YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL MENÜ

DERGİLER

Ay Seçiniz
category
6691133a2ea8c
0
0
6401,171,6356,117,28,27,170,98,3,144,26,4,145,113,17,6330,1,110,12
Loading....

TOPLAM ZİYARETÇİLERİMİZ

Our Visitor

2 0 7 8 2 9
Bugün : 17409
Dün : 32513
Bu ay : 294195
Geçen ay : 783727
Toplam : 25351870
IP'niz : 35.172.230.21

SON YORUMLAR

Son Yorumlar

YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL YAZILAR

YENİ ÇIKAN KİTAPLARIMIZ

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

ÜÇ AŞAMALI ATEŞKES PLANI MIYDI,
HAMAS'I TASFİYE TUZAĞI MIYDI?

Üç Aşamalı Ateşkes Planı Mıydı, Hamas'ı Tasfiye Tuzağı Mıydı?
4.5 17 votes
Değerlendirmeniz

Makale Paylaşım Sayısı: 

Picture of Ahmet AKGÜL

Ahmet AKGÜL

Yorumu Takip Et
Bildir
guest
14 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Süleyman

Milli Çözüm her zamanki gibi üstün feraseti ile zalimi oyununu görüyor ve deşifre ediyordu, yetkililerede gereken önlem ve tedbirleri alması kalıyordu.
Siz merak etmeyin zalimin bir oyun ve hilesi varsa bilinki Allah’inda bir hesabı ve planı vardı. Kurduğunuz bütün plan ve hesaplar başınıza geçirilecek ve hıncınız ve hırsınızdan gebereceksiniz az kaldı bekleyin göreceğiz.

Yiğit Aslan

Adil Düzen ve D-8’lerin Önemi: Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın Filistin Hassasiyeti ve İslam Dünyasının Sessizliği

Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın Filistin’e olan hassasiyeti ve desteği, İslam dünyası için örnek teşkil etmektedir. Erbakan Hoca, her zaman Filistin davasının yanında durmuş ve İsrail’in saldırgan politikalarını sert bir şekilde eleştirmiştir. O, İslam ülkelerinin Filistin konusundaki sessizliğini ve duyarsızlığını da defalarca kez kınamış, İslam dünyasının birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesi gerektiğini vurgulamıştır.

Bugün gelinen noktada, büyük devletlerin Filistin’deki zulme karşı sessiz kalmaları ve İslam ülkelerinin yeterince tepki göstermemeleri kabul edilemez. Prof. Dr. Erbakan’ın savunduğu “Adil Düzen” ve D-8’ler, İslam dünyasının kendi ekonomik, siyasi ve askeri birliğini kurarak bu tür haksızlıklara karşı güçlü bir duruş sergilemesini sağlayacak en önemli adımlardır. D-8’lerin derhal hayata geçirilmesi, İslam dünyasının sadece Filistin değil, tüm mazlum coğrafyalar için bir umut kaynağı olacaktır.

Adil Düzen’in bir an önce uygulamaya konulması, İslam ülkelerinin kendi aralarındaki işbirliğini artıracak, bağımsızlıklarını ve adalet anlayışlarını pekiştirecektir. Bu, sadece İslam dünyasının değil, tüm insanlığın barış ve huzur içinde yaşaması için hayati bir adımdır. Erbakan Hoca’nın idealleri doğrultusunda hareket ederek, D-8’leri güçlendirmek ve Adil Düzen’i hayata geçirmek, bizlerin en büyük sorumluluğudur.

ELİF ÇAĞIL

SONUN BAŞLANGICI İSLAM IN MİLADI OLACAKTIR…

Hak Batıl savaşında son perde suan Gazze olmaktaydı…Düm dünya birleşmisti ve Gazze kalesi kuşatılmıştı…Rabbimiz tüm oyunları bozandır…İnşaAllah bu oyunda bozulacak ve İslam ın zaferi ve nuru heryerde parıldayacaktır…Zalimler istemese de Allah nurunu tamamlayacaktır…Amiin

Necati Akgül

Büyük Zaferin Peşin Yansımaları!
HAMAS mücahitlerinin şanlı direniş destanı, Siyonist şeytani odakları ve işbirlikçi hainlerini “Siyonist İsrail’in Terörist Başbakanı Netanyahu’yu feda edip İsrail’i kurtarma” hesapları yapmaya mecbur bırakmıştı.
Siyonizm Deccal, işbirlikçilik ise Süfyan mücadelesidir!
Siyonist bir kuruluş olan Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi ve ABD Başkanı Siyonist Joe Biden Siyonist İsrail’i, Gazze bataklığından kurtarmak için; “Gazze’de Ateşkes” diyerek ilk aşamasında Gazze’de hemen ateşkes öngören üç aşamalı “Şeytani Plan” hazırlamışlardı!
Şeytani plan ise; HAMAS’ın kökünü kurutmak ve Filistin’i cihadsız bırakmaktı!
İşbirlikçi hain yönetimler, ABD’nin bilgisi dahilinde Hamas’la temas kurmakta, Hamas’ın tasfiye olunması ve cihadı bırakması için sinsi ve Şeytani planlar yürütmektelerdi.
Zaten İsrail’in varlık güvenliğini garanti altına almak şartıyla iktidara getirilen işbirlikçi hainlerden başka ne beklenirdi ki!
“Son ateşkes teklifi ile hedeflerimize ulaşacağız” diye küstahça açıklamalar yapan Siyonist İsrail’in Siyonist hedeflerine ulaşmadan Gazze’deki savaşı sonlandıracağını ve barış(!) yapacağını söylemek ahmaklıktan öte alçaklıktı.
Siyonist şeytani odaklar, “Netanyahu’yu feda edip İsrail’i kurtarma” hesapları yapsalar da… “Dağları yerinden oynatacak imkân ve fırsatlara sahip olsalar da…” (İbrahim: 46. ayet), İsrail’in yıkılışına engel olamayacaklardır!..

Necmettin

Yahudinin planından hiç,hayır mı gelir
Maksat HAMAS’ı tam bitirmek,anlamadın mı
İşbirlikçi piyonlar,kumpasa destek verir
Hâlâ Ceyhan’dan yakıt satar,uyanmadın mı?!..

Mus'ab Eryıldız

14 asır “hainler münafıklar zalimler” Kelimeler (Kur’an ve Güncel yorumu) sayesinde derbeder oldular!

Bugünde yine Kur’an’ın mana ve mesajını en doğru şekilde anlayan ve anlatan Milli Çözüm karşısında yenilmekteler ve yok olacaklar!

Müminler tarih boyu Kelimeler (Kur’an güncel yorumu) sayesinde fikri ve fiili hazırlıklarını en doğru şekilde yapıp; zalimleri tanıdılar ve hadlerini bildirdiler, münafıkları görüp onları çaresiz bıraktılar!

İşte bugünde Hamas bu yüce güç sayesinde dünyanın süper güçlerini hizaya getirmekte!

Üstad Ahmet Akgül Hocamızda Kur’an’ın ışığında kaleme aldığı yazılar/kelimelerle nice (Dünya devlerini arkasına alan) münafığı ve Aziz Erbakan Hocamız ve İslam düşmanlarını tarihe göndü.

Ve yine inşallah tüm şer cephenin karşı olmasına rağmen Milli Çözüm öncülüğünde “Adil Düzen” kurulacaktır.

“(Bedir Savaşı öncesinde) Hani o vakit Allah, iki topluluktan (Ebu Süfyan’ın kervanından ve Ebu Cehil’in ordusundan) birinin sizin olacağını (ya GANİMET’e veya müşriklerle savaşıp ZAFER’e ulaşacağınızı) va’ad etmişti; siz ise şevketsiz (silahsız ve desteksiz) olanın (daha kolay ele geçirilip yararlı olacağına inanılan kervanın ve ganimet mallarının) sizin olmasını dilemiştiniz. Oysa Allah; Kelimeleri (Kur’ani hüküm ve haberleri) ile Hakkı(n hâkimiyetini) gerçekleştirmek ve inkârcıların (ve münafıkların) ardını-kökünü kesmek (böylece zulüm ve hıyanet saltanatlarını sizin elinizle devirmek) istiyordu.” Enfal 7

TARIK FETTAH

Duhân 59
Öyleyse artık Sen, (zalimlerin ve Siyonist kavimlerin başlarına gelecekleri) gözleyip bekle!.. (Zira) Onlar da (korku ve endişe içinde) beklemektedirler.

https://www.mealikerim.com/44/duhan/59

Veysel

Kendilerine sorduğumuz bir soru üzerine, Üstad Ahmet Akgül Hocamız: “Kardeşim, unutma! Domuzdan post, gavurdan dost olmaz” atasözünü bizlere hatırlatmıştı. Domuz karakterli bu gavurların, hangi şeytani plan ve projelerle mazlum Filistin halkını yok etmek, şanlı Hamas’lı yiğitlerin gayretlerini boşa çıkarmak hevesinde olduklarını Milli Çözüm yani Üstad Ahmet Akgül deşifre etmişlerdi. Tabi bu arada, gavurlardan gelen tüm bu hileli hamleleri şevk ve heyecanla bize yutturmaya çalışan bu iktidarın da gerçek yüzü bir kez daha ortaya çıkmıştı.

Mücahit Dinç

7 düvel birlik olsa farketmez!

Hamas, İsrail ve destekçilerinin alt etti.
Hamas’ın tünelleri, İsrail’in kalbini paramparça edecek şekilde tasarlandı. 9 aydır Hamas tünellerinin %20 sini dâhi kullanılamaz hale getiremediler.
Bu savaşı kazanamazlarsa Orta Doğu’da tutunamayacaklarını biliyorlar.
Siyon – Haçlı Ordusu;
Lübnan, Suriye, İran ve Türkiye saldırıladından önce Hamas tehdidini ortadan kaldırmak yani cephenin birini kapatmak istiyorlar.
Sahada kazanamadıkları savaşı, masada kazanmaya çalışıyorlar.. ancak;
Hamas hepsine diz çöktürdü!
Husi’ler iki adet ABD Uçak Gemisini vurdu!
“Erbakan öldü ama yetmez! Üzerine beton dökmek lazım.” dediler.

Hamas’ın kuruculuğunda öncülük yapan Erbakan Hocamızın, üstün teknolojik silahlarının fragmanı kendini süper güç zannedenleri kevgire çevirdi!
Finale getirdiği davasının sancağını taşıyan Milli Çözüm’ün, ülkemizde ki zihniyet değişimi ile iktidara taşınması ve sancağı burçlara dikmesi an meselesidir Allah’ın izniyle..
Milli Çözüm ve Milli TSK’nın İsrail’in belini kıracağı, Emperyalistleri hizaya sokacağı temizliği ise Hamas’lı Mücahidlerin yapacağı günler hiç olmadığı kadar yakın! Dayan Hamas, sabret Filistin! Allah bizimledir…

Erbakan teknolojilerinin farkında olan Siyonistlerin, işbirlikçileri eliyle yaptığı planları deşifre edip boşa çıkaran Üstad Ahmet AKGÜL Hocamızın buyurdukları gibi;

“Bulutlar dağılınca ERBAKAN mührünü göreceksiniz!”

Mustafa Yaprakcı

Onlar, (Siyonist ve emperyalist odaklar) iyice korunmuş (sağlam tedbirler alınmış) şehirlerde veya surlar-kaleler gerisinde olmaksızın sizinle toplu bir halde savaşa girişemezler (kendilerine güvenemezler. Müşriklerin ve münafık kesimlerin) kendi aralarındaki çarpışmaları (birbirlerine kin ve haset duyguları) ise pek daha şiddetlidir. Sen onların (zahiren) birlik ve dirlik (içerisinde olduklarını zan ve) hesap edersin; oysa onların kalpleri paramparça vaziyettedir (çıkarları ve ihtirasları uğrunda her an kapışmaya hazır haldedirler). Bu, şüphesiz onların akletmeyen (ve imana gelmeyen) bir kavim olmaları dolayısıyla böyledir.
(Bu Yahudilerin durumu ve sonu;) Kendilerinden yakın zaman önce, işlerinin vebalini tatmış (küfür ve zulümlerinin akıbetine uğramış) olan, (ve şimdi ahirette de) kendileri için acı bir azap bulunan kimselerin (Bedir’de cezalarını bulan putperestlerin) durumu gibidir.
Haşr 14, 15

Abdussamet

Siyonistlerin Netanyahu’yu feda edip emellerine ulaşma gayreti ve bunun yanında Akp gibi işbirlikçilerine de Hamas’sız bir Filistin altyapısını hazırlama görevi verdikleri anlaşılmaktaydı. Hazırlanan ateşkes teklifleri Hamas’ı bitirmek üzerine kurgulanmaktaydı.

Hamas’ın şanlı direnişinin ve zaferinin neticesinde savaş kabinesi dağılan Siyonistlerin Ortadoğudaki planları için en büyük engel sahada Hamas mücadelesi ve Milli Türkiye’dir. Çünkü Milli Çözüm on yıllardır Türkiye’nin savunmasının Kudüs’ten, Azerbaycan’dan, Kıbrıs’tan, Ege Adalarından başladığı fikrini işlemiş ve milli vicdanlarda farkındalık kazandırmıştır Elhamdulillah.

Evet, bugün Allah’ın bir vaadine ve müjdesine şahitlik ediyoruz. İdrak edebilene…

Bakara Suresi 249. Ayet

….Allah’(ın va’adine, nusretine ve rahmetine)kavuşacaklarına iman ve itimatları (ve Rablerine hüsnüzanları tam ve sağlam) olanlar ise dediler ki: “Allah’ın izniyle, nice az (ama itaatkâr ve sebatkâr) topluluk, çok daha kalabalık (ve güçlü sanılan) topluluklara galip gelmiştir. (Çünkü) Allah sabreden (mü’minlerle) beraberdir.”

Osman EKİNCİ

Siyonist ABD, BM ve işbirlikçileri tarafından planlanan bir ateşkes senaryosunun orta-uzun vadede Filistin’in lehine olabileceğini düşünmek yersiz olacaktır. Tüm işbirlikçi Arap ülkelerinin de bu ateşkes önerisine sıcak bakması bu planın altında sinsi tuzaklar olduğunu algılamanın en önemli araçlarından birisidir. Ne yazık ki ülkemiz yöneticileri de bu sinsi planlara ortak olarak Hamas’ın tasfiyesine çanak tutmaya çalışmaktadır. Zaten iktidarda kalabilmelerinin temel şartlarından birisi de budur.

Am tüm bu çabalarına rağmen İsrail artık bu zulümlerin altında kalacak, bu bataklıktan çıkamayacaktır. Kendisi ile birlikte tüm işbirlikçilerini de bu bataklığa çekecektir inşallah.

Aykut Akdağ

Şeytanın şaheseri siyonizm büyük israil hedefi için yaptığı tüm plan işbirlikçi akp iktidarına ve tüm siyonist işbirlikçi abd ab arap ve türk devletlerine rağmen, HAMAS tarafından 7 Ekim 2023 tarihinde başlatılan AKSA TUFANI işe sekteye uğramıştır!.. Siyonist çetenin bu güne kadar yaptığı sayısız plan ve proje çöp olmaktaydı!.. HAMAS ı etkisiz ve yetkisi hale getirme planları, siyonist işbirlikçisi abd hükümeti ve akp hükümetinin tüm çaba ve gayretleri Allah cc nin yardımıyla boşa çıkarılacak, tüm şeytani planları bozulacak! Siyonist israil yok olacak ve inşaAllah özlemle beklediğimiz, başta mazlum filistin halkı ve tüm insanlığın kurtuluşu ile Erbakan Hocamızın ve Üstad Ahmet Akgül hocamızın hiç durmadan anlattığı ADİL DÜZEN Kurulacaktı ve bu müjdenin gerçekleşmesine artık çok az kalmıştı!..

Mehmet Sıtmapınar

Devlet saygınlığının ve uluslararası alandaki etkinliğinin temeli Bağımsızlıktır..
Ancak devletin bağımsızlığı kadar önemli olan bir bağımsızlık türü daha vardır ki, devleti yöneten idarenin “bağımsızlığı”dır.
Makalenin son paragrafında da vurgulandığı üzere, şahsi heves ve şantajlara mahkum olarak işbaşına getirilen Akp İktidarı elbette bağımsız hareket edemeyecekti.. Ve malasef Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bölgesel ve küresel gelişmeler karşısında manevra ve strateji alanlarının kısıtlanmasına,daralmasına sebep olacaktı.!
Ve inşallah çok yakın bir gelecekte milli devlet aklı, bu kısır döngüye ve ihanet çemberine gereken neşteri, en uygun koşullar ve yöntemlerle vuracaktır.Bir Milli Çözüm zihniyeti artık kaçınılmaz bir hal almıştır..

ÖZEL YAZILAR

YORUMLAR

Son Yorumlar
14
0
Yorumunuzu okumaktan memnuniyet duyarızx
Paylaş...