YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL MENÜ

DERGİLER

Ay Seçiniz
category
661afecd80b9c
0
0
6401,171,6356,117,28,27,170,98,3,144,26,4,145,113,17,6330,1,110,12
Loading....

TOPLAM ZİYARETÇİLERİMİZ

Our Visitor

2 0 7 6 1 9
Bugün : 1316
Dün : 26764
Bu ay : 299902
Geçen ay : 453014
Toplam : 23078866
IP'niz : 3.238.235.248

SON YORUMLAR

Son Yorumlar

YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL YAZILAR

YENİ ÇIKAN KİTAPLARIMIZ

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

SİYONİST REJİMLE, PİYONİST YÖNETİM
BİRLİKTE Mİ YIKILACAKTI?

SİYONİST REJİMLE,
PİYONİST YÖNETİM
BİRLİKTE Mİ YIKILACAKTI?

Siyonist Rejimle, Piyonist Yönetim Birlikte Mi Yıkılacaktı?
5 11 votes
Değerlendirmeniz

Makale Paylaşım Sayısı: 

Ahmet AKGÜL

Ahmet AKGÜL

Yorumu Takip Et
Bildir
guest
5 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Mus'ab Eryıldız

“Erdoğan ve Netanyahu’nun politikalarında ki benzerlik Yahudi gazetelerinde haber konusu!
  
Her ikisinin de “Tek adam” sistemine inanıyor ve ülkeyi öyle yönetiyor olması “İkisinin de Washington’la İlişkileri Görünüşte Berbat Durumdaydı; Ama Gerçekte Aynı Siyonist Odaklardan Talimat Alma!” yapıları (ve makalemizde geçen daha bir çok örnek) “İkiz Gibi Davranıyorlardı!” fikrine sebebiyet vermekteydi.

Türkiye ve İsrail’in medyasını takip edenler, mevcut benzerliği (aynı ustanın eseri olduğu) yaklaşımlarına, hak vermemeleri mümkün değil! 

Makalemizde vurgulandığı üzre; Yahudilerin arasında amasız fikir/çıkar çatışmalarının en ileri seviyede olması, ABD’nin temerrütte düşme noktasına gelmesi, İsrail’in içerisinde ki toparlanamaz karışıklıklar “her birinin” Netanyahu ve Erdoğan’ın da aynı dönem içerisinde bitiş/iflas çizgisi üzerinde durmaları “Siyonist sistemin top yekün bir anda çöküşünün müjdesi” olmakla birlikte aynı zamanda Aziz Erbakan Hocamızın temelini attığı Üstad Ahmet Akgül Hocamızın olgunlaştırıp tamamladığı Adil Düzen’in Yeni Bir Dünya’nın çok yakında kurulacağının alametleridir inşallah.     

Osman Nuri

Evet ülkemizde ve dünya üzerinde insanlık, herşeye hazır hale gelmiş durumda. 7Ekimden buyana İsrail’in vahşetlerine karşı HAMAS muhteşem bir Fiili Mücadele veriyor ve aynı zamanda tüm dünyaya toplumların uyanışına vesile olacak İsrail ve destekçilerinin ne olduğunu deşifre ediyordu.Bu deşifreyi de Erbakan hocamızın Hamas’ı kuran Kutlu Lider olduğunu ve onların bu savaşta kullandıkları bir kısım proje ve teknolojilerin sahibininde Erbakan Hoca olduğunu aklımızınnkenarına yazalım elbette.
Ağırlıklı Hristiyan nufuslu Güney Afrika’nın İsrail’in bu vahşetine yönelik Uluslararası Adalet Divanında mahkeme açılmıştı. Bu onurlu tabloyu Güney Afrika yapabiliyorsa Türkiye gibi dünyaya şan salmış tarih boyunca hep iyiye doğruya güzele faydalıya adil olana öncülük ve önderlik yapmış bir ecdadın torunları olarak Türkiye’nin İsrail’i tarumar etmesi için Filistin’e TSK mızı göndermesi ve İsraile’e giden yardım gemilerini Filistin’e göndermesi gerekmez miydi? Abd de Türkevine katılan Netanyahu Erdoğana ne demişti: Kıravatlarımız aynı öbürü ( Erdoğan ise) gömleklerimizde aynı demişti. Erbakan hocanın Akp nin çıkışında söylediği söz hatırlanıldı değil mi : Akp Milli Görüş Gömleğini çıkardı İşbirlikçi gömleğini giydi. Netenyahu da Erdoğan da şeytanilerin siyonizmin işbirlikçileri malum.
Evet makalenin manşeti çok manidar ve gerçekçi bir manşet ; SİYONİST REJİMLE,PİYONİST YÖNETİMBİRLİKTE Mİ YIKILACAKTI? evet kesinlikle ardıardına yıkılacak ve inşaallah o özlenen Milli Çözüm ve Adil Düzen Dönemine kavuşulacaktı..

İbrahim

Onlar, iyice korunmuş (sağlam tedbirler alınmış) şehirlerde veya surlar-kaleler gerisinde olmaksızın sizinle toplu bir halde savaşa girişemezler (kendilerine güvenemezler. Müşriklerin ve münafık kesimlerin) kendi aralarındaki çarpışmaları (birbirlerine kin ve haset duyguları) ise pek daha şiddetlidir. Sen onların (zahiren) birlik ve dirlik (içerisinde olduklarını zan ve) hesap edersin; oysa onların kalpleri paramparça vaziyettedir (çıkarları ve ihtirasları uğrunda her an kapışmaya hazır haldedirler). Bu, şüphesiz onların akletmeyen (ve imana gelmeyen) bir kavim olmaları dolayısıyla böyledir Haşr 14

R YÜCEL

Herkes adalet aynasında ve vicdanı olarak tartması hususunda hassas olmalıdır.

Aksi takdirde kaçınılmaz son yakındır.

Zalimler ve işbirlikçi takımı ilelebet yıkılacaktır. Kimse yaptığının kayda alınmadığını düşünmesin Allâh pek yakın zamanda onları yerin dibine geçirecektir. Hiç şüphesiz

Bismillahirrahmanirrahim

  • İman edip (İslam ve insanlığa uygun olarak) salih ameller işleyenlere gelince , Rableri onları (dünyada ve ahirette hakka ve barışa), altından ırmaklar akan cennetlere (ve havuzlu şelalelere) iletir . imanlarından (ve itaatlerinden) dolayı bereketlerle doludurlar . -İletir (hakikat ve kurtuluşa yol gösterir ve yönlendirir)  
  • Orada (mutlu müminlerin) duaları (seni her türlü hata ve noksanlıktan yücelttiğimiz dua) : “Rabbim! Sen noksanlardan münezzehtir!” olacaktır. geçim selamları ise: “Barış!”. Onların davalarının ve dualarının sonu : “Gerçekten hamd, alemlerin Rabbi olan Allah’a mahsustur!
  • Eğer Allah, insanlara, iyiliği arzulamada acele ettikleri gibi, şerri (ve azabı) acele etseydi, onların ölüm süreleri, (verilen) karar gereğince hemen sona ererdi . Fakat biz , iman etmeyenleri, karşımızda durmaya (ve kazandıklarıyla karşılaşmaya) ( bir süre yalnız bırakıyoruz ) , öyle vahşi ve sinir bozucu bir şekilde ortalıkta dolaşacaklar (ve sonunda hak ettiklerini bulacaklar) 
  • Bir kişiye bir zarar geldiğinde; O, yan yatarken, otururken veya ayakta iken (sürekli ve ihlasla) Bize dua eder (yalvarır) . Fakat biz onun sıkıntısını ve sıkıntısını ondan giderdiğimizde, kendisine gelen (hastalık, geçim sıkıntısı nedeniyle) zarardan yüz çevirir. sanki hiç bize (Hak ve hayırdan) çağırmamış ve yalvarmamış gibi . Haddi aşanlara yaptıkları kötülükler böyle süslenir (Şeytan tarafından) . Yunus süresi 10-11-12

Eğer Allah, insanları yaptıkları yanlışlardan dolayı (hemen) sorguya çekseydi (ve cezalandırsaydı) , yeryüzünde (yeryüzünde) tek bir canlı bile kalmazdı ; fakat onları önceden belirlenmiş bir vakte kadar erteliyor. Ancak ecelleri gelince onu bir saat bile geciktiremezler ve öne de getiremezler. Nahl sûresi 61

Allah imhâl eder (mühlet verir), ama ihmâl (aldırmazlık) etmez.

(Ey Peygamberim!) Hani kâfirler, seni bağlamak (ve hapsetmek) , seni öldürmek (ve senden kurtulmak) veya seni (yurdundan) sürmek için sana tuzak kuruyorlardı . Onlar sana tuzak kurarken, Allah da onlara tuzak kuruyordu. (Size hicret etmenizi emrederek, Medine’ye girmenizi, Mekke’ye dönmenizi, sonra orayı fethetmenizi ve İslam toplumu kurarak müşriklerin örgütlerini yıkmanızı kolaylaştırıyordu.) Şüphesiz Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır. Enfal süresi 30

Mücahit Dinç

Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır!

Seçim öncesinde veya halkın gazını almak zorunda kaldıklarında zaman, sürekli birbirlerine sataşan zalim ve hainlerin bütün planlarını bozacaktır!
Amerika ise bütün dünyanın dış borcundan 2.5 kat daha fazla borcu olan Siyonist güdümlü bir ülkedir. Bunun en büyük sebebi ise Büyük İsrail’i kurma ve güvenliğini sağlama sapkınlığıdır. 2 asırdır dünyaya kan kusturan Amerika ”kağıt gibi parçalanacak” İsrail ise haritadan silinecektir.
Gazze’yi bir gece ansızın işgal etme planları ve hazırlıları yapan Siyonist İsrail, Büyük İsrail hayaliyle yanıp tutuşurken;
7 Ekim’de Hamaslı Mücahidler Siyonistlere cehennemi yaşattılar ve gerçek yüzlerini bütün dünya halkları görmeye başladı.
Akdeniz çok yakında, Siyon – Haçlı Birliğine mezar olacak İnşaAllah.
Dünyada ki bütün vicdanlı insanlarda oh çekecek.
Hain işbirlikçiler, önce tekerlekli sandalyeyi boylayacaklar! Sonrasını yaşayıp göreceğiz…
Zafer İnananlarındır ve Zafer Yakındır!

ÖZEL YAZILAR

YORUMLAR

Son Yorumlar
5
0
Yorumunuzu okumaktan memnuniyet duyarızx