YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL MENÜ

DERGİLER

Ay Seçiniz
category
661b0a79daf16
0
0
6401,171,6356,117,28,27,170,98,3,144,26,4,145,113,17,6330,1,110,12
Loading....

TOPLAM ZİYARETÇİLERİMİZ

Our Visitor

2 0 7 6 1 9
Bugün : 1743
Dün : 26764
Bu ay : 300329
Geçen ay : 453014
Toplam : 23079293
IP'niz : 3.238.235.248

SON YORUMLAR

Son Yorumlar

YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL YAZILAR

YENİ ÇIKAN KİTAPLARIMIZ

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

ZAFER VER GÖNLÜMÜZ İTMİNAN BULSUN!

“Rabbi yessir; vela, tüassir”1 lütfet
Zaferle bitecek, imtihan olsun…
Zalimlere nefret, mazluma ülfet2
Cihatla mü’minler, dücihan3 bulsun
Zaferle gönüller, itminan4 bulsun…

Hakikatî görmez, körlük mü vardır
Hakk ol der olur, zorluk mu vardır
Cihat eden kula, horluk mu vardır
Has kula başarı, nagehan5 olsun
Zafer ver gönüller, itminan bulsun…

İmansız ahlâksız, cinnet6 misali
Bin türlü mel’anet, mihnet7 misali
Dünya huzur dolsun, cennet misali
Her yer mamur olup, İsfehan8 olsun
Zafer ver has kulun, itminan bulsun…

Şereflendir iman, cesaretiyle
Ezdirme düşmanın, esaretiyle
Kahretme yenilgi, hasaretiyle9
Sadık kul sefere, hep imkân bulsun
Zafer ver gönüller, itminan bulsun…

Takdir eden Allah, kul ise kasip10
Bağışla günahım, ey Ragib11 Hasib12
Sonunda şehadet, ne kutlu nasip
Kavuştur rızana, can Canan13 bulsun
Zaferle gönlümüz, itminan bulsun…

Siyonist sistemler, hep viran olsun
Adil Düzen gelip, hükümran olsun
Ülkeler kalkınsın, hoş ümran14 olsun
İnsanlık âlemi, bir Sinan bulsun
Zafer ver gönüller, itminan bulsun…

Hazreti Kur’an’ın, şeriatiyle
Muhammed Furkan’ın, şefaatiyle
Hocam Erbakan’ın, gül şefkatiyle
Mevlâ’yı hasretle, hep yanan bulsun
Zaferle gönüller, itminan bulsun…

 

 

1- “Rabbim, işlerimi kolaylaştır, zorlaştırma!” duası.
2- Ülfet: Sevgi irtibatı, gönül bağı.
3- Dücihan: (İki dünya) Dünya ve Ahiret.
4- İtminan: Tam inanma, tatmine ulaşma.
5- Nagehan: Ansızın, birdenbire.
6- Cinnet: Delirme.
7- Mihnet: Zahmet, sıkıntı.
8- İsfahan: İran’da güzel bir şehir.
9- Hasaret: Zarar etme, ziyan ve iflas.
10- Kasip: Çalışıp kazanan.
11- Ragib: Kullarını murakabe edip gözeten Allah (CC).
12- Hasib: Her şeyi kaydedip hesaba çeken Allah (CC).
13- Canan: Çok sevgili, canlar bağışlanan Allah (CC).
14- Ümran: Bayındırlık, kalkınmışlık. Huzura ve refaha ulaşmışlık.

5 12 votes
Değerlendirmeniz

Makale Paylaşım Sayısı: 

Neslihan BAYRAKTAR

Neslihan BAYRAKTAR

Yorumu Takip Et
Bildir
guest
13 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Mus'ab

“Ve (o güne kadar Hakk’tan kaçan) insanların dalga dalga Allah’ın dinine (ve adalet düzenine) girdiklerini gördüğün an (ne kutlu ve mutlu bir zamandır.)

(O halde) Hemen Rabbini hamd ile tesbih et (çünkü zafer Allah’tandır) ve O’ndan mağfiret dile (çünkü cihad ve itaat konusunda eksikleriniz vardır ve zaferi kendinizden bilme gafletinden Allah’a sığınmalıdır). Şüphesiz O, (pişmanlık ve istiğfarı çokça kabul buyuran) Tevvab olandır.” Nasr Suresi 2 ve 3

Bizlerin zafer istemeye yüzü yok. Aziz Erbakan Hocamızın hürmetine, Üstad Ahmet Akgül Hocamızın eşsiz gayreti, sarsılmaz inancı, münafıkların haddini bildirme şerefi, Adil Düzen bilgeliği hatırına, Kur’an’ı çağımıza duyurma ecri adına Ya İlahi Ya Fettah “Zafer ver gönüller, itminan bulsun…” Kulun Ahmet zalime had bildirsin, mazluma yüz güldürsün. Amin

N.Eryıldız

Hazreti Kur’an’ın, şeriatiyle
Muhammed Furkan’ın, şefaatiyle
Hocam Erbakan’ın, gül şefkatiyle
Mevlâ’yı hasretle, hep yanan bulsun
Zaferle gönüller, itminan bulsun…

N.Gündüz

Her fırsatta ‘İnsanlığın  saadetinin, huzurunun Batılıların eline bırakılamayacağını’ söyleyen  Millî Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan, Hocamız, bu ulvi amaç doğrultusunda D-8 projesini hayata geçirdi. İslam’ın ‘Adil bir Dünya’nın teminatı olan adaletini ve  hukukunu yeryüzüne yaymayı hedefleyen D-8 İslam Birliği Projesi,  İslam düşmanlarının kurduğu oluşumların eliyle sömürülen insanlığa,  umut ışığı oldu.
Dönemin Refah-Yol Hükümeti Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın liderliğini yaptığı oluşumda  İran, Malezya, Endonezya, Mısır, Pakistan, Bangladeş ve Nijerya yer aldı.
Şer güçlerin engellemeleri ve İslam ülkelerinin liderlerinin sahip çıkmaması sonucu zamanla pasifize edilen D-8 ‘ın yokluğunda; Irak , Afganistan, Suriye, Libya, Sudan , Arakan ve son olarak Mısır kan deryasına döndü. İslam ülkelerinin basiretsiz ve batı işbirlikçi hükümetlerinin bir tuğla bile koyamadığı insanlığın kurtuluş umudu  D-8, Türkiye’de Millî Çözümün iktidara gelmesiyle, şahlanacağı ve dünyanın yeniden saadet ve selamet yurdu haline geleceği, gücün değil Hakkın üstün tutulduğu ‘Adil Bir Dünya‘ nın   kurulacağı günler yakındır inşallah.

Osman Nuri

Her ayet her döneme her kavme her insanlığa hitap eder bilinciyle şuuruyla okumalı inanmalıyız. Çünkü ayetler Allah’ın sözleridir.. Karnımızın açlığını yemek ile gideririz. Ruhumuzun açlığını imani konularla ve ümit ile gideririz… Ümit; imanın canı , ihlasın esası yani özü ve başarının sırrıdır. İmanlarımızın olgunlaşması ümidimizin her daim canlı diri tutulması ise MİLLİ ÇÖZÜM YAYINLARIYLA ancak mümkündür. Rabbim Milli Çözüm’ü ve davasını anlamayı kavramayı yaşamayı ve yaşatmayı cümlemize lütfeylesin. Amin.

Şereflendir iman, cesaretiyle
Ezdirme düşmanın, esaretiyle
Kahretme yenilgi, hasaretiyle9
Sadık kul sefere, hep imkân bulsun
Zafer ver gönüller, itminan bulsun…

BAKARASURESİ 260. AYET
Hani bir zaman İbrahim: “Rabbim, bana ölüleri nasıl dirilttiğini göster” demişti. (Allah ona: Yoksa) “İnanmıyor musun?” deyince, “Hayır (elbette inanıyorum), ancak kalbimin tatmin olması için (bunu istiyorum)” cevabını verdi. (Cenab-ı Hakk ise:) “Öyleyse, dört kuş tut. Onları kendine alıştır, sonra onları (parçalayıp karıştır ve) her bir parçasını bir dağın üzerine bırak, sonra da onları (kendine) çağır. (Göreceksin ki) Sana koşarak geleceklerdir. Bil ki, şüphesiz Allah, Üstün ve Güçlü olandır, Hüküm ve Hikmet sahibidir” buyurmuşlardı.

YUSUFSURESİ 87. AYET
 “(Sonra evlatlarına dönüp:)  ‘Ey oğullarım, haydi gidiniz de (hayırlı bir haber getirmek için) Yusuf’u ve kardeşini (dikkatle ve titizlikle) araştırıveriniz… (Ey Müslümanlar! Siz de nice yıllardır kaybettiğiniz izzet ve hâkimiyetinizi yeniden bulmaya gayret ediniz…) Sakın Allah’ın rahmet ve inayetinden umut kesenlerden olmayın. Zira kâfir olanlardan başkası Allah’ın nusret ve merhametinden ümit kesmez (kesmemelidir).’”  

AHZAPSURESİ 27. AYET
Ve (Allah) sizi (cihadınız ve sadakatınız sonucu) onların topraklarına, yurtlarına, mallarına ve daha (henüz) ayak basmadığınız yerlere (ve imkânlara) mirasçı kıldı (ve kılacaktır). Allah, her şeye güç yetirendir (Mutlak Kâdir olandır).

SAFSURESİ 8. AYET
Onlar, Allah’ın nurunu ağızlarıyla (kuru laf kalabalığıyla) söndürmek istemektedirler. Oysa Allah, Kendi nurunu tamama (başarıya) eriştirecektir; kâfirler hoş görmese bile (Kur’an’ın Adil Düzenini yerleştirip yürütecektir).

Son düzenleme 1 ay önce Osman Nuri tarafından
Mücahit Dinç

İnsanlığa hizmet etmekse en güzel amel; uzuvlarımız Hakk Davan için yorulsun
Rızan ulaşmak şehadetse eğer, kıtmirlerin canları uğrunda feda olsun.
Hükmüne razıyız yeter ki, dünyada zulüm son bulsun
Şehadet; müjde gibi gelmezse evimize, bize yazıklar olsun!

Elif Çağıl

Rabbi yessir; vela, tüassir”1 lütfet
Zaferle bitecek, imtihan olsun…
Zalimlere nefret, mazluma ülfet2
Cihatla mü’minler, dücihan3 bulsun
Zaferle gönüller, itminan4 bulsun!

***Amin …Sonsuz Amin ki! NE BU ZULÜMLERE ENGEL OLABİLİYORUZ NEDE KARDEŞLERİMİZİN AÇ SUSUZ KALMALARINA ENGEL OLABİLİYORUZ..
ELBETTE MÜSLÜMAN ÜLKELER DE HER TÜRLÜ FIRSAT VAR FAKAT BU ZULÜMLERİ DURDURACAK BİR ERBAKAN YOK…BİLİYORUZ Kİ AHMET HOCAMIZ VE SADIKANE MİLLİ ÇÖZÜM EKİBİMİZ VAR..EL AMAN YA RAB! EL AMAN!HOCAMIZA VE KARDEŞLERİMİZE HİZMETKAR OLABİLMEYI NASIP EYLE.. DUALARIMIZI KABUL BUYUR…

Veysel

Ne Mutlu Milli Çözüm’e!
İnsanı tüm mahlukattan ayıran en baskın özellik idrak edebilmektir. İnsan idrak sayesinde; bilir, anlar ve anladığı üzerinden fiiliyata geçer. İnsanın bu özelliği, Rabbimizin Hadisi Kudside buyurdukları: “Ben gizli bir hazineydim, bilinmeyi murat ettim.” ifadesinin gereğidir. İdrak sayesinde insan yaratılış gayesinin farkına varabilir ve gereğini yapabilir. Neden bunu anlattık? Çünkü yine Rabbimizin, “İçinizden (insanları Hakka ve) hayra davet edecek, (ve bunun sonunda elde edecekleri devlet ve hükümet imkânlarıyla ma’rufu) iyilikleri emredip yürütecek ve (münkeri) kötülükleri de nehyedip önleyecek bir ümmet bulunsun. (Bu hizmet ve hedefler için bir liderin çevresinde organizeli bir teşkilat kurulsun.) İşte asıl kurtuluşa ve başarıya erecek olan bunlardır.” (Ali İmran-104) emri gereğince, görev ve sorumluluklarını bilen ve uğurda mücadele eden Milli Çözüm’e ne mutlu. Her günü seferle geçen, ayırt etmeksizin herkese hakkı tebliğ eden mücahitlerin her günü Zafer’dir inşallah! Bunun yanında, Rabbimizin izzet ve azameti izhar olsun diye, vadinin tamam olduğuna bizzat şahit olunabilsin diye dua makamında beklenilen Zafer ise tüm insanlığın bu şeytani sistemden kurtuluşu için yapılan bir çağrıdır. Mevlam karşılığını versin, Adil Düzen’i nasip etsin, Zalimleri ve yerli işbirlikçilerini tez zamanda def etsin.

Arzu Akdağ

“Bizim davamız islam’dır. Gayemiz Allah’ın rızasını kazanmaktır. Hedefimiz Hak nizamı hakim kılmaktır. Arzumuz tüm insanlığın saadetidir. Yolumuz cihattır. Yolumuz ikna metodudur. İnsanlığın kurtuluşu ancak İslam ile mümkündür. İslam ise Allah yapısıdır. Dolayısıyla mükemmeldir. Eksiklik ve fazlalık kabul etmez. Bu dava için çalışmak herkese nasip olmaz. İster gecenizi gündüzünüze katıp çalışın, ister yan gelip yatın. Bu hak davanın başarısını ne bir gün öne alabilirsiniz, ne de birgün geciktirebilirsiniz. Bütün mesele bu şerefli davada nasıl bir imtihan vereceğimizdir.”
Prof. Dr. Necmettin Erbakan

Evet sefer bizim, zafer Allah’ındır. Rabbim gayretle çalışmayı nasip etsin. Bu uğurda imtihanı kazanmayı nasip eylesin. Allah’ın Va’adi Haktır. İnanıyoruz Zafer gelecek. Adil Düzen tüm dünyayı huzura erdirecek inşallah.

Cihat

Hakikatî görmez, körlük mü vardır
Hakk ol der olur, zorluk mu vardır
Cihat eden kula, horluk mu vardır
Has kula başarı, nagehan5 olsun
Zafer ver gönüller, itminan bulsun…

Hüseyin Selman İsen

 •  APAÇIK BİR FETİH
 •  
 • Doğrusu Biz Sana (zafer yollarını) açtık; apaçık bir fetih ihsan ettik.
 •  
 • Öyle ki Allah, (itminan ve sükûnete ulaştırıp) Senin geçmiş ve gelecek (her) hatanı (ve inanıp peşine takılanları) bağışlayıversin, üzerindeki nimetini tamama erdirsin ve Seni dosdoğru bir yola (hidayete) yöneltsin.
 • Ve Allah (bu sürecin sonunda), Sana ‘üstün ve onurlu’ bir zaferle yardım etsin (istedik)
 •  
 • (Böylece) O (Allah CC) imanlarını bir kat daha arttırsınlar diye mü’minlerin kalplerine sükûnet (huzur, itminan ve emniyet) indirdi (ve indirecektir). Göklerin ve yerin orduları (elbette) Allah’ındır. Allah (CC) her şeyi (nasıl yapacağını en iyi) Bilendir; Hüküm ve Hikmet sahibidir
 •  
 • (Her şeye gücü yeten, göklerdeki ve yerdeki ordularıyla işlerini yürüten Cenab-ı Hakkın ayrıca cihadı emretmesi; bu hizmet ve gayretleri sebebiyle) Mü’min erkek ve kadınları, altından ırmaklar (ve havuzlu şelaleler) akan ve içinde ebedi kalacakları cennetlere sokması ve onların günahlarını örtüp bağışlaması içindir. İşte Allah katında gerçek kurtuluş ve büyük mutluluk budur (ve sonsuz huzura bu sayede erişilir).
 • ( FETİH SURESİ 1-5 )

Mehmet Sitmapınar

Yarabbi zaferlerin en büyüğü olan ebedi rızana ulaşma, ve dünyada da izzete, fethi mübine erişme şerefiyle Milli Çözümün sadıklarını şereflendir.

CANDAN

Hocam Erbakan’ın, gül şefkatiyle
Mevlâ’yı hasretle, hep yanan bulsun
Zaferle gönüller, itminan bulsun

Muhterem Erbakan hocamızın vuslatını seneyi devriyesi münasebetiyle şiirde anılması çok yerinde olmuş Çok da güzel olmuş Biz de buradan kendisine vasi geniş bir rahmet ve şefaatini cenabı Allah’tan umuyoruz inşallah

Nurhayat Demir

Tarih boyunca her yüzyılda doğal olarak zafer beklenmiştir. Ama kanaatimce unutulan veya biraz dikkatlerden kaçan bir durum var. Oda, sefer bizden zafer Allah’tan. Zaferin nezaman olacağını Allah’tan başka bilen olmayacağına göre biz sefer yolunda görevimizi yapmakla mesulüz. Evet zafer yakındır ve inananlarındır. Biz zaferin çok yakın olduğuna inanacağız ve tabiki çalışarak mücadele ederek inanacağız.

ÖZEL YAZILAR

YORUMLAR

Son Yorumlar
13
0
Yorumunuzu okumaktan memnuniyet duyarızx