YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL MENÜ

DERGİLER

Ay Seçiniz
category
661b02d3ba6bf
0
0
6401,171,6356,117,28,27,170,98,3,144,26,4,145,113,17,6330,1,110,12
Loading....

TOPLAM ZİYARETÇİLERİMİZ

Our Visitor

2 0 7 6 1 9
Bugün : 1480
Dün : 26764
Bu ay : 300066
Geçen ay : 453014
Toplam : 23079030
IP'niz : 3.238.235.248

SON YORUMLAR

Son Yorumlar

YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL YAZILAR

YENİ ÇIKAN KİTAPLARIMIZ

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

ÜLKENİN ÇİVİSİ ÇIKMIŞTI!..

Ülkenin Çivisi Çıkmıştı
5 1 vote
Değerlendirmeniz

Makale Paylaşım Sayısı: 

Yorumu Takip Et
Bildir
guest
15 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa yaprakcı

Siyasette, Aynı Hataları Tekrarlayanların

AYNI VARTALARA YUVARLANMASI KAÇINILMAZDIR

alıntı.

Cengiz

MİLLİ ÇÖZÜM=

BİRAN EVVEL ÜLKEMİZİ İNSANIMIZI TAM KORUYAN; BİLİM, AKIL, TARİHİ BİRİKİM, EVRENSEL HUKUK, İLAHİ DİN ESASLI -ÇELİŞKİSİZ HAKKANİYETLİ- BİR ANAYASA HAZIRLAMAKTIR.

MİLLİ ÇÖZÜM=

ÜRETİME DAYALI SAĞLAM DEĞERLİ PARA, MAKRODAN MİKROYA BİLİMSEL ESASLARA DAYALI FAİZSİZ SÖMÜRÜSÜZ RANTİYEYE YANDAŞA ÇETELERE İLTİMASSIZ HERKESE REFAH SAADET HUZUR BEREKET GETİRECEK ADİL EKONOMİK SİSTEM VE HER ALANDA ADİL BİR DÜZENE GEÇMEKTİR!.

MİLLİ ÇÖZÜM =

DIŞ GÜÇLERİN ÜLKEMİZİ KAOTİK DURUMA SOKMAK İÇİN -PERDE ARKASINDA- MASONİK MAHFİLLER VD İÇ DIŞ AJANLAR ELİYLE OLUŞTURDUKLARI KONJOKTÜRLERLE HEDEFLEDİKLEDİKLERİ (Kİ BUNA İKTİDAR VE MUHALEFET BİLEREK BİLMEYEREK HİZMET ETMEKTEDİR) AYRIŞMA ÇATIŞMA ORTAMINA VE ADIM ADIM AYAĞIMIZDAN TOPRAĞIN KAYMASINA -Kİ BEKA PROBLEMİDİR- KARŞI; MİLLİ BİRLİK VE BÜTÜNLÜĞÜMÜZÜ KORUYACAK “GÜÇLÜ DEVLET DİNAMİĞİ” İLE SORUNLARIN RİSKLERİN “TEREYAĞINDAN KIL ÇEKERCESİNE” ÜSTESİNDEN GELMEKTİR. 

MİLLİ ÇÖZÜM =

SİYONİST VE EMPERYALİSTLER VE TÜM ZALİMLERİN BAŞTA MÜSLÜMANLAR OLMAK ÜZERE MAZLUMLARA -GENEL OLARAK İNSANLIĞA- UYGULADIKLARI İŞKENCE KATLİAM SÖMÜRÜ MADDİ MANEVİ ZULÜMLERİ ÖNLEYİCİ VE BARIŞ VE ADALETE DAYALI YENİ BİR DÜNYA İNŞA EDECEK FİKİR VİZYON PROJELERE

 – RAHMETLİ BAŞBAKAN PROF.DR. NECMETTİN ERBAKAN’IN İZİNDE- SAHİPLİK YAPMAKTIR. 

MİLLİ ÇÖZÜM =

 MÜJDELİ YENİ BİR DÖNEME YÖNELMEKTİR.

Elif Çağıl

Cumhurbaskanı nın ,Anayasa Maskemesi nin özgür ve bağımsız olması gerekirken malisef Cumhurbaşkanı kirli eller tarafından yönetildigi gibi bu çarpik ve adaletsiz düzene karşı çıkan Savcı ,Avukat ,Hakim kim varsa susturuluyor yada görevden atılıyordu…Böyle olunca adaletten , saygınlıktan bahsedilemedigi gibi yolsuzluk normal karşılanır olmuştu…

Yazık ülkemiz için gece gündüz çalışması gereken insanlar koltuk ,makam,mevki derdine düşmüşlerdir…

Allah CC sonumuzu hayreylesin…Toplum ve Dünya çapında herseybıçak sırtı oldu malisef….

Necati Akgül

Ülkenin çivisi çıkmıştı…
İktidar ortakları ile Anayasa Mahkemesi birbirlerine savaş açmış, iktidar mensupları kendilerini hukukun üstünde görmeye başlamıştı.
Yargıtay ile AYM birbirine sataşmış, alınan kararları geçersiz sayılmıştı…
Yargının bağımsızlığı ve tarafsızlığı ortadan kaldırılmış, yürütmenin eylem ve işlemleri fiilen yargı denetimi dışında tutulmaya başlamıştı…
Yasalar karşısında eşitlik bozulmuş, yargıya yönelik güven ve inanç sarsılmıştı…
Suçluluk duygusuyla yargılanma korkusu yaşayan iktidar mensupları idarenin her türlü eylem ve işlemine karşı yargı yolunu kapatma peşinde koşmaktaydı.
Daha önce “Tayyip Erdoğan’ı Yüce Divan korkusu sarmaya başladı. İktidara geldiğimizde yaptıklarının hesabını Yüce Divan’da soracağız” diyen Devlet Bahçeli, iktidar ortağı olunca “Anayasa Mahkemesi adalet ve hukuk ilkelerine savaş açmıştır!”, “Anayasa Mahkemesi Artık Milli Güvenlik Sorunudur!” demeye başlamıştı. Bahçeli’nin bu telaş ve tedirginliğinin altında acaba ne yatmaktaydı?
Milli birlik ve dirliğin, ülkenin güvenlik ve geleceğinin ciddi tehditler altına girdiği ve acil tedbirler gerektirdiği olağanüstü durumlarda AYM Yüce Divan sorumluluğuyla, Meclis üye tam sayısının üçte iki gizli oyuna bile gerek duymadan, doğrudan müdahale etme yetkisine ve görevine sahip konumdaydı!
Bu gemi batmadan sahip çıkılmalıydı!
Ve acil müdahale kaçınılmazdı!..

Mus'ab Eryıldız

Adalet tecelli ettiğinde; Hırsızlar, arsızlar, işbirlikçiler, İsrail hatırına geleceğimizi karartanlar nereye kaçabilecek? Çaldıkları mallar, gasp ettikleri makamlar, zengin ettikleri yandaşlar, perde arkasındaki patronları onları kurtarabilecek mi?
Tarih boyu, gün gelmiş adalet mutlaka tecelli etmiştir!..
Bu “adil günü” düşünmeden hareket edenler, hesap verip azledilecek. İşin gerçek sahibine (Aziz Erbakan Hocamızın gerçek takipçisi, siyaset ve stratejisine hakim Üstad Ahmet Akgül Hocamıza) “Adil Düzen” kurma imkanı doğacak. İnşallah, insanlık huzura, saadete erecek.

Necmiye

Allah’tan, Kitap’tan dem vuran adamın ne dediğine değil ne yediğine bak; çünkü dediği iddia, yediği ispattır.”
Karun ooldun., çocukların ülkedeki simit tablalarından bile haraç alıyor, karın İpek kumaşlara, paha biçilmez mücevherlere, büründü, hala doymuyor. şakşakçıların ceylan derisi koltuklarda basen büyütüyor. Bu kadarı da olmaz ki! ” diyen kim varsa işinden, aşından ettin, zindanlara attın, ailelerini açlığa mahkum bıraktın, hala hırsın dinmiyor. Gencecik üniversite mezunları işsizlikten intihar ediyor. Umutsuz ve huzursuz memurlar, açlık sınırında yaşıyor. Emekliler pazarlardan sebze artığı topluyor.
Şehit katilleri mecliste suratımıza çemkiriyor. Sen hala üstündeki pahalı elbiselerin, özel yapım somaltın kol saatin, İpek kravatınla karşımıza geçip kusuyorsun da kusuyorsun.
kime bu kinin? nereye doğru gittiğini bir gün olsun düşündün mü? Olmayan vicdanınla bir gün olsun kendine, acaba biraz ileri mi gidiyorum” diye sordun mu? itikadın da yalan biliyoruz.
Ama bir gün olsun ya Hesap Günü varsa? diye endişelendiğin oldu mu?
Evet var.
hesap günü var?
ve sanki bu saldırganlığın, bu doymazlığın, tamah etmez azmisligin, o hesap gününü biraz daha yaklaştırıyor…..
 Evet, ülkenin çivisi çıkmıştı ve acil müdahale kaçınılmazdı!..

Mücahit Dinç

2200 Yıllık Devlet Aklı, çook yakında Siyonist uşaklarına devletin gücünü gösterecek inşallah!
Bu topraklarda yetişen kahramanlar; İsrail’in belini kıran ve çaresiz bırakan Hamas’ı kurmuş, doğu ile batıyı birleştirmiş, Bosna’yı kurtarmış, bütün dünya’ya kafa tutarak Kıbrıs’ı almış… Siyonistler yıkılırken, uşaklarını bertaraf etmek tereyağından kıl çeker gibi kolay olacaktır Allah’ın izniyle!
Zafer inananlarındır ve zafer yakındır!

Necmettin

Ne hukuk adalet,bırakmadınız
Ülkem rantiye ye,soydurur kansız
Ahlak maneviyat,kökten söktünüz
Kahbe israile,mal satar arsız!..

Zannediyor bu kervan böyle gidecek
Yaptığı yanına, hep kâr gelecek
Sığındığı siyon,şefkat edecek
Miadı doldu ya,bilmez akılsız!..

ishak

HZ Nuh için olmadık ifadeler kullanıp yaptıgı gemiye pisleyenler sonra ALLAH cc tarafından başlarına gelen hastalıga çareyide o pisliklerde bulmuşlardı.
düşünmek lazım fetö ve akp iktidarı da bazı şeyleri paylaşamayınca birbirlerine girmiş ve sonuç ortada şimdide yine kendi içlerinde bir takım makam ve menfaat çıkarları için farklı senaryolar ortaya çıktı. ama şunu unutmamak lazım sabaha en yakın olan zaman en karanlık olan zamandır ve Allahın izni ile Aziz Erbakan Hocamın temelini attıgı Adil Düzenin kurulması yaklaşmış ve yer yüzünde bütün şer-şerli şebekenin sonunun gelmekte oldugunu görmekteyiz.
İşte bundan dolayıdır ki Aziz hocamızın “Aslında bütün mesele şerefli bir ölüm içindir” sözünü hatırlatmakta

Galip

Yazınızı okudum ve faydalandım. Sizden şu soruyu cevaplamanızı bekliyorum. Şimdi Akp Türkiyeyi her yönden parçalama noktasına getirdi. Peki bu süreçten sonra Türkiyeyi ne beklemekte. Akp bitince Yrp devreye sokulacak gibi görünüyor. Bu durumda ne yapılacak. Saadet partisi maalesef bu seçimde büyük oy düşüklüğü yaşayacak. Ozaman insanlara umut olacak yeni bir oluşum çıkması gerekmezmi. Ne bekleniyor artık. Filistin enkaz olsun, bebekler çocuklar açlıktan bombalar altında son nefesini versin, geleceğimiz tükensin, ümmet parçalansın ondan sonramı birileri elini taşın altına koyacak. Türkiye bu saatten sonra liderlik rolüne bu şekilde bürünemez.

HASAN Ç.

Daha önce “Tayyip Erdoğan’ı Yüce Divan korkusu sarmaya başladı. İktidara geldiğimizde yaptıklarının hesabını Yüce Divan’da soracağız” diyen Devlet Bahçeli, iktidar ortağı olunca “Anayasa Mahkemesi adalet ve hukuk ilkelerine savaş açmıştır!”, “Anayasa Mahkemesi Artık Milli Güvenlik Sorunudur!” demeye başlamıştı. Bahçeli’nin bu telaş ve tedirginliğinin altında acaba ne yatmaktaydı?

(Necati Akgül ağabeyin yorumundan alıntı)

Yoksulluk ve anarşiden, bizi huzura erdir
Hain yöneticilerden; kurtarıp da sevindir
Elimizi boş çevirme, kuvvet kudret Senindir
Ümitsizlik batağında; çırpınıp da yüzdürme!..

Yepyeni bir medeniyet, merkezi kıl ülkemi
Hep gelişip güçlenelim, terk etmeden ilkemi
AB’yi kurtuluş gören; bilinçsiz mi, bilge mi?
Hain cahiller yüzünden, milletimi üzdürme!..

https://www.millicozum.com/mc/ozel-yazilar/yalvaris-siir/

Necm 57
O yaklaşmakta olan, (Mehdiyet, kıyamet ve ahiret giderek) yaklaşmaktadır.

https://www.mealikerim.com/53/necm/57

Necm 58
Onu (müjdelenen ve beklenen büyük değişim ve dönüşümü) Allah’ın dışında ortaya çıkaracak (ve zorlukları aşıp kutlu fetihler açacak) başkası yoktur! (Ondan bağımsız hiçbir güç bulunmamaktadır.)

https://www.mealikerim.com/53/necm/58

Necm 59
Şimdi siz, bu sözden mi şaşkınlığa düşüyor (bu Kur’ani haberlere mi hayret ediyor)sunuz?

https://www.mealikerim.com/53/necm/59

Mus'ab Eryıldız

Galip Beyin Dikkatine!..
Öncelikle bahsettiğiniz gibi tarihin görmediği bir katliam yaşanmakta yeryüzünde ve her yönden ülkemizin kuşatılmışlığı ile karşı karşıyayız.
Böyle bir durumda “ben sorumluluklarımı nasıl kuşanırım, tarihi çalışmalarınıza nasıl katıla bilirim” demeli ve şuurlu bir Müslüman olarak sorumluklarımızı kuşanmamız daha doğru olacaktır.
Yangın varken eli kolu bağlı oturamayız.
Hele zalime ve işbirlikçilerine karşı en şanlı mücadeleyi yürüten ve bu uğurda gecesini gündüzüne katanları (Milli Çözüm’ü) canla başla desteklemek değil de köstek olmaya çalışmak zalimi sevindirmek, yangına benzin dökmek olacaktır. 

Kaldı ki, hangi konumda ve durumda olursak olalım; Milli Çözüm’ü daha dikkatli okuduğumuzda nasıl düşünmemiz ve neler yapmamız gerektiğini mutlaka idrak etmiş olacağız.  
 
“(Cenab-ı Hakk şunun için zahmet ve hizmet günlerini uzatıyor ve zaferi geciktiriyor;) Onlarla (inkârcılarla ve muzır münafıklarla) mücadele edin ve çarpışın ki, Allah sizin ellerinizle onların cezasını versin, onları rezil ve perişan etsin ve yardımıyla sizi onlara karşı üstün ve galip getirsin de (böylece iman ve cihad ehli olan) mü’min bir kesimin göğüslerine-gönüllerine (huzur ve) şifa eriştirsin.” Tevbe 14

Veysel

Bazı sorular…
1. Ülkenin 21 yıldır iktidarında kim vardı?
2. İktidarları boyunca tüm bürokrasi kadrosunu kim şekillendirmişti?
3. İhale kanununu bile onlarca değiştiren, AB talimatlarına göre tüm yasalara binlerce yama yapan kimdi?
4. Daha önce Danıştay’ı hainlikle!! suçlayacak kadar Devletin ana kurumlarına yıkıcı tavır sergileyen kimdi?
5. Orduya fetö ile işbirliği yaparak kumpaslar kuran, kozmik odanın kapısını açtıran, binlerce devlet personelinin ifşa olma ve öldürülmesine sebep olan kimdi?
6. Seçim döneminde; seçimi kaybetme ihtimali olduğunda, YSK üyelerine her bölgede ağza alınmayacak sözler edenler kimlerdi?
7. Nihayet, binbir övgü ile atadıkları AYM Başkanı ve üyeleri, yine kendi çıkardıkları “bireysel başvuru hakkı” kapsamında kararlar verince, dört koldan kuşatan ve büyük bir yargı krizinin doğmasına sebep olanlar kimdi?

Bu soruların cevapları, Aziz vatanımıza kast edenlerin, yaşam sigortamız Devletimizi yıpratmak isteyenlerin eşgalini vereceği aşikardır.

Saffet

ÜLKENİN ÇİVİSİ ÇIKMIŞTI BİRKERE
AKP icraatlarını kısaca özetlersek 3Y formülü (yolsuzluk, yoksulluk ve yasaklar)
Sınavsız memur olan bakan ve milletvekili yakınları, Adalet bakan yardımcısı yakınlarına torpil yaparken yakalanınca komisyon değerlendiriyo savunması,-yakın zamanda atanan hakim, savcıların %90 ının akp teşkilatlarına üye olmaları,yalakalıkta sınır tanımayıp akp li belediyelerin C.B. nin heykelini yapmış olmaları.Eğitim sisteminde yine değişiklik yapılacakmış ,cemaatle mücadele altında ortak ihanet girişimleri, İçişleri bakanlığına bağlı mafya şebekesi neler gördük arkadaş bu ülkede
Faiz sebep, enflasyon sonuç derken Cumhur başkanı enflasyon yüzde 8 den 45 e fırlayan reel faizler ülkenin çivisi çıkmıştı bir kere C.B yerel yönetimlerde bize oyvermesseniz size merkezi yönetimden hizmet yok tehditleri yapalı daha 15 gün oldu.Deprem bölgesinde yapılan çekiliş bilin bakalım kime çıkmıştı?Şamil Tayyara eee ne iş diye soruyorlar Tayyar Beye bendeğil kardeşim oturacak tapuda onun üzerine olacak diyor. Bal tutan balı sonuna kadar sıyırıyordu. Devlet malı deniz yiyenler domuz uşağı çivi çıkmıştı bir kere durdurana Aşk olsun.vergilere %58 zam geldi.Yıllık eflasyon gerçekte %160 açıklanan 67 küsür ama olsun Gabarda petrol bulduk. Uzaya astronot gönderdikya DAHA NE OLSUN..

Cihat

Hak davaya sızmış, moruk münafık

Haine hürmetkâr, ondan alçaktı…

Rahmani Şeytani, olmaz muvafık

Sadık sapık nasıl, dost olacaktı…

Pakradun Yahudi, gizli hahamdır

Ermeni Durduyan, o Abraham’dır

Malatya kayıtlı, not Hekimhan’dır

Görevi müminden, din çalacaktı…

Siyonist Lobiler, ön şart koştular

“Beş dönme alacak…”; net konuştular

Aksi halde partiy, kapatacaklar

Hoca dava için, dert dolacaktı…

Parti çok önemli, etkin araçtı

Hakka hizmet için, bir ihtiyaçtı

Nizam kapanınca, bu fırsat kaçtı

Selametle Hoca, yol alacaktı…

Bu bir strateji, çekişmesiydi

Tavizler hedefin, pekişmesiydi

Casusluk rollerin, değişmesiydi

Mü’min ferasetle, nur dolacaktı…

Münafıklar en Hak, davaya tüner

Peygamberin bile, çevresindeler

Bu içimizdekin, tanımak hüner

İmtihan; kim geçer, kim kalacaktı…

“Madem Hoca tuttu, biz de sayarız…

Ucuz mazeretle, geçip kayarız…”

İftiraya susmak, sizin ayarız

Yamuklar yakında, saç yolacaktı…

Sevmedi bu kalbim, ruhumuz ayrı

Hak dine davaya, dokunmaz hayrı

Hesabı mahşere, taşınır gayrı

Hain aramıza, kin salacaktı…

Sadıkla sahtekâr, elensin diye

Ahmakla akıllı, bilinsin diye

Mazeretsiz huzura, gelinsin diye

Herkes hak ettiğin, tam bulacaktı…

Ufuk EFE

Ufuk EFE

YORUMLAR

Son Yorumlar
15
0
Yorumunuzu okumaktan memnuniyet duyarızx