YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL MENÜ

DERGİLER

Ay Seçiniz
category
661b1042eeef2
0
0
6401,171,6356,117,28,27,170,98,3,144,26,4,145,113,17,6330,1,110,12
Loading....

TOPLAM ZİYARETÇİLERİMİZ

Our Visitor

2 0 7 6 1 9
Bugün : 2010
Dün : 26764
Bu ay : 300596
Geçen ay : 453014
Toplam : 23079560
IP'niz : 3.238.235.248

SON YORUMLAR

Son Yorumlar

YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL YAZILAR

YENİ ÇIKAN KİTAPLARIMIZ

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

Rahmetli Erbakan Hoca’nın: “AKP’ye Oy Vermek...” Uyarıları ve Dayanakları

Rahmetli Erbakan Hoca’nın:
“AKP’YE OY VERMEK, İSRAİL’E OY VERMEKTİR!”
UYARILARI VE DAYANAKLARI

5 14 votes
Değerlendirmeniz

Makale Paylaşım Sayısı: 

Ali ÇAĞIL - İHL ve Kamu Yönetimi Mezunu

Ali ÇAĞIL - İHL ve Kamu Yönetimi Mezunu

Yorumu Takip Et
Bildir
guest
9 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Osman Nuri

BAKARA SURESİ 38. AYET
(Ardından Adem’e ve sülalesine) Dedik ki: “Hepiniz oradan (cennetten aşağıya-dünyaya) inin (ki imtihan başlasın)… Bundan sonra size Benden bir hidayet (rehberi) geldiğinde, kim Benim hidayetime uyarsa, artık onlara korku yoktur ve onlar mahzun da olmayacaklardır.”

Evet makale gerçekten Hakkı Hakk olarak, Batılı da Batıl olarak göstererek anlamamızı sağlayacak düzeyde bir kaliteli yazı olmuş. Kıymetli yazara teşekkürlerimi arzediyorum. 

Bakara Suresi 38. Ayette de rabbimiz öyle açık seçik şekilde yarattığı insanları aklını başına getirecek ve yapması gerekeni en güzeliyke ikaz ile hatırlatmış.
İşin özü Cenabı Hakkın gönderdiği ( her yüz yılda bir) elçileri arayıp bulup Ona tâbi ve taraf olmak ve nihayetinde manevi ve maddi feraha kavuşmak… Günümüzde insanlığın hayrını , zalimleri ve işbirlikçi münafıkları tanımanın ve gereğini yapmamıza vesile olan hareket MİLLİ ÇÖZÜM’dür. Milli Çözüm’ün bu husustaki gayret ve çabalarını görmek anlamak ve uygulamak isyeyenlere tavsiyem bu web sayfasını baştan aşağı incelemeleri yeterli olacaktır… İyi ki varsın Milli Çözüm.

CANDAN

Her fırsatta güya FAİZ’e karşı olduklarını tekrarlayıp Din istismarıyla halkımızı kandıran bu Erdoğan iktidarları, son yirmi yılda Siyonist sömürü bankalarına, aldıkları borçların sadece faizleri olarak tam 540 milyar dolar ödeme yapmadılar mı? Ödenen bu 540 milyar dolarla, aslında her bakımdan kalkınmış ve tüm sorunlarını aşmış bir Türkiye kurulamaz mıydı?
( Evet elbette kurulabilirdi ve lakin bu mevcut iktidar bize düşmanca tavırlarla Ekonomi dibe vurdu ahlakı talan etti halkımız artık bunu anlaması lazım)

Saffet

AKP HAİM NAHUM PLANININ ALT TAŞERONUDUR.

Aziz Erbakan Hocamız her fırsatta Haim Nahum Planı’na dikkat çekerek,Türkiye’yi bekleyen tehlikeler konusunda halkı uyarmıştı. “Haim Nahum Doktrini” olarak da tanınan bu plan;
Türkiye’yi dininden uzaklaştıracaksınız.
Borca esir edeceksiniz.
İnsanları aç bırakacaksınız.
İşsiz bırakacaksınız.
Irk, tarikat, mezhep, siyasi görüş ayrılıkları oluşturup tahrik edecek ve Türkiye’yi böleceksiniz.
Böldüğünüz parçaları birbiriyle çarpıştıracaksınız.

Parçalanmış, yumuşatılmış lokmaları Siyonizmin emrine vereceksiniz.

Ülke Maddi ve Manevi olarak iflas ettirilmiştir. Bu tahribatların tamamı AKP zamanında yapılmıştır.Yani BOP Eşbakanığı görevi “layıkıyla”yerine getirilmiştir.

“Allah, iman edenleri, dünya hayatında ve ahirette sapasağlam (Resulüne biat ve sadakat) sözle sebat içinde kılar. Zalimleri de şaşırtıp-saptırır; Allah dilediğini (ve herkese hak ettiğini) yapar.”

“Allah’ın bu nimetini inkâra değiştirenleri (ve Hak davaya nankörlük edenleri) ve kendi topluluk ve taraftarlarını, felaket düzenine ve diyarına konduranları görmedin mi?” (İbrahim Suresi: 27,28)

İnkâr edenler, resullerine dediler ki: “Muhakkak (ya) sizi kendi toprağımızdan süreceğiz veya dinimize (ve batı düzenimize) geri döneceksiniz.” Böylelikle Rableri kendilerine vahyetti ki: “Şüphesiz biz, zulmedenleri helak edeceğiz.

“Ve onlardan sonra sizi o arza mutlaka yerleştireceğiz (Sadıkları zafere eriştirecek ve onlara dünya hâkimiyetini vereceğiz). İşte bu, makamımdan saygı duyana ve tehdidimden korkana ait (bir ayrıcalık ve müjdedir).” (İbrahim Suresi: 13,14)

“Gerçek şu ki, (zalimler ve hainler, müminlere ve İslami girişimlere karşı) onlar hileli planlar kurdular (ve kuracaklardır). Oysa onların (şeytani) hile ve hazırlıkları, dağları yerinden oynatacak (derecede nükleer silahlara ve teknolojik imkânlara dayanmış) olsa da, Allah katında kesinlikle onları (boşa çıkaracak ve etkisiz kılacak) plan ve programlar vardır!” (İbrahim: 46)

HASAN Ç.

“AKP’yi İş Başında Tutmak Siyonizmin ANA VAZİFESİdir.”

Haim Nahum Doktrini ne demek? Her Türk evladının bunu bilmesi lazım!

“Anadolu insanı aç bırakılacak, işsiz bırakılacak, borca esir edilip teslim alınacak, dininden uzaklaştırılacak!”

Bu, onların planıdır; yumuşak lokma yapılacak, yutulacak!

İşte AKP iktidarı adım adım bunları uygulamaktadır ve Haim Nahum Siyonist’inin şeytani planlarına taşeronluk yapmaktadır!

Büyük ölçüde de başardılar ne yazık ki. Allah’ın izzet inayetiyle bütün insanlığın saadete ereceği ADİL DÜZENE dayalı Yeni Bir Dünya kurulacak inşallah.

Bakara 214
Yoksa siz, daha önce gelip geçen (kavimlerin durumu) başınıza gelmeden (onların İslam yolunda ve imtihan amacıyla çektiklerini siz de çekmeden; dünyada Adil Devlete erişeceğinizi, ahirette ise) cennete gireceğinizi mi zannettiniz? Onlara öylesine belalar, yoksulluk ve hastalıklar dokunmuş ve öylesine sarsılmışlardı ki, sonunda peygamber ve onunla birlikte iman eden kimseler; “Allah’ın yardımı ne zaman?” diyecek (kadar çaresiz kalmışlar ama buna rağmen davalarından asla caymamışlardı. Sadakat ve samimiyetlerini böylece ispat ettikten sonra) İyi bilin ve bekleyin ki, artık Allah’ın yardımı yakında erişecektir.

https://www.mealikerim.com/2/bakara/214

Tevbe 32
(Zavallılar) Allah’ın nurunu, ağızlarıyla söndürmek istiyorlar, (ama Allah buna asla fırsat vermeyecektir. Ahmaklar, üfürmekle Güneş’i karartmaya çalışıyorlar;) halbuki kâfirler hoşlanmasa da, Allah mutlaka nurunu tamamlayıverecektir. (Çünkü Allah, dinini ve düzenini hâkim kılmayı murad etmiştir ve takdiri kesinleşmiştir. Bundan asla vazgeçmeyecek, Kur’an’ın hidayeti ve İslam’ın hakikatleri kıyamete kadar devam edecektir.)

https://www.mealikerim.com/9/tevbe/32

Tevbe 105
(Hakk’tan kopanlara ve dünyaya tapanlara) Onlara de ki: “(Dilediğinizi ve elinizden geleni) Yapın (bakalım… Nefsinizin ve şeytani güçlerin emrinde debelenin!) Yakında Allah, Resulü ve (Hakk davada sebat eden sadık) mü’minler; sizin (her türlü kötü) amelinizi (hıyanet ve hakaretlerinizin sizi hangi akıbet ve rezaletlere sürükleyeceğini, henüz dünyada iken) görecekler (ve herkese gösterecekler)dir. Daha sonra da (zaten) gaybı da hazır olanı da bilen Allah’a döndürüleceksiniz. O da size yapmış olduklarınızı (tümüyle) haber verecek (ve hesaba çekecek)tir.”

https://www.mealikerim.com/9/tevbe/105

Son düzenleme 1 ay önce HASAN Ç. tarafından
Harun AKGÜL

SAĞIMIZ SOLUMUZ!

İstismar her yeri sarmış
Biten değerler ve insanlıkmış
Her yere zulüm ateşi yayılmış
Keskin sirke küpüne zararmış
Sağımız solumuz hep kuşatılmış

Ne genci, ne yaşlısı, nede kadını
Kalpler karardı, hassasiyet kalmadı
Hani nerede, merhamet ve saygı
Kediye boğdurdular, heybetli aslanı
Sağımız solumuz hep kuşatıldı

Kimileri ulaştı, şan ve şöhrete
Birileri kondu, mal ve servete
Bazıları oturdu, makama mevkiye
Çoğu koşar oldu, nefsinin peşinde
Sağımız solumuz kuşatıldı, birileriyle

Güven yok, dürüstlük yok, samimiyet yok
İşine geldiği gibi, hareket eden çok
Kimi aç iken, geneli yatıyor tok
Beyinleri tahrip etmiş, ucu zehirli ok
Sağımız solumuz kuşatmada, geçiriyoruz şok

Mücahit Dinç

Tek Çare Adil Düzen!
Ilımlı İslam ve Katı İslam Projeleri ile İslam Dinini yok etmeye çalışan Siyonistler ve dünyaya Gerçek İslam’ı tanıtan (Erbakan Hocanın kuruculuğunda öncülük ettiği) Hamas!
Bir avuç mü’min, Siyon – Haçlı Birliğini çaresiz bıraktı!
Hamas ve Husi’lere karşı birleşen Siyon – Haçlı Birliği kestaneyi çizdirdi!
Yenilmez zannedilen sözde süper güçler, dünya hakimiyetlerini sürdürmek için dünyayı Armageddon Savaşına doğru sürüklüyor.
Siyonistlerin tahtları sallanırken, işbirlikçilerin kalplerini korku sarmış vaziyette.
Biz düşersek Kudüs, Medine, Mekke düşer diyen münafıkların düşmesiyle birlikte İsrail’in haritadan silinerek Haçlı Birliğinin hizaya sokulması üst üste olacak Allah’ın izniyle.

Necmiye

Evet din istismarcılığı ve sahte dindarlık, insanlara köleliği ve körü körüne teslimiyeti emretmektedir. Taklitçi dinciliğin Can çekişmesi uzadıkça, ruhsuz ve şuursuz dindarlar çoğaldıkça, maddi manevi tahribatlarla vicdanlar ölmektedir.

Bundan sonraki süreçte, sahte dinlerin ve Riyakar Din istismarcısı kesimlerin yok oluşunun büyük Nova patlaması gibi bir anda, enerjisi yüksek tansiyonla ve sonucu tam bir kesinlikle olacağı öngörülmektedir. Devrimci özelliğe sahip tüm peygamberler, insanlığın hafızasında asalet ve onuruyla yaşayıverecek, Ama onların değerini değersizliğe satanlar tarihin çöplüğüne atılıp çürüyeceklerdir. Çok yakında Cennet mekan Abdülhamit han ve Erbakan hocamızın mücadelesini, gömlek çıkaran Dindar kahramanların çıkardıkları gömleğin yerine ne giydiklerini görünce anlayacaksınız. Dövecek diziniz kalmayacak Amma, Adil düzen devrimi mutlaka gerçekleşecektir…… Tek çare, Milli Çözüm ve Adil Düzen programlarıdır.  

Nazlı T.Y.

Evet, Türkiye’de şu son 50 yıl içerisinde sağcılar değişti, solcular değişti, Milli Görüşçü geçinenler değişti, ülkücüler değişti… Şeyhler değişti, mürşitler değişti, müritler değişti, Süleymancılar değişti, Fetullahçılar değişti… Hepsi rüzgârın yönüne ve konjonktürel süreçlere göre dönekleşti, ehlileşti, pardon, demokratikleşti!..
Ahmet Akgül Hocamızın ve Milli Çözümcü arkadaşlarının, bazılarının katılmadığı ve fazla katı saydıkları kanaat ve tavırları belki vardır ve bu doğaldır. Ama tam 40 sene önceki yazdıkları, konuştukları ve kitaplarıyla bugün hâlâ savundukları konular arasında hiçbir çelişki ve tutarsızlık bulunmamaktadır. Çünkü “değişmeyen doğruları” ölçü almışlardır. Bazen, “keşke biraz daha yumuşak ve sivrilikten uzak olsalardı” diye düşünsek de, acaba böyle çelik gibi olmasalardı bu kadar dik kalınır mıydı? diye sormak lazımdı. Herhalde böylesine sert olmaları, netliklerinin ve mertliklerinin bir gereği ve göstergesi sayılmalıydı.

Mus'ab Eryıldız

Her türlü ahlaksızlık bataklığında bocalayan Oray Eğin’ler bile AKP iktidarının; ülkemizin ahlak ve maneviyatını ne derecede çökerttiğini (makalemizde ayrıntılı anlatıldığı gibi) itiraf etmekte.
 
Buna rağmen cemaatlerin, şeyhlerin, ilahiyat profesörlerinin… hala daha AKP iktidarına verdikleri destek, kendilerinin Oray Engin’lerden aşağı olduklarının göstergesidir.
  
“Siz nasıl olursanız sizin idarecileriniz de öyle olur. (Siz) nasılsanız öyle idare edilirsiniz” (Keşfü’l- Hafa, 2:311)

Haim Nahum Doktrininin ülkemizde işlemesi için siyaset kurumunun alet edildiği, AKP’nin taşeron olarak kullanıldığı açık. Alkış oy, yüz tane medya, 1000 tane satılık yazar eliyle alınırken, ülke ve toplum uçurumdan yuvarlanmakta. Artık çözümleri cesaretle konuşmak lazımdır. Çözüm, tek çare ise “Milli Çözüm ve Adil Düzen” programlarıdır. Sorunların kökten çözüleceğine inanan ve bu yönde projeler hazırlayan Milli Çözümden başkası da yoktu.  

ÖZEL YAZILAR

YORUMLAR

Son Yorumlar
9
0
Yorumunuzu okumaktan memnuniyet duyarızx