YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL MENÜ

DERGİLER

Ay Seçiniz
category
661b12cd41ffa
0
0
6401,171,6356,117,28,27,170,98,3,144,26,4,145,113,17,6330,1,110,12
Loading....

TOPLAM ZİYARETÇİLERİMİZ

Our Visitor

2 0 7 6 1 9
Bugün : 2080
Dün : 26764
Bu ay : 300666
Geçen ay : 453014
Toplam : 23079630
IP'niz : 3.238.235.248

SON YORUMLAR

Son Yorumlar

YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL YAZILAR

YENİ ÇIKAN KİTAPLARIMIZ

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

İSRAİL’İN TIKANIŞI VE İNSANLIĞIN UYANIŞI

İSRAİL’İN TIKANIŞI
VE İNSANLIĞIN UYANIŞI

İSRAİL’İN TIKANIŞI VE İNSANLIĞIN UYANIŞI

İSRAİL’İN TIKANIŞI
VE İNSANLIĞIN UYANIŞI

İsrail’in Tıkanışı Ve İnsanlığın Uyanışı
5 9 votes
Değerlendirmeniz

Makale Paylaşım Sayısı: 

Ahmet AKGÜL

Ahmet AKGÜL

Yorumu Takip Et
Bildir
guest
13 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Veysel

Madem ki Fikri dönüşümden sonra fiili dönüşüm de başladı. Madem ki bu mel’un kuduz israil’in necisliğini tüm dünya kabul etti. Madem herkes sokaklara dökülüp bu habis ur temizlensin diyor. Demek ki vuku’undan önce şüy’u aşaması da gerçekleşmiştir. O zaman müjde sabırla bekleyenlere… O zaman müjde “Allah’ın yardımı ne zaman?” diye yaş dökenlere… Üç beş münafık kıvranıyor diye beklentimizden vazgeçecek değiliz…

BAYRAM YAKLAŞIYOR!

Değişmez kaderin, hükmü yürüyor
İstersen karşı çık, tavandan asıl!
Kervan göçer, itler; boşa ürüyor
Bir güneş doğuyor, ey zulmet basıl! 
 
“Kanlı mı, kansız mı?”, İsrail’e sor
Allah “OL” der biter, sana göre zor
Milli Görüş aziz, kirli görüş hor
Sadık mü’min olur, zafere vasıl!

Alâmetler zahir, sanma ki uzak
İrade Allah’ın, sebepler kızak
Yeis İblis’tendir, imana tuzak
Umutla eyle sen, kalbini gasıl!1

Kader ağın ördü, esbap buluştu
Akdeniz’e şeytan, güçler doluştu
Teknoloji hazır, şartlar oluştu
Sen hâlâ “süper güç”, diyerek kasıl!

Atatürk uyardı, Haçlı Batı’yı:
“Kurmayın; İsrail, bozar çatıyı
Masum Filistinli, kara bahtlıyı
Elbet kurtarırız, Hak olur hasıl!”

Erbakan başardı, altyapısını
Açtı mutlu sonun, ilk kapısını
Bâtıl, barbar, zalim; tüm hepisini
Hizaya sokacak, bu kutlu fasıl!

AKP gâvurun, bir projesi
Nifakı çok derin, kir derecesi
Bozulur hesaplar, şer bilmecesi
Hıyanet alçaklık, sadakat asıl!

Hiç yerde kalır mı, mazlumun âhı
Zalimler olsa da, kıtalar şâhı
Ey mel’un Siyonist, bunca günahı
Nasıl ödyeceksin, düşün bir nasıl!..

“Vâkıa”2 müjdesi, Hak’tır yakındır
Karar halkın değil, Cenab-ı Hakkındır
Şüphe şeytandandır, kalbin sakındır
Devran değişiyor, bayram velhâsıl!

1- Gasıl: Yıkamak.

2- Vâkıa Suresi ilk üç ayet: “VÂKIA (büyük olay) vuku bulduğu zaman!.. (Va’ad edilen büyük devrim ve değişimle, dünya ve insanlık tarihinin en önemli olayı ve daha sonra kıyamet sabahı koptuğu an; kâfirlerin, zalimlerin ve işbirlikçi hainlerin durumu nasıl olacaktır? Artık) O’nun vukuunu (zulüm ve küfür saltanatının çöküş olayını ve kâfirlerin dünyasının yıkılışını) hiç kimse yalanlayamayacaktır. O (olay ve onun takdir edicisi Allah (CC) zalimleri, kâfirleri ve hainleri) aşağılatıcı, (mü’minleri, mücahitleri ve mazlumları ise) yüceltici ve onurlandırıcıdır. (O gün, münafıklar ve azgınlar yenilgiye uğramış, mücahit ve muttaki kullar ise zafere ulaşmış olacaklardır.)”

https://www.millicozum.com/mc/ozel-yazilar/bayram-yaklasiyorsiir/

Son düzenleme 2 ay önce Veysel tarafından
Mücahit Dinç

Firavun ve yardakçılarının çabaları, Dünyanın uyanışına engel olamamıştı!

Siyonistler; dünya üzerinde satın aldıkları ve işbaşına getirdikleri hükümetler, muhalefetler, medya, yazarlar, din adamları, iş insanları, sosyal medya trolleri vs vs ile İsrail propagandası yapmalarına, baskı politikaları uygulamalarına rağmen:
Vicdanlı vatandaşların: İsrail ve destekçilerinin; katil olduklarına, dünyanın başına dert olduklarına ve yeryüzünden temizlenmesi gerektikleri kanaatine varmalarına engel olamamışlardı!

Siyonistlerin, 300 yıllık dünya hakimiyetleri sona ermek üzereydi ve Siyonistlerin gerçek yüzünü bütün dünyaya gösteren, Siyonistleri ve uşaklarını Gazze’de, Han Yunus’ta kevgire çeviren, çaresiz bırakan bir avuç Hamas’lı mücahiddi!

İsrail, ABD ve AB Husilere karşı çaresiz kalmıştı!

Fakirlikle mücadele eden, daha yeni savaştan çıkmış olan Yemen’e dahi mani olamayan, savaşmak için asker dahi bulamayan sözde süper güçler; İran ve Türkiye’yi dize getirip Orta Doğu sınırlarını şekillendireceklermiş?!

Sadece Orta Doğu değil, bütün dünyayı değiştireceğiz!

Orta Doğu’nun sınırlarını değiştirip Büyük İsrail’i kurmak isteyenlerin askerleri, şuan Gazze ve Han Yunus’ta altlarına bez bağlamak zorunda kalmışlardı..
Gözü İran’a sonrasında asıl hedef olan Türkiye’ye dikenler, Hamas’ın kuruluşunda öncülük eden liderin teknoloji harikaları ile tanışmamışlardı!

Tarihte Türkiye ve ecdadı ile hiç savaşmamış olan İsrail ve ABD bütün Siyon-Haçlı Birliği ile namluyu Türkiye’ye çevirdikleri an, işbirlikçi ile birlikte kaçacak delik arayacak ve teslim olmaya mecbur kalacaklardı!
Ne kadar kalabalık olursanız, Zaferimiz o kadar büyük olacaktır!
Zafer inananlarındır ve zafer yakındır!

Harun G......

Tüm dünya halkları siyonist İşgalci İsrail’in ve onun işbirlikçilerinin gerçek yüzünü gördüler ve artık İsrail’in yeryüzünden silinmesi gerektiği kanaatine ulaştılar.

İnşallah inanıyoruz ki bu uyanışın ardından çok çok yakın bir gelecekte adil bir dünya düzeni (Adil Düzen) mutlaka kurulacak ve yeryüzünde zulüm ve sömürü saltanatı yerine adalete insan haklarına dayalı bir Saadet ve hoşgörü zamanı başlayacak.

Necati Akgül

Siyonizm için çöküşün başlangıcı “kendisini en güçlü zannettiği anda” başlamıştır!
“Andolsun, (peygamber ve Hakka rehber olarak) gönderilen kullarımıza (şu) sözümüz geçmiştir (tarafımızdan şu garantiyi vermişizdir): Elbette onlar; mutlaka kendilerine yardım edilecek (nusret verilecek ve zafere eriştirilecekler)dir. Ve hiç şüphesiz; Bizim askerlerimiz (ve desteklediklerimiz) elbette galip gelecek (zalimlerin ve kâfirlerin düzenlerini devirecek)lerdir.” (Sâffât Suresi 171-173 Ayetleri)

Siyonizm’in fikri çöküşü Erbakan Hocamızın başlattığı “Milli Görüş” harekâtı ile Türkiye’den başlamıştır!
“Hayır, doğrusu Biz Hakkı Bâtılın üstüne fırlatırız, O da onun beynini darmadağın-mahvedip bitirir. (Ardından) Bir de bakarsın ki, o (bâtıl ve barbar rejimler, zalimler ve işbirlikçiler yıkılıp) yok olup gitmiştir. (Allah’a karşı; “sözünde durmaz, süper güçlerle başa çıkamaz” gibi zanlardan ve) nitelendirdiğiniz yakışıksız sıfatlardan dolayı yazıklar olsun size! [Not: Beyni parçalanan ve fikriyatı boşa çıkarılan bâtıl ve barbar sistemin, geri kalan görkemli gövdesinin çökmesi ve çözülmesi artık kolay ve kaçınılmaz olacaktır.]” (Enbiyâ Suresi 18. Ayet)

Siyonizm’in fiili çöküşü ise “Aksa Tufanı” ile Filistin’den başlamıştır!
“(Bundan böyle) Seyret (ve bekle ki, İlahi gazap ve tufanı) yakında göreceklerdir.” (Sâffât Suresi 179. Ayet)
Siyonist İsrail için sonun başlangıcını Hamas Mücahitleri ile başlamıştır; insanlık Siyonizm’e karşı uyanmaya başlamış, dünya genelinde Filistin’e destek yürüyüşleri yoğunlaşmıştır!
Netanyahu, İsrail’in yenilgiden yenilgiye uğradığının, stratejik yenilgiden taktiksel yenilgiye geçmeye başladığının ve Gazze’de kendi oluşturdukları bataklığa gittikçe daha çok saplandığının farkında bile olmadan “Bu uzun bir savaştır, Orta Doğu’yu yeniden şekillendirmeden bırakmayacağız!” diye hayaller kurup durmaktaydı.

Siyonizm’in hem fikri hem de fili çöküşü Ahmet AKGÜl Hoca “Milli Çözüm” ile tamamlanacak, bütün insanlık bünyesine kanser urları gibi yerleşen Siyonist çıbanlar deşilecektir!

“Allah’ın yardımı (ile zafer) ve fetih geldiği zaman (ki Allah’ın va’adi Hakk’tır.)
Ve (o güne kadar Hakk’tan kaçan) insanların dalga dalga Allah’ın dinine (ve adalet düzenine) girdiklerini gördüğün an (ne kutlu ve mutlu bir zamandır.)
(O halde) Hemen Rabbini hamd ile tesbih et (çünkü zafer Allah’tandır) ve O’ndan mağfiret dile (çünkü cihad ve itaat konusunda eksikleriniz vardır ve zaferi kendinizden bilme gafletinden Allah’a sığınmalıdır). Şüphesiz O, (pişmanlık ve istiğfarı çokça kabul buyuran) Tevvab olandır.” (Nasr Suresi 1-3 Ayetleri)

Son düzenleme 2 ay önce Necati Akgül tarafından
Süleyman

İsrail son çırpınışlarını vermekte idi, sarsılmaz zannedilen devin aslından kartondan bir oyuncak olduğu batılın sözde büyük devletlerinin desteğine rağmen Gazze tamamen bataklığa saplanmış ve sonu hazırlanmaya başlanmıştı.
Siyonizmin yeryüzündeki bütün planlarının temelinde Türkiye’ye sevr’i nasıl uygulatırımdı. Mustafa Kemal Afganistana o zamanki Türk dostu olan hükümeti desteklemek ve yardımcı olunması için bir askeri birlik gönderiyordu, Atatürk’ün yakınındakiler Atatürk’ün asker göndermesine karşı çıkarak “paşam askerimizin Afganistan’da ne işi var” diye soruyorlardı. Mustafa Kemal ise Anadolu topraklarının korunmasının oradan başlaması gerektiğini söylüyordu. Aynı şekilde Hamas Türkiye topraklarını koruyordu Gazze’de Hamas’ı ortadan kaldıramayan itrail arzı mevudu kuramazdı.
Daha rahat edebilmek için etrafında kendisine muhalif İslam ülkesi istemeyen itrail ve işbirlikçileri Yemeni zaten vuruyorlardı ama asıl hedef İran ve Türkiye idi, rahmetlik Erbakan Hocamız seneler öncesinden dediği sırasıyla önce Irak, Suriye ve İran’ın işgal edileceğini aslında asıl hedefin Türkiye olduğunu defalarca dinledik ve kaçınılmaz sonuna doğru siyonizm koşarak gidiyordu. Tarihin çöplüğündeki yerini alma zamanı geliyordu ve heyecanla beklemekte idik sadıkların başta olduğu bir Türkiye eliyle gereken cezasını vermek üzere bekliyordu ve beklemekte idik.
Sadece bizler beklemiyorduk bütün dünya üzerindeki mazlumların yanında duran topluluklarda son yaşanan Filistine destek yürüyüşleri ile Türkiye’nin yanında olacağını anlıyorduk.

Arzu koçak

İsrail yok olacak, ABD yıkılacak
Şeytanlar şeriatla, kafese tıkılacak
Halk ettiğin çekiyor, hayattan bıkılacak
“Azizün züntikam”dır, Allah alır intikam!

Osman Nuri

İşin Özü Özeti işte bu ayette…

MÜCADELE SURESİ 21. AYET
(Unutmayınız ki) Allah, “muhakkak Ben ve Elçilerim galip geleceğiz” diye yazmış (ve kararlaştırmış)tır. (Allah’ın partisi ve Kur’an’ın takipçisi olanlar mutlaka kazanacak ve başarıya ulaşacaklardır.) Gerçekten Allah, en büyük Kuvvet sahibidir, Güçlü ve Üstün olandır.

Cenabı Hakk, Elçisini en güzel şekilde donanım sağlayarak , işte Siyonizm düzenini yıkıp yerine ADİL DÜZEN projelerini olgunlaştırmasını sağlayarak, Siyonizmin gücünü kudretini tüm hazırlığını boşa çıkaracak SAVAŞ TEKNOLOJİ HARİKALARIYLA , İsrail ve avanesini tıkanmasına sebeb olmuştur, toplumun da bu Zalimlerin gerçek yüzlerini görmelerine anlamalarına olanak sağlayarak uyanışını sağlayarak, intikamını ve kahrını da alarak etkisiz kılmaktadır…

Elif Çağıl

Yıllardır ve aylardır sürmekte olan zulümler karşısında tüm dünya liderleri sessizligini korurken insanlar uyanmıştı ve artık kangrenlesen bu beladan kurtulma zamanı gelmişti…inşaAllah çok yakında artık Tarih güzel gelişmeleri kayda geçecek…Bunu hepbirlikte göreceğiz….

Son düzenleme 2 ay önce Elif Çağıl tarafından
HASAN Ç.

ALLAH’INİNTİKAMI VE KAHRI, TOPLUMLARIN UYANIŞI ŞEKLİNDE TECELLİ EDER. (ÜSTAD AHMET AKGÜL)

7 EKİMDEN BU YANA İSRAİL’İN GÖSTERDİĞİ VAHŞETİ DÜNYA GÖRMEKTEYDİ, VE VİCDAN SAHİBİ İNSANLAR SESSİZ KALAMAMAKTAYDI. TÜM DÜNYA İSRAİL’İN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRDÜ, YARIN İSRAİL YIKILDIĞI ZAMAN HİÇ KİMSE İTİRAZ EDEMEYECEK, HERKES İYİ OLDU, YERYÜZÜ BİR PİSLİKTEN TEMİZLENDİ ŞEKLİNDE SEVİNECEKTİ. ÇÜNKÜ İSRAİL İNSANLIĞIN KABUL EDEMEYECEĞİ BİR VAHŞET SERGİLEMEKTE, ÖLDÜRDÜĞÜ ÇOCUKLARDAN VE SİVİLLERDEN DEN DOLAYI SEVİNEN SİYONİSTLERİN OLDUĞUNU GÖRMEKTEYDİ.

DİĞER YANDAN FİLSİTİNLİ MÜSLÜMANLARIN YAŞADIKLARI BU ZÜLME RAĞMEN GÖSTERDİKLERİ DURUŞ, DİLLERİNDEN DÜŞÜRMEDİKLERİ “HASBUNALLAH VE NİĞMEL VEKİL” AYETİ KERİMESİ, TÜM VİCDAN SAHİBİ İNSANLARI ETKİLEMİŞ, PEK ÇOK KİMSE MÜSLÜMAN OLMAYA KARAR VERMİŞTİ. ŞEHİT OLURKEN İNSANLIĞINDA UYANIŞINA VESİLE OLARAK ALLAHIN DİNİNE HİZMET ETMEKTELERDİ.

RABBİM BİZLERİ ŞEFAATLERİNE NAİL EYLESİN, TÜM İNSANLIĞIN KURUTULUŞU OLAN ADİL DÜZEN MEDENİYETİNİ BİR AN ÖNCE GERÇEKLEŞMESİNİ BİZLERİDE BU UĞURDA CANLA BAŞLA ÇALIŞAN MÜCAHİT MUTTAKİ KULLARDAN EYLESİN AMİN.

Asıl kahpe katil sensin; sağ-sol sadece maşa
Birbirine kızıştırdın, sonra ettin temaşa
Kur’an haber veriyor ki; yalan olur mu hâşâ
Yıkılacaksın İsrail, bunu bin kez hak ettin!..

Tanrın, tapındığın şeytan; sen beklenen Deccal’sın
Hırsın için insanlığı, acımadan harcarsın
Bush, Blair uşağındır, bizde Özal, Öcal’sın
Yalvaracaksın yakında, ey İsrail hak ettin!

şiirin tamamı için https://www.millicozum.com/mc/2024/subat-2024/israil-deccaldir-siir/

Son düzenleme 2 ay önce HASAN Ç. tarafından
Mehmet Sitmapınar

♦️Cenabı Hakkın Batıl sistemler için intikamı, toplumları Hak ve Adalet arzusunda uyandırmasıyla da tecelli edermiş.

♦️Yine Cenabı Hakkın İslam toplumlarını ve yöneticilerini içinde bulundukları gaflet ve meskenetten utandırmak ve uyandırmak için, umulmadık toplumlardan umulmadık tepkileri ortaya koymasıyla da bir hikmeti olduğu anlaşılabilir…

♦️ Şüphesiz Cenabı Hak zaferlerin en güzelini sadık kullarına çok yakın bir gelecekte bahşedecektir…

Rahman ve Rahim Allahın Adıyla!

 (Her çağda ve her koşulda) Bütün dinlerden (ve düzenlerden) üstün (ve hâkim) kılmak üzere, Peygamberini hidayet ve Hakk Din ile gönderen O’dur. (Bu hükmünü gerçekleştirmek ve kullarının Hakk’tan mı bâtıldan mı taraf olduğunu imtihan edip seçmek üzere) Şahit (gözetleyici ve değerlendirici) olarak Allah (CC) yeterlidir.

Fetih Suresi :28

Necmiye

Umutla ve heyecanla bekleyin… 2024 yılının ilk yarısı bitmeden, Allah-u âlem İsrail’in burnu kırılmış olacaktır inşaallah…

.Şu Kur’an ayeti, Siyonist Yahudilerin ve Kuduz İsrail’le Haçlı Batı münasebetlerinin iç yüzünü ne güzel anlatmaktadır:


“Onlar, iyice korunmuş (sağlam tedbirler alınmış) şehirlerde veya surlar-kaleler gerisinde olmaksızın sizinle toplu bir halde savaşa girişemezler (kendilerine güvenemezler. Müşriklerin ve münafık kesimlerin) kendi aralarındaki çarpışmaları (birbirlerine kin ve haset duyguları) ise pek daha şiddetlidir. Sen onların (zahiren) birlik ve dirlik (içerisinde olduklarını zan ve) hesap edersin; oysa onların kalpleri paramparça vaziyettedir (çıkarları ve ihtirasları uğrunda her an kapışmaya hazır haldedir). Bu, şüphesiz onların akletmeyen bir kavim olmaları dolayısıyla böyledir.” (Haşr Suresi: 14)


Mus'ab Eryıldız

ABD’nin adım adım sinsi ve Siyonist Türkiye (asıl hedef Türkiye) planlarının işlediği ve hedeflerindeki son aşamaya gelmek üzere oldukları artık yazılır, çizilir medyada konuşulur oldu.
  Aziz Erbakan Hocamız ve akabinde Üstad Ahmet Akgül Hocamız tarafından yarım asırdır Siyonizm ve işbirlikçilerin hıyanetlerini ve gelmek istedikleri nihai hedeflilerinin Türkiye olduğunu defalarca “en net, mert ve itiraz edilemez belgelerle” haykırmışlardı. Komploculukla, fitnecilikle… suçlanmış, iftiralara maruz kalmışlardı!  
  Bu haklı ve hayırlı girişimlere karşı “engeller çıkartanlar, olumsuz tavır alanlar, işbirlikçilerin tarafında yer alanlar” Siyonizm’in ülkemizde ve yeryüzünde yaptığı tahribatlara ortaktırlar.
   İsrail’in başlattığı uluslararası hukuka aykırı ve insanlık suçlarıyla dolu yıkıcı saldırıları giderek artarken “liderler, toplumlar, cemaatler, devletler…” son imtihanlarını vermekte; İnsanlıktan mı yoksa vahşette, katliamdan, terörden mi yana olduklarını açık açık sergilemekteler.
   Yeni Bir Dünya’nın kurulmasından önce dünya çapında böylesine bir ayrışma Üstad Ahmet Akgül Hocamızın müjdelediği “Adil Düzen”nin en gür ayak seslerinden biriydi inşallah.      

Ali Çağıl.

Dünya halkları Siyonist vahşi İsrail’e karşı tek yumruk olmuş, artık İsrail kuduzundan kurtulmak gerektiğini yaşlısından gencine ilan etmiştir. Malesef bir takım Türki Cumhuriyet ve Arap ülkeleri İsrail’e açık ve dolaylı desteklerini esirgememişlerdir. Yaklaşıl 300 yıllık Siyonist dünya düzeni tabandan değil, tavandan bazı desteklerle varlığını ayakta tutmaya çalışmıştı. Yine bazı ülkeler İsrail’e sert ve net tavırlarını gösterirken Türkiye’de ki bazı MÜSİAD üyelerinin İsrail’e yardım sağladığı da medyaya yansımıştı. Yine bazı İSLAMİ CEMATlerin taht kavgaları İslam ümmetinin bekasının önüne geçmişti. Asıl mesele de kim nereden yemleniyor onun yansımasıydı.
Sonuç: İnsanlık Siyonist Dünya Düzenine konsensüsle isyan ederken HAK-BATIL mücadelesinde ZALİM YÖNETİMLER TİCARET ve SİYASET ÖRTÜSÜYLE asli görevlerine devam etmektelerdi. Tarih hiç bu kadar canlı olarak kayda geçmemiş ve saflar da bu denli açıktan ortaya çıkmamıştı. Halkların isyanı, Siyonist ve kuklaların inkılabına da zemin olacak ve İlahi intikam da yaşanacaktı.

Son düzenleme 2 ay önce Ali Çağıl. tarafından

ÖZEL YAZILAR

YORUMLAR

Son Yorumlar
13
0
Yorumunuzu okumaktan memnuniyet duyarızx