YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL MENÜ

DERGİLER

Ay Seçiniz
category
661afd192d9de
0
0
6401,171,6356,117,28,27,170,98,3,144,26,4,145,113,17,6330,1,110,12
Loading....

TOPLAM ZİYARETÇİLERİMİZ

Our Visitor

2 0 7 6 1 9
Bugün : 1098
Dün : 26764
Bu ay : 299684
Geçen ay : 453014
Toplam : 23078648
IP'niz : 3.238.235.248

SON YORUMLAR

Son Yorumlar

YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL YAZILAR

YENİ ÇIKAN KİTAPLARIMIZ

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

Yüksek Bilim Erbabı ve Örnek Devlet Adamı Olarak ERBAKAN HOCA'NIN FARKI
5 1 vote
Değerlendirmeniz

Makale Paylaşım Sayısı: 

Yorumu Takip Et
Bildir
guest
9 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Veysel

Ülkeyi ve sistemi ifsat eden bir yapıyla karşı karşıyayız. Öyle ki sadece ihale kanunu bile 191 kez değiştiren, kendine uymayan ne varsa kendine göre uyarlayan ama şartlar değişince yeniden şartlara göre konum alan bir iktidar ve ortağı var. Tüm kurumları ve kavramları bu prensiple yozlaştıran bu iktidar, halkın da bu ahlaksız ve yozlaştırıcı tavrı benimsemesi için sürekli propaganda yapmakta. Örneğin, terörden dolayı hapiste olan bir adamın önce seçimlerde aday olmasına kurumlar eliyle müsaade edilmekte, seçildikten sonra terör bağlantısı üzerinden toplumu kutuplaştırarak kurumları yıpratmakta ve zokayı yutan halkı da arkasına almaktadır. Tabi insanın aklına “bu devleti yıkmak isteyenler de bunu yapmaz mıydı?” diye düşünceler doğal olarak gelmektedir. Bugüne kadar her kurum ve kavrama savaş açan iktidar son olarak Anayasa Mahkemesi’ne doğrudan savaş açmıştır. Oysa 21 yıldır iktidarda olan bu zevat üyeleri de kendisi atamıştı. Yazımızda ifade edildiği gibi “hapiste olan bir adamın seçilmesine sebep olan kanunu değiştirmeyi” düşünmeyip seçildikten sonra vaveyla çıkarmak sadece siyaset tarzı ile anlaşılamaz. Bu yapılan dalavereleri daha önce fetö ile organize eden iktidarın bugünkü ortağı ile başka dalaverelere girmesi suç sicilini arttırmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Tabi, Aziz Erbakan Hocamıza ihanet eden dava kaçkını tiplerden beklenen de bu oluyordu.

Dilek Görgülüler

Bahçeli, “Sen ve senin gibiler PKK hukukunun kafesindesiniz, biz Türkiye Cumhuriyeti’nin varoluş ve istiklal hukuku peşindeyiz. Anlayacağınız gece ile gündüz gibi ayrıyız. Can Atalay kararının TBMM’de derhal okunmasını istiyoruz” diyerek, AYM kararını ciddiye almadıklarını ortaya koymuşlardı.

İki kelimeyi bi araya getirip konuşmaktan aciz zavallı ,senin gibilerle yönetiliyoruz .İnsallah yakındır saçmalıklarının bitişini görmek .

(Bu ültimatom) Müşriklerden kendileriyle antlaşma imzaladıklarınıza, Allah’tan ve Resulü’nden kesin bir uyarı yerindedir!

• 9:2

Bundan böyle yeryüzünde (size tanınmış bir süre olarak) dört ay (daha) dolaşın. Ve bilin ki Allah’ı aciz bırakacak değilsiniz. Gerçekten Allah, inkâr edenleri hor ve aşağılık hale getirecektir.

Tövbe süresi 1ve 2.ayetler

Mus'ab

“Erbakan Hocamız ESAM Konferansı’nda, Amerika’nın Enterprise uçak gemisinde, “Sen öyle bir manyetik alan yaparsın ki kumandanın sesini o subay duyamaz” sözleriyle işaret ettiği haberleşme sisteminin engellenmesi bu tarz bir jammer çalışması ile mümkün olabilmektedir. Ayrıca “Düşmanın attığı füzeyi havada sen elektronik kumanda ile geri çevirir ve onu atan geminin üzerinde parçalarsın” sözleri de daha ileri elektronik taarruz çalışmalarını işaret etmektedir.”

İsrail’i tarihe gömecek üstün teknolojik silah sistemlerini Aziz Erbakan Hocamız 30 sene önce anlatmış, Üstad Ahmet Akgül Hocamız defalarca aktarmıştı!.. Bir kısmı aşikar olurken inşallah 2024’ün ilk ayı çıkmadan, şimdiye kadar görülmemiş Erbakan teknolojileri ile İsrail’e öldürücü darbe vurulacak ve Milli Çözüm öncülüğünde Yeni Bir Dünya kurulacak İnşallah.

HASAN Ç.

Örnek Devlet Adamı Olarak Erbakan Hoca’nın Farkı, bugünkü idarecileri görünce daha net ortaya çıkmaktadır. Yaşanan her olay sonrasında İnsanlık Erbakan Hocamızı Daha Çok Arıyor.

Erbakan Hocamız: “Anayasa Mahkemesi Refah Partimiz hakkında (kapatılmasına dair) bir karar almıştır ve biraz önce bu kararını açıklamıştır. Her şeyden evvel huzurlarınızda ifade ediyorum ki; Anayasa Mahkemesi Türkiye’nin kuruluş itibarıyla en yüksek mahkemesidir. Bu nedenle almış olduğu kararlara bütün kuruluşların riayet etmesi gerekir. Hatta bu kararlar, adli ve hukuki bakımdan birer vahim hata olsalar dahi, bir hukuk devletinde, en yüksek mahkemenin kararlarına, elbette itaat edilip uyulması gerçeğini ortadan kaldırmaz.” (16 Ocak 1998 – TBMM)

Şimdi Anayasa Mahkemesi’nin Can Atalay’la ilgili “hak ihlali” kararına karşı çıkmak ve AYM’ye savaş açmak yerine, bu kararın alınmasına sebep olan kanun maddelerini değiştirmek sorumluluğunda olan Cumhur İttifakı’nın sokak jargonuyla ve kabadayı ağzıyla tehditler savurması, bir suçluluk psikolojisinin yansıması olmasındı!? Kaldı ki, yasalara ve ülke çıkarlarına aykırı olarak, bölücü amaçlar taşıyan ve anarşik yapılarla irtibatı saptanan partileri derhal kapatmak ve benzerlerinin açılmasına engel olucu hukuki tedbirlerin alınmasına çalışmak sorumluluğunda olan YARGITAY’ın ve özellikle Yargıtay Başsavcılığının, hâlâ hiçbir adım atmamasının ve Cumhur İttifakı ortaklarının Meclis’te bu yönde hiçbir girişimde bulunmamasının nedenlerini yakın tarih elbette yazacaktı ve hesabı sorulacaktı.

******

Erbakan Hocamız ESAM Konferansı’nda, Amerika’nın Enterprise uçak gemisinde, “Sen öyle bir manyetik alan yaparsın ki kumandanın sesini o subay duyamaz” sözleriyle işaret ettiği haberleşme sisteminin engellenmesi bu tarz bir jammer çalışması ile mümkün olabilmektedir. Ayrıca “Düşmanın attığı füzeyi havada sen elektronik kumanda ile geri çevirir ve onu atan geminin üzerinde parçalarsın”  sözleri de daha ileri elektronik taarruz çalışmalarını işaret etmektedir.

Aziz Hocamızın hazırladığı teknoloji harikası silahlarla önce İsrail’in haritadan silineceği, ve hemen akabinde zannedilen kesimlerin dize getirelip, Adil Düzene dayalı YENİ BİR DÜNYA’nın kurulmasını bir an önce nasip eyle YA RABBİ. Bizleri de bu uğurda canla başla çalışan mücahid muttaki kimselerden eyle Ya Rabbi. Amiin

Osman Nuri

Aziz Erbakan Hocamızın , Anayasa Mahkemesi’nin kararlarına gösterdiği saygı hürmet , makalede de ifade edildiği üzere ; “…Aksi halde anarşi ve kargaşaya, hatta iç isyanlara davetiye çıkarılmış olacaktır.”…

Yani Erbakan Hocamızın;
-Hukuka adalete gösterdiği sonsuz saygı,
-Şuan Filistin’de destanlar yazan Hamas’ın kuruluşunda öncülük etmesi,
-Filistin’e maddi ve manevi yaptığı devasa destekleri,
-Erbakan Hocamızın teknolojik harikaları ve elektromanyetik dalga teknolojisi,

Makalede de anlatıldığı üzere, iyiyi, güzeli, doğruyu, faydalıyı ve adil olanı insanlığa hediye etmenin dirayetini gayretini çabasını göstermiş olan Erbakan Hocamız , tam tersi gayretleri çabaları göstermiş olan ise DİĞERLERİ olmuştur.

Şimdi de inşaallah , Aziz Erbakan Hocamızın yolunu takip eden Milli Çözüm de İYİNİN DOĞRUNUN FAYDALININ GÜZELİN VE ADİL OLANIN hakim olması yolunda dirayet göstermekte ve inşaallah rabbimiz rahman sıfatı gereği çalışanın emeğinin karşılığını verecek… Enteresan olan durum ise, insanlığın maddi ve manevi sorunlarını dert eden çözüm üretme sevdasına düşen sadece MİLLİ ÇÖZÜM olmakta… Diğerleri bu bozuk batıl faizci sömürü sistemi kapitalizmin içinde iyiyi doğruyu güzeli faydalıyı aramakta ve malesef doğal olarak o konularda başarıyı sağlayamamaktalar… Çünkü düzen bozuksa meyveleri de bozuk olacaktır… Geçici olacaktır olsada… O yüzden bu düzenin değişmesi ve bu bozuk düzenin piyonlarını hukuki yollarla etkisiz kılmak en öncelikli meseledir. Bu düzenin piyonlarının icraatlarına baktığınızda ülkemiz için bir çok hainliğe ihanete imza attıkları icraatlar mevcuttur.. O yüzden dolayıdır ki Anayasa Mahkemesi bu ihanetlerin hesabını sormalıdır ve gereğini yapmalıdır… Herhalde bu hesabı soracağını anlamış olmalı ki özellikle Bahçeli, Anayasa Mahkemesi’ni etkisiz kılma, halkın nazarında küçük düşürme provaları yapmakta… Ama Bahçeli’ye buradan Erbakan Hocamızın o sözlerini hatırlatmak istiyorum: “… Anayasa Mahkemesi Türkiye’nin kuruluş itibarıyla en yüksek mahkemesidir. Bu nedenle almış olduğu kararlara bütün kuruluşların riayet etmesi gerekir. Hatta bu kararlar, adli ve hukuki bakımdan birer vahim hata olsalar dahi, bir hukuk devletinde, en yüksek mahkemenin kararlarına, elbette itaat edilip uyulması gerçeğini ortadan kaldırmaz.”  (16 Ocak 1998 – TBMM)

CENGİZ

DIŞ GÜÇLER VE İŞBİRLİKÇİLERİ TÜRKİYE’MİZİ EKONOMİK SİYASİ ASKERİ SOSYAL HER AÇIDAN YOK ETME PLANINI İŞLETİYOR GAFİLLER VE HAİNLER BİZİ UÇURUMA DOĞRU GÖTÜRÜYOR. İKTİDARDAN MUHALEFETE (İSTİSNAİ ŞUURLU SİYASİLER HARİÇ) BİLEREK BİLMEYEREK MALESEF ŞEYTANİ AKLA -SİYONİZME-HİZMET EDİYOR

ÜLKEMİZİN ÜMMETİN KURTULUŞ YOLU İSE ASLINDA OLDUKÇA NET VE AÇIKTIR!. HALA İNATLA RAHMETLİ ERBAKAN HOCANIN FİKİR STRATEJİ VE PROJELERİNE SAHİP ÇIKMAMAK İÇİN İNAT EDİLMEKTEDİR. DIŞ GÜÇLERİN OLUŞTURDUĞU SİNSİ SİSTEMİ -Kİ İKTİDAR MUHALEFET BU SİSTEMDEN ÇEVRELERİ İLE BERABER MENFAATLENMEKTEDİR YA DA SIRALARINI BEKLEMEKTEDİRLER- YÜRÜTMEKTE CELLADINA AŞIKLIK HALİNDE BİR TÜRLÜ MİLLİ ÇÖZÜME YÖNELMEMEK İÇİN HER TÜRLÜ AKILSIZLIĞI YAPMAKTADIRLAR. BU DA ÜLKEMİZ İÇİN BİR BEKA PROBLEMİDİR

”ÖNCE AHLAK VE MANEVİYAT” ”STRATEJİK YÜKSEK TEKNOLOJİ GELİŞTİRMEK”

”ASLA FAİZE SÖMÜRÜYE BORCA DAYANMAYAN ÜRETİME DAYANIŞMAYA DAYANAN AKIL BİLİM MERKEZLİ ADİL BİR DÜZEN”

”İSLAM ÜLKELERİNİ HIZLI BİR ŞUURLANDIRMA İLE İSLAM BİRLİĞİ İSLAM ORTAK SAVUNMA ORTAK EKONOMİ ORTAK TEKNOLOJİ VD TEŞKİLATLARI ACİLEN TESİS ETMEK”

”GAZZE’DEKİ DESTANSI DİRENİŞLE UYANIŞA GEÇEN MAZLUMLARA ÖNCÜLÜK YAPACAK YENİ ADİL BİR DÜNYAYI KURACAK FİKRİ VE FİİLİ ADIMLARI ATMAK”

DENİLEBİLİR Kİ BUNLARI KİM YAPACAK? BUNUN İÇİN ”İMANLI CESARETLİ KABİLİYETLİ KİMSEYE EYVALLAHI OLMAYAN MİLLİ KADROLARA İHTİYAÇ VAR. EVET EN BAŞTA BU DA SAĞLANMALIDIR”

BIÇAK KEMİĞİ DELMEDEN ÖNCE MİLLETİMİZ DE UYANMALI DEVLETİMİZ DE RAHMETLİ ERBAKAN HOCANIN YÜKSE BİR UFUKLA ÜST DERECEDE BİLİMSELLİKLE OLUŞTURDU PROJELERE FİKİRLERE ACİLEN YÖNELİNMELİDİR MİLLİ ÇÖZÜM BUDUR

BOZUK SİSTEM KOKUŞMUŞ CAN ÇEKİŞİYOR!
HEP DIŞ GÜÇLERİN TİYOTROSU OYNANIYOR
KİMİ MİLLİ KİMİ DİNCİ KİMİ SOL GÖRÜNÜYOR
UYAN EY MİLLET VATAN İHANETE UĞRUYOR!
MİLLİ RESTORASYONLA İHYASI GEREKİYOR!
BİZE ‘ADİL DÜZEN MİLLİ ÇÖZÜM’ GEREKİYOR

İnşallah

ADİL DÜZEN VE YENİ BİR DÜNYA TÜM DÜNYAYA BARIŞ HUZUR REFAH GETİRECEK

Dünyayı Teknolojide Yeni Sürprizler Bekliyor Olabilir Aşağıdaki Haber İlgi Çekici!.

UZAY-ZAMAN, PARADOKSLARDAN KAÇINMAK İÇİN KENDİ KENDİNİ DÜZELTİYOR!..

Queensland Üniversitesi’nden Germain Tobar’ın çalışması, zaman yolculuğuyla ilgili temel sorulardan biri olan “büyükbaba paradoksuna” farklı bir bakış açısı getiriyor.

‘Büyükbaba Paradoksu’, zaman yolculuğunun önündeki en büyük engellerden biri olarak görülüyor. Bu paradoksa göre elinizde bir zaman makinesi olduğunu ve bunu kullanarak geçmişe gidip henüz genç yaşlardaki büyükbabanızı öldürdüğünüzü hayal edin. Böyle bir durumda muhtemelen babanızın ve en nihayetinde kendinizin dünyaya gelmesini de engellemiş olacaktınız.

Eğer siz hiç dünyaya gelmediyseniz, zamanda yolculuk yapmamış ve büyükbabanızı da öldürmemişsinizdir. Bu durumda büyükbabanız yaşamaya devam edecek ve sizin dünyaya gelmenize sebep olacaktı. Paradoks da işte tam burada başlıyor, işler kısır döngüye giriyor. Ancak iki fizikçi, zaman yolculuğunun önündeki en büyük engele bir cevap bulduklarına inanıyor.

Paradokssuz zaman yolculuğuyla ilgili çalışmalar yürüten Tobar, “Klasik dinamik, eğer bir sistemin belirli bir andaki durumunu bilirseniz, onun geçmişini de öğrenebileceğinizi söylüyor. Einstein’ın görelilik teorisiyse zaman atlamaları ya da zaman yolculuğunun var olabileceğini ve bir olayın hem geçmişte hem de gelecekte gerçekleşebileceğini tahmin ediyor. Teorik olarak dinamiği ters döndürüyor” dedi.

Tobar’ın yaptığı hesaplamalara göre, zaman-mekan paradokslardan kaçınmak için kendini duruma uyarlayabilir.

Örneğin, bir zaman yolcusunun bir salgın hastalığı durdurmak için geçmişe gittiğini düşünün. Eğer başarılı olursa, geri döndüğünde bir salgın hastalık olmaması gerekir. Ancak Tobar’ın çalışması, hastalığın yine de başka bir yolla var olacağını, zaman yolcusu ne yaparsa yapsın hastalığın yok olmayacağını savunuyor.

Araştırmaya danışmanlık yapan fizikçi Fabio Costa, matematiksel hesaplamaların, paradokslara neden olmadan zaman yolculuğu yapmanın teorik olarak mümkün olduğunu gösterdiğini söyledi.

Costa, “İstediğiniz kadar paradoks yaratmaya çalışın, olaylar herhangi bir uyumsuzluktan kaçınmak için kendini daima ayarlayacaktır” ifadelerini kullandı.

Yani fizikçilerin ortaya attığı yeni önerme, siz her ne kadar geçmişe dönüp olayları değiştirmiş olsanız da ortaya çıkan sonuçların sizin var olmanızı ve bu yolculuğu yapmanızı engellemeyerek paradokstan kaçınacağını söylüyor. Bir başka deyişle hesaplamaların gösterdiği şey, uzay-zamanın paradokslardan kaçınmak için potansiyel olarak kendisini yeni koşullara adapte edebileceğidir.

https://www.cumhuriyet.com.tr/bilim-teknoloji/paradokssuz-zaman-yolculugu-mumkun-mu-olabilir-2154027#google_vignette

https://www.indyturk.com/node/683281/bi%CC%87li%CC%87m/paradokssuz-zaman-yolculu%C4%9Funun-form%C3%BCl%C3%BC-bulundu

Harun AKGÜL

ÖZLEDİK HOCAM!

Siyasetini bilgeliğini
Sır gibi stratejilerini
Bakışındaki mana alemini
Baldan tatlı sözlerini
İçimizi ferahlatan gülüşlerini
Uyarırken dahi şefkatini
Yüzündeki nuru ve manevi halini
Hayranlık uyandıran merhametini
Mazlumlara ve ümmete desteğini
Zalimlere karşı dik duruş ve mertliğini
Adil Düzenle Yeni bir Dünya hedefini
Her program sonrası ettirdiğin yemini
O coşkulu ve heyecan aşılı mitinglerini
Muhataplarına seni gidi seni deyişlerini
Kitaplar yazacak mesaj yüklü espirilerini
Düşmanı çatlatan teknolojik projerini
Hak yolda canla ve başla mücadeleni
Tüm engellere rağmen inancını ve azmini
Bize miras bıraktığın Milli Görüş zihniyetini
Ve gönülleri fetheden samimiyetini
Unutmadık ve çok özledik Hocam..

Saffet

ERBAKANIN FARKI İSLAM ÜLKELERİNİN ÇARKI

Bazı Avrupa ülkelerinin dahi siyonist israil’in kan donduran vahşeti karşısında zulmu duyurmak için aylardır.gösteri ve protestolarla seslerini duyurmaya çalışmaktalar.Ülkemizde ve diğer islam ülkelerinde ise Filistinde yaşanan zulüm görmezlikten gelinip gündeme getirilmemektedir.Aziz Arbakan Hocamız tek başına Filistine askeri desteği vermişken Tüm İslam ülkeleri bir araya gelse bir Erbakan olamamaktalar.Bazı kof ve boş çıkışlarla sadece müslümanları gazı alınmaktadır.

Erbakan Hoca “Bu abiniz aynı zamanda teknoloji profösörü” derken anlattığı havada elektro manyetik dalgalarla düşmanın teknolojileri nasıl kendi başlarına bela edileceğini uzun uzun ESAM konferanslarında anlatmıştı. Elbette ERBAKAN TEKNOLOJİSİ bilinen frekans sistemlerinin dışında yeni bir frekans türü olmalıydı.Yoksa düşman anti tezini geliştirir sistemi boşa çıkarırdı.Bu uygulamaları biz Irak,Suriye,Azarbaycan operasyonlarında görüp şahit olmuştuk görelim bakalım İsraili yerin dibine sokacak daha ne Erbakan Teknolojileri ortaya çıkacak bizde Milli Çözüm iktidarında kullanılmak üzere heyacanla bekliyoruz..!

Mücahit Dinç

Türk siyaset tarihinin yüz karası, Cumhur İttifakı!

Türkiye’yi hukuk devleti yerine Kanun devleti haline getirenler;
Değil devlet adamı, sokakta bile telaffuz edilmeyecek cümleleri, ağızlarına sakız yapan..
Sürekli kin, kibir, argo kelime ve cümlelerle, halkı kutuplaştıran..
Kendi pisliklerini örtbas etmek için yalan ve iftiralara sığınanlar..
Halkın saadeti yerine kendi çıkar ve menfaatleri düşünenler..
Adil Düzen’de ”adil şekilde” adalet önüne çıkacaklar İnşAllah.

Erbakan Hocayı en iyi şekilde tanıyan, tanıtan, davasına, hatırasına sahip çıkan..
Bir çok gizli hikmet ve sırlara vakıf olan birileri var!
Çok yakında sadece Türkiye değil, bütün dünya Erbakan Hoca kimmiş anlayacak İnşAllah!

”Zafer inananlarındır ve zafer yakındır!”

Okan EKİNCİ

Okan EKİNCİ

YORUMLAR

Son Yorumlar
9
0
Yorumunuzu okumaktan memnuniyet duyarızx