YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL MENÜ

DERGİLER

Ay Seçiniz
category
666a2053eb719
0
0
6401,171,6356,117,28,27,170,98,3,144,26,4,145,113,17,6330,1,110,12
Loading....

TOPLAM ZİYARETÇİLERİMİZ

Our Visitor

2 0 7 7 5 9
Bugün : 1196
Dün : 21150
Bu ay : 266490
Geçen ay : 757662
Toplam : 24540438
IP'niz : 100.28.2.72

SON YORUMLAR

Son Yorumlar

YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL YAZILAR

YENİ ÇIKAN KİTAPLARIMIZ

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

Bunlar Erbakan'ın Halefi Değil;
HOCA'NIN HAİNLERİDİR

1- Mübelliğ: Hakkı tebliğ eden.
2- Mümeyyiz: Hak ile Bâtılı, mü’minle münafıkı, doğru ile yanlışı ayırıp gösteren.
3- Mübeşşir: Mücahitlere zaferi ve cenneti müjdeleyen.
4- Süfyan: Dindar Kahraman sanılan, Siyonizm işbirlikçisi münafık ve fırsatçı adam.
5- “Biz Onu (Kur’an’ı) Hakk (her konuda gerçeğin ve Adil bir Düzenin temel esasları) olarak indirdik ve O (aynı zamanda) Hakk (Resulüllah) ile (beraber) inmiştir; (Ey Nebim!) Seni de sadece ve elbette bir müjde verici ve uyarıp-korkutucu olarak gönderdik.” (İsrâ Suresi: 105)
6- Mübtezel: Değersiz, saygınlığını yitirmiş.
7- Kırıtkan: Karaktersiz, cıvık, kıvırıp duran.
8- Çöğür: İğde ve akasya gibi ağaçların iri ve tehlikeli dikenleri.
9- Dür: İnci, mercan.
10- “(Tarihi kalıntılardan ve yaratılış harikalarından ibret almak üzere) Yeryüzünde gezip dolaşmıyorlar mı ki; böylece onların kendisiyle akledebilecek kalpleri ve işitebilecek kulakları oluversin? Velâkin doğrusu şu ki; (gerçekleri görmeyenlerin ve akıl yürütmeyenlerin bedenlerindeki) gözler (kapanıp) kör olmaz; ancak sinelerindeki kalpler körleşip (hidayetleri kararmaktadır. Basiret ve maneviyat penceresi perdelenip kapanmakta ve artık bunlar gerçekleri göremez olmaktadırlar.)” (Hacc Suresi: 46)
11- Ser yakan: Başları belaya sokan. Çevresini yıkıp dökerek can sıkan.

0 0 votes
Değerlendirmeniz

Makale Paylaşım Sayısı: 

Necati AKGÜL

Necati AKGÜL

Yorumu Takip Et
Bildir
guest
17 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Gökçe Öztürk

Şarlatanlık yapar ,şeytan utanır
Fitne karıştırır, gittiği şehri

Kem sözle kirletir, girdiği nehri

Zeki geçinir ya, engerek zehri

Dost bardağına dert, bırakan kişi…

Belemir Brcn

Gücü yetmeyen kuklalar ancak kınar, harekete geçemez.. Yüreği yetmez..
Bak kuduz İsrail, Aksa’yı basar

İslam kutsalına, veriyor hasar

Mazlum feryat eder, Siyonist azar

İşbirlikçi kınar, çığırtkan kişi…

Hain münafıkı, kahraman tanır

Şarlatanlık yapar, Şeytan utanır

Çöplük dünyasında, Sultan atanır

Riya kibir ehli, kir kokan kişi…

D. Görgülüler

Hakka hak tercüman, Erbakan kişi…
Va’di İlahi haktır, şek ve şüphe marazdır

Hak davaya hıyanet, gaflet değil garazdır

Hem zafer Allah’tandır, senin payın birazdır

Ukbaya yatırım yap, ki Erbakan pirindir…

        

Osman Nuri

Milli Çözüm ve Ahmet Akgül Hocamız yiğitliğin cesaretin ve izzetin , diğerleri güç odaklarına esaret ve zilletin mayası olduklarını tescil etmişlerdir.
MİLLİ ÇÖZÜM VE HASSATEN ÜSTAD AHMET AKGÜL HOCA, Aziz Erbakan Hocamızın prensibi ve yaşam tarzı olan HAYAT ; İMAN VE CİHATTIR prensibini kendine her daim şiar edinmiştir AMA DİĞERLERİ HAYAT; İMKÂN VE FIRSATTIR prensibini yani amacı hiçbir zaman insanlığın saadeti huzuru ve hakkın hatırı gayesini gütmeden hangi güçler ve merkezler dünyevi anlamda çıkar ve menfaat sağlıyorsa onların güdümüne hizmetine koşarak, akla ilme vicdana tarihe hukuka Kur’an’a ters de düşse her fırsatı şahsi ve siyasi hesapları uğrunda kullanmayı akıllılık ve bunları destekleyenler de bu akıllılığı kahramanlık saymışlardır.
Şu seçim döneminde geldiğimiz nokta bu gerçekleri zaten aşikâr etmiştir… Dolayısıyla Milli Görüşçü ve Erbakan Hocanın yolunun yolcusuyum diyenler; Milli Çözüm ve Ahme Akgül Hoca’nın dışındakiler, malesef halefi olmayı geçelim sadık takipçisi veya talebesi bile olamazlar olamamışlardır. Bilakis Erbakan Hocamızın haini olup çıkmışlardır.

Hayatını iman irfan istikamet ve vicdani duyarlılık ve cesareti üzerine yaşayan Milli Çözüm ve hassaten Üstad Ahmet Akgül Hocamız , şuan ülkemizin hatta yeryüzünün en onurlu en huzurlu olma konforunu manen kazanmışlardır… Şahsi korkularını ve dünyevi endişelerini yenmiş olmakla beraber ÖLÜMÜ ÖLDÜREBİLMİŞ – ÖLÜMÜ SONSUZLUĞA DOĞUŞ OLARAK GÖREBİLMİŞ KUTLU KAHRAMANLIĞA ULAŞTIĞINI MANEN GÖRMEKTEYİZ VE İNŞAALLAH ÇOK YAKIN BİR GELECEKTE İSE BU KUTLU KAHRAMANLIĞINI SİYONİZMİ TARİHİN ÇÖPLÜĞÜNE GÖMEREK İSRAİL’E BEYAZ BAYRAK ÇEKTİREREK VE YENİ BİR DÜNYA İÇİN ADİL DÜZENİ İLAN EDECEK GÜÇ VE İKTİDARLA TAÇLANDIRACAKTIR.

Saffet

Şereftir Hak Dava Kahrını Çekmek
Şereftir Hak dava, kahrını çekmek
Çirkeften sakınıp, taşlardan sekmek
Şifa değil zehir, emeksiz ekmek
Sabırla yoğrulur, ter akan kişi…

Günümüz Hak davanın kapısını tutmuş Milli Çözüm ve şahsi manevisi Muhterem üstadımız Ahmet Akgül Adil Düzen,Milli Görüş ve Aziz Erbakanın plan ve programlarına sahip çıkarak tüm dünaya sadakatin eşsiz örneğini göstermektedir.Tarih boyunca böyle bir sahiplenme belkide hiç görülmemiştir. Tüm şer odakların şeytani plan ve programlarına karşı durup planlarını boşa çıkaran dünyevi beklentisi olmadan Yanlızca Allahın rızasını umarak gecesini gündüzüne katan Hocamızdan ve tüm Milli Çözümcü kardeşlerimizden Allah razı olsun. Herkezin aslı ve ayarı ortaya çıkmaktadır. Allah mutlaka nurunu tamamlayacaktır.

Ankebut 2
(Yoksa) İnsanlar; sadece “iman ettik” demekle, (öyle) imtihana tâbi tutulmadan (ve sonunda yeterli ve geçerli puan almadan) bırakılacaklarını (ve kurtulacaklarını) mı (zann ve) hesap etmektedirler?
Ankebut 3
Yemin olsun (Biz) onlardan önceki (kavimleri) de (çeşitli) imtihan (kasıtlı, fitne ve belalar)dan geçirdik. (Böylece) Allah, kesinlikle (dininde ve davasında) sadıkları da bilecektir (bilmektedir) ve gerçekten yalancı sahtekârları da bilip (belirleyecektir.)
Ankebut 4
Yoksa (her türlü) kötülüğü yapıp (gizleyenler ve olduklarından başka türlü görünenler), Bizi (Allah’ı) atlatıp geçeceklerini (ve insanları sürekli aldatabileceklerini) mi sanıvermektedirler? Onlar ne kötü (ve yanlış bir) hüküm (ve kanaat) yürütmektedirler.
Ankebut 5
Her kim Allah’a kavuşmayı (O’nun va’adine ulaşmayı) umarsa, (acele etmesin) Allah’ın (tayin ve takdir ettiği) süresi gelmektedir. O (her şeyi) İşiten ve Bilendir.
Ankebut 6
(Hakk hâkim olsun, ülkemizde ve yeryüzünde Adalet Nizamı kurulsun diye) Kim cihad ederse, o ancak kendi nefsinin faydası için çaba göstermiştir. (Cihadın, adil devlet, izzet ve emniyet gibi dünyevi menfaatleri de; ebedi saadet ve cennet gibi uhrevi mükâfatları da kişinin kendi çıkarı gereğidir.) Allah âlemlerden Müstağnidir (hiç kimseye ve hiçbir şeye muhtaç değildir).

https://www.mealikerim.com

Necmiye

İşbirlikçi kınar, çığırtkan kişi… Hain münafıkı, kahraman tanır Şarlatanlık yapar, Şeytan utanır Çöplük dünyasında, Sultan atanır Riya kibir ehli, kir kokan kişi…
Herkes rol yapınca, samimiyet ve dürüstlük azalmıştı!..

AKP iktidarının popülist politikaları yüzünden, giderek daha da yozlaşan ve yoldan çıkan insanların her birinin artık üç-beş maskesi vardı. Herkes duruma ve ortama göre tavır takınmakta, Türkçesi rol yapmaktaydı.

Kur’an-ı Kerim’i okuduğumuzda münafıkların ne kadar tehlikeli bir mahlûk olduklarını anlamaktayız. İşte bu yüzden Rabbimiz (CC) bizleri münafık tehlikesine karşı özellikle ve defaatle ikaz buyurmaktadır. Bunlar rollerini öylesine mükemmel oynamaktadırlar ki, bir zamanlar komünist iken bir anda takva ehli bir Müslüman olabilmekte, bir zamanlar her türlü haltı yemelerine mukabil, birden tavır değiştirip ahlâk timsali bir kişi rolüne bürünebilmektedirler. Gerçekte kalplerinde zerre kadar iman ve merhamet olmadığından, isterse bütün Müslümanlar cehenneme gitsin, umurlarında bile değildir. Teşkilat dizisindeki Yıldırım gibi, ecnebilerle iş birliği yapmaktan, vatanını satmaktan çekinmezler.”[1]

E.Çağıl

Razı Olduğun Kullardan Olabilsek!
Fatiha 7
(Daha önce) Kendilerine nimet verdiğin (hidayet ve hakikate erdirdiğin) kimselerin (Nebilerin, Sıddıkların, Şehitlerin ve Salihlerin) doğrultusuna (bizi yönlendirip yollandır; ama ne olur Ya Rabbi, Yahudilerin Siyonist kesimleri, işbirlikçileri, tüm şirk ve şekavet ehli olan ve Hakk dini yozlaştıran azgınlar gibi bütün) gazabına (ve kahrına) uğrayanların ve (Hristiyanların zalim emperyalist kesimleri, müşrik takipçileri ve Batı ahlâksızlığının taklitçileri gibi her türlü Hakk’tan ve hayırdan uzaklaşıp) sapıtanların yoluna (kaymamıza fırsat tanıma! Bizleri bütün bâtıl ve barbar yollardan) gayrı (ve ayrı olan İslam’da sabit kıl). Amin!

https://www.mealikerim.com/1/fatiha/7

Amiiin
Rabbimiz razı olduğun kullarının arasına kat bizler de!

Mus ab

Üstad Ahmet Akgül Hocamızın Yolu Aziz Erbakan Hocamızın Yoludur
“Ahiret âlemi, hayret âlemidir” denmiştir. Dünya alemi de hayretler içinde bırakıyor. Çünkü çok kısa zaman içinde Aziz Erbakan Hocamızın yolunda görünüp de gerçekte eşkıya, işbirlikçi kafa olan nice insanların, içi dışa döküldü. Hayret ve nefret edecek olaylar zuhur etti. Yani, sureti insan (Milli Görüşcu) ama sireti şeytan, istismarcı, basit, bayağı, yanaşmacı, davadan bi haber olanları da herkes tanıyıp görmekte!..
Aziz Erbakan Hocamızın mal, makam gibi hiçbir imkanını istismar etmeyen/kullanmayan gerçek sadece manevi ikramları maksat edinen Milli Görüşcü Erbakan sadığı Üstad Ahmet Akgül Hocamızın sadakatine ve Erbakan çizgisindeki istikametine de herkes şahit olmakta ve imrenmekte.

Necati

HAMİLİK NUMRASIYLA HAİNLİK YAPANLAR!
[b]Milli Çözüm’ün;[/b]
SP-YRP için tarihi fırsat ve tabii-talihli ittifak çağrılarına rağmen…
Erbakan Hoca’ya ve Milli Görüş’e ihanet edip Hakk davadan ayrılan Siyonist işbirlikçi hainlerin koruyucusu ve savunucusu olmayınız ve onların tarafını tutmayınız uyarılarına rağmen…
Zalimlerin ve hainlerin, zulümlerinin ve hıyanetlerinin hesabının sorulacağı ve saltanatlarının yıkılacağı hatırlatmalarına rağmen…
[b]Erbakan’ın Halefi geçinen, HOCA’NIN HAİNLERİ; [/b]
Şahsi inat ve enaniyetleri ve temelsiz mazeretleri yüzünden, hem Milli Görüş camiasının hem de yeni bir umut kapısı arayanların SP-YRP için tarihi bir fırsat olan ve tabii-talihli ittifakla ilgili samimi arzularını boşa çıkarmışlar…
Erbakan Hoca’ya ve Milli Görüş’e ihanet eden Siyonist işbirlikçisi hainlerle birlikte ganimet avlayıp nefislerini tavlamaya başlamışlar…
Bütün bu hakikatleri haykırdığı için ise Milli Çözüm’e havlamaya başlamışlardı.
[b]Palyaçolar![/b]
Açıkça Siyonist işbirlikçisi hainlerin tarafını tutmalarına rağmen; hala utanmadan Erbakan Hocanın halefi olduğunu iddia ediyorlar.
[b]Olmaz! Olmaz![/b]
Dostunu düşmanı dahi seçemeyip hain münafığı kahraman zanneden; fırsatçı, ferasetsiz, dünyacı, dirayetsiz ve basiretsizlerden BAŞ olmaz!
[b]İsteseniz de istemeseniz de![/b]
Erbakan’ın Milli Görüş ve Milli Çözüm Vurguları Şeytanın dostlarını telaşlandırmıştı!
[b][i]“Bakın size kesinlikle ifade ediyorum ki: TÜRKİYE’NİN KURTULUŞU; Milli Çözüm’e inanan bir Cumhurbaşkanı’nın o makama oturması, Milli Çözüm’e inanan bir Hükümet’in kurulması ve yeni bir devrin başlamasıyla mümkündür!”[/i][/b]

N.Eryıldız

Şereftir Hak dava, kahrını çekmek
Şüphesiz, (Hakk’tan ve hayırdan ayrılmadan ve hainlerin hücum ve hakaretine aldırmadan davet ve hizmetine devam ettiğin için Seninle) o alay edenlere karşı Biz Sana kâfiyiz (ve yanındayız! Sevap ve şeref kazanman için bazı sıkıntı ve saldırılara uğratırız, ama asla Seni sahipsiz bırakmayız ve zalimlerin ezmesine fırsat tanımayız). (15:95)

Necmettin

O Şimdi Nerede ve Hak Davayı Kim Temsil Ediyor?!..
“Ve bilin ki Allah’ın Resulü (Sünneti, hayat sistemi ve Nebevi prensipleriyle her zaman) içinizdedir. Eğer O, birçok işlerde sizin (keyfinize ve nefsi beklentilerinize) uysaydı, elbette sıkıntıya düşerdiniz. Ancak Allah size imanı sevdirdi, onu kalplerinizde süsleyip-çekici kılıverdi ve size inkârı, fıskı ve isyanı (Hakk davadan kopmayı) çirkin gösterdi. İşte onlar, (imanı ve İslam’ı seven, inkârı ve isyanı çirkin gören Müslümanlar) Hakk yolu bulmuş (irşad olmuş) kimselerdir. [Not: “Hakk dava”: İslami hükümler ve insani hedeflerle kurulan, Kur’an’a ve Sünnet’e dayalı bilimsel ve evrensel bir Adil Düzeni amaçlayan sistem ve siyaset hangisi ise; inkârcılardan münafık din istismarcılarına, sağcılardan solculara, dış odaklardan işbirlikçi iktidarlara (kendi aralarında çıkar çekişmesi ve taassup hasetleşmesi yaşansa da) hepsince ortaklaşa “en ciddi tehdit ve tehlike” sayılan ve aleyhinde resmiyete dökülmemiş fiili bir ittifak kurulan ve şeytan şürekasınca asla sahip çıkılmayan ve destek olunmayan, hatta dağıtılmaya-kapatılmaya çalışılan hareket ve şahsiyet hangisi ise, işte her asırda Hakk Davayı O temsil etmektedir.]”
HUCURAT SURESİ 7

İ.Gündüz

Erbakan olmak…
Bosna‘da, Afganistan‘da, Çeçenistan‘da, Sudan‘da, Pakistan‘da, Patani‘de ve haritada varlığından bile haberimiz olmayan nice yerde günde beş vakit adına dualar edilensin.

Şam‘sın, Buhara‘sın, İsfahan‘sın, Saraybosna‘sın, İstanbul‘sun…

Kudüs sensin…

Tüm dünyanın diz çöktüğü siyonistlerin karşısında titrediğisin.

Sen Profesör Doktor Necmeddin Erbakan‘sın!

Sultan Alparslan‘ı, Sultan Fatih‘i, cennet mekan Abdülhamit hanı yaşayansın, yaşatansın..

Avrupa gazetelerinin başbakanlığını “Osmanlı‘nın geri dönüşü” diye manşetten duyurduğu başbakansın

Veysel

Sözde Varisler: AKP ve Diğerlerine…
Aziz Hocam temsildir, Hak yolunda gidene
Sözde varis olanın yeri batıl trende
Azıtmış yoldan çıkmış, bunlar sanki hergele*
Milli Çözüm öğretir, varis nasıl olunur
İsim, cisimle değil ancak fikirle olur

*yaramaz, huysuz, söz dinlemez.

Mücahit Dinç

Bizlere bu hakikatleri anlatan, Erbakan Hocanın kutlu davasını yürüten, münafıkları deşifre eden, bütün saldırılara rağmen; feraset, dirayet ve hidayet sahibi Üstad’ım.. Bir şiirin bir kitap gibi, Allah razı olsun…
Nurullah tecelli, etmiş zatında

Hakka hak tercüman, Erbakan kişi…

Ne kadar makbulmüş, Mevlâ katında

Mana âleminde, bir hakan kişi…

A koçak

Görmüyor gerçeği, her bakan kişi…
“(Tarihi kalıntılardan ve yaratılış harikalarından ibret almak üzere) Yeryüzünde gezip dolaşmıyorlar mı ki; böylece onların kendisiyle akledebilecek kalpleri ve işitebilecek kulakları oluversin? Velâkin doğrusu şu ki; (gerçekleri görmeyenlerin ve akıl yürütmeyenlerin bedenlerindeki) gözler (kapanıp) kör olmaz; ancak sinelerindeki kalpler körleşip (hidayetleri kararmaktadır. Basiret ve maneviyat penceresi perdelenip kapanmakta ve artık bunlar gerçekleri göremez olmaktadırlar.)” (Hacc Suresi: 46)

Hasan Ç.

Felaha çıkarır, izin takibi
[b]Nisâ 115
Her kim kendisine ‘dosdoğru yol’ apaçık belli olduktan (hidayet ve hakikati bilip tanıdıktan, Hakk ile Bâtıl’ın farkına ve şuuruna vardıktan) sonra, (dünyalık makam ve menfaat hırsıyla) Elçiye (Peygambere ve Hakk dava rehberine) muhalefet edip (haklı ve hayırlı hareketten ayrılırsa) ve mü’minlerin yolundan başka bir yola (Siyonist ve Haçlı İttifakına ve şeytani kurallarına) uyarsa, onu dönüp gittiği yanda (şerli ortam ve ortaklıkta) bırakırız (bu hıyanet ve hakaretinden dolayı tekrar Hakka ve hidayet yoluna dönmesine fırsat tanımayız ve hidayetini karartırız) ve (ahirette de) cehenneme sokarız. O ne kötü ve sürekli bir (zindan) karargâhıdır! [Not: İmamı Şafii: Bu ayet, “icma”ya ve Hakk hâkim olsun diye ortaya çıkan oluşuma bağlı kalmayı gerekli sayan en önemli ayetlerin başındadır” buyurmaktadır. Bak: Razi. Cilt: 11 Sh: 43]
[/b]

Ahzab 66
(Dünyada Siyonist Yahudiler gibi ğadaba uğramış ve emperyalist Hristiyanlar gibi sapıtmış zihniyet ve şahsiyetlere ve bunların işbirlikçilerine ve diğer tüm zalim münkir ve müşriklere uyarak, İslam’ın özünden ve Kur’an’ın izinden uzaklaşarak, doğrudan veya dolaylı biçimde küfre ve kötülüğe bulaşanların, cehennemde) Yüzlerinin (ve tüm bedenlerinin) ateşte çevrildiği gün: “Eyvahlar-yazıklar olsun bize! Keşke Allah’a itaat etseydik. Ve Resulüne uyup peşine gitseydik” diyerek (pişmanlık duyacaklardır).

Arzu Akdağ.

Âlem ayet dolu, bakıp geçerler. Görmüyor gerçeği, her bakan kişi…
Hakk dururken tutup, bâtıl seçerler

Hayvan gibi yaşar, murdar göçerler

Âlem ayet dolu, bakıp geçerler

Görmüyor gerçeği, her bakan kişi…

A’raf Suresi

7:178

Allah kime hidayet ederse onlar Hakk yolu bulan kimse(lerdir). Her kimi de (hıyaneti ve kötü niyeti yüzünden) şaşırtıp-saptırırsa onlar da mutlak hüsran ve ziyan içindedirler.

7:179

Andolsun, cinn ve insanlardan (küfre, kötülüğe ve nankörlüğe sapan) birçoğunu cehennemlik (olarak) yetiştirip (ve fırsat verip) çıkardık ki; onların kalpleri vardır, bununla (gerçeği) kavrayıp anlamazlar. Gözleri vardır, onlarla (ibret alarak) görüp bakmazlar. Kulakları vardır, bununla işitip (hakikati) duymazlar. Bunlar, hayvanlar gibidirler, hatta daha aşağılıktırlar. İşte bunlar, (yaratılış amacından ve ahiret hazırlığından) gafil olanlardır.

ÖZEL YAZILAR

YORUMLAR

Son Yorumlar
17
0
Yorumunuzu okumaktan memnuniyet duyarızx