Get Adobe Flash player

ARAMA

Toplam Ziyaretçilerimiz

mod_vvisit_counterBugün4040
mod_vvisit_counterDün5241
mod_vvisit_counterBu Hafta4040
mod_vvisit_counterGeçen hafta37193
mod_vvisit_counterBu Ay79756
mod_vvisit_counterGeçen Ay163016
mod_vvisit_counterŞu Ana Kadar14757345

IP'niz: 3.229.118.253
Bugün: 17 Şub 2020

Bu Ana Kadar Okunan

Sayfa Gösterimi : 11420071

YENİ ÇIKAN KİTAPLAR

 ADIL DUZEN 150x
 INSANIN YOZLASMASI 150x
erbakan devrimi 15b 160
 
bizim ataturk 17b 160
 
feto2
 
hilalhac
 
baskan160
 
siyaset strj 160
 
sistem tahlili 160
 
 darbe 160
 
 

BUĞRA YAYINCILIK

Tel-Faks:

0212 516 52 62

 

Reklam

"OY" EMANETTİR, OYUNA GELMEYİN!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Dikkat Dikkat!

  • Ne hukuken, ne ahlaken ve ne de siyaseten hiçbir sakıncası olmayan
  • Tam aksine davamıza samimi taraftar ve oy kazandıran
  • İnsanımıza siyasi şuur ve sorumluluklarını hatırlatıp vicdanen rahatlatan ve çok olumlu tepkiler alan bu gerçeklerin;

a-   El ilanı şeklinde dağıtılmasını yasaklayan

b-   Bu vicdani ve milli gayret sahiplerini suçlayıp dışlayan:

1-  Yetkili ve etkili kişiler kimlerdir?

2-   Bunlar Milli Görüşü bitirmek ve AKP’yi dolaylı desteklemek peşinde midir?

3-  Bunlar “iyi niyetli, dini gayretli ve dava dertlisi” sayılabilir mi?

Seçim sonrası sayımızda bekleyin!...

 


 

Önümüzdeki seçimler tarihi bir fırsattır. Çünkü insanlar seçimlerde, partileri değil, kendi geleceğini seçmektedir. Kişi sevdiği ve seçtiği ile beraberdir. Herkesin geleceği ve güvencesi, oy verip desteklediği zihniyetlerle belirlenecektir. Özetle; geleceğimiz, kendi elimiz ve amelimizle şekillenecektir. Oylarımızda sadece kendimizin ve yakın çevremizin değil, 70 milyon milletimizin ve hatta milyarlarca ezilenin hakkı vardır. Oy verdiğimiz partilerin bütün iyilik ve kötülüklerine ve bunların yan etkilerine ortak olunmaktadır.

Bu seçimler, yirmi parti arasında değil, iki zihniyet arasında yapılacaktır. Sonunda, 1-Ya Milli Görüşçüler 2- Ya işbirlikçiler kazanacaktır.

IMF, faiz ve sömürü demektir... Faiz ise, haksızlık ve ahlaksızlığın temel sebebidir. IMF'ciler, yani faizciler ve rantiyeci işbirlikçiler, Hak'la ve halkla savaşan kimselerdir. IMF girdiği her ülkeye mutlaka zulüm ve zillet getirmiştir. Milli Görüş dışındaki partiler, IMF reçetelerini uygulayacaklarını açıkça dile getirmekte, faizci ve rantiyeci olduklarını ilan etmektedir. Hepsi de, aynı yanlış görüşün farklı görüntüleridir. HAS PARTİ ise, hala Milli Görüş’ü parçalama ve halkımızı Saadet’ten mahrum bırakma peşindedir.

MHP: IMF reçetelerini "tartışmalı biçimde uygulayacaklarını" iddia etmektedir. Yani sözde IMF reçetelerine karşı çıkıyormuş edebiyatı yaparak, bütün emirlerini yerine getirecektir ve zaten hükümet olduklarında IMF'ye boyun eğmişlerdir.

CHP: IMF'nin haciz komiseri Kemal Dervişlerin devamı olarak, zulüm ve sömürüye taşeronluk yapacağını belli etmiştir. Yeni CHP Süleyman Demirel gibi IMF'ci Mason kafalardan ve eski kapitalist artıklarından medet umar hale gelmiştir. Yani sağcı ve solcu işbirlikçiler IMF'nin kıdemli hizmetçileridir.

AKP ise, IMF ve uluslararası Siyonist sermaye ile "düzenli ve düzeyli ilişkilerini sürdüreceklerini" ve de -nasıl olacaksa- Milli çıkarları gözeteceklerini söylemektedir. Yani IMF zehirine yerli çikolata sürerek milletimize yedirmektedir. AKP, IMF'ci partilerin en tehlikelisidir, kuzu postuna bürünmüş kurt yerindedir. Bunların ahlaki, ailevi ve manevi tahribatları ise çok daha vahimdir. Oysa, mikroptan ilaç yapıldığı, faizden fayda sağlandığı, IMF reçeteleriyle ülke kalkındığı hiç görülmemiştir. Bu nedenle IMF'ci partilere oy vermek, Amerikan dehşetini ve İsrail vahşetini desteklemekle aynı şeydir. Ve böyle bir vebale girenlerin vicdanları nasıl rahat edecektir?! Daha da beteri, ülkemiz AB hayali ve demokratikleşme jelatiniyle kasıtlı ve planlı bir yıkılışa sürüklenmekte, işbirlikçi hükümetler ve partiler de buna alet edilmektedir. Ve hele sekiz yıllık yamukluk ve yanlışlıklarından sonra, hala AKP'ye oy vermek, felakete davetiye göndermektir.

Unutma, senin "oy"unda, çöplükten ekmek toplayanların ve çaresizlikten vücudunu satılığa çıkaranların hakkı vardır!.. Senin "oy"unda, bu ülkeyi bize vatan bırakan şehitlerimizin ve gelecek nesillerimizin hakkı vardır. Doğu Türkistanlı sahipsizlerin, Filistinli gelinlerin, Afganlı gariplerin, Irak’lı yetimlerin senin “oy”unda hakkı vardır!

Öyle ise, ne halktan kopuk halk partisine.. Ne erkeklik satan ürkeklere... Ne de aslını inkâr eden döneklere ve Milli Görüş’ü bölmekle böbürlenenlere sakın oy atma!.. Bu ülkeyi 40 yılda 4 kere felaketten ve iflas etmekten kurtaran Erbakan'ı unutma!.. Yapanlarla yıkanları, sadıklarla sahtekârları bir tutma! Refah-Yol hükümetinde ekonominin düze çıkarıldığını, işçiye, memura, köylüye ve emekliye en iyi imkânların sağlandığını, fakir fukaraya nasıl sahip çıkıldığını hatırla!.. Kendini bağrı yanıkların ve sistemin pençesinde kıvrananların bedduasına uğratma!.. Dünyanı ve ahiretini karartma!.."

Düşün:

1- Saadet'ten başka; ahlaki ve manevi tahribatı dert edinen ve çare gösteren var mı?

2- Saadet'ten başka, faizsiz, rantiyesiz, IMF'siz Milli ve yerli kalkınma projeleri üreten var mı?

3- Saadet'ten başka, ABD ve AB emperyalizmine ve İsrail Siyonizmine karşı D-8'ler, İslam Birliği ve ezilenlerin dirliği diyebilen var mı?

Öyle ise; "oy"larınla ya saadetini seçeceksin, veya sefaletini... Ya Milli Görüşü seçeceksin veya kirli bir zihniyeti... Ya Refahını ve menfaatini seçeceksin, veya felaketini... Evet, "oy"unla, ya ülkemiz üzerindeki oyunları bozacaksın veya oyuna geleceksin...

Ve sakın unutma! "İnsanların hayırlısı, insanlara faydası dokunandır." En sevaplı ve en kapsamlı hizmet ise, haklı ve hayırlı bir zihniyetin iktidar olmasına katkıda bulunmaktır. Çünkü "bir saat adaletle hükmetmek, yetmiş yıl nafile ibadetten hayırlı" sayılmıştır.

Ve kesinlikle ümit var olmalıdır. Hele görelim, yarınlar neler doğuracaktır. Çünkü karanlığın en koyu olduğu an, sabaha en yakın olduğu zamandır.

 


Bu yazarin diger makaleleri

PKK İLE UZLAŞMA VE YENİ ANAYASA HİLESİ!
PKK'nın: önce Güneydoğumuzda federatif-özerk Kürdistan hedefine erişmek, ardından Irak ve...
Devami
AHMAK ADAM, HAKİR OLUR! (ŞİİR)
AHMAK ADAM, HAKİR OLUR!    İman yoksa, olmaz huzur Zekâsıyla makir1 olur! İşi...
Devami
NECİP FAZIL’IN ATATÜRK HAYRANLIĞI
  NECİP FAZIL’IN ATATÜRK HAYRANLIĞI          Atatürk’ün vefatından sonra yurt içinde ve...
Devami
ERGENEKON YAKIŞTIRMASIYLA AÇILAN MİLLİ ÇÖZÜM DAVASINA HUKUK ŞAMARI
AKP yalakası ve İslamcı yaftalı itirafçıların, Fetullahçı denilen Amerikan kuklası...
Devami
KOCAELİ SAADET, SELAMET DEVRİMİNE HAZIR!
16 Ocak 2011, “Kocaeli Temsilciler Şura Toplantısı” büyük bir coşku,...
Devami
ERGENEKOMİK İDDİALARIN VE SOSYO-TRAJİK İNTİHARLARIN PERDE ARKASI
 Milli iradeyi içine sindiremeyen ve irtica bahanesiyle Yüce Dinimizle mücadele...
Devami

Makale Paylaşım Sayısı: 1158

Yorum ekle

Yazdığınız her yorumla birlikte IP adresinizin kayıt edildiğini ve Türkiye Cumhuriyeti hukuk kurallarına aykırı, iftira ve genel ahlaka aykırı tarzda yorumlarınızdan hukuken ve vicdanen sorumlu tutulacağınızı tekrar hatırlatırız...


Güvenlik kodu
Yenile

YABANCI DİLDE KİTAPLARIMIZ

SON YORUMLAR