YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL MENÜ

DERGİLER

Ay Seçiniz
category
661b0c5144434
0
0
6401,171,6356,117,28,27,170,98,3,144,26,4,145,113,17,6330,1,110,12
Loading....

TOPLAM ZİYARETÇİLERİMİZ

Our Visitor

2 0 7 6 1 9
Bugün : 1743
Dün : 26764
Bu ay : 300329
Geçen ay : 453014
Toplam : 23079293
IP'niz : 3.238.235.248

SON YORUMLAR

Son Yorumlar

YENİ ÇIKACAK KİTAPLARIMIZ

ÖZEL YAZILAR

YENİ ÇIKAN KİTAPLARIMIZ

ADİL DÜNYA YAYINEVİ

Tel-Faks:

0212 438 40 40

0543 289 81 58

0532 660 12 79

AKP İktidarı, İsrail’in Organ Mafyasından Haberdar mıydı?
ERDOĞAN İSRAİL’LE ZITLAŞMAKTA MIYDI;
YOKSA ONLARA MI YARAMAKTAYDI?

AKP İktidarı, İsrail'in Organ Mafyasından Haberdar mıydı?
ERDOĞAN İSRAİL'LE ZITLAŞMAKTA MIYDI;
YOKSA ONLARA MI YARAMAKTAYDI?

Erdoğan İsrail'le Zıtlaşmakta Mıydı; Yoksa Onlara Mı Yaramaktaydı?
5 1 vote
Değerlendirmeniz

Makale Paylaşım Sayısı: 

Yorumu Takip Et
Bildir
guest
12 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Veysel

Okuyan, düşünen çevrelerde; “AKP dönemini tarih nasıl yazacak, başlangıç ve bitiş dönemini hangi saikler üzerinden ele alarak insanlar değerlendirecek?” gibi sorular son dönemde çokça gündeme gelmekte. Bu sorulara öyle edebi zenginlik olsun, laf kalabalıklaşsın da güzel görünsün gibi kof beklentilerle cevap vermek elbette gerçeği örtmekten öteye geçemeyecektir. Bunun yerine bir resim bir de istatistiki veri tüm süreci özetleyecek bir duruma gelebilir belki de… Şöyle ki, bugün AKP’nin düşmanı gibi görünen tüm çevreleri bir araya getiren, ortak bir paydada buluşturan “Hoşgörü 1995 Ödülleri” başlığıyla toplanan ve başkanlığını Fetö Gülen’nin yaptığı toplantıda bulunanların olduğu resim ve yazımızda ifade edilen siyonist israil ile artan ticarete ait istatistik bu dönemin özeti olabilecek nitelikte. O gün Aziz Erbakan Hocamıza ihanet karşılığı iktidara gelen AKP, bugün de bu ihanetin gereğini yerine getirerek mazlum Filistin’e saldıran kuduz israil’e her türlü ticari malı parası karşılığında! veriyor ve ticaret hacmini arttırıyor.

N.Çelik

Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla
(Ey elçim)İnkar ve nankörlük edenlere deki:”Yakında (sisteminiz ve tüm tedbirleriniz çöküp yıkılıcak ve)yenilgiye uğratışıcaksınız ve(dünyada rezil olduğunuz gibi ahirette de)toplanıp cehenneme atılacaksınız!” O ne kötü yataktır.(O ne kahredici bir zindandır.)

Necati Akgül

İsrail’e, “Yeter artık” demesi gereken dindar kahraman (!) ve dünyayı kurtaracak adam (!) Sn. Erdoğan, sözde, İsrail’in vahşet ve dehşetlerini kınıyor, sert cümleler kuruyor, ama özde İsrail’e zarar verecek ve zulmünü engelleyecek hiçbir girişimde bulunmuyordu!..

Fatih Çekirge 22 Ocak 2024 tarihinde Hürriyet’teki köşesinde “CIA’i şok eden Ankara kararı” başlıklı “Şecâat arz ederken merd-i Kıpti sirkatin söyler” cinsinden bir yazı yazmıştı.
Yazının içeriğinde “Türkiye’nin milli duruşu!?” gibi OKKALI laflar etmişti!
Peki neymiş bu “CIA’i şok eden” milli duruş?!
Diplomat dostu çok önemli bir gelişmeyi aktarmışmış: 
“Örneğin bir Batılı istihbarat uçağı geliyormuş, bir süre kalıp gidiyormuş. Ya da benzeri bir durummuş. Bu sırada uçakta ne olduğu, kim olduğu ya da ne yaptıkları konusunda bilgi vermiyorlarmış.”
“Sonuç, Türkiye’nin milli duruşuna uygun bir şekilde, Ankara bu tür operasyonların ya da geliş gidişlerin bilgi vermeden yapılamayacağını bildirmişmiş.”
“Alışkanlıkları bozulunca şok olmuşlarmış. Önce büyük tepki göstermişlermiş. Ama çare yokmuş. Kararlılık varmışmış.”
“Çünkü sonuçta bağımsız bir devlet olarak Türkiye milli duruşunu göstermişmiş. Bir iş yapacaksan bilgi vereceksin denilmişmiş.”

Peki bu CIA önceden haber bile vermeye tenezzül etmediği, şimdilerde sözde haber verdiği Türkiye’deki operasyonlarında neler yapıyordu?! Bilinenler CIA MOSSAD ile işbirliği halinde ülkeleri bölüp parçalamak için planlar yapıyordu, terör şebekelerini örgütleyip yönetiyordu, uyuşturucu trafiğini organize ediyordu,organ mafyasını yönetiyordu ve insan kaçakçılığı yapıyordu, kim bilir daha bilmediğimiz kangi kirli oparasyonlar yapıyordu.

Övünüp hava attıkları şeye bakar mısınız? Bundan böyle CIA gibi yabancı istihbarat örgütleri Türkiye’de operasyonlarına izin vermeyeceğiz bile diyememişler, ya ne demişler, “operasyonların ya da geliş gidişlerin bilgi vermeden yapılamayacağını” bildirmişlermiş.
Yani CIA Türkiye’yi nasıl bölüp parçalayacaklarının, teörü nasıl organize ettiklerinin,uyuşturucu trafini nasıl yönettiklerinin, nasıl organ kaçakçılığı yaptıklarının bilgisini vereceklermiş!

İşbirlikçilik işte böyle bir şey!

Mus'ab Eryıldız

28 Haziran 1996’da Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamız, Başbakan olarak koltuğa oturmuş, tarihi ve talihli icraatlarına başlamışlardı.
İki ay sonra 28 Ağustos’da daha önce hazırlanıp imzalanan Türkiye-İsrail Savunma Sanayi İşbirliği Anlaşması askıya alınmış, sadece bazı tankların ve F-16 savaş uçaklarının mecburi modernizasyonunun (Amerika’da iki misli pahalıya patladığı için) İsrail’de yapılmasına izin çıkmıştı.
Buradan yola çıkarak (gözünün üstünde kaşın var cinsinden bahaneyle) şeytanları bile kıskandıracak alçaklık karakteri ile Aziz Erbakan Hocamıza olmadık iftiralar atıldı.
Bu şeytani fitne ateşini Müslüman görünümlü Lawrence’ler yakmış; tarikatlar, cemaatler, molalar, şeyhler, liderler, prof.lar, yığınlar ise iftirayı ağızlarına sakız etmişti. Milli Görüş Milkolarından bile “konunun aslını” Milli Görüşün basın gücü kullanılarak anlatıldığını duymadık desek yeri var.
Tabi bu tavrın şeytani iftiraların tutmasında payı az değil.
Hamdolsun her zaman olduğu gibi bu konuda da Üstad Ahmet Akgül Hocamız (özellikle o günlerde) ve her fırsatta ve tüm imkanlarını kullanıp bu iftirayı açığa çıkarmış ve konunun aslını kamuoyuna (kısıtlı imkanlarına rağmen) duyurmayı başarmıştı.
Evet dün bu iftirayı atanlar, bu iftirayı ağızlarına dolayanlar; Şu yapılan İsrail’in organ kaçakçılığına göz yuman hatta ortaklığı açıkça izah edilen iktidara ve Filistin’le savaş esnasında resmen İsrail’e binlerce gemi gönderilmesine göz yuman Erdoğan iktidarına neden keramet uydururlar? Çünkü münafıklarda ondan!

“Nasıl olursanız, öyle idare edilirsiniz” Hadis-i Şerifi konuyu ne güzel de izah etmekte.
  
Zaman ve olaylar “müminlerle, münafıkları” itiraz edilemez netlikte ayırmakta ve sadıkların zaferini, hainlerin hezimetini perçinlemekte.
 
Sadıklardan, müminlerden, Haktan, insanlıktan, Adil Düzen’den, Milli Görüş=Milli Çözümden taraf (safında) olma duasıyla.

Osman Nuri

Böylesi hakikatleri istismarcıları ve zalimleri çatlatırcasına yazan haykıran günümüzde sadece MİLLİ ÇÖZÜM kaldı… Milli Çözüm Kur’an’a tercümanlık yapmakta ve insanlığın saadeti için Adil Düzen projeleri hazırlamakta ve zalimlerin tuzaklarını deşifre eden hakikatleri haykırmakta…. İşte makalede okuduk duyduk bilgi sahibi olduk tekrar… Böylesi bir düzenin çökmesi yıkılması ve zalimleri etkisiz kılmak gerekmez mi? Ülkemizde ve dünyada onca müslümanlar var Kur’an okuyorlar gece gündüz ama bu düzeni ve düzenin kurucularını savunucularını ve işbirlikçilerini neden etkisiz kılacak çalışma yapan Milli Çözüm’den gayrı bir hareket topluluk yok… Çünkü o Kur’an’ı okuyan müslümanlar okuduğunun anlamını bilmeden okuyorlar… Bilmeyince ve uygulamayınca da gerçek iman kalplerine oturmuyor ve bu bozuk batıl düzenin içinde güzeli arıyorlar… Hamdolsun Asrımızın Sahibi Tercümanı Milli Çözüm , insanlığın müslümanların üzerindeki , KUR’AN’IN EMRİ OLAN HAKKA DAYALI DÜZEN KURULMASI EMRİNİ , yerine getirmek için bütün gücüyle takatinin sonuna kadar gayret ve çaba göstermekte… Ve bu çabanın heyecanını da Allah’ın sözleri olan şu ayetlerden almakta :

HİCR SURESİ 94. VE 95. AYETLER

(Ey Nebim ve Onun varisleri!) Sana emrolunan (hüküm ve hakikatleri) açıkça (kâfir ve zalimleri çatlatırcasına) anlat ve müşriklerden yüz çevirip (saldırılarına aldırma ki, onlardan intikamımızı alacağız!)

Şüphesiz, (Hakk’tan ve hayırdan ayrılmadan ve hainlerin hücum ve hakaretine aldırmadan davet ve hizmetine devam ettiğin için Seninle) o alay edenlere karşı Biz Sana kâfiyiz (ve yanındayız! Sevap ve şeref kazanman için bazı sıkıntı ve saldırılara uğratırız, ama asla Seni sahipsiz bırakmayız ve zalimlerin ezmesine fırsat tanımayız).

ELHAMDÜLİLLAH… ELHAMDÜLİLLAH…

Mücahit Dinç

Zalime destek veren işbirlikçi münafıklar!

AKP Hükümeti, İsrail’in bütün barbarlıklarından haberdardı hatta bile isteye suç ortağı konumundalardı!
Ancak; Hidayeti kararanlar öyle şaşırmışlar ki, atesitlerin bile yapmaktan utanıp sıkılacakları günahları işleyip durmaktalardı!
Kaldı ki itiraz etme hakları varmıydı?
ABD’yi daha rahat yönetmek için, ABD’li başkanlara şantaj yapan İsrail bir avuç makam, mevkii, para meraklısına ne şantajlar yaparlardı?!
Ülkemizin en büyük sorunu olan AKP Hükümeti;
Ülkemize, 80 yıllık iktidarların verdiği tahribatın 10 katından daha büyük zarar verdiği zaten ispatlanmıştı!
İlk ayeti oku olan yüce kitabımızda Rabbimiz, biz insanlara en çok “düşünmez misiniz, akletmez misiniz?!” diye sormaktaydı.

Tarihin en şerefli milletini düşünemeyecek hale getiren zalim ve işbirlikçilerinin hesabı, ahirete kalmayacak ve çok yakında analarından doğduklarına pişman olacaklardı!

Abdussamet Çağlar

Ümmetin lideri! Tayyip Erdoğan İstanbul düşerse Kudüs düşer diyordu. İstismar etmediği hiçbir kutsal kalmayan ümmetin lideri! ve hükümeti dünya beşten büyüktür naralarıyla geziyor, “makam eşten, kutsaldan, vatandan büyüktür”e evrilerek ümmetin kanıyla ıslanarak yoluna devam ediyordu. Gazze’de 5 aydır soykırım yaşanırken hala Filistin kırmızı çizgimizdir diye halkımıza yalan söylemekten utanmıyorlardı. Gazze’de 5 ayda 35.000 kişi şehit olmuş, 65.000 kişi ise yaralanmıştı. Zulmü önlemek bir yana dursun İsrail ile ticari ilişkilerini bile kesmeyen Akp iktidarı, çocukları ve iş adamları dernekleri kanalıyla ticaretle kandan para da kazanıyordu.

Öğrendik ki mazlumların sadece kanı değil organları da masadaydı. Elbet Allah’ın gazabı yakındı, bu düzen çok yakında yıkılcaktı.

Süleyman

Maalesef sayın Erdoğan her zaman ki gibi sadece lafla atıp tutmakta ama sorunlara gerçek çözüm yollarını hep nedense bulamamakta idi. İsrail kameralar karşısında kınarken hale israille ticarete hemde her türlü ticarete devam etmekte idi. Yandaş ve yağcılarıda kuru halk yığınlarının gazını bir şekilde almakta idi.
Şeytanın insan kılığına bürünmüş halini görmek isteyenler siyonist yahudilere bakmalıdır. Newyork’daki sinagog baskınında ortaya çıkan dehşet verici eşyalar ve görüntüler devamında epstein skandalı, organ kaçakçılığı, gazzede soykırım Aziz Erbakan Hocamızın dediği gibi Yahudi hiç bir taşın altını boş bırakmıyor, nerede kötülük ve zulüm varsa orada nerede para akışı hareketliliği varsa orada evet her yerde …
Seneler öncesinde Harun Yahya ismi ile kaleme alınan ama Erbakan Hocamızın yazdığı bildiğimiz eserlerden yeni masonik düzen isimli kitabı okuyunca insan önce bir dehşete kapılıyor her yerde siyonist Yahudinin kuruduğu sistem ve düzen işliyordu taki kitabın son bölümüne gelinceye kadar son bölüme gelinceye kadar, bu yeni dünya düzenin Allah’ın izni ile çok kısa süre içerisinde yıkılacağını bilmek insan huzur ve veriyordu. Aziz Erbakan Hocamızın hazırladığı programlar ve hazırlıklar en sadık talebesi olan Ahmet Akgül Hocamız eliyle uygulamaya konulacak, bu yeni dünya düzeni yıkılıp yerine huzur, barış ve adalet düzeni kurulup bütün dünya siyonist şeytanın elinde kurtulacaktı.

Hasan Ç.

Yıkılacaksın İsrail, senin zalimligini, aşağıların aşağısı olduğunu tüm dünya gördü, Sen Yıkılacaksın, ve sen bu vahşetleri sergilerken sana destek verenler, seninle işbirliği yapanların da maskeleri düşecek, onların gerçek yüzlerini de tüm dünya, tüm insanlık görecek, Yüzünüze tükürmek için her kes sıraya girecek ve İsrail’le beraber sizde yıkılacaksınız ve hiç kimse sizin için üzülmeyecek.Hele birde dindar geçinen takva ehli geçinen, tarikat şeyhleri hocalar, alım bilinenler sizlerinde bu sessizliğiniz yanınıza kar kalacak sanmayın

Mâide 52
(Bu İlahi ikazlarımıza rağmen) Kalbinde maraz bulunan (şuursuz Müslüman)ları görürsün ki, hâlâ (Yahudi ve Hristiyanlarla ve onlara ait bâtıl kural ve kurumlarla dostluk hususunda) onların arasına koşuşturup yarışırlar (kâfirlere yaranmaya çalışırlar ve bu münafıklıklarına bahane olarak da); “Aleyhimize gelişen ve değişen zaman içinde, başımıza bir felaket gelmesinden (ve Müslümanların mağlup olmasından) korkuyoruz. (Bari hiç değilse, Yahudi ve Hristiyanların yardımını kaçırmayalım, diye düşünüyoruz)” diyerek (sahte mazeretlere sığınırlar). Fakat pek yakında Allah (Müslümanlara) umulmadık bir zaferi veya Kendi katından mutlu bir emri (ve haberi) gönderecek de (o münafıklar) kendi içlerinde gizledikleri (şeytani heves ve hesaplarına) bin pişman (ve perişan) olacaklardır.

https://www.mealikerim.com/5/maide/52

Mâide 63
(Maneviyat ehli geçinen ve Rabbaniyyun denilen haham takımı gibi) Din adamlarıyla, (ilim erbabı bilinen ve) Ahbar (denilen bazı istismarcılar da maalesef makam ve menfaat hatırına) bunların (münafık kesimlerin ve fasık yöneticilerin) yalan yanlış sözlerine ve açıkça haram ve haksız kazanç yemelerine (göz yumup fetva vermektedirler.) Oysa bunlara mâni olmaları gerekmez miydi? (Bütün bilginlerinin ve maneviyat önderlerinin, şeyhlerinin ve ağabeylerinin bu münafıklarla menfaat ortaklıkları yüzünden susmaları ne kötü bir şeydi!) Bu ustalıkla süslenmiş (sinsi ve kirli) amelleri ne kadar çirkindir!

https://www.mealikerim.com/5/maide/63

Mâide 56
Her kim Allah’ı, O’nun Resulü’nü ve (Kur’an’a uyan ve İslam’ı uygulayan) mü’minleri veli edinir (onları sever ve seçerse), muhakkak (biliniz ki) galip gelecek olanlar, yalnız Allah’ın partisidir. (Hakkın takipçileri ve tarafgirleri olan hizip ve ekip başarıya erişecektir.)

https://www.mealikerim.com/5/maide/56

Mustafa Yaprakcı

Ama dindar kahraman (!) ve dünyayı kurtaracak adam (!) Sn. Erdoğan ise daha farklı bir yol izliyordu. Sözde, İsrail’in vahşet ve dehşetlerini kınıyor, sert cümleler kuruyor, ama özde İsrail’e zarar verecek ve zulmünü engelleyecek hiçbir girişimde bulunmuyordu!.. alıntı
Tarih böyle bir şeyi kaydetmişmiydi? Gözümüzün içine baka baka İsrail’le ticaret tüm hızıyla devam ediyor, kürecik ve incirlik gibi üsler İsrail’e hizmete devam ediyordu. Ancak Cenabı Hak imhal eder ama asla ihmal etmezdi. İnşallah pek yakın bir gelecekte süfyanında Siyonizmin de rezil rüsva olacağı ve insanlığın yüzünün güldüğü günleri görmek üzere…

Ömer pınarlı

Yapmış oldukları
insanlık dışı davranışlar varken birde israile Yardım edenleri ahirette nasıl bir hesap beklemekteydi? Zalimlere destek verenleri hangi amelleri kurtaracaktı?
Peygamber efendimizin yüzüne nasıl bakacaklardı?

Arzu koçak

Bütün geçmişin karanlık; fesat fırsat peşinde

Hep hıyanet ve sömürme, pek ustasın işinde

Sürekli tutuşturduğun, bu fitne ateşinde

Yakılacaksın İsrail, bunu çoktan hak ettin!

Osman ERAYDIN

Osman ERAYDIN

YORUMLAR

Son Yorumlar
12
0
Yorumunuzu okumaktan memnuniyet duyarızx