YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL MENÜ

DERGİLER

Ay Seçiniz
category
666a07b038e9a
0
0
6401,171,6356,117,28,27,170,98,3,144,26,4,145,113,17,6330,1,110,12
Loading....

TOPLAM ZİYARETÇİLERİMİZ

Our Visitor

2 0 7 7 5 9
Bugün : 20779
Dün : 19619
Bu ay : 264923
Geçen ay : 757662
Toplam : 24538871
IP'niz : 100.28.2.72

SON YORUMLAR

Son Yorumlar

YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL YAZILAR

YENİ ÇIKAN KİTAPLARIMIZ

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

Siyonistlerin Gazze Katliamı Boyunca
ERDOĞAN İKTİDARININ İSRAİL'E
SİLAH VE GIDA YOLLAMASI

5 3 votes
Değerlendirmeniz

Makale Paylaşım Sayısı: 

Yorumu Takip Et
Bildir
guest
14 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Hüseyin Selman İsen

Zalimler ve İşbirlikçileri Münafıklar için Yaşasın Cehennem…

Belemir

Siyonistlerle işbirliği yapanların, her işbirlikçi icraatları bu kadar ayan olmasına rağmen peşinden gidenin, vatan sevgisizliğinden ve cıkar menfaat düşkünü hain olduğundan hiç şüphem yok.. yazık dökülen kanlara, terlere, gözyaşlarına. Pesinde olanların atalarında hiç mi şehit gazi yoktur. Nasıl göz yumarlar. Herkes mi parayla satın alınır. Atasının kanını parayla satana ne denir? Vatani toprağı satmak soysuzluk hainlik sayılmaz mı? Ne zaman uyanacaksınız tek altınızda kalan tabure de çekildiği zaman mi? Ah vatanim vah toprağım.. yazık sana milletim.. uyanmazsan boşlukta kalacaksın ne yerin ne yurdun…

Veysel

21 yıllık iktidarında; ahlakı yozlaştıran, ekonomiyi ifsat eden ve nesli bozan AKP’nin tüm cürümlerini unutturacak, hep birden “bu kadar da olmaz” dediğimiz dönemden geçiyoruz. Aziz Erbakan Hocamız ve Üstad Ahmet Akgül bin sefer anlatmıştı ama biz mecazen öyle dediklerini zannetmiştik. Ne demişlerdi: “AKP’ye oy vermek, İsrail’e oy vermektir!” Bugün İslamın ilk kıblesine saldırı yapılırken, AKP’nin yaptıklarını görünce “hayret, hayret!” demekten kendimizi alamıyoruz. Kardeşlerimizi bombalayan domuz sürülerine, “demir, çelik, barut” satanları durdurmamak ne demektir?! (Ki satanların pek çoğu iktidara yakınlıkla övünürken) İşte eğer bir adam seçimde AKP’ye oy vemişse bu savaş gösterdi ki o kişi israil denen teröriste oy vermiştir. Neden? Çünkü o terörist saldırırken erzağı, benim şehitler diyarı, mazlumların umudu olan! ülkemden gidiyor…

CANDAN

Erdoğan iktidarının dilinde ve yandaş medyanın manşetinde her gün Filistin vardı. Ancak Siyonist İsrail’in hemen her türlü ihtiyacı bu iktidar tarafından gemilerle ulaştırılmaktaydı!
Evet tam da bir çift standart uygulanmaktaydı sahnenin önünde öyle arkasında böyle yani şeytanlarla baş başa kaldıklarında Biz müminlerle alay ediyoruz gerçekte biz sizinle beraberiz demeye getiriyorlardı

Ali Çağıl.

Minareyi çalan kılıfını hazırlamıştı. Erbakan İktidarını yıkanlar, onun partisinden kopardıklarıyla AKP
iktidarını kuranlar tam da amaçlarına ulaşmış; Yeni Dünya Düzeninden, Bop, sonra da GOP derken Arz-ı Mevuda kadar ki hayallerine ulaşmak için son hamlenin planı içindelerdi. Hedef ülke Türkiye’yi de yutma aşamasına getirmişler ve bunu kendilerine göre meşru işgal kanunun ve yönetmeliklerle amaçlarına hizmete sokmuşlardı. Aslında herşey açıkta yapılmaktaydı. Herkes borca esir edilerek, kimilerine küçük makamlar, kimilerine gelecekte ümit pazarlayarak, kimilerine de şantajla bunu başarmışlardı. Fakat Milli Türkiye de her türlü imkansızlıklara rağmen hedefine kilitlenmiş adil bir dünyayı kurmak için stratejik sabırla beklemekteydi. Şartlar aleyhte gibi gözükse de feraset ehli kutlu sonun da ancak böyle akıl dışı olarak görülen şartlarla oluşacağını sezmekteydi.

Necati Akgül

İşbirlikçi iktidar, Siyonistlerin Gazze katliamına her türlü desteği vererek İsrail ile suç ortaklığı yapmaktaydı. İşbirlikçi iktidar bütün icraatlarıyla Siyonistlerin tarafında olduğunu göstermekteydi!
Güya Dindar ve Duyarlı sanılan YRP ve HÜDA PAR gibi sözde muhalefet ise işbirlikçi iktidarın Siyonist İsrail ile suç ortaklığı karşısında sessiz ve tepkisiz davranarak, riyakârlık ve münafık yapmaktaydı.
Riyakâr ve münafık muhalefet ise ne İşbirlikçilerin ne de Milli Görüşçülerin tarafında değillerdi, bunlar ortada kalmış hain ve gafil takımıydılar, ancak bütün yapıp ettikleri işbirlikçilerin işine yaramaktaydı.

Hem Siyonist İsrail’in suç ortağı işbirlikçi iktidarın…
Hem sözde dindar geçinip işbirlikçi iktidarı destekleyen yalaka yandaşların…
Hem de güya Dindar ve Duyarlı sanılan, ama iktidarın Siyonist İsrail ile suç ortaklığı karşısında sessiz ve tepkisiz davranarak işbirlikçilere yarayan sözde muhalefetin…
Dillerinde her gün Filistin vardı!
Ama bütün yapıp ettikleri Siyonist İsrail’den yanaydı!

Türkiye’ye sahip çıkılması gerekmektedir!
Türkiye’ye sahip çıkmak için; Siyonist Şeytanların sinsi ve şeytani senaryolarının bozulması gerekmektedir!
Siyonist ve Şeytani Senaryonun bozulması için; Türkiye’nin İşbirlikçi iktidardan bir an evvel kurtarılması gerekmektedir!

Ömer pınarlı

İsraille yapılan anlaşmaları savunup vazgeçmenin iptal etmenin mümkün olmadığını söyleyen kesimler var,bunlara sormak lazımdır!
suriye ile anlaşmaları,Mısır ile anlaşmaları ilişkileri bir anda kesilip ilşkiler sonlandırılıyorken neden israille devam etmesi gerekli onları bir açıklayın..
Evet köylerimiz ekip dikilemiyor Şuan okullarımız kapalı kimisi yıkılmaya yüz tutmuş kimi okul ise başka bir amaç için çevrilmiş durumda.
yaylalarda arazilerimiz ormana devroldu bir çok yere ağaçlandrma yapıldı.
atalarımızdan kalan yerlerimize giremez olduk.Geçen haftalarda köylümüz bir olay anlattı yalan doğru bilemiyorum,araziler milli emlağa devrolmuş ve satışa çıkartılmış almaya gelenler ise bizim yörenin bölgenin insanı olmadığını söylediler.
Bizim bölgedeki bütün kasabalar iptal edilip hepsi merkez ilçeye bağlandı,köyümüz ise merkez mahalle oldu Şuan ise köyümüzdeki ve yaylamızdaki araziler satılıyor bu araziler Tarım veya hayvanlarımızı otlatmak için kullanılıyordu.
her kasabada peynir fabrikası süt fabrikası un fabrikası gibi küçükte olsa bölge insanının azda olsa ürünlerini alıyor Aynı zamanda fabrikada çalışanlar oluyordu.şimdi hepsi ya kapalı malzemeleri hurdaya çıktı işlemiyor artık.
Şehrimiz olan Konyaya devletin vermiş olduğu yıllık ödenek 7 milyar ₺ civarında iken ülkemizin 3 günlük faiz parasına tekabül ediyor.
oysaki bu faize giden para ile bütün ilçelerimize hızlı tren hattı bile döşemek mümkün.
köylü köyde yaşayıp günü birlik şehre gidip gelme imkanı varken maalesef ülkemizin kaynakları bir kesim tarafından sömürülüyor.
Adil Düzen sisteminden başka kurtuluş reçetesi göremiyorum.

Necmiye

(Ey Siyonist ve emperyalist zalim güçler ve Allah’tan ziyade bunlardan çekinen ve güvenen gafiller! İşte bu yegâne kuvvet ve kudret sahibi olan) Rahman’a karşı (ve O’na rağmen), size yardım edeceğine (inandığınız ve süper güç sandığınız) şu sizin ordunuz (uçak gemilerinizden, balistik füzelerinizden ve tank roketlerinizden oluşan bir sürü devasa filonuz; Cenab-ı Hakkın Kudreti karşısında neymiş ve) kimmiş (ki korkup onlara sığınmaktasınız…?) Oysa gerçekte bütün kâfirler, sadece boş bir gurur ve aldanış içinde bulunmaktadırlar.
sozde müslüman devletler ve kahramanlar ,,bir avuç mücahidin dünyaya kafa tutuşuna şaşırıyor bütün gücünüzle yok etmeye çalışıyorsunuz,o koltuk ve saltanatlarınız din dışı sistemlerin esiri kölesi olmuş ,vicdanları çürümüş zavallılar ,
satilmadik tek bir kuruluşumuz kalmamisken topraklarımızı ekip bicemezken ,hala ,,ne var satıldıysa toprağı sırtına yükleyip götürecek mi diyen ,,,zavallı kandırılmış bı çareler,,
dünyanın dortbir yanında zulüm gören Gazzede masum kardeşlerin bir bir cennet yoluna koşarken ,sen müslüman nasıl hesap vereceksin, uzaya gittik diye övünen, gazzedeki kardesine sahip çıkamayan ,dindar yönetim ve destekçileri sonunuzu gözleyin, Allah nurunu tamamlayacak İsrail çıbanbaşını desip yerin dibine batiracak inşaallah .. safınız neresi ise sonunuz orası olacak…

HASAN Ç.

Erdoğan iktidarının dilinde ve yandaş medyanın manşetinde her gün Filistin vardı. Ancak Siyonist İsrail’in hemen her türlü ihtiyacı bu iktidar tarafından gemilerle ulaştırılmaktaydı!

Bütün basın siyonizm tarafından satın alındığı için(N.ERBAKAN hocamızın ifadesiyle) bu gerçekleri gündeme getirmiyorlar. İktidarı da muhalefetide siyonizmin emrinde olduğu için rahat rahat işlerini yürütüyorlar. Halkta ne yazık kı bu gerçeklerş duysa bile yapması gerekeni yapmıyor, hala bu insanlara destek vermeye devam ediyor.

Gerçekleri Milli çözüm ve Milli Görüşçü kardeşlerimiz dışında gündeme getiren yok. Saadet Partisi Milletvekilleri yapılan bu israile yapılan mecliste gündeme getiriyorlar. Hatta Tebliğ Şehidi Hasan Bitmez abimiz iktidar milletvekillerinin yüzlerine karşı onların işbirliği yaptıklarını yüzlerine vurarak son nefesini vermişti.

İŞTE O KONUŞMA
https://www.youtube.com/watch?v=RuHcAmummQo&t=3s

***
ERBAKAN HOCAMIZ “TOPRAK AYAĞIMIZIN ALTINDAN KAYIYOR” DERDİ.

BU SÖZÜ BUGUN ÇOK DAHA İYİ ANLIYORUZ.

1) https://youtube.com/clip/UgkxucEtdcFlZuhunM6DDZ10b4zp4U5-PR2c?si=LxCWeRD5sTMNjvPR

2) https://www.youtube.com/watch?v=yW1_fca6YCY

3) https://www.youtube.com/watch?v=UGjuXM9BnGE

Mustafa Yaprakcı

Makale yi okuyupta dehşete düşmemek mümkün değil. Hem üzüntümüzü kat kat artıran, hemde daha çok davamıza sarılıp gayretlerimizi en üst seviyeye çıkarmak için bizleri kamçılayan bir yazı okuduk. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün gençliğe hitabesindeki “Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zapt edilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dâhilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri, şahsi menfaatlerini müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakruzaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

  Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.”uyarıları ile Merhum Prf. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın sayısız uyarılarından bir tanesi olan “Toprak altımızdan kayıyor Toprak! Ne söylüyorum duyuyormusun? İsrail’e vilayet oluyorsun!” Uyarıları aklımıza geliyordu. Hocamızın mücadelesini daha da iyi anlamış bulunuyoruz. Şimdide aynı ruhu Milli Çözüm yani Muhterem Ahmet Akgül Hocamız temsil ediyordu. Başta halkımızın ve vicdanlı yetkililerin acilen Muhterem Ahmet Akgül’e kulak vermeleri gerekmektedir.

Harun AKGÜL

SUSTURAMAZSINIZ!

Engeller koyulsada yolumuza
Devam edeceğiz, gerçeği haykırmaya
Güçleri yetmez, bizi susturmaya
Sığınmışız Cenab-ı Mevlaya..

Karnımız tok, boş laflara
Meyletmeyiz, yalakalığa
Kapımız kapalı, şakşakçılara
Sığınmışız Cenab-ı Mevlaya..

Şeytanı sevindirme çabasına
Münaklarla gizli ortaklığa
Yanaşan tüm zavallılara
Haydi, yönelin tevbe kapısına
Sığınmışız Cenab-ı Mevlaya..

Cihat

Bunların yahudi’den aldıkları rütbeler boşuna değil tabii ki küçük lokma haline getirecekler parçalayacaklar bölecekler yumuşak lokma yapıp vazgeçilmez bir şekilde sona gitmenin hevesi ve iştahıyla İsrail’le anlaşmaları fes etmenin yerine daha kuvvetlendirmek ileriye doğru çok daha fazla ticaret amaçlamak bunların gayeleri amaçları bütün insanlığı İsrail’e teslim etmek az kaldı inşallah kul azmayınca bela gelmezmiş bunlar azdıkça azdı kaçınılmaz son onlar için bir hüsran olacak inşallah ve Allah nurunu tamamlayacak…

BEKLE GÖNÜL SABRET; VAKTİ GELECEK…

Gayene kilitlen, gayret içinde

Bekle gönül bekle, vakti gelecek…

Hayranlıkla seyret, hayret içinde

Elbette Rabbimiz, hayır dilyecek

Bekle gönül bekle, vakti gelecek…

Yorulsan da yılma, azmet sefere

Sadıklar sabırla, erer zafere

Şeytanın askeri, türlü kefere

Bâtıl yolda koşan, murdar ölecek

Bekle gönül bekle, vakti gelecek…

Takdir Hüda’nındır, sen kulluğun yap

Lütfuyla olursun, has baltaya sap

Herkesten her şeyden, ibret hisse kap

Unutma son gülen, iyi gülecek

Bekle gönül bekle, zafer gelecek…

Abdest al seherde, tenbellik kaçsın

Zikreyle gönlünde, güllerin açsın

Yalvar ki Yaradan, nurların saçsın

İlham melekleri, uykun bölecek

Bekle kardeş bekle, vuslat gelecek…

Allah şah damardan, daha yakın ha

Her halde hürmetle, edep takın ha

Rabbine suizan, etme sakın ha

Fırsat bulan şeytan, aklın çelecek

Bekle gönül bekle, vakti gelecek…

Kimi haset eder, boşver aldırma

Kimi kötü söyler, hemen saldırma

Esrar perdesini, ele kaldırma

Cahil gafil hikmet, nerden bilecek

Bekle gönül sabret, vakti gelecek…

Sebat kuşun; ilim-amel kanatın

Umut gıdan olsun, cihat san’atın

Sonunda Yâr varsa, dağlar Ferhat’ın

Belki bu hasretlik, bağrın delecek

Bekle gönül bekle, vuslat gelecek…

En hafif rüzgârda, kopup savrulun

Neye yarar boş laf, tok ses davulun

“Lime tegûlûne, mâ lâ tef’alûn”1

İmtihan eleği, çok sık elyecek

Bekle dostum bekle, zafer gelecek…

Erbakan çırağı, önderin varsa

Şefkatli manevi, pederin varsa

Hâlâ şüphelerin, kederin varsa

Yazık emeklerin, hep dökülecek

Sabret be kardeşim, vakti gelecek…

Ahmet muhabbetsiz, Muhammet olmaz

Şefkat etmeyene, merhamet olmaz

Bil himmet ehline, mahrumyet olmaz

Rahman Rahim gözün, yaşın silecek

Bekle gönül bekle, fırsat gelecek…

1- “Ey iman edenler! (Kendiniz yapmadığınız ve) Yapamayacağınız şeyi niçin (boşuna hava atmak kastiyle başkasına) söylersiniz?” (Saff Suresi: 2. Ayet)

Mücahit Dinç

“Irak’ta ölen tek bir çocuğun vebalini yedi sülaleniz alnını secdeden kaldırmasa ödeyemezsiniz.”
Necmettin Erbakan

Eline mazlum kanı bulaşan AKP İktidarının bazı icraatları;
1 mart tezkeresi meclisten geçmemesine rağmen AKP İktidarı, İncirlik üssünü ABD’ye açmış ve İncirlikten havalanan ABD uçakları 4999 sorti yapmıştı.. ”Bir insanın ölmesine sebep olmak bütün insanlığı öldürmek gibidir!” İşte AKP iktidarı Irakta ki Müslüman kadınların namusunun kirletilmesi ve bir buçuk milyon Müslümanın katledilmesine sebep olmuşlardı!

Kıbrıs Barış harekatında ülkemize destek veren ve Filistinli Mücahitleri eğiten Kaddafi’ye Siyonist Haçlı Birliği müdahale kararı almış. Sonrasında BOP Eş Başkanı ”NATO’nun ne işi var Libya’da?!” demişti. Hemen ardından İzmir Çiğli Üssünü NATO kullanımına vermiş ve Savaş gemileriyle Kaddafi’nin ölümü ve Libya’nın parçalanmasına sebep olmuştu. Libya parçalanmış, binlerce insan ölmüştü. Maalesef Libya’da akan kan hâlâ devam etmekte..

Esad ile ailecek tatile giden BOP Eş Başkanı, çok kısa bir süre sonra ”ABD’li yetkilinin ”Esad artık yürüyen bir tabuttur!” açıklamasından sonra, İktidarın Suriye politikası değişmiş ve Suriye’nin parçalanması, Müslüman kadınların namusunun kirletilmesi, Milyonlarca Müslümanın mülteci konumuna düşmesi, ülkemize Milyonlarca mültecinin yerleşmesi, sayısı belirsiz bir çok teröristin ülkemize girmesi, güvenliğimizin-geleceğimizin tehlike altına girmesi ve yanlış dış politikalar sonrasında Kahraman kolluk kuvvetlerimizin şehit düşmesine sebep olmuşlardı!

AKP Hükümeti; Kürt açılımı bahanesi ile Çözüm Sürecinde, PKK’nın güçlenmesine sebep olmuş ardından sözde özerklik ilan edep PKK’ya karşı Kahraman Kolluk Kuvvetlerimiz tarafından ”Hendek Operasyonları” yapılmıştı. Operasyonlarda 793 Kahraman Kahraman Güvenlik Görevlisi şehit düşmüştü!
Fetö ile aynı yastığa baş koyan AKP İktidarı; ülkemizde bombaların patlatılması, işlenen suikastlar, 15 temmuz darbe girişimi ve yapılan hainlikler sonrası güvenlik güçlerimizin şehit olmasına ve bir çok vatandaşımızın vefatına sebep olmuşlardı!

AKP Hükümeti; Kahramanmaraş Pazarcık merkezli meydana gelen 2 büyük depremde; EMASYA Protokolünün iptal edilmesi, imar affı çıkarılması, yanlış zemine yapılan apartmanlar, Mehmetçiğin sahaya geç gönderilmesi, AFAD’ın yetersiz kalması, deprem yönetmeliğine uymayan apartmanların yapılması, yetersiz denetleme, AKP Bakanlıklarınca İskenderun’da ”yapı yapılamaz” ibaresi olan mahallelere bizzat Cumhur Başkanı tarafından yapı yasağının kaldırılması, rant ve çıkar için yapılan haksızlık ve yanlışlar vb. bir çok ihmal, hata, yanlış sonucunda binlerce vatandaşımızın vefatına sebep olmuşlardı.

Şuanda ise AKP Hükümeti; Makalede belgelerle ispatlandığı üzere İsrail’e yardım etmekte, binlerce Müslüman kardeşimizin şehit edilmesine sebep olmaktalar!
Hem kendilerini hem de peşlerine takılan hain veya cahil halk kesimini cehenneme sürüklemekteler! Milli Çözüm ise bütün insanlığın dünya ve ahiret saadeti için çalışmaktadır! Bu yüzden insanlarımıza gerçeği gösterip, dünya ve ahirette refaha ermeleri için çalışmaktadır!

Türk Siyasetinde Dönme Yahudiler, Masonlar ve İşbirlikçi Hainler!

Daha önce Türkiye’nin refaha ulaşması için; Atatürk ve Milliyetçilik istismarında bulunanlardan kurtulması gerektiğini Milli Çözüm defalarca yazmış ve hatırlatmıştı!
AKP’nin Siyonistler tarafından kurulduğu kendi yandaş yazarları tarafından bile yazılıp çiziliyordu. BOP Eş Başkanının danışmanlarının Masonik bağlantılı olduğu, hatta Merkez Bankası Başkanı Hafize Gaye Erkan’ın CFR üyesi olup, hangi derin bağlantıları olduğu Milli Çözüm tarafından yazılmıştı!
Yeniden Refah Partisi;
Şahsi hesap ve ihtiraslarla, Milli Görüş Camiasını bölen Fatih Erbakan; ”Babam yaşasaydı Cumhur İttifakına oy verirdi!” diyerek, Erbakan Hocaya çok büyük bir iftira atmış. Seçimlerde ise Cumhur İttifakına katılmış, aldığı oy oranı ile Cumhur İttifakının kazanmasına sebep olmuş. AKP’nin günahlarına ortak olmuştu! Siyasette çocuk aklına sahip olan Fatih Erbakan’ın, danışmanlarının Masonik bağlantıları olması ise bizleri hiç şaşırtmamıştı! Erbakan Hocamızı istismar ederek, iftira atarak, Milyonların dünya ve ahiretini yakmasına sebep olmuşlardı!
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ!
MHP kökenli Türk ırkçısı olan Ümit Özdağ, Atatürk’ü de istismar etmektedir. Arap düşmanı olan Özdağ, Gazze katliamı ile ilgili açıklamaları ile İslam düşmanı olduklarını açığa vurmaktadır! Halkı AKP kucağına iten ve dolaylı yoldan AKP’ye hizmet eden bir uşaktır!

At yarışı spikerleri, bu tahribatları yapabilecek zekaya sahip değildir!

Bakara 205
(Çünkü bu tipler, Hakk davadan döneklik ederek) Sırtını çevirip gittiği ve işbaşına (iktidara) geçtiği zaman; (ülkesinde ve) yeryüzünde (barış kılıflı) bozgunculuğa girişmeye, ekini ve nesli (bozup) helak etmeye çaba gösterir. (Genleri bozulmuş İsrail tohumları ile bitki ve hayvan türlerini ve bebeklerin-gençlerin geleceğini tahribe yönelir.) Allah ise, (fitne ve fesadı) bozgunculuğu sevmemektedir. [Not: 8 Kasım 2006’da çıkarılan 5553 sayılı Hibrit Tohum Kanunu’yla, yerli tohumlarımıza yasak getirilmiş ve uzmanlara göre bu uygulamadan sonra hastalık ve ölüm oranlarında tam üç kat artış gözlenmiştir.]

BOP Projesi aslında BİP (Büyük İsrail Projesi) kapsamında iktidara taşındıkları günden itibaren, tarımın ve hayvancılığın bitirilmesi, fabrika satışları, toprak satışları, ahlaki yozlaşma, ailevi tahribat, ekonomik tahribatlar gibi bir çok ihaneti aldıkları talimatlar doğrultusunda yapan AKP hükümeti. Bu tahrip edici yasaları çıkarabilecek zekaya ve yeteneğe sahip olmadığı çok açıktır! Erbakan Hocamızın dediği gibi bunlar sadece ”at yarışı spikerleridir! ve ”Leblebici dükkanı bile emanet edilecek kapasiteye sahip değildirler!”
Yine Erbakan Hocamızın dediği gibi ”elbet bu kapıya geleceksiniz! ben istiyorum ki, kafanız gözünüz kırılmadan gelin!”

İnşAllah hesap, ahirete kalmayacak! Erbakan Hocanın sadıkları ve Milli TSK eliyle Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Adil Bir Dünya kurulacaktır!

Elif Çağıl

Zalim zalimlikte sınır tanımazken Müslümanım ,Türk’üm diyenlerin bu zulumlere destek çıkması ,ön ayak olması içler acısı bir durumdur…Bu önemli bilgileri okudukca kahrolduk…Türk firması diye güvendiğimiz firmalar meğer İ*rail in en temel ihtiyaçlarını karşılıyorlarmış..Yazıklar olsun yöneticilere ve para için tüm degerlerini satanlara…İmtihan dünyası derken tam da bu kastediliyor…Cennet ucuz degil Cehennem de lüzumsuz değil derken bu kasrediliyordu…

Müslüman olmak Müslümanca yaşamayı gerektirir…İnsanca yaşamayı !

Allah CC elbet hem bu dünyada hem Ahirette yaptıklarınızın bedelini ödetecek…Bizler de dualarla o günleri beklemekteyiz…

Ufuk EFE

Ufuk EFE

YORUMLAR

Son Yorumlar
14
0
Yorumunuzu okumaktan memnuniyet duyarızx