YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL MENÜ

DERGİLER

Ay Seçiniz
category
6574e94e3edd2
0
0
6401,171,6356,117,28,27,170,98,3,144,26,4,145,113,17,6330,1,110,12
Loading....

TOPLAM ZİYARETÇİLERİMİZ

Our Visitor

2 0 7 3 3 4
Bugün : 514
Dün : 11955
Bu ay : 111384
Geçen ay : 302569
Toplam : 21354366
IP'niz : 18.205.26.39

SON YORUMLAR

Son Yorumlar

YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL YAZILAR

YENİ ÇIKAN KİTAPLARIMIZ

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

İSRAİL YOK OLACAK! (ŞİİR)

İSRAİL YOK OLACAK!

Adem’den kıyamete, Hak Bâtıl savaşıdır 
Sen safını belirle, budur asıl imtihan!
İşbirlikçi hainler, şeytanın yavaşıdır
Şerli nefsî fikirler, kafalarda izdiham!

Mü’minlik: samimiyet; cesaret ve mertliktir
Mazlumlara merhamet, zalimlere sertliktir.
Münafık yedi yüzlü, mü’min vasfı netliktir.
Özü sözü aynıdır; tutarlılık, insicam!

Amerka’ya tapınan, nifakı çok derinde
AB’den medet uman, iman senin nerende?
Şeytan madalya takar, son nefesin verende
Ey gâvura güvenen, yoktur sende itminan!

Ya İslam’a dönecek, ya insanlık bitecek
Kur’an’sızlık beladır; akıl ahlâk yitecek
Milli Görüş mazlumun, imdadına yetecek
Adil Düzen gelmeden, kurulamaz intizam!

İsrail yok olacak, ABD yıkılacak
Şeytanlar şeriatla, kafese tıkılacak
Halk ettiğin çekiyor, hayattan bıkılacak
“Azizün züntikam”dır, Allah alır intikam!

5 2 votes
Değerlendirmeniz

Makale Paylaşım Sayısı: 

Yalçın GÖZÜBÜYÜK

Yalçın GÖZÜBÜYÜK

Yorumu Takip Et
Bildir
guest
14 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
zaimaa

75 yıl oldu zalim İsrail ismi
Geldi geçti yıllar, hıyanet ve sinsi
Elbette Yaradan Gani, çalışana veriyor her istediğini
Müslüman Ümmetinin şu perişan ahvali
Adil düzen ile tüm canlılar şahlanır
Şu gafil İsrail’de bir günde haklanır.

Necati Akgül

Hak Bâtıl savaşı yaşanmaktadır.
Ya İslam’a dönülecek, ya da insanlık bitecektir!
Peygamber Efendimizin (SAV) haber verdiği “İmanın ve küfrün açıkça kamplaşıp kesin hatlarla birbirlerinden ayrıldıkları günleri” (Ebû Davud, Fiten, 1) yaşamaktayız.
Asıl imtihan Hak Batıl mücadelesinde safımızı belirlemektir!
Nifakı çok derinde olan işbirlikçi hainler ve destekçileri gavurlara güvenmekte, Amerika’ya tapınmakta, AB’den medet ummakta, Siyonist Şeytanların safında yer alıp Batıl için mücadele etmektedirler.
Batıl için mücadele edenlere Kur’an’sızlık bela olmuştur, akıllarını ve ahlâklarını yitirmişlerdir.
Batıl için mücadele edenleri bekleyen ‘kurtuluşu mümkün olmayan çok korkunç bir intikam’ vaktidir ve çok acı bir akıbettir. (Bak: Kamer Suresi 46. Ayet)
Özü sözü aynı, mert ve net, samimi ve tutarlı olan Mü’minler, üstün bir cesaretle mazlumlara merhamet, zalimlere ise sertlik göstermekte, Hak için mücadele etmektedirler!
Hak için mücadele edenlere müjde:
Milli Çözüm iktidarında Adil Düzen gelecek, Milli Görüş mazlumun imdadına yetişecektir.
İsrail yok olacak, ABD yıkılacak, Şeytanlar şeriatla, kafese tıkılacaktır.

Son düzenleme 26 gün önce Necati Akgül tarafından
Necmettin

Zulm ile abad olan,ahiri berbat olur
Deccal -siyon canavar,kahru perişan olur
İsrail şeytanından,tüm insanlık kurtulur
Milli Çözüm eliyle, kurulur Adil Nizam!

Osman Nuri

Evet Milli Görüş takipçilerinin ve Milli Çözüm temsilcilerinin gayretiyle, kutlu ve mutlu hedeflere erişilecektir. “Biz Milli Görüş Temsilcisiyiz, Biz Milli Çözüm Temsilcisiyiz. Ve Milli Görüş-Milli Çözüm Onarım hükümetinin kurulması kaçınılmaz hale gelmiştir” diyen Erbakan Hocamızın müjdeleri çok yakında gerçekleşecektir.

KAYNAK:Prof. Dr. Necmettin Erbakan, Basın Toplantısı, Dış Politika, ekonomi, Anarşi ve Siyasi Konular MSP Dönemi 1980 – Ankara / 

https://youtu.be/oPRwFR0VKiM

Hasan Ç.

Sen safını belirle, budur asıl imtihan!
İşbirlikçi hainler, şeytanın yavaşıdır

Amerka’ya tapınan, nifakı çok derinde
AB’den medet uman, iman senin nerende?
Şeytan madalya takar, son nefesin verende
Ey gâvura güvenen, yoktur sende itminan!

Mâide 51
Ey iman edenler! (Fitne çıkarmamak, anarşi ve ahlâksızlığı kışkırtmamak ve karşılıklı hak ve hürriyetlere saygılı bulunmak şartıyla; onlarla birlikte yaşayın, komşuluk yapın, ülke ve bölge nimetlerini paylaşın, ilmi ve iktisadi konularda yardımlaşın, ama gerçekten iman ve Allah’a itimat ediyorsanız sakın ha!) Yahudilerin (ırkçı emperyalist kesimlerini ve yine haksızlık ve ahlâksızlık hedefleyen bazı) Hristiyan (merkezlerini) veliler (yöneticiler) edinmeyin. (Onları dost ve dürüst zannedip, kendinize idareci, karar verici olarak kabullenmeyin. Zulüm ve hıyanet örgütlerine ve girişimlerine destek vermeyin.) Çünkü onlar, (sizin değil) birbirlerinin dostları ve destekleyicileridir. (Artık) Sizden her kim onları dost (ve rehber) edinip (peşlerine giderse), kesinlikle o da onlardandır. Şüphesiz Allah (Siyonist Yahudilere ve emperyalist Hristiyanlara değer ve destek veren ve Müslümanlara hıyanet eden) zalimler topluluğuna hidayet etmez (onların iman nurunu karartır). [Not: Bu ayet Yahudi ve Hristiyan kimselerle iyi ve insani ilişkileri, ticari ve bilimsel işbirliğini değil; zulüm sistemlerinin ve oluşumlarının güdümüne girmeyi yasaklamaktadır.]

https://www.mealikerim.com/5/maide/51

Mâide 52
(Bu İlahi ikazlarımıza rağmen) Kalbinde maraz bulunan (şuursuz Müslüman)ları görürsün ki, hâlâ (Yahudi ve Hristiyanlarla ve onlara ait bâtıl kural ve kurumlarla dostluk hususunda) onların arasına koşuşturup yarışırlar (kâfirlere yaranmaya çalışırlar ve bu münafıklıklarına bahane olarak da); “aleyhimize gelişen ve değişen zaman içinde, başımıza bir felaket gelmesinden (ve Müslümanların mağlup olmasından) korkuyoruz. (Bari hiç değilse, Yahudi ve Hristiyanların yardımını kaçırmayalım, diye düşünüyoruz)” diyerek (sahte mazeretlere sığınırlar). Fakat pek yakında Allah (Müslümanlara) umulmadık bir zaferi veya Kendi katından mutlu bir emri (ve haberi) gönderecek de (o münafıklar) kendi içlerinde gizledikleri (şeytani heves ve hesaplarına) bin pişman (ve perişan) olacaklardır.

https://www.mealikerim.com/5/maide/52

Milli Görüş mazlumun, imdadına yetecek
Adil Düzen gelmeden, kurulamaz intizam!

Mücahit Dinç

Ya İslam’a dönecek, ya insanlık bitecek
Kur’an’sızlık beladır; akıl ahlâk yitecek
Milli Görüş mazlumun, imdadına yetecek
Adil Düzen gelmeden, kurulamaz intizam!

Allah’ım bizlere merhamet et..
Şayet bu gafil ümmet’e merhamet etmezsen, kıyamete kadar Adil Bir Düzen gelmez!

Mus'ab Eryıldız

Milli Çözüm’e acilen ihtiyaç vardır!..

Siyonist (zalim, hain, vahşi, ahlaksız), işbirlikçi alçakların, hileci yöneticilerin, liyakatsiz idarecilerin sistemi yıkılmalı. Yerine mutlaka Adil Düzen gelmeli.

Bunu içinde Erbakan Hocamızın D-8’ler ve İslam Savunma Paktı projesini mutlaka hayata geçirmekten “Yeni Bir Dünya” kurmaktan başka yol, yöntem, çare kalmamıştır.

Bu projeleri bilen, inanan (Erbakan Hocamızın siyaset ve stratejisine hakim ) aynı zamanda hayata geçmesi yönünde dirayeti gösterebilecek Milli Çözüm’den başka ekip Üstad Ahmet Akgül Hocamızdan başka Lider kalmamıştır.
Bunun için Milli Çözüm’e acilen ihtiyaç vardır!.. 

Veysel

Kardeşlerim katlolur, münafık kınar geçer
“Paratonerim” dedi, alıklaklar hala seçer
İhaneti bitmedi, mümine bıçak çeker
Al intikamını, yerde koyma Allah’ım
“Ya Rab!” diye sabiye, kurtuluş ver Allah’ım..

Arzu koçak

İsrail yok olacak, ABD yıkılacak
Şeytanlar şeriatla, kafese tıkılacak
Halk ettiğin çekiyor, hayattan bıkılacak
“Azizün züntikam”dır, Allah alır intikam!

Saffet

Bakara 214 Yoksa siz, daha önce gelip geçen (kavimlerin durumu) başınıza gelmeden (onların İslam yolunda ve imtihan amacıyla çektiklerini siz de çekmeden; dünyada Adil Devlete erişeceğinizi, ahirette ise) cennete gireceğinizi mi zannettiniz? Onlara öylesine belalar, yoksulluk ve hastalıklar dokunmuş ve öylesine sarsılmışlardı ki, sonunda peygamber ve onunla birlikte iman eden kimseler; “Allah’ın yardımı ne zaman?” diyecek (kadar çaresiz kalmışlar ama buna rağmen davalarından asla caymamışlardı. Sadakat ve samimiyetlerini böylece ispat ettikten sonra) İyi bilin ve bekleyin ki, artık Allah’ın yardımı yakında erişecektir. İsrâ 4 Biz Kitapta (Levh-i Mahfuz’da -kader programında-, olacakları önceden bildiğimizden) İsrailoğullarına şu hükmü verip (kararlaştırdık): “Muhakkak siz yer(yüzün)de iki defa (çok yaygın ve azgın bir fesatlıkla) bozgunculuk çıkaracaksınız ve muhakkak büyük bir kibirleniş-yükselişle böbürlenip şımaracaksınız. (Ekonomik, askeri ve siyasi gücü ele geçirecek ve bölgeye hükümran olacaksınız. Ne var ki bununla şımaracak; haksızlığa ve ahlâksızlığa başlayacaksınız.)” İsrâ 5 Nitekim (bunlardan) ilk vaid (birinci azgınlığınızı cezalandırma vakti) geldiği zaman güç ve şiddet sahibi kullarımızı (İslam kaynaklarında Buhtunnasr, Batılılarca Nabukadnezar denen komutanı ve ordularını) üzerinize gönderdik de sizi evlerin aralarına kadar girip araştırıp (buldular, yurtlarınızı ve zulüm saltanatlarınızı yıktılar). Bu yerine getirilmesi gereken bir sözdü (ve tarihte aynen gerçekleşmiş bulunmaktaydı.) İsrâ 6 Sonra size tekrar “güç ve kuvvet sağlayıp onların (insanların) üzerine geri döndürmüş olacağız”, size mallar ve çocuklarla destek çıkacağız, (karşılıksız dolarla ve masonik organizasyonlarla Siyonist sömürü saltanatını kuracaksınız) ve sizin cemaat ve teşkilatınızı da (etkinleştirip) çoğaltacağız. (Örneğin, BM ve NATO gibi kuruluşları güdümünüze alıp söz sahibi olacak ve kötü amaçlarınız için kullanmaya kalkışacaksınız!..) İsrâ 7 İşte (böyle bir durumda) şayet iyilik (ve adalet) ederseniz, kendi nefsinize (ve menfaatinize) iyilik olacaktır. Yok, eğer kötülük (ve zulüm) ederseniz, o da kendi aleyhinize (sonuçlar doğuracaktır. Ama siz maalesef yine zulüm ve kötülük yoluna sapacak, elinizdeki ve emrinizdeki imkân ve iktidarları Siyonist hayallerinizi ve şeytani niyetinizi gerçekleştirmek için korkunç bir haksızlık ve ahlâksızlık yolunda kullanacaksınız. Dünya’yı savaş ve soygun alanına çevirecek ve insanları birbirine kırdıracaksınız.) Arkasından bu sonuncu (sapkınlık ve şımarıklığınızı cezalandırma) zamanı gelince, size öyle (Mü’min ve Mücahit kullarımızı göndereceğiz ki), yüzlerinizi kötüleştirsinler (servet ve saltanatınızı yıkıp sizi dize getirsinler, yüzlerinizi yere sürdürsünler) ve ilk kez girdikleri (Buhtunnasr veya Hz. Ömer döneminde Kudüs’ü fethettikleri) gibi tekrar yine Mescid’i (Aksa’ya) girsinler ve ele geçirdikleri (hainleri, katilleri ve mel’ânet merkezlerini) mahvu perişan etsinler. (Böylece Siyonist saltanatınıza son versinler ve İsrail denen beşeriyet bünyesindeki kanser urunu kesip temizlesinler. Ey Beni İsrail, bu Allah’ın va’adi ve tehdididir ki, mutlaka yaşayacaksınız!) Sâffât 171 Andolsun, (peygamber ve Hakka rehber olarak) gönderilen kullarımıza (şu) sözümüz geçmiştir (tarafımızdan şu garantiyi vermişizdir): Sâffât 172 Elbette onlar; mutlaka kendilerine yardım edilecek (nusret verilecek ve zafere eriştirilecekler)dir. Sâffât 173 Ve hiç şüphesiz; Bizim askerlerimiz (ve desteklediklerimiz) elbette galip gelecek (zalimlerin ve kâfirlerin düzenlerini devirecek)lerdir. Sâffât 174 Öyleyse Sen, (ey Nebim!) bir süreye kadar onlardan yüz çevir. Sâffât 175 Ve onları seyret ki; (zalimlerin hezimetini ve acı akıbetini, mücahit mü’minlerin ise galibiyet ve hâkimiyetini) yakında göreceklerdir. Sâffât 176 Şimdi onlar, Bizim azabımızı (ve intikamımızı) acele mi istemektedirler? Sâffât 177 Oysa (azap) onların sahasına (iktidar ve saltanatlarına ansızın) indiği zaman, uyarılıp-korkutulanların (ama çağrımıza uymayanların)… Devamını oku

N.Eryıldız

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla
De ki: (Ey inkârcılar ve münafıklar!) “Siz bizim başımıza, ancak (dünyada zafer ve saadet, ahirette ise cennet gibi) iki güzellikten birinin (dışında herhangi bir şeyin) gelmesini gözleyebilir misiniz? (Hayır, çünkü Allah, mücahit ve müstakim mü’minler aleyhindeki kurgu ve kuruntularınızı sonunda boşa çıkarıverecektir. Bu nedenle) Biz ise, şüphesiz Allah’ın Kendi katından veya bizim ellerimizle size bir azap indirmesini (zaten) gözleyip beklemekteyiz. Öyle ise (şimdilik) bekleyin bakalım, çünkü biz de sizinle beraber (Allah’ın va’adini) gözetleyip duruyoruz.” (9:52)

Ya İslam’a dönecek, ya insanlık bitecek
Kur’an’sızlık beladır; akıl ahlâk yitecek
Milli Görüş mazlumun, imdadına yetecek
Adil Düzen gelmeden, kurulamaz intizam!

İsrail yok olacak, ABD yıkılacak
Şeytanlar şeriatla, kafese tıkılacak
Halk ettiğin çekiyor, hayattan bıkılacak
“Azizün züntikam”dır, Allah alır intikam!

Elvide

Mümin feraset li , dirayetli ,özü, sözü bir olan hakiki müslüman dır.Her daim haktan yana olur.makam ve menfaat için hak davadan sapmaz ,nefsi arzularının peşine düşmez, çoğunluğunun değil her zaman hak davadan yana olur.nefsi terbiye edip olgunlaşmayı esas alır.Okunan Kur’an hidayet ve istikamet yoluna,ibadet ve hizmet huzuruna ulaştırır.artık hak ile batılı doğru ile yanlışı helal ile haramı dost ile düşmanı yararlı ile zararlıyı birbirinden ayırma ferasetine kavuşturur.kur’an ın emir ve hükümlerinin yasalara ve kurallara esas olarak uygulanması tüm insanlığın temel haklarınının ve refahının sağlanması ve devlet eliyle uygulanması durumunda ADİL BİR DÜZEN’in uygulanması olur.ve tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olur.

Arzu Akdağ

Ya İlahi, makam ve çıkar uğruna, Milli Görüş saflarından kaçıp kaytaranlara inat!.. Her türlü bâtıldan bağımsız ve bağlantısız olarak, Adil Düzen’i, İslam Birliği’ni ve Siyonizm gerçeğini açıkça savunamayan ve sahip çıkamayanlara inat!.. Bu bozuk ve barbar dünya sistemi içinde İslamcılık oynayan gaflet takımına inat!.. Ya Rabb, va’ad ettiğin, Kur’an’ın ve Resulüllah’ın diliyle müjdelediğin kutlu değişim ve devrimi çabuklaştır ve kolaylaştır Allah’ım…  Amin

Necmiye

Ey kanlı katil

Ey hilekâr hain…

Ey dünyanın çıban başı

Ve insanlığın baş belası İsrail!..

Tanrıya ve kullarına savaş açmanın bedeli

Burnundan getirilecek, fitil fitil…

Senin de ecelin yakın,

Senin de peşinde Azrail!..

Sonra, yan yana, kol kola

Ve koyun koyuna dolaşacak,

Dayanışmaya ve paylaşmaya koşacak insanlar

Akın akın…

Selam size, ey saadet medeniyetinin bebeleri

Jozef, Hazekiel ve İsmail…

Ve yazıklar olsun size

Ey hâlâ Hamas’ı suçlayan

Ve şanlı vatan savunmasına sataşan

Sütü bozuk takımı!..

Özünüz karardığı gibi

Yakında yüzünüz de kararacaktır!

Çünkü tapındığınız İsrail putu

Yakında yıkılıp ortadan kalkacaktır!..

YORUMLAR

Son Yorumlar
14
0
Yorumunuzu okumaktan memnuniyet duyarızx