütün hayatlarını ve icraatlarını İlahi emir ve yasaklar çerçevesinde dizayn ve disipline ederek) ibadet (şuuru ve huzuru içinde hareket) edenler, (her an kendisine lütfedilen sayısız nimet ve faziletlerin sahibi olan Allah’a teşekkürle) hamd edenler, (İlmi, İslami ve insani gaye ve gayretler için) seyahat edenler, (İlahi emirlere ve adil devlet yönetimine itaatle boyun eğerek) rükû ve secde edenler, iyilikleri emredecek ve kötülükleri nehyedip engelleyecek (bir adalet düzeni kurulsun diye) hizmet verenler ve Hududullahı (Allah’ın sınırlarını, Kur’an’ın kurallarını) muhafaza edenler; (çevresinde, ülkesinde ve yeryüzünde; her türlü haksızlık ve ahlâksızlığa, İlahi değer ve dengelerin bozulmasına karşı mücadele verenler, işte bunlar gerçek ve örnek mü’minlerdir.) Sen, (bu özellikleri taşıyan ve Allah’ın sınırlarını koruyan) mü’minleri müjdele (onlar kurtuluşa ve sonsuz mutluluğa erişenlerdir).
Tevbe 112

Gökçe Öztürk

Elhamdülillah
Haram yeyip hıyanet, kusmayız asla

İktidardan korkup, pusmayız asla

Haksızlık görüp de, susmayız asla

Çün iman gayreti, taşıyoruz biz…

seher mert

Hayal hakikatin ruhu sayılır
“Hayali olmayanın gerçeği olmaz!..” derdi Rahmetli Erbakan hocam..
Rabbim bizlere öyle hayaller kurdur ki;
sonunda tüm dünyaya huzur,refah ve adil düzen hâkim olsun..
Öyle hayaller kurdur ki;
Kardeşliğimiz daim, İslam tüm dünyaya hakim olsun..
Öyle hayaller kurdur ki;
Hak davada koşturmaktan günaha, isyana, kavgaya, boş işlere ve laflara fırsatımız kalmasın…

YORUMLAR

Son Yorumlar
19
0
Yorumunuzu okumaktan memnuniyet duyarızx