YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL MENÜ

DERGİLER

Ay Seçiniz
category
661b09f95581b
0
0
6401,171,6356,117,28,27,170,98,3,144,26,4,145,113,17,6330,1,110,12
Loading....

TOPLAM ZİYARETÇİLERİMİZ

Our Visitor

2 0 7 6 1 9
Bugün : 1743
Dün : 26764
Bu ay : 300329
Geçen ay : 453014
Toplam : 23079293
IP'niz : 3.238.235.248

SON YORUMLAR

Son Yorumlar

YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL YAZILAR

YENİ ÇIKAN KİTAPLARIMIZ

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

İKTİDARIN BATAĞA SAPLANMASI
VE
ERDOĞAN'IN FAYDASIZ ÇIRPINIŞLARI

İktidarın Batağa Saplanması Ve Erdoğan'ın Faydasız Çırpınışları
5 11 votes
Değerlendirmeniz

Makale Paylaşım Sayısı: 

Ahmet AKGÜL

Ahmet AKGÜL

Yorumu Takip Et
Bildir
guest
5 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
ELİF ÇAĞIL

SON SEÇİMİNİZDİ!

HALKA rağmen taraf tutan bir parti başkanı, dünyanın hiçbir yerinde olmayan bir CUMHURBAŞKAN ‘ı Ramazan da il il gezerek üstün bir performansla! Akp ye çalışmış ve duvara çakılmıştı…

Halkının fukaralığına rağmen,halkın paralarını AKP için harcamış fakat bu sefer insanların uyandığını ya hesaba katamamıştı yada Yahudi baronlarına hizmetkârlık olması için halkını umursamamıştı!

Yazık! Halkını düşünen bir Cumhurbaşkanı olsaydı ülke bu halde olmazdı…Şuan resmen ülke ekonomisi bankalara(kur korumalı kanundan dolayı),marketlere (sürekli etiket değiştirmelerine rağmen ciddi bir önlem alınamamaktadır),baronlara(vergi kaçırmalar ve kara paralardan dolayı),köprüleri yapan şirketlere (Ülkemiz kendi köprüsünü yapabilecekken firmalara 30 yıl borç ödenecektir)vs ….hizmet etmektedir…Yani mazlum halk görmezden gelinmiştir ve bu şeçimde halk özgür iradesiyle bir ders verme geregi duymuştur…
Rabbimiz yâr ve yardımcımız olsun…

Son düzenleme 9 gün önce ELİF ÇAĞIL tarafından
Süleyman

Akp iktidarının ülkeyi nasıl ekonomiden, dış politikaya, ailevi ve ahlaki çöküşünü ve eğitim sistemini nasıl bitirdiğini anlatan yazımızda aynı zamanda ülkemizin nasıl hızlı bir şekilde maddi ve manevi kalkınmasını da anlatan mükemmel analizler.
Bu gerçekleri her zaman anlatan bunların çözüm önerilerini sunabilen ve dirayette Yeni Büyük Türkiye ve Yeni Dünya projelerini uygulayıp hayata geçirebilecek Milli Çözüm ve Üstad Ahmet Akgül’den başka çareniz kalmamış yol tıkanmış bitmiştir. Nasıl ki Hz. Osmanın şehit edilmesinden sonra başsız kalan İslam devletinde kısa bir süre kaos ve kargaşa yaşayanır ve sahabenin ortak kararı ile devleti bu durumdan kurtarabilecek kişinin Hz. Ali olduğu ittifak kabul edilip, Hz. Ali efendimiz hilafet makamına biraz zorla ve mecburen getirildi ise şuanda ülkemizde de artık yol bitmiş tıkanmıştır. Bu halden ülkemi ve insanlığı kurtarabilecek TEK ÇARE artık Erbakan projeleri ve onu en iyi bilen ve uygulayabilecek olan en sadık takipçisi Milli Çözüm yani Ahmet Akgül üstadımıza anahtarları teslim etmekten başka çare kalmamıştır.

Osman Nuri

Ülkemiz bu tür tahribatlarla ÜLKENİN ÇİVİSİNİ çıkaracak temel dinamitlerle malesef 22 yılda tarihte görülmemiş tahribatlara imza attılar.. Bir an önce makalede belirtilen aşağıya yeniden konu başlıklarını yazdıklarımız eğer : Ya rahmetli Erbakan’ın gerçek takipçisi ve talebeleri olan Milli Çözüm’e fırsat sağlayacaksınız… Veya, böyle dizinizi dövüp ağlayacaksınız!..

Ayrıca : Anayasa Mahkemesi ile iktidar ortakları birbirlerine savaş açmıştı. Yargıtay ile AYM birbirine sataşmakta, alınan kararları geçersiz saymaktaydı… Evet, ülkenin çivisi çıkmıştı ve acil müdahale kaçınılmazdı!..

* LGBTİ: Cinsiyetsizleştirme Politikaları kaldırılmalıdır!

* Eğitimde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projesi Sonlandırılmalıdır!

* Ders Kitaplarından, Ateist ve Din Karşıtı Müfredatlar Ayıklanmalıdır!

* 6284 No’lu Yasa Yeniden Ele Alınmalıdır!

*“Kadının Beyanı Esastır”  Yaklaşımı bir zulüm aracıdır!

* “Süresiz Nafaka”  Mecburiyeti Çok Sakat ve Sakıncalıdır!

* Bazı yöresel mazeret ve mecburiyetlerle yapılan erken evliliklere özel müsamaha yapılmalıdır!

* Gençlere Meslek Kazandırmak Amaçlı Programlar Uygulanmalıdır!

* Mesleki Ortaokulların Tekrar Açılması Lazımdır!

* Öğretmen Yetiştirme Programları Milli Temellere Dayanmalıdır!

Mus'ab Eryıldız

Makalemiz “Erdoğan iktidarının” ekonomik, ahlaki, iç ve dış siyaset, eğitim konularında sınıfta kaldığının karnesidir. Her bir sahada çarpıcı örneklerle Erdoğan’ın nasıl bir bata sapladığını, kurtuluş için çırpınmasının sonucunda da daha beter batmakta olduğunu makalemiz itiraz edilemez nitelikte birçok örnekle konuya açıklık getirmiştir.

  Evet, bu durumdan kurtuluş için başka çaresi yok… Ya rahmetli Erbakan’ın gerçek takipçisi ve talebesi Üstad Ahmet Akgül Hocamızın kurtuluş projelilerine baş vuracağız, Milli Çözüm’e fırsat sağlayacağız… Veya dövecek dizimiz kalmayacak!..

Mücahit Dinç

Türkiye’nin Beka Sorunu Cumhur İttifakıdır!
20’nci Haçlı Seferini düzenleyen Siyon – Haçlı Birliği;
İşbirlikçi, Din ve Milliyetçilik istismarcısı hükümet eliyle Haim Nahum Doktrinini uygulamaktadır. Maalesef ki BOP Projesi son aşamaya gelmiştir!
Önce Devleti ardından vatandaşı mülksüzleştirdiler!
Türk Halkını aç, fakir bıraktılar ve borca esir ettiler!
Dinini yozlaştırdılar, kutuplaştırdılar!
Şimdi ise birbiriyle çarpıştırıp, küçük lokmalar halinde yutmak istiyorlar.
Ekonomik ve ailevi tahribatın zirve yaptığı, hukuk ve adaletin olmadığı..
Siyonistlerden alınan talimatların at yarışı spikerliği ile uygulandığı..
22 İç ve Dış politika faciasının sonuçları olarak..
Şuanda maalesef Terör Örgütü PKK 81 ilde sokağa inin çağrısı yaptı ve sokaklar karışmaya başladı.
Allah yardımcımız olsun.
Milli Çözüm Dergisinin 3-4 gün önce uyardığı Çözüm Süreci yeniden başlatılmak istenmekte ve ülkemiz kaosa sürüklenmek istemektedir.
Ne yazık ki ne hükümetin ne muhalefetin içerisinde ülkemizi bu bataklıktan çıkarabilecek Milli Çözüm düşüncesine sahip hiç kimse bulunmamaktadır.

Ülkemizin dört tarafı ateş çemberi olmuş ve savaşın eşiğinde bulunduğumuz bu günlerde, milli birlik ve bütünlüğümüzü sağlayabilecek;
Erbakan Zihniyetli, Milli Çözüm İktidarı artık ihtiyaç değil bir zarurettir!

Plan ve tuzak kuranların en hayırlısı olan Rabbimiz, Siyonist ve işbirlikçilerin oyunlarını boşa çıkaracak ve kendi planlarını kendi başlarında patlatacaktır İnşAllah!

Zafer inananlarındır ve zafer yakındır!

ÖZEL YAZILAR

YORUMLAR

Son Yorumlar
5
0
Yorumunuzu okumaktan memnuniyet duyarızx