YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL MENÜ

DERGİLER

Ay Seçiniz
category
669105728bd9a
0
0
6401,171,6356,117,28,27,170,98,3,144,26,4,145,113,17,6330,1,110,12
Loading....

TOPLAM ZİYARETÇİLERİMİZ

Our Visitor

2 0 7 8 2 9
Bugün : 16600
Dün : 32513
Bu ay : 293386
Geçen ay : 783727
Toplam : 25351061
IP'niz : 35.172.230.21

SON YORUMLAR

Son Yorumlar

YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL YAZILAR

YENİ ÇIKAN KİTAPLARIMIZ

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

Meral Akşener Olayında;
MİLLİ ÇÖZÜM VE AHMET AKGÜL FARKI

Meral Akşener Olayında; Milli Çözüm Ve Ahmet Akgül Farkı.
5 14 votes
Değerlendirmeniz

Makale Paylaşım Sayısı: 

Picture of Osman ERAYDIN

Osman ERAYDIN

Yorumu Takip Et
Bildir
guest
18 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Samet Çağıl

Kutlu Kaynak ve Yorumlar!
Milli Çözüm ne kutlu bir fırsat ve kaynak ki; tüm olayları ve şahısları doğru tanıma ve yorumlama şansını bize sunmaktadır.
İlgili ve yetkili herkese teşekkür ediyorum.
Maalesef biz okuyup bir yorum yazmaktan bile aciz durumdayız…

Hüseyin Selman İsen

HİDAYET – FERASET ve DİRAYET

21. yüzyıldaki emellerine ulaşmak için “Siyonizmin ana vazifesi akp iktidarını ayakta tutmaktır” mealinde bir sözü bulunmataydı rahmetli Erbakan Hocamızın. Bu minvalde, zayıflamış akp yi Akşener in iyi partisiyle de destekleye çalışan siyonizm tüm adımlarını yıllar öncesinden, Hidayet ve Ferasetle sezip Dirayet le dile getiren Milli Çözüm Dergisi ve Üstad Ahmet Akgül Hocamızın farkına bir kez daha şahit oluyoruz…

Son düzenleme 25 gün önce Hüseyin Selman İsen tarafından
Mücahit Dinç

Siyonist uşakları bütün tuşlara basıyor!

Anayasa değişikliği BOP Projesinin son aşamasıdır. İktidar sıkıştı ve başına gelecekleri biliyor. En yandaş yazarları bile Anayasa Mahkemesinin, yönetime el koyacağını yazmaya başladı bile..
Tek merkezden yönetilen iktidar ve muhalefet Anayasa değişikliği söz konusu olunca; AKP’sinden, CHP’sine.. DEM’inden, İYİ’sine yularlarını elinde bulunduran Siyonistlere itaatlerini tazeliyorlar.
Ülkemizi eyaletlere bölmek ve Büyük İsrail’e zemin hazırlamak hayaldi.. Artık hayalden bile uzak!
Gözlerinize perde indiği için göremiyorsunuz ancak, İsrail’in küçüğü bile yıkılmak üzere..
Ne Mü’minler tarafından seviliyorsunuz ne de Siyonistler tarafından sahip çıkılacaksınız unutmayın!
Paçanızı kurtarmanın tek yolu ihanetinizi itiraf etmek ve Türkiye Cumhuriyeti Devletine itaat edip Yüce Türk Milletinden özür dilemektir.
Aksi halde iyi bilmelisiniz ki;
İmamoğlu, Hahamoğlu
Davutoğlu, Davultozu
Uzun, Kısa
Soylu, Soysuz
Temel, temelsiz
Ak’sız, kara
Özgür, tutsak
Can, cansız..
Vb. Ne kadar uşağı varsa bu korkakların.. Bütün planları boşa çıkacak, attığınız her adım ayağınıza dolanacak!
Kendi bünyenizde ki insanlar “Ahmet Hoca yine haklı çıktı.” diyorlar ya!
Ahmet Hocamız yine haklı çıkacak!
Sizin sonunuz hakkında söyledikleri de çıkacak!
Son viraj, bu kapıya geleceksiniz başka çaresi yok..
Zafer inananlarındır ve zafer yakındır!

Abdussamet

Abdulhamid ve Hamas karşıtı söylemleri, yerel seçimleri Abd İsrail işbirlikçisi Akp hükümetine kazandırma çıkışları, muhalefeti gayri milli çıkışlarla manipüle etmesi gibi Meral Akşener’in İsrail ve dış güçlerle irtibatı ve operasyonları Milli Çözüm okurları için şaşırılacak bir konu değildi. Yazıyı okuyunca 28 Şubat döneminde olduğu gibi daha nice operasyonlarda gayri milli ilişkiler içinde olduğunu daha iyi anlıyoruz.

Ne mutlu ki bu gibi piyonların hezeyanlarını, gizli niyet ve gayretlerini seneler öncesinden vatan sevgisiyle yanıp tutuşan, gayret ehli milletimizin bilgisine ve dikkatlerine sunan Milli Çözüm Dergisi var.

Hasan Hüseyin Doğan

Meral Akşener olayı gibi aynen öyle de.

Bugün medyada yer alan bir habere göre;

Ankara kulisleri Abdullah Gül iddiasıyla hareketlendi. DEVA, Saadet ve Gelecek partilerinin tek çatı altında birleşmesi konuşulurken yeni partinin liderliğini Abdullah Gül’ün üstleneceği konuşuluyor. Dahası, Abdullah Gül’ün yeni parti hazırlığını Cumhurbaşkanı Erdoğan’a telefonda söylediği iddia edildi.”

Millî Çözüm feraseti ile daha önceden bizler bu bilgilere sahip idik.

Umarız, Saadet partisi yönetimi böyle bir hatanın içine balıklama atlamaz.

Amasya Genelgesinin “Milletin istiklalini, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.” maddesine bir atıf olarak;

1000 yılı aşkın bir süredir bu milleti ayakta tutan her daim haklının yanında olup, Haktan taraf olan Milli Görüş olacaktır.

SELAM ve dua ile.

İbrahm

Günümüzün Hak Cephesi Olan , Hak’tan Caymamıza Mani Olup Batıl’a Karşı Durmayı ve Hakkı Haykırmamızı ve Dilsiz Şeytan Olmamızı Engelleyen , Aziz Erbakan Hocamızın En Sadık Talebesi – Takipçisi ve Tatbik Edeni Olan, Kötülüğün Merkezi Siyonizmi Yıkmayı Kafasına Koyan ve İnşaallah Başarıya Ulaşacak Olan Bilge ve Yiğit Şahsiyet MİLLİ ÇÖZÜM’ÜN ŞAHSİ MANEVİSİ ÜSTAD AHMET AKGÜL HOCAMIZA SELAM OLSUN!.. MUHTEREM HOCAM SİZE MİNNETTARIZ.

H.Ç.

Ben bu yorumu yazarken baktım, bu gün ziyaret eden 16553 ziyaretçi vardı Milli Çözüm Dergisi sitesine. Herkesler bilir Üstad Ahmet AKGÜL hocanın hikmetini, kıymetini, ferasetini. Takip etmeyen pişman olur. Pişman olmak istemeyenin gözü kulağı burada olur. Rabbim, Hocamızdan Razı Olsun, Sağlık afiyet versin. Rabbim bizleri Hocamıza sıkı sağlam yol arkadaşları olabilenlerden eylesin. Amin.

Son düzenleme 28 gün önce H.Ç. tarafından
Neslihan Bayraktar

Ayurveda Çin tıbbında ve İbn-i Sina tıbbında “nabızdan teşhis” vardır. Nabızdan teşhiste, kişinin geçmişte geçirdiği, şu anda mevcut bulunan hastalıkları yanında, gelecekte de yatkın olduğu hastalıklar teşhis edilebilmektedir.

Ahmet Akgül Üstadımızın; her türlü kişi, iş, oluş, durum ve olaylara Kur’an ve Sünnet kaynaklı bakış açısı; tıpkı nabızdan teşhisi gibi, geçmişi, bugünü ve geleceği yorumlarken tam isabetli olmaktadır. Yetmez; dosdoğru teşhisle kalmayıp ÇÖZÜM’ü (tedaviyi) de yazmaktadır.

Bu Allah vergisi kabiliyet ve karakter; Üstadımızın farkı ve faziletidir.

Allah, kendisine sağlıklı, uzun ve huzurlu ömürler versin. Bizleri de; Onun bu nurlu ışığından ve rehberliğinden mahrum etmesin. Âmin.

Necmettin

Satılık ve kiralık,kafalarda bil
Omurga hiç oluşmaz,bilemedin mi
Ey şerri destekleyen,zavallı safdil
Milli Çözüm uyardı işitmedin mi?!..

Harun AKGÜL

YETER ARTIK!

Ülkemde siyaset saygınlığını
Kaybetti canlar, vicdan ayarını
Kaçırırlar, Adaletin kantarını
Düşünüyor halâ, kendi rahatını

Terk ettiği gün, altılı masayı
Kendisine biçilen, rolü oynamıştı
İşin özünde, Cumhura çalışmıştı
Şimdi meyveleri toplama zamanıydı

Ne konuştular, neyi anlaştılar
Hepsinin kokusu, yakında çıkar
Tarih bunları, bir bir yazar
Sona doğru, kuyularını kazdılar

Yeter artık, Ülkem ne hale geldi
Almıyorsunuz, gerekli dersi
Bırakın, küfürde inat etmeyi
Düşünün, son fırsat, tövbeyi

Osman Nuri ÇELİK

Milli Çözüm ve Şahsi Manevisi Üstad Ahmet Akgül Hocamız , şahıslar konusunda da ne söylediyse be yazdıysa hepsi doğru çıkmıştır. Örneğin Korkut Özalları , Haydar Başları , Durmuş Durduyanları , Numanları , Şevki Yılmaz hokkabazını, Cübbeli denenleri , Fetullah Güleni Arınçları , Gül’ü , Akşeneri, Özgür Özeli, tüm din istismarcılarını ve devrim simsarlarını din inkarcılarını …vb.leriyle ilgili her yazdıkları çıkmıştır.

Milli Çözüm’ün sloganı olan; OLAYLARI DOĞRU OKUMA VE SORUMLULUKLARIMIZI KUŞANMA konusunda bizleri uyandıran ve gayrete getiren iyinin doğrunun güzelin faydalın ve adil olanın hakim olması uğrunda ülkemiz insanlığını böylesi güzelliğe dönüştürmeyi başaran bir FİKRİ MÜCADELE yapmakta ve başarılı olmaktadır…

Saygıdeğer yazarı tebrik ediyor bu şuur onur ve huzura katkı sağladığı için şükranlarımı arzediyorum.

Veysel

Kendi itirafıyla, talebesi olduğunu söylediği paşa hazretlerinin mahiyeti, 28 şubat döneminde çevirdiği oyunlar ve son cumhurbaşkanlığı seçiminde yaptığı manipülasyonlarla güya milleti kandırmaya çalışan bir figürü yine Milli Çözüm ve Üstad Ahmet Akgül deşifre etmiştir. Bu zat hakkında en yakınları bile para meselelerini aleni bir şekilde ifade ederken, Milli Çözüm’ü okuyanlar, son gelişmelere hiç şaşıracak değildir.

Necati Akgül

Milli Çözüm ve Ahmet Akgül; Aynı Siyonist senaryoda farklı rol üstlenen işbirlikçi figüranların toplumdan özenle gizlenen gerçek ayarlarını ve kirli amaçlarını ortaya koymuş, “Siyasette, aynı hataları tekrarlayanların aynı vartalara yuvarlanması kaçınılmazdır” diye uyarmış, haklı çıkmıştır!
Temel Karamollaoğlu’nun, Abdullah Gül gibi, Milli Görüş’e hıyanet edip parçalayan ve Yahudi Lobilerince alkışlanıp öne çıkarılan bir ismi her fırsatta gündeme taşıması, kimlerin adamı olduğunun ispatıdır diye yazmış, haklı çıkmıştır!
Meral Akşener’in, İsrail’in ve Siyonist Lobilerin çok özel adamı gibi davrandığını… Özellikle kurmayları aracılığıyla Mansur Yavaş’ı öne çıkarıp, Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığını sabote etmeye uğraşarak, bilinçli ve stratejik bir tavırla, Erdoğan’ın kazanmasına dolaylı destek sağladığını yazmış, haklı çıkmıştır!
İktidar ve muhalefet rolü oynayan Siyonist işbirlikçilerinin birbirleriyle görüşmesinde “hangi sorunların ele alındığından ziyade, hangi konuların üzerinin kapatılması veya çarpıtılıp ortak ağızla topluma yansıtılması hususunda anlaşma sağlandığı?” sorularının yanıtı, işbirlikçilerin gerçek niyetlerini ortaya çıkarır diye uyarmakta, tabi yine haklı çıkmaktadır.
PKK’nın siyasi taşeronu HDP’nin, Anayasa ve kanunlarımıza göre elli kere kapanmayı hak ettiği halde, bu yönde hiçbir ciddi adım atmayıp güya HDP’ye şiddetle karşıymış rolü oynayan Erdoğan Akşener’in, HDP ve PKK’nın asıl patronları olan ABD, AB ve özellikle İsrail’e yaranmak için çırpınmalarının ve bazı muhaliflerini HDP’ye yanaşmakla suçlayıp durmaları bunların ayarını ve damarını ortaya koymaktadır! 

Son düzenleme 29 gün önce Necati Akgül tarafından
Mus'ab Eryıldız

Bugün Meral Akşener’in AKP’ye nasıl çalıştığını anlamak/konuşmak her kişi için çok kolay bir iştir.
Fakat yıllar öncesinden hıyanetleri yaşamadan sezmek, yazmak, yetkili mercileri uyarmak ise ancak eşsiz bir feraset sahibi Üstad Ahmet Akgül Hocamızın yapacağı, ustalık isteyen bir iştir.
İşte bu makale de bu gerçeğin noter tasdikli belgesi niteliğindedir.

Bir kez daha anlaşılıyor ki Üstad Ahmet Akgül Hocamız; Ülkemizde, Siyonizm/Yahudi’nin hain girişimlerini en iyi deşifre eden tek kişi. Dalga kıran gibi tahribatın şiddetini önceden kırıp/engelleyen er kişi. Her türlü BATIL’ın ve işbirlikçi kiralık balonların, beynini ve şeytani düşünce sistemini patlatan HAKKIN GÜRZÜ’dür!…

N. Gündüz

Oysa bugün genellikle siyasi ve bürokratik kadroların bir kısmı siyasi iktidarı, ülkeyi yönetmenin aracı olmaktan ziyade, ganimet gibi algılamakta, devleti ise bu paylaşımın aracı olarak görmekte, kullanmakta ve ona göre yaklaşmaktadır.
Son zamanlarda ortaya çıkan mafya, siyaset, devlet (bürokrasi), medya ilişkileri bunun en bariz delili olarak ortaya saçılmış bulunmaktadır. 
Ne yazık ki bu anlayış, siyasi parti yandaşlarına ve oradan da giderek topluma yayılmakta ve çürümeye yol açmaktadır.
Halk arasında sıkça kullanılan “Bal tutan parmağını yalar”, “Devletin malı deniz yemeyen domuz” gibi sözler bu durumu olağan gösteren, hatta teşvik eden, kışkırtan bir anlayışın sonucu olarak ortaya çıkmış ve yaygınlaşmıştır.
Hatta bu nevi ilişkilerle zenginleşen, güç ve iktidar sahibi olanlar yerilip dışlanmak yerine, birer rol modeli olarak özenilen aktörlere dönüşmektedirler.
Bu da sadece mevcut siyaseti ve ondan nemalanan toplumu yozlaştırmakla kalmamakta gelecek kuşakları da tehdit ederek toplumun geleceğini de rehin almaktadır. Bu Siyonist sistemin kölesi olan siyasiler den ne beklenirki.
Kişinin nerede olduğu değil -ne aradığı önemli bir.
Güçlünün kuralları belirlediği bir serbest piyasa anlayışı, üretmeden köşeyi dönme tutkusuna dönüşmüş, kolay yoldan para kazanmak bütün değerlerin üzerine çıkmaya başlamış, nasıl para kazanıldığı değil ne kadar para kazanıldığı sorgulanır olmuştur.
Toplumsal yozlaşmayı beraberinde getiren siyasal kirlilik nasıl oluşuyor da bir türlü önlenemiyor ve bütün toplumu hegemonyası altına alabiliyor?
Üstelik bu “kirliliği” oluşturanlar geniş kitleler tarafından eleştirilmesi gerekirken bugün adeta özenilen bir model/örnek haline nasıl geliyorlar?
Bu ilişkiler ağı içindeki siyasal kirliliğin toplumsal ve siyasal sonuçları nelerdir ve bu kısır döngüden nasıl çıkılabilir?
   Bu bağlamda dünyada Milli Çözüm haricinde plan ve projesi olan bir ekip yoktur.
  Bu gösteriyor ki  Adil Düzene bütün insanlığın ihtiyacını var. Ve acilen de inşallah gerçekleşecek.

Süleyman

2004 yılında yayın hayatına başlayan Milli Çözüm dergisi ve Ahmet Akgül Hocamız öncesi ve sonrasında hiç bir tesbit ve analizinde yanılmamıştı.Meral hanım hakkında ki bütün dedikleri seneler sonra nasıl çıktı ise daha çıkmamış olan tespitlerininde aynısı ile çıkacağından zerre şüphemiz yoktu. “Müminin ferasetinden sakının. Çünkü o Allah’ın nuruyla bakar.” hadisi bizlere bu tesbit ve analizlerin gerçek kaynağınıda göstermekte idi.

candan

Meral akşener’in gizli kapaklı şaibeli işlerini ortaya çıkaran milli çözüm dergisine teşekkürlerimizi arz ederiz minnettarız

Mehmet Sıtmapınar

Sadece Akşener’in değil, Cumhuriyet tarihinin bütün karanlık siyasal aktörlerinin, hangi merkezler tarafından boyunlarına yahudi yuları geçirildiğini bütün ayrıntılarıyla bilen öngören bir feraset örneğidir Milli Çözüm..
Doğrudan Hamas karşıtı dolaylı olarak ise Yahudi yandaşı olan Akşenerin siyasi alandaki karanlık davranışlarını bir kez daha anlamış olduk.!

ÖZEL YAZILAR

YORUMLAR

Son Yorumlar
18
0
Yorumunuzu okumaktan memnuniyet duyarızx
Paylaş...